Pfui Teufel! Německem otřásá skandál! Školačky ve věku 14 a 15 let...

Pfui Teufel! Německem otřásá skandál! Školačky ve věku 14 a 15 let se učí na figurínách snědých miminek, jak se starat o děti, až jednou budou mít s migranty skutečné potomky! Fotografie jen pro silné žaludky!

Pfui Teufel! Německem otřásá skandál! Školačky ve věku 14 a 15 let se učí na figurínách snědých miminek, jak se starat o děti, až jednou budou mít s migranty skutečné potomky! Fotografie jen pro silné žaludky!

Jeden ze čtenářů AE News nás upozornil na kauzu na jedné z německých středních škol ve městě Syke v Dolním Sasku. Podle informací serveru Kreiszeitung.de se jedná již o čtvrtý ročník vzdělávacího programu Babypraktikum pro dospívající dívky, ale i chlapce a gay páry, jak se starat o miminko [1], který probíhá na Syker Ganztagsschule. Z hlediska německé preciznosti jde o simulaci na figurínách miminek, které mají uvnitř integrovaný čip, který simuluje potřeby dítěte 24 hodin denně. Dívky se musí o dítě starat ve dne i v noci.  Z hlediska rodičovské přípravy by to nebylo nic špatného, jenže celý program zajišťuje školský úřad Dolního Saska s naprosto jiným úmyslem. Jak totiž ukázaly uniklé fotografie na veřejnost, blonďatá německá děvčata dostala na starosti “míšence”.

14 a 15-leté dívky ze střední školy ve městě Syke v Dolním Sasku se učí chovat děti migrantů, zatím jen jako figuríny.

Figuríny jsou totiž karamelové a tmavé barvy a jde tudíž o figuríny miminek mulatů, míšenců. Děsivá fotografie začala o víkendu kolovat na německé alternativě, celou věcí se bude počátkem týdne zabývat i německá strana AfD, která chce do Dolního Saska podle posledních informací poslat školní inspekci, jestli v rámci programu není dětem podsouvána pro-migrační politika Angely Merkel. Celý program má za úkol naučit dívky již od věku 15 let, jak se starat o mimina. Mimochodem, v Německu je 15 let nejnižší zákonná hranice pro přiznání rodičovství, takže je možné, že toto je prvoplánová příprava na okupaci Německa formou invaze “in Utero”, tedy skrze dělohy Němek, které budou rodit Arabům mulaty.

Bílá rasa je podřadná, Pfui Teufel!

Na fotografii nahoře při analýze vidíme, že z 8 dívek jich celkem 6 chová snědá mimina, resp. leží v kočárku. Pouze dvě dívky mají k dispozici bílé děti. A zde je další skandál. Bílé děti nemají žádné vlasy, zatímco mimina míšenců mají jako černé kučeravé vlásky. To samo o sobě evokuje diskriminaci a podřadnost bílé rasy a je to zjevné programování a indoktrinace dívek na úrovni podvědomí, stejně jako když minulý rok Miroslav Donutil na ČT předčítal pohádku o Multikulti Sněhurce, která dětem na konci podprahově sugerovala myšlenku, že mít čokoládovou barvu kůže je fajn, protože se člověk od sluníčka nespálí a bílá kůže je tudíž horší a ne tak dobrá. O kauze se Sněhurkou jsme přinesli článek a video zde. Pokud jste ho neviděli, napravte to.

Dennis und Gerrit si vyzkoušeli Babypraktikum již v roce 2010.

Program Babypraktikum byl v Syke zkušebně otestován již v roce 2010, kdy se do programu přihlásili i dva chlapci, Dennis a Gerrit [2], kteří se také starali o tmavé miminko. Sociální inženýrství s migranty v Německu tak zdaleka nemá počátek s migrační krizí v roce 2015, ty procesy probíhaly už dávno předtím. Ponechme stranou, jestli je vhodné dívkám ve věku 14 let dávat makety miminek, anebo by se to mělo o dva nebo tři roky odložit, nicméně tento projekt evidentně ukazuje, co je hlavním cílem výchovy v tomto programu. Dívky jsou s německou precizností připravovány pro novodobý program Lebensborn, kdy ovšem nebudou mít za úkol rodit Árijce, ale čokoládové míšence. Jak uvádí video níže (bohužel nemám čas teď udělat české titulky), tento program sociálního inženýrství běží pod patronátem nechvalně známé Anetty Kahane, šéfky německého bezpečnostního úřadu, divize pro potírání xenofobie a nenávisti na internetu (obdoba CTHH v ČR). O paní Kahane se více dozvíte zde a plody její práce jsou zde a zde.

