Papežovi totálně přeskočilo, vyzval ke zlepšení vítání migrantů! Po týdnu islámského teroru...

Papežovi totálně přeskočilo, vyzval ke zlepšení vítání migrantů! Po týdnu islámského teroru v Barceloně a dalších městech je to plivnutí do tváře křesťanům v celé Evropě! Autogenocida Evropy pokračuje!

Papežovi totálně přeskočilo, vyzval ke zlepšení vítání migrantů! Po týdnu islámského teroru v Barceloně a dalších městech je to plivnutí do tváře křesťanům v celé Evropě! Autogenocida Evropy pokračuje!

Naprostý skandál vyvolal papež František, který dnes dopoledne šokoval při bohoslužbě ve Vatikánu na společné mši návštěvníky. Během zdravice a proslovu vyzval ve světle teroru v Evropě z konce uplynulého týdne  ke zlepšování vítání migrantů a otevírání srdcí jejich touhám a potřebám [1]. Několik věřících na protest proti tomu odešlo. Jenže u toho zdaleka nezůstalo. Doslova řekl, že důstojnost migrantů (na lepší život) převažuje nad otázkami národní bezpečnosti. Tím apeloval na situaci v Itálii, kde mafie po dlouhé době strádání a negativní publicity se opět dostává do popředí jako ochránce italského lidu. Jednotlivé mafiánské rodiny dostávají stále více žádosti o pomoc s migranty, kde italské zákony selhávají. Jedná se obvykle o násilná vyhnání migrantů z menších italských měst, kde místní obyvatele se složí dohromady, dají peníze starostovi a ten peníze předa vybrané mafiánské rodině, která se musí o bezpečnost postarat. Městská police potom odjede mimo město, aby nice neviděla a nemusela zasahovat.

Papež vítá migranty v přístavu na ostrově Lampedusa.

Mafiánské rodiny vyzbrojené samopaly, puškami a pistolemi potom nasednou do aut a přijedou do města, kde vyčistí ulice. Migranti obvykle už ví, jak to funguje a berou nohy na ramena. Mafie ovšem je připravena migranty zabíjet a potom zahrabávat, což se čas od času děje hlavně na Sicílii v poslední době. Migranti, kteří utečou ze sběrných táborů se obvykle vloupají do cizích domů a berou peníze, mobilu, počítače, šperky a vzápětí se snaží celý lup prodat v místních zastavárnách. Ty ovšem kontroluje mafie a pokud má smlouvu s městem, migranta donutí říct, kde věci ukradl a potom mu uříznou ucho nebo několik prstů na ruce. Proto do Německa přichází čas od času několik stovek migrantů, kteří mají amputované prsty a nechtějí říct, kde ke zranění přišli. Inu, kradli v nějakém italském městě, které má smlouvu s mafií.

Papež chce více migrantů, větší vítání a víza pro migranty pro volný pohyb po Evropě

Jenže papež František ve svém proslovu pokračoval a lidem se otevíraly kudly v kapse. V současné Evropě je prý nedostatek otevřenosti jiným kulturám, která je založena na falešných předsudcích. Tak určitě, ty obavy a předsudky z toho, že muslimové jsou teroristi, ty jsou vskutku asi nepodložené. Už v lednu tohoto roku přitom při Novoročním projevu vyzýval evropské země, aby zjednodušily proces přijímání migrantů a zavedly systém dočasných víz, se kterými by migranti mohli volně cestovat po celém Schengenu a hledat svůj nový domov. František zároveň trvá na tom, aby pobřežní stráž uprchlíky ochraňovala před agresivními skupinami místních obyvatel. De facto tak vyzval ke genocidě italského národa. Vatikán sice není Itálie, ale mluvit o provazu v domě oběšencově by mělo být zakázáno i papežovi. Hlavně ve chvílích, kdy se Evropou valí další vlna islámského teroru, od Barcelony, přes Wuppertal až po finské Turku.

Papež František myje a líbá nohy uprchlíkovi.

