Politika dvou “židlí” s malým a velkým Ž: Česko hlasovalo v OSN...

Politika dvou “židlí” s malým a velkým Ž: Česko hlasovalo v OSN pro pakt o uprchlících, navzdory pondělním výrokům Andreje Babiše! Druhý pakt o migraci prý ale ČR opravdu nepodepíše, anebo se alespoň zdrží hlasování. To má být vtip? SPD i KSČM jsou v šoku, hraje se znovu o nedůvěru vládě! Politika mocenských vah v hlavním městě světového židovstva opět ukázala, že nad jámou Mah’ralu nikdo nemůže dělat suverénní politiku, ani premiér v roli státního manažera! Politika napůl pro neocony, napůl pro globalisty!

Politika dvou “židlí” s malým a velkým Ž: Česko hlasovalo v OSN pro pakt o uprchlících, navzdory pondělním výrokům Andreje Babiše! Druhý pakt o migraci prý ale ČR opravdu nepodepíše, anebo se alespoň zdrží hlasování. To má být vtip? SPD i KSČM jsou v šoku, hraje se znovu o nedůvěru vládě! Politika mocenských vah v hlavním městě světového židovstva opět ukázala, že nad jámou Mah’ralu nikdo nemůže dělat suverénní politiku, ani premiér v roli státního manažera! Politika napůl pro neocony, napůl pro globalisty!

Česká republika se nečekaně dočkala nepříjemného vánočního nadělení. V noci na dnešek v New Yorku se totiž diplomatická mise českého ministerstva zahraničí pod vedením ministra Tomáše Petříčka (ČSSD) připojila ke Globálnímu paktu o uprchlících [1]. Jedná se o jeden ze dvou dokumentů, ten druhý se nazývá Globální pakt o migraci. OSN nazývá oba dokumenty jako “Global compact”, tzn. Globální kompakt, česky bychom to přeložili jako “globální balík paktů”, pravidel a doporučení. Tomáš Petříček jako ministr zahraničí ČR neuposlechl včerejší výzvu premiéra republiky Andreje Babiše, který v rozhovoru [2] pro Novinky.cz jasně uvedl, že nechce, aby Česká republika pakty podpořila, a to ani jeden z nich. Ministr Petříček je přitom koněm neúspěšného kandidáta na ministra zahraničí a europoslance Miroslava Pocheho, který v EU podporuje migraci a migrační kvóty a pro něhož Petříček kdysi pracoval jako asistent, více v článku zde. Znamená to, že hlasování v OSN nakonec prosadil Miroslav Poche navzdory Andreji Babišovi?

Tak je jednoduché to zdaleka nebude, protože ani Miroslav Poche není samonosná elita a podléhá určitým procesům. Jenže pokud jde v tomto případě opravdu o práci Miroslava Pocheho a jeho koně Tomáše Petříčka, potom má premiér Babiš obrovský problém, protože zjevně neměl sílu zablokovat podpis paktu o uprchlících, protože duo Poche – Petříček řídí zahraniční politiku ze zákulisí. Než budete pokračovat ve čtení tohoto článku, poslechněte si nahoře ve videu Valerije Pjakina a to, co říká o českém ministru zahraničí ve vztahu k jeho nedávnému výroku o tom, že Rusko představuje pro EU větší hrozbu než teroristé. Je to důležité pro pochopení souvislostí v tomto článku.

Globální pakt o uprchlících pro migranty nejen z lodiček.

Takže, co se stalo? Nemusíte nad tím rozsáhle přemýšlet, je to jasné jako facka. Podpis paktu o uprchlících je úlitba Bruselu ve světle obrovského tlaku Evropské komise nejen proti ČR jako celku, ale především proti Andreji Babišovi. Co se stalo před pár dny? Evropský parlament vyzval EU komisi k zastavení dotací pro Babišův Agrofert. Česko navíc nepřijímá migranty a belgický premiér Charles Michel dokonce před několika dny natvrdo uvedl [3], že země V4, pokud nezačnou přijímat migranty, by měly být vyloučeny ze Schengenu, tedy z volného prostoru pohybu zboží, osob a kapitálu. Takový krok by zřejmě vedl k počátku konce členství těchto zemí v EU, shodují se odborníci na evropské vztahy, byl by to ale naopak krok, nad kterým by zajásaly americké elity, neoconi a američtí jestřábi. Tyto země vyloučené ze Schengenu by se o to těsněji přimkly k USA a americké imperiální doktríně v tažení na Rusko.

