Paul Ryan překvapil poslance, když ve svém projevu loboval za vydání Jevgenije...

Paul Ryan překvapil poslance, když ve svém projevu loboval za vydání Jevgenije Nikulina z české vazby do USA. Nejvyšší neocon přijel do Prahy pro munici proti Donaldu Trumpovi, proto nepřijel oficiálně na státní návštěvu, ale přicestoval jenom jako turista. Zeman před ním zabouchl dveře, Pellegrini na Slovensku ukázal Američanům prostředníček na jejich požadavek vypovědět ruské diplomaty!

Paul Ryan překvapil poslance, když ve svém projevu loboval za vydání Jevgenije Nikulina z české vazby do USA. Nejvyšší neocon přijel do Prahy pro munici proti Donaldu Trumpovi, proto nepřijel oficiálně na státní návštěvu, ale přicestoval jenom jako turista. Zeman před ním zabouchl dveře, Pellegrini na Slovensku ukázal Američanům prostředníček na jejich požadavek vypovědět ruské diplomaty!

Každý, kdo dnes sledoval projev šéfa amerického kongresu Paula Ryana v poslanecké sněmovně v Praze [1], tak musel vidět to samé, co viděla většina diváků. Velkolepá rozlučka americké moci s Českou republikou, kterou okořenili poslanci na závěr podpisem rezoluce o nerozlučném přátelství. Paul Ryan byl už v únoru odmítnut prezidentem Milošem Zemanem, který z protokolárních důvodů odmítl setkání s Paulem Ryanem kvůli diplomatickému protokolu, kdy nově zvolený prezident Miloš Zeman musí nejprve navštívit Slovensko a slovenského prezidenta, takže z tohoto důvodu se Paul Ryan audience u Miloše Zemana nedočkal.

Aby bylo zabráněno skandálu a zhoršení transatlantických vazeb, bylo rozhodnuto, že cesta Paula Ryana se uskuteční jen jako soukromá cesta, aby bylo zamezeno skandálu a odhalení oslabující americké moci v Evropě. Pokud by šlo o oficiální státní návštěvu a Miloš Zeman by Paula Ryana odmítl přijmout kvůli slovenskému prezidentovi, který má přednost, potom by z toho byl mezinárodní skandál a ostuda pro americké elity, že nějaký slovenský prezident je důležitější, než nejvyšší neocon americké ústavodárné moci.

Paul Ryan v poslanecké sněmovně v Praze.

Paul Ryan tak vystoupil v poslanecké sněmovně v Praze jako soukromá osoba, která přiletěla do České republiky jako turista. Symbolická návštěva amerického nejvyššího neocona v Praze je potvrzením kritické situace a ztráty amerických pozic v Evropě. Američanům se nedaří na Ukrajině, nedaří se jim na Slovensku a nedaří se jim ani v České republice. Přestože George Soros a jeho neziskovky spolu s dalšími americkými fondy se snaží ovlivňovat politické procesy a americká ambasáda v Praze dokonce vypsala tendr na grantové programy pro boj s českými alternativními servery [2], což lze bez obav označit za vměšování amerického ministerstva zahraničí do vnitřních záležitostí České republiky, tak přes všechno toto úsilí jednou procesy v ČR úplně jiným směrem. Pro-americké politické strany v ČR oslabují a sotva dosahují hranice volitelnosti, zatímco strany pro-globalistické drtivě vítězí ve volbách. Přes veškeré úsilí se nepodařilo zabránit Miloši Zemanovi v jeho znovuzvolení.