Němky jsou přitahovány mužnými migranty

Německé školství tak vychovává mladé Němky v útlém věku, aby se za pár let staly matkami dětí migrantů. Jak už jsem několikrát připomínal, Němky jsou migranty přitahovány. Arabové vypadají mužně jako chlapi, protože mladí Němci vypadají naopak zženštile, v Německu je obrovský nárůst manifestované (tzn. neskrývané) homosexuality, mladí chlapci se chovají jako dívky, narůstá počet tzv. nagelovaných metrosexuálů a šampónků, celé této homosexuální vlně napomáhá mediální průmysl, televize a internet. Když se potom objeví mladý Arab, který vypadá jako chlap, Němky začnou jím být přitahovány jako silným samcem. Je to možné sledovat tady v Německu během roku, jak se kolem migrantů točí spousta blonďatých Němek.

Němka a statný migrant, který přijel do Německa obohacovat místní kulturu.

Jak už zaznělo jinde v politicky nekorektní rovině, zatímco mladí chlapci Němci si to rozdávají někde zezadu a LGBT zpolitizovaná média je v tom skotačení podporují, Němky jsou mezitím oplodňovány migranty a jejich děti, až vyrostou, podřežou homosexuálním Němcům krky. Tomu se nedá zabránit. Arabové nebyli vystavení účinkům procesů řízení na 5. prioritě. Nejsou zdegenerováni a zhomosexualizováni hormony v pitné vodě, v potravinách, v lécích, v očkovacích látkách. Všichni evropští a američtí muži si všímají, že jim mizí ochlupení na prsou generace po generaci, je řídké, postupně mizí s každou generací, nikdo tomu ani nevěnuje pozornost, protože média podporují hladké oholení, a to zdaleka nejen na tváři u mužů. Arabové přitom mají zákaz holení, čím delší vousy, tím více halal a když vyholená Němka vidí zarostlého Araba, vzdychá touhou. Byl o tom dokonce pořad na RTL, jak se dvě redaktorky ptaly německých žen, kdo je přitahuje více, ukazovaly jim fotky a většina z nich volila mladého urostlého Araba z Maroka. Co na to říct? To je prostě volání přírody.

Propagace homosexualismu je jako novodobý mor, je úplně všude!

Proto si všimněte, jak je všude v západních zemích v rámci autogenocidy západní civilizace podporován homosexualismus, jak jsou propagovány každý rok pochody gayů v ulicích, kde vytahují ptáky na děti, které to vidí z cukrárny, kde jsou s maminkou na zmrzlině. V čele průvodů to jistí šéf americké ambasády, tedy jistil ještě donedávna, nový Trumpův velvyslanec v Praze to prý podporovat nebude, ale na to si teprve počkáme, nicméně spolehlivě ho v tom zastoupí někdo z britské ambasády, kteří se v Praze také účastní Gay Pride pochodů zvrhlosti. Propagačně to zastřeší Česká televize, která má dokonce ve svém hlavním nedělním diskusním pořadu v poledne také jednoho zástupce LGBT.

Účastníci Gay Pride v Madridu.

Zatímco západní civilizace ruší svátost rodiny jako svazku mezi mužem a ženou a umožňuje dokonce adoptovat děti homosexuály, tak Arabové místo toho homosexuály u sebe doma popravují jako zplozence ďábla, protože podle Koránu pouze ďábel obcuje zezadu a provozuje sodomický sex, proto je nejvíce vražd homosexuálů v Evropě právě na jihu Francie, to nikoho ani nepřekvapí. Muslimské rodiny homosexualitu netolerují, muž jako hlava rodiny obvykle homosexuálního syna vydědí a vykáže ho z domu, v Pákistánu se používá starší a brutálnější tradice, kdy otec rodiny musí homosexuálnímu synovi ve spánku rozbít hlavu těžkým kamenem. Pokud je dcera homosexuální, může ji nechat bolestivě ukamenovat, ale pokud má se svojí dcerou “soucit”, může ji utopit.