Petříček buď neuposlechl premiéra a ČR hlasovala pro uprchlický pakt proti vůli předsedy vlády, anebo Babiš ustoupil v rámci vyvažování mezi neocony a globalisty

V této situaci, pokud by ČR nehlasovala pro globální pakt o uprchlících v New Yorku, bylo by to vnímáno jako vyhlášení války Bruselu a EU ze strany Babišovy vlády a Andrej Babiš má hodně co ztratit, nejen Agrofert, nejen evropské dotace, ale i evropský trh pro své zboží v rámci Schengenu. Na straně druhé vláda Andreje Babiše nemůže jít proti Američanům, takže se dá očekávat, že v rámci politických vah mezi židy a Židy nedojde k podpisu druhého dokumentu z Globálního kompaktu, tedy globálního paktu o migraci. O něm by se mělo hlasovat v OSN ve středu. Podle informací ministra zahraničí Tomáše Petříčka bude hlasování probíhat tak, že Česká republika se ve středu zdrží hlasování.

Pokud ale prý přijde rozhodnutí z vlády ČR, že se má hlasovat aktivně proti paktu, potom prý bude ČR hlasovat aktivně proti. Andrej Babiš tvrdí, že při hlasování v OSN o nic nešlo, že je to nezávazné, ale zatím od něho nezaznělo to hlavní, že by obvinil Tomáše Petříčka, že ČR hlasovala proti vůli vlády, resp. proti vůli Andreje Babiše. A to je znepokojující. Babiš se buď Petříčka bojí obvinit, nebo se bojí Pocheho, který stojí za ministrem, anebo to bylo dohodnuté a Andrej Babiš podpis paktu tiše nechal projít kvůli úlitbě Bruselu. Všechny varianty jsou na stole. A tady si musíme teď celou situaci rozebrat.

Tomáš Petříček, ministr zahraničí ČR

Pokud sledujete a posloucháte moje pořady na Svobodném vysílači CS, tak vás současná estráda okolo paktů v OSN nepřekvapí. Praha je centrem světového židovstva a globalizace je hlavním nástrojem jedné ze skupin židů, světových sionistů, pro které je globalizace cestou ke světové vládě pomocí prostředků na vyšších prioritách řízení, na 1. až 5. prioritě. Globalisté (sionisté) se při ustanovování světové vlády brání válečnému dobývání zemí (tzn.  řízení na 6. prioritě), protože při těchto procesech se k moci dostávají gójové, především v rolích generálů a vojevůdců, což jsou bílé gójské elity, protože bílá rasa a bílý muž je geneticky naprogramovaný “voják”, je-li řízen generálem, a je také otrok, je-li řízen manažerem. Více o tomto se dočtete rovněž v mé nové knize, až vyjde. Právě proto židé nenávidí generály. Při vojenských operacích totiž dochází ke ztrátě kontroly řídících procesů na bitevním poli ze strany Domu Sion, což je hlavní štáb sionistické globalizace světové vlády. Židé s malým “ž” (sionisté) sice financují armády, ale nedokáží je řídit nijak jinak, než zase jenom na vyšších prioritách. Jedinou výjimkou je Izrael a židovská armáda IDF, ta ovšem je tvořena Židy, nikoliv sionisty.

Systém mocenských vah nad Mah’ralem v Praze

Právě toto je třeba si uvědomit, že Praha je centrem světového židovstva a město je obrácenou stranou Jeruzaléma. Určitě jste zaslechli už přísloví, že “Praha je matka měst” a tomuto přísloví jste asi nikdy nevěnovali pozornost. Více bude rovněž v mojí nové knize, nicméně právě v tomto je ukryté poněkud temné zákulisí. Výrok o tom, že “Praha je matka měst” má původ ve středověku z dob vlády Rudolfa II. v Praze, který udělal z města centrum Svaté říše Římské.

