Panika v Německu a v domě Rothschild: Mandát Merkelové po volbách je...

Panika v Německu a v domě Rothschild: Mandát Merkelové po volbách je příliš slabý, máme obavy z nedobrého vývoje v Německu! Projekt Nové Evropy se zkomplikuje. Panika propukla i v Česku, úspěch německé AfD posílí v ČR protimigrační strany. Babiš posílí a spolu s ním i americký vliv na zahraniční politiku ČR!

Panika v Německu a v domě Rothschild: Mandát Merkelové po volbách je příliš slabý, máme obavy z nedobrého vývoje v Německu! Projekt Nové Evropy se zkomplikuje. Panika propukla i v Česku, úspěch německé AfD posílí v ČR protimigrační strany. Babiš posílí a spolu s ním i americký vliv na zahraniční politiku ČR!

V Německu skončily ostře sledované volby do Bundestagu a přinesly dvě velká překvapení. Tím prvním je, že i přes očekávané vítězství získala koalice Angely Merkelové (CDU) a pro-sudetského zemského premiéra z Bavorska Horsta Seehofera (CSU) pouze 33% hlasů. To je nejhorší výsledek od roku 1949. Druhá SPD zažila šok, protože skončila jen s necelými 21% a Martin Schulz již oznámil, že strana odchází do opozice. Druhým překvapením, zejména pro mainstreamová média, je silný mandát pro AfD (Alternativu pro Německo), která získala necelých 13% hlasů a stala se tak 3. nejsilnější stranou v Bundestagu [1].

Martin Schulz a jeho SPD, která nabízela voličům jinou cestu pro Německo v rámci budování Nové Evropy, bude působit v opozici jako moderační blok proti AfD a Schulz si bude hrát na konstruktivní opozici. Bude to právě on a jeho SPD, která bude spolu s Angelou Merkel tvořit jistou obdobu opoziční smlouvy, kdy je velmi reálné, že klíčové zákony bude prosazovat CDU/CSU daleko snadněji s opoziční SPD, než s plánovanými koaličními partnery, Zelenými a také Svobodnými (FDP), kteří mají velmi silně euroskeptické pohledy. V koalici to bude skřípat. FDP bude představovat největší překážku pro realizaci projektu Nové Evropy.

Martin Schulz a Angela Merkel. Volby 2017 dopadly tak, jak si ani jeden z nich nepřál.

Na stanici Bloomberg proběhl rozhovor s analytikem britské banky HSBC (rodina Rothschild), který vyjádřil znepokojení nad situací a politickým vývojem v Německu. Velký zisk protimigrační AfD a již prakticky rozhodnutý vstup Svobodných do koalice s Angelou Merkel je velmi nebezpečnou a výbušnou substancí, která může zhatit plány na hlubší integraci v Evropě. Plán projektu Nové Evropy se odkládá na neurčito, což je dobrá zpráva pro Evropu a svobodné národy, je to ale fatální úder plánům na posílení nezávislosti Evropy a vytvoření silné jednotné Evropy pod velením Německa proti tlakům amerických neoconů. Angela Merkel chtěla silný mandát, aby mohla jednat a konat jménem celé EU a současně tlačit na jednotlivé země k tomu, aby se více integrovaly do EU a zbavily se svých pravomocí, daní a fiskální politiky a postupně tak ztratily národní identity.

Angela utrpěla vítězství a rýsuje se nestabilní koalice. V bývalé NDR volilo AfD neuvěřitelných 22.5% voličů a strana skončila na druhém místě!

Svobodní budou trvat na zastropování migrace. To bude velký problém pro Angelu. Zastropování totiž chtějí hned 3 strany v Bundestagu, kromě FDP požaduje strop i Martin Schulz a jeho SPD, ale také koaliční partner Merkelové, Horst Seehofer z CSU. Ten chce maximální strop 200.000 migrantů ročně, což je i tak brutálně vysoké číslo, ale to je pro Angelu nepřijatelné, protože do EU proudí ročně přes 700.000 migrantů, a to by znamenalo, že půl milionu jich zůstane v kontaktních zemích (v Itálii, Řecku a nově v Bulharsku a Rumunsku), kde takové objemy uprchlíků způsobí sociální rozvrat. Itálie už varovala, že nezvládá situaci a bude uprchlíky pouštět do EU, že otevře své hranice.

