Papež František sloužil na náměstí v Budapešti děsivou mši s okultistickým křížem...

Papež František sloužil na náměstí v Budapešti děsivou mši s okultistickým křížem za zády, s přibitou lidskou lebkou pod nohami Krista a s hadem stočeným okolo kříže za papežským stolcem! Had se šípovým ocasem olizující lidskou lebku odkazuje na ukřižovaného hada jako symbol okultní alchymie! Pracovník technických služeb, který pódium připravoval pro eucharistický kongres, nafotil šokující důkazní materiál zachycující skryté okultní symboly na Kristově kříži! Tohle už není Vatikán, ani křesťanství, ale spolek Luciferiánů oslavujících pád církve! Další důkaz toho, že papežský stolec ovládl Antikrist!

Papež František sloužil na náměstí v Budapešti děsivou mši s okultistickým křížem za zády, s přibitou lidskou lebkou pod nohami Krista a s hadem stočeným okolo kříže za papežským stolcem! Had se šípovým ocasem olizující lidskou lebku odkazuje na ukřižovaného hada jako symbol okultní alchymie! Pracovník technických služeb, který pódium připravoval pro eucharistický kongres, nafotil šokující důkazní materiál zachycující skryté okultní symboly na Kristově kříži! Tohle už není Vatikán, ani křesťanství, ale spolek Luciferiánů oslavujících pád církve! Další důkaz toho, že papežský stolec ovládl Antikrist!

Ještě předtím, než Papež František navštívil Slovensko před několika dny, tak se zastavil v Budapešti, aby tam sloužil mši na eucharistickém kongresu pod širým nebem. Na budapešťském Náměstí Hrdinů vyrostlo obrovské pódium, kterému vévodil mohutný kříž s ukřižovaným Kristem. Na první pohled z dálky by se zdálo, že jde o obyčejnou a běžnou přípravu pódia na příjezd Papeže a nic nenasvědčovalo tomu, co se za malou chvíli začne odehrávat.

Papežské pódium v Budapešti

Pracovník technických služeb, který se podílel na montáži a konstrukci pódia pro hlavu církve totiž nafotil naprosto neuvěřitelnou věc. Ten mohutný masivní kříž s Kristem je totiž okultní symbol. Dole pod nohami Krista byla na kříži přibitá lidská lebka obrovským hřebem a okolo kříže byl stočený had, který tuto lebku slastně a s uspokojením olizuje. Během mše nikdo z věřících tuto lebku a hada neviděl, protože spodní část kříže byla zakryta papežským stolcem s vysokým opěradlem, které zakrývalo tyto dva okultní symboly, které na kříž s Kristem nepatří.

Papež se v Budapešti modlil s přibitou lebkou a hadem na kříži za svými zády

Maďarský server Alternatív Hírek přinesl [1] svědectví svého čtenáře, jehož kamarád pracuje pro komunální služby v Budapešti a podílel se na stavbě pódia, takže měl možnost nafotit kříž a detail ještě předtím, než před kříž byl namontován papežský stolec. Tohle pouze ukazuje na to, že Papež je ve skutečnosti Antikrist, který pohrdá obětí Krista na kříži a uctívá okultní symboly, které de facto symbolizují satanismus, resp. Luciferiánství.

Symbol hada olizujícího lidskou lebku přibitou na kříži Krista symbolizuje výsměch Kristu, pod jehož nohami skončilo poražené lidstvo, to je symbol té lebky a vítězství Lucifera na Zemi, to je ten had olizující s uspokojením lidskou lebku. Okultní symbolika přímo za papežským stolcem, to je největší blasfemie Vatikánu, jakou si lze jenom představit. Pouze se tím potvrzuje to, co popisují svědci z řad silně věřících ze Slovenska.

