Pakáž! Karel Kryl prorocky ve videu o pražské havlérce! Dříve se s...

Pakáž! Karel Kryl prorocky ve videu o pražské havlérce! Dříve se s nesmyslnými požadavky chodilo na lampárnu, dnes s nimi chce Mikuláš Minář spolu se svými Chvilkaři vyrazit na Hlavní nádraží v Praze a tlačit cestujícím do hlav požadavky na odvolání Andreje Babiše! Vedení drah je v šoku, pokud by dorazil podobný počet lidí jako na Letné, zkolabovala by doprava v Praze! Chvilkaři na webu radí lidem, aby si nezapomněli přinést anglicky psané transparenty, to aby tomu rozuměli sponzoři za kopečky?

Pakáž! Karel Kryl prorocky ve videu o pražské havlérce! Dříve se s nesmyslnými požadavky chodilo na lampárnu, dnes s nimi chce Mikuláš Minář spolu se svými Chvilkaři vyrazit na Hlavní nádraží v Praze a tlačit cestujícím do hlav požadavky na odvolání Andreje Babiše! Vedení drah je v šoku, pokud by dorazil podobný počet lidí jako na Letné, zkolabovala by doprava v Praze! Chvilkaři na webu radí lidem, aby si nezapomněli přinést anglicky psané transparenty, to aby tomu rozuměli sponzoři za kopečky?

V úterý 10. prosince proběhne na Václavském náměstí další demonstrace spolku Milion chvilek a opět zazní z tribuny požadavky na odstoupení Andreje Babiše, který prý čerpá Evropské dotace pro svůj Agrofert neoprávněně, protože je prý ve střetu zájmů, a to i ve chvíli, kdy Agrofert převedl do svěřenského fondu. Není jasné, kolik lidí na demonstraci přijde, ale mnoho lidí vyděsila informace, že dav Chvilkařů se po zdravici na Václavském náměstí odeberou na Hlavní nádraží, kde chtějí cestujícím rozdávat letáky a diskutovat s nimi o svých požadavcích na odvolání premiéra Andreje Babiše. Vedení Českých drah má vážné obavy o narušení nejen vnitrostátního, ale i mezinárodního grafikonu, protože tolik lidí na nádraží může vyvolat kolaps bezpečnosti a provozu celého nádraží. Pokud budou Chvilkaři s lidmi diskutovat uvnitř nebo venku před nádražím, může dojít ke kolapsu vstupu nebo výstupu cestujících.

Mikuláš Minář na Letné při demonstraci 16. listopadu 2019.

Hlavní nádraží ve spolupráci s policií a dalšími složkami sice umí zvládat velké zájezdy fotbalových fanoušků na jednotlivé zápasy pražských fotbalových týmů, kdy na nádraží přijedou tisíce lidí, ale v případě obrovské demonstrace, která byla na Letná, by bezpečnostní složky nedokázaly tolik lidí zvládnout. Milion chvilek tak naplňuje svoji hrozbu z poslední demonstrace na Letné, kde zaznělo, že příští demonstrace bude zostřená a lidé se mají nechat překvapit.

A tím překvapením je právě včerejší oznámení, že úterní demonstrace se přesune na Hlavní nádrží, což je centrální nervový dopravní uzel v Praze. Milion chvilek tak rázem mění taktiku vedoucí k ohrožení dopravní bezpečnosti v zemi. Přitom všechny tyto akce povedou jen k tomu, že Chvilkaři více naštvou své okolí, protože jestli někde v Praze najdete lidi, kteří nemají pražské myšlení, je to Hlavní nádraží, kde cestují lidé z celé republiky, kde jsou názory na Andreje Babiše diametrálně odlišné a premiér je miláčkem voličů a v čele mnoha fanklubů.