Sídlo v Praze si nevybral náhodou, protože je umístěno nad jámou židovského Mah’ralu, okolo kterého mnohem později vyrostly zednářské lóže nejen v Praze, ale i v dalších městech v Evropě. Židé považují Prahu za své hlavní město, nikoliv Jeruzalém, protože Mah’ral jim umožňuje přímé spojení s Jeruzalémem na mysticko-okultní úrovní řízení, o kterou usiloval i Reinhard Heydrich. O mystické úrovni světového centra židovstva hovořil několikrát i Valerij Pjakin, to jistě víte. Právě proto Praha je tak úzce spojená s Jeruzalémem a Česko s Izraelem. Nejde o politické spojení, pozor, ale je to primárně o kabalisticko-židovském spojení dvou měst na mystické úrovni, které leží na opačných stranách projekce Mah’ralu.

Andrej Babiš, premiér a státní manažer ČR

Proč je to tak důležité? Protože Praha je důležitá pro všechny židy a nemůže být obětována jedné straně v rámci “řezání světa” na pašalíky. Proto veškeré politické kroky v Praze jsou ukotveny na vahách, kdy politika ČR musí být nemastná a neslaná, neurčitá, balancovaná. Pokaždé, když se někdo pokusí ČR a Prahu přiklonit k jedné straně, vyhranit, nebo vymezit, tak vznikne obrovský odpor. Za komunismu před rokem 1989 to bylo vyvažování na západ. Po roce 1989 a zejména dnes je vedeno z Prahy (z Hradu) obrovské úsilí o vyvažování pro-západního éthosu vlády směrem na východ.

A jak je vidět, ani Babišova vláda nemohla v otázce globalistického plánu světového sionismu jít v OSN otevřeně proti Globálnímu kompaktu jako celku, takže bylo rozhodnuto, že v rámci mocenských vah bude jeden dokument podepsán a druhý nebude. Pakt o uprchlících byl podepsán, to je důležité pro globalisty, tzn. pro světové sionisty, protože migrace je hlavním nástrojem sionistů pro uvedení Nového světového řádu do provozu, zatímco pakt o migraci podepsán nebude, což je důležité pro Židy, protože sionisty řízenou islámskou a džihádistickou migrací jako první budou ohroženi Židé a Izrael.

Dokument není závazný, ale přesto je obrovskou hrozbou pro legislativní proces a podobu budoucích zákonů

Vláda Andreje Babiše tak provedla úlitbu nejen globalčikům (židům), ale i Židům. Politika půl napůl, systém vyvažování, mocenských vah. V Praze si ani premiér a ani jeho vláda nemohou dovolit dělat vlastní suverénní politiku, všechno musí být vyváženo v rámci dualismu. Silný Hrad vyvažuje Strakovu akademii. Zahraniční politika vyvažuje Brusel a Washington. Odpor proti migraci doma je vyvažován úlitbami migraci v zahraničí. Jedná se tak de facto bizarní politiku “dvou židlí”, kdy vláda se snaží balancovat mezi Bruselem a Washingtonem, ale když se podíváte do hloubky, tak zjistíte, že ty dvě “židle” mají malé a velké Ž. Andrej Babiš bude mít velký problém tohle ustát. Navenek to působí totiž tak, že Tomáš Petříček neuposlechl Andreje Babiše a jeho rozhodnutí nepodepisovat oba pakty, a navzdory tomu byl jeden z paktů podepsán. Skutečnost, že v Praze žádný premiér nemůže dělat politiku bez mocenských vah, nebude asi nikoho zajímat.

Valné shromáždění OSN

Andrej Babiš začal hned situaci hasit, když prohlásil, že první dokument, pro který ČR hlasovala, nebyl žádný pakt, ale pouze zpráva (report) Vysokého komisaře OSN pro migraci. Jenže to není tak úplně pravda. Ta zpráva tam sice opravdu byla, ale pouze jako součást dokumentu s názvem Globální pakt o uprchlících. A to potvrzují i oficiální webové stránky OSN [4], které oslavují schválení tohoto paktu, který je na webu OSN vykreslován jako historický a zcela převratný. Dokument není právně závazný, jedná se jen o deklaraci, ovšem hrozba spočívá v tom, že na tuto deklaraci je možné se odvolávat v rámci legislativních procesů v jednotlivých signatářských zemích. Chcete příklad? Tak např. taková Charta lidských práv a svobod je také deklarace a nezávazný dokument OSN, ale dnes je implementován v zákonech a ústavách více jak 120 zemí světa. A ústavní zákony již jsou vymahatelné a právně závazné.

