Podle výroční zprávy NCOZ se čtením a šířením článků z alternativy můžete...

Podle výroční zprávy NCOZ se čtením a šířením článků z alternativy můžete stát spolupachatelem v organizovaném zločinu a v podněcování terorismu! Neuvěřitelné výroky elitních důstojníků policie ve výroční zprávě potvrzují, že v České republice začne být kriminalizována novinářská práce na alternativě, ale spolu s ní i koncoví čtenáři! Řetězové emaily a přeposílání článků bude moci být posuzováno jako organizovaný ideo-zločin! Předsudečná nenávist, posilování pravomocí tajných služeb a teď už dokonce organizovaný zločin kvůli sdílení článků z alternativy!

Podle výroční zprávy NCOZ se čtením a šířením článků z alternativy můžete stát spolupachatelem v organizovaném zločinu a v podněcování terorismu! Neuvěřitelné výroky elitních důstojníků policie ve výroční zprávě potvrzují, že v České republice začne být kriminalizována novinářská práce na alternativě, ale spolu s ní i koncoví čtenáři! Řetězové emaily a přeposílání článků bude moci být posuzováno jako organizovaný ideo-zločin! Předsudečná nenávist, posilování pravomocí tajných služeb a teď už dokonce organizovaný zločin kvůli sdílení článků z alternativy!

Národní centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) dnes vydala svoji výroční zprávu za rok 2018 a obsah dokumentu potvrzuje předchozí varovné články, které jsme na Aeronetu nedávno publikovali. Nejprve to byl článek o tom, že Ministerstvo vnitra pod Janem Hamáčkem chce ve spolupráci se Státními zastupitelstvími stíhat občany ČR z nového trestného činu tzv. předsudečné nenávisti. Komplexní článek o této kauze jsme přinesli zde. Před 2 dny jsme přinesli článek [1] o tom, že Senát PČR schválil novelu zákona o tajných službách, která poskytne zpravodajcům drakonické pravomoci zasahující do osobních práv a svobod občanů ČR. A protože špatné zprávy chodí obvykle ve trojici, tak dnes přichází doslova jobovka.

Demonstrace proti migraci.

Ve výroční zprávě [2] NCOZ za rok 2018 se na stranách 25 až 27 v sekci č. 3.2 nachází zhodnocení terorismu v ČR. A věřte nebo ne, v této sekci o terorismu je zahrnuta činnost české zpravodajské alternativy, tedy nejen Aeronetu, ale všech serverů a blogů, které poskytují občanům ČR názorové platformy, jednak pro publikování článků k aktuálním kauzám, tak i prostor pro občanské reakce v komentářích pod články. Martin Fendrych z Bakalova serveru Aktualne.cz nelenil a zčerstva o tom přinesl článek [3] s obrázkem, který se opět trefuje do našeho Aeronetu a našeho nezávislého analytického zpravodajství.

Podle elitních důstojníků NCOZ tyto alternativní servery představují do budoucna hrozbu, protože jejich činnost se podobá organizovanému zločinu, jehož cílem je štěpení a následná radikalizace české společnosti. Důkazem pro toto tvrzení NCOZ je podle zprávy kauza Jaromíra Baldy, který jako příznivec SPD pokácel na koleje na Mladoboleslavsku stromy, chtěl vykolejit vlak a svalit to potom na migranty.  Soud Jaromíra Baldu odsoudil na 4 roky do vězení za terorismus.

Zpravodajská alternativa jako organizovaný zločin podněcující terorismus, důkazem je prý důchodce Balda

Jak už jsem varoval ve svém výše odkazovaném článku o předsudečné nenávisti, kauza Jaromíra Baldy je bizarní a nelogická, přičemž naplňuje znaky státními orgány nachystané provokace. Především je podezřelé to, jak profesionálně byla akce provedena a jak je českými orgány obratně používána k potlačování svobody slova, tisku a projevu. Policie klade přímé rovnítko mezi SPD, alternativní weby a pachatele trestných činů, které podle NCOZ spojuje společná ideologie, tedy odpor proti migraci, migrantům, xenofobie a rasismus.

