Persona non grata

Persona non grata

Persona non grata

   Než se dostanu k podstatě věci, resp. jmenovitě k samotným personám celé věci, uvedu na jejich adresu několik citátů:

Lidé (resp. politici) v sobě nesou cítění králů: Chtějí, aby proti druhým mohli vše, ale ti druzí proti nim nic“!

„Demokracie se lehce může stát vládou darebáků“!

„Chci mír, proto chystám válku!“

   Tři citáty které, kdo bude chtít, snadno pochopí souvislost a proč jsou poplatné pro čtyři české, silně vyhraněné, protiruskou fóbií těžce postižené, vůči Rusku nenávist šířící a válku vyvolávající politiky, kteří se objevili na sankčním seznamu zakazujícím vstup („persona non grata“)  na území Ruska spolu s 85 evropskými politiky a diplomaty. Jsem potěšen skutečností, že stejně jako já (a jistě nebudu jediný) se i politici v Moskvě shodli zrovna na čtyřech jménech, tedy Schwarzenbergovi Štětinovi, Ženíškovi a Fülem, které zcela oprávněně dnes považují v Rusku jako „persony non grata“! Jak z titulku vyplývá, já v této souvislosti tyto pány, kromě jejich politické protiruské angažovanosti, považuji za totální pitomce!

jaromir-stetina_8348.jpg
Jaromír Štětina

     Nevím totiž, co hrdinského na tom může pro politika být, je-li v cizím státě považován za „personu non grata“, v tomto případě člověka, který dostane distanc a kterému je zakázán vstup na území Ruské federace. Popravdě však nutno říct, že pochybuji, že by se do Ruska zrovna chystali, notabene co by tam tito pánové měli vůbec co pohledávat. Jejich cesta, resp. návštěva by v takovém případě byla zcela nepochybně jen další obdobou provokativní podpory ruských opozičních sil, jakou projevili při návštěvě ukrajinského Kyjeva a navíc, jak se nechal pitomec Schwarzenberg slyšet, tam vyjádřil osobní pravdoláskařskou a i od Havla posmrtnou podporu členkám punkové skupiny Pussy Riot! Na to ovšem v Rusku nejsou, jaksi z principu jejich vlastní politiky, zrovna zvědavi.

     Podle vyjádření prvních tří jmenovaných skutečnost, že jsou na seznamu spolu s 85 dalšími Evropany pro Rusko persony non grata, je pro ně velká čest a jsou na to hrdí. Ve světle výše uvedených citátů je však právě z jejich naivních, hloupých a falešných pocitů hrdinství, považuji je za nositele citovaných myšlenek, které docela jednoznačně prokazují jejich ideologické, nacionalistické a militantní postoj, tendence a zřetelné nepřátelství vůči Rusku.

KIT5188cb_ksmajdanbitevni.jpg
Karel Schwarzenberg na Majdanu v Kyjevě

     Není mi bohužel dostatečně jasné, čemu se jak premiér Bohumil Sobotka, tak další politici podivují, byli-li nad českými, ale i dalšími zahraničními osobnostmi vyhlášeny tyto personální sankce. Jaké vysvětlení bude po Moskvě žádat, resp. jakou odpověď očekává? Připadá mi to, jako by do politiky, resp. do ukrajinsko-ruské kauzy vstoupili teprve včera. Západ v čele s EU vyhlásil vůči Ruské federaci nejen ekonomické, ale rovněž personální sankce a nikdo z ruské strany se nepodivoval nad tím, jak je to možné. A to přesto, že ne všichni tito diskriminovaní musí nutně sdílet či se podílet na politice Kremlu! Jistě, mnozí ano, dokonce aktivně, ale také na to v rámci sankcí, jak patrno, „dojeli“! Stejně, recipročně, to musí postihnout i naše tlučhuby!

     Vysokoškolsky vzdělaní poslanci Ženíšek (TOP 09), europoslanec Štětina (za TOP 09), ale i (nevzdělaný) exministr Schwarzenberg (jak jinak, než také TOP 09), si nejednou otevřeli svou „klapačku“, nejednou se netaktně a nepřátelsky vyjádřili nejen k politice Moskvy, ale také hrubě napadali, uráželi samotného prezidenta RF Vladimira Putina. Samozřejmě, na české podmínky vůbec nic mimořádného, vždyť z prezidenta M. Zemana si naši politici/političky, včetně jmenovaných, poslední půl rok de facto udělali toaletní papír.

     V této souvislosti mi přijde docela relevantní myšlenka, že by kromě statutu „persony non grata“ v Rusku nebylo od věci pro tyto pány ( ale i dámy) vyhlásit totéž, jen pro změnu by se to týkalo výsostného území v objektu Poslanecké sněmovny ČR. Myslím, že by to hodně usnadnilo směrování zahraniční politiky ČR, která je panem ministrem zahraničí “Zadolárkem” przněna až k nevíře!

Jiří B a ť a , 31.05.2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
okal
Návštěvník
okal

Dnes 4.7.2016 se objevila zpráva, že protektorátní vláda vyjednává přelety bezpilotních špionážních letadel USA, přes území protektorátu USA , za účelem špehování Ruska. Bylo by dobře, aby čecháčci také věděli, že se stávají rukojmími USA. Nevím, jak se bude spát čecháčkům s vědomím, že jsou na ně namířeny ruské rakety, včetně nukleárních.

Josef Novák
Návštěvník
Josef Novák

Našemu národu trvá poměrně dlouho, než mu dojde trpělivost. Tak tomu bylo v historii nejednou. Ale pak z toho bývá velká mela, a pokud naše vláda nepochopí, že je vládou lidu, který si ji zvolil, a ne pucflekem cizích pánů, kterým na tomto lidu vůbec nezáleží, dožije se pěkných věcí. Jen aby už nebylo pozdě…

Ladislav
Návštěvník
Ladislav

Nějaký Schwarzenberg byl před 200 lety s Napoleonem v Rusku s pak tam nechali armádu. Kdo to mohl být?

Aksal
Návštěvník
Aksal

Pro Pozorovatelku.
Jaký je váš názor na Bohemian Grove z pohledu KOB? Proč si nejbohatší lidé světa dali do názvu svého klubu, Český klub? Mám určité obavy…

Aksal
Návštěvník
Aksal

Ještě přemýšlím nad jednou věcí.
Pokud jste viděla americký film Hon na ponorku ( kapitán ponorky Sean Connery), tak zástupce kapitána se jmenuje Putin a jeho zástupce Borodin. Podotýkám, že film byl natočen asi 4 roky předtím, než se vynořil skutečný Putin a jeho skutečný zástupce Borodin na scéně. Jímá mě hrůza, že i toto byla práce GP. Nejvíc mě na tom mrzí, konec postavy Putina. Doufám, že to není předzvěst toho, jak skončí skutečný Putin…

Pavel
Návštěvník
Pavel

Pjakin kdesi řekl, že Čechy tj Praha jsou druhé záložní hlavní město sionismu po Jeruzalému.

Dodávám – A pokud se rozhodne globální prediktor zbavit pro něho :”užitečných idiotů”, tak to možná odneseme i my.

Kdo vypouští takovéto plány??? Nebylo by lepší nějak odstavit globální plánovače od realizace zvrhlých plánů??
http://2012konecsveta.mypage.cz/menu/proroctvi-svateho-malachiase/ruzne-proroctvi/proroctvi-slepeho-mladence-z

20) Když třešně budou zrát, bude po všem.
20a) Velká válka pujde ke konci, až budou třešně zrát.
21) V Čechách, ale nedojde k tajnému požáru.
22) Dokud třešně zrají, nechci být němcem.
23) Když ale třešně jsou zralý, nechci být čechem.
24) Dvakrát bude česká zem filtrována, poprvé zůstane jenom tolik němců, kteří budou mít místo pod dubem.
25) Ti, co jinou řečí mluví, opustí zem.
26) Opět bude český lev zemi ovládat, ale jeho lesk je u konce.
27) V Čechách bude jenom jeden národ žít.
28) A pořád bude krev téct mezi bratry.
29) Nová válka vypukne, tahle bude nejkratší.
30) Národ v Čechách bude skrze válku zničen a vše v zemi bude v troskách.
31) Lidé zničí Zem a Země zničí lidi.

Aksal
Návštěvník
Aksal

No právě, toto jsem četla už dávněji, a nedávalo mi to smysl. Protože v dalším proroctví se říká, že zlatý věk lidstva přijde až bude zničena Praha. Proč právě Praha by měla být zničena? A na to dal odpověď pan Pjakin. Vy jste to trochu jinak pochopil, než to pan Pjakin vysvětloval. Takže co řekl:
Praha je kultovním místem židů. Jako záložním místem, podobným, jako záložní letiště je Dněpropetrovsk. (Já dodávám centrum chazarů, kteří přijali židovskou víru). No a p. Pjakin řekl, že při současném odpojování židů od moci, bude zničen i Dněpropetrovsk. Ráda bych se p. Pjakina zeptala, proč neřekl, že zničena má být Praha, když je tím centrem. Přece, když chci něco zničit, tak zničím centrum a ne záložní centrum…

Takže z různých informací, které jsem vnímala jako kaleidoskop, se najednou ukázala mozaika. Shrnula bych fakta:
1. Proroctví sv.Malachiase – zničení Prahy a Čech
2. Proroctví Wangy – zničená Evropa v r.2016, pravděpodobně atomem, nebo chem. zbraněmi
Otázka proč:
1. Končí nadvláda židů, kteří jsou předurčeni ke zničení
2. Praha je kultovním místem židů (mají tady schovaného Golema).
3. Nejprestižnější klub 300 nejbohatších rodin ve světě má v názvu Bohemia ( Bohemia Groove), což odkazuje zase na Prahu
4. Znak třešní – zajímavé, že ten znak mají komunisté ve svém znaku
5. Název města Praha – ve staré slovanštině znamená Práh, práh k čemu? K novému zlatému věku lidstva, o kterém mluví Wanga?

Protože dle proroctví Wangy – zlatý věk lidstva nastane, až bude zničena Evropa a vůdcem světa se stane Vladimír.
Vladimíra už tady máme. Co znamená celé jeho jméno? Vladi Mír Put in

Vlad – vládce
Mir – míru, světa
Puť – cesta
Takže celé jméno Putina se dá dešifrovat jako – Cesta vládce světa

Pozorovatelka
Autor

Ten rok 2016 – astrologie i numerologie od letošního podzimu budou ve “stavu”, na jaký se čekalo tisíc let. A velmi to souvisí s Židy. Poslední část “O potopě svět” už mám skoro dopsanou a bude o letošním roce a vůbec o současnosti.

Manicka
Návštěvník
Manicka

Zajimavy mi prijde spise konec:

32) Dvakrát bude česká zem filtrována, podruhé zůstane jenom tolik čechů, kteří budou mít místo na ruce.(“tzv. zůstane tolik čechů, že se dají spočítat na rukou”)
33) Však nebude dříve míru v Evropě, dokud Praha nebude hromada trosek.
49) Přes Zemi přijde nový věk, který bude navzán zlatý.

Cili 3.sv. valka totalne vymaze Prahu z povrchu, zustane jen hrstka cechu. 3.sv skonci az po padu Prahy. Po skonceni 3.sv. nastane zlaty vek lidstva.

Aksal
Návštěvník
Aksal

Ano, to bylo v proroctví, já se zabývala spíš otázkou, proč právě zničení Prahy je tím počátečním bodem Nového zlatého věku. Jako by Praha seděla na prameni života, jako žába…Zdá se židé nám sem v minulosti založili nějakou minu, která teď bude znamenat naše zničení…
Doufám spíš ale, že se vyplní spíš proroctví palmových listů z Indie, podle kterého má náš národ sehrát v nejbližší historii významnou roli pro celé lidstvo, nemáme se nikam stěhovat, protože naše karma nám říká, že jsme na správném místě a to místo nás ochrání od kataklyzmat…Za chvíli tady máme čas třešní, pokud tenhle rok přežijeme zbývá ještě rok 2016 a pokud budeme stále naživu, znamená to, že zřejmě přežijeme 🙂

Pozorovatelka
Autor

Když jsem poprvé viděla Alexe Jonese https://www.youtube.com/watch?v=FpKdSvwYsrE
tak jsem docela zírala, jak se ten jejich les tak jmenuje. A jenom mi to potvrdilo, co si už dlouho myslím to tak, jak jste níže napsala – že Československo bylo USA-VB stvořeno jako jejich odnož, která je co nejblíže k hranicím Ruska. A že bylo stvořeno jako první “Izrael”, než vznikl ten skutečný. A je docela zajímavé, co asi chtěli říct QUEENi textem Bohemian rhapsody http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/queen/bohemian-rhapsody-5577 A film Hon na ponorku jsem neviděla, ale je to určitě zajímavé…

Pozorovatelka
Autor

Bohemian grove s českými titulky https://www.youtube.com/watch?v=iUiS-uaV0wY

Aksal
Návštěvník
Aksal

Ta písnička je prorocká…

Aksal
Návštěvník
Aksal

Děkuji za odpověď, začíná to do sebe zapadat. Podívejte se na ten film. Zajímavý je text, který “Putin” ve filmu čte a také závěr filmu, kde Kapitán ponorky mluví o budoucnosti SSSR. No a na úplný závěr, příslušník CIA letí v letadle a vedle něj sedí medvěd, hračka (podle mě symbol Ruska))…I když jsem ten film viděla už několikrát v minulosti, až teď mi seply všechny souvislosti…

sibolet
Návštěvník
sibolet
JunkFoodEater
Návštěvník
JunkFoodEater

Napiste neco k tomu dokumentu.

Kruton
Návštěvník
Kruton

Neviem ci ste postrehli clanok na ceskej verzii Sputniknews, ktory jasne ovetluje existenciu “zoznamov”:

MZV RF: EU se tváří, jako by nevěděla o vysvětlení Ruska ohledně černých seznamů

http://cz.sputniknews.com/politika/20150601/489435.html

MM
Návštěvník
MM

Je ironií osudu, že “pan” Štefan Füle – bývalý přesvědčený funkcionář SSM, člen KSČ – aktivní propagátor politiky komunistické strany, osoba – jež vystudovala mezinárodní vztahy na moskevském MGIMO (mimo jiné naprosto kvalitní a mezinárodně vysoce uznávanou a hodnocenou VŠ) s finanční podporou tehdejšího ČSSR a SSSR, osoba – jež pro svůj prospěch, zvrácenou kariéru byla schopna potopit a zničit jak své bývalé chlebodárce, spolužáky, spolustraníky, své bývalé ideje (alespoň se tak tehdá tvářil, že nějaké má) – osoba jež se po zádech druhých a na vlně neskutečné ideologické zrady vyškrábala až do vrcholového vedení EU (jakí ironie), osoba jež se programově stala tak nenávistnou a bezcharakterní vůči RUSKU (kterému by měl být vděčný za vzdělání, možnost startu v diplomatické kariéře, možnost poznat svět, možnost vydělávat si vysoké finance…).
Je jenom dobře, že si Rusové konečně uvědomili a uvědomují, koho že si to hřáli na svých prsou (bohužel jako mnoho jiných – stačí připomenout slovenského ministra zahraničních věcí M. Lajčáka – stejný případ ztráty paměti a bezcharakterní otočky o 180 stupňů, mimo jiné spolužáci z VŠ v Moskvě).
Pan Štefan Füle je příklad naprosto charakterově prohnilé a zkažené osoby, která jde a půjde přes jakékoliv mrtvoly vstříc jen a jen svému ubohému osobnímu prospěch. “Blít” z takovýchto nemorálních a zkažených osob, které nemají ani kousek studu. A tato osoba si vyhrazuje “právo” zastupovat Českou republiku, mluvit za miliony obyčejných – neskažených občanů a být ve své ješitnosti ještě hrdý na to, že Rusové jej označili za osobu non grata. Nikomu by nejpíše nevadila jeho svazácká i komunistická kariéra (které dnes tak vehementně popírá), nikomu by nevadila jeho studia na prestižní diplomatické škole, pokud by si zachoval lidský charakter a nepopíral svoji historiii.
Snad skutečně existují “boží mlýny” a každému bude nakonec naloženo, co si zasloží. P.S. Pan Štětina – ze stejného soudku, stejný marasmus a shnilý charakter.

PB
Návštěvník
PB

dobrý den, prosím pozor, u knížete bych tento Váš názor nesdílel. Hovořit o tomto člověku jako o pitomci a nevzdělanci, či pravdoláskaři není správné a vůbec tato slova nevystihují pravou podstatu jeho osoby. Uvědomte si, prosím, kam patří. Jakých “klubů” je členem. Patří mezi vyšší evropskou šlechtu a jen z tohoto titulu disponuje informacemi nám zcela nedostupnými, a zároveň jej to diskvalifikuje být pravdoláskařem. To by byl zcela zjevný alogismus. Zároveň je však členem nebo alespoň byl účastníkem jistého klubu, jenž má nemalý podíl na zásadních věcech, ovlivňujících naše bytí. Nikdo z nás neví, jaký je vlastně jeho úkol a místo v porevolučním vývoji ČR. Dle mého názoru velmi, velmi důležitý a možná i rozhodující. U těch ostatních pánů pak k lepšímu pochopení jejich rolí bude nutné sundat jim kalhoty a zjistit, zda absolvovali obřízku ( pokud ano, pak je vše více méně jasné). Rozhodně si myslím, že ruské tajné služby vědí víc.

!
Návštěvník
!

Pokud je nedostudovanej hajnej vzdelanec, tak pak jo
Jeho jedina kvalifikace spociva v roli TROJSKY KUN pussy teamu

Martin
Návštěvník
Martin

Schwarzenberg je jedna z mnoha blech NWO,která je nasazená do kožichu národů,aby pěkně kousala…. Pravdoláskař a člen zednářské lóže, vždyť to z něho úplně čpí…

zombie
Návštěvník
zombie

tento Váš názor určitě nesdílím-rod knížepána určitě není nějaký vyšší evropský level,spíše naopak-pochopil bych ještě Habsburky nebo Windsory,ale Schwanzerbergy(nebo jak se to jeho posraný jméno vlastně píše) určitě ne.Nevím,jak je on vzdělanej,ale nikdy jsem neslyšel,že by študoval nějakou univerzitu nebo něco podobnýho.A do oné nejmenované organizace si ho nejspíš pozvali proto,aby jim tam nosil pivo,nebo kouřil č…y pod stolem.Ono,když má majetky v této malé zemičce(podvodně získaný díky havlovi) a v Rakousku,to z něho ještě ve světě nic moc extra nedělá

B
Návštěvník
B

A co Kalousek? Ale asi ho chtěli nas.at, tak na seznamu není 🙂