Pentagon neochotně přiznává, že už 100 amerických vojáků bylo diagnostikováno s TBI,...

Pentagon neochotně přiznává, že už 100 amerických vojáků bylo diagnostikováno s TBI, traumatickým poškozením mozku po raketovém úderu íránské armády na americkou základnu v Iráku počátkem ledna! Proč Američané tají tak vysoký počet zraněných vojáků? A co se jim vlastně stalo? Popis diagnózy odpovídá zraněním z tlakové vlny po explozi hlavice rakety, ale to by potom zranilo vojáky na celém těle a nikoliv jen na hlavě! Pentagon zjevně zakrývá průběh celého útoku, mluví pouze o silném otřesu mozku amerických vojáků!

Pentagon neochotně přiznává, že už 100 amerických vojáků bylo diagnostikováno s TBI, traumatickým poškozením mozku po raketovém úderu íránské armády na americkou základnu v Iráku počátkem ledna! Proč Američané tají tak vysoký počet zraněných vojáků? A co se jim vlastně stalo? Popis diagnózy odpovídá zraněním z tlakové vlny po explozi hlavice rakety, ale to by potom zranilo vojáky na celém těle a nikoliv jen na hlavě! Pentagon zjevně zakrývá průběh celého útoku, mluví pouze o silném otřesu mozku amerických vojáků!

Pamatujete si, jak dne 8. ledna 2020 zaútočil Írán raketami na americkou základnu v Iráku v odvetě za atentát na šéfa íránských gard Kásima Sulejmáního? Bílý dům se tehdy Íránu vysmál, že nikdo nebyl zraněn a íránské rakety jsou naprosto směšné. Jenže, postupně začaly unikat informace, že již přes 100 amerických vojáků skončilo v amerických nemocnicích, kde se specializují na složité případy. Informaci s odvoláním na Reuters přinesl ZeroHedge [1]. A v případě těchto vojáků má jít o syndrom TBI, tedy traumatické poškození mozku, což je v češtině těžký otřes mozku s poškozením mozku, s krvácením do mozku, s poškozením neocortexu apod. Syndrom vzniká při prudkém odmrštění celého lidského těle z klidové polohy do pohybu, čímž vzniká extrémní přetížení, které doslova trhá neurální spoje v mozku člověka. Část pacientů se může plně uzdravit, ale velká část může mít trvalé doživotní následky.

Prohnutá střecha konstrukce, devastace na americké základně.

Při vzniku TBI je do pohybu uvedeno prudkým nárazem buď celé tělo, anebo pouze hlava, pokud do ní narazí nějaký předmět. Při prudkém nárazu pouze do hlavy však hrozí nejen TBI, ale i něco mnohem horšího, zlomení vazu a smrt. Proto mnohem častější vznik TBI najdeme tam, kde celé tělo člověka bylo mohutnou silou odmrštěno pryč. V takovém případě však vznikají poškození na celém těle, včetně vnitřností. Americká armáda však tvrdí, že se jedná pouze o TBI a pouze o bolesti hlav vojáků. To vůbec nedává smysl, protože pokud by se jednalo o TBI, museli by vojáci být polámaní jako hadroví panáci. Pouhé poškození mozku tak ukazuje na něco velmi podivného. Existuje jedno jediné a možné vysvětlení, že íránské rakety vybuchly přímo nad ubikacemi a stany spících amerických vojáků. A jak je to možné? To si teď vysvětlíme.

Již více jak 100 amerických vojáků má těžký otřes mozku po íránském raketovém úderu z ledna

Po explozi raket přímo nad nimi nebyli vojáci nikam odmrštěni, ale tlaková vlna je ze shora pouze přitlačila i s lehátky k zemi. Obrovsky vyvinutý tlak proto mohl nejvíce poškodit právě hlavu a mozek, protože hlavně mozek a uši jsou nejvíce náchylné na tlakové vlny z explozí. Protože vojáci leželi, nemohli po explozi nikam odletět a polámat si kosti nárazy o zem a do okolních předmětů. Možná si řeknete, proč tady probíráme mechaniku zranění, vždyť přece na tom nezáleží, důležité je to, že Pentagon přiznává, že takto zraněných vojáků je už více jak stovka. Jenže, právě tento neobvyklý typ zranění potvrzuje, že na americké základně došlo k podivné a zcela nevysvětlitelné události, která jde na vrub americké armády.