Brusel na koni: “Tak, a teď už začnete v Praze přijímat uprchlíky, když jste v OSN hlasovali pro Globální pakt o uprchlících?”

Hrozba tak spočívá v tom, že legislativní orgány v jednotlivých zemích začnou deklaraci implementovat a vnášet do nových zákonů, postupně, jednotlivě. Např. zákon o sociálním zabezpečení, zákon o volbách, a najednou uvidíte, jak černoši z Afriky volí u vás v obci v komunálu, kandidují, muslimové si prohlasují v zastupitelstvu výstavbu mešit, migranti pobírají vysoké dávky, a to všechno na základě nových zákonů, ve kterých bude zohledněna deklarace OSN o globálním paktu o uprchlících. Deklarace OSN nemusí být povinné a právně závazné, protože to není potřeba. Role OSN má podobu nástěnky Brigády socialistické práce. Cokoliv se objeví na nástěnce, je nezávazné, dobrovolné, ale nikdo si nedovolí nástěnku ignorovat a automaticky bere její obsah za mandatorní závazek.

Radim Fiala – SPD: To je vážně jak u blbečků na dvorečku. Předseda vlády České republiky Andrej Babiš v pondělí v…

Geplaatst door Radim Fiala – SPD op Dinsdag 18 december 2018

Toto přirovnání sedí naprosto dokonale, protože od této chvíle budou všichni zákonodárci odkazovat na nástěnku s deklaraci, ale co je horší, bude na ni odkazovat Evropská unie, která bude okamžitě usilovat o úpravu evropských zákonů a jejich uvedení do souladu s novou deklarací OSN. Teprve teď nastane to pravé Boží dopuštění ohledně tlaku Bruselu na Prahu, aby začala konečně přijímat uprchlíky. Brusel bude křičet: “Česká republika odhlasovala Globální pakt o uprchlících! Proč je nepřijímáte? Že je deklarace nezávazná? Tak proč jste pro ni hlasovali v OSN, když se jí nechcete řídit? Vy jste hlasovali pro něco, s čím nesouhlasíte?”

Zkrátka je jasné, že toto nebude možné nikomu vysvětlit, to je nevysvětlitelné a nedokáže to vysvětlit ani Andrej Babiš. Česká republika schválila Globální pakt o uprchlících, to je zpráva, která nadchne Brusel a hned si to tam vysvětlí po svém, že Praha chce konečně přijímat uprchlíky. Důsledek politiky dvou židlí se tak může vládě Andreje Babiše krutě vymstít, protože ztratí podporu a důvěryhodnost. Uvidíme, jak dopadne hlasování o globálním paktu o migraci ve středu.

Kabalistický dualismus v přímém přenosu neuvěřitelně rozštěpených rozhodnutí a činů vlády Andreje Babiše a jeho ministra zahraničí

SPD podle informací Radima Fialy navrhne hlasování o nedůvěře vládě, ostře proti podpisu paktu se vyjádřil i Zdeněk Ondráček z KSČM, řev se začíná ozývat i z ODS, kde Václav Klaus ml. chce svolat mimořádné zasedání sněmovny ke skandálnímu hlasování ČR v OSN, ovšem ten zásadní problém, který tady nezaznívá a je přehlížen, spočívá v jednoduché a základní věci: Česká republika podpisem mnoha a mnoha mezinárodních smluv, počínaje Washingtonskou (vstup do NATO) a konče Lisabonskou (reforma EU), již není suverénním a svrchovaným státem, a tudíž ani vláda nemůže suverénně hlasovat a rozhodovat tak, jak by chtěla, když Praha je centrem světového židovstva, když Praha je matka měst, těch na sluneční straně, i těch na obrácené straně La Llum Negra.