Co stojí za pozornost, to je ostré rozdělení toho, jak volil východ a západ země. V bývalém Východním Německu (NDR) volilo AfD 22.5% voličů a strana tam skončila na druhém místě [2]. To je šok, který mainstreamová média zamlčují, včetně těch českých, kde se místo toho dává prostor sluníčkovým komentářům samozvaných znalců na Německo a pisálkům z neziskovek typu AMO [3]. Nikde ani slovo o tom, že bývalá DDR a zejména potom Sasko a okolí Drážďan je hlavní základnou protimigračního odporu v Německu, kde téměř čtvrtina voličů hasovala právě pro AfD. Stejně tak by stálo za to zmínit, že do Bundestagu byl za AfD zvolen i zástupce českého původu, pan Petr Bystroň. Naopak na západě (bývalá NSR) volilo AfD jen 10% voličů. To ukazuje na to, že východní Němci umí rozeznat totalitu, umí vycítit diktaturu, ohrožení, kterou migrace muslimů bezesporu je. Západní Němci nikdy totalitu nepoznali, takže neumí její přiznaky a projevy vnímat a detekovat. Nevidí proto, že cenzura na internetu, posilování policie, ochrany uprchlíků, pozitivní diskriminace, autogenocida a další totalitní projevy působí na jejich životy.

Angela Merkel bude mít těžkou pozici pro vyjednání koalice a ještě složitější hledání kompromisu k otázce migrace.

Přitom ze stran, které jsou v Bundestagu, odmítá migraci pouze AfD, všechny ostatní strany migraci akceptují, pouze za různých podmínek, kvót, stropů apod. Takže kromě AfD a částečně Svobodných nikdo v Německu neuvažuje o alternativě řešení migrace tím, že prostě žádná migrace nebude a EU nebude přijímat žádné uprchlíky. Na demonstracích Pegidy zaznívaly dokonce návrhy, aby německé námořnictvo střílelo varovné salvy na pašeráky ve Středozemním moři a donutilo jejich lodičky s uprchlíky obrátit zpátky k libyjským břehům. Jenže tyto návrhy jsou v německých médiích okamžitě označovány za rasistické, brutální a doslova nacistické.

Oživení velké koalice s Martinem Schulzem je stále ještě na stole

Angela Merkel razí cestu “realpolitik” a je jí naprosto jasné, že o taková kvanta uprchlíků, pakliže je EU a globalisté chtějí importovat do EU a islamizovat Evropu, není možné nijak zastropovat, protože jakýkoliv strop způsobí, že uprchlíci se začnou hromadit na hranicích Schengenu v kontaktních zemích vstupu. A tyto země jsou na svém kapacitním migračním maximu, více migrantů už prostě kumulovat nemohou a budou muset začít upouštět, protože obracet uprchlíky zpátky tam, odkud přišli, nikdo z politiků v EU nechce, pokud tedy nepočítáme antimigrační strany jako AfD v Německu.

Pokud se Svobodným, CSU a SPD podaří v Bundestagu prosadit tzv. německý strop, potom to bude tragédie pro zbytek EU, protože tím pádem vznikne obrovský tlak Berlína na ostatní země EU, aby i ony “dobrovolně” nastavily své stropy, aby se těch cca. 700.000 migrantů ročně dařilo přerozdělovat. Přerozdělovací kvóty se mají vypočítávat podle úrovně HDP v EURech a migrantům má být zaručen volný pohyb v rámci Schengenu. Angela Merkel tuší, že vyjednávání s FDP budou obtížná a už oznámila, že hodlá o koalici jednat i Martinem Schulzem z SPD, který sice oznámil odchod do opozice, ale poslední hodiny naznačují, že Angela je v kleštích a v CDU propuká panika, protože FDP si klade nereálné podmínky. Schyluje se tedy v Berlíně opět k velké koalici? Anebo k nějakému typu opoziční smlouvy? [4]

Martin Schulz, SPD.

