Pavel Bělobrádek a Daniel Herman se do senátu nedostali, zato kandidát za...

Pavel Bělobrádek a Daniel Herman se do senátu nedostali, zato kandidát za Arabské Teplice se do senátu dostal už počtvrté! ODS triumfuje, KSČM ztratila posledního zástupce v senátu! Ke druhému kolu voleb přišel jen každý desátý člověk, výsledky zajistili rodinní příslušníci kandidátů, straníci a fankluby! Senátoři přitom mohou zablokovat ústavní zákony, včetně toho o přímé demokracii! Laxnost voličů ve 2. kole vyrazila dech i otrlým analytikům!

Pavel Bělobrádek a Daniel Herman se do senátu nedostali, zato kandidát za Arabské Teplice se do senátu dostal už počtvrté! ODS triumfuje, KSČM ztratila posledního zástupce v senátu! Ke druhému kolu voleb přišel jen každý desátý člověk, výsledky zajistili rodinní příslušníci kandidátů, straníci a fankluby! Senátoři přitom mohou zablokovat ústavní zákony, včetně toho o přímé demokracii! Laxnost voličů ve 2. kole vyrazila dech i otrlým analytikům!

V České republice skončilo 2. kolo senátních voleb a výsledek je naprostou katastrofou pro vládní Hnutí ANO a ČSSD. Každá ze stran dostala do senátu nakonec jen 1 senátora. Ve volbách triumfovala ODS, která získala 9 senátorů, Hnutí STAN získalo 3 senátory, Lidovci 2 senátory a Piráti 1 senátora. K volbám ve 2. kole nakonec přišlo jen 16,5% voličů, což v přepočtu znamená, že volby rozhodli členové politických partají, rodinní příslušníci a kamarádi kandidátů a jejich volební týmy a fankluby. Prostě senátoři se zvolili sami, stačilo jim zmobilizovat své straníky.

Nejtvrdší volební jádro má ODS a nikoho to nemůže překvapit, protože jakkoliv tato strana má nálepku šíbrů a tunelářů, jedna věc té straně drží voliče, a to je pevnost a zásadovost jejich politiky ve vztahu k volebnímu programu. Tohle do značné míry voličům imponuje, i když z politického hlediska z toho ne vždy pramení výhody. ODS prosazuje pravicovou politiku a pro voliče na pravici je důvěryhodná, protože TOP09 se v očích pravicových voličů již zdiskreditovala, zejména s ohledem na postavu Miroslava Kalouska.

Petr Fiala a Jaroslav Kubera (oba ODS) v Teplicích, zdraví je radostně místní muslimské ženy.

Nízká volební účast do senátu znamená, že voliči nepovažují senát za důležitou instituci a nechápou, proč by měli jít senátory volit. Funkce senátu je do jisté míry nulitní, ovšem s výjimkou ústavních zákonů. A tady nastává zásadní moment, který si musíme rozebrat. Jedním z politických bodů SPD a Tomia Okamury je odvolatelnost politiků a prvky přímé demokracie, tzn. přímé volení starostů. hejtmanů apod. Jenže to bude vyžadovat změnu ústavních zákonů, protože tyto změny zasahují do ústavního volebního pořádku. A právě v případě ústavních zákonů má senát právo veta, na rozdíl od běžných neústavních zákonů, kde senát může být sněmovnou podruhé přehlasován. Bez souhlasu senátu tak nebude možné splnit volební cíle SPD, protože skrze senát tyto změny neprojdou.

K volbám přišel každý desátý, KSČM přišla o posledního senátora

Krach a propad SPD v komunálních a senátních volbách v 1. kole minulý týden a současný krach Hnutí ANO a KSČM ve druhém kole senátních voleb přináší situaci, že minimálně na dalších 12 let, tzn. na dvě celá senátní období, je situace a naděje na změnu ústavy zcela pohřbena. I kdyby v dalších volbách tyto zmíněné 3 subjekty výrazně uspěly, dříve než za 12 let se poměr sil nepřechýlí, protože volební účast ve 2. kolech volby do senátu je dlouhodobě a tristně nízká hluboko pod 20% volební účasti.  Takto nízká účast vyhovuje pouze tradičním stranám, které mají pevné a tvrdé disciplinované voličské jádro, a to má teď pouze ODS a překvapivě toto jádro ztratila KSČM. Ta měla dlouhodobě vždy nejpevnější jádro voličů, ve všech volbách, ale po loňských volbách do parlamentu se něco stalo.

