Polsko začalo povolávat rezervisty do zbraně, svět stojí na prahu války!

Polsko začalo povolávat rezervisty do zbraně, svět stojí na prahu války!

Polsko začalo povolávat rezervisty do zbraně, svět stojí na prahu války!

 

Svet stoji na pokraji valecneho konfliktu, situace pripomina Karibskou krizi v roce 1962! Polaci volaji do zbrane, prave v teto chvili v Polsku probiha castecna mobilizace rezerv [1]. O co jde? Polska rozvedka udajne ziskala informace o tom, ze Rusko se chce vratit do puvodnich hranic Sovetskeho svazu, tedy ze planuje obsazeni pobaltskych republik a Ukrajiny. Do jake miry jsou tyto vyroky z polske (a mnohdy hystericky predpojate) strany relevantni, to je otazkou. Nicmene faktem je, ze polska armada povolala uz 7,000 rezervistu na svoji vychodni hranici a povolava stale dalsi a dalsi zalohy a de facto tak Polsko kopiruje chovani ruske armady, ktera navysuje pocet svych vojaku na sve strane take kazdym dnem. Ceska media mlci!

[FOTO] Polska armada zacala mobilizovat zalozniky, rozmistuji se na vychodni hranici Polska

Zde zacina byt situace opravdu nebezpecna. Jde o skutecnou obavu Polaku z ohrozeni sve zeme anebo jde o pretext k vyprovokovani Ruska k valce? Co se objevilo dnes v mediich ohledne Turecka, nad tim se zastavuje dech. Na internet unikl skandalni odposlech clenu turecke vlady, jak planuji utok pod falesnou vlajkou na Syrii [2]. Turecti provokateri maji proniknout do Syrie a odtamtud zautocit pod vlajkou Al Kajdy raketami na Turecko, cimz bude dano ospravedlneni Turecka k vyvolani pateho clanku NATO o napadeni clenske zeme a volani o pomoc, na coz NATO odpovi kladne a zahaji valecnou operaci proti Syrii![VIDEO] Glenn Beck a jeho pohled na mobilizaci Polska, Cina a Rusko prestaly pouzivat dolar k vzajemnemu obchodu a dalsi informace k dramatickemu vyvoji udalosti v poslednich hodinach…

 

Ze se uplne stejna provokace muze pripravovat i ve vztahu k Rusku, kdy se zinscenuje rusky utok napr. na pobaltske zeme a tim bude NATO vtazeno do valky a zaroven tak bude ospravedlnen vstup jednotek NATO na uzemi Ukrajiny v zajmu toho, aby tam Rusove nevstoupili drive, o to vsechno se dost mozna prave ted hraje. Tento scenar je velmi nebezpecny a navic velice realny. Situaci budu nadale sledovat a informace a novinky o vyvoji na polske vychodni hranici sem budu pridavat.

V.K.

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Johny
Návštěvník
Johny

čuráci jedni proč by měla být válka? To se lidi nepoučili z druhé světové a budou bojovat zas za nějaký cvoky? S tím rozdílem, že jestli bude konflikt tak to je konec světa. At se Komorowski s Putinem Dorubou někde v hospodě a my se budem sázet jak to dopadne

teo
Návštěvník
teo

Qantanamo pronajala 1902 amricka loutka presidenta E. Palma USA na 100 let za 1500 $ mesicne (za 114 ctverecnich kilometru). Pochopitelne neplati ani to a nemaji tam od roku 2002 co delat, TO NENI HRANICE S USA

Uršula
Návštěvník
Uršula

Sleduju polskou TV denne a zadnou podobnou informaci jsem nezaznamenala…a to jsou Polaci hodne hrdy narod kdyby slo do tuheho opravdu bez vahani polozi zivot za vlast…..

Roman Minařík
Návštěvník

Absence interpunkce mně odrazuje od důvěryhodnosti zdroje

Administrator
Admin

Tak to asi máte problémy se zrakem, já tam vidím interpunkce ve větách velmi dobře. Neměl jste na mysli spíš absenci diakritiky?

Tom
Návštěvník
Tom

Bylo by super kdyby to tak bylo.

Misacik Bubek
Návštěvník
Misacik Bubek

Tak, to je již po několikáté, kdy podobné články píše někdo, kdo měl snad šestku ze zeměpisu a z jazyků…Polsko, kromě hranic s oblastí Kaliningrad nemá ani mm( milimetr ) společné hranice s Ruskem! To by se Ruská armáda musela přepracovat přes Bělorusko, Ukrajinu v hloubce několik tisíc km a také překonat Lotyše a Litvu v pořadí… Takové dezinformačné správy připravují jednotky psychologické války také pro přípravu a zastrašení obyvatelstva vlastního nebo budoucího….

Administrator
Admin

Hranici s Ruskem Polsko pochopitelně má, konkrétně s Kaliningradskou oblastí, což je integrální součást Ruské Federace, není to autonomní území, nechápu, co se vám na tom nelíbí. Kuba má také společnou hranici s USA (Guantanámo Bay). Polsko začalo k hranicím s Královcem přesunovat obrněné divize, americkou těžkou techniku, začali tam kopat frontové zákopy a rozmisťovat protitankové ježky. Polsko chce za každou cenu Rusko napadnout společně s USA, Ukrajinou a Pobaltskými státy, Putin to řekl naprosto jasně: “Chtějí nás vymazat z povrchu planety a zastavit se až ve Vladivostoku, ale to se jim nepovede…”. Našim úkolem je nedopustit vypuknutí III. sv. války, o kterou se USA v Evropě snaží už pěkně dlouho.

Jan
Návštěvník

Like naprostá pavda

Jan
Návštěvník

Přesně tak máš uplnou pravdu to není jako si hrát s airsoft zbraněma kdo byl na vojně na střelbách tak ví o čem je řeč.

Braňo Pestún
Návštěvník
Braňo Pestún

Vážení kľud, o toto tým ,,americkým” kurvám ide od začiatku. Poštvať slovanov proti sebe ! Ale bacha Vy kurvy , zase sa prerátate Slovák , Čech , Srb proti Rusom nepôjde , skôr Vám bude horúco!

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

To si piš bratku, že proti Rusovi nepůjdu a spíš otočím zbraň proti tomu lampasákovi, co mi dá povel jít na rusa. Poláky mezi bratry nepovažuji. Jsou to emerycké štětky.

Igor Jurečka
Návštěvník
Igor Jurečka