Těsně před volbami minulý čtvrtek hovořila Angela Merkel o tom, že země, které se odmítají o migranty podělit, nerozumí situaci a svým občanům odmítají problematiku vysvětlit. Podle Merkelové jde o administrativní přerozdělení uprchlíků, nikoliv o jejich umístění! Protože migranti mají v Schengenu volný pohyb, pokud dostanou status uprchlíka, většina z nich se sama rozhodne, kam se přesune. Administrativně tak migranti patří např. do Belgie, ale po získání statusu se ihned přesunou do Francie. V Belgii pobírají dávky, za které potom žijí ve Francii. Něco podobného se přihodilo v ČR. Rodina uprchlíků z Iráků odmítla bydlet v přemalovaném “kravíně” v Jihlavě (tak nazvali byt v centru města) a odjela do Německa. Jak už zaznělo v poslanecké sněmovně, migranti v České republice budou mít nárok v úhrnu na 21.000,- Kč a kompletní servis. To je zhruba 800,- EUR měsíčně, což je pro migranty ovšem směšná částka, když v Německu činí dávka pro 4-členou rodinu (2 dospělí, 2 děti) přes 5.000 EUR, jak zaznělo v pátek od šéfky AfD na mítinku v Berlíně. I když budou migranti administrativně přerozděleni do ČR, pokud nedostanou stejné peníze jako v Německu, budou migrovat směrem na západ i v rámci Schengenu.

Angela Merkel trvá na tom, že migrace do Německa nesmí být zastropována

Výrok Merkelové mně překvapil, protože z něho nepřímo vyplynulo, že Angela de facto počítá s tím, že i když dojde k přerozdělení migrantů, tak oni budou nadále uvnitř Schengenu migrovat do Německa a do bohatých zemí EU. A podle všeho se zdá, že Angele by to ani nevadilo. Problém v této politice je ovšem někde jinde. V nějaké chvíli, v nějakém okamžiku, pokud se v Německu dostane k moci jiná vláda než pod kuratelou Merkelové, Německo obrátí a řekne všem zemím, aby si vzaly “své” migranty administrativně přidělené do daných států k sobě zpátky. Byla by to časovaná bomba. Berlín by potom nařídil jednotlivým zemím, aby přijaly kroky na zabránění přesunů migrantů. A tím prostředkem by bylo dorovnání dávek v těchto zemích na úroveň Německa. Státy by tak v tichosti držely své migranty doma a na místě tím, že by jim vyplácely dávky jako v Německu nebo ve Švédsku. Lidem by bylo zakázáno o tomto mluvit, v Německu už se nesmí o dávkách migrantů mluvit, Facebook údaje okamžitě maže, aby to nevyvolávalo nepokoje pracujících Němců, kteří berou menší mzdy, než jsou tyto dávky.

Horst Seehofer, šéf CSU. Požaduje zastropování migrace do Německa v počtu 200.000 migrantů ročně.

V českých médiích z výsledku voleb vypukla panika. Server Novinky ihned vyjel podivný komentář Alexe Švamberka [5], který se snaží debakl SPD a propad Merkelové vyzdvihnout jako úspěch a zisk AfD bagatelizovat. Tato relativizace má jasný náboj, je to obava z vývoje v ČR po říjnových volbách, kde má dobře našlápnuto SPD Tomia Okamury, který má dostatek potenciálu na to, aby jeho strana skončila na třetím místě ve volbách.

Panika v českém mainstreamu a lhaní si do kapsy. Všechno jede tak, jak má. Babiš válcuje všechno a všechny, Kalousek by se nedostal do sněmovny, Piráti jako nevěsta pro Babiše