Robert Fico vyslal Američanům vzkaz skrze svého nového premiéra

A vidíme to i na Slovensku, kde se americkým elitám nepodařilo provedení státního převratu a jako odveta slovenské vlády přišlo rozhodnutí nového premiéra Petra Pellegriniho, který prohlásil, že Slovensko neustoupí nátlaku “našich partnerov” a nevyhostí ruské diplomaty [3], dokud nebude prošetřeno a skutečně dokázáno, že za chemickým útokem v Salisbury opravdu stojí Rusko. Můžeme to interpretovat jako odvetu Roberta Fica za americký pokus o státní převrat na Slovensku, který se podařilo potlačit. A Rakousko zašlo ještě dál, to dokonce nevyhostí ruské diplomaty ani v případě, kdyby se ukázala vina a podíl Ruska na chemickém útoku [4]. To je síla!

Peter Pellegrini, nový premiér Slovenska.

Američané tak utrpěli na Slovensku hned dvě facky po sobě, a tak hned museli američtí neoconi vyslat do Prahy svého šéfa, aby tzv. stabilizoval zbývající síly, které Američané v Evropě ještě mají. Jenže i v Praze přišla facka, a to rovnou od prezidenta, který se s Paulem Ryanem ani nechtěl setkat, aby neporušil diplomatickou prezidentskou tradici. Praha je centrem Světového židovsta, Yeru-Shala-Yim, město míru, kde sionisté, Židé a chazariát sdílí své vlastní zájmy v rámci tzv. nejvyššího chazariátu. Kdo ovládne Prahu, ovládne Novou Evropu. Pozice Prahy je z historických pohledů nejdůležitějším městem Evropy, právě z hlediska chazariátu.

Praha je proto považována za druhý Jeruzalém, město míru, kde je Židům, sionistům a chazariátu obecně zapovězeno útočit, zabíjet, účastnit se válek, bojovat, bránit se, chránit se atd. Právě odtud vychází české osudové roky, změny režimů, svrhávání vlád, kolapsy, finanční krize a české osudové roky jako 1618, 1620, 1918, 1929, 1938, 1939, 1948, 1968, 1988, 1989, 2009 a 2018. Globalisté si ne náhodou zvolili Prahu jako bránu východu na západ a procesy, které vidíme v Praze, jsou neuvěřitelným divadlem a mohutného boje o moc a kontrolu nad Prahou. Po roce 1989 se Praha dostala do mohutného vlivu transatlantického křídla domu Rockefeller, na který nemají světoví sionisté podle názoru chazariátu nárok.

Robert Fico gratuluje Petru Pellegrinimu ke jmenování premiérem.
Válka mezi židy a Židy se přesunula do pražského Jeruzaléma, už o tom není pochyb!

Chazariát proto řídí procesy odvety vůči Domu Sion, který se snaží od počátku 90. let uchopit kontrolu nad Prahou a používá k tomu jeden z domů, který spadá pod Sion, dům Rothschild. Tím je ale porušena smlouva o městě Yeru-Shala-Yim a Praha se tak stává, namísto městem míru, naopak bojištěm, zatím jenom na politické úrovni, ale hrozba spočívá v tom, že české země mohou znovu potkat útrapy válečných front, které se přes zemi přeženou kvůli další válce mezi židy a Židy.

Paul Ryan a američtí neokonzervativci jsou bývalé procesní nástroje domu Sion. Jsou to nástroje, které dnes dělají sionistickým zájmům více škody než užitku, vidíme potom situace, kdy oba hlavní domy, Sion a Yehudah, najednou usilují o rozbití USA společnými silami a zdánlivě to nedává smysl. Proč by likvidovali svá sídla? Jenže USA nejsou sídlem, USA jsou pouze nástrojem, domovem a sídlem domu Sion je celý, finančně globalizovaný, svět. Sídlem domu Yehudah je Izrael, ale ten má být zničen, proto etničtí Židé nadále setrvávají pod ochranou Ruska a Ruský židovský kongres chrání Vladimira Putina, protože Putin chrání pro změnu je.

Martin Stropnický a Andrej Babiš dávali najevo největší radost z projevu Paula Ryana svým potleskem. Zatímco Hrad zabouchl dveře, Podhradí Ryanovi tleskalo.