Ubikace není roztrhaná šrapnely, ale posunutá tlakem.

Charakter zranění nyní již více jak 100 amerických vojáků dokazuje, že v době raketového útoku, který proběhl v noci, spali ve svých stanech a ubikacích, ale co je mnohem důležitější, znamená to hlavně, že americký protiraketový systém Patriot, který základnu měl chránit, se vůbec neaktivoval. A protože se neaktivoval, rakety přiletěly nad základnu a explodovaly. To vysvětluje situaci, že vojáci mají jen tlaková poškození mozku a nikoliv celého těla. Jenže, tím se dostáváme k otázce, co se vlastně stalo? Proč americký protiraketový systém vůbec nereagoval? Jak je možné, že proti letícím raketám z Íránu se neaktivoval žádný sofistikovaný protiraketový systém? Existují de facto dvě děsivá vysvětlení, a jedno je podivnější než druhé.

Američtí generálové podle všeho vypnuli své Patrioty, aby si Íránu zabití amerických vojáků podařilo

První možností je, že íránské rakety disponují technologií elektronického rušení navádění protiraket nepřítele, čímž by se Írán zařadil na špičku po bok Ruska, které je velmocí v oblasti protivzdušných systémů a technologií na rušení PVO obran nepřítele. Jenže, tato možnost se nezdá příliš reálná. I když íránský raketový program je velmi pokročily, íránské kapacity pro elektronický boj a rušení PVO systémů americké armády jsou přece jenom více než skromné. Proto daleko reálnější se nabízí druhá možnost vysvětlení, co se stalo. Americká armáda prostě nechala systém Patriot vypnout, aby se Íráncům podařilo americké vojáky zabít.

Shozené a promáčknuté plechy střechy.

Tím by vznikl ten toužebně hledaný americký důvod pro rozpoutání otevřené války s Íránem. Jenže, ani toto vysvětlení není úplně v pořádku. Jde totiž o to, že rakety by musely desítky vojáků opravdu a skutečně na místě zabít. Jenže, ani to se nestalo, i když Patriot nefungoval. Írán podle všeho vůbec nechtěl Američany zabít, ale demonstrovat systém íránských raket. Je tak velmi pravděpodobné, že hlavice raket neexplodovaly při dopadu na zem, ale byly odpáleny v dostatečné výšce na americkou základnou.

Vojáci byli zraněni explozí z výšky a nikoliv výbuchem hlavice po dopadu. Do války mělo být zataženo i Rusko?

Cílem bylo vytvořit jen optické škody, a k tomu stačila jen tlaková vlna iniciovaná z výšky. Vojáci spali a vlna s nimi udeřila o zem. Otřesy mozku u více jak 100 vojáků a jinak žádné jiné zranění tomu naprosto dopovídají. Jenže, to znovu není všechno, protože se otevírá další otázka. Proč militantní Írán se nechtěl pomstít za smrt Kásima Sulejmáního? Je to zjevně kvůli tomu, že Írán si uvědomil, že vražda šéfa íránských gard Quds nebyla ničím jiným, než provokací a cestou, jak rozzuřit íránského lva, aby potom Američané měli před světem mediální oprávnění zuřivého lva zastřelit.

Konstrukce ubikace je shozená dolů, nejvíce opálení od exploze je na střeše.

