Pokus o státní převrat v ČR byl potlačen, vláda nepadne! Paradoxně o...

Pokus o státní převrat v ČR byl potlačen, vláda nepadne! Paradoxně o tom rozhodl Tomio Okamura, který vyděsil Lidový dům svými výroky na tiskovce Demobloku a poté na schůzce s Andrejem Babišem! Tandem Zeman-Babiš nedovolil neoconům opakování procesů ze Slovenska v kauze protestů proti Ficově vládě po vraždě Jána Kuciaka! Fico neměl tandemovou oporu prezidenta! Slonková neuspěla, zklamání novinářů na tiskovce ČSSD bylo k nezaplacení!

Pokus o státní převrat v ČR byl potlačen, vláda nepadne! Paradoxně o tom rozhodl Tomio Okamura, který vyděsil Lidový dům svými výroky na tiskovce Demobloku a poté na schůzce s Andrejem Babišem! Tandem Zeman-Babiš nedovolil neoconům opakování procesů ze Slovenska v kauze protestů proti Ficově vládě po vraždě Jána Kuciaka! Fico neměl tandemovou oporu prezidenta! Slonková neuspěla, zklamání novinářů na tiskovce ČSSD bylo k nezaplacení!

Hrozba státního převratu a puče proti vládě Andreje Babiše byla zažehnána, ČSSD se v pátek nepřipojí k hlasování o nedůvěře vládě a její poslanci odejdou ze sálu. Rozhodlo o tom dnes širší grémium ČSSD v ostře sledované schůzce, která zvažovala všechny možnosti, včetně položení vlády. Lidový dům se nakonec rozhodl, že neshodí vládu a pouze se distancuje od problémů Andreje Babiše [1], že s tím nechtějí mít socialisté nic společného, ale usilují o pokračování koaličního projektu, i když výměna Andreje Babiše by byla dobrá, ale není reálná, protože má podporu nejen vlastní strany, ale především prezidenta republiky, který ho nenechá padnout a už dopředu avizoval, že Andreje Babiše jmenuje premiérem znovu, že na to má dva pokusy.

ČSSD celé dnešní odpoledne hledala zdůvodnění svého postoje a nakonec ho našla. Za všechno prý může Tomio Okamura z SPD. Lidový dům se totiž vyděsil, když Tomio Okamura minulý týden nejprve vystoupil na společné tiskovce se stranami Demobloku a připojil se k výzvě, aby premiér rezignoval, ale ihned poté, doslova jen o pár hodin později, nabídl na schůzce Andreji Babišovi koaliční spolupráci v případě, že vláda padne a ČSSD vyjádří vládě nedůvěru. Článek jsme o tom přinesli zde.

Tento moment a okamžik de facto rozhodl o tom, že ČSSD nakonec vládu raději podrží, protože celkem oprávněně mají socialisté obavy, že jejich místo by okamžitě v mocensky vyprázdněném prostoru zaplnila SPD. Původně to totiž vypadalo, že SPD opravdu usiluje o konec Andreje Babiše v politice, tiskovka Demobloku k tomu mohla vybízet. Jenže následná schůzka Tomia Okamury, Andreje Babiše a Vojtěcha Filipa ukázala, že odpor proti Babišovi ze strany SPD nemusí být opravdový, ale pouze slouží jako záminka k tomu, aby ČSSD se připojila k potopení vlády.

Puč Palermo odkryl nejen slabost levice, ale naprostý chaos alternativy. Jak dlouho je možné chodit na alternativě pro vlastenecké hlasy voličů, než se ucho voliče utrhne z toho, co slyší a oči vidí?

