Pořady vysílané na oprátce

Pořady vysílané na oprátce

Pořady vysílané na oprátce

Když přijde pátek, čtenáři Aeronetu už vědí, že od 19:00 hodin bude na Svobodném rádiu další pořad s našim šéfredaktorem. Tento týden se nesl ve znamení mediální štvanice a zmanipulovaného článku pana Kundry v Respektu, kdy tento časopis vydávaný Zdeňkem Bakalou nám věnoval přímo titulní stránku. Že prý píšeme moc nebezpečně a v rozporu s evropskými hodnotami a transatlantickými vazbami. Mluvit se bude nejen o tom, ale také o České televizi, vítání Nočních vlků, o kvótách na migranty, ze kterých se prý půjde vykoupit. Proč mají migranti v případě odsouzení za trestný čin opět nárok na azyl? Migrant umlátil železnou tyčí ve Vídni ženu, aby se dostal do vězení a mohl tak zůstat v EU. Tato a další témata dnes zazní na Svobodném rádiu. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

RespektAeronet.jpg
Obálka 18. čísla časopisu Respekt

Pokud by během pořadu došlo k výpadku hlavního streamu, zálohy najdete zde:

http://station.voscast.com/56ced8a796dd7/

http://svobodneradio.listen2myradio.com

http://studiokladnosvobod.wix.com/mysite

Záznam pořadu

-Administrator-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Miloš
Návštěvník
Miloš

KUNDRA SEM, KUNDRA TAM …

Norman Schwarzkopf
Návštěvník
Norman Schwarzkopf
Guest
Návštěvník
Guest

Jako dlouholety ctenar aenews bych jen upozornil, ze s podobnymi clanky se informace rozsiri mezi lidmi, kteri o alternative nemeli zdani – media si konaji medvedi sluzbu.

Doufam ze zabredavani do medialnich prestrelek nezabrani aeronetu v publikovani clanku z ostatnich temat.. zdravim Pozorovatelku a celou redakci 🙂

Pavel
Návštěvník
Pavel

Dva roky mi nepřijde jako dlouholetý.

Guest
Návštěvník
Guest

Server funguje jiz dele

Jebatec
Návštěvník
Jebatec

To je pravda, i já v minulých letech občas zabrousil na původní zeleno-šedý Aeronet a už tehdy mě zaujala kvalita informací a trefné rozbory.

Jen Vok
Návštěvník
Jen Vok

Kdyby tyhle plátky musely vydělávat na svůj provoz a nebyly dotovány z nakradených peněz, už dávno by byly v prd.li.

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

pro všechny NEVĚDOMÉ mávače US vlajkou ted na Václavském nám…Franz Kafka…Zapisník ZMIZELÉHO https://www.youtube.com/watch?v=bTdufhOkv1M

Martin O.W.
Návštěvník
Martin O.W.

Ja musim s panem VK nesouhlasit v tom, ze pry se Svycarsko nebude ucastnit NWO. Tam se islam nasunuje stejne rychle, jako v ostatnich zapadoevropskych statech. Svycarsko ma nejvetsi pocet cizincu na svem uzemi ze vsech statu Evropy. Rusit rozhodovani v referendu nebude ani treba, pokud muslimove a jini cizinci ve spolecnosti prevazi, coz se muze stat do 10-20 let, tak v referendech prevazi take hlasy cizincu a jejich zmanipolovanych pomahacu ze strany Svycaru. Uz nyni zasadni referenda konci tesnymi vysledky o 1-3%. Podle meho nazoru tam jede stejny proces, jako ve Francii a Nemecku.

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Tak jsem dnes investoval těžké peníze a koupil si slavný Bakalův časák Respekt za 42,- Kč. A stálo to za to, článek pana Kurvadráta o Aeronetu překonal mé očekávání. Tento paskvil těžce překonává i jiný legendární článek v Respektu od pana Gregora “Mezi námi pravdaři” z 13. 5. 2011, kde podobně dehonestovali americká alternativní a opoziční média. Archivuji jako vzorek toho, co všechno bylo možné v ČR v roce 2016. Tomuto tupému fašistickému fízlování se dnes skutečně říká mainstreamová žurnalistika? No, tak to jen naprosto neuvěřitelné, jestli takové blázny jako jsou dotyční mainstreamoví novináři bere někdo vážně a platí je, to je na kolaps celého režimu.
Vždyť za nimi lezou lidi z těchto alternativních médií a vyloženě Kundrovi nabízejí diskuzi, viz video níže. Ale o tom pisálci z Respektu jaksi raději pomlčeli, asi v rámci “euroatlantické objektivity”. No, ale taková “žurnalistika” pánové, to je ubohá hnojařina… A pan šéfredaktor Tubery si ten strašlivý hnůj pyšně namastil i do editorialu, to je skutečně machrovina, máte se čím chlubit, pane Tubery.

Debatéři s Respektem se bojí přímé konfrontace s fakty – Putinovi agenti v Knihovně Václava Havla: https://www.youtube.com/watch?v=9dGiQRK7_Q4

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

ERIK TABERY je tvor ze sorty exotu,jejichž JMÉNO NESMÍME VYSLOVIT..

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Nyní je dobře vidět, na čem stál svět těchto “elitních” lidí v minulém století. Na tom, že oni téměř výhradně ovládali informační zdroje. Dnes díky internetu to nemají až tak úplně jednoduché a jejich bláboly jsou ve svobodné diskuzi velice rychle vyvraceny. Proto mají z altermédií takový vítr, blokují diskuze a chytají paranoiu. To jest, někdo vyvěsí na web několik článků opozičního vyznění vzhledem k mainstreamu pod svým nickem a Respekťáci už běží kamsi na fízlárnu nebo na BISku zjišťovat jeho identitu… Oni kvůli tomu dokonce jezdí po Evropě, a hledají lidi podle IP adres. Není to totální komedie, co se odehrává v jejich makovicích? 🙂

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

globálny zločin nie je len “návrh”, ale skutočne deje dnes.
http://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ciencia_chemtrails.htm
http://www.chemtrailsprojectuk.com/

Kazatel
Návštěvník
Kazatel
Kazatel
Návštěvník
Kazatel