Přátelé,vláda Hnutí ANO a ČSSD zradila zájmy občanů ČR!!! Její (záměrně nepíšu náš) zástupce hlasoval PRO globální pakt…

Geplaatst door Zdeněk Ondráček op Maandag 17 december 2018

Proč si Čína vybrala Prahu jako vstupní “práh” do Evropy? Proč ČR jako jediná země EU podporuje Izrael proti Palestině? Proč Miloš Zeman má nedotknutelný status a stejně tak i Jaromír Soukup, který poskytuje prezidentovi prezentační prostor na TV Barrandov? Vy to nevidíte? Vždyť vyvažování v ČR probíhá už dokonce i v médiích, na jedné straně Česká televize (neoconi) a na straně druhé TV Barrandov (prezident, Čína, Rusko). Správně bychom tedy měli říkat, že Praha je hlavním městem dualismu. A to je co? Dualismus je základní lekcí Kabaly, tzn. bílé a černé světlo, nahoře a dole, obrácené obrazy světa a podsvětí. Teď už víte, proti čemu stojí nejen Andrej Babiš, ale celý náš národ.

Zdroj úvodního videa: [5]

Poděkování za přízeň

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou jste nám projevovali po celý tento rok. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a třeba i páteční rozhlasové pořady se Vám líbily, a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. S vědomím toho, že Ježíšek už je na cestě a tento měsíc má celou řadu svátků a nepracovních volných dnů, dovoluji si Vás už takto v předstihu požádat, abyste i tento měsíc zvážili jakýkoliv finanční příspěvek na zachování provozu našeho projektu, abychom se tu mohli setkávat i další měsíc a po Novém roce.

Pokud se vám líbí naše nepohodlné, necenzurované a faktograficky nekompromisní články, které označují a popisují fakta bez ideologického nátěru, přispějte prosím, podle svých aktuálních možností, do konce tohoto měsíce jakoukoliv finanční částkou na zachování provozu našeho serveru, a to na naší obvyklé darovací stránce zde. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, BitCoinem anebo poštovní poukázkou na účet. Nezávislé a svobodné články nemohou vycházet bez Vaší podpory, protože nás sponzorují a financují pouze čtenáři jako jste Vy. Zatím jsme vybrali jen cca. 56% a do konce měsíce zbývá už jen 6 (pracovních) dní. Nemáme za sebou fondy, neziskovky, státní ani evropské dotace. Nemáme granty od zahraničních nadací, bez Vaší pomoci tento projekt nepřežije. Děkujeme všem, kteří již tento měsíc přispěli, moc si vážíme vaší podpory!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Samozřejmě Pjakin má ohledně nehorázné Babišovy vlády naprostou pravdu. Je třeba si být vědom širších souvislostí a možných důsledků západního korporátního fašismu. Lidstvo se vyvíjí a je někam směrováno vedoucími politiky a podle toho kam bude nasměrováno, dopadne vývoj na této planetě.
Takže nejde o nějakou srandu, kterou mohou vést vexláci a kšeftsmani typu pana Babiše. Tito hazardéři s kapitalismem nemohou prokristapána vést tuto zemi. Člověk, který jde obluzovat voliče do TV Šlágr a má to celé postavené na přidání pár stovek těmto ani zbla nechápajícím důchodcům, kterým notabene chazar systém důsledně vymýval mozek po celou dobu jejich života…

“Hypothesis, Dr. Steven Jones – film o nálezu nanotermitu ve WTC” https://www.youtube.com/watch?v=Bdml7ZxTQY0

Jana
Návštěvník
Jana

Doufám, že to nebude trvat dalších 17 let… “je to otázka času” říká E. Angle ve výborném rozhovoru.
ASCE Forensic Engineering 8th Congress: A Recap from Engineers Roland Angle and Larry Cooper
https://www.ae911truth.org/news/507

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Ano. falšují se tu zásadní dokumenty a pak se předkládají lidem. To jsou hodně zarážející lumpárny establishmentu, ať už to řídil a řídí kdokoliv. A jakou pak mají váhu nějaké cáry papíru z OSN o kterých se důležitě hlasuje… Naprosto nulovou.

Dominik
Návštěvník
Dominik

Závažná informace z Bruselu po hlasování…..

Brusel: Vezmeme peníze zemím střední Evropy a ztrojnásobíme jimi financování Sorosových promigračních neziskovek

http://www.zvedavec.org/komentare/2018/12/7787-brusel-vezmeme-penize-zemim-stredni-evropy-a-ztrojnasobime-jimi-financovani-sorosovych-promigracnich-neziskovek.htm

EvaM.
Návštěvník
EvaM.