Zhomosexualizované západní civilizaci hrozí, že úplně vymře a zmizí

Existuje tzv. Hasídího fatva, která vysvětluje, že muž nebo žena s homosexuální orientací je výsledkem početí, které zprznil a pokřivil ďábel, když muž, který dítě počal, nebyl dostatečně zbožný ve víře. Podle této fatvy ďábel může do těla člověka vstoupit jen ve dvou případech: Při zakázaných okultních praktikách, kdy člověk otevře cestu ďáblu ke své duši, anebo při početí dítěte, kdy do ženy nevstoupí duch, ale ďábel skrze nečisté sémě. Podle koránu má žena, je-li zbožná, takové početí zapudit a potratit. Pokud nepotratí a dítě donosí a z dítěte vyroste homosexuál, je vina na straně ženy. V Saúdské Arábii je homosexualita dítěte důvodem manžela k rozvodu bez jakékoliv kompenzace pro manželku. Stejné pravidlo platí ve Švédsku ve městech pod kontrolou Šaría milicí. Ve Francii se používá Šaría jako vnitřní zákon v muslimských obcích, která se stará o rozvody muslimských rodin bez vědomí francouzské republiky.

Vliv hormonů a chemie v potravinách, ve vodě, lécích a očkovacích látkách má děsivé účinky na mužskou populaci západni civilizace.

Řízení na 5. prioritě je hlavní příčinou homosexualizace západní populace. Účinky hormonů, zejména estrogenu ve vodě, ale i látek jako jsou ftaláty a bifenyly, způsobují změny chromozomů, chlapci se rodí s jemnými ženskými rysy, u dívek pro změnu propuká neplodnost. Arabové, kteří nikdy s hormony a chemií do styku nepřišli, tak přináší do Evropy vysokou plodnost, mužskou sílu a minimum případů homosexuality. Společnost je potom v situaci, kdy nedokáže zvládat změny na genetické úrovni v populaci a v porodnosti. Příroda si vždy najde cestu a přežívá ten druh, který vykazuje nejvyšší známky adaptability. Společnost prostoupená homosexualismem, degeneracemi, deviacemi a úchylnostmi vyzdvihovanými za nový normativ normálnosti, prostě a zkrátka nepřežije. Německý pokus a model indoktrinovat dívky a naučit je na nošení miminek míšenců je pouze děsivým obrazem dnešní Evropy. Šiřte tento článek, sdílejte na Facebooku, na Twitteru.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
masson
Návštěvník
masson

nech si to natrenuju najskor na opičiakoch v ZOO

ABC
Návštěvník
ABC

Nevím, zda jde o podvrh nebo pravou obálku NG. Tak jako tak to ukazuje plán, kterého se snaží EU dosáhnout. Něco odporného!comment image

Žaneta Štiková
Návštěvník
Žaneta Štiková

Plodnost bude spíš tím, že do sebe ženy cpou chemii v podobě antikoncepce.
A taky v tom, že ženy dnesna děti mít nechtějí, ne v mladém věku. Dneska se o vás s dítětem nikdo nepostará. Moji matku kvuli dluhům bývalého manžela vyhodili z domu, i když měla dítě v páté třídě základky. Bez ničeho, bez náhrady. Pokud muž není schopen platit alimenty, nejsou rodiče rozvedení, máte 700 přídavek měsíčně. A to i v případě, že má matka invalidní důchod 7000 měsíčně.
Kdo by si tedy pořizoval dítě ve věku 20 let, když nemá pořádně nic? Práci, dodělabou školu, jistotu… Pak to dopadá, že mají dva lidé dítě, o které se nemůžou starat. Dítě nemá nic, ani pořádně na obědy, rodiče jsou celý den v práci, a nemají čas se mu věnovat. Pak také, s věkem klesá plodnost, co si budeme povídat.
Arabové, ti to neřeší. Žena do školy většinou nechodí, jakmile začne menstruovat, může porodit, a to je často kolem těch 15 let. Tady je pro imigranty lehčí, získat dávky, tak se o to, jestli dítě uživí, tolik nestrachují. V tom to je, žádná homosexualita…