Pavel Bělobrádek se do senátu nedostal.

Obrovská část voličů KSČM utekla do Hnutí ANO a vidí se v Andreji Babišovi. Jeho globalistická neomarxisticky levicová politika sociálního hurá-typu oslovila desítky tisíc voličů KSČM a ta najednou zjišťuje, že se její volební výsledky nebezpečně začínají podobat ČSSD. Současné vedení KSČM v čele s Vojtěchem Filipem odmítá reflektovat realitu a postavit se jí čelem, protože vedení strany nechápe, že Česká republika se začíná transformovat do státu s neomarxistickým pojetím evropského liberalismu, který je prostoupen socialismem, přerozdělováním, dotacemi, dávkami, sociálními tématy a to jsou všechno domény, které kdysi byly ve výhradním programovém vlastnictví levicových stran, komunistů a socialistů. Jenže ty doby už jsou dávno pryč, dnes ochranu dělnické třídy a vyšší důchody, jakkoliv to zní paradoxně, prosazují strany a hnutí, kterým vládnou oligarchové, miliardáři a businessmani, různí Babišové, Trumpové, Porošenkové a další. KSČM zkrátka už nemá lidem co nabídnout.

Bez transformace a změny programu se KSČM i ČSSD z české politiky nakonec vypaří, nahradí je Hnutí ANO jako všeobjímající neomarxistický projekt, který spolkne všechny voliče na české levici

Voliči komunistů to vědí, a proto přišla KSČM o radnici v Brně a v desítkách dalších měst, proto přišla o všechny své senátory a pozor, na jaře budou volby do Evropského parlamentu a ty ztráty se budou prohlubovat i tam. Komunisté se mohou zachránit jen tak, že začnou razit tu politiku, o kterou je mezi voliči levice stále zájem, ale Babiš a ani nikdo jiný takovou politiku nenabízí, a to je odpor vůči NATO a snaha o vystoupení z NATO, zastavení vojenských misí v cizině, regulace vyvádění zisků zahraničních společností a řetězců z ČR, regulace a přísné změny v provozování neziskových organizací, tvrdá a nekompromisní reforma veřejnoprávních médií a zejména zestátnění České televize a Českého rozhlasu.

Vojtěch Filip bude muset o výsledku KSČM v komunálu a v senátu přemýšlet a vyvodit z toho i osobní zodpovědnost. Je nejvyšší čas na změnu, jinak komunisté skončí a jejich úlohu převezmou neomarxistické strany, Hnutí ANO a Piráti.

Tato volební témata žádná strana v parlamentu nemá a jedná se o témata, která osloví levicové voliče a KSČM se tím jasně vymezí vůči ČSSD, a stejně tak i vůči Hnutí ANO. Skepse voličů KSČM vyplývá i z tolerance Babišovy vlády, protože ne všichni voliči KSČM jsou z Andreje Babiše na větvi a když KSČM umožnila vznik jeho vládě, výměnou za to KSČM nic nedostala, naopak, musela dokonce ustoupit Babišovi v tom, že zahraniční mise AČR v cizině prostě zůstaly a navyšování vojáků do misí zmrazeno nebylo.

I toto voliči KSČM zaregistrovali s ostrou nelibostí a výsledkem je nechuť voličů KSČM jít k volbám a podpořit komunistické kandidáty. To samé platí o voličích ČSSD, kde je poměr voličů, kteří utekli k Babišovi, řádově daleko ještě vyšší. Lidový dům bude mít hledání vymezujících se témat proti Babišovi ještě méně, než mají komunisté. ČSSD nechce vystupovat z NATO, chce zůstat v EU, chce přidávat peníze důchodcům a učitelům, jenže tohle všechno už má v programu Hnutí ANO. Andrej Babiš de facto okopíroval ČSSD její volební pilíře a toto je potom důsledek. U voleb do senátu to však nehraje roli.