Stejně tak je papež velkým zastáncem sjednocování rodin migrantů. Když dostane v některé evropské zemi azyl jakýkoliv migrant, může si legálně ze své domovské země (ze které prý utíkal a rodinu tam bůhví proč nechal) pozvat zbytek své rodiny. A muslimské rodiny jsou opravdu velmi početné, protože migrant má mnoho sourozenců, takže z jednoho migranta jich je najednou deset nebo i dvanáct. Na každé udělené vízum nebo uprchlický status tak legálně může přijít až desetinásobek toho, než co do Evropy nalezlo během migrační krize. Předseda Ligy Severu Matteo Salvini poslal po sociálních sítích papežovi vzkaz, že pokud chce umřít ve Vatikánu, tak prosím. Ale Salvini jako katolík si nemyslí, že by Itálie může vítat a podporovat celý svět. Což je dobrá poznámka, protože veškeré náklady na migranty nese italský daňový poplatník a nikde není vidět, že by Vatikán ze svých mamutích trezorů ve Švýcarsku poskytoval italské vládě peníze na vítání a podporování migrantů a plaváčků, co přijeli no lodičkách z Afriky za pomoci evropských neziskovek.

Papež v roli Antikrista? Nejen to, loutka Syndikátu!

Psal jsem tady minule článek o autogenocidě bílého člověka. Podívejte se na papeže, to je přímo modelový příklad, dalo by se říct. Jenže pozor, to je omyl. Papež není v roli otroka jak jsou goyos (bílí lidé), ale je v roli sentinela. Samostatné řídící jednotky výkonné globální moci. Papež František je v roli Antikrista, který má rozbít současný katolický Vatikán, má za úkol ukončit západní křesťanství a zbytek křesťanů islamizovat anebo jim poskytnout možnost útěku na východ a přijmout pravoslaví. Papeže řídí Progos, židé. Ježíš Kristus byl koneckonců Žid a křesťanství je de facto jenom jiná forma původního judaismu. Židé vycházejí z Egypta a čekají na Mesiáše, křesťanství se opřelo o Krista, který se stal spasitelem pro goyos. Židé si ponechali JHVH a i když Krista uznávají jako jednoho z proroků, jako spasitel má hlavní roli pro gojímy, nežidy a speciálně pro bílé nežidy, goyos.

Tradiční bílá rodina, se 3 dětmi. Chceme takovouto budoucnost, nebo…

Podívejte se na procesy a reakce bílého muže a bílé ženy v Barcoleně. Namísto odporu a povstání proti migraci se všichni na smutečním setkání poplakali, potom se objali, potom si zazpívali a nakonec zatleskali. Projev čiré degenerace a odevzdanosti bílé rasy. Zatímco Arabové by po takovém činu, pokud by na Araby útočil bílý muž dodávkou, vyhlásili bílé rase intifádu a začala by hořet města, bílý muž mlčí a někdo si dokonce zazpívá a potom zatleská. Na ulici zařvalo v Barceloně 15 lidí, přes více než 100 jich je zraněných, ale zdegenerovaný bílý člověk na to reaguje zpěvem, zapalováním debilních svíček, lajkováním Facebooku a tleskáním. Co se to proboha děje? Kde je ten bílý muž, dobyvatel, co vedl Křížové výpravy? Kde je ten muž, co kolonizoval cizí kontinenty? Kde je ten muž, který se nebál nazývat věci správnými jmény? Kde je ten muž, který chránil vlastní domov před cizinci? To je všechno pryč. A jak se to stalo?

Autogenocida a přeprogramování DNA bílého muže

Bílý člověk byl přeprogramován. Geneticky na úrovni DNA skrze chemické látky, dlouhé dekády očkování, éčka v potravinách, toxoplasmatické promoření bílé civilizace, chemické látky v kosmetice, v lécích, v hygienických prostředcích, zejména v zubních pastách, protože nejrychleji se chemické látky do těla dostávají dásněmi. Fluorizace národů, chemické látky potlačují v bílém člověku agresivitu a pud sebezáchovy, rozvoj degenerativních změn, deviací, strmý nárůst homosexuálních projevů v západní rase. Narození chlapci mají jemné rysy jako dívky, způsobené estrogenem v pitné vodě ve vodovodních řadech v celé západní civilizaci. Srovnejte si fotografie dětí, chlapců např. ve věku 15 let dnes a před 30 lety. Uvidíte naprosto zjevné proměny v obličejích, dnešní chlapci vypadají zženštile. U dívek naopak propuká neplodnost. Působení ftalátů a polychlorbifenylů v potravinovém řetězci způsobuje nárůst neplodnosti, ale i úbytek libida a zejména mateřského pudu.

…nebo chceme takovouto budoucnost?