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Milá Žanetko, už ta věta:”Moji matku kvuli dluhům bývalého manžela vyhodili z domu, i když měla dítě v páté třídě základky” je strašná…
Chápu z toho, že jste zřejmě jako dítě zažila rozpad vaší rodiny. To je trauma na celý život.
Naštěstí se to, při vynaložení patřičného úsilí, dá kompenzovat ve vztahu s vlastními dětmi, které, když vyrůstají s láskou, jsou absolutní nabíječkou pozitivní, čisté energie a radosti 😉

Tento Stát – aktuální vlády – bohužel, pod zástěrkou hezkých keců různých “Úřadů Ochrany Práv Dítěte” a pod. cíleně likvidují rodinu, její podporu, a hlavně PRÁVA DĚTÍ!
Jak jinak je možné si vysvětlit, že homosexuálové mohou adoptovat děti?!
To zapomínají ti “morálně příkladní” Poslanci, Soudci a Ombudsmanky, že dítě má také PRÁVO na vývoj v normální, tedy přirozené RODINĚ – tedy tatínek (muž) a maminka (žena)?
Kdo chrání práva těch dětí ???
Tak pak dochází k případům u soudu, kdy dvě lesby se přetahují o dítě jedné z nich, protože druhá si na něj dělá nárok “protože s dítětem žila 4 roky ve společné domácnosti, a vytvořila si citový vztah, a dítě také”…..a Soud “řeší”, jakoby otec ani neexistoval…. toto je současný sociální Absurdistán v Čr!
Dítě je samozřejmě v péči psychologa, a jeho další vývoj je velmi nepředpokládatelný….

A když si představím takový homosexuální “pár” “obohacujících inženýrů”, kterým možná zanedlouho přidělí sociálka dítě matky, kterou pro nemožnost platit nájem a současně se strat o dítě, o to dítě nějaký Sociální Úředník připraví, naskakuje mi husí kůže.

Prokop Bubenicek
Návštěvník
Prokop Bubenicek

Klidek, jen zadnou paniku, matka priroda to sama zaridi… mne osobne by se fesna mulatka moc libila … vic nez typicka Gertruda…

Amus
Návštěvník
Amus

S bílými muži v tomto plánu není počítáno, bohužel to očividně mnohým nedochází a zřejmě je ani netrápí, že by jim děti míšenců v nejmenším nebyly podobné. Jinak klídek.

jana123
Návštěvník
jana123

ilegali radsej dceru zabiju akoby ju dali podradnej rase, prikladov je v nemecku dost

Martin O. W.
Návštěvník
Martin O. W.

Co se tyce homosexuality, neplodnosti a degenerace mezi belochy, to bude nejspis trosku slozitejsi. Když se podivame na tmave cikany v CR, tak jsou vystaveni stejne propagandě o homosexualismu, stejnym chemikaliim a hormonum ve vode a presto mají plodnost dostatecne velkou. Naopak etnicti Rusove, coz jsou belosi, mají (stejne jako evropane) rovnez velmi nizkou porodnost, ackoliv propagace homosexuality je v Rusku zakazana. Me samotneho by zajimalo, proc zrovna bila rasa, at uz je kdekoliv a zije pod jakymkoliv rezimem – od USA, Evropu, Rusko az po Australii, je neschopna se rozmnozit, zatimco hispancum, cernochum, cikanum, muslimum a asiatum to problemy nedela… I když jsou často vystaveni stejne propagande homosexualismu, chemikaliim a hormonum. Podle meho nazoru je to spise otazka přílišné liberalizace bílých žen, které místo rodiny, mají na prvnim miste karieru, cestovani a poznavani cizích kultur a údů tamních mužů. Mezi hispanci, cernochy, cikany, muslimy nemaji zeny tolik moznosti a svobody, jako u bilych muzu a nezbyva jim tak nic jineho, nez proste mit deti a starat se o rodinu. Pro zvyseni plodnosti na zapade staci drasticky odfeminizovat zapadni společnost a radikalne omezit prava a svobody zenam. Nebo one prava a svobody podminit zplozenim alespon 3-5 deti.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Martine O.W. – jelikož žena si dítě nesamozplodí, tak by mě, v reakci na Vaše přesvědčení, zajímalo, jestli Vy máte s Vaší ženou alespoň 3-5 dětí, jestli Vy uživíte Vaši ženu a 3-5 dětí + domácnost tak, že Vaše žena si může dovolit ten “luxus” starat se o 3-5 dětí, aby nevyrůstaly na ulici, nebo ve výchovných zařízeních Státu, a aby se přitom mohla “luxusně” starat o domácnost ( úklid, zásobování, praní, žehlení, vaření atd.), a Vám zabezpečovat potřebné zázemí?
Nebo musí zvládnout klasicky ( v dnešní době) 3 šichty – tj. včetně pracovního poměru na 8 hodin?