Primátor Arabských Teplic se stal senátorem už na 4. funkční období

Jediným pozitivním momentem dnešního dne je skutečnost, že předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek se nedostal do senátu a spolu s ním se do něj nedostal ani jeho stranický kolega a bývalý ministr kultury Daniel Herman. To nás skutečně na alternativě potěšilo. Co je však naprostou fackou do tváře, to je úspěch primátora Arabských Teplic Jaroslava Kubery (ODS), který se dostal do senátu už na 4. funkční období, takže v senátu už sedí od roku 2000 a bude tam sedět minimálně do roku 2024. Voliči v Teplicích za ODS ocenili islamizaci celého města a okolí a znovu ho zvolili do senátu. Do jisté míry to cosi vypovídá o charakteru českého mainstreamového voliče, kterému kebabárny a řev arabských dětí v ulicích Teplic prostě nevadí.

Jaroslav Kubera počtvrté senátorem, na jeho práci primátora v Teplicích jen tak nezapomeneme…

Jedny volby skončily, ale další už jsou za dveřmi, v květnu příští rok se bude volit do Evropského parlamentu a při těchto volbách se očekává účast dost možná ještě nižší, než u těch voleb do senátu. Pokud se nepodaří zmobilizovat voliče, tak alternativní strany a ani SPD nemají šanci uspět, protože současný trend posilování ODS a tzv. pravice, kterou rádoby reprezentují i lidé okolo Hnutí STAN, bude pokračovat a i v těchto volbách budou značnou roli hrát kandidáti Pirátské strany.

Úspěch ODS pramení z neústupnosti strany z ideologických pilířů pravicové strany

Znovu ale upozorňuji na úspěch ODS, která našla recept na to, jak přilákat voliče. Je to pevnost a neústupnost z programu a ideologické linie. ODS umí neústupnost Babišovi prodat velmi efektivně, a to i ve chvíli, kdy její senátor Kubera z Teplic se přímo zasloužil o islamizaci tohoto města. Pravicový volič to nepovažuje za problém nebo něco, co by ho mělo znepokojovat. To bohužel neplatí pro SPD, kde kandidáti SPD bez mrknutí oka vytvořili na Kladně skandální koalici s ideologickými nepřáteli, s TOP09, Lidovci a ODS, což vyvolalo bouři nevole od voličů SPD na městě a v okolí, informace jsme přinesli zde. Tyto přešlapy a ochota tolerovat tyto ideologické fauly budou stát SPD voličská procenta na jaře. Vzpomenete si na moje slova.

Petr Fiala etabloval ODS jako staronového lídra české pravice. A stačil k tomu jeden nepřítel, Andrej Babiš.

Stejných faulů se dopustila na voličích KSČM, která ustoupila Babišovi z požadavku nenavyšovat vojenské mise AČR pod hlavičkou NATO v zahraničí. Pokud chtějí strany jako SPD nebo KSČM konsolidovat své voliče, musí se tvrdě a pevně zakotvit na principech a z nich neuhýbat, i když to může k tomu lákat. Všimněte si, že Andrej Babiš nabízel ODS vládní koalici po parlamentních volbách, ale ODS to rezolutně odmítla, nenechala se zlákat. Tam musí vedení SPD i KSČM hledat recept na úspěch: Pevnost, zásadovost a ideologické ukotvení, ze kterého strana nikdy nesmí ustoupit. Volič to vždy náležitě ocení. Pokud ale strana uhne, pokud vleze do koalice s každým, i kdyby to byl ideový oponent nebo nepřítel, nebo pokud ustoupí ze svého pilíře v zájmu vzniku vlády, potom taková strana ztratí podporu voličů. Senátní volby a jejich výsledek, spolu s výsledkem voleb do komunálu, je varováním před jarními volbami do EU parlamentu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Bigo2
Návštěvník
Bigo2

Tato diskuse obsahuje:
1. Pesimismus, pesimismus a pesimismus.
2. Hodnocení všech současných stran z kterého vyplývá, že je zde obrovský prostor pro SLUŠNOU, MORÁLNÍ, INTELIGENTNÍ, POKROKOVOU, ČESKOU a já nevím jakou ještě, STRANU. Stačí jen do toho jít a výhra je jistá.
3. Návody jak zařídit dokonalé volby, což by ovšem musel odsouhlasit parlament a to se nikdy nestane. Zapomnělo se na možnost povinných voleb, jako to mají např. v Austrálii. Jenže to by asi také parlamentem neprošlo, ovšem pravděpodobně by prošlo povinné očipování všech obyvatel ve volebním věku pod kůži, a pak už by stačilo, aby si ráno voliči předem svůj čip zakódovali na svého oblíbeného poslance a někdo by pak někde voliče během dne sejmul…
Jestli jsem na něco zapomněl, můžete se připojit…

