Páteční večer s šéfredaktorem AE News

Páteční večer s šéfredaktorem AE News

Páteční večer s šéfredaktorem AE News

Po 14-denní přestávce se opět vrací takřka pravidelný páteční pořad s našim šéfredaktorem na rádiu Svobodný Vysílač CS. Od 19:00 se bude diskutovat o aktuálních domácích i zahraničních událostech, proberou se novinky, o kterých jsme psali na AE News a ve druhé části pořadu bude opět otevřený prostor pro telefonické a skypové dotazy posluchačů. Pokud by vypadl hlavní stream, tak záloha bude k dispozici zde. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu:

2015-11-06 – Studio Kladno – Host šéfredaktor Aeronet.cz pan VK. Moderují: Martin Dukát a Vladimír Kapal

Stream (spusťte přehrávač níže) anebo Download

-Administrator-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jirka
Návštěvník
Jirka

Kulturní vložka

Měla by zaznít na Svobodném vysílači

https://www.youtube.com/watch?v=Bng85SaAAqs

rakosnicek
Návštěvník
rakosnicek

Pozorne sledujte zmeny v informacnim poli:

Informace ze Sýrie se sbíhají u jediného muže, naslouchá mu celý svět
http://zpravy.idnes.cz/profil-organizace-sohr-075-/zahranicni.aspx?c=A151106_145338_zahranicni_ert

Honza
Návštěvník
Honza

Pane VK děkuji za zajímavou relaci, neboť to co nám předvedl minulý týden pan Kapal s “VLKEM“ to byla opravdu ubohost. Pan moderátor Kapal (nebo co vlastně zastává ve SVCS či nějakého poradce či guru na vlně vysílače Kladno) jse ukázal ne jako bývalý novinář ale jako zapšklý děd či pavlačová drbna co umí na hosta tak akorát tak řvát bez jakýchkoli argumentů. To opomíjím ve svém hodnocení raději jakým způsobem jste se vy pane VK o tom že nemáte vysílání vůbec dověděl. Přeji vám mnoho dalších zajímavých pořadů ale pozor jak se nepohodnete s Kapalem tak si na Kladně ani neškrtnete. Hodně štěstí pane VK jak ve veřejném tak soukromém životě přeje JN.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Už je přeložený Pjakin z 2.11.2015…a je zde hodně jmenován irán…

Pozorovatelka
Autor

Právě jej vkládám. Za sebe můžu říct, že konečně mám jasno v roli Íránu, u které tápu od doby, kdy jsem cca před rokem napsala tento článek https://aeronet.cz/news/sedm-zemi-do-peti-let-a-americky-dolar-vstava-z-mrtvych-ukrajina-splnila-ucel-isil-dobyva-irak-a-syrii-prave-dobyva-strategickou-kobani-turecko-dela-mrtveho-brouka-kurdistan-se-raduje-jeste-mu/
a u kterého jsem nově nechápala, proč se o spojenectví s ním perou Rusko a USA. Až teď se mi v tom udělalo jasno – to dávná Persie, tzn. současný Írán, je nejvyšší figurou na šachovnici globalizace (NWO), nikoliv Čína. A nemýlila jsem se, že teď jde o to, jestli to bude globalizace na způsob GP anebo na ruský způsob.

Zřec
Návštěvník
Zřec

Pane VK!

Pustil jsem ti to dnes konečně a jak jste zrovna mluvit o nastolování NWO jako o hotové-nezvratné věci (Rokefeler a spol. se schová na tichomořských ostrovech..) tak jsem to hned zase vypnul! Nemám potřebu poslouchat poraženecké řeči tohoto typu! Jako člověk s velkým rozhledem by Vám mohlo být jasné, že dokud se v naší realitě cokoli nestane skutečností, dopředu to dané není a zvraty v poslední vteřině Bůh miluje. Pro něj je to především hra a zábava. Všechny varianty jsou stále otevřené, je to jen hra!

