Po Česku se pohybuje 40-letý migrant z Afghánistánu, který se vydává za...

Po Česku se pohybuje 40-letý migrant z Afghánistánu, který se vydává za 16-letého nezletilce a policie po něm usilovně pátrá! Nikdo nechce sdělit důvod, proč je v hledání, ale není prý nebezpečný. Nikdo nechce sdělit, jak se dostal na území České republiky. Policie pouze žádá veřejnost o spolupráci s jeho hledáním! Přesně totéž probíhá v Německu od roku 2015 a všichni se tomu smáli, jak jsou Němci hloupí! Kdo se ale bude smát v Česku nyní?

Po Česku se pohybuje 40-letý migrant z Afghánistánu, který se vydává za 16-letého nezletilce a policie po něm usilovně pátrá! Nikdo nechce sdělit důvod, proč je v hledání, ale není prý nebezpečný. Nikdo nechce sdělit, jak se dostal na území České republiky. Policie pouze žádá veřejnost o spolupráci s jeho hledáním! Přesně totéž probíhá v Německu od roku 2015 a všichni se tomu smáli, jak jsou Němci hloupí! Kdo se ale bude smát v Česku nyní?

Česká policie požádala média a veřejnost o spolupráci při pátrání po 16-letém Afghánci jménem Rassol Mohammad, který zmizel a je k nedohledání [1]. Nejedná se ale o nezletilce, nýbrž přibližně 40-letého muže, který se zatím na základě neznámých informací objevil a zjevil v České republice, není jasné, jestli je to migrant, nebo jenom strpěnec, ale každopádně česká policie se obrátila na česká média s prosbou o spolupráci, což je nezvyklé. Současně policie uklidňuje, že není nebezpečný, ale přesto po něm pátrá celá policie po celé republice. Muž opravdu vypadá na 40 let, ale v dokladech má uvedený věk 16 let a není jasné, co vlastně pohledává na území republiky a jak se do ČR dostal. Existují ale určité indicie, že jde o azylanta anebo strpěnce s povolením k pobytu v ČR.

Podle policie totiž má v ČR trvalé bydliště, a to konkrétně v Praze. Trvalé bydliště lze v ČR získat jen v případě přiznání pobytového statusu, krátkodobého či dlouhodobého, anebo v případě přiznání azylu. Tím, že má trvalý pobyt v Praze, je naprosto vyloučené, že by šlo o nelegálního běžence, ale jde o papírového migranta a zřejmě azylanta. A tím se dostáváme k bizarní komedii, která původem pochází z Německa. Policie v Německu pátrá po náctiletých migrantech, kteří vypadají na 40 a více let, naprosto pravidelně a Němci si z toho už ani nedělají legraci. Pátráme po 17-letém Syřanovi, ale na fotografii v novinách je potom chlapík dávno po Kristových létech. Nikdo se nad tím už nepozastavuje a já jsem v šoku, že totéž už se odehrává i v České republice.

Vnitro zřejmě udělilo azyl někomu, koho neprověřilo a v životě nevidělo

Situace je zřejmě vážná, protože policie žádá média a občany, aby jeho pohyb nahlásili na tísňové lince 158, anebo na email operačního oddělení policejního prezídia. Někdo zřejmě udělil Afghánci, který se prokazoval nezletilým věkem, trvalý pobyt v ČR a policie nesděluje, na jakém statusu a základě byl pobyt udělen. Sami si to můžeme domyslet, že je to status azylový. A kdo uděluje azylové statusy? Ministerstvo vnitra.

A kdo šéfuje ministerstvu vnitra? Jan Hamáček z ČSSD. Takže, někdo z podřízených asi udělal chybu, když udělil azyl Afghánci, který nebyl prověřen, zřejmě úředník vnitra ho ani nikdy neviděl naživo v kanceláři, takže udělil azyl muži z Afghánistánu, který se vydává za nezletilého 16-letého hošíka. A protože je to průser jako mraky, tak se v pátrání angažuje policejní prezídium a média se žádají o pomoc. A proč média? Proč to neutajit a neututlat? Proč nezahájit pátrání v tichosti, aby z toho nebyl skandál a poplach?

Ministerstvo vnitro bude mít co vysvětlovat.