Sparky
Návštěvník
Sparky

Já jsem: http://bit.ly/2AfrSJW se tam taky nedostal a vidíte žiji. Pravdou je, že tam ani nechci. Takže toto přání se SPLNILO. 😀

anonym
Návštěvník
anonym

Tak jo, už je to tady.
Myslíš si, že Sudeťáci nedaj pokoj, dokud Benešovy dekrety se nezruší, jsi blázen.
Myslíš si, že islám nemá v česku co dělat, jsi blázen.
Myslíš si , že muslimové se moc množí a budou chtít vyhrát volby a zavést právo šaria, trpíš stihomamem.
Myslíš si, že cikáni vyžírají sociálku a žijí z našich daní, jsi blázen a xenofob.
A tak dále, všichni to znáte.
Napíšeš co si myslíš na internet, do diskuse, buďto se dopouštíš trestného činu nebo jsi blázen.
Podle mě teda padesátý léta jak vyšitý. Rozdíl je jen v tom, že tenkrát se komouši žrali mezi sebou a obyčejný člověk mohl být v klidu, i když ta atmosféra strachu tu byla, a nyní to odnese každý, kdo jen cekne. Rozjíždí se to hezky pomalounku.
Přes milion čechů by potřebovalo pomoct od psychiatra. To jsou přesně ti co píší “nenávistné příspěvky” a čtou aletrnativu.
Marie Le Pen, sice není češka, ale prý též potřebuje psychiatra. Už to má i soudně nařízeno.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/preci-nejsem-blazen-pres-milion-cechu-by-potrebovalo-pomoc-psychiatra-ale-boji-se-rika-holly-58586?dop-ab-variant=3&seq-no=2&source=hp

Jana
Návštěvník
Jana

to jsou vtipy…
…”si nechává říkat polní maršál Evžen a speciálně pro příležitost evakuace vlastenců z Prahy si koupil nové nunčaky.”
https://www.reflex.cz/clanek/divoky-kacer/90489/dva-dny-po-volbach-zaplavili-prahu-imigranti-ve-clunech-a-podomacku-vyrobenych-horkovzdusnych-balonech.html

J.K.
Návštěvník
J.K.

Hlavou zeď neprorazíš, tak nech lidi, aby si ji sami rozebrali a zůstali tak bezbranní. Jedna z taktik hybridní války.
Politická taktika se změnila. Jde vždy jen o to odvést šikovně veřejnosti pozornost, když jim teče do bot a v tichosti prosadit veřejně neprosaditelné. A pak lidi postavit před hotovou věc. A ty politiky co to všechno zbuntovali, nechat lidmi uklidit ve volbách. No konečně jsme se toho grázla zbavili, lidi mají dobrý pocit, že zasáhli včas, že se zbavili škůdců. A při tom to byli jen pěšáci připravení na odstřel, kteří měli odvézt špinavou práci a ani o tom moc nemuseli vědět- tzv. UŽITEČNÍ IDIOTI.
Život je samý paradox a ještě budeme se slzou v oku vzpomínat na „okupační ruskou armádu“. Ne nadarmo se v rusku říká. „Neplivej do studánky, nikdy nevíš, kdy z ní budeš zase pít.“

Američané chtějí v Česku stavět svou vojenskou infrastrukturu. Česká vláda mlčí! Jenže před českou veřejností se to tají.