Lidový dům konečně pochopil, že Tomio Okamura se pouze snaží za každou cenu dostat do koalice s Andrejem Babišem, i když tomu by takovou koalici zřejmě jeho vlastní strana neschválila, protože uvnitř Hnutí ANO je nepřekonatelný odpor proti myšlence spolupráce s SPD. Především potom pražské křídlo Hnutí ANO je militantně nastavené proti Okamurovi na způsob, který připomíná spíš TOP09 nebo Hnutí STAN, ale to by bylo na jinou diskusi. Několikrát jsme na Aeronetu psali o tom, že existují některé okruhy věcí, které prostě znemožňují koalici obou hnutí a jednou z nich je referendum, které by se mělo týkat mezinárodních smluv, tedy např. referendum o vystoupení z EU.

SPD si to uvědomila, a proto v poslední době došlo k moderaci a úpravě rétoriky představitelů SPD. Ti už nově neakcentují vystoupení z NATO, ale upřednostňují newspeakový výraz “reforma EU zevnitř”, což je nový postoj, který začala v Německu razit AfD, ale i Národní fronta Marine Le Pen ve Francii. Jedná se o obrušování hran alternativy, strany se snaží přitáhnout více mainstreamových voličů, pro které je myšlenka vystoupení z EU naprosto nepřijatelná, ale současně vědí, že v EU je potřeba provést změny, např. ohledně migrace. Jenže setrvání v EU není už alternativní teze, to je globál mainstream, protože o reformu EU usilují i globalisté.

Tiskovka demobloku minulý týden, která vyzvala premiéra Babiše k rezignaci. Džbán a utržené ucho.

O tomto hovořila nedávno bývalá leaderka AfD Frauke Petry, která v rozhovoru pro ARD zklamaně komentovala vývoj v AfD v tom smyslu, že strana ustupuje ze svého kdysi striktního odporu vůči setrvání v EU a nově chce Evropskou unii jenom reformovat, ale nechce už v zásadě z ní strana vystupovat. Podobné procesy vidíme v dalších stranách, např. italská Liga severu vysloveně prohlašuje, že nechce z EU vystupovat, ale na straně druhé důsledně požaduje reformy EU a regulaci migrace.

Strany alternativy tak prochází procesem “Gleichschaltung” a spolu s tím souvisí i pocity deziluze a rozčarování voličů, když najednou voliči pronárodních stran vidí, že tuhle je na kandidátce židozednář a velmistr, támhle se vytváří koalice s Demoblokem na Kladně, tady místopředseda strany prohlašuje, že nikdo nechce vystupovat z NATO, támhle si předseda stoupne na tiskovce vedle svých odpůrců a volá po pádu premiéra, kterému ale o několik hodin později v soukromí nabídne heboučkou koalu, na pohlazení.

Zklamání novinářů nebralo na tiskovce ČSSD konce. Nenávist k Babišovi by se dala krájet. Ve skutečnosti jim vadí tandem Babiše se Zemanem

Tisková konference ČSSD byla přehlídkou plaček, především z řad MSM novinářů. Zoufale se ptali představitelů ČSSD, jaké varianty přichází v úvahu, když vláda tedy nepadne. Jedinou z nich jsou předčasné volby, ČSSD totiž prohlásila, že pokud se najde ve sněmovně 105 poslanců pro rozpuštění sněmovny a předčasné volby, ČSSD v takovém případě dodá svých 15 poslanců, aby bylo splněno dvoutřetinové hlasovací kvórum 120 hlasů pro přijetí ústavního zákona o zkrácení funkčního období sněmovny a rozpuštění sněmovny.

V takové situaci by do 60 dnů měly být nové volby, pokud by ovšem sněmovna spolu s tím v rámci ústavního zákona neurčila jiné posunuté datum. Jenže k rozpuštění sněmovny nedojde, protože by s tím museli souhlasit komunisté. Hnutí ANO a KSČM mají dohromady 93 poslanců a to je dostatečný počet na zablokování návrhu na rozpuštění sněmovny, který vyžaduje 120 hlasů z celkem 200 poslanců sněmovny. Vzhledem k tomu, že Hnutí ANO má 78 mandátů, stačí Andreji Babišovi najít další 3 poslance, kteří nebudou pro rozpuštění sněmovny a nepotřebuje k tomu ani všech 15 poslanců KSČM.