Afghánec totiž asi v něčem jede a to ujišťování o tom, že není nebezpečný, působí asi tak důvěryhodně, jako když v Německu před vánočními trhy úřady montují před pěšími zónami betonové jehlany a zátarasy proti vjezdu aut a náklaďáků s šílenými Araby za volantem, ale přitom na straně druhé jedním dechem úřady uklidňují, že se není čeho bát, že jde jenom o prevenci. Chápete, o co se jedná?

Česká republika uděluje víza Afgháncům, kteří se vydávají za nezletilé, nikdo je neprověřil, a když se na to přijde, tak policie žádá média a veřejnost o spolupráci při hledání tohoto azylanta. Víte, jaký signál to vyšle? Bude to signál, že na vnitru je takový bordel a šlendrián, že po republice se nejen pohybuje Afghánec, protože něco asi provedl, ale že azyl v ČR naprosto v pohodě dostane kdekdo, třeba i 40-letý chlap, který se vydává za nezletilce. A víte, jak teď asi vypadá Jan Hamáček, když zrovna prosazuje reformu azylového zákona, který má zakotvit do právního systému status tzv. strpěnců.

Hamáčkova novela azylového zákona o strpěncích jde do sněmovny, a teď taková rána a blamáž

Zákon o strpěncích ještě ani neprošel ve sněmovně, ale po republice se už pohybují závadoví Afghánci, kteří bůhvíjak dostali azyl v ČR a trvalý pobyt poté, co se vydávali za nezletilé děti. Policie pátrá po Afghánci již od 20. října a to je dost dlouhá doba na to, aby se ukázalo, proč tento muž je na území ČR a proč dostal azyl, nebo případně jiný status. Mohlo by se jednat o některého spolupracovníka AČR v Afghánistánu, kde místní překladatelé dostávají za službu pro českou armádu azyl v ČR, protože v Afghánistánu nemůžou zůstat, Taliban by je nechal zavraždit. Každý, kdo spolupracuje s okupanty v Afghánistánu, čelí této hrozbě. Jenže, pokud by se jednalo o spolupracovníka AČR, potom by asi v papírech neměl informace o tom, že se narodil v roce 2003, a že je nezletilý. Takže, znovu se dostáváme k výbušné otázce, kdo proboha na Hamáčkově vnitru udělil tomuto Afghánci azyl a povolení k pobytu, na jehož základě si potom Afghánec zařídil trvalý pobyt v Praze?

Čekatelé na azyl na lodi ve Středozemím moři.

Nejedná se zjevně o migranta, protože to by musel utéct z azylového zařízení pro uprchlíky, takže se dostal do ČR jinak a netroufám si hádat, jakými všemi způsoby se v ČR rozdávají azylové statusy, protože tohle je naprostý skandál a vrchol. Spousta lidí se smála Němcům, že tohle tolerují u sebe v Německu, že migranti se vydávají za nezletilce, a podívejte se, ono je to už i v České republice. Ten samý proces okopírovaný z Německa. Kdo je za toto zodpovědný? No, samozřejmě, že Hamáčkovo vnitro nese zodpovědnost.

Mám jednu teorii, jak k tomuto skandálu došlo. Afghánec spáchal někde v Praze trestný čin nebo přestupek. Dostal se do ruky měšťáků nebo státní policie a ti nevěřili vlastním očím, když v dokladech muže viděli rok narození 2003. Začali věc prověřovat, vnitro dalo povel Afghánce “uklidit”, ale Afghánec není tupý a vzal mezitím roha. Vnitro hasí průser a nechce, aby se to moc rozmazávalo. Někdo, kdo je zodpovědný na vnitru za vydávání azylů, buď pochybil, anebo ještě hůře, jede v něčem daleko větším, ani nechtějte domýšlet.

Kontrolní procesy na vnitru při vydávání azylů a pobytových povolení zjevně nefunguji, anebo fungují naprosto ukázkově a skvěle… jako v Německu!

