Podezření na software falšující hlasování už i v České republice, během hlasování...

Podezření na software falšující hlasování už i v České republice, během hlasování o prodloužení Nouzového stavu v poslanecké sněmovně došlo k překlopení hlasů odpůrců prodloužení, takže na sjetině měli výsledek, že hlasovali pro prodloužení! Na nesrovnalost upozornili hned dva poslanci! Miloš Zeman ztratil poslední zbytky integrity a vyzval Donalda Trumpa k uznání porážky, ten přitom v USA míří k volebnímu vítězství poté, co advokátní tým republikánů odpálil bombu, že firmu stojící za výrobou volebního softwaru v USA řídí člověk, který byl vice-prezidentem George Soros Investment Fund a je současným členem představenstva Open Society Foundations George Sorose!

Podezření na software falšující hlasování už i v České republice, během hlasování o prodloužení Nouzového stavu v poslanecké sněmovně došlo k překlopení hlasů odpůrců prodloužení, takže na sjetině měli výsledek, že hlasovali pro prodloužení! Na nesrovnalost upozornili hned dva poslanci! Miloš Zeman ztratil poslední zbytky integrity a vyzval Donalda Trumpa k uznání porážky, ten přitom v USA míří k volebnímu vítězství poté, co advokátní tým republikánů odpálil bombu, že firmu stojící za výrobou volebního softwaru v USA řídí člověk, který byl vice-prezidentem George Soros Investment Fund a je současným členem představenstva Open Society Foundations George Sorose!

Celými USA v současných dnech otřásá skandál zfalšovaných voleb amerického prezidenta, který pomalu směřuje k americkým soudům a v konečné instanci k Nejvyššímu soudu a k americkému kongresu, který bude možná volit prezidenta sám poté, co sbor volitelů nedosáhne 14. prosince 2020 potřebných 270 hlasů pro zvolení konkrétního kandidáta. Všechno to totiž směřuje k tomu, že se nestihne certifikace výsledků voleb z jednotlivých států, což dnes začalo v Michiganu, kde dva republikánští certifikátoři oznámili, že jejich včerejší souhlas s certifikací volebních výsledků ve volebním okrese Wayne byl vynucen pod hrozbou násilí ze strany Demokratické strany, Antify, BLM a progresivních médií.

Sir Mark Malloch Brown, šéf holdingu SGO na výrobu amerického volebního softwaru a současně člen představenstva Open Society Foundations

Bylo vyhrožováno jim i jejich rodinám, že když necertifikují zfalšované hlasy, budou jejich rodiny a děti označeny za rasisty a ulice se potom s nimi “vypořádá”. Monica Palmer a William C. Hartmann podepsali místopřísežné prohlášení, že svůj včerejší souhlas s certifikací výsledků ruší a berou zpět z důvodu, že souhlas byl vynucen pod výhrůžkami a pod nátlakem [1]. A kvůli čemu nechtějí dva republikánští certifikátoři potvrdit volby ve Wayne County? Důvod je jednoduchý, zjistili totiž, že celých 70% odevzdaných hlasů nesouhlasí se seznamy voličů v daném okrese. Jinými slovy, z každých 10 hlasů v okrese jich je 7 nelegálních a není jasné, kdo hlasy do systému vložil. Česká i slovenská lamestream média, včetně evropských a amerických o skandálu mlčí, ale to je pouze špička ledovce.

Americké volby sčítá software, který si nechal vyrobit Hugo Chávez firmou, kterou nyní řídí člověk, jenž je i členem představenstva Open Society Foundations George Sorose

Právnický tým republikánů měl dnes výživnou tiskovou konferenci, na které hovořil Rudy Giuliani a Sidney Powell a chystáme k tomu extra článek a video. Jenže už dopředu musíme odhalit informaci, která opět je naprostým šokem a bombou, kterou v cemperizačních českých a slovenských médiích neuslyšíte. Sidney Powell s pomocí zdrojů z okruhu FBI zjistila, že americký volební systém poskytovaný a obchodovaný firmou Dominion Voting Systems je po softwarové a programátorské stránce zajišťován subdodavatelskou firmou SmartMatic, která vyrobila zmíněný volební software na objednávku venezuelské vlády Hugo Cháveze.

