Plivanec do obličeje českým občanům: Dohoda s Tureckem o kšeftování s uprchlíky...

Plivanec do obličeje českým občanům: Dohoda s Tureckem o kšeftování s uprchlíky není v ČR ratifikována, ale Sobotkova vláda už rozhodla o přijetí 81 migrantů z Turecka! Politika MKT už je i v Česku!

Plivanec do obličeje českým občanům: Dohoda s Tureckem o kšeftování s uprchlíky není v ČR ratifikována, ale Sobotkova vláda už rozhodla o přijetí 81 migrantů z Turecka! Politika MKT už je i v Česku!

Něco není v Česku v pořádku. Zatímco v Evropě islamisté masakrují lidi, přejíždějí je náklaďáky, sekají do nich sekyrami ve vlaku, střílí po nich z upravené divadelní pistole, zabíjejí je mačetami, vyhazují do vzduchu v hospodách bombami a podřezávají hrdla farářům, Sobotkova vláda rozhodla, že začne přijímat migranty z Turecka [1], ovšem na základě dohody, která v ČR ještě vůbec neprošla ratifikačním procesem a tudíž je stále neplatná! Jak je to možné? Copak vláda v Praze má mandát od parlamentu, aby jednala mimo rámec ratifikačního procesu? Ne, celé je to soukromá aktivita Sobotkovy vlády a bláboly o tom, že se vláda opírá o dohodu s Tureckem, jsou pouze zastíracím manévrem.

D1A729CD-6438-4EE2-811C-5081E8FE205D_mw1024_s_n.jpg
Budoucí “rodilí” Češi…

Vláda jedná z vlastní iniciativy, protože ona zmíněná dohoda EU s Tureckem nemá zatím právní účinnost v ČR. Upozornil na to Petr Mach [2]. Opět se ukazuje, že vláda v Praze je ve vleku globalistických sil, které se pohybují na hraně organizovaného zločinu. Koneckonců, reforma policie a ÚOOZ pouze odhalila, jakým způsobem se nyní v nejvyšších strukturách politiky realizují tzv. “zkrácené” řídící procesy, které přeskakují ratifikační proces mezistátních smluv. Pojďme si rozebrat rizika toho, co to bude znamenat, pokud ČR začne přijímat uprchlíky bez toho, aby proces ratifikace smluv byl dokončen.

Turecko zřejmě dohodou s EU zruší. Co potom?

V Turecku probíhají mohutné čistky po zinscenovaném převratu. Ruské tajné služby předpovídají brutální ochlazení vztahů mezi Bruselem a Ankarou, což potvrdilo včerejší tvrdé prohlášení “alkoholového medvídka” Junckera v Evropské komisi. Oznámil, že bezvízový styk Turecka s EU nepřichází v této chvíli v úvahu a co se týče vstupu Turecka do EU, tak to už teprve ne, ani teď, ani v dohledné budoucnosti [3]. Co to bude znamenat? Ankara nemusí smlouvu s EU o přerozdělování uprchlíků respektovat a může chtít její novelizaci, která povede k tomu, že nakonec smlouva spadne pod stůl. Takže smlouva ani ratifikována být nemusí, protože nebude životaschopná. Jenže Sobotkova vláda už nebude moci uprchlíky z ČR vrátit, protože si je nasunula k sobě do země mimo rámec smlouvy, která vůbec nikdy neměla oporu parlamentu a ani Turecka. Takže nelze se na přijímání migrantů z Turecka dívat optikou dohody, která dosud nemá právní moc a nebyla ratifikována, ale pouze brýlemi zájmů a notiček Sobotkovy vlády. Komu slouží?

sr.jpg
Místo ochrany hranic Schengenu se do EU nasunují žadatelé o azyl na základě kšeftu s Tureckem. My platíme Erdoganovi za vracení nelegálních migrantů, Erdogan do EU posílá “legální”…

Lidu České republiky rozhodně ne. Slouží zájmům neziskového sektoru v ČR, který v rámci prvků podobných organizovanému zločinu, ne nepodobného fungování nechvalně proslulé Mrázkovy “krakatice”, prostupuje do nejvyšších řídících struktur státu. Uniklé emaily premiéra Sobotky z počátku tohoto roku (více zde) odhalily, že je obklopen celou řadou podivných postav a lobbistů, jejichž napojení na neziskový sektor, zahraniční fondy, ambasády a různé think-tanky představuje mohutné obludárium mocenských sil a zájmů, které de facto neovlivňují rozhodovací procesy vlády, ale přímo je definují, úkolují a řídí. Jak jinak si vysvětlit, že vláda ČR nyní svévolně obchází ratifikační proces parlamentu?