Pokud má žena být Ženou, musí k tomu potkat muže, který je Mužem.
A v našich kulturních a sociálních podmínkách za projev Mužství já osobně považuji především ZODPOVĚDNOST Muže za rodinu = potomstvo.
Tuto druhou stranu téže mince ve vašem komentu postrádám…
Svoboda a zodpovědnost si neprotiřečí.

Igor Zemánek
Návštěvník
Igor Zemánek

Zvědavá matko, Martin Q.W. měl namysli samozřejmě šikovného tatínka, který dokáže na základě ŽL svou šikovnost a vydělá několika násobně více než ten nešikovný zaměstnanec třeba 4000 a více EUR měsíčně. Všichni v této společnosti můžou být šikovní živnostníci. 🙂

Martin O. W.
Návštěvník
Martin O. W.

Pane Igore, samozrejme je fajn, kdyz nekdo vydelava tolik. Ale nemohou vsichni vydelavat tolik. My naopak musime zajistit, aby i ti obycejni lide, s ne tak vysokymi prijmy, mohli mit alespon 3 deti. Samozrejme, to co jsem napsal vyse, se tyka jen jednoho problemu zapadniho sveta – feminizace spolecnosti. Zapad tech problemu ma celou radu. Zvyseni porodnosti by si vyzadalo hlubsi reformy, ve vice oblastech zivota bezneho cloveka. Vseobecne se da rict, ze lide musi mit optimismus k zakladani rodin. To by si vyzadalo dlouhe povidani, na ktere nemam moc cas 😀 Otazka je, jestli lide vubec onu zmenu chteji, nebo si dal chteji zit pod kridly zdegenerovane Říše EU… Kdyz se podivame na vysledky krajskych voleb, tak ja takovou poptavku po zmene bohuzel nevidim. SPD ziskalo v celostatnim secteni kolem 5% hlasu a k volbam slo 30% lidi, coz nevypovida, ze by lide touzili po zmene.

mantid
Návštěvník
mantid

@ Igor Zemánek:

Co tady dělá idiot jako Vy????

jana123
Návštěvník
jana123

sorry, ale nemúžou, to by musel byt politicky zaujem a to nie je, zivnostnikom su a budu kladene polena pod nohy cim dalej tym viac, vzdyt ,, všechny kradou,, ako hovorí ten co si ho do zblbnutia volite Mrs.BABIS, az kym vam neznici cely zivnostensky stav, ako u nas Fico a ficovolici, aby mali cim viac konkurujucich si operatorov za minimalne mzdy a este aby bola vojna chudobnych o tie mizerneplatene miesta v montovniach, tak dovezeme balkan a ukrajinu

Martin O. W.
Návštěvník
Martin O. W.