Ten potřeboval software, jenž dokáže měnit hlasy a výsledky v reálném čase. Republikáni mají svědky přímo z Venezuely a vysoké důstojníky, kteří jsou připraveni svědčit i před Nejvyšším soudem. Jenže, ta největší pecka a bomba je v tom, že předsedou správní rady SGO Corporation Limited, holdingu ovládajícího zmíněnou firmu SmartMatic, je Lord Mark Malloch-Brown [2], bývalý vice-prezident George Soros Management Fund a rovněž současný člen představenstva Open Society Foundations George Sorose. A je to venku! Níže krátké shrnutí, kdo je to Mark Malloch-Brown.

Mark Malloch ‐ Brown [3] se během své kariéry hojně angažoval v (britské) vládě, v mezinárodních organizacích, podnikání a občanské společnosti. Kromě své role ve skupině EURASIA v současné době působí v několika komerčních veřejných radách a v poradních radách dvou fondů soukromého kapitálu. Působí v externích poradních výborech generálního ředitele MMF a výkonného ředitele UNICEF. Působil jako zástupce generálního tajemníka a dřívější náčelník štábu OSN pod vedením Kofiho Annana. Později byl ministrem zahraničí na (britském) ministerstvu zahraničí pro Afriku a Asii a seděl v kabinetu předsedy britské vlády Gordona Browna.

Mezi další role patřila pozice místopředsedy investičních fondů George Sorose a jeho Open Society Institute, kde nadále zůstává ve správní radě, byl viceprezidentem Světové banky a působil jako přední mezinárodní partner v politické poradenské společnosti. Působil také jako místopředseda Světového ekonomického fóra pod vedením Klause Schwaba. Svou kariéru zahájil jako novinář v The Economist a následně řídil programy pomoci uprchlíkům po celém světě.

V současné době také předsedá nebo je členem představenstva řady neziskových rad, včetně International Crisis Group (ICG), UN Foundation a BRAC. Předtím předsedal Obchodní komisi pro udržitelný rozvoj a Královské africké společnosti, a byl rovněž členem správní rady Save the Children International. Je autorem knihy The Unfinished Global Revolution: The Limits of National and Pursuit of a New Politics.

Miloš Zeman ztratil poslední zbytky politické integrity, zaútočit na Trumpa je politická sebevražda

Americké volby prezidenta 2020 tak zfalšoval software, který vyrábí firma v majetku holdingu, který řídí britský lord, jenž pracoval a dosud pracuje jako viceprezident ve společnostech George Sorose! Proto se nemůžete divit, že hlasy amerických voličů proudily do Evropy na server ve Frankfurtu nad Mohanem, když americké volby a jejich volební systém řídí firma britského lorda napojeného na Dům Rothschild. O tomto obrovském odhalení, které odpálila Sidney Powell, advokátka Donalda Trumpa, přineseme v pátek extra reportáž.

Miloš Zeman, prezident republiky

O to hrozivější je však čtvrteční výrok českého prezidenta Miloše Zemana, který ztratil poslední zbytky důstojnosti a politické integrity a vyzval Donalda Trumpa, aby přiznal svoji porážku [4]. Miloš Zeman se tímto asi mstí Donaldu Trumpovi za to, že ho nepozval za celé 4 roky do Bílého domu, zatímco Andrej Babiš pozvání dostal. Neexistuje jiné vysvětlení pro tento Zemanův výrok, který je bezprecedentním vměšováním do vnitřních záležitostí USA a existují jasné důkazy, že americké volby byly zfalšovány, a nyní už víme kým, firmou napojenou na George Sorose.