Vláda si s parlamentem vytřela pozadí. To je realita!

Odpověď je celkem jednoduchá. Vláda používá exekutivní klauzuli o mezinárodních smlouvách, které jsou právně závazné, a to i bez souhlasu parlamentů. Ratifikační proces parlamenty probíhá až ex-post a zde je zajímavá podivnost, která stojí za zmínku. Pokud by parlament ČR smlouvu s Tureckem neratifikoval, tak smlouva by platila dál ve vztahu k partnerům v zahraniční, ale neměla by právní oporu směrem dovnitř České republiky. Poskytování peněz ze státního rozpočtu na integraci migrantů podle neratifikované smlouvy by mohlo být spatřováno jako problém, ne nepodobný tunelování, ovšem na státní úrovni. Vytahování peněz z kapes daňových poplatníků na integraci migrantů podle smlouvy, kterou parlament ČR neratifikoval, by mohlo být zneužito i v mnoha jiných případech.

turkey-finds-bodies-of-34-migrants-1452035719-5177.jpg
Zinscenovaná fotografie utonulého chlapce ze Sýrie. Má překříženou nohu přes nohu v pohodlné poloze a na sobě má plovací vestu… prostě typický utonulec. Tak určitě…

Pokud by vláda ČR podepsala mezinárodní smlouvu s vysláním vojáků mírových sil na Ukrajinu, a tuto smlouvu by parlament ČR neratifikoval, vláda by přesto byla povinná vojáky na Ukrajinu vyslat, protože mezinárodní smlouvy mají tu explicitní vlastnost, že se opírají o mandát vlády, která smlouvu podepíše a očekává se (implicitně), že vláda má mandát od svého parlamentu takovou smlouvu podepsat. Vymáhání platnosti takové smlouvy má potom velice dalekosáhlé důsledky. V rámci mezistátní dohody může nastat situace, že se po volbách změní vláda, ale platnost smlouvy o uprchlících bude platit dál a vypovězení smlouvy může mít dalekosáhlé důsledky a v některých případech to ani nemusí být možné.

Silná slova proti kvótám v televizi, ale v tichosti se nasunují migranti!

Vůbec se mi nelíbí, jak vláda ČR se snaží mediálně stavět do role odpůrců migrace v EU na straně jedné v hlavních vysílacích časech televizí, ale na straně druhé v tichosti a salámovou metodou, kousek po kousku, v malých dávkách, nasunuje do ČR migranty, a to na základě dohody s Tureckem, kterou český parlament ještě ani neratifikoval. Co nebo kdo nutí vládu Bohuslava Sobotky, aby přijímala migranty a Araby ve chvíli, kdy jejich soukmenovci vraždí v Německu a ve Francii občany západní civilizace jako lovnou zvěř? Jaký to vysílá signál směrem k českým občanům? Mají se snad občané v Česku také začít pomalu bát? Také je budou za čas arabští migranti přejíždět náklaďáky anebo sekat sekyrama? A jak si má český občan vysvětlit skandál, že policie v ČR začíná pokutovat lidi na internetu za svobodu slova? Více o kauze zde. Diví se snad potom někdo, že důraz alternativy na svobodu slova je tak silný?

Migrants%20waiting%20to%20cross%20the%20Greek-Macedonian%20border%20fight%20between%20themselves%20at%20a%20makeshift%20camp%20near%20the%20village%20of%20Idomeni%20Greece%20March%208%202016%20REUTERS%20Marko%20Djurica.JPG
Výměna názorů mezi migranty v Idomeni na makedonské hranici.

Vláda, která se zodpovídá lidu, by měla s okamžitou platností vyhlásit stop-stav na přijímání migrantů do doby, než se podaří neprodyšně utěsnit hranice Schengenu. Zároveň by vláda měla iniciovat proces uvnitř EU za reformu Evropské unie, která by zrušila základní pilíře Lisabonské smlouvy a předchozí smlouvy z Nice v tom smyslu, aby rozhodovací procesy byly v EU vráceny do stavu původních smluv z Maastrichtu, kdy všechny členské země EU si byly rovny a měly právo veta. To je základní recept na záchranu Evropské unie, pokud tedy někdo ještě z politiků chce unii zachránit, anebo spíš už se počítá s Evropským superstátem, který Angela Merkel nazývá “Das neue Europa”, kdy EU se transformuje ze souručenství států do federalizovaného celku s jednotnou vládou, politikou, domácí i zahraniční, financemi, daněmi a armádou. V takovém svazku pochopitelně již nebude mít Maastricht ani Lisabon žádný význam, protože samostatné země Evropy po právní stránce zaniknou a stanou se součástí obrovské evropské Říše, ne nepodobné vizím Germanie, kterou si vysnil Adolf Hitler ve spolupráci s Albertem Speerem.