Draha zvedava matko, vy sama jste si odpovedela ve sve reakci na vase otazky. Typicky zenske „muž musí (doplňte činnost)“ je soucasti dnesni prilisne emacipace zen v zapadnim svete. Jedina uloha muze je zajistit bezpecnost rodiny, státu, ci jíneho spolecenstvi – v cemz zapadni muzi mimochodem také naprosto dramaticky selhavaji, abychom byli fer. Myslite si ale, ze se černí, cikánští nebo muslimští muzi o sve zeny tak peclive staraji a mají „zodpovednost“, kterou pozadujete? Urcite ne. Proste si zenu vezmou, oplodni ji a pak se zena sama musí starat. Je zajimave, ze tamni zeny jsou schopny se starat samy i o vice, nez 3-5 deti. Ano, zeny by mely zvladat 3 sichty, jak rikate. To je proste udel zen. Chapu, ze to je nefer, ale priroda to takto zaridila a my ji nemuzeme premenit. I když se o to ruzni socialni inzenyri, v ramci „socialni spravedlnosti a rovnosti“, usilovne snazi. Prave proto jsou zeny psychicky odolnejsi, lepe snasi stres a nemoci (napadlo vas mimochodem nekdy, proc muzi snasi „rymicku“ hur, nez zeny?). Proto vic sebevrazd pachaji muzi. Psychicky muzi nemaji na to snaset vychovu deti, vydelavani penez, stavbu domu, opravovat kdeco, byt skvelym milencem, zajistovat bezpeci a ještě domaci práce. Dnesni zapadni zena, diky feminizaci, zlenivela do takove urovne, ze si mysli, ze bude jen lezet v posteli, studovat, jezdit na dovolene soulozit s cernochy, Italy, Řeky a o vsechno se samozrejme postara a zaplati bily muz. A abych odpovedel na otazky tykajici se me osoby… Na deti jsem zatím mlady a ma pritelkyne je ještě o 6 let mladsi, takze zatím to není aktualni. Ale abych byl uprimny a fer, ne, ani ja neplanuji mit stanoveny počet deti. Není to z duvodu nedostatku financi, tech je nastesti dost. Nebo kvuli nezodpovedne, lenive a emancipovane zene. Ma pritelkyne je naprosto skvela, submisivni, velmi pracovita, az ji musim sam rikat, at si odpocine. Zvlada vse, pracovni smeny 6-12hod, partnerske povinnosti, domacnost i peci o zahradu a vse bez zbytecnych reci. Je to poklad. Ten duvod proc neplanuji mit tolik deti je jiny. Zapadni zdegenerovanost a české patolizalstvi zapadnim degenum. Bojim se, ze me deti, at se budu snazit sebe vic, proste nebudou mit budoucnost kvuli lidi, kteří u voleb voli ANO, CSSD, TOP09, KDU, ODS a podobne strany. Tyto strany, at uz vice, ci méně pracuji na tom, abychom se vice integrovali s EU. To znamena, vic patolizalstvi k zapadu, vychova deti k multikulti a prijmani islamu, ztrata svobody a soukromi, odebirani deti, byrokracie, neustala agrese proti Rusku a hrozba valky. To jsou evropske „hodnoty“, které se nejenze neslucuji s mym presvedcenim, ale realne ohrozuji muj život, bezpeci a život, bezpeci me rodiny a potencionalnich deti. Nechci, aby takoveto „hodnoty“ prezily. Naopak, chci, aby byly co nejrychleji zniceny, i s civilizaci, která je puvodcem těchto „hodnot“.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Martine, v úvodu to máte s tou přírodou lehce zamotané ;-), ale chápu vaše naštvání. Ale jak píšete, už jedno velké štěstí! v životě máte – že jste našel pro Vás vhodnou partnerku pro život – pravděpodobně matku Vašich budoucích potomků :-).
Já nejsem rozhodně feministka, ale také nejsem submisivní – preferuji rovnováhu – tedy rovnoprávnost a spolupráci. A také mám to štěstí 🙂
A co se týče “hodnot”, tak ty pravé HODNOTY, jako základ pro spokojený, tvořivý a harmonicky vyrovnaný život můžete svým dětem dát pouze VY, jako otec, a vaše žena, jako milující maminka. Ty hodnoty se nejlépe předávají příkladem….