O tom, že Američané nechápou, jakou vlastní roli vlastně hrají, o tom svědčí i projev Paula Ryana v poslanecké sněmovně. Vznik Československa proběhl na ose B’nai B’rith židozednářského klubu a vídeňské lóže Grenzlogen, jejímž členem byl i levoboček Franze Josefa I., jistý Tomáš Masařík, později 1. československý prezident. Američané nebo americký přistěhovalecký národ nemá s procesy po I. sv. válce nic společného. Woodrow Wilson, který prosadil vznik Československa, byl židozednářem, který podepsal zákon o FEDu, převod práv na tisk peněz ze státu do soukromých rukou domu Sion.

Československo byl sionistický projekt a Američané si myslí, že to byla jejich zásluha. Američané kulhají nejen v zeměpisu

Československo tak vzniklo jako sionistický projekt, bez sionistů by vlastně bylo poválečné uspořádání Evropy po I. sv. válce úplně jiné. Změna hranice se dotkla přitom jenom zemí na východě Evropy, hranice v západní Evropě se neměnily. Důvodem byla mohutná aktiva a diaspora domu Yehudah. Tuto “komplikaci” měla vyřešit až II. sv. válka a kůň sionistů, jistý Adolf Hitler. Ten měl znárodnit a vyvlastnit majetky etnických Židů a de facto je eliminovat z prostoru Evropy. Druhá světová válka tak odstartovala skrytou válku mezi židy a Židy, mezi domem Sion a mezi Židovskými kongresy (dům Yehudah).

Údernou pěstí sionistů se staly na dlouhé roky USA a americká státní moc. Údernou pěstí domu Yehudah se stalo Trockistické hnutí, původně projekt Sovětského svazu. Vidle do tohoto procesu ale vhodil J. V. Stalin, který nechal Trockého odstranit a chtěl Sovětský svaz ukotvit jako proto-model prvního globalizovaného státu na světě s jedinou pevnou centrální vládou v Moskvě. Snaha o tento idealistický model přetrvává i v podobě vlády Vladimira Putina. Mění se kádry, ale zadání zůstává stejné, dalo by se říct.

Jevgenij Nikulin.

Bohužel, to samé platí i pro sionisty. Právě proto Paul Ryan si s neuvěřitelnou drzostí za řečnickým pultem poslanecké sněmovny dokonce i řekl o to, aby Jevgenij Nikulin byl vydán do USA. O kauze mučení Jevgenije Nikulina po jeho zadržení v Praze jsme přinesli článek zde. Jevgenij Nikulin totiž po převozu do USA má být přemístěn na americké Guantanámo, kde bude mučen, aby podepsal přiznání, že jako hacker pracoval osobně pro Vladimira Putina během americké prezidentské kampaně s cílem nasbírat materiály na Hillary Clinton. Nikulinovo vydání do USA by s největší pravděpodobností později vedlo k impeachmentu Donalda Trumpa.

Američtí neoconi chtějí někoho, kdo veřejně přizná, že ho osobně zaúkoloval Vladimir Putin. Nejde o nic jiného než o Vladimira Putina, který začíná chazariátu vadit už stejně, jako jim kdysi vadil J. V. Stalin v Sovětském svazu. Ruská ekonomika roste navzdory sankcím, Rusko vyvíjí nové zbraně, o kterých se západu ani nesnilo a pokud si někdo vzpomíná, procesy v Rusku v oblasti rozvoje průmyslu začínají připomínat rozmach a rozvoje Sovětského svazu po II. sv. válce.

Americké odcházení nebude doprovázet potlesk, ale dost možná největší válečný konflikt v lidské historii

Největší ekonomikou na světě je už Čína, komunistická země. To je facka pro americké neocony sama o sobě. A když už dokonce i prezident malé země si dovolí zabouchnout dveře před americkým místodržitelem a když nedávno jmenovaný premiér jiné malé země odmítne ustoupit nátlaku a neodvolá ruské diplomaty ze země, tak to prostě znamená, že americká moc neoconů v Yeru-Shala-Yim v srdci Evropy se hroutí a nepomůžou tomu ani podpisy bezvýznamných deklarací, které se odkazují navíc na historické souvislosti, kterým američtí neoconi ani trochu nerozumí.