SRBSKO_CR_SOBOTKA_6_518.jpg
Komu se zodpovídá Bohuslav Sobotka? Zamyslete se nad politikou jeho vlády… cui bono?
To, co teď v Německu a Francii probíhá za útoky, to je proces MKT

V zemi, kde vládu ovládají poradci, lobbisté a neziskový sektor, nelze očekávat světlou budoucnost. Kroky, které činí Sobotkova vláda, jsou cestou německého “MKT” (Multi Kulti Terrorism) a předpokladem členství země v Nové Evropě jako integrální součást nového “Geheimordnung” v Evropě a “Neue Weltordnung” v celé západní civilizaci. Vůbec totiž nejde o hrstku 81 migrantů. Jde o signál vyslaný novosystémovým strukturám, že Česko se chce účastnit zrychlených procesů NWO v Evropě, které byly spuštěny Brexitem. Je to přihlášení se české vlády k projektu “Das neue Europa” a já si nejsem jistý, že by k tomuto rozhodnutí měla Sobotkova vláda jakýkoliv mandát od českých voličů.

Je to pouze důkaz toho, že k záchraně národa je potřeba se aktivizovat a v rámci nalomených demokratických procesů je třeba do struktur nižších řídících elit (do parlamentu a vlády) navolit nové figury. Je potřeba ale pečlivě vybírat, protože nadnárodní elity mají v ČR podchycené i jednotlivé figury z opozice, včetně té mimoparlamentní. Je smutné nechat se koupit za koblihy a klobásky, ale stejně tak je tragické uvěřit oportunistům, kteří používají antimigrační problematiku jako výtah k moci. Nebylo by to poprvé, kdy někdo z politiků prodá své přesvědčení třeba za umoření své hypotéky.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
skyllaacharybda
Návštěvník
skyllaacharybda

doufám, že věčný politik Sobotka, jinak lizřiť bruselská končí…socani dopadnou velmi na hubu…

4321
Návštěvník
4321

Tohleto nám sem budou teď tahat – Prý učitel matematiky !

http://www.hlavnespravy.sk/tento-chudobny-imigrant-ucitel-matematiky-ktory-vyvolal-lutost-v-nejednej-domacnosti-je-terorista-z-ansbachu/813529

Sýrčan, ktorý sa v mene Islamského štátu vyhodil do vzduchu v nedeľu v južnom Nemecku, mal dvakrát interview v bulharskej štátnej televízii v roku 2013

V stredu z toho televízia odvysielala úryvky rozhovorov. Autor tohto atentátu, v blízkosti hudobného festivalu v Ansbach, strávil asi rok v Bulharsku, kam dorazil ilegálne z Turecka v júli 2013 a odišiel v polovici roka 2014, oznámilo v stredu bulharské ministerstvo vnútra.

Tento muž, rodák z Allepa, mal za sebou dlhú džihádistickú cestu, čo v stredu potvrdilo vyhlásenie organizácie islamský štát. Potvrdilo tiež jeho angažovanosť vo viacerých ozbrojených skupinách, vrátane Front Al-Nosra.

V bulharskej televízii sa tento muž prezentoval ako učiteľ matematiky, ktorý prišiel o svoju rodinu a následne sa rozhodol utiecť zo Sýrii. Na kameru ukazuje jazvy na nohách, ktoré prezentuje ako od úlomkov od striel a škrupín.

V ďalšom rozhovore sa predstavuje ako obeť, s ďalším imigrantom, miestnym podvodníkom, ktorý od neho vylákal peniaze na ubytovanie a nechal ho potom na ulici.

Socani a ostatní hajzlové, třeste se! Tohle vám nikdy nezapomeneme!