Detailní záběr na hada a lebku

Čtenářka z Ružomberoka nám napsala, že z Papeže vycházela fialová aura, která pohlcovala světlo a teplo. Bylo prý cítit chlad a zimu z té postavy v rouchu, jako kdyby nebyla obdařena životem a láskou, ale smrtí a zlobou. Vatikánský stolec byl obsazen služebníkem Baala a ten služebník má za úkol bořit křesťanskou cestu, vysmívat se Kristu a zesměšňovat symbol křesťanské civilizace. Uctívání lebek a hadů je hlavním poznávacím znakem Luciferiánů, z nichž mnoho pochází z řad kněžích, kteří přešli na druhou stranu.

Na stranu Jeho Výsosti, Generála legií a Vůdce následovníků Světla, Nejvyššího světlonoše, jeho Eminence Archanděla Lucifera, Svrženého z nebes. Luciferiánská lóže ve Vatikánu je jednou z nejděsivějších lóží na této planetě. Je mnohem starší než židozednářské kabalistické a zednářské lóže v Evropě a v Severní Americe. Luciferiáni jsou podle informací odštěpenci z Opus Dei, kteří studiem knih a ze zápisů v Armínu ve Vatikánu usoudili, že Lucifer byl poškozeným ve sporu s JHVH.

Antikrist na Svatém stolci

To je v ostrém rozporu se vším, co známe z Bible, mimochodem již dvakrát přepsané a převyprávěné pod dvou velkých koncilech. Strážcem odkazu a Písma je Opus Dei. Všimněte si, že v poslední době dochází k hroucení bílé civilizace. Syn nenávidí otce, matka nenávidí dceru. Rozpad tradiční rodiny a do toho Papež, který vítá migranty a pořádá mše, zatímco za jeho zády jsou symboly z okultních prostor, které symbolizují lidstvo, které je zničeno, symbol lebky a had olizuje hlavu těchto mrtvých lidí. Proč by zástupce církve a Krista kázal mši s tímto symbolem za zády?

Detail kříže na pódiu
Televizní záběr stolce z boku. Lebka na kříži za opěradlem stolce je dokonale vidět

To by znamenalo, že Vatikán usiluje o likvidaci a vyhlazení lidstva. Redukce lidské populace na této planetě je součástí plánu globalistů, ale obsazení Vatikánu Antikristem je daleko nebezpečnější. Ve Vatikánu jsou umístěny ty nejnebezpečnější knihy, které kdy na této planetě existovaly. Jsou tam rovněž mnohé knihy ze zničené Alexandrijské knihovny, ale nejde jen o knihy, ale hlavně o výkresy, šablony, nákresy, vědomosti po Nephilim, které Abrahám a jeho potomci přenesli do obrazové a psané podoby, v té době ještě na oslích kůžích. V Budapešti byl kongres spojený s biřmováním a se Svatým přijímáním dětí. To vše probíhalo na pódiu s křížem, s hadem a lebkou. Nikdo z účastníků o tom však nevěděl, co se skrývá za svatým stolcem na kříži. Server Vatican News o tom přinesl [2] následující zprávu:

Papež v Budapešti: Jsme velmi rádi, že je František mezi námi

V neděli, kdy papež František v Budapešti slouží mši Statio Orbis neboli závěrečnou mši Mezinárodního eucharistického kongresu, jezuita P. Horvàth Arpàd říká, že doufá, že papež lidi utvrdí ve víře.

Účastníci 52. mezinárodního eucharistického kongresu se v uplynulém týdnu ponořili do modlitebních setkání, katechezí, svědectví, seminářů, mší svatých a kulturních akcí v Budapešti.

V neděli má papež František kongres ukončit a předsedat mši svaté na náměstí Hrdinů v hlavním městě.

Jedním z těch, kteří se v uplynulém týdnu účastnili kongresu, je P. Horvàth Arpàd, SJ. V rozhovoru pro Vatikánský rozhlas vysvětlil, že jako rektor místního kostela v Budapešti pomáhal připravovat děti na slavení prvního svatého přijímání při zahajovací mši kongresu. Kvůli třetí vlně pandemie v Maďarsku se však akce o rok opozdila, což znamenalo, že museli připravit novou skupinu dětí, které by na akci přijaly svátost.

Během pandemie nebyly žádné kurzy náboženství, takže jsme letos v létě museli pro tyto děti uspořádat jakýsi tábor,” řekl.