Obavy z pro-národních stran v ČR jsou čitelné ze všech reakcí v českém mainstreamu na výsledek voleb v Německu a právě i voliči v ČR si uvědomí, že historicky nejslabší zisk CDU/CSU od roku 1949, mohutný zisk AfD, plus stejně tak návrat Svobodných (FDP) po 4 letech do Bundestagu, jsou jasnými signály, že i taková země jakou je denacifikované Německo, kdo od roku 1945 probíhá plánované vymývání mozků obyvatelstva a láska k multikulti, tak i v takové zemi mohutně posiluje odpor nejen proti migraci, ale i proti Evropské unii. TOP09 Miroslava Kalouska v ČR by se podle posledního průzkumu vůbec nedostala do sněmovny, zato by se tam dostali Piráti [6]. Všechno jede přesně tak, jak jsem už před mnoha měsíci předpovídal. Útoky na Babiše ho budou posilovat, Hnutí ANO i navzdory kauze Čapí hnízdo opět lehce posílilo na 31% hlasů, s obrovským propadem druhá ČSSD má jen 13% hlasů, tradiční strany oslabují, Piráti ve sněmovně poskytnou Babišovi koaliční potenciál. Česko snese fšecko!

Na rozdíl od českého mainstreamu považuji za největší průser pro Merkelovou právě Svobodné, kteří budou ve vládě Merkelové nejvíce blokovat její plány na Novou Evropu a islamizační procesy. Dokonce nejsou vyloučeny ani předčasné volby, pokud by se ukázalo, že Angela má nastavené příkazy od Syndikátu, které musí poslechnout i přes mrtvoly. Pokud bude její odpor proti zastropování migrace neoblomný, koalici nesestaví. Co by to potom znamenalo pro Německo, to není třeba připomínat. Výsledek německých voleb tak posílí českou mimoparlamentní opozici, protože ji ukáže cestu, jakým způsobem reagovali voliči v Německu na politiku bezbřehé migrace. Z toho modelu si musí české mimoparlamentní strany vzít příklad.

Chtěli zničit Babiše, místo toho ničí sami sebe, fiat-alternativa nic nepochopila

Výsledek voleb v Německu posílí i Andreje Babiše, protože Babiš nechce přijímat Euro, pokud k tomu nebude dotlačen Berlínem, a to teď nebude na pořadu dne, Angela Merkel bude teď řešit sama sebe. Stejně tak oslabený Berlín nebude mít dostatek síly na to, aby vzdoroval americké politice neoconů. Praha se tak dostane pod ještě větší vliv amerických elit, stejně tak plán na vznik Evropské armády se posune na neurčito. Oslabený Berlín znamená, že Praha se dostane pod silnější vliv transatlantických vazeb. To také nebude žádná výhra, protože silný mandát Merkelové by vedl k cestě Prahy pod sféru Berlína v cestě do Nové Evropy. V této situaci bude Prahu kontrolovat americký kongres, neoconi, kteří vidí v Praze hlavní bod protiruského tažení na východ. Fiat-alternativa, která freneticky jásala a juchala, že byl Babiš vydán ke stíhání, se brzy dočká hořkého vystřízlivění. Nepochopili, že Babiš si celou fiat-alternativu de facto koupil, že si ji vychutná, jak z něho udělá zadarmo mučedníka a televizní hvězdu, která bude opakovat mantru voličům o tom, jak po něm jdou, protože on přece není politik a chce v ČR dělat konečně pořádky. A pořádky, na to voliči v ČR rádi slyší. Ordnung musí být!

Andrej Babiš rozdává v pražském metru koblihy.

Německé volby opět odkryly, jak funguje mocenský tenzor. Oslabení Merkelové nepovede k dobrým procesům v ČR, její posílení by vedlo ještě k horším. Angela Merkel dostala od voličů naprosto jasnou zpětnou vazbu, co si myslí o bezbřehé migraci. Desetiprocentní zisk Svobodných navíc přivádí do Bundestagu a dokonce i do koalice staronovou stranu, která se netají euroskeptismem, což je pro CDU/CSU možná nejhorší rána ze všech, o to více, že s nimi bude muset Angela Merkel sestavit funkční koalici. Zelení se k nim přidají automaticky, ale takovou silou, jakou disponovala předchozí vláda, už Merkelová nikdy disponovat nebude. Je to světlo naděje na konci černého tunelu.