piskoř
Návštěvník
P.Janota
Návštěvník
P.Janota

17-členná vláda včera rozhodla o státem dotovaném importu 80 arabských muslimů (tzv. Syřanů). Do roku 2017 vláda integruje dalších 2 900 kusů. K podlému rozhodnutí došlo úmyslně v čase prázdnin, kdy je pozornost občanů otupená dovolenkami. Babiš, také člen vlády, vicepremiér, rychle, ještě ten samý den, přispěchal s tvrzením, že je proti přijímání migrantů (palcové ttiulky na přední straně v Právu). Kdyby však svá slova myslel opravdu vážně, tak jeho ANO by přeci postačilo pohrozit Sobotkovi vystoupením z vládní koalice! On však včera držel basu společně se Sobotkou. Takže hraje jen divadlo na důvěřivé voliče (a bohužel jde mu to. Vyhrál anketu s 28% – 25 000 hlasujících). https://novinky.cz/domaci/407363-volby-by-vyhrala-cssd-ano-vyrazne-oslabilo.html Parlamentu se vláda vůbec neptala, ten má stejně teď prázdniny. To je popření demokracie (vlády většiny). Rozhodlo pouhých 17 lidí z 200. Bystroň, šéf bavorské AfD:
„Sobotkova vláda se zavázala přijímat migranty dobrovolně. Snaží se je přivážet do Čech po malých hrstkách. Ale za celý rok jich bude celkem přes 2000. To je strašně hodně v porovnání s Německem (DE je 8x lidnatější), když si uvědomíte, že první rok přišlo do Německa také pouze 6800 tureckých gastarbeiterů, kteří se měli do 2 let vrátit zpět. To bylo v r. 1961. Dnes jich tam je něco přes 3 milióny.“
Naše vláda při importu Afričanů a muslimů vychází z Agendy OSN a vytvořila potichu 6-bodový strategický dokument o rozvoji ČR do roku 2030. Dokument schválila vláda ČR, tedy všichni ministři včetně Chovance i min. financí Babiše, který to bude vše financovat. A který se nás neustále snaží v médiích přesvědčit, že je vlastenecký anděl a přítel prostých občanů bojující proti islamizaci.
1. bod „Vzdělání pro 21. století“ propaguje inkluzi. Tedy pokles kvality školství a úrovně znalostí, a snižování rozdílů mezi nejlepšími a nejhoršími žáky, tak abychom se přiblížili k migrantům.
2. bod „Soudržná a rozmanitá společnost“ respekt k odlišným identitám a snaze je začlenit do české společnosti. Dále o různorodosti barvy pleti, vyznání a sexuální orientace jako přínosu a obohacení naší společnosti. Tedy islamizace a zničení rodiny a českého národa.
3.bod „Rovnost mužů a žen“ odstranění násilí na ženách a platové nerovnosti. Rovnost a práva mužů se pomíjejí.
4. bod „Zelená inovativní ekonomika“ snižování emisí. Tedy další rozvoj zelené solární i jiné energetické zlodějny, pokles konkurenceschopnosti průmyslu, šikanování a okrádání občanů kšeftaři s ekologií.
5. bod „Spolupráce ve světě“ humanitární a důstojné zacházení s migranty a jejich plnohodnotné integraci do české společnosti. Tedy islamizace a integrace, která se nikde nezdařila. Proč by se měli nějací ilegálové u nás integrovat, když je nikdo nepotřebuje? Na pobírání soc. dávek tu máme integrovaných „odborníků“ dost.
6. bod větší veřejná a pol. podpora mezinár. spolupráce v klíčových programech pro udržení udržitelného rozvoje zejména v klíčových jednáních OSN. Tedy podpora islamizace, migrace a rozhazování peněz na nesmyslné projekty. http://nn.bb/koller

Carmelo
Návštěvník
Carmelo

Sobotka lže jako když tiskne.Již před půl rokem podepsal v Bruselu že jich přijmeme do konce roku 2017 cca 3000.

nesehnutý
Návštěvník
nesehnutý

Vyjádření Okamury k přijetí migrantů.
https://www.youtube.com/watch?v=u0e0aBqGF-I

jentak
Návštěvník
jentak

#pravdazvitezi
#vypalitmesity

Likan 1975
Návštěvník
Likan 1975

Premiér Sobotka se pochlapil a posílá všem občanům ČR osobně laděný dopis. Neuvěříte, co v něm slibuje
Autor: Bohuslav Sobotka | Publikováno: 27.7.2016 | Rubrika: Tisková zpráva/Prohlášení
Vlajka – Česká Republika

Vážení spoluobčané,

jistě jste zaznamenali úmysl vlády přijmout v příštích měsících osmdesát syrských uprchlíků, kteří dostanou v České republice možnost začít nový život. Já i celá vláda se domníváme, že je důležité nabídnout pomoc těm, kteří ji skutečně potřebují. A kdy jindy bychom měli projevit soucit a lidskost, než ve chvíli, kdy Sýrií zmítá občanská válka a umírají zde civilisté?

Jsem si samozřejmě vědom skutečnosti, že ne všichni z vás se v tomto bodě s vládou shodují. Vzhledem k teroristickým útokům v Paříži, Bruselu, Istanbulu, Nice či Mnichově se každý z nás obává, aby se něco tak tragického a nepochopitelného nepřihodilo také v České republice. Rád bych tímto veškeré vaše obavy rozptýlil a ujistil vás, že přijímané syrské uprchlíky naše zpravodajské služby pečlivě prověří.