Jan Hamáček oznamuje, že ČSSD vládu podrží.

Státní převrat v ČR tak nevyšel a zkrachoval. Mocenský tandem Zeman-Babiš je mohutným a silným spojenectvím, které není snadné rozbít. Andrej Babiš se však stane do značné míry dlužníkem Miloše Zemana, protože bez jeho podpory a výroku o tom, že ho opět jmenuje premiérem, i kdyby jeho vláda padla, by dnešní jednání ČSSD mělo úplně jiný průběh. Znovu se tak ukazuje, proč globalisté používají s takovou oblibou tandemové řízení moci proti americkým neoconům v jednotlivých zemích, protože Američané tandemovému řízení nikdy nerozuměli. Jejich mocenský model Primus Maxima z dob Římského impéria, kdy se spoléhají jen na svoji výjimečnost a silovou nadřazenost, selhává v poslední době na všech frontách. Všude tam, kde je ukotveno tandemové řízení, americké elity padají a selhávají. Praha je nyní nádhernou ukázkou tohoto procesu.

Státní převrat v Praze selhal, mocenský tandem Zeman – Babiš je příliš pevně ukotvený na to, aby byl odstraněn tak snadno

Robert Fico takový tandem vytvořený neměl. Slováci nedokázali zabránit tomu, aby se do čela státu dostal kandidát amerických neoconů v roli prezidenta a důsledkem byl vynucený odchod demokraticky zvoleného premiéra tento rok na jaře po zinscenované hysterii médií, které vyhnaly do slovenských ulic desítky tisíc lidí ve spolupráci s předními slovenskými neziskovkami financovanými z cizích zahraničních fondů, zdaleka nejen z fondů OSF George Sorose. Pokud by na Slovensku byl prezident v tandemu s Robertem Ficem, k odstoupení Roberta Fica by nikdy nedošlo. I když Robert Fico nadále ovládá SMER jako předseda strany, chybějící mocenský tandem bude i do budoucna pro něho představovat handicap v porovnání s Andrejem Babišem, který čelí brutálnímu útoku na svojí rodinu za použití špionážní techniky a diverzních taktik s využitím svého duševně nemocného dítěte. Vůbec to neznamená, že pokusy o svržení Babiše tímto skončí. Naopak, bude snaha nadále útočit na premiérova syna, aby se buď úplně obrátil proti otci, anebo aby spáchal sebevraždu.

Novináři v ČR počítají s oběma variantami a pokud premiér neodveze svého syna do bezpečí, dojde k tragédii, protože čeští novináři chtějí vidět krev jeho syna. To je hlavní motivace veškeré novinářské práce lidí jako je Sabina Slonková nebo Jiří Kubík, protože čím více krve a nelegálně získaných nahrávek duševně nemocného syna, tím větší čtenost, náklad, tím více reklamních klientů, kteří budou chtít nakoupit reklamní prostor na Seznamu, prostě co největší tragédie, která má přivodit pád a konec vlády.

Miloš Zeman je skutečným vítězem potlačeného puče.

Hnutí ANO má ale v rukávu eso. Jaroslav Faltýnek jako druhý muž v Hnutí ANO připustil, že Babišovo hnutí dodá potřebné hlasy pro rozpuštění sněmovny a předčasné volby [2]. A o co se jedná? O dvě věci. Prvním důvodem je kalkul, protože se očekává, že ČSSD ještě více oslabí, TOP09 vypadne ze sněmovny a po volbách a bude možné tak vytvořit dvojkoalici na libovolné ose, např. ANO + KSČM, ANO + SPD, nebo i ANO + KSČM + SPD, pokud by komunisté po volbách oslabili a byl by potřeba třetí do koalice. Tomu se chce ale Andrej Babiš vyhnout.