Tohle spojení je velmi nebezpečné a kompromitující materiály, především fotografie, na kterých je Jaromír Balda s transparenty SPD, s představiteli a členy SPD v regionu, u petičního stánku SPD, představují nebezpečný materiál, který může být zneužit k vykreslení SPD jako teroristické organizace, která svým politickém éthosem štěpí společnost a radikalizuje občany pro provádění terorismu.

Jaromír Balda a odposlech z telefonu.

Servery alternativy jsou potom ve výroční zprávě NCOZ vykreslovány jako nekritičtí fanoušci Ruské federace, které vytvářejí synergie s populistickými politickými projekty. Nejvíce trestných činů v oblasti terorismu se prý odehrálo na sociálních sítích v podobě nenávistných příspěvků, které vedly k radikalizaci některých osob, které následně byly dopátrány a obviněny.

Zpravodajská alternativa se tak oficiálně dostala do výroční zprávy NCOZ do sekce o terorismu, což je naprosto skandální, neuvěřitelné, neakceptovatelné a hlavně nebezpečné. Znovu se ukazuje, že ministerstvo vnitra pod vedením Jana Hamáčka se vydalo na cestu likvidace občanských práv a svobod, protože formulace v této výroční zprávě NCOZ staví zpravodajskou alternativu do jedné řady s teroristickými organizacemi, jako je Islámský stát nebo Al-Kajda.

Budete sdílet článek na Facebooku nebo přepošlete emaily s odkazy na články a okamžitě jste terorista a podílíte se na organizovaném zločinu

Kdokoliv sdílí články z alternativy, tak podle této výroční zprávy se podílí na organizovaném zločinu šíření předsudečné nenávisti, která vede k radikalizaci osob a následně až k terorismu, jako v případě Jaromíra Baldy. Takto je položený narativ výroční zprávy NCOZ za rok 2018 na stranách 25 až 27. Sami si to dejte do souvislosti s předchozími články o předsudečné nenávisti a o posilování pravomocí tajných služeb.

Všechno je to společná stopa jednoho procesu, za kterým stojí současné Ministerstvo vnitra a ČSSD. To je všechno práce Lidového domu, není o tom naprosto žádných pochyb. Začnete tedy sdílet nějaký článek, který např. kritizuje nějaký násilný čin, kterého se dopustil africký migrant v Německu. Tento sdílený článek někoho v ČR osloví, rozčílí a dotyčná osoba napadne nějakého černocha v Praze na Václavském náměstí, který tam bude jako turista.

Jaromír Balda (s harmonikou) u petičního stánku SPD.

Policie potom zjistí od útočníka, že si přečetl nějaký článek, který byl sdílený na sociální síti z nějakého alternativního serveru. Najednou se karta otočí a útočník už nebude útočníkem, ale bude zmanipulovanou obětí nějakého zlého a štvavého alternativního serveru, který šíří dezinformace a proruský narativ. Přesně takový postup je nyní policií a médii mainstreamu uplatňován v kauze Jaromíra Baldy. Ten je sice pachatelem, ale ve skutečnosti je prý obětí rasismu a xenofobního populismu SPD proti muslimům a migraci, ale i obětí štvavých článků alternativy.

Alternativa prý štěpí spořádanou českou společnost šířením dezinformací, nenávisti, rasismu a popírání holocaustu

Ta spojnice je prý naprosto zjevná a je zcela zřejmé, že vnitro a policie chtějí alternativu v blízké době natvrdo kriminalizovat jako teroristické subjekty, které vyrábějí z poctivých a slušných občanů hnusné a odporné teroristy. Celé to prý platí a řídí Rusko a tyto pro-ruské servery tak štěpí českou společnost předsudečnou nenávistí. Za pozornost z této výroční zprávy stojí tento odstavec:

Do budoucna byla jako hrozba vyhodnocena činnost tzv. alternativních médií, která mohou výrazně podporovat vyhraněnost a radikální názory svých adresátů. Velmi často je patrná určitá míra synergie mezi alternativními médii a populistickými subjekty, které vzájemně sdílejí stejná témata i názorové postoje. Obsah obvykle tvoří různé domněnky, které jsou prezentovány jako fakta či konspirační teorie. Často se rovněž objevují i příspěvky balancující na hranici trestněprávní odpovědnosti ve smyslu šíření poplašných zpráv, podněcování k nenávisti, hanobení nebo popírání holocaustu. Řada těchto alternativních médií neskrývá svůj nekritický postoj vůči Ruské federaci, konfliktu na Ukrajině a anexi Krymu. Obdobně je tomu i v oblasti politického extremismu v souvislosti se vznikem a působením radikalizovaných jednotlivců a skupin, u nichž se mohou projevovat násilné tendence.”