K tomu Američané potřebují ze strany Íránu agresi, otevřený válečný akt, a ten lze vyrobit jen tak, že Írán naivně a ve vzteku zabije americké vojáky. Takový byl plán, tak to mělo proběhnout. A pozor, pokud by to proběhlo, garantují vám, co by následovalo. Americký Pentagon by za smrt amerických vojáků obvinil nejen Írán, ale právě i Rusko. A víte proč? Protože Pentagon by Rusko obvinil z dodávek rušících systémů Íránu, které umí vypnout a zmást systémy americké protivzdušné obrany jako je právě Patriot. Generálové by nad hroby amerických vojáků řekli, že systém Patriot vojáky neochránil, protože Rusové dodali Íráncům rušící systém. A to by znamenalo spoluúčast Ruska na válečném aktu proti USA.

Od III. sv. války nás oddělilo jen pár raket, které nevybuchly na zemi a nezabily americké vojáky

Všechno to proto ukazuje, že Írán nikdy neměl v úmyslu Američany na základně v Iráku zabít, pouze chtěl demonstrovat, co jeho rakety umí a jak jsou přesně naváděné. Írán dost možná ani netušil, že američtí jestřábi systém Patriot schválně vypnuli, aby íránské rakety opravdu americké vojáky zabily. Vidíte, jak je důležité si všímat detailů v informacích, protože ty podivné otřesy mozků amerických vojáků prostě dokazují, že v době útoku leželi ve stanech, žádný poplach nikde nebyl, to znamenám, že ani PVO nebyla aktivována, ani Patrioty se neaktivovaly a rakety přiletěly a odpálily hlavice vysoko nad táborem.

Podivný mělký kráter bez známek exploze hlavice a spálené země. Konstrukce stanu je zmáčknutá směrem dolu.

Na místě byly nalezeny dva krátery, tedy dvě rakety opravdu dopadly až na zem, ale při pohledu na snímky vidíte, že chatrné kovové konstrukce stanů stále stojí a jsou ze shora pomačkané. Navíc si všimněte, že krátery jsou podivně mělké a nejsou v nich žádné stopy po spálení, které vzniká explozí hlavice. Hlavice tak vybuchly vysoko ve vzduchu. Jenom díky tomu ti vojáci přežili, i když to odnesli s těžkými poraněními mozku. A Pentagon jen nerad toto přiznává, protože čím více vojáků bude mít otřes mozku, tím více i naivních novinářů se začne ptát, co tak asi ten otřes tolika mozků mohlo způsobit? A generálové, kteří ve Washingtonu leští kliky, se jen těžko budou chtít vyjadřovat k tomu, že v plánu bylo nechat íránské rakety dopadnout a americké vojáky pozabíjet, v zájmu vyšší věci, tedy v zájmu rozpoutání války s Íránem a potažmo i Ruskem. Vůbec možná ani netušíme, jak blízko jsme byli k vypuknutí III. sv. války.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
aamater
Návštěvník
aamater

Niečo fantastické, ako Iránci natrhli ri_te Američanom. Možno ani toto nie je celá pravda o tom ako to v skutočnosti bolo. Inak okupanti zo zločineckej teroristickej organizácie NATO už mali cestovať dávno domov. Irak ich predsa vykázal!!! Zase tu USA porušujú Medzinárodné právo!!! A čo na to BR OSN? No zase nič!!! Myslím že by sa sýdlo BR OSN predsa len malo sťahovať z USA!!! lebo ako všetci môžete pozorovať táto organizácia si neplní povinnosť voči USA!!! Mysleniu zdar!!! A dokonca USA zabránilo a to nie prvý krát dákemu diplomatovi aby šiel na radu BR OSN a to tak, že mu neudelil víza!!! To je neprípustné, len sa skúste nad tým zamyslieť!!!

dddd
Návštěvník
dddd

Americane ani izrael nemaji plne funkcni system protiraketove obrany. Iron dome sestreli 40pc raket palestincu. Krater odpovida krateru po rakete, podivejte se na snimky z dopadovych ploch cvicist. Satelitni snimky ukazuji chir.presne znicene sklady i plochy se stany a to umi strely s koncovym navedenim. Navic byl na 300km presne zasazen kabel pro ovladani dronu. U zniceneho skladu techniky jsou ve strope patrne diry po strepinach. Americani byli predem varovani pres treti stranu, ktere Iran hlasil, ze bude strilet. Pokud padne vedle vas raketa, tlak vzduch udela se strednim uchem svoje. Drzte se trochu zpatky pane VK

r.m.
Návštěvník
r.m.