O důvod víc pryč z toho slzavého údolí teď a hned.

hirameki
Návštěvník
hirameki

najde se dost madých a středněvěkých, kteří budou zuřivě a agresivně demonstrovat za setrvání v EU a za charismatičnost a blahodárnost Séreše.

jara
Návštěvník
jara

Mimi téma:
USA se stahují ze Sýrie, prý je IS poražen. Ruské satelity vyfotily cisterny za Sýrie do Turecka. Turecko /sice nepozvané/ chystá útok na kurdské pozice, ale USA tam taky nikdo nezval. Kurdové odvedli špinavou práci a teď budou po zásluze “odměněni” Erdoganem… Je třeba Kurdy izolovat, lépe vymazat v zájmu “nerušeného” obchodu. Jsem zvědav na ruskou reakci. Ono teď to trochu bude odvádět ta “provokace” na krymské hranici, o které se už “ví” dopředu, tuším na Vánoce a Nový rok. Nevím, ale všechno mi to připadá dopředu naplánované. Tři vlci se pasou na jedné ovečce. Nezávidím Asadovi… Ale obdivuji ho a držím palce.

jara
Návštěvník
jara

Nepřečetl jsem to po sobě a opravuji to -i- a -a-. Příště se polepším.

acidjoe
Návštěvník
acidjoe

Myslím, že reakce Ruska nebude žádná. Mohl by se z toho rozhořet větší konflikt a do toho Rusko nepůjde. Já osobně Kurdy obdivuju, je to fakt tvrdej národ. Je mi jich líto. A co Jemen? Tam je to úplně v prdeli, hladomor a nikde se o tom nepíše. Slavná OSN drží držku.

Navrátil
Návštěvník
Navrátil

jara.
Možná to Turecké napadání Kurdu a zrovna kolem vánoc,bude doprovázeno,Ukrajinskou provokací,možná na celé oblasti Doněcka a Luhanska.
Takže i mne to napovídá o společném plánu USA a také že se stahují ze Sýrie,možná jen přesouvají jednotky na jiné bitevní pole.

Jana
Návštěvník
Jana

Izrael před lety stáhl své občany z Gazy než začal masivně ostřelovat raketami… snad to nebude ten případ.

Vítězslav
Návštěvník
Vítězslav

To je jako by jsme přijali kvoty.To prase Petříček se svým loutkovodičem Pochem musí být neprodleně odvoláni!!!

Josef
Návštěvník
Josef

Autor Maru na Zvědavci: “Nejednodušší a nejčistší řešení by bylo, kdyby Česká republika napsala do OSN UNHCR, že odstupuje od New Yorkské deklarace z roku 2016, jako to udělaly Maďarsko a USA. To by nás spolehlivě vyřadilo z jakýchkoli závazků vůči OSN UNHCR a zbyla by nám k vypořádání pouze EU.”

“Vývoj v Bruselu tento týden potvrzuje, že současné bruselské promigrační vedení nechce zastavit migraci, ale řídit ji a ve skutečnosti ji chce zvýšit,” prohlásil mluvčí maďarské vlády István Hollík.

“Tento týden Brusel zplodil jen to, že chce dát migrantům více peněz, povinné kvóty a víza. Protože to, co nyní vidíme, je to, že chtějí, aby je (kvóty pro migraci) přijal současný Evroský parlament”, uvedl mluvčí maďarské vlády.

Mluvčí maďarské vlády upozornil, že v úterý většina poslanců z Evropského parlamentu odhlasovala zavedení promigračních humanitárních víz.

Úterní hlasování europoslanců:
Babišovo hnutí ANO: PRO Ježek, Telička, PROTI Charanzová, Dlabajová
ČSSD: PROTI Keller, ZDRŽEL SE Poche, Poc, NEHLASOVALA Sehnalová
KSČM: ZDRŽELI SE Konečná, Kohlíček, Maštálka
KDU-ČSL+TOP09: PRO Niedermayer, Svoboda, ZDRŽEL SE Zdechovský, Polčák, Pospíšil
ODS: PROTI Tošenovský, NEHLASOVAL Zahradil
Svobodní: PROTI Payne

Brusel: Vezmeme peníze zemím střední Evropy a ztrojnásobíme jimi financování Sorosových promigračních neziskovek
http://zvedavec.org/komentare/2018/12/7787-brusel-vezmeme-penize-zemim-stredni-evropy-a-ztrojnasobime-jimi-financovani-sorosovych-promigracnich-neziskovek.htm