Druhá věc co se mi nelíbila. Tvor, spíše kreatura, kterou je asi myšlena suita kolem GP, která se narodí se schopností zření není žádný žrec, protože nic nežere, ale zřec právě od schopnosti zření! Oni začali s finalizací NWO moc spěchat z nám zatím neznámého důvodu, něco je moc tlačí a to se jim stane osudným, protože se tímto odhalují, dojde k jejich identifikaci a fyzické likvidaci. Je jedno, jestli tady parazitují 5000, nebo 50.000 let. Nic není navždy a všeho dočasu!

Smrt GP!

elko
Návštěvník
elko

souhlas!
pan VK je renesanční člověk, ale stále je možnost změny a naděje stále trvá! Hlava GP má možná se starověkými žreci něco společného- a to jsou znalosti vesmírných zákonů. Ovládají je šamani, kdysi staroslovanští volchové ( viz tajemné kruhové stavby u Uralu) a jiní v jiných kulturách.Je lhostejno, jak se vůdci národů jmenovali. Všichni ale měli jedno společné- vybírali si své nástupce a dlouho je učili a vychovávali. Byla by to velká náhoda, pokud by lidé s velkými schopnostmi se rodili neustále v rámci jednoho rodu. Tehdy nebylo možno skrýt je před národem. Dnešní globální prediktor může být skryt jedině tak, že žije v rámci národa- či skupiny lidí- která zcela nezakrytě vyznává náboženství, jež se odděluje i společensky vůči ostatním a umožňuje tím získávat potřebné znalosti. Takže GP je na očích, a přece skryt.
Co se týče úžasných schopností některých jedinců, byly jim dány z minulých životů a proto, aby na zemi splnili určitý úkol. Každý člověk má svobodnou vůli a neutrální vesmírnou energii svým cítěním a chtěním proměňuje v nízké vibrace zla a vysoké vibrace, pokud v něm převažuje dobro. Neviditelný svět je pevně spojen s pozemským světem, a vzájemně se ovlivňují. Pokud by se člověk ukáznil, byl by schopen , podle mého, svým ušlechtilým myšlením a cítěním vytvářet svůj život a národ tvořit svůj budoucí osud, vše k lepšímu. I lidé s vynikajícími schopnostmi, s kterými se narodili, se mohou díky své svobodné vůli svému poslání zpronevěřit .Výborný návod, jak rozeznat člověka přinesl Ježíš – podle ovoce poznáte je! Dnešní GP přináší zmatek, války, strach a utrpení, tedy dělá vše možné a nemožné, aby lidé zůstávali na nízkých vibracích , své lidství neobjevili a žili v podřízenosti jako otroci. Svými názory v této relaci jste, pane VK, k jejich úsilí přispěl

vivic
Návštěvník
vivic

rád bych doplnil k diskuzi o perkusních revolverech – skutečně se dají koupit i funkční a nové
typy Derringer kalibru 9mm bez registrace pouze na občanku – účinnost i dostřel při dostatečně dlouhé hlavni je srovnatelná s nábojem 9mm Luger. Velká nevýhoda je, že jsou pouze 2 hlavňové, nabíjí se předem a nabití obou hlavní trvá zručnému člověku 2, spíše 3-4 minuty. Takže jejich relativní nebezpečnost je srovnatelná s malou kuší, která je taky bez zbrojnímu průkazu.

bantustan
Návštěvník
bantustan

když na mě vystartuje osmahle vymakaný obohacovač,křiknu na něj arabsky naučenou formulku,at počká s mačetou deset minut, že volám POMÁHAT A CHRÁNIT…Protože jinak mě zatknou a zavřou za nepřiměřenou obranu,rasismus a antisemitismus a ani Šabatová mi nepomuže..

bantustan
Návštěvník
bantustan
bantustan
Návštěvník
bantustan
konzerva
Návštěvník
konzerva

http://rusvesna.su/news/1446818954 tři útočnici zahynuli v autě v egyptu kde připravovali bombu…