Otravný hmyz a pakáž hledající lampárnu v době, kdy volené funkce se obsazují volbami a nikoliv řevem z ulice

Praha je specifická v tom, že už Karel Kryl v roce 1993 o ní řekl, že v Praze už koncertovat nebude, protože v Praze ho už nechtějí a potom zazněla památná slova o pakáži. Milion chvilek je otravný hmyz, který si neuvědomuje, že je v roli pakáže, která si se svými požadavky na odvolání premiéra může stěžovat leda tak na lampárně, jenže jak se zdá, lampárnu v Praze nemají, a tak se rozhodli jít na Hlavní nádraží. Jenže, to vůbec nevadí, výsledek bude stejný. Nesplnitelné a nesmyslné požadavky můžete klidně předkládat i lidem na Hlavním nádraží, lampárnu k tomu nepotřebujete.

Hnědé košile ovšem nesmíte podceňovat, protože oni záhy pochopí, že stěžovat si na Hlavním nádraží je opravdu stejné, jako stěžovat si na lampárně, a tak se dá očekávat, že příští demonstrace už může být třeba na letišti na Ruzyni, nebo to může být na výpadovce přes Spořilov, případně v jiném kritickém dopravním uzlu a není vyloučené ani to, že mohou začít pořádat kempingové a stanové protesty, jako na Majdanu. Mezi chvilkaři se prý o tom diskutuje, jak by to probíhalo, že by se prý několik tisíc lidí střídalo. Jenže, to by si museli chvilkaři zamluvit prostory pro demonstrace na několik měsíců dopředu a zajistit pořadatele na několik měsíců, bezpečnost, techniku atd. Do téhle fáze se chvilkaři ještě nedostali, ale vzhledem k tomu, že už dostáváme do redakce tyto zprávy, že se o tomto uvažuje, tak to prostě vypadá, že protesty se postupně budou vyostřovat.

Nezapomeňte si transparenty, v češtině i v angličtině!

V posledních dnech se na transparentním účtu [1] Milionu chvilek objevily dvě větší odchozí transakce na zajištění tisku dvou typů letáků a transparentů. Jeden se týká požadavků, které Chvilkaři mají na Andreje Babiše, a druhý se týká seznamu údajných střetů zájmů Andreje Babiše. Co je důležité, to jsou malé poznámky a nuance, které ukazují, že demonstrace Milionu chvilek nejsou určeny jen českým očím a divákům, ale i sponzorům ze zahraniční. Milion chvilek totiž přímo na svém webu [2] k úterní akci vyzývá, aby si lidé na demonstraci přinesli transparenty nejen v českém jazyce, ale i v angličtině.

Platby za tisk transparentů a letáků.

Tento požadavek je tradiční podmínkou zahraničních nadací, které podmiňují granty, dotace a příspěvky NGO organizacím tím, že veškeré performance na veřejnosti jsou bilinguální, tedy jak v domácím jazyce, tak i v angličtině. Naivní gój si položí otázku, jestli spolek demonstruje proti britskému premiérovi, že si lidé mají přinést anglické transparenty. Hnědé košile a rajtky totiž budou skládat účty v televizi těmito anglojazyčnými transparenty. Jak jich bude málo, nebo nebudou čitelné, zahraniční fondy nebudou spokojeny.

Petr Fiala jako premiér místo Andreje Babiše, Miroslav Kalousek na ministerstvu financí, Piráti na vnitru a zahraničí, čili Refugees Welcome

Demonstrace proti Andreji Babišovi bude přenášena živě přímo do centrály Evropské komise, která bude sledovat anglické transparenty a odezvu pražských ulic na stanovisko Evropské komise ke střetu zájmů Andreje Babiše. Je totiž prakticky jisté, že pokud by Andrej Babiše padl, k moci by se dostal zřejmě Petr Fiala ve spolupráci s Piráty a TOP 09, kteří by chtěli urychleně přijmout Euro, a to nejpozději do roku 2022, tedy v nejkratším možném termínu a rovněž by se změnil postoj zahraniční politiky ve věci přerozdělovacích migračních kvót, ke kterým mají Piráti kladný postoj.

Tento leták s požadavky bude rozdáván cestujícím na lampárně, tedy pardon, na Hlavním nádraží.