Vnitro udělilo zjevně pobytový status Afghánci, aniž by ho prověřili, aniž by ho někdy viděli, dovedu si představit, že nějaká neziskovka přinesla seznam lidí na papíru, těmto lidem dejte azyly a vnitro provedlo. Hotovo, vyřízeno, dvacet. Nikdo toho Afghánce na vnitru zjevně v životě neviděl, žádné úřednici nebylo zapotřebí ho vidět, nikdo neporušil zákon, že udělil azyl nezletilé osobě bez doprovodu z Afghánistánu, prostě pohoda, jak se říká, azyl byl udělen “na fešáka” po zaslání fotografie poštou, protože kdyby na úřad přišel osobně a hrubým hlasem by začal komunikovat, tak snad by to někomu na vnitru došlo, že tohle není 16-letý hoch z Afghánistánu, ne? Nebo fakt tam byl osobně a fakt mu to věřili?

Policie honí po republice azylanta s legálním pobytem, ale moc divným věkem ve vztahu k údajům v dokladech.

Tohle je přesně příklad toho, čemu říkám objektivní proces. Můžete se stavět na hlavu, můžete volit alternativu do parlamentu, můžete protestovat, ale migrace běží na plné obrátky a vnitro uděluje pobytové statusy a azyly kdekomu, a zjevně i lidem, které nikdy neprověřilo a nevidělo na vlastní oči. Protože se o věc zajímá přímo policejní prezídium a nikoliv obyčejná policie nebo kriminálka, to ukazuje na výbušnost a citlivost celé kauzy. Kdyby šlo o nějakého bezvýznamného Afghánce, který utekl “do Reichu” za lepšími dávkami, tak by bylo ticho po pěšině a nikdo by nic nemedializoval. Jenže tohle ukazuje na něco, že ten Afghánec je buď moc důležitý a potřebný, to je jedna možnost, anebo naopak představuje hrozbu, takže vnitro to už dál nemohlo tajit a šlo s tím mediálně ven, chtě nechtě. Sami si posuďte, co je to za situaci, když po republice běhají 16-letí azylanti, kteří vypadají na 40 a vnitro je shání a nemůže je najít.

Záznam pátečního pořadu

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, situace je horší, než kdykoliv předtím. Snaží se nás už nejen nálepkovat, ale dokonce nás i umlčet, aby se nemohlo mluvit a psát svobodně a bez cenzury. O to více potřebujeme Vaši pomoc. Do konce měsíce zbývá 5 dní a zatím jsme vybrali jen 52% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články a i banované páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
jozef
Návštěvník
jozef

neviete čo je s pani pozorovatelkou?

Lidožrout
Návštěvník
Lidožrout

Viem, už som ju sožral 🙂 Vela mi chutila. Bola šťavnatá a dobre som si ju okorenil. Eště štastie, že sa mi do cesty nepriplietla Šabatka. To by mi tu hostinu pekně znechutilo 🙂

Josef
Návštěvník
Josef

Tak to je dobrý argument,proč pro děti od šesti let,by měly mít občanky.To se vláda nestydí.To co se dává cizím-peníze,proč by ty peníze nemohli dostávat naše děti, dotovat to stát a
jezdit veřejnou dopravou?

dux
Návštěvník
dux
Vechtr z Protivína
Návštěvník
Vechtr z Protivína

… a to zdaleka není jediný mouřenín, co se poflakuje po Čechách. A uvažuje někdo, co se stane, až se 6 milionová armáda mouřenínů dá do pohybu, až vydrancuje Německo, půjde drancovat k nám. Volné hranice, tupost politiků, vymývání mozků mladým, aby schvalovali migraci….. genocidista Kohout smí své bludy veřejně říkat v televizi…., pokud se to nezastaví, je to KONEC nás všech. Asi tak!

anderson
Návštěvník
anderson

…ale tohle už se ví minimálně 8 let, kdy na YouTube začali zveřejňovat záběry z jihu itálie, kde imigranti ničí všechno co jim příjde do ruky. No a my všichni v klidu !!! Tak proč teď brečíte ???

WatchDog
Návštěvník
WatchDog

Viíte co je nejhorší ? Že zmasírovaný dav čt a spol., který nechce přijmout informace a poskládat si je do mozaiky, bude zase znechuceně voliit pořád dokola to samé, jako posledních 30 let. Přečtete si německého sociologa Rainera Mausfelda jak o tom, jak elity “stříhají ovce”.

raspberry
Návštěvník
raspberry

Všichni Afghánci mají žloutenku A!!!