Zatímco před 30 lety dívkám ve věku 25 let začaly bušit biologické hodiny jako signál, že je třeba honem rychle založit rodinu a mít dítě, dnes tento biologický rytmus je prakticky potlačen. Toto chemické potlačování pudů potom logicky má vliv na pokles populace ve společnosti. Bílá rasa se nechce množit, ti co chtějí, tam mají problémy s neplodností, a ti co chtějí a mohou si z ekonomických důvodů mohou dovolit jen jedno dítě. Protože ekonomický systém je nastaven tak, že k založení rodiny s více dětmi je potřeba přinést oběť v podobě střídmosti a někdy i chudoby, protože výdělky v rodinách a vysoké ceny nájmů, hypotéky, splátky, leasingy, to všechno je ekonomicky vyčerpávající. Takže do vymírající Evropy přichází muslim, který byl chudý, ale v Evropě nebude. Naše vlastní vlády jim dají dávky, přes 20.000 Kč a zdůrazňuji, že čistého. Tolik si mnoho lidí nevydělá ani hrubého, muslimové to dostanou grátis.

Vlastní elity a vlády nám zakroutí krkem. A bílý muž ani nepípne, až mu budou řezat krk…

Budou si stavět mešity, z grantů a dotací EU a Saúdské Arábie. Postupně budou vytvářet ghetta a začnou obsazovat životní prostor. Čas od času otřese Evropou teroristický útok, ale bílý člověk kvůli vlastní genocidě do ulic nevyjde. Až na pár výjimek, které Česká televize pohotově vykreslí jako rasisty, xenofoby a extrémisty. V jedné chvíli už bude jedno, jestli vašemu životu vládnou nosatí pánové nebo muslimové. Obě dvě skupiny se budou na bílého člověka dívat jako na své otroky. Už dnes lidé pracují pro sionistický bankovní systém, ale stejně tak na vydržování a dávky muslimům. A kdokoliv na to upozorní, stane se terčem útoku. Systém je připraven vám vzít cigarety, alkohol, vysokovýkonné vysavače, cukr, tuky, smažená jídla, vepřové, omezí vám pohyb, v autech i pohyb financí. Goyos musí být pod dozorem, protože jsou stále nebezpeční. Proto si elity platí různé levicové a marxistické úderky typu Antifa, aby nedovolila bílému muži zvednout hlavu. Každý, kdo má oči a uši, si toho musel už všimnout. Kdo je bílý a je na to hrdý, je rasista, extrémista, xenofob.

Členové Antify pálí americkou vlajku.

Závěrem článku bych chtěl připomenout, že útoky proti AE News nabraly na síle po sérii mých několika článků na téma Syndikát a o úloze Progos, židovských správců planety. Lidé musí pochopit nejprve souvislosti a potom je možné pokračovat v odhalování dalších informací. Kdokoliv začne vrtat do podstaty unimo buněk našich životů, které žijeme, znepřátelíme si proti sobě velmi mocné lidi. Jenže kdo to udělá za nás? Proto bych si dovolil 10 dnů před koncem měsíce požádat všechny naše věrné čtenáře, aby jako již tradičně zvážili před koncem měsíce zaslání jakéhokoliv finančního příspěvku, abychom mohli tento projekt horko těžko a čím dál tím více s většími obtížemi a překážkami udržet v chodu a při životě. Přinášíme vám články, videa a rozhlasové pořady. Obsah serveru je oknem do jiné dimenze, pohled do zákulisí řízení dnešního světa. Náš provoz stojí a padá s podporou Vás, našich věrných a štědrých čtenářů. Pokud se vám náš server líbí, můžete nám přispět na této stránce zde jednou z platebních variant, jako jsou bankovní převod, PayPal, Bitcoin a složenka s převodem na účet. Děkuji jménem serveru předem za Vaši neutuchající podporu.

Poznámka:

Pokud kvůli útokům na náš server je nedostupný formulář pro odesílání darů pomocí PayPalu, můžete se obejít bez něho a použít pro PayPal platbu náš níže uvedený link PayPal.me, který funguje stejně jako náš darovací formulář.

https://www.paypal.me/AENews

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
bingo
Návštěvník
bingo

Je to satan!!!! A treba s nim tak jednat!!! Upalit ako kedysi!!!