Američané plánují v pěti evropských zemích, mezi nimiž je i Česko, postavit infrastrukturu pro svou armádu. Celé se to má tvářit jako investice do spojeneckých států, kde se mají objevit nové sklady paliva, muniční sklady nebo má zkrátka jen dojít k modernizaci dopravní infrastruktury na důležitých magistrálách.
Vypadá to jako fake news? To jen proto, že česká vláda podobné investice tají. Probíhaly už v minulosti. „Řada vojenských objektů v ČR už byla za peníze z NATO rekonstruována. Jde především o letiště, která jsou schopna zajistit provoz aliančních letounů,” řekl v rozhovoru pro Sputnik Stanislav Mackovík s tím, že letiště nebyla modernizována ve prospěch české armády, ale v souladu s plány NATO na zadržování Ruska.
Pokud vnímáme řadu prohlášení, která byla v poslední době publikována, tak se od NATO logiky nedalo ani nic jiného očekávat. Když to nevyšlo při pokusu postavit zde radar, tak se půjde méně okatou cestou budování menších základen. Dále opravou dopravní infrastruktury na našem území, k čemuž směřuje i ono doporučení na zvýšení únosnosti našich mostů.
Armáda ČR je součástí NATO a má jisté schopnosti zajistit působení aliančních jednotek v naší zemi po určitou dobu. Američanům ani nejde o sílu naší armády, která je — co do schopností, technického a personálního vybavení — nevelká. Potřebují dokončit ovládnutí prostoru svojí trvalou přítomností, která jim vytvoří zázemí při realizaci jejich válečného plánování.

Základny na území bývalého Československa radikálně zvýší operační schopnosti Severoatlantické aliance. Doktrína NATO se moc nemění od jeho vzniku. Do začátku devadesátých let bylo NATO nejsilnější v bývalém Západním Německu. Teď se přelakovaný armádní kolos posouvá výrazně více na Východ. Tím se zkracuje reakční čas, který bude mít Rusko k dispozici při odvracení bleskového úderu ze strany armád NATO. Poloha naší země je z pohledu vojenských plánovačů významná. To vědělo i velení vojsk Varšavské smlouvy, když se v roce 1968 rozhodlo u nás realizovat operaci Dunaj.
Kdo má naše území pod palcem, ten dokáže výrazně ovlivňovat dění na evropském teritoriu a směrem k Eurasii.
Část české společnosti je schopna to dokonce přivítat. Stačí se podívat, koho tady lidi jsou schopni zvolit do politiky. Rozsah české pravice je od vulgárního Novotného až po morálně nevyplněného Drahoše. Teď bude záležet, jak se celá věc procesně otevře, kdo a kde bude rozhodovat.

Skandální je to, jak pravice v ČR vše měří dvojím metrem v přístupu k naší historii. Na jedné straně má osypky kolem srpnových událostí roku 1968. No a zároveň nevnímá jako vadu na kráse USA a NATO, když bombardují suverénní státy a to bez jakéhokoliv mandátu OSN.
Lidem se nebude říkat, že USA tady budou stavět atomový kryt či nové letiště. Ty peníze půjdou do infrastruktury dvojího použití — primárně mírové, která je vojensky využitelná. Tím se budou strůjci nápadu snažit rozmělnit případný odpor veřejnosti.
Budou to dělat jinou formou, tak aby se nezvedla vlna občanské nevole. Lidem se zde předhodilo pár kolon jezdících z Německa. Dnes tento pohyb není ani moc mediálně sledován a „vítači” všeho druhu si hledají jiný prostor ke svému zviditelnění. Pohyb cizích vojsk na našem území má zevšednět.

V případě konfliktu bude naše území výhodné pro jeho letectvo a mobilní raketové prostředky. No a v konečném důsledku americké tanky umístěné případně v ČR a na Slovensku to budou mít blíže do Moskvy než ze základen v Německu. Proto ten zájem USA o naši geopolitickou polohu.

https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201810158257653-cesko-usa-zakladna/

Bigo2
Návštěvník
Bigo2

…V případě konfliktu bude naše území výhodné pro jeho letectvo a mobilní raketové prostředky…
Kolik minut myslíte, by se tato výhoda dala využívat? Já sice doufám, že Rusové budou pálit více na západ a hlavně přes sever, ale pokud na ně bude NATO útočit od nás, budou tomu muset zabránit.

Milada
Návštěvník
Milada

https://www.novinky.cz/ekonomika/486143-lidi-nejsou-a-nebudou-firmy-potrebuji-na-pul-milionu-zamestnancu.html
No obrezanec me rozesmal. Kdyby v Cesku byly takove platy, jako v Nemecku, tak kazdy sedi doma a nedojizdi do Nemecka. Pracuje zde i dost lekaru, staci jit okolo spitalu, co 5te auto – SPZ Ceska. Cesi si zde pronajimaji i byty, najem neni tak vysoky, jako v Cesku.