Neznama
Návštěvník
Neznama

Udivilo me :
KSČM: ZDRŽELI SE Konečná ( chce znovu ke korytu za 0,5 milionu mesicne a nehlasuje pro sve volice. Proc asi? Co za to ma? Ransdorf se v hrobe otaci.) Kohlíček, Maštálka (oba panove me negativne presvedcili ze to opravdu s CR a Cechy mysli vselijak, jen ne dobre. Tak tihle by ode me take nedostali hlas.)
KDU-ČSL+TOP09: PRO Niedermayer ( Jidas z banky neprekvapil) , Svoboda, ZDRŽEL SE Zdechovský ( hm tenhle sokuje, kdyz roky broji proti imigrantum), Polčák, Pospíšil
(.. skoda mluvit o ostatnich. Davno chapu proc lidi psali ze Lidovci jsou nejvetsi Ku..y)
ODS: PROTI Tošenovský, NEHLASOVAL Zahradil (hm, take chce znovu ke korytku za 0,5 milionu mesicne a nehlasuje PROTI. Tomu take hlas nedam)
Jen Svobodni maji jasno!! jenze jejich kecy: snizit dane bohatym a firmam a zvysit investice do stavebnictvi si odporuje- kde vzit prachy, kdyz se dane nemaji statu platit stale nevysvetlili.

PROC VETSINA NEHLASOVALA PROTI?
PROC SE ALE VSICHNI BOJI HLASOVAT ? VYHROZUJI JIM V BRUSELI napr SM..I?

KOHO SAKRA VOLIT V KVETNU 2019 do EU ??????? ? ?

Snad Babise ten aspon povi svym volicum to co chteji slyset a je jim aspon do hlasovani dobre. Pak otoci a kona o 360 stupnu jinak.
Kolik lidi z Aeronetu premysli ze BY MELI JIT DO VOLEB DO EU?
Je nejvyssi cas Vazeni jit do toho, treba jako nezavisli ale pod nejakou stranou a pak hlasovat v EU podle sveho svedomi a ne podle strany!!! To pisi proto ze KSCM sice vystupuje proti imigraci, ale nakonec hlasuji PROTI leda na WC.
A Telicka, Charanzova … vylezli po hrbete Babisovi a ANO do EU a ted jedou primo proti strane ANO a proti svym volicum

hirameki
Návštěvník
hirameki

Zdechovský je typickej vychcanej černoprdelník. aktivně vyjíždí zajímat se o osud připrchlých opic do nejjižnějších regionů Evropy a potom se zachová tak, aby vycházel jako mudřec ranku krále Solomóna.

cz.sputniknews.com
Návštěvník
cz.sputniknews.com

sledujte ruský sputnik, je mnohem objektivnější a rychlejší v aktualizaci a věrohodnosti zpráv než česká média, která již naplno podléhají režimu řízení ze západní Evropy a Spojených států amerických

DuchyXP
Návštěvník
KrindiPindi
Návštěvník
KrindiPindi

To jsem vážně zvědavej… rád bych věřil Hovinkám… Třeba se stalo něco jako při lítiu – bába z nějakého důvodu zkoukl Aeronet .. i když to asi ne.. těžko říct, uvidíme..
V každém případě “dík za jasné NE”. Jak říkají Maďaři (a asi i Orbánovci) – “NEM NEM SOHA!”

vese
Návštěvník
vese

Ne paktu o migraci, ale podpora (ano) paktu o uprchlících. Jako kdyby uprchlík vlastně nebyl migrant…

Uříznou nám hlavu
Návštěvník
Uříznou nám hlavu

pro alláhovu slávu?
https://www.youtube.com/watch?v=SVzQ1wxLWv0
Neuříznou, budeme se bránit a zvítězíme, neklesejte na mysli.

EvaM.
Návštěvník
EvaM.

Přesně tak. Zvítězíme. A věřím, že boj ani nebude nutný, Vesmír a planeta a její energie jsou na naší straně.