Software na sčítání hlasů překlápí hlasy poslanců už i v české sněmovně

Jenže, falšování voleb a potažmo hlasování se již objevuje i v České republice, a to zcela prokazatelně a doložitelně. Děsivá událost se stala právě dnes ve čtvrtek, kdy v poslanecké sněmovně se hlasovalo o prodloužení Nouzového stavu do 12. prosince tohoto roku, kde chyběla i nepochopitelně velká část poslanců SPD a KSČM. Nebyli přihlášeni k hlasování. Co to mělo znamenat? Strach odhalit barvu? Strach zdržet se hlasování, když voliči očekávají hlasování proti? Omluvou není ani to, že i Hnutí ANO mělo spoustu nepřihlášených poslanců, podívejte se zde. Ale o to teď nejde. Jde o to, co se stalo po hlasování. Po skončení hlasování se však ozval poslanec Stanislav Juránek (KDU-ČSL), že hlasoval proti prodloužení Nouzového stavu, ale sčítací softwarový program sněmovny označil jeho hlas jako pro, že hlasoval pro prodloužení Nouzového stavu [5]. A tím pádem hlasování zpochybnil. Jenže, to nebylo všechno.

Vzápětí reagoval i Miroslav Kalousek z TOP09, že on také hlasoval proti prodloužení Nouzového stavu, a počítačový systém rovněž nepochopitelně jeho hlas převrátil a označil za hlas pro prodloužení Nouzového stavu. Nejedná se o chybu nebo překlepnutí, že by poslanci něco zmáčkli a nevěděli, co to je, protože Nouzový stav a jeho prodloužení je ostře sledované politické téma mezi voliči a nikdo z politiků si to s nimi nechce rozházet. Asi těžko si představíte, že by odpůrci lockdownů a Nouzových stavů hlasovali pro jejich prodlužování. Jenže, přesně k tomu došlo, že software ve sněmovně hlasy překlopil, zřejmě v domnění, že poslanci tomu nebudou věnovat pozornost.

Česká republika musí provést audit volebních a sčítacích softwarů, zveřejnit jejich zdrojové kódy jako Open Source a postoupit je nezávislým auditním firmám v USA předtím, než proběhnou v ČR parlamentní volby 2021

Naše redakce se snaží získat bližší informace o výrobci a o zdrojovém kódu softwarového vybavení v českém parlamentu, stejně tak prošetřujeme i původ volebního sčítacího softwaru Českého statistického úřadu, kde bychom rádi iniciovali odborný audit softwaru a jeho převedení do režimu Open Source, což by umožnilo podrobit volební software v ČR hloubkovému auditu specialisty v USA, kteří by byli schopni najít zranitelnosti v systému stejně, jako se to povedlo v případě volebního softwaru firem Dominion/Smartmatic. Naše redakce má kontakt na auditorskou firmu v Texasu, která provedla audit Dominion softwaru pro stát Kentucky.

Pokud totiž poslanci českého parlamentu prokazatelně jako svědci potvrzují, že hlasovací software ve sněmovně ČR překlápí hlasy odpůrců Nouzového stavu a mění je na souhlasné hlasy pro prodloužení Nouzového stavu, potom se jedná o zfalšovaná hlasování a manipulace s hlasy poslanců parlamentu České republiky, což by mělo vést k okamžitému vyšetřování, k okamžitému zveřejnění zdrojových kódů softwaru, podrobení systému odbornému auditu nezávislými specialisty v cizině, především v USA u soukromých renomovaných firem, protože je vysoce pravděpodobné, že když software překlápí hlasy poslancům přímo ve sněmovně, že překlápí hlasy i voličům po odvolení, při sčítání a vyhodnocování hlasů.

V ČR nesmí dojít k zavedení poštovního hlasování, jinak republiku čekají mamutí podvody a elektronické manipulace s hlasy jako v USA

Falšování voleb při hlasování u voleb nebo ve sněmovně, překlápění hlasů, manipulace voleb pomocí poštovních hlasů od mrtvých nebo dokonce nikdy neexistujících duší, to jsou všechno známě způsoby korupce a likvidování občanské společnosti, která spoléhá na demokracii a demokratické principy, ale místo toho se fixluje, podvádí a manipuluje při sčítání a vyhodnocování hlasů. Iluze spravedlivých voleb je budována mediálně tak, že u voleb sedí komise, která vše jako kontroluje. Realita je taková, že volby nerozhodují vaše hlasy, ani komise, ale softwarové programy, které provádí aproximace hlasů, překlápí hlasy, výsledky, posunují tzv. hranice hlasovacího offsetu při vyhodnocování na serverech.