Rovněž ani ODS by nebyla proti poté, co ze svých řad vyloučili Václava Klause ml. a ten si za hlavní cíl stanovil odstranění vlivu neziskového sektoru na české školství, čímž se potvrzuje, že Václav Klaus ml. rozumí procesům řízení na 1. prioritě. Není ani tajemstvím, že by zjevně došlo ke zrušení nákupu amerických helikoptér a k přehodnocení vztahů zahraniční politiky ČR s Izraelem. Česká republika by se pod vedením ODS a Pirátů stala sionistickou zemí pro-bruselského směřování ve směru k Aachenské smlouvě a hlubší integraci bezpečnostních sil do struktur Evropské armády.

Válka mezi dvěma skupinami světového židovstva je jako fotbalový zápas a zákulisní procesy fotbalové ligy

Odvoláním Andreje Babiše by se tak ČR přesunula ze skupiny zemí stojících na straně Židů a Izraele na stranu židů a sionistů, kteří vedou politiku proti Židům a proti Izraeli. Žádný jiný výsledek by nenastal. Gójové by v ČR i nadále pracovali za současné čtvrtinové mzdy, takže zde můžeme říct, že by nastalo ono punkové rčení “No Future!” Z hlediska národních zájmů nemá smysl hovořit o tom, jestli je lepší být na jedné straně s Židy s jarmulkami na hlavě, nebo se sionisty v zástěrách na druhé straně, protože by se to rovnalo situaci, že na hřišti první poločas fandíte modrým, ale po půli si to rozmyslíte a začnete fandit červeným.

Na výsledek to přitom nemá vliv, protože pravidla, body, ligu, trofeje a hlavně prachy kontrolují bafuňáři obou týmů společně v jednom golfovém klubu, kde se dělí o výhry a sázky, přičemž se šklebí, jak zase dobře vydělali na těch tupých platících divácích. Židé a židé to v politice dělají úplně stejně. A stejně tak i čas od času, jako se bafuňáři mezi sebou porvou, pořezají, odkráglují si manželky, nebo členy rodin při rozporech o dělbu peněz či vlivu, tak stejně tak i ve válce mezi ž a Ž dochází k boji o nadvládu a kontrolu procesů řízení. Jen rozdíl je v tom, že v případě fotbalu se tomu říká mafie, ale v případě ž a Ž se tomu veřejně neříká nijak, protože se to nesmí říkat a mluvit o tom. V zasvěcení je to jen Válka mezi Domy, tedy mezi Domem Sion a Domem JHVH.

Když padne Andrej Babiš, dojde k převlečení dresů zahraniční politiky ČR do jiné barvy, ale hrát se bude dál, na stejném hřišti, podle stejných pravidel, jen to bude hra na opačnou stranu

Česko je důležité v plánech Berlína na vybudování Evropské armády, protože je vyloučené, aby na území Bohemie a Moravy stály americké základny s raketami středního doletu, což je hlavním úkolem prosazení v nejbližších letech v ČR pro americké neocony, na tomto plánu se budou podílet propagandisticky jak české tajné služby v čele s dekorovaným Michalem Koudelkou, tak i české Bakalovská a s americkými procesy protiruského řízení propojená média.

Požadavek na anglické transparenty.

Andrej Babiš ve skutečnosti představuje garanta pro Michala Koudelku a garanta pro americkou CIA, která má pro změnu pro Pentagon garantovat zpracování politického podnebí v ČR pro nasunutí amerických raketových základen do ČR v horizontu 10 let proti Rusku. Právě proto je Andrej Babiš pro Brusel a potažmo pro Berlín nadále neakceptovatelný, protože ohrožuje naplňování Aachenské smlouvy v Evropě, která předpokládá americkou vojenskou demisi v Evropě, která vytvoří vakuum, jenž bude zaplněno Evropskou armádou a mocí Berlína a Paříže. Právě proto musí být úterní transparenty i v angličtině, hraje se o mnoho, ale ne v Praze, ale naopak v Berlíně a v Bruselu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