Zatímco v Německu voliči ukázali, že ne všichni jsou ještě přeprogramováni pro vítání migrantů, v ČR se schyluje ke stejným procesům jako na Ukrajině. K moci se dostane oligarcha, kterého bude ovládat americká státní moc, neoconi. A Miloš Zeman, jako druhý muž do “českého tandemu” s Babišem, již minulý týden dostal od Světového židovského kongresu v New Yorku jasný signál a podporu, že Praha je jejich. Podpora přišla i od Donalda Trumpa. ČR upadne po volbách do sféry vlivu židovského kongresu, sionisté oslabí. Není a nebude to ale důvod k radosti. Chystám k tomu článek, kde vysvětlím více.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
trias
Návštěvník
trias

Pane VK, došlo na Vaše slova. Mutti údajně přistoupila na roční strop 200 tisíc. Itálie už nyní praská ve švech, volby by tam vyhrály Grillovo hnutí a Liga severu. Případné odtržení Katalánska zruinuje Španělsko. Španělské banky to mají nahnuté skoro jako italské. Píši tady o členských zemích eurozóny. Nepřipadá Vám to, jako začátek jejího konce?

švejk
Návštěvník
švejk

ten angelmerkel hnuj mi nesmí přes práh.

Adolf Hitler
Návštěvník
Adolf Hitler

Z uvedeného článku jsme se dozvěděli,že o kolónii Miliprd se přetahuje USA s Německem……….to jste to dovedli,to jste to dopracovali,vy zločinci……..

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Mili Okamurovci, je velmi evidentni, kdo opravdu chape svoje prirozene pravo na svobodny nazor, sebeurceni, a demokraticke podileni se na spolecnem urcovani (ci korekci) smeru vyvoje VLASTNI ZEME.
Katalanci NEPOTREBUJI NECI “ZAKONNY” SOUHLAS k tomu, aby SVOBODNE vyjadrili svuj nazor v obcansky organizovanem REFERENDU, jehoz REFERENCNI VYSLEDEK jenom debil v jakekoliv Vlade by si dovolil nebrat v potaz!
ANO, Katalanci uplatnuji svoje PRIROZENE PRAVO ROZHODOVAT O SVOJI ZEMI – navzdory predstavam aktualni vlady a politiky Spanelska!

K tomuto je ovsem treba ODVAHY, a take byste ale museli zvednout zadky, a vyjit do ulic – na ukor Vaseho casu s hlavne Pohodlicka!
Pokud cekate, ze Poslanec Okamura, ktereho tak venerujete, to udela za Vas, tak se pres ruzne ” parlamentni obstrukce”, lobbisty, kliky a nabidnute “vyhody” take nemusite dockat ANI TOHO ZAKONA, NATOZ realneho REFERENDA…
A pokud NEKDY ano….tak nepochopitelnou referencni otazkou muze byt vysledek opacny, nez cekate, nebo uz muze byt pozde…tak to vidim ja.

Jan Žižka
Návštěvník
Jan Žižka

Babiš: K tématu koalice hrůzy pak s posměškem dodal, že s komunisty a Okamurou do koalice určitě nepůjde. Nedovede si představit, že by byl ve vládě s Okamurou, který podle něj nemá jiný program, než migranty. Navíc prý rozhodně odmítá jeho nápad na referendum o vystoupení z EU.

Další slouha bruselu co odmítá referendum do koalice půjde s kdu nebo ods. A pokud vyhraje tak po volbách otočí a bude věrně sloužit makrele a zničí naši zem.

Koblin
Návštěvník
Koblin

Bureš skončí stejně jako Mrázek.

Hestie
Návštěvník
Hestie

dala jsem slib a tak ho plním

přehled, souhrn “slibů” z volebních a základních programů stran, které má cenu volit

samozřejmě, že můžete doplnit, vyvrátit nelze, je to opis dokumentů, které dávám na konci do zdrojů
pro vysvětlení: strany, které nemá cenu volit jsem sice nastudovala, ale nemá cenu s tímto materiálem pracovat
R – referendum, stop – hledání možností, tedy ne jasné NE, 0 – nenašla jsem ani to hledání možností, ? – rozvláčné, roztahané, tedy nejisté