Poté, co se s dětmi zúčastnil zahajovací mše eucharistického kongresu, se otec Arpád opět těší, že se členy své církve půjde pěšky, aby se zúčastnil Statio Orbis neboli závěrečné mše, které bude v neděli předsedat papež František.

Vatikán se stal nejvyšším sídlem okultních procesů řízení, už to nemá nic společného s křesťanstvím

Představte si, že byste poslali své dítě na Svaté přijímání a na pódiu za svatým stolcem by byla na kříži přibitá lidská lebka a s ovinutým hadem, který ji olizuje. Není přitom jasné, jestli lebka na kříži je pouze napodobeninou z plastu, prostě školní pomůckou, anebo jde o skutečnou lidskou lebku zemřelého či obětovaného člověka, jak je zvykem v okultních lóžích.

Papežské pódium v Budapešti

Tohle je naprosto nejotřesnější důkaz toho, v čem jede tato osoba, která na sebe natáhla papežský oděv, protože ve chvíli, kdy Vatikán začne razit Luciferiánství, v tom okamžiku evropská civilizace skončila a poslední může zhasnout. Nemyslete si, že všechno, co se teď okolo vás děje, že je náhoda. Všechno je to součást plánu a Vatikán je hlavním sídlem okultních procesů řízení, tedy těch vůbec nejvyšších. Takže sami teď víte, kde se teď nachází církev. A sami se podívejte, kde a jak má skončit člověk.

Alchymie, jedy a vakcíny… symbolizované hadem přibitým na kříži

Had na kříži byl zajímavý tím, že na konci ocasu měl šíp. Přesně takovýto had je vyobrazen v kresbách znázorňujících ukřižovaného hada namísto Krista. Had je někdy zobrazován jako přibitý na kříž jedním hřebem. A teď najednou v Budapešti je to obráceně, je to hlava člověka přibitá hřebem a had lebku vesele olizuje. Kult ukřižovaného hada pochází ze středověku a byl to symbol alchymistů vařících lektvary a jedy.

Symbol alchymistů ve středověku. Had přibitý na kříž

V okultní rovině je lebka a had symbolem čarodějnictví a alchymie, konkrétně witchcraftu a lektvarů, tedy umění Gaia (G) a využívání elementů k procesům okultního řízení pomocí chemie na 5. prioritě. Witchcraft je buď elementální, anebo krevně-rituální. V případě přibitých lebek a zmijí je jasné, že v tomto případě jde o tu druhou možnost. Vatikán s velmi vysokou pravděpodobností je transformován v této chvíli na nejvyšší Luciferiánskou lóži na této planetě.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 43% z cílové sumy a do konce měsíce zbývá 10 dní. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Vášek
Návštěvník
Vášek

Každý kdo se trochu zajímá o Bibli, kulturu, víru a křestanství zná původ zobrazovaného hada. Již ve Starém zákoně je psáno : Rozpoutám také nepřátelství mezi tebou a ženou i mezi tvým a jejím potomkem. On ti rozdrtí hlavu a ty mu rozdrtíš patu.“ Gen 3:15. Tedy Kristus (syn Boží který byl počat z D. svatého) na Kříži porazil hada potažmo satana. Odkaz na hada na holi je rovněž ze starého zákona, kdy Mojžíš umístil hada na bronzový sloup, rovněž předobraz budoucí oběti Kristovi.

EndFor22
Návštěvník
EndFor22

Keď tzv. pápež František priletel na Slovensko, keď vystupoval z lietadla tak sa ani nepozrel na ľudí čo ho prišli privítať, i keď to bolo všetko naaranžované touto vládou, predsa len predstavovali Slovenský národ. Žiadny úsmev, žiadny pohľad, žiadny pozdrav či gesto len hlava dole, potom zostúpil po schodoch z lietadla a prvý aký taký pohľad z očí do očí venoval podvodne zvolenej satanistickej vláde Slovenska! Úplne bolo vidieť ako sú mu tam všetci ukradnutí, vrátanie podvodne zvolenej vlády. Je to dobre vidieť, kamera zaberala detaily jeho tváre odkedy vystúpil z dverí lietadla až po vítanie sa s papučovou.