Zcela jistě nebudeme do naší země přijímat nikoho, kdo má podezřelou minulost a sdílí ideje radikálního islámu. Skutečně rozumím tomu, že jenom mé ujištění v tuto napjatou chvíli nestačí. Proto bych se chtěl za všechny přijaté syrské uprchlíky zaručit. Jak svoji ctí a politickou kariérou, tak svým veškerým majetkem. Pokud náhodou některý z uprchlíků v příštích měsících či letech spáchá trestný čin, jsem připraven za vše nést politickou i osobní zodpovědnost.

Absolutně vylučuji, že by někdo z těchto osmdesáti prověřených osob byl schopen někoho z vás či vašich dětí znásilnit, případně usmrtit. Pokud by však přesto tato krajně nepravděpodobná situace nastala, okamžitě složím všechny své politické funkce a uhradím náklady za odškodné obětem trestného činu. V případě, že dojde z rukou uprchlíků přímo k usmrcení českého občana, jsem připraven společně s odsouzeným uprchlíkem absolvovat stejně tvrdý trest.

Z výše uvedeného vyplývá, že se není čeho obávat a vy i vaše děti budete moci v noci klidně spát. Mnou zmíněné záruky berte jaké závazné a právně vymahatelné.

S úctou Váš

Bohuslav Sobotka, t. č. premiér České republiky a předseda ČSSD

Majkl
Návštěvník
Majkl

Ten prolhaný slizký parchant je zralý na kulku.

4321
Návštěvník
4321

Salámová metoda. Zkouší nám odkrajovat malinkaté kolečko sálámu a doufá, že mu ho sežereme! Ne, Bohouši – vůbec žádný islám nám tady prostě zatahovat nebudeš!

b.k
Návštěvník
b.k

Přátelé Vám skutečně nedošlo,že jde o “vtip”?
Likan 1975 si z Vás jen prostě vystřelil – a nebo někdo z něho,co já vím.
Sobotka toto nikdy nenapsal . Nikdy by s tím nespojil svoji karieru,osobní zodpovědnost a no ta bene prachy!
Zhola nemožné ,myslete

b.k
Návštěvník
b.k

Nevšiml jste si,že je to v rubrice “humor”
Tož tak

Forever
Návštěvník
Forever

“Zcela jistě nebudeme do naší země přijímat nikoho, kdo má podezřelou minulost a sdílí ideje radikálního islámu.”

Až pan premiér Sobotka zajistí vyhoštění Alrawiho a Abbáse – do tý doby tyto řečičky jsou u mě jen sprostým populismem! Za další, jak chtějí rozeznat “radikálního” muslima od “umírněného” muslima? I ti muslimští teroristé, co spáchali řadu teroristických útoků v Evropě, byli předtím “umírnění”!
A co je vlastně “umírněný muslim”? “Umírnění” muslimové jsou ti, co propagují právo šaría (viz např. u nás pan Abbás), nerovnoprávnost žen, islámské zvyky do škol a do veřejného života, rušení původních tradičních zvyků a svátků (např. odstraňování vánočních stromečků a jesliček ze škol o Vánocích), protože to muslimy “uráží” – výsledkem je likvidace původní kultury a nadvláda islámu v politickém a veřejném životě.

Zkrátka, jak ten “radikální”, tak i “umírněný” islám má stejný cíl – NADVLÁDA ISLÁMU NAD SVĚTEM! Dvě tváře jedné struktury, stejný společný cíl!

jáaoni
Návštěvník
jáaoni

Napište té kryse pěkně od plic, premier@vlada.cz. Mně už neodpovídají :).

Milan
Návštěvník
Milan
piskoř
Návštěvník
piskoř

A musim to znovu napsat oni rezou hlavy uz i u nas na hranicich v lese na Pobezovicku pane Sobotko jenomze to do medii nedate raci zviratko na odlehceni ponesete zodpovednost jak rekl PAN President bud demokraticky nebo kalasnikovem ps.nase Vz 58 sme rozdali udajne kurdum

Likan 1975
Návštěvník
Likan 1975

Samopaly jsou, ale nejsou náboje. Jako je fond státních rezerv (nafta, plyn), tak je fond strategických zásob.
Tam je vše co je třeba. Sice není toho tolik jako za bývalého režimu, ale je. Je pouze otázkou, komu se tyto rezervy předají do rukou. Zda budou snědé či bíle.