otázka ANS SPD Rozumní KSčM
vystoupení z nato ano R ? ?
” EU ano R stop, R ?, R
NE migrace nelegálních migrantů, …………………….ano stop,R ano ?
zestátnění přírodního bohatství………………………..ano ano ano ano
zrušit církevní restituce……………………………………ano ? 0 ano
NE nadnárodní firmy, různě ……………… ……………..ano ano ano ?
NE zrušení dekretů E. Beneše……………………………ano 0 ano 0
voda naše ……………………………………………………ano ano ano ano
vzdělání je společ. statek ………………………………..ano ano ano ano..
stop Juvenilní justici ………………………………………ano 0, ? 0, ? ?
zdraví je veřejný statek národa ………………………..ano ano ano ano
náprava justice …………………………………………….ano ano ano ?, ano
podpora základní, jediné rodiny ………………………ano ano ano ano
obrana státu i občanská /zbraně/ …………………….ano ano ano ano
přímá volba, odvolatelnost …………………………….. 0 ano ano 0

mám otázku: ne nelegální migraci, CO TO ZNAMENA???????
když dostanou migranti azyl a to HROMADNE, tak už je hromadně přijmeme???????
já nechci vysvětlení co je v médiích, v éteru, já se ptám?, ti co jsou tu někde azyl dostanou a všichni,
nyní se mladiství nebudou kontrolovat, tzn., že jak je známo, ti dospělí, dělající si z nás, prominte, doslova ……, budou nejen mít nadstandardní výhody, plnoletí budou až se jim zachce, ale nikdy nesmí být vyhoštěni, hranice jsou volné a pohyb v rámci eu mají volný,
řekneme ne kvoty , budeme platit sankce a přitom je tady doslova budeme mít? se zdravotním i sociálním a bezpečnostním problémem?
a co slučování rodin, na to mají právo?
nezlobte, nebo zlobte se na mne, ale já to vidím jako bublinu, lež, doslova se nám smějí všichni do očí
napsala jsem tu o stavebním zákoně, tak tady máte odkaz
http://www.securitymagazin.cz/zpravy/okamura-zradil-volice-jednim-vrzem-podporil-vystavbu-mesit-a-zbavil-obcany-referenda-1404055696.html

http://www.spd.cz/program
http://www.spd.cz
podívejte se na bod 5, chce referendum pro rozhodnutí občanů o vystoupení z eu a v tomto bodě počítá s pěnězi z fondů eu, bod 10

http://www.zvedavec.org/komentare/2011/12/4753-bnai-brith-a-ceskoslovensko.htm
téměř dole, p.Okamura spoluzakladatel ADL po česku
to je snad dost dobrý strýček za zády

už tu bylo
zvedavec.org/komentare_5174.htm

ne, že nemáme
http://www.stranazdravehorozumu.cz/zkusebni-stranka/
http://www.stranazdravehorozumu.cz/program-2017/

https://www.aliancens.cz/odborne-komise-ans

volby.kscm.cz
já prosím, vás nikoho nepřesvědčuji, můžete si nastudovat, sama jsem celý život tvrdě proti komunistům a v životě by mě nenapadlo, že jednou toto pošlu

Hestie
Návštěvník
Hestie

p. Administrátore,

co se to pro všechny svaté s tím přehledem stalo?, měla jsem ho v tabulce? a ono se to scuclo, to se mi stalo porvé a jen u Vás
to je paskvil, hrůza
tak jen dodávám, že je to v pořadí otázka a potom ANS, další SPD, další Rozumní a nakonec KSčM
tedy je to odděleno pouze čárkou

Administrator
Admin

Diskusní komentáře nepodporují formátovací značky textu pro div/tables, s výjimkou tučnosti fontu, kurzívy a pár dalších drobností.

Není tudíž možné zkonstruovat formátovanou tabulku v diskusi. Musíte ji vytvořit ve Wordu nebo v Excelu, provést export do .PNG obrázku, obrázek nahrát na nějaký image hosting na internetu a z něho nalinkovat URL odkaz tady do diskuse.

Kromě toho, proč místo matlání tabulek do diskuse nenapíšete plnohodnotný článek? Vy nemáte k dispozici Word na počítači, nebo alespoň OpenOffice (zdarma)? V diskusi tyto věci zapadnou. Nechci to říkat nahlas, ale psát do diskuse kompexní a pracné věci je škoda, protože tam to zapadne. Tohle patří do článku.