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Bergoglio, je žid a rabín ako ” pápež” vo Vat-i-Kane( Človek-Had)…Od 1962 je to židovská lóža slobodomurarov. Pavol VI bol žid, aj Wojtyla z Polska, či Ratzinger, ktorého odstavil tento rabín-globalista, a 13.04.2013 zasadol v lóži, ako jej najvyšsí Had! 13- ka je Rebélia proti Bohu a číslo satana a aj antikrista!
A jeho likvidacou RKC lóže vidieť každý deň jeho satanskej činností! Ale Pfizer ho dostane, ak bol naozaj ” vaxxed” tým židovským svinstvom= eutanaziou!!!

miki
Návštěvník
miki

VATIKÁN- vatis a kán v preklade prorok had!

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Vat-i-Can/ Kan je Vat/ Tav= symbol Orióna a človeka pred smrťou…Vat je odchod človeka do duchovného sveta( cez Orión,vstupnú bránu), a Orión v tvare X má 7 hviezd! Vieme,že aj duše faraónov Egypta putovali do Oriónu,na ich ceste k znovuzrodeniu… Can či Kan a Chan je Had/ Serpent v Semitických jazykoch domorodcov= Indiánov Ameriky! Boli to prave oni,kto mal založené Hadie kultúry od Chanes= ” Mayov” po Aztékov, vyznavajúcich SMRŤ, obetovania a vojny, stavajúc pyramídy lebiek a hnátov! Boli to Hadie kultúry ktoré zrejme založil vrah Cain, v krajine Nod= 54, teda Mezoamerike! Moderní židia tam majú ich pôvod, čo Ježiš vedel tiež, nazvúc ich Vretenicami a potomkami diabla! Yalmud znamená SMRŤ v preklade…Hebrejčina sú HADIE ODTLAČKY v piesku, a ich prezident je ‘ najvyšší Had’- titulom! Majú TV kanál= Kan! Spievajú a tancujú pieseň a tanec na každej židovskej svatbe a sviatku: Nagila-naga, teda Had,kobra!!!
Prišli ako Kanánejci= Hadí ľud, a Hebrejci= Prekročitelia( oceanu) po poslednej apokalypse Ameriky, cca 9,745 BC, ( tento dátum oni majú a vyznávajú), zabrali územia od egyptskej Filištíny cez Arabský poloostrov až do Mezopotámie a Sumeru! Priniesli si KOCKU – chram ako symbol Zeme a Nebies z Kábah, ako Ka’abu, ale aj Filakteriu na čelo a ľavú ruku( Fila= Maternica a nebesia)…Radi menia svoje mená, ako keď had zvlieka kožu! Zničili knižnice, aby sme neobjavili ich Hadí pôvod!
Po znovuobjavení Ama-ruky/ Ameriky- krajiny Operemeho Hada, ju kolonizovali ako ich Materskú zem, hlavne USA a Canadu( moderný Canaan) odkiaĺ ako sionistická odnož, vyvolavajú vojny, vraždia ludí sveta, a stavajú z obetí pyramídy lebiek a hnátov, načo si založili aj chorú lóžu Lebiek a Hnátov! Po uznaní Jeruzalema( Yetu’shalaim= Západy Hada/ Draka na oblohe, Ieru= Drak v Hebrejčine, ako je aj Jeri’cho či Jere’van= Dračie jazero) Shabbaz gójom Trumpom ako hl.mesto Izraela( založené Kananejcami= Ezekiel 16:3), ako ich večné a hl.mesto, bola to jneď druhá Guatemala, krajina Chanes= Hadov,” Mayov” čo tak urobila ako 2.krajina po USraeli/ USAtanovi!!!
V Stredomorí ich nazvali domorodci Feníčanmi po ich invazii z Mezoameriky, ktorí vstali z vlastneho popola, ako bajny Fénix Egypta a Grécka! Potom sa premenovali na Is-Ra-el, teda Is,Iza a Itza, ci Isa = znovuzrodený,panenský; Ra= Slnko, a el= the či der, ale aj boh…A vieme že cykle Slnka sledovali Hadie kultúry Ameriky!!!