Znásilnění zdravotní sestry na Bulovce? Soudkyně Silvie Slepičková,: Nešlo o trestný čin!
Ze znásilnění vinila obžaloba Afghánce Sabawoona Davizi (20). Ten byl v nemocnici jako doprovod malého bratra (4), který se tam léčil se žloutenkou.
https://www.ahaonline.cz/clanek/musite-vedet/138945/znasilneni-zdravotni-sestry-na-bulovce-soud-neslo-o-trestny-cin.html

Pavel Stehlík: Já, voják v Afghánistánu
“O Afghánistánu se moc neví, tak je zamořenej jak AIDS, tak drogovou závislostí a ten jejich zdravotní stav není úplně růžovej, takže mají žloutenky, spoustu infekčních nemocí a kór s ženskýma se to nevyplácí.”

t1t
Návštěvník
t1t

Hlavně zaplaťte České televizi výpalné a státu daně, aby to Hamajda všechno poryl. Jo, a držte huby…

Albert
Návštěvník
Albert

Do ČR se cpe další hrůůůza…. Ministerstvo chce vybrat pět měst, kde se bude testovat 5G síť

http://www.zvedavec.org/vezkratce/16572/

SE ZAVEDENÍM PÁTÉ GENERACE MOBILNÍCH SÍTÍ ČESKÝ NÁROD NEJSPÍŠ ZBLBNE –

http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/otevreny-dopis-ceske-vlade-se-zavedenim-pate-generace-mobilnich-siti-cesky-narod-nejspis-zblbne-podporte-zalobu-na-ceskou-vladu.html

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

Je to hrozný, jak se tomu ubránit? jediná možnost je odmítnout tu síť,
ale to by se musel tam, kde by měla být tato instalována vzedmout tak silný odpor obyvatelstva, že by byla instalace prostě nemožná.
Bohužel se najdou ( hlavně v partajích pro kraje)
totální lemra,kteří ještě tleskají a radují se.
Já nevím, co mají tito lidé v kebulích.
Jak za ranného kapitalismu vždycky rozmlátili dělníci stroje, že jim berou práci, tak takhle zlikvidovat ty masty.
Jiné řešení po ( možná utajené) instalaci nevidím.

kacíř
Návštěvník
kacíř

Navíc 5G bude podporovat většina nových spotřebičů jako jsou lednice, TV, kotel, žárovky ad. v tzv. chytré domácnosti. Což bude znamenat záření v každé mísnosti. Rychle tak nakoupit aspoň žárovky bez vysílačů do zásoby, pak už budou jen ty se sítí.

Jana
Návštěvník
Jana

Výzva vědců k zastavení 5G zaslaná OSN a dalším organizacím:

INTERNATIONAL APPEAL
Stop 5G on Earth and in SpaceTo the UN, WHO, EU, Council of Europe
and governments of all nations
https://www.5gspaceappeal.org/the-appeal  

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Lenka
Je podle Vašich informací Zeman zednář? VK v poředu říkal, že je na 31 stupni. Dle svědectví zasvěcených zednáři nad 30. stupeň musí projít mj. i vražednými obětními rituály. Nějak mi to k Zemanovi nejde…..

Odpověď paní Lence:
Ano, Zeman je zednář. Tato informace pochází od Miroslava Dolejšího, kterého jsem zde mnohokrát citoval. A pan VK to vlastně potvrzuje tím, že je zednářem 31. stupně zasvěcení. Není třeba si o této osobě dělat iluze. Navíc jeho silně prožidovský postoj je chronicky znám. Pro židovské zájmy by šel přes mrtvoly!

Erich Ludendorff; ELIMINACE ZEDNÁŘSTVA ODHALENÍM JEHO TAJEMSTVÍ
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Eliminace_zednarstva_odhalenim_jeho_tajemstvi.pdf

Doporučuji kapitolu: IV. O vysokých a ostatních stupních

Lenka
Návštěvník
Lenka

Děkuji za odpověď.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Je smutné vidět jak ten nešťastný zbytek ukrajiny který neměl tu odvahu se zbavit pohrobků banderovských fašistů a pomalu chcípá po jejich jhem.Jediné pozitivní na tom je,že ti hajzli kteří zničili ukrajinu chcípnou také. Ta země zažila jediné dobré období, když byla součástí ruska.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Jaryn
Jo, hlavně hladomor, ten byl na tom spojení se SSSR nejlepší.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

anonymka
ty toho o světě moc nevíš,že? Za SSSR byla ukrajina obilnicí ruska a produkovala obilí do celého světa. A taky průmyslová země. Ten průmysl naštěstí z větší části zachránil vznik LLR a DLR kde žijí rozumní lidé a ne ta banda banderovských fašounů , vypatlaných a s holým zadkem. Hladomor tam je až po majdanu. Zase chceš dokazovat jaké seš trdlo? Nemusíš, už to zde všichni vědí.