Vladimir Putin, Miloš Zeman a Angela Merkel na Setkání východu a západu v Číně.

A protože nejsou kádry, jak říká Pjakin s oblibou, potom musí řídící elity pracovat jen s tím, co je k dispozici. A ten materiál dává všem najevo, že ty doby, kdy se český prezident stavěl do pozoru, když přijela zpoza oceánu figurka třetí kategorie, ty doby už jsou dávno pryč. Ve videu si všimněte, že už dokonce i v poslanecké sněmovně někteří poslanci Ryanovi vůbec ani netleskali. Ještě nedávno by to bylo nemyslitelné. Časy se ale mění a když ani nejvyšší neocon už si netroufl přijet do Prahy oficiálně jako státní návštěva, tak to znamená, že vidíme rozlučku a neslavné odcházení Američanů z Evropy.

Vážení čtenáři, pokud se Vám líbí naše práce, naše články, videa, analýzy a pravidelné páteční pořady na SVCS, zvažte prosím i závěrem tohoto měsíce jakýkoliv finanční příspěvek na podporu a zachování provozu našeho serveru na naší obvyklé darovací stránce zde. Každá částka nám pomáhá, protože my nemáme za sebou nikoho než jenom vás, naše čtenáře. Předem Vám děkujeme, stejně tak jako děkujeme všem, kteří nám tento měsíc již přispěli. Společně tvoříme rodinu a Vy jste její součástí.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Dan
Návštěvník
Dan

Zidovsti zlocinci si stale delaji co chteji. Nikulina jsme vydali mozna na smrt. Donuti ho ke lzim proti Trumpovi a Russiagate. Kdyz nebude chtit, zdroguji, nebo umlateji ho. Pak reknou, ze spachal sebevrazdu. Tak to delaji.
https://vimeo.com/261405093

na-co
Návštěvník
na-co

To video s proslovem Paula Ryana bylo smazáno z YT!!!!!!!!

Mikkaell
Návštěvník
Mikkaell

Uplynuly 3 dny a je to tady, to byl fofr. Naši přizdisráči se z Rayana opravdu podělali
https://www.novinky.cz/domaci/467802-cesko-vydalo-nikulina-do-usa-letoun-s-nim-odstartoval-v-noci.html

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Práce mentálně zaostalých západních fašistických kreatur má bohužel své následky. Tito přežraní degeneráti považují svět za svou hračku a hračku i pro své děti.

konzerva
Návštěvník
konzerva
M.C.
Návštěvník
M.C.

Pane VK, opravte si toho Masaříka. Masařík se jmenovala postava z Básníků, pomocná vědecká síla každou chvíli někde jinde.
Ale náš první prezident se jmenoval po svém otčímovi Masaryk. On pocházel ze Slovenska z Gbelů nebo z Kopčan a tam se to příjmení dodnes běžně vyskytuje.

Motopes
Návštěvník
Motopes

Ba ne, jmenoval se původně Masařík, poté si jméno změnil na Masaryk z důvodu “větší údernosti , tvrdosti a důstojnosti”. Proto ho my “znalci” původu nazýváme Masaříkem. 🙂 Ale ve skutečnosti to byl Redlich.

M.C.
Návštěvník
M.C.