Volic SPD
Návštěvník
Volic SPD

Putin a spol. zvysili letos platy vedcu a akademiku az o 100%. Ucitele si polepsili o 100%, vedci o 70% a platy uplne vsech zamestnancu vedeckych instituci se zvedly minimalne o 40%. To by melo pritahnout odborniky z okolnich zemi a zamezit odchodu vedecke elity za penezi na zapad.

https://russia-insider.com/en/russia-doubles-researcher-salaries-2018/ri25076

Pijack
Návštěvník
Pijack

Položme si diskutabilní otázku – proč jsou u nás všechny volby ohroženy manipulací, resp jsou zmanipulované? Na to přece existuje prostá odpověď: mocní lidé tím naplňují své nechutné ambice, hraničící s jejich sebestředností. Jsou to lidé (mafiáni) na pozadí a tito nechodí do politiky. Proto jediný možný způsob zamezení jejich vlivu je zavedení všech voleb po internetu. Všimněte si, kdo a jak proti této alternativě argumentuje. Jsou to duď vylízaní hlupáčci z PS a Senátu, kteří se v civilu jinak nedokáží uživit a nebo podržtažky, kteří plní příní těch mocenských kruhů na pozadí politiky. A hned budete vědět na čem jsme. FORMA volby po internetu je snadno proveditelná a NE ŽE NE !!! Každý obyvatel ČR má své jedinečné rodné číslo (několik desítek double je nepodstatných, což je častý argument mafie). Když se dají lehce vymýšlet statistiky kdejaké kraviny, ankety, implementace systém ve zdravotnictví atd… bla bla bla defacto je každý jedinec už dnes dokonale šmírovaný přes mobilní technologie… Kdo mi chce tvrdit, že se nedá zavést volba po netu? Jen idiot a mafián. Takže víte kdo proti vůli lidu zde stojí. Idioti a mafie. Obě tyto skupiny se bojí ztráty, jedni příjmu za to lejno co dělají v parlamentě a ti druzí mocenské pozice. TEČKA.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Mala prihoda, ktera se mi stala pred dvema tydny pri volbach zastupitelu do provincniho pralamentu a ktera vysvetluje princip, na kterém je zalozen cely ten karneval “svobodnych” voleb v tzv.zapadni civilizaci.

Prijdu pred volebni komisi mého volebniho obvodu. Po prevzeti volebniho listku, vytahnu vlastni propisovacku… V tu ranu se ozve …pane, pane, to nesmite! Pokud nevyplnite volebni listek nasi obycejnou (!) tuzkou, vas hlas bude pri scitani odmitnuty jako neplatny. Na otazku, proc nesmim vyplnit volebni listek vlastnim (nevymazatelnym) perem mi ta dulezita osoba odpovedela, ze tak zni narizeni. Dal jsem se uz nebavil, protoze blbce nikdy nepresvedcim. Jdu za plentu, zaskrtnu muj vyber tou jejich tuzkou a pak to hodim do urny. Po vecernim vyhodnoceni vysledku znovu konstatuji, ze jak uz je zvykem, “muj” kandidat zdaleka nebyl zvolen! Zase tam bude 4 roky drepet nejaky neoliberalne a promigracne nastaveny kreten, nebo dokonce nejaky duhovy buzerant!

Co se vsak nestalo. Tri dny poté, sedim doma a venku slysim hlasy. Rikam si, koho to sem certi nesou? Vyhlédnu pres okno a koho nevidim …ona umanuta osoba z volebni sine, s kterou jsem se nechtel pustit do krizku kvuli jeji tuzce. Manzelka pri prochazce po sousedstvi se s ni dala do reci a privedla ji sebou, aby ji cosi ukazala. Otevrou se dvere a osoba vstoupi do domu i se svym psem. Manzelka mi ji predstavuje. Odpovidam …my se ale uz videli. Pohladil jsem psa, podrblal ho za uchem a ten mi pak vdecne olizl ruku. Pak uz jsem se jim nepletl do diskuze.