George Soros, který stojí za zfalšováním amerických prezidentských voleb, nyní již prokazatelně a oficiálně

Těsné i větší rozdíly lze uměle vygenerovat tak, že počítačový systém a software napumpuje do systému voliče, kteří nikdy k volbám nechodí, stačí pár procent pro změnu výsledku voleb pomoci poštovních hlasů, zaslaných ze zahraničí, nebo zjevených se z ničeho nic ze zahraničních zastupitelských úřadů z celého světa, kdy najednou dané straně přijde 10 nebo 15 tisíc hlasů, což zajistí např. překročení 5% hranice při vstupu do parlamentu. Nechtějte ani vědět, jak mohutně se podvádí při vyhodnocování voleb, když vidíme, co se děje v USA, a co se děje při hlasování poslanců v české sněmovně, kde za bílého dne software překlopí dvěma poslancům hlasy z PROTI na hlasy PRO prodloužení Nouzového stavu! Takový bordel! Demokracie není, neexistuje, je to pouze už jenom iluze demokracie!

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
aamater
Návštěvník
aamater

Keby len v ČR!!! Mám obavu, že aj tu u nás na Slovensku!!! Voľba prezidentky a posledne aj parlamentné voľby!!! Ale keď sú ľudia spokojní niet nad to, že? Alebo, že by im tá spokojnosť už dávno prešla?

Ondřej Dvořák
Návštěvník
Ondřej Dvořák
VLK
Návštěvník
VLK

Posledne dva dni mi to pripada ako ticho pred burkou. Zajtra je vyrocie smrti Kenedyho. Co myslite, zacne show? Kraken uz je par dni v obehu 😀

Jaris
Návštěvník
Jaris

Neumim si to vysvetlit, jak je mozne, ze spousta amiku se tesi z toho, ze Biden bude prezidentem. Prosla jsem mnoho komentaru na nekterych americkych siti a verte tomu nebo ne, vsichni hazeli spinu na Trumpa. Jestli je to pravda nebo ne, dnes se nicemu verit neda. Ja Trumpa take nemusim, ale chapu, ze stoji na spravne strane starych a proverenych hodnot spolecnosti. Prekvapil me herec Robert de Niro, ze zurive fandi dementnimu Bidenovi a lidi mu v komentarich nadsene tleskali. Takze spousty amiku maji v hlavach nasr…
Pokud by ta Bidoharrisovska tragedie postihla pouze USA, prala bych jim to. Bohuzel volba Biden/Harris velmi negativne ovlivni a posune veskere svetove deni smerem ke globalistickemu koncentraku NWO. Bude se to tykat nas vsech.

Boo-G
Návštěvník
Boo-G

Jaris, admin mně dost maže, ale přesto to zkusím.
DeNiro je zmrd, už v minulém volebním klání natočil video kde Trumpovi vyhrožuje , že mu dá do držtky. Celek holý úd je proti Trumpovi, to sis ještě nevšimla?
V minulých volbách jsem byl zrovna na floridě a věděl jsem že trump vyhraje, před těmito volbami jsem tam měl být , ale nebyl , bo amerika čechy nepouští, už od jara… a tak nemám zkušenost “z místa” ,ale přes skype se tam bavim s různejma sousedama a vim, že trump možná vyhrál , ale ti co ho volili minule to dost zvažovali. Aniž bych sám fandil Bajdenovi musím říct, že trump to podělal letos v létě. Nedělal nic, když měl. V době “revoluce” antify. Podle mně to ani ty “vaše” soudy a přepočty nezmáknou. Rád bych se pletl. Na tvym místě bych už balil , bo austrálie pude pod čínu. Uvidíš.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Boo-G
Dik za informace. De Niro je dost znamy, ale, ze je az takovy blb, ktery si neumi spocitat co je ceka pod vladou demonkratu, to jsem netusila.
Take me rozcilovalo, ze Trump proti bordelu BLM v ulicich neudelal poradny rez.
Vadila mi jeho pasivita pri niceni soch. Tak uvazuju, ze byli vsichni proti nemu a ze by ho policajti ani armada neposlechla. Zkratka si myslim, ze Trump mel za celou dobu prezidentstvi svazane ruce.