Průzkumy ukazují, že Hnutí ANO si stále drží svých 30% hlasů, posilují Piráti a ODS, ale na úkor TOP09, takže nejde o nově získaný elektorát, pouze o přesun voličů Demobloku mezi sebou. Pokud by vypadla TOP09, vítěz voleb by si připsal velkou část propadlých křesel ve sněmovně. A druhým důvodem, proč Faltýnek uvedl ochotu ANO pro předčasné volby, je snaha Andreje Babiše požádat své voliče znovu o důvěru a mandát, aby mohl umlčet novináře. Pokud totiž Andrej Babiš znovu vyhraje volby, bude to pro něho argument, že má podporu voličů, kteří nevěří kampani rozehrané Sabinou Slonkovou a Demoblokem.

Et positus est intentio – Postoj představuje záměr. Signály vyslané během puče Palermo od politiků k voličům budou mít zásadní dopad na preference už možná v předčasných volbách

Bohužel, v této mocenské hře dochází k bourání skleněných zámků alternativy, protože bez ohledu na to, jestli váš štve, že předseda SPD vystupuje na tiskovkách demobloku, nebo jestli vám vadí, že chce vytvářet koalice s nenáviděným Andrejem Babišem, tak bez ohledu na toto všechno jde pouze o prosazování politické moci, která je na hony vzdálená od iluzí a představ o pravém a poctivém národním a vlasteneckém ukotvení. Nevím, kolik lidí volilo SPD, aby se potom dozvěděli, že strana usiluje spíš o reformu EU zevnitř. Nevím, kolik lidí oceňuje skutečný význam mocenského tandemu Zeman-Babiš, který je bohužel slepencem Bruselu, Berlína, globalizace, Washingtonu, neoconů a vzájemného vyvažování extrémů. Ale každý vlastenec se musí umět postavit ve správnou chvíli na správnou stranu pódia, ne vedle nepřátel. Et positus est intentio. Nejsem si jistý, že ten postoj jsme v kauze puče Palermo viděli u těch, od kterých bychom to očekávali.

Vážení čtenáři, pokud se vám líbí naše nepohodlné, necenzurované a faktograficky nekompromisní články, které označují a popisují fakta bez ideologického nátěru, přispějte prosím, podle svých aktuálních možností, do konce tohoto měsíce jakoukoliv finanční částkou na zachování provozu našeho serveru, a to na naší obvyklé darovací stránce zde. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, BitCoinem anebo poštovní poukázkou na účet. Nezávislé a svobodné články nemohou vycházet bez Vaší podpory, protože nás sponzorují a financují pouze čtenáři jako jste Vy. Zatím jsme vybrali jen cca. 52% a do konce měsíce zbývá už jen 9 dní. Nemáme za sebou fondy, neziskovky, státní ani evropské dotace. Nemáme granty od zahraničních nadací, bez Vaší pomoci tento projekt nepřežije. Děkujeme všem, kteří již tento měsíc přispěli, moc si vážíme vaší podpory!

Zdroj videa: Česká televize [3]

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Pavel
Návštěvník
Pavel

Hnutí SPD neodstoupilo od návrhu referenda k vystoupení z EÚ. Jestli vystoupit, či nevystoupit z EÚ zůstane pouze na těch, kteří se referenda zúčastní. Uspořádání referenda nechce nikdo připustit, protože výsledek je spíše nakloněn k vystoupení ČR z EÚ. Má vůbec cenu držet ČR v EÚ proti vůli občanů. Vždyť já osobně to vidím jako velmi kontraproduktivní.