Anon-Rah
Návštěvník
Anon-Rah

To se říkalo za bolšewika, ale nikdy nebyla, kdyby Sovětský Svaz nedovážel obilí z USA
tak tam vychcípali.

Charlie
Návštěvník
Charlie

Ten hladomor zařídili “křivorypáci”.. Doplňte si vědomosti. Např. Z knihy Rakovského protokoly…

Anon-Rah
Návštěvník
Anon-Rah

Samozřejmně ukrajina byla vždy domenou aškenázijů, kteří řídili celý Sovětský Svaz.

Anon-Rah
Návštěvník
Anon-Rah

Ukrajina patří k Rusku viz film Ilja Muromec, typicky pro nás arijce-slovany.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

lidcky POZOR!!!!
nase media mlci….na ukrajine u slovenskych hranic, v uzhorode, vypukla epidemie zaskrtu, centrem je univerzita, kde studenty drzi v karantene. dle sdeleni ukrajina nespada do eu a tak to “pry” nemusi nikomu hlasit, vice ve videu u clanku – https://www.noviny.sk/slovensko/480393-pri-slovenskych-hraniciach-vycina-zaskrt-ide-o-chorobu-ktora-moze-byt-smrtelna

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

hledac pravdy
tady je jasně vidět k čemu slouží naše “veřejno právní media”. To co by měli sdělovat a je to
jejich povinností ,nesdělují a jen interpretují lži a překropucené zprávy které jim nadiktují
jejich “páníčci” kteří nemají zájem na informovanosti občanů,ale naopak na jejich oblbování.
Každý “novinář” který neinformuje ,ale naopak překrucuje a zatajuje by měl okamžitě letět k
lopatě protože przní novinařinu.

malostranska
Návštěvník
malostranska

Lidi to tak chtějí, poplatky za tuto “službu” posílají každý měsíc. Včetně mnoha čtenářů a příznivců AE.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

malostranská
zapomělas ale napsat,že nedobrovolně. Až bude povinnost poplatku mzrušena,nedostane ČR od občanů ani korunu.

Anon-Rah
Návštěvník
Anon-Rah

Vždyť tyto věci jsou obecně známe Džardo, tak tu neobjevuj ameriku. A já to už píši nejmíň deset let. Piš něco zajímavějšího, nap.ř. co se stalo s Ušatým Pygmejem Babrákem Ohawou, paedon já zapomně, že ty neumíš cizí řeči tak že si to u nás na západním alternativním
webu neumíš přečíst a jsi odkázán jen na šuškandu.

anonymka
Návštěvník
anonymka

hledac pravdy
Za komárů se v celém Československu proti záškrtu plošně očkovalo. Nyní se to už neočkuje? Co já vím, přestalo se očkovat proti neštovicím ale jinak očkování spíše přibylo. Jestli o tom něco víte, tak napište.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

anonymka
za komárů byla hlavně většina těchto nemocí úplně vymýcena. A hlavně, pokud se plošně očkovalo, tak až ve školním věku. Dnes ti debilové zapojení do cíleného ničení populace chtějí cpát ty jejich “séra” do kojenců i přez to,že každej rozumnej zdravotník jim říká,že je to nesmysl a pro ty batolatata s ještě nevyvinutým imunitním systémem obrovské nebezpečí trvalého poškození zdraví. Jenže to ty hovada chtějí.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Jaryn
Jo, hexavakcína pro ty nejmenší není dobrá, ale dříve se očkovaly hlavně opravdu nebezpečné choroby, nyní jsou v té hexavakcíně blbosti, jaké děti v předškolním věku normálně prodělali a měli od toho pokoj na celý život, imunita se vytvořila spontánně, třeba zarděnky. Dítě to sotva pocítí, pro dospěláka to je problém. Nevím proč se to očkuje. ovšem záškrt, je dosti nebezpečný, a mám za to, že se už neočkuje. Nevím to přesně.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