Pane SIMKU !!!! pozor tohle neni z jeho hlavy na to ta nula nema !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ten jede po ose havla !!!!!!!!!!!!!!! dokoncit co ta k…..a z hrrradecku nestihla a jeho zlocinci po 89!!!kdo znal povalecem zlodeje havla …………. tihle jsou strasne nebezpecni kouknete co zustalo po saskarne 89!!!!!!!!!!!!!!mladi nevi nic jen co jim nabulikujou ct a ruzni ustrove jen lzi a lzi !!!!!!!!!!!!!!!!!oni tenhle bordel maji za normalni a samozdrejmy …………..scenar je davno napsat jen tu stale zije hodne lidi co zazily podvod 89 ….68 ………… nekteri 48………… proto to u nas nejde tak rychle ……………… MAJDAN se nekona zatim !!!!!!!!!!!!!!nejvic me dojala ta 15 leta divenka to je narez !!!!!!!!!!!!!!!!!! a co uplny odkaz havla zvastat h……….a a lidsky prrrrrrrrrrrrrrrava demokrrrrrrrrrrrrrrrracii a pod jenze neni ro 88 ci 89 ……………hodne obcanu se nechalo nachytat ………………..`

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

Kazdej vi o co temto jde uz se to provalilo zruseni tzv Benesovych dekretu a dalsi zlociny proti nasi republice ………….. minar si hraje na havla a odkaz plni dusledne a dokonale co ta k….a z hradecku nacis……ká nestihla chce dokoncit tahle sebranka !!!`doprucuji dojed na moravu na ostravsko slovacko a nezapomenout si odrit zada o parapet okna ………………tihle si budou tak dlouho zahravat a nasirat normalni lidi az opravdu nekomu rupne v kuli jak se rika a bude zle ………………. uz jsou otravni a trapni a hlavne skodi jeste vice nez chatra 77 ajejich vedouci estebak nejvetsi havel …………az vyvolate tu obcanskou valku tak dopadnete velice spatne vetsina je jeste pametnikem podvodu 89 rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrevoluce te saskarny to vam garantuju ……………

Jaromír Šimek
Návštěvník
Jaromír Šimek

Já tam byl, úžasná atmosféra, úžasní lidé a láska. Mikuláš bude prezidentem tak jakože slunce večer zapadá. Šaškování se konalo a já byl na chvíli šťastný blbeček i když se asi nedožiji toho jak Aeronet mizí z našeho zdravého prostoru Jaryne.

Bobek
Návštěvník
Bobek

Pane Šimku, za čtrnáct let již nikdo nebude vědět, že nějaký M. Minář existoval.

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

`PROMINTE ale nemate pravdu pokud se proti tomuto nepostavi obcane lide normalni blby slovo ale budiz dopadnou jeste hure nez v 89 po saskarne kdo znal havla povalece lempla kurevnika a zlodeje a hlavne vlastizradce …….. jedinej pomatenej cibulka mu to rekl presne \\\\\\\\\§§§§§§§§§§§§§§§§§ minar je jeho klon dela h….o zvasta h…..a a bere prachy ze zapadu na konecnou devastaci republiky !!!!!!!!!!!!!!kazdej kdo obdivuje havla by se mel jit lecit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kazdej mukl co s nim prisel do styku jen rikal neskutecna v……………..á k…………..a!!!!!!!!!!!!!! jeste bych pouze napsal co vyrkla alkoholicka holubova o nas lidech a duchodcich chran m boze aby me nikdy nepotkala rad si ji odsedim !!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Konalo se vůbec nějaké to šaškování milionových blbečků na hlaváku? Nikde ani zmínka.

Ripleyová
Návštěvník
Ripleyová

Pražské myšlení? Tak asi takhle: představte si, že se narodíte ve městě, kam se stahuje tolik náplavy, že rodilí jsou v naprosté menšině. Mimo město vás všichni automaticky vroucně nenávidí a doma se začínáte cítit čím dál víc cizí. Ono být pražák (= ten, kdo se narodil v Praze) je prokletí. My jsme vlastenci, jen nás tady je jako šafránu, tak s námi mějte, prosím, slitování.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Podstata Práglu jsou náplavy – selektivní náplavy z velmi vysokým podílem zmrdů, parazitů, kriminálníků a deviantů – každá metrolople je rychle rostoucí magnet na degeneráty všeho druhu. Kdyby tomu tak nebylo, byl by Prágl třeba Mělník. Nejspíše i tví rodiče přišli do Práglu jako náplava. Pokud ti je z Práglu na blití, odstěhuj se z toho parazitického degenaritivního státu ve státě.