…a ten kráter na foto je řádsky ošlapanej, daleko starší než datum odvety

Ruprecht
Návštěvník
Ruprecht

Deda kapal zase rozjel svoji vyvracovaci obhajovacky ve svem popularnim poradu nad dopisy posluchacu.
Nezklamal, mele pate pres devate a potvrzuje, ze opetne nema prehled o situaci na hraci plose.
Je slyset, ze prosel nejakym dukatovym skolenim o zklidneni hormonu osobni zurivosti.
Pravdepodobne sedel pri vysilani ze sveho profesionalniho studia s koulema nalozenyma do kbeliku s ledovou vodou.
Ano kapale, jak rikas, ,,je to smesne, je to smesne……………
Verni posluchaci kabaretu kapalovi vlastenecke pohody zdravi zuriveho dedka do profesionalniho studia u sonicciny teple babovky…….
Neskutecny lhar VK?
No kapale a co jsi ty?
Ty jsi nejen lhar a manipulator ale taky vysinutej clovek, cistokrevnej pokrytec a predevsim blazen.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Že ho máš za umanutého vypatlaného blba je v pořádku. Ale proč ho potom proboha posloucháš?

Manager houpaček
Návštěvník
Manager houpaček

Jaryn,
třeba ze studijních důvodů. Kde jidde tohle uslyší?

Mamune sui generis
Návštěvník
Mamune sui generis

Irák je tam nechce, tak proč nejdou domů (on je totiž v podstatě nikdo nechce ,už ani v Německu)…

Perun Hromovládný
Návštěvník
Perun Hromovládný

Nikdo nechce okupanty (ani v Japonsku)

Erik
Návštěvník
Erik

Je to normální, aby zvolená zástupkyně České republiky Jourová (ANO) útočila s Piráty na občany České republiky a vláda mlčela jako hrob?

http://skrytapravda.cz/domaci/3039-je-jourova-horsi-nez-ukrajinska-mafie-zvolili-jsme-ji-proto-aby-nas-nenavidela

Dáša
Návštěvník
Dáša

Jourové narostl hřebínek, když viděla, jak si může dovolit kdejaký utřinos nikým nevolený beztrestně urážet české občany prostřednictvím jejich zástupců v Europarlamentu a vláda neudělala vůbec nic, ani se nevzmohla na protest. Vůbec to vládě nevadilo, když letěly národní vlajky do odpadků a přitom to byl políček zejména pro ni. Asi se jako národní vláda necítí, tak to po Babišovi sjelo jako voda po huse z Vodňanských drůbežáren.
Než takového ministerského předsedu, to raději takovou vládu oželím.

Radoslav
Návštěvník
Radoslav

V naší zemi vládnou nevolené struktury. Nežijeme v demokracii

http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=246061

Označovat nevhodné kandidáty, žádá chvilkař Roll před volbami do Rady ČT. Pak otevřeně popsal, jak úkoloval Petříčka

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Oznacovat-nevhodne-kandidaty-zada-chvilkar-Roll-pred-volbami-do-Rady-CT-Pak-otevrene-popsal-jak-ukoloval-Petricka-613247

co obnáší definice užitečného idiota?

https://www.zvedavec.org/komentare/2020/02/8193-dobijeni-e-aut-zdrazuje.htm

Valér
Návštěvník
Valér

Dobrý nápad!

Proti zákazu vlajek na stolech v Evropském parlamentu hodlá bojovat vestou ušitou v českých barvách.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/At-pro-me-prijdou-General-Blasko-naplno-Svedectvi-z-EU-vzpominky-z-NATO-Jugoslavie-Irak-Ukrajina-613258

NEUZNÁVÁM DLUHY
Návštěvník
NEUZNÁVÁM DLUHY

Myslím, že amíkům jako záminka bude stačit i tohle.