CML
Návštěvník
CML

tím bych si nebyl jistý

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Kolníku,
jestli se opravdu takové nápady honí tomu starému parchantovi Sorosovi palicí , tak se nedivím že ho
vyobcoval vlastní národ a útočiště mohl najít jen v říši zla plné podobných parchantů , v USA. Jenže já si
myslím , že to má pro židy velmi podstatný háček. Žid je totiž veskrze příživnická nikoliv tvůrčí osobnost a
tudíž není schopen samostatného provedení jakékoliv technické věci. Židé vždy jen parazitovali na společnosti
ve které žili , šmelili a mamonili nekalým způsobem. Za veškerý vývojový posun vděčí nám a sami by se
těžko posunuli ze středověku.

Milada
Návštěvník
Milada

Proto take nikdy nemuzou rict, to je moje rodna hrouda, nevedi co je manualni prace. Nuseji mit hladke rucucky na pocitani mamonu.

EvaM.
Návštěvník
EvaM.

Přesně tak. Ale není to tak docela jejich vina, vznikli genetickými manipulacemi s potlačením dobrých a posílením špatných vlastností. Vyvolení ano, ale pro šíření zla a nízkých vášní.

vese
Návštěvník
vese

Však on se ještě přiznává (snad s hrdostí či co), že pomáhal za války v Maďarsku okrádat jiné židy.

Neznama
Návštěvník
Neznama

POZOR::: Daňové úlevy pro správné media, předkladají PIRÁTI ( http://www.tomas-martinek.eu je správný poslanec -rika o sobe v profilu) ☝️ ☝️ Asi se to schvaluje 20. 12. – podle Žantovskeho viz nize. ☝️☝️
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Piratsky-poslanec-burcoval-pred-zahranicnimi-novinari-Musime-ochranit-duveryhodnou-CT-Podporit-financne-vybrana-nezavisla-media-Pravdivemu-informovani-nezabrani-Stepanek-ani-Klaus-ml-563536

Žantovsky Petr: Poslanci se o Globálním kompaktu o uprchlících nechtěli bavit:
… nechť si přečte vynikající knihu Podivná smrt Evropy od Douglase Murrayho, kterou v překladu Alexandra Tomského vydalo nedávno nakladatelství LEDA,“
..o ČT !!! „správně říká analytik Jan Schneider, vždycky hledej stopu peněz, ani načasování není náhodné: ve čtvrtek 20. prosince má právě na tato témata jednat senátní Stálá komise pro sdělovací prostředky. Měli bychom to sledovat s velkou pozorností. O našich penězích tu budou rozhodovat námi zvolení senátoři!“
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-V-tichosti-daleko-od-hluciciho-davu-za-zady-verejnosti-Navrat-povinnych-kvot-na-uprchliky-Petr-Zantovsky-varuje-pred-tim-co-zustalo-temer-bez-povsimnuti-563322

BIS – zpravodajec BIS: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Totalitni-manyry-ideologu-z-BISky-Mysleni-jak-z-nejtemnejsich-dob-hrozi-se-Jan-Schneider-563642

BIS nesdelila: Měli jsme tady MINIMÁLNĚ 11 muslimských teroristů ochotných mučit a vraždit!!! Většina z nich dnes někde ve jménu islámu aktivně mučí a vraždí!!! ?
Z toho máme 2 vlastní konvertity a 9 kterým ministerstvo vnitra pod ČSSD vydalo a nebo prodlužovalo POVOLENÍ K TRVALÉMU POBYTU!!! Podle názoru bezpečnostního experta z Izraele je jejich počet spíše 50-100. Nicméně muslimská komunita je podle ČSSD ‚umírněná‘ a ‚ nebezpečím ‘ je SPD, které si drze dovolí mít odvahu říkat pravdu. Pawn ministr Hamáček ze zkrachovale korupční partaje, podle kterého je „islám pro lidstvo důležitý “, nám tady drze lže do očí!!!“… https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Za-tohle-svinstvo-by-mely-padat-hlavy-Ovcacek-se-zlobi-na-Hamackuv-resort-563622

Co to Česko v noci vlastne odsouhlasilo? Pravda o uprchlickém paktu OSN, který odmítlo jen Maďarsko a USA https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Co-to-Cesko-v-noci-odsouhlasilo-Pravda-o-uprchlickem-paktu-OSN-ktery-odmitlo-jen-Madarsko-a-USA-563690