Pri louceni jsem si neodpustil rejpnout ohledne té tuzky. Osoba mi odpovedela, ze pri skoleni jim bylo striktne upresneno, ze pouze obycejna tuzka je uznana jako platny nastroj k zaskrtnuti volebniho listku. Kdyz jsem ji ale upozornil, ze obycejnou tuzku lze snadno vygumovat a tim zfalsovat hlas, tak mi odpovedela …to vite, vlada, funkcionari, je to tak danné …my o tom tak nepremyslyme. Kdyz jsem se ji jeste zeptal, jestli pri tom jejich skoleni se nekdo zvedl a zeptal se instruktora na presny duvod pouzivani obycejné tuzky k vyplneni volebniho lisku, tak mi odpovedela, ze nikdo. To uz mi manzelka z pozadi delala posunky a znaky, abych prestal. Ona vi moc dobre, ze s idioty jako je ona osoba nemam trpelivost, ani slitovani. Nejhorsi na tom je, ze pouze tito konformisticky nastaveni tupci jsou vybirani do volebnich komisi. Nikdo jiny pozvanku nedostane!

To vse vykresluji jen jako ilustraci tzv. svobodnych a demokratickych voleb. Pokud je vse nastaveno tak, ze volby pod dohledem prosystémovych konformistu a tupcu lze snadno zfalsovat, tak na nich neni vubec nic svobodného, ani demokratického. Volby jsou jen hra na demokracii. Ve skutecnosti je vsechno uplne jinak.

hirameki
Návštěvník
hirameki

kreténi nejsou jen promigračně nastavení neoliberálové a duhoví buzeranti ( někteří se obejdou i bez duhy ). kreténů je, věru, mnohem více druhů, zvláště takových, kteří si o sobě vůbec nemyslí, že jsou kreténi, ale mohou prasknout vlastní důležitostí. to je jen taková obecnější poznámka, neračte to brát osobně. a nedávám vám ani plus ani minus. nestojí to už v některých případech za to.

Minoltista.ca
Návštěvník
Minoltista.ca

Uz jste nekdy videl sebekritického kreténa? Ja jeste ne. Asi mate o sobe vysoké mineni.

Dobroděj
Návštěvník
Dobroděj

Trochu mimo téma, ale s “tímto” výkvětem jsme v NATO a vše ostatní s tím souvisí!!!
Mechanik v Belgii omylem zmáčkl tlačítko a rozstřílel stíhačku za stovky miliónů

Neuvěřitelné se stalo skutkem na letecké základně v belgickém Florennese. Letecký technik tam během údržby zřejmě omylem spustil palubní šestihlavňový kanón stíhačky F-16 a zničil další stíhačku, která stála vedle, napsal server Fliegerfaust.com.
Belgická stíhačka F-16

Belgická stíhačka F-16

FOTO: Profimedia.cz

Dnes 13:29

Novinky

Nehoda jak vystřižená z bláznivé komedie Žhavé výstřely se stala 11. října, napsal server Aviation24.be. Hangár byl tehdy plný stíhaček, které se připravovaly na výcvikovou misi. Technik v jednom ze strojů F-16 náhodně zmáčkl „velké červené tlačítko a aktivoval šestihlavňový kanón“, píše server.

Florennes air base – F-16 write-off. The cannon of an F-16 worked upon was activated by accident and hit the F-16 that was parked on the flightline. Read more at https://t.co/S6NBlY848E pic.twitter.com/xpqb6slqbp
— Scramble (@scramble_nl) 12. října 2018

Bohužel stíhačka, která „schytala zásahy“, byla natankovaná a připravená ke cvičnému letu. Stroj se po zásahu ihned vzňal.

Během exploze byli zraněni dva technici. Rozsah jejich zranění není zatím k dispozici. Plameny navíc poškodily další okolostojící stroje. Škody se šplhají do stovek miliónů korun. Vyšetřování případu je v plném proudu.

konzerva
Návštěvník
konzerva

4 dni stará věc…. na ruských forech zpráva dne…

konzerva
Návštěvník
konzerva

F-22 po uragánu na floridě…. https://colonelcassad.livejournal.com/4520572.html
Novinář co jej sejmuli Saudi v turecku… kdysi bojoval v afganistánu za alkaidu…. to nikomu nevadí… https://colonelcassad.livejournal.com/4516149.html

konzerva
Návštěvník
konzerva

22 ks išlo v pizdu….