To, co dnes pozorujeme v naší společnosti, jsou pouze následky formátování Havlových dětí v divokém, post sametovém konzumním neokapitalismu, ze kterého se pomalu nebezpečně klube součást budoucího neomarxismu…
Vývoj dalších generací – našich dětí – je na nás!
Největší luxus, který jim můžeme dopřát, a zdarma, je naše Láska, náš Čas, a naše Trpělivost 😉

ohcogar
Návštěvník
ohcogar

Já mam děcka 3, s dvěma babama a klidně bych i víc, uživit je není problém, problém je v ženskejch, ale to by bylo dlouhé povídání a ve finále o ničem. Dnesky ty nádhery zajímá jen jak vypadají na fb a děti a rodina jsou jim u pr…. )) samozřejmě ne všem, ale bohužel je takových hooodně…

Marika
Návštěvník
Marika

Škoda, že jsem ve svém životě nepotkala muže s vašimi názory, měla bych krásný život, protože pro mě byla rodina vždy na prvním místě.

jana123
Návštěvník
jana123

cigani sice maju porodnost dostatocnu, ale tiez je medzi nimi hodne homo, trans …..to ze bieli nie su zvyknuti na to, aby niekto cudzi zivil ich a ich biele deti, naopak, preberaju na svoje plecia zodpovednost, za vsetkych ostatnych resp. je im to globalne kladene na plecia a potom im neostava energia ani priestor na svoju vlastnu obnovu. biela rasa na rozdiel od ostatnych prisposobovala svoju plodnost svojim moznostiam , aj v prirode, ak je malo potravy, jedinci odchovavaju menej potomstva, naopak, v urodnych rokoch viac. Za Husáka, za ruskej ,,okupacie,, boli vytvorene take podmienky a porodnost bola najvacsia a vo veku, ked zeny neboli postihnute dosledkami dlhodobeho uzivania antikoncepcie – prvorodicky vo veku 20-25 rokov.

x&t
Návštěvník
x&t

Macron s Mayovou ohlásili akční plán v boji proti terorismu
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/440711-macron-s-mayovou-ohlasili-akcni-plan-v-boji-proti-terorismu.html
“Podle Mayové je třeba zajistit mimo jiné to, aby nebyl internet pro teroristy bezpečným místem, uvedla premiérka.”
To bude primitivy řízené tajnými službami moc mrzet (sarkasmus).

Dřív to pocítí kriminalizovaní běžní uživatelé/občané. Nojono, zvolili si to přeci.

jana123
Návštěvník
jana123

ano ako 1. bod programu, zrusit imunitu Le Penovej

Kolik
Návštěvník
Kolik

Proč se pan VK nevrátí z toho ošklivého Německa zpět do ČR nebo do RF? Že by to tam bylo lukrativnější:)

Karel Foltýn
Návštěvník
Karel Foltýn

Zatím vám dalo 13 lidí palec dolů, ale nikdo relevantní argument. To o něčem vypovídá…

Kolik
Návštěvník
Kolik

Upřímně jsem ani příliš relevantních argumentů nečekal. Čekal jsem, že se objeví troll případně trotl, což se vyplnilo. Ještě čekám nějakého toho žida či chazara:)

mantid
Návštěvník
mantid

Ty se rád opičíš, viď Kolíku :o) A s tím chazarem, no, koukni do zrcadla, a když nepraskne, jednoho tam uvidíš :o)

Kolik
Návštěvník
Kolik

Konečně kvalitní názor hodný velkého myslitele.Nad tím si dumal celou noc, ne?

mantid
Návštěvník
mantid

Vteřinová záležitost, Kolíku :o) U jednoduchých trollů tvého kalibru není více času potřeba :o) Pozdravuj kolegu Igora :o)))

Amus
Návštěvník
Amus

Poslechněte si SR. P. VK na to již odpovídal několikrát, rovněž v posledním vysílání a přestaňte se zde ztrapňovat. Je to dotaz na p. VK, nikoliv jeho čtenáře.

mantid
Návštěvník
mantid

@Kolik (ať už čehokoliv):

Kdyby jste znal alespoň polovinu z vyprávění pana Vedoucího kolotoče ohledně jeho pracovního a soukromého života, v životě by jste takto pitomý dotaz ani nepoložil.
Z čehož usuzuji, že jste jen jakýsi narychlo dosazený tro(t)ll, který neví nic o ničem, s cílem nabourávat důvěryhodnost ani ne tak tohoto webu, jako spíše přímo osobnosti pana VK.