Bynk
Návštěvník
Bynk

V neděli, kdy papež František v Budapešti slouží mši Statio Orbis neboli závěrečnou mši Mezinárodního eucharistického kongresu, jezuita P. Horvàth Arpàd říká, že doufá, že papež lidi utvrdí ve víře v Satana.

Jozef Richnavský
Návštěvník
Jozef Richnavský

Nemal by byť zodpovedný za ten kríž s lebkou ten, kto ho takto postavil:? Lebo z článku

vyplýva, že za to môže pápež a Vatikán. Aj keď Fera nemusím, on ani nemusel vedieť,

čo má za svojim chrbtom. Zdá sa, že za tým budú maďarskí luciferiáni a nie Vatikán.

Jája
Návštěvník
Jája

Ale toš! Každá taková akce je plně a několikanásobně kontrolovaná, neexistuje nic, co by nebylo udělané dle zadání! A není žádná šance, že by ten už od pohledu satan o tom nevěděl!

pipka
Návštěvník
pipka

Psalo se tu o sbirce knih ve Vatikanu. Neni o co stat, protoze kdyz byl nicen Babylon, jeho knihovna se zachranila prestehovanim do Pergamu. Pak byla adoptovana “krestanskym” Vatikanem.
Proto v te dobe je psano ve Zjeveni Janovi 2:

12 Andělu pak Pergamenské církve piš: Totoť praví ten, kterýž má ten meč s obou stran ostrý:
13 Vím skutky tvé, i kde bydlíš, totiž tu, kdež jest stolice satanova, a že držíš se jména mého, a nezapřel jsi víry mé, ani v těch dnech, když Antipas, svědek můj věrný, zamordován jest u vás, tu, kdež bydlí satan.

OldNoe
Návštěvník
OldNoe

Autor článku by si mal pozrieť väčšie množstvo obrazov ukrižovaného Ježiša Krista, najmä z obdobia baroka. Na ktorých sa motívy lebky a hada pod krížom nachádzajú bežne. Nebudem tu vysvetľovať prečo je to tak, pretože tu na to nie je priestor. V každom prípade, z autora článku hovorí neznalosť, z ktorej vydedukoval to, čo vydedukovať chcel. Symbol hada obtáčajúceho kríž, ratolesť a pod. (podľa autora “ukrižovaného hada”) sa bežne nachádza v medicínskej oblasti v rôznych variantách. Podľa autorovho spôsobu uvažovania by sme teda mohli vyhlásiť napr. všetkých lekárov, lekárnikov a ostatný zdravotnícky personál za satanistov.

Uďo
Návštěvník
Uďo

Čau starý noe, máš pravdu. Obzvlášť v tom, že dochtoři jsou pakáž satanistická.

Bka
Návštěvník
Bka

Aj to, ze terajšia moderná medicina ma za symbol hada nie je žiadna náhoda. Skôr vy by ste sa mali ponoriť do histórie….ale tej pravej.

nepisteminic
Návštěvník
nepisteminic

Aeskulapova hůl obtočená hadem (nejspíše užovkou stromovou) je znamením životní síly a zdraví. Tento znak lze spatřit na všech lékařských objektech.
Podle jiných teorií však není kolem hole obtočen had, ale vlasovec medinský, červ cizopasící v lidské kůži, jenž je při léčbě namotáván na kousek dřeva. A k tomu se přikláním, protože v dávnověku byl tento parazit velmi rozšířen v subtropech a tropech, hl, okolo NIlu.
Kdežto symbol na fotce, kříže,lebky a opravdového hada, bude znamenat jiné…a nehezké.