Zan
Návštěvník
Zan

Za státní převraty se všude chodí do vězení, pouze u nás se adpti stávají mediálními celebritami…

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Po každém pokusu o státní převrat mají následovat tvrdé tresty pro aktéry za podvracení republiky. Jak je
to možné,že Slonková a ti její dva ometáci a jejich páníčci z ODS,Topky,klerofašistů a STANařů ještě běhají
venku a vedou blbé reči?

aamater
Návštěvník
aamater

Tak tu to je jasne vidieť, že za tým všetkým stojí západ a spolu s ním aj Soroš!!! V Maďarsku sa pokúsili o zvrhnutie Or_bána, Na Slovensku povalili Fi_covi vládu, ale ten postavil novú na čele s Pelle_grínim. V Česku zase chcú dostať dolu z postu Ba_biša, ale ako sa ukázalo tiež im cvakli zuby na prázdno. Spoločným ukazovateľom je Imigranti a ich dovoz do EU a násilné presídlenie na území bývalého východného bloku. V Poľsku sa tiež pokúšajú o zvrhnutie vlády.

tehu
Návštěvník
tehu

Opravdu hezky napsáno. Ale, která z politických stran se chovala či snad chová pronárodně?
Kdyby alespoň jediná… Pak budě všemi okolo smetena a zadupána hodně hluboko. A spuštěn “Řecký model” pro ČR – tedy faktická likvidace…

ČR není nezávislá ale naopak závislá takřka ve všem..
A pak se velmi snadno ovládá…

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

sputnik

KSČM je pronárodní? Tak já vám tedy připomenu její dávné “pronárodní” kroky:

– poprava stovek lidí (Milada Horáková je toho sama mementem)
– vražda až desetisíců lidí (nejen stovky obětí popravených v komunistických procesech, ale zejména také tisíce zahynuvších v pracovních lágrech)
– koncentrační tábory v uranových dolech
– odvlečení desetitisíců lidí NKVD po skončení 2. světové války do SSSR
– laciné vydání uranu SSSR
Atd.

PS: Čili vy jste komunista?

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Horáková byla dvojí agent, rozsudek byl za její prokázanou podvratnou činnost, a za to holt pár let po válce byl špagát všude, i na západě. Ta Horáková byla všechno jiné než ta falešná legenda.
Podle některých zdrojů jí však komunisti vyměnili a ona dožila pod falešnou identitou v Emerice. Což by nic neobvyklého taky nebylo.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

brutopýr

To za důkaz považujete doznání vynucené na mučení a psychickém týrání a vykonstruovaných komunistických procesech? To pak můžeme považovat za právoplatná i doznání z čarodějnických procesů či Norimberského tribunálu.

Pijack
Návštěvník
Pijack

Ale ale pánové, nechci se plést do hovoru, ale s těmi popravenými je to pravda jen napůl. Komouši nepopravovali ani tak své politické odpůrce, jako své vlastní lidi. Libovali si v ideologii a zrádcovství. Nekomunista je nezrazoval, nebylo koho. Zrádci mohli být jedině v jejich vlastní straně. A to je dobře, nebo snad ne? Kdo se totiž zapletl s komunisty, ten byl jednou nohou v hrobě. A těmto lidem bych neodpustil ani dnes. Pamětníci to potvrzují. Horáková byla socanka, Slánský komouš… jména nemám zapotřebí si pamatovat… hafo procesů bylo s komunisty… a když se sem tam náhodou objevil někdo jiný, tak to musel být sólokapr a pořád jeho žaloba stála na argumentu “proti straně”, až teprve pak “proti státnímu režimu a lidu až na posledním místě. Oni komouši moc dobře věděli, že kdyby popravili nestraníka, že by jim to západ spočítal. Proto hnali na popravu z 95% své lidi. Měli se vymlátit do jednoho a vůbec bych slzu nezamáčkl 🙂