Takových už tu bylo. Proto Vám lidé ze zdejší komunity ani nic nepíší. Co by také psali člověku, jehož názor má vypovídací hodnotu loňského sněhu, že? Ale když na tom Karel Foltýn níže tolik trvá, tak prosím.

marlene
Návštěvník
marlene

Utect, to je presne ten nejvetsi cesky argument. Poddat se, ohnout, zmizet na chaty a pak reptat v hospode.
Jo, Koliku, normalni je snazit se o zmenu, kdyz se vam neco nelibi, ne vzit roha.
Jinak v Nemecku je zrejme uz vymalovano, dle posledniho clanku na Zeit se 2 (slovy dva!) miliony Nemcu nedokazi rozhodnout jake maji pohlavi a vedou o to svuj existencni zapas.
https://www.facebook.com/diezeit/photos/pb.114803848589834.-2207520000.1497366464./1543525282384343/?type=3
Nemci meli diky svemu prehnanemu sklonu k poslusnosti vzdy sklony k perverzi, kterou si ulevovali. K tomu pripocteme 3 generace vymyvani mozku dedicnou vinou a jsme tam, kde jsme. Tedy Nemci tam jsou a pevne doufam, ze tahle jejich snaha o preformatovani pohlavi se u sousedu setka spise s vysmechem, nezli s obdivem.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Bývalý politruk a kovaný svazák Leština ze západního vojenskýho okruhu v akci…. prošel všechny redakce a skončil v čttt… a jeho lži…. http://www.mvcr.cz/clanek/reakce-na-nepravdiva-tvrzeni-poradu-reporteri-ct.aspx

LIKAN 1975
Návštěvník
LIKAN 1975

Všichni lidé na světě jsou rasisté. Už jste viděli bělocha s transplantovanou černou rukou, nebo naopak. Darovat orgány taky asi nebude to pravé.
Vychovávat někoho podle panenky s čipem asi je taky mimo realitu. Jelikož jak si zvyknou, že dítě dává pouze podněty a zvuky, pak si asi nezvyknou, že dochází k problému bez sebemenčího pípnutí dítěte.
A to, že vychovávají mulaty mě utvrzuje pouze v tom, že Germáni jsou již zdegenerovaný od II světové války. Stydí se za to co se tenkrát stalo a nyní za to sklízí ovoce. Pokud mi přijde domů dcera s mulatem, cikádem, muslimem domů vyrazím s ním dveře.

jana123
Návštěvník
jana123

k tejto degeneracii vedu od 89,, liberarnostou,, aj nase deti media, treti sektor a skola vcitane,
politici, zakony …zhora to tlacia a infikuju spolocnost….. u nas zacali v 89 , u zapadnych nemcov kratko po vojne… casom ,,sklidíme,, aj my

styx
Návštěvník
styx

Príroda nás vždy učí, že sa riadi princípom výberu: že víťazstvo patrí silným a slabí musia ísť k stene. Čo nás učí, sa nám môže zdať kruté, pretože sa to týka nás osobne alebo sme boli vychovaní k ignorancii jej zákonov, ale je to napriek tomu potrebné, ak chceme dosiahnuť vyšší stupeň žitia. Príroda nevie nič o pohnútkach humanizmu, ktorý hovorí, že slabé musí byť za každú cenu ochraňované a zachované aj na úkor silných. Príroda nevidí pre slabosť nijaké ospravedlňujúce dôvody, naopak, slabosť si zaslúži odvrhnutie.
Hitler v roku 1944 skupine kadetov

.lak
Návštěvník
.lak
Jaris
Návštěvník
Jaris

Styx, dnes casto citavam, ze zvitezi vzdy nejsilnejsi. Ja bych spise rekla NEJCHYTREJSI muze porazit i toho nejsilnejsiho.

jana123
Návštěvník
jana123

,,nejchytrejsi ,, su vychcani politici, co sa podielaju na budovani tohto absurdistanu a ti co uz po starocia pracuju na NWO prevzali zjavnu moc nad tymto svetom a teraz ho ohybaju do svojej predstavy…..ALE posledne slovo vzdy má BOH a my sme iba preosievaní, ci si aj v tychto tazkych podmienkach zachovame lasku k Bohu a ci naplnime poslanie LUDSKOSTI – CLOVECENSTVA