Australie se proti cinskym praktikam zasprajcovala. Cina se urazila a odmitla nejake australske dodavky. Balit kufry nema cenu, neni kam se odstehovat. Do USA ci Eurosajuzu, ani nahodou!
Pokud bude Australie casti Commonwealthu pod kralovnou, tak to bude porad lepsi nez kdyby se osamostatnila jako republika. Clovek vsak nikdy nevi, co se muze stat.

Boo-G
Návštěvník
Boo-G

Holýúďané už ví co se bude dít pod dems, ale co jim zbejvá, v cali musí bejt pro dems jinak by se museli odstěhovat. Někteří se už odstěhovali do texasu… sleduj šopora…
https://www.youtube.com/c/Michal%C5%A0opor/videos
a skota edemse
https://www.youtube.com/channel/UCfpnY5NnBl-8L7SvICuYkYQ
ale pozor , skoty je vyšší liga na pochopení… šopor je popík , ten je navíc česky…
Co se týče Trumpa a možností udělat “řez”… no a to jako když nemohl udělat řez v létě když hořely města tak ho udělá teď když je “chromá kachna” a pro celý svět je už od válu… navíc on neměl dělat řez až v létě… to už bylo poslední zvonění, ale po zvolení.
Prvně měla sedět Hitlery, jak jí slibil v debatě, dále měl zarazit facebook, twitter, youtube… a hlavně POSTAVIT ZEĎ. Je jedno jestli by to pomohlo proti migraci , ale prostě to měl udělat. V létě když hořely města mel především postavit antifu mimo zákon. Neudělal NIC z toho. A teď , jasně, teď “vypustí krakena”
… ale no táák… jste jen banda tadesků …. to máš marný 🙂
a … pod královnou??? hahahaha ta umře a bude konec “království”… Johnson je až na podobnost s Trumpem normální koviďák… a Vás tam je v ojstrejlii pět a půl, takže nemáte šanci…kam utéct??? Podle majetku…. ale obecně nejspíš do RUSKA nebo domů 🙂
tady na mahárálu je dobře… máme tudlenctu vochranu, že, a navíc já jako šábesgój ani nemám problém s Židy.
Tož tak… zdary 🙂

Alfons
Návštěvník
Alfons

Od Orlu do Prahy – Divize černých nožů

https://www.youtube.com/watch?v=Vtocc517uaM

angel
Návštěvník
angel

krása…děkuju !!!

.B.
Návštěvník
.B.

Tak mám pocit, že Trumpa přece jen odepsali a přednost dostal rychlejší a brutálnější rozpad USA pod vedením Bidena.
Ten Zeman to ví. Nebyla to uražená ješitnost, jen prozradil, co bude následovat.

André Linoge
Návštěvník
André Linoge

Jen krátké info pro ty, kteří hledají odpovědi na původ lidstva, a proč člověk využívá tak malou kapacitu mozku.

Za půl hodiny dávají na TV NOVA film “Lucy”.

Další instruktážní film na pochopení podstaty.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Andre Linoge
No tak muj mozek jede na plnou kapacitu. Nekdy se mi z hlavy i kouri. 😀

André Linoge
Návštěvník
André Linoge

Já vím. 😀

Jotar Jablatar
Návštěvník
Jotar Jablatar

I když kontroverzní ale v níže uvedeném článku, zdá se, pragmatický alan derhowitz popisuje jak je Trumpova cesta ke spravedlnosti složitá, takže i odhalení, která zde čteme, vodoznaky, manipulace s volebním zařízením ad, nejsou takovými trumfy, jak by se zdálo, což je zarážející. Zdá se ze Trump zvolil poměrně riskantní cestu k dosazení spravedlností. No uvidíme.

https://cs.gatestoneinstitute.org/16777/vitezstvi-donalda-trumpa-vede-pouze-jedna-cesta

josef
Návštěvník
josef

A tady to od Derhowotze vyzní zcela jinak.
https://www.waynedupree.com/2020/11/alan-dershowitz-scotus-trump-election/

Dershowitz odhaluje Trumpovu chytrou strategii SCOTUS… A myslí si, že to bude fungovat a Trump vyhraje

Profesor práva na Harvardu Alan Dershowitz se připojil k oceňovanému investigativnímu novináři Johnu Solomonovi, aby diskutovali o strategii prezidenta Trumpa, když míříme blíže a blíže k SCOTUS.