Z těchto vět je zcela jasné, že NCOZ se snaží položit rovnítko mezi duševně labilní a nemocné lidi, kteří provedou nějaký trestný čin a zpravodajské servery alternativy, které pouze informují o tom, o čem mainstreamová média nesmí anebo nechtějí informovat. Alternativní zpravodajství nemůže nést zodpovědnost za činy cizích lidí, kteří si přečtou články, analýzy a zpravodajství. Alternativa je tady právě od toho, aby předkládala společnosti alternativní pohledy na domácí a světové politické události z jiného pohledu, než který poskytují mainstreamová média v rukách oligarchů, bývalých uhlobaronů, anebo neziskových a zahraničních skupin, které ovládají tzv. veřejnoprávní média, která nikdo nekontroluje, nikomu nepatří, ale všichni si je musí povinně platit. Není divu, že lidé potom utíkají od těchto médií a hledají pravdu na alternativě.

NCOZ

Zahazování emailů na freemailových službách Zdeňka Bakaly (Centrum, Atlas a Volný), o čemž jsme jako první informovali [4], nebylo žádným náhodným jevem nebo výstřelkem, byl to počátek procesů likvidace a kriminalizace všech osob, které mezi sebou sdílí články z alternativy přes emaily. Uběhla krátká doba a najednou vidíte, že alternativní servery jsou zařazeny ve výroční zprávě NCOZ v sekci o terorismu. Pravda je pro ně terorismus. Když my na alternativě řekneme lidem pravdu, co je čeká a co se na ně chystá v Nové Evropě, tak mnoho lidí vyděsíme, ale pravda v dnešní době není příjemná.

Pravda vyděsí, pro pravdu se umírá v celých lidských dějinách, kam až oko dohlédne. Alternativa nenese zodpovědnost za duševně labilní jedince, kteří nedokáží pravdu unést. Je to stejné jako s producenty akčních filmů z Hollywoodu, ani oni nenesou odpovědnost za fanoušky, kteří se filmem inspirují a jdou potom vystřílet restauraci, jako ve filmu. A že takových případů v USA je požehnaně, ale nikoho tam z policie nenapadne obviňovat Hollywood z propagace terorismu. Tady pouze vidíte, že NCOZ jede politickou objednávku na kriminalizaci novinářů na alternativě. A nemyslete si, že se to zlepší, bude hůř!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Podpora rodiny čtenářů Aeronetu rozhoduje

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když naše zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývá 5 dnů a zatím jsme vybrali jen cca. 47% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
jaromír
Návštěvník
jaromír

Z článku: – co to jsou “elitní” důstojníci??? Jsou taky “elitní” svářeči nebo “elitní” prodavačky či “elitní” učitelé nebo hasiči ???????????? Tzn. že se vyvyšují nad ostatní či co?

Nikdo
Návštěvník
Nikdo

Hlavně se nebát. Loutkovodiči potřebují strach otroků. Z něj žijí.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Pan “terorista” Balda je od vcerejska ve skvěle společnosti! 😉
Ukrajina totiz zaradila na seznam “PERSONA NON GRATA” – z duvodu ‘nebezpeci ohrozeni narodni bezpecnosti a terorismu’ takove italske umelce, jako Al Bano Carrisi, Michele Placido (pozn. komisar v serii Chobotnice/ Mafia), nebo i Toto Cutugno… – pry kvuli “nebezpecnym vztahum s Ruskem”!
AlBano to komentoval verejne:
“Nevedel jsem, jak snadno se muze stat pres noc ze zpevaka terorista. Budu si muset vzpomenout, kde jsem zapomel tu bombu!”, a dodal, ze jestli je teroristou pro Ukrajinu jen proto, ze ma v Rusku mnoho fanousku a pratel, a rad tam koncertuje, tak ze do Okrajiny uz nikdy nepojede, a bude nadale koncertovat pouze v Rusku.
😉