Janko
Návštěvník
Janko

vsak aj doktory,sestricky su doslova satanisty,teraz vrazdia naplno,

jojo
Návštěvník
jojo

ale to neznamena, ze ked takyto okultny symbol pouzivali v stredoveku, ze je v pohode ho pouzivat i dnes, ci? ked je to raz okultne, tak ruky od toho prec….

miriam
Návštěvník
miriam

Autor to myslim popisal dobre.
Az na to ze zdravotnictvo aj fin.urad SR ma tie satanske loga v embleme. Neznamenaju nic dobre. A preto sa mozno tiez zdravotnici tak tazko prebudzaju. Vsade su symboly tmy – jej to ich zamer. Ja si stale obalim Jezisa v duchu do obrazu srdca a predtzm ho dam ho dole z kriza (v duchu).

fff
Návštěvník
fff

pozri si tie obrazy este raz a aspon na jednom mi najdi tu sipku na chvoste 😉

krengo
Návštěvník
krengo

Prave si si odpovedal, lekari su tiez v satanistickej sekte.
Od ich vychovy az po chovanie v lekarskych komorach.

Macaté chucpe
Návštěvník
Macaté chucpe

Ten had má co dočinění s reptiliány, kultu o kterém mluvil David Icke. Nic bych za to nedal, že sám papež je reptilián.

kosma
Návštěvník
kosma

úplně jsem nepochopil tweet p. Františka na konci toho kongresu. Tweet začínal větou “the Eucharist is here to remind us who God is” . Ježíš když ustanovil eucharistii řekl “toto je moje tělo a toto je moje krev” Křesťané proto vyznávají že eucharistie je tedy ON. A bez nějakého dlouhého vysvětlování je euchariste středem křestanství. A tady ten tweet zní najednou nějak jinak. A sice to zní jako ” eucharistie je něco co nám má (pouze) PRIPOMINAT kdo je Buh. A nikoli že je to Buh v podobě těla Kristova. To vnímám jako velmi nenápadný ale o to brutálnější posun. Jak chce křestanství existovat bez Euchariste coby zpřítomnění Boha zde na zemi ? To bude katastrofa

JARO
Návštěvník
JARO

Tam máte náznak z poslednej večery kde je verš toto je moje telo ktoré sa vilieva za vás .. to nájdete v evanieliach .len dodatok ktorý ony k tomuto majú je od Lukáša a len tam je…. Toto robte na moju pamiatku ….a má to problém .. Lukáš nebol priami ucenik Ježiša ..
Hlavne že všetci jedia zapekané oblátky z ktovie čoho ..

Fedor Frešo
Návštěvník
Fedor Frešo

Perfektný postreh 👍👏
A práveže ste to pochopili dokonale! Aj vysvetlili …

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Křesťané věří, že chléb a víno mají po proměnění podstatu Těla a Krve Kristovy, které potom přijímají.

Pořád čekám kdy ovcim dojde že je to skrytý kanibaliamus a satanismus, pod ukřižovanou osvicenou bytosti žerou/přijímají jeho tělo a krev.

Je možné že jsou tak slepý a vygumovaní, ano je.

Fedor Frešo
Návštěvník
Fedor Frešo

Nemyslím, že satanistické ovce tomu môžu rozumieť. Ani že tomu majú rozumieť.
Ale ťažkú hlavu si z toho robiť nemusia. Pretože: “A tak je to správné, tak to má být.”

Mato.
Návštěvník
Mato.

Nerozumieš tomu o com píšeš. V Eucharistii je skutocne zhmotnená Kristova esencia ( telo) ktora ti po prijatí posilni dusu. Je to energia Svetla a Lasky. Hovorim z vlastnej skusenosti,pretoze ju citim,takze ziadny kanibalizmus (to by bolo pojedanie hmotného tela predsa) ale posila duse…

pipka
Návštěvník
pipka

Nikde v evangeliich neni ani naznak o prepodstatneni chleba na maso a vina na krev.
Kdo tvrdi opak, je kanibal a ucinil z Jezise kanibala, protoze jedl chleb na posledni veceri.
Jde o symboly na pamatku Cirkvi, dokud Pan neprijde,. jak pise Lukas v evangeliu.

toma sino
Návštěvník
toma sino