Pro ty z vás, kteří si nemyslí, že Trump má strategii, nebo že jen hází věci do zdi v naději, že se to udrží, čeká vás velké překvapení.

Prezident Trump má velmi dobře promyšlený a chytrý plán a všechny silnice vedou k SCOTUS, kde Desrh říká, že pravděpodobně zvítězí.
“Čas je v těchto volbách dvousečným mečem, protože pokud nemají dostatek času, ale pokud dokážou předložit dostatečně silný případ, mohou získat několik republikánských ministrů nebo zákonodárců, aby řekli: ‘Podívejte , prostě nemáme dostatek času na certifikaci těchto voličů, a pokud dokážou snížit počet voličů, 35 [až] 37, z 305 a snížit na 267 nebo 268, volby se dostanou do sněmovny, kde republikáni vyhrávají. “

Dershowitz vysvětlil, že právní strategií Trumpova týmu je vytáhnout dostatek voličů od Joe Bidena, aby nesplnil hranici 270 v době, kdy je třeba ověřit volby. Řekl také, že neexistuje žádný způsob, jak by prezident Trump mohl včas získat 270 volebních hlasů.
“Cílem je zabránit Bidenovi dostat 270, proto je čas mečem s dvojitým ostřím,” řekl.

Podle profesora na Harvardu bude Bush v.Gore odvolán, pokud a kdy se případ Trumpovy kampaně dostane až k Nejvyššímu soudu. Důvod: Trumpův tým se zaměřuje na doložku o stejné ochraně. Argumentují tím, že ne se všemi voliči bylo zacházeno stejně, protože u některých se hlasovací lístky počítaly s pozorovatelem, zatímco u jiných ne. Některá měla pravidla stanovená jinými vládními úředníky, a nikoli státními zákonodárnými sbory, proti nimž Nejvyšší soud rozhodl.

Aby se tyto případy dostaly k Nejvyššímu soudu, řekl Dershowitz „čísla musí být,“ což znamená, že tým Trump úspěšně odtáhl voliče z Bidena, takže bývalý viceprezident již není na hranici 270. Druhou možností je, aby Trumpovi právníci poskytli „důkazy“ o nesrovnalostech vyskytujících se u hlasovacích automatů, které by mohly zpochybnit statisíce hlasů v různých státech.

“Pokud se to stane, pak ano, půjde k Nejvyššímu soudu,” řekl Dershowitz. “Myslím, že přinejmenším v rámci ústavní výzvy, výzvy podle článku 2 v Pensylvánii, mají docela dobrou šanci na vítězství.”

Lai
Návštěvník
Lai

za tyto dva příspěvky jsem na týden dostala na FB ban
doporučuji shlédnout
https://www.facebook.com/viera.holubova.940/videos/806981236819423
https://www.facebook.com/rfkjr/videos/1521707694681794
facebook vede o každém vlastní složku s informacemi

angel
Návštěvník
angel

proč tam tedy jste, když víte, co to je za šitky ?
přejděte / emigrujte jinam…třeba na Vkontakte…ruská sociální síť…tam si můžeme psát o Trumpovi a i jiné věci , co by na fašistbooku neobstálo…a bez blokací …

josef
Návštěvník
josef

Tápajicím v tom co nás čeká, nápověda znějící logicky (s nadhledem).
Pokračování z 9.11. proč Trump, či Biden co je pro nás lepší a kam směřujeme

https://www.youtube.com/watch?v=aIR4ulfkD3s
01:31 Čia výhra je výhodnejšia pre nás? Trumpa alebo Bidena?
01:23:54 Aký bude mať vplyv vstup ruských mierotvorcov do Náhorného Karabachu na plány GP ohľadom prenosu náboženského centra z Vatikánu do Ečmiadzinu?

https://cs.wikipedia.org/wiki/Sunnitsk%C3%BD_isl%C3%A1m
https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%A0%C3%AD%27itsk%C3%BD_isl%C3%A1m