Hestie
Návštěvník
Hestie

p. Administrátore,
děkuji, je mi trapně, chtěla jsem pomoci, škoda času,na psaní se necítím, myslím, že nemám tady co nabídnout
děkuji za Váš čas i prostor co tu dáváte

Hestie
Návštěvník
Hestie

tedy znovu

otázka……………………………………………………………ANS…………..SPD………….Rozumní……….KSčM

vystoupení z NATO……………………………………………ano……………R……………..?…………………?
vystoupení z EU……………………………………………….ano…………….R…………….stop, R………….?, R
zestátnění přír. bohatství a vody, soběstačnost………ano…………….ano………….ano………………ano
vzdělání, rodina, ochrana státu i občanská-zbraně….ano…………….ano………….ano……………..ano
NE migraci neleg. migrantů………………………………..ano……………R,?……………stop,R…………..?
zdraví……………………………………………………………..ano……………ano…………..ano……………..ano
náprava justice…………………………………………………ano…………….ano…………..ano……………..ano,?
stop Juvenilní justici………………………………………….ano…………….0………………0…………………?
zrušit církevní restituce………………………………………ano……………?……………….0………………..ano
NE nadnárodní firmy………………………………………….ano……………ano……………ano………………?
NE zrušení dekretů E.Beneše………………………………ano …………….0……………..ano………………0
rovnost občanů se státem…………………………………..0……………….ano……………ano……………..?
přímá volba,odvolatelnost………………………………….0……………….ano……………ano………………0

omlouvám se

Hestie
Návštěvník
Hestie

a je to zase špatně, stydím se, zoufám si, ale už NE

děda77
Návštěvník
děda77

Pod Německem vidím zánik íslamizací jako jistý.
Pod neokony vidím jiskřičku naděje že jim Putin a Čína válku nedovolí, nebo že ji zde přežijem a oni zeslábnou.

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Tak tak.

jara
Návštěvník
jara

Burešovo místo je v první řadě za katrem, posílí ho jen ubožáci…

netminator
Návštěvník
netminator

,,ČR upadne po volbách do sféry vlivu židovského kongresu, sionisté oslabí”. To nechápu, jak můžou židé v Česku mít silný vliv a zároveň oslabovat? Nebo se to týká sionismu jako takového? Globálně?

Jaris
Návštěvník
Jaris

Netminator, CR uz je ve sparech zidovskeho vlivu a sabesgoj Moshe Zeman se musi tetelit blahem.

nesehnutý
Návštěvník
nesehnutý

Zděšený Petr Honzejk od Bakaly: Tomio Okamura získá ve volbách hodně!
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zdeseny-Petr-Honzejk-od-Bakaly-Tomio-Okamura-ziska-ve-volbach-hodne-505659

Doufám, že to tak bude.

x&t
Návštěvník
x&t

Nebude. Agentury výzkumu trhu (zde politických preferencí) ví, že volič je líné prase. Je mu zatěžko chodit do práce, za kterou má ďinge, natož aby šel zadarmo k volbám. Půjde tam, leda by za to něco získal (jako slevu třeba).

Takže když napíšou, že Okamura získá spoustu hlasů, tak si Franta odfrkne, a nikam nepůjde, páč všechno dobrý mámo, japonec vyhraje, místo toho sraní (stres: kde to je, nikdy jsem tam nebyl, je to základní škola, kde jsem dostával čočku a čtyrky, ty účy tam budou sedět v komisi, kam se to hází, musím ukázat občanku, tam uvidí, že furt bydlim v paneláku a jsem rozvedený…) si můžu dát kuželku (dodělám doma co jsem ti mámo slíbil před rokem, a toho japka stejně nemám rád, páč je japko).

Na většinu nefunguje pozitivní motivace, proto se tak osvědčila volební “mobilizace”. To tupé stádo si myslí, že je islamizace nějak mine. A pak budou chcípat ve válce pod někým, pro koho jsou jen kanonenfutr a strašně se divit, jak se to mohlo stát.

mantid
Návštěvník
mantid

Bude.