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Itálie je v koncích…
Soud osvobodil bezdomovce, který se vloupal do domu, a kradl.
Soud to odůvodnil tím, že pokud je člověk v takové situaci, že nemá co jíst, a kde spát, což jsou základní lidské potřeby, nejedná se o zločin…..
Hezký precedens.
Chudáci “uprchlíci” budou zajisté dobře informováni, a rozhodnutí Soudu uvítají, a mohou tímto aplikovat v praxi…

dodkys
Návštěvník
dodkys

Fraňo je marioneta chazarskej mafie v sutane.

Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Papež František volá po „jediné světové vládě“ a „jediné politické autoritě“ se zdůvodněním, že vytvoření jediné světové vlády je potřebné k boji s hlavními světovými problémy, jako je „klimatická změna“ a pod.. Papež František podporuje vznik jednoho světového náboženství. Papež František je člověk budoucnosti, viz článek: – http://miloslav7.blogspot.cz/2013/12/papez-frantisek-je-clovek-budoucnosti.html
Papež František prosazuje takové chování k uprchlíkům, kdy s nimi bude zacházeno stejně jako s ostatními občany, což je přirozené a normální. Zde napište svůj komentář… a pozor, nekrmte trolly!

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Pane Dedku, ten neznaboh si nezaslouzi nic jineho, nez proklít.
Zakernymi machinacemi, lzemi a podvody utoci na prirozenou podstatu Lidstvi a Prirody.

Jožka
Návštěvník
Jožka

Jste blázen? Ti sem nejdou pracovat !!!

Majk
Návštěvník
Majk

Njn a spinavi krestansti modlari to podporuji vlastni energii….

PřerovskeStrojirny
Návštěvník
PřerovskeStrojirny

“My imigraci potřebujeme, potřebujeme ji ekonomicky, když se podíváme na volání hospodářských institucí na ty predikce počtu pracovníků, my potřebujeme práceschopné lidi” Záznam interview plus čase 2:04. Migrace jako objednávka nadnárodní finanční oligarchie. Proč stěhovat investiční celky či montovny do rozvojových zemí za levnou pracovní silou, když migranti svým přesunem můžou nasytit trh práce v Evropě.

http://www.rozhlas.cz/plus/interviewplus/_zprava/svet-neni-v-dobre-kondici-rika-reditel-cloveka-v-tisni-simon-panek–1635093

Mery
Návštěvník
Mery

Na to už je škoda slov !!!!!

jara
Návštěvník
jara

Pan Igor Zemánek si tady z toho dělá kazatelnu pro ty svoje bláboly. Ještě tady chybí Aštar Šeran s těmi Večerníčky O krtečkovi…

Jan Novák
Návštěvník
Jan Novák

Ale ty, oproti dřívejšku se náhodou drží hodně zkrátka.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Nejen pro Zighartice:
něco málo o ANTIFA Movement – jak jsem již psala – žádní sociálně postižení, rebelující “Dobráčci”, ale zakuklené nadnárodní Sorošovo Komando – další z chapadel chobotnice Imperia tohoto Psychopata. Zakuklení proto, že většina těchto sociálně, psychicky a citově deprivovaných jedinců ( i děvčat!) by s odhalenou tváří ani necekla, natož by se odhodlala na někoho fyzicky nastoupit, nebo ničit cizí majetek a vymlacovat výlohy….

Zajímavou reportáž k tématu nedávno uveřejnila CNN:
http://edition.cnn.com/2017/08/18/us/unmasking-antifa-anti-fascists-hard-left/index.html

Z ANTIFA “Bible” – THE ANTIFA MANUAL, který nějaký nepozorný člen omylem vytratil, vyplývá nenávist k Bílému Muži, stejně jako sektovní a utajený způsob jednání a organizace…

comment image
comment image
comment image
comment image
comment image
comment image
comment image
comment image

… obzvláště závěr je výživný:
Buď jsi s námi, nebo jsi fašista…loděmi navezeme migranty do US a Evropy, ….když nebudeš mít job, dostaneš stipendium a drogy, abys mohl trávit příjemně tvůj volný čas…..

Dobroděj
Návštěvník
Dobroděj

Jenom bych upozornil na případ arcibiskupa Bezáka z Trnavy, který celkem jasně dokládá značně neutěšené poměry v katolické církvi! Bezák přišel na šmeliny v církvi a byl okamžitě “odejit” a dodnes není Boha v církvi , aby byla jeho kauza poctivě a spravedlivě vyřešena a rozsouzena!

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Je Benedikt XVI umírá na rakovinu tak soudí Bůh a ke konci doby pojdou oba Papeži