Turek
Návštěvník
Turek

Těch popravených za socialismu bylo něco kolem 300, to je pravda, s tím nikdo nesouhlasí, ale nepodléhejte nějaké propagandě, že se tady za socialismu jedli děti, můj strýc hospodařil jako soukromník po celé období socialismu, a nikde v žádným lágru za socialismu neseděl, že nechtěl vstoupit do družstva, moje žena chodila po celou dobu socialismu do kostela každou neděli s dětmi, každý to o těch dětech i o mé ženě věděl, vždyť farář chodil do školy, a nikdy s tím neměli ani děti a ani žena problém. On se vždycky vytáhne jeden příklad, aby se podle něho charakterizovalo celé období. V té době po válce se nikdo s nikým nemazlil, jen si přečtěte jak Angličané zatočili v Řecku s komunisty. Západ sem opravdu vysílal diverzanty, kteří byli připraveni zde zabíjet lidi. Stačí příklad Chile, Vietnam atd. čeho byl schopen západ při likvidaci svých oponentů. A nebo stačí jen naposled Turecko, jak CIA využilo svých agentů v turecké armádě, aby zavraždili zvoleného prezidenta. A ještě abyste netrpěl přehnanou iluzí o Masarykovi, on podřídil české legionáře v Rusku francouzskému vedení, francouzským generálům a Francouzi jich využili na boj proti Bolševikům, víte kolik ještě zařvalo Čechů v boji proti Bolševikům v Rusku ve francouzském zájmu? Legionáři nechtěli bojovat proti Bolševikům, oni chtěli jít domů. To mi připadá jako ohromná neúcta vůči našim legionářům, kteří padli u Zborova, aby byli na památnících obětí 1. světové války uvedení společně s těmi, co padli třeba na srbské frontě za císaře pána.

Turek
Návštěvník
Turek

vy si myslíte, že se po válce někdo s někým sral? Víte kolika německým válečným zločincům umožnilo USA dožít v klidu na jejich území pod jinou identitou, i když věděli, co tito lidé mají na svědomí? Vezměte si například takového Nestora Holejka, Ukrajinec, kterého nasadilo gestapo do českého odboje, kde se představoval jako důstojník Rudé armády, víte, kolik ten člověk měl na svědomí umlácených Čechů? A toho nechali v klidu v USA dožít ve službách CIA. Proč ho využívalo CIA? Protože on mohl vědět, kdo koho zradil Gestapu a mohl být po válce snadno vydíratelný z posice CIA. ČSR zjistilo, pod jakou identitou žije v USA a kde, a požádalo USA o jeho vydání, USA na nás udělalo fakáče. Kanada zase přijmula tisíce Banderovců z Ukrajiny, ti kteří měli ruce od krve třeba když utíkali přes Polsko a Slovensko do Rakouska. Vy vůbec nechápete, o co tady po válce šlo, a vy tady pořád s nějakou Horákovou, on seděla v Malé pevnosti v Terezině, ještě tam má tabulku, přežila Terezín, jela s Gestapem a nebo nejela? To byla celková atmosfér po vláce zde, nikdo nevěděl, zda třeba jeho soused nepracoval za války s Gestapem. Horáková, to byly jen kolaterální ztráta.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Turek

Prachsprostá relativizace komunistických zločinů. Komunistické kecy. Že jim někdo dodnes věří.

Vaše děti na vysokou školu nepustili, že (pokud tedy jste se nějakým způsobem velmi nekál a nepokořil před KSČ, pak by určité výjimky byly možné)?
Vaši relatizaci komunistických zločinů můžete říct do očí křesťanským kněžím jako např. Josefu Toufarovi (umučeném estébáky). Či kněžím, vězněným a mučených v pracovních lágrech. A řadě dalších. Nebo lidem, kteří byli zastřeleni na hranici komunistickými pohraničníky.
Nebo těm desetisícům lidem (až 60 000), kteří byli z Československa (s posvěcením československých komunistů) odvlečeni po 2. sv. váce do gulagů do SSSR. Jediný rozdíl by, že, v porovnání s SSSR, jsme u nás měli celkem “hodné” komunisty.

Lituji smrti nevinných, ale to nic nemění na tom, že potlačení komunistů v Řecku, stejně jako v Chile (které komunisté mezitím v čele se soudruhem Allendem přivedly na buben – hladomor i popravy a likvidace tisíců lidí byll výsledkem komunistické politiky, a kdyby nedošlo ke svržení Allendeho, bylo by to mnohem horší), bylo správné. Jinak by tam měli komunistické peklo jako my. Stejně tak boj proti komunistům ve Vietnamu byl správný. Mj. víte, že ti “chudáci” vietnamští komunisté zavraždili 1 000 000-2 000 000 lidí? Z těch komunistických dezinformací jste už pěkně zmatený.
Právě že českoslovenští legionáři pomohly bolševikům (na rozkaz krypto-bolševika Masaryka) pomohli, stejně jako americká intervenční vojska. Českoslovenští legionáři jsou bohužel smutnou kapitolou – byli nadějí na osvobození Ruska z okovů bolševismu. Bohužel vlastizrádce, poloviční žid a svobodný zednář Masaryk/Redlich uznal bolševickou vládu (a její uznání horlivě prosazoval i ve světě, ač moc dobře věděl o krutých bolševických zvěrstvech) a nakonec nařídil stažení československých legionářů z Ruska a vydal Rusko do rukou komunismu. 

Btw. že spousta nacionálních socialistů kolaborovala se Západem a CIA? Aby ne. Většina z nich dostala na výběr – buď budou spolupracovat nebo budou odsouzeni za své (v řadě případů i smyšlené) zločiny. Takové podmínky řada z nich dostala na Západě i na Východě. Od USA i SSSR. Od CIA i NKVD. Taková byla tehdy situace.

PS: Nejste křesťan, že ne? To byste nemohl relativizovat zločinou herezi komunismu.

tana
Návštěvník
tana

Pánové, doporučuji Vám knihu Tonyho Judta “Poválečná Evropa dějiny od r. 1945” 986 krví zalitých stran. Jeden za osmnáct, druhý bez 2 za dvacet. Volby falšovali všichni.

Alanis
Návštěvník
Alanis

Až to demoblok bude myslet s veřejným zájmem doopravdy, a ne se jím ohánět jen když se jim to hodí, odtajní ve veřejní zájmu rozkrádání koncesionářských poplatků Českou televizí Praha ve prospěch komediantů pražské kavárny, zasloužilých mluvících hlav chátry a Člověka v plísni. Smlouvy musí být kompletně přístupné veřejnosti bez začerněných míst. A pak bude v ČT velmi veselo. Ta doba se blíží. Ani nebudou potřebovat navýšení poplatků za ty sračky, co předvádí a přestěhují si spacáky do Valdic.

Šoty
Návštěvník
Šoty

Pozerať na toto teátro musí každého občana ČR nútiť k blití. Čo všetko tam tí hore neurobia pre to, aby mohli slúžiť občanom?!
Samotné toto poznanie znamená, že “demokracia” je prázdne slovo.
Potom ale nech sa ňou nikto neoháňa. Už všetci vidia, že je to tu všetko len bohapusté okrádanie. Na úkor ostatných ľudí, na úkor budúcnosti. Lebo tým blbom nikdy nedojde, že táto planéta na ich ambície proste nemá!!!

sys
Návštěvník
sys

Buď rád, že nevíš, jak o nás mluví , když jsou v soukromí….

KrindiPindi
Návštěvník
KrindiPindi

jinak o Filatovovi (Viktor, generálmajor) se zmiňuje i tento konspirační web:
http://www.obrys-kmen.cz/archivok/index.php?rok=2005&cis=47&cl=04

KrindiPindi
Návštěvník
KrindiPindi

ad Generál Filatov.

ukázka z:
Hlas generála Filatova
http://tnit.fr/cs/c73.htm

hirameki
Návštěvník
hirameki

celkem zajímavé, zda však, a nakolik důvěryhodné?