Ripleyová
Návštěvník
Ripleyová

Naše rodina tu žila už za Rakouska – Uherska, nebyli to náckové ani komunisti. Vždycky to byli vlastenci vyznávající křesťanské hodnoty. Spoustu místních tu zemřelo v odboji, to si ale už nikdo nepamatuje. Už jenom kvůli jejich památce jsem ten komentář napsala. Většina mých známých odsud už utekla, já svůj životní prostor zatím opouštět nechci. Navíc když čtu různě na netu komentáře typu “vypatlaní pražáci” nebo “Prahu oplotit a vypálit”, tak by se mi vedle takových charakterů stejně asi nežilo dobře.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

brutopýr
proč by měli Prahu opouštět slušní lídé? Ať táhne do p.dele ten havloidní šmej a všechna ta špína. To má logiku ne?

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Pak už by to nebyl Prágl, Jaryne.

Bůček bůčkům
Návštěvník
Bůček bůčkům

Táhněte vy, pivní prasata, z EU. Konečně.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Ripleyová
rád bych tomu věřil a pokud se tě projevy pražské blbosti netýkají, promiň. Ale jak vysvětlíš,že když ten zrzavej blbeček v Sorosově žoldu svolává “demonstace” o víkendu, když ta “náplava” odjede k rodinám , sejde se tam tolik hlupáků. Vím,že těch co tam jsou s nějakým “přesvědčením” je kromě těch blbců na podiu jenom pár. Taky je jasné že je tam pár tisíc policistů a tajných, presstituzů jako máku, galerka,kapsáři, přažští povaleči z kavárny a další šmejd který je nalepen na Prahu jak hovno na košili a taky těch pár “výletníků” které do prahy přivezou z okoií a oni to pojmou jako výlet zdarma do Prahy. Ale přesto. Náplava je doma u rodin. A to samé je s volbami. Vám nestačilo,že z vás udělalo nejodíranější skupinu občanů ve státě ODS a TOPka které si tam stále pěstujete. Vy jste si vybrali ještě větší šmejd, piráty. Volí se taky o výkendu. Takže hlasy těm zlodějským hajzlům tam naháží pražáci. A pak se divíte, že za blbou garsonku, tedy cimru s hajzlem zaplatíte 5,5 melounu za které my jinde koupíme dva krásné domy se zahradou.Nebo nájmy máte takové, že jinde si za ty prachy najmeš penzion.

Ripleyová
Návštěvník
Ripleyová

Stačí si tu pronajmout byt a hnedka si může každý přehlásit i trvalé bydliště, čímž se automaticky mění i volební okrsek. Pražáci taky o víkendu jezdí na chaty, náplava může jet domů nebo naopak – jejich příbuzní jezdí sem. U nás před barákem o víkendu parkují hlavně moravské značky. Osobně neznám nikoho, kdo na demonstraci byl, kromě výše zmíněného bych to ješte doplnila o turisty a čumily.

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Ano ta pakáž je slet nabubřelých egoistů , kurvících Prahu , bez kouska cti a vlastenectví. Jdou za štěstím-více pozlátka a Jidášových stříbrných ,ne všichni ale dost na to aby se to fšechno mohlo takhle srát.

Lynn
Návštěvník
Lynn

Je smutné, že se najde spousta užitečných idiotů, kteří dělají Chvilkařům užitečné idioty a křoví, Není úplně jedno, který mafiánský gang zvítězí, zda ž nebo Ž. Cíl mají oba gangy stejný, vůbec jim na nás nezáleží, oba nás chtějí oddělat. Rozdíl je v tom, že jeden gang to udělá rychle a méně bolestně, zatímco ten druhý se více vyžívá v ničení a utrpení obětí, Pro nás je lepší ten, kdo sem nepustí muslimské kriminálníky. Babiš je lepší než Fiala a Piráti, stejně jako Stalin byl lepším řešením než Hitler.

Xaver
Návštěvník
Xaver

Nejen pro kavárnu… i pro všechny vