PF 2016 – Přání do nového roku všem čtenářům AE News ve znamení boje proti instalaci NWO v ČR a na Slovensku

Rok 2015 je za námi a lidé na Silvestra, kromě bujarého veselí, také občas bilancují. Přemýšlí, jestli ten starý rok byl dobrý, nebo byl špatný, co se mohlo udělat lépe a co se nepovedlo. Přiznám se, že tenhle sport nepraktikuji, protože minulost je pouze vzpomínkou a právě vzpomínky by měly být pečlivě selektovány na Silvestra, aby člověk neupadl spíš naopak do deprese, co všechno člověk za poslední rok dodrbal. Každý konec je pouze začátkem něčeho nového. Pokud bych se měl ohlédnout zpět za rokem 2015, tak je to především jedna věc, která mne opravdu těší. Rodina věrných čtenářů AE News se úspěšně rozrůstá.

Stejná rodina se po celý rok zasluhovala o to, že každý měsíc se nám podařilo vysbírat finanční příspěvky v potřebné výši a mnohdy dokonce i něco navíc. Podařilo se to i teď v prosinci, kdy už od 23. prosince máme vybráno přes 100% cílové sumy nezbytné pro zachování provozu AE News na příští měsíc. Čtenáři AE News byli i v prosinci mimořádně štědří a patří jim za to obrovský dík. Je to důkaz toho, že naše články, komentáře a videa se čtenářům líbí, a že máme jasnou a trvalou podporu z jejich strany.

1030613456.jpg
Rok 2016 bude rokem kulturních a demografických změn v Evropě

Uplynulý rok však přinesl i ne tak pěkné události. Mediálních útoků proti AE News přibylo velmi mnoho, kromě České televize a obligátních tiskovin se k honu proti našemu serveru přidal i Český rozhlas a dokonce i některé servery alternativy, sice málo významné, ale stejně je to smutné. Odpor proti migrantům je v Česku značný, ale odpor proti politikům a jejich pro-migračním postojům je velmi slabý. Je zvláštní sledovat, jak přes 80% občanů ČR má z uprchlíků obavy, tak stejně velká část těchto voličů by i dnes volila ANO, ČSSD a KDU-ČSL, které jsou příčinou této situace. Právě tato vláda přišla s myšlenkou “dobrovolných” kvót na uprchlíky, a to je to nejhorší řešení v celé Evropě. To je ten Mnichov 1938, to je ta II. a zejména III. republika Emila Háchy, kdy cílem nebylo klást odpor, ale co nejlépe a nejaktivněji se přizpůsobit a vlastní iniciativou se zalíbit páníčkovi. Je zajímavé, že tehdy to byl páníček z Berlína a dnes je to pro změnu panička z Berlína. Historie má zvrhlý smysl pro humor v tom, jak se opakuje.

Server AE News v roce 2015 rozšířil svůj informační prostor z tištěného slova i do prostoru radiových vln, tedy ne tak docela radiových vln, jako spíš digitálních streamů. Od poloviny roku jsme přinášeli nejprve ve spolupráci se Svobodným vysílačem CS a později se Svobodným rádiem pravidelný pořad každý pátek, kde si povídám s redaktory rádia a také s posluchači na aktuální politická témata z domova i ze světa. Čtenářům AE News se tak nabízí prostor interakce se mnou a mohou se zeptat na otázky, které je zajímají. Ne každý alternativní server nabízí vlastní radiovou relaci na internetu a jsme moc rádi, že tento můj pravidelný páteční pořad má takovou poslechovost. Velký dík na tomto místě patří celé redakci kladenského studia Svobodného rádia, bez něhož by tyto pořady prostě nebyly.

Nemám ve zvyku vrtat se v minulosti příliš dlouho. Jedna teorie kvantové fyziky říká, že neexistuje minulost, ani budoucnost, že existuje pouze nekonečný sekvenční počet “právě teď”, které jsou tak hustě k sobě natěsnány, že tvoří iluzi kontinua, tedy plynoucího času. Ta samá teorie tvrdí, že čas je pouze iluze vytvořená mozkem ze vzpomínek v mozku. Když člověku vymažete vzpomínky, zmizí mu i minulost. Mozek si tedy uchovává některá vybraná okna “právě teď” a má tendenci špatná okna událostí neukládat do mozku, zapomínat je a nechávat si jenom ty příjemné.

mear-one_david-and-goliath.jpg
Mladý Arab ničí západní civilizaci kamením a prakem… symbolický obraz, který vystihuje současnou migrační krizi v EU…

Tím však roste hrozba toho, že lidstvo bude nuceno opakovat svoji minulost. Že se nepoučí z chyb. Protože když má mozek tendenci špatné zapomínat, v budoucnu bude nucen historickou skutečnost si zopakovat. Osmanská říše? Španělská reconquista? Feudalismus? Hlad dětí ve školách? Kvalitní zdravotní péče jen pro bohaté? Žebrota v ulicích? Vandráci bez domova? Lichva? Otroctví ve fabrikách? Vykořisťování dělnických profesí? Tohle všechno tu už bylo kdysi dávno, a teď hrozí, že to tu bude znovu, anebo dokonce, že to tu už je.

Vážení čtenáři, jménem redakce našeho serveru Vám přeji veselého Silvestra, úspěšný vstup do Nového roku a zejména pohodu po celý rok 2016. Nebudu Vám přát, aby byl lepší, než byl rok 2015. Budu Vám přát, aby nebyl horší, protože rok 2016 bude rokem změn, na politické domácí i mezinárodní scéně. Čeká nás počátek realizace III. systémového kroku plánu NWO, počátek demografického překreslení západní civilizace. Server AE News bude na stráži a budeme přinášet novinky a upozorňovat na všechny důležité kroky, které tento proces NWO bude přinášet. Budeme nadále vyjadřovat podporu všem subjektům a politickým hnutím v ČR a na Slovensku, které budou instalaci NWO klást jednoznačný odpor. Zůstaneme s Vámi i v těchto těžkých chvílích, a to tak dlouho, dokud Vy zůstanete s námi a zachováte nám podporu.

Jménem redakce AE News

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
xerox
Návštěvník
xerox

nový pjakin ze dne 28.12.2015 … intelektuální a faktografický hodokvas …
https://goo.gl/RK1HmZ

bantustan
Návštěvník
bantustan

Vrabci si na esoterických okapech cvrlikají již přes rok o nějakém EVENT..Takže alespon naděje,že sebou NÁHLE bezbolestně praštím a zcepením.nebo přejdu do Nové Země..

bantustan
Návštěvník
bantustan

Té karavaně se nějak zadírá pístek https://www.youtube.com/watch?v=cw4-rb97oX8

Vabio
Návštěvník
Vabio

Pokud by každý člověk dokázal ze sebe to nepříjemné opravdu skutečně dostat pryč, tj. ne jen na to jako kdyby “zapomenout” (ty uvozovky jsou tam zcela právem) či to někam hluboko zatračit, tak by bylo na světě opravdu každému nádherně (ne že by teď nebylo či neohlo být, ale ty nepřijemnosti nastřádané v každém z nás to prostě při pohledu na každodenní běžný život zcela zásadně deformují a neumožní nám cítít/chápat, že je to prostě paráda).

Přeji Vám všem ať si v následujících dnech, měsících a rocích svého života či ještě lépe, neustále v každý okamžik svého života si nejen dovolujete být šťastní, ale především skutečně uvnitř sami sebe jste šťastní.

Nic lepšího než být šťastný/šťastná v každý okamžik svého života být nemůže, tak si to dovolte dopřát a dopřejte.

Nevěříte, že to jde? Nechápete, jak by to mohlo být možné? Nevíte, jak toho docílit? … sytý hladovému nevěří … těžko tomu věří, chápe to či ví o tom něco člověk, který to nikdy nepoznal a nebo to dlouhodobě nemá. Ale, když se opravdu skutečně z hlouby své duše rozhodne, že na to v roce 2016 přijde, že to tak chce mít a že to tak bude mít co nejdříve … tak má šanci číst tento text za rok se zcela jinými vnitřními pocity. (když je žák připraven, tak učitel se vždy najde).

PF 2016

Juan RodriGo
Návštěvník
Juan RodriGo

Milý Vabio, jsem také spíše zastáncem praxe, že člověk se musí změnit uvnitř a pak se změní i svět kolem něj. Praktikuji tento přístup přes deset let a můj život je v porovnání s rokem 2005 nebe a dudy. Tento svět je pouze světem iluzí a jde jenom o to, naučit se ho pozorovat a cítit se přitom v harmonii a rovnováze. Každý kdo proti něčemu bojuje, bojuje jenom se svým stínem, se svými potlačenými tématy a “zasunutými a zastrčenými” vzpomínkami. Tento web, jehož jsem byl vášnivým příznivcem, mě hluboce zklamal. Sázel jsem na duchovnější přístup a ne na materialistický. Baví mě syntézy Pozorovatelky a dodnes si občas přečtu některé její články, ve kterých hledá souvislosti a tímto jí zdravím a přeji vše nejlepší v novém roce. Já už řadu let nebojuji, ale přijímám co ke mě přichází, protože vím, že já jsem toho příčinou. Přijímám věci, které se týkají mě osobně, mé rodiny a také mého národa a země, protože nežijeme jenom svojí karmu, ale i karmu národa. Jinak to nejde. Svět je šílený, protože jsou šílení lidé, kteří v něm žijí. Neukotvení, bez víry ve smysl svého života, zahlcení hmotou, svými mobily a aplikacemi a honbou za penězi, chaoticky kmitajicí od ničeho k ničeho, neschopní rozeznat pravdivé, nerespektující žádné principy. Každý který materialista popírající duchovní podstatu života, který nerespektuje současný proces galaktické transformace, je příčinou toho všeho, co se kolem děje. Dokud nezačnou lidi pracovat na sobě, nezmění se nic, i kdyby na poplach bily čtyři aeronety. Je dobré vědět, jak se věci mají, kdo za čím stojí, ale k řečenému a) je nutné říci i b) a to se zde neděje. Milý Vabio, Tvoje komentáře mě vždycky oslovovaly, děkuji za ně. Přeji také to nejlepší do nového roku a všem čtenářům bych chtěl vzkázat, že začít musí každý před svým vlastním prahem.

bantustan
Návštěvník
bantustan

To je ONO,jak si pojmenuji svoje STÍNYa spřátelím se SEBOU,tak UČEBNÍ reakce ZVENKU jsou NULOVÉ…Takže žádná učební utrpení…

bantustan
Návštěvník