viz prehled ockovani – https://tn.nova.cz/clanek/soud-rozhodl-svoje-deti-musite-nechat-ockovat-prehled-vakcin.html

otazkou je kvalita a vyrobce?
za sociku jsme si vyrabeli sve kvalitni vakciny, jak pro lidi, tak i pro zvirata, vcetne dodani do byvaleho vychodniho bloku s mnoha registrovanymi objevy i certifikaty, ktere se dukladne zasmelily, viz dnes neexistujici budova vyzkumaku leciv a vakcin v ul. kourimska 1632/17, praha 3, kdy vse prodali stb provereni soudruzi havloidi, kteri z OF nalezli do ODA – http://www.vufb.eu/cs-cz/on%C3%A1s.aspx
dnes budova ceske sporitelny – https://nahlizenidokn.cuzk.cz/ZobrazObjekt.aspx?encrypted=3tlhTWCRkcDJ7TYp8W2TffxAVGR9UE4QjdUcC4quEvMB0tUflgj1YDnOrbkbJPfj34e1CoeJH9Z_82Ic6_5M2NdS8Kg1GvVbshwZqnb4kRSRDj0nxlLNYQ==
a jak je v ceske kotline dobrym zvykem, vse se rozdalo za hubanec a zlikvidovalo (klik na UPLNY rejstrik) – https://rejstrik.penize.cz/00024317-ustav-ser-a-ockovacich-latek-statni-podnik

od podvodneho red velvetu se zacaly dovazet vakciny z francie, nekvalitni i prosle. napr. to odnesl i nas pes, ktery po nekolika ceskych vakcinach zadne problemy nemel a po francouzske, ktera mela mit stejne slozeni, dostal alergickou reakci do 10min., kdy se dusil. po dalsich 3anti injekcich se zlepsil a po 30min. jizde v aute a cca 1hod. doma nam umrel na zastavu srdce (zjisteno pitvou).
veterinarka se osivala, zodpovednost neprijala a nakonec se zjistilo, ze “pry” slo o spatnou serii, viz dalsi pribehy poskozenych deti v mediich. dale nam ani nikdo neuznal skodu, neb se jednalo o globalni firmu a kdo by se s ni chtel soudit.

mimo jine statni podnik SEVAC v jevanech u prahy postavil novou fabriku na vyrobu krevni plazmy, zvanou “bily temelin”, ktera nikdy nebyla v provozu a hned se po hadraku prodala a to nekolikrat -https://www.blesk.cz/clanek/regiony-praha-praha-zpravy/465826/obri-vyrobce-vakcin-koupil-bily-temelin-u-prahy-tovarnu-ktera-pohltila-miliony.html ____ https://www.e15.cz/domaci/nejvetsi-vyrobce-vakcin-na-svete-koupil-bily-temelin-v-jevanech-chce-vic-latek-proti-obrne-1331731
dnes nikdo nevi, co se tam ofiko vyrabi a de facto se o to nezajima ani verejnost nebo obyvatele jevan, kde bydli prachaci, vcetne ecoteroristu s vypoustenim do vzduchu a kanalizace.
ale pokud si sestavime skladacku s podivnymi vlnami zloutenek, nestovic, priusnic, zardenek, TBC, cerneho kasle, africkeho praseciho moru, vceliho moru a dalsich pripadu, vcetne mutantu, vybijeni skotu/drubeze, podivnych chripek, zvysenych trvalych nasledku po ockovani u deti a posleni epidemie zaskrtu na ukrajine v uzhorode, biologicke zbrane pro byvaly vychodni blok jak vysite….

vivic
Návštěvník
vivic

očkuje se naštěstí pořád, difterie (záškrt) je součástí těch multivakcín, do 1 roku života dítě dostane 4 dávky

Anon-Rah
Návštěvník
Anon-Rah

To víš anonymko ono to s tím očkováním není tak jednoduch BIll gate prohlásil, že očkování je dobré k vyhubení velké části lidstva. Záškrt to je dětská nemoc, ale oni ti ukro jsou nositeli
tubery a to je problém, oni sem tu verbež tahají aniž jim poskytnou před vstupem sem lékařskou prohlídku. To se týká všech auslendrů.

bab
Návštěvník
bab

ach ty americké laboratoře na Ukrajině
a to odebírání DNA v Rusku