To znalectví je vidět na první pohled.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Masaryk_(priezvisko)
Kdyby byl Masaryk levobočkem starého Redlicha, majitele hodonínského cukrovaru (u kterého jeho matka sloužila), tak tohle by musel být jeho nevlastní bratr:
http://www.hodonin.eu/galerie-starostu-mesta-hodonina/gs-18887/p1=84326
Já tam moc podobností ve fyziognomii nevidím. Přesněji řečeno žádné.
To už bych byl spíše ochoten věřit tomu Franzi Josefovi, tam nějaké podobnosti jsou.

alena
Návštěvník
alena

Původně se jmenoval Masařík

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Když nevím, kušuju.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Masařík je později upravené jméno jeho “otce”. Bylo to Mesáryk nebo ještě větší spotvořenina.

kolemjdoucí
Návštěvník
kolemjdoucí

Omlouvám se za offtopic, ale tohle je něco, co by Aeronet možná mohl zmínit:

http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/stat-chce-drasticky-zpoplatnit-vlastnictvi-starsich-aut-nove-poplatky-by-je-prakticky-zabily/

Víme jak na tom v tomto státu jsme a toto není v zájmu obyčejných lidí ani v nejmírnější variantě (obsažen klasický “velký bubák k snazšímu přijetí menšího zla” – přičemž i když je jakože “menší”, zlo stále zůstává zlem).

Pro spoustu lidí je mobilita otázkou přežití, a to zejména těch starších nebo bydlících mimo město (kde autobusy už prakticky téměř nejezdí protože společnosti spoje pozrušovaly, a mnohde pokrachovaly i obchody, protože konkurovat velkým agresivním obchodním řetězcům nedokážou ani zdálky), takže je to v podstatě přímý útok na lidi a jejich životy.

hanns
Návštěvník
hanns

to není offtopic – to je realita a dokud se nebudeme bránit, tak si s náma budou vytírat (_._)
bohužel, ti co mají hypotéky se budou muset rozhodnout, buďto riziko ztráty zaměstnání, ale možnost svobody nebo otrocky pracovat a za pár měsíců vítat …..

PetrZam
Návštěvník
PetrZam
PetrZam
Návštěvník
PetrZam

Tento příspěvek prošel hned, ale odpověď Jarisovi níže ne.

raspberry
Návštěvník
raspberry

Šéfa amerického letectva, generála Davida Goldfeina, před 19 lety sestřelili Srbové

Stalo se to v květnu 1999, kdy NATO bombardovalo Srbsko. Podle oficiálních amerických zdrojů byl Goldfeinův letoun F-16C poškozen nad Bělehradem, když v jeho blízkosti explodovala raketa země–vzduch. Pilot se katapultoval a podařilo se mu dostat do Kosova, kde ho vyzvedly americké vrtulníky.

Srbové sestřelili kromě Goldfeinova stroje také „neviditelný“ stíhací bombardér Lockheed F 117-A Nighthawk, americký letoun s kolmým startem AV-8B Harrier a několik bezpilotních letounů.

Goldfeina jmenoval do funkce prezident Barack Obama dne 1. 7. 2016.

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/401822-noveho-sefa-americkeho-letectva-kdysi-sestrelili-srbove.html

https://en.wikipedia.org/wiki/Chief_of_Staff_of_the_United_States_Air_Force

r.m.
Návštěvník
r.m.

Vyvolenej šéfuje USAF? To se nám na hlavu zase budou sypat pěkný sračky.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Skvely clanek a panu VK za nej patri dik. Jen mam za to, za pani Pozorovatelka bude asi namitat, ze ji pan VK zase bere jeji myslenky 🙂 – ale to je jen potvrzeni toho ze prichazime jaksi vsichni (diky bohu) na podstatu veci. S cim mam ja problem a co mne vadi (a trochu prekvapuje od autora) je to tvrzeni o komunisticke Cine. Cina ma sice stale v cele “stranu” ale vladnou ji technokrate a pragmatici a jinak je to tvrdy kapitalismus. Z “komunismu” Cina prebrala snad jen planovite rizeni statu – ale neni to presne to o co by se rad snazil – kdyby ovsem mohl mit volne ruce – take D. Trump ?

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Jestli máte na mysli část, že židé chrání Putina a Putin židy a čemu měl sloužit Hitler, tak jsem ráda, že toto moje tvrzení se v článku objevilo, jinak ale – jak můžete číst i níže – mám vůči článku naopak jen výhrady.