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Zvědavá matka
ze zpěváka se terorista přes noc stát nemůže, ale po amíky zaplaceném majdanu se ze západní banderovské poloviny ukrajiny stala banda vypatlaných fašistyckých debilů , protože ty jejich nápady to už prostě hlava normálnímu člověku nebere. Sami nejsou nic než banda teroristů a vrahů a budou oslušných lidech mmluvit jako o teroristech? Už těď jsou debilové izolováni od slušného světa a jede tam sem m,tam jen nějakej fašistickej parchant jako Štětina nebo Petříček a oni chtějí jetě víc zavírat dveře? Stejně se tam zachvíli budou požírat mezi sebou. Co tam bylo slušnější dávno uteklo do Luhanska,Doněcka ,do ruska nebo do evropy a ta banderovská špína tam pochcípá hlady. Amík už jim kromě zbraní nic nedodá. Už se stali nepotřebnými. V pokusu vyprovokovat rusko neuspěli, tátové od rodin z Luhanska a Doněcka je vypráskali v Delbačevském kotli jak malé fakany a teď je čeká pomalé chcípání.

Josef
Návštěvník
Josef

Šrouby se utahují,kdo četl nějaké knihy o novém světovém řádu,tak ví co nás čeká,ale nikdy se nesmí zastavit odhalování pravdy např.o 11.září,o chemtrails,o falešných teroristických útocích,pravdu o pedofilní rádoby elitě,která ovládá tuhle falešnou realitu a i když se bude zlo v tomhle matrixu snažit jak chce,tak nás a pravdu nikdy nezastaví

Jana
Návštěvník
Jana

A. Alvarová, jako mnoho dalších má slepou skvrnu vůči americké propagandě, úspěšnému šíření vládních lží přes Reuters, CNN? Proč nemluví o NSA, o tom co prozradil o ovlivňování západních novinářů (i o dodávání obsahu článků tajnými službami) známý německý novinář Udo Ukfkotte? Proč se nezajímá o zamlčování zločinů NATO v západních médiích? 18 let je šířena vládní lež o útocích z 11. září 2001, ač tisíce odborníků žádá nové vyšetřování – mají množství důkazů o demolicích budov WTC včetně rozborů prachu několika zahraničními laboratořemi. O žalobě na FBI za nepředání závažných informací členům Kongresu, o materiálech Lawyers Committe pro federální Velkou porotu – o tom jsem od ní nikdy neslyšela. To vše jde mimo ni? Tato fakta ji míjí? Proč nestuduje i tyto zdroje, proč o nich nedělá přednášky?

Propagandistka ani nezakrývá ze je propagandistkou 🙂
Na to aby člověk pochopil slova “sluníčkář”, “dobroser”, “kavárna” nemusí mít titul v humanitních vědách.:)
Také jsem zapojena do INFOWARS a těším se na přednášku A,Alvarové u nás v knihovně. Bude asi dobré vyrobit nějaké informační letáky, protože kritická slova nebudou vítána. Vedení knihovny zdá se je dosti kavárensko-sluníčkářské…

Pokud má A.A. vyplněn mozek převážně paleokortexem, pak by to mohlo vysvětlovat, proč ji ovládá strach z ruské hybridní války… My, kteří máme vyplněn mozek převážně kůrou mozkovou, dovedeme vidět i jiné souvislosti, dokonce i západní propagandu. 🙂

To jsou komenty, které jsem dala pod video s přednáškou… Mimochodem A. řekla a že musíme zůstat v NATO… a něco ve smyslu, že i Rusové přiznali, že stojí za Aeronetem… zajímalo by mne z jakého to má zdroje…

https://www.youtube.com/watch?v=UGBhuKZrUgw&t=28s

Drak
Návštěvník
Drak

Pravda je nebezpečná a škodí zdraví. Proto nás lidumil, všemi milovaný Aspen-Hamáček před ní ochrání. Kdo by chtěl jeho ochranu znevážit nebo dokonce odmítnout, bude v zájmu té správné demokracie a nějakých jevro-hodnot veřejně odhalen, potrestán za dohledu osvědčeného mezinárodního společenství (Senegal, Chile, Somálsko, Pakistán a Norsko)

Honza Prague
Návštěvník
Honza Prague

Me osobne by spis zajimalo, konkretne jaky ze chory mozek vymyslel takovou ptakovinu.
Budu hadat…. Zid s alpinisty babisem a hamackem.

Drak
Návštěvník
Drak

Není náhodou nešťastník p.Balda taková nová varianta studenta Šmída??? Chce to jěště novou s.Dražskou a Uhla a bude to dokonalé.
Jen nevím, zda i literatura – historická, detektivní, akční, atd.nebu též zařazena mezi nebezpečnou, k terorismu svádějící a ponoukající. Možná vy mohli soudruzi konzultovat se soudruhy inkvizitory, třeba jesuity. Mají zkušenosti i s právem útrpným a možná taková nepohodlná pí Procházková, ostaní k přemýšlení svádějíci, by podle jejich kriterií mohla naplnit skutkovou podstatu čerodějnictví a důvod k upálení.
Konsultant by mohl být i osvědčený loutkovodič M.Mináře.
Spějeme postupně do Ráje, který nám připravují bratři sionisté a jejich poskoci.

t1t
Návštěvník
t1t

11/9 2001 New York, ŘÍZENÁ DEMOLICE, následné útočné války pod pláštíkem boje s terorismem a TEBE CHTĚJÍ SOUDIT, že se ti něco nelíbí…

r.m.
Návštěvník
r.m.

Sakra, pátek, pomalu čtvrt na osm a VK nikde

r.m.
Návštěvník
r.m.

Nedávno byl na Aeronetu příspěvek, ve kterém italská poslankyně obviňovala Macronovu sluníčkovou Francii, že posílá migranty zpátky do Itálie. Byla to tehdy konspirační teorie. Posuďte sami:
Migranti, kteří byli přinuceni vrátit se zpět přes francouzsko-italskou hranici, tvrdí, že francouzská policie s nimi zachází špatně. Běženci dokonce obvinili důstojníky z rasismu. Informují o tom italská média.
Zdroj: https://globe24.cz/svet/69259-rasisticka-policie-uprchlici-podali-otresna-svedectvi-z-francouzsko-italske-hranice

IvaS.
Návštěvník
IvaS.

No bóže, také bych s nimi zacházela špatně, ovšem nikoliv proto, že jsem rasistka (to je jejich univerzální zaklínadlo, vyřvávat o rasismu), nýbrž proto, že jsou to zločinci, kteří bez povolení nelegálně vnikli na území cizího státu a dožadují se výhod za nic, mnohdy velmi agresivně.
Mají sedět doma. Každý má svůj úkol na zemi někde jinde a mělo by se to respektovat.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

To byla Giorgia Meloni ( Jirinka Melounova), ktera mu otevrene vzkazovala: “Mesjeee Makrrrrooooon! Jen si je tam nechte, kdyz jim tak tak chcete pomahat – a to je to nejmensi, co jim dluzite, kdyz plenite jejich zeme a 14 Statu Afriky stale jeste kolonizujete pres Váš, ve Francii tisteny africky Franc, a berete jim pro sebe 50% HDP! A 8mi lete deti tam na vas makaji ve zlatych dolech! Vy si uz nedovolte rikat, Mesjeee Makrrrooon! ze Italove jsou “inzenzibiliii” (bezcitni)! Vy tedy urcite ne !!!!!!”

Salvini navic zverejnil info pohranicni straze , ze frantici odchytavaji “uprchliky” az 50 km do fr. vnitrozemi, a turistickymi autobusy je v noci vozi do Italie pres Ventimiglia.
Take S. zverejnil, ze v noci nemecka letadla vozi do Italie zdrogovane a zmlacene “uprchliky”!
Dalsi invaze do It. je ze Slovinska/z Recka a Turecka/.
A pak lodni invaze z jihu (viz Karola a dalsi)

Nutno pripomenout, ze Italie, ac zakladajici clen EU, do Aachenu pozvana ani nebyla, natoz pak nejake jednani.
Od te doby, co 7x Premier Andreotti – lozovy Velmistr P2 nepracuje, tak k Italii se Babylonsti chovaji hure nez k Recku.
Nedostatecna nenavist Italie k Moskve Soudruhum velmi vadi, a msti se.
(Salvini chce zrusit sankce!)

Honza Prague
Návštěvník
Honza Prague

Salvini je blbecek…. Mel by chtit vystoupit z toho bordelu na koleckach co si rika eu.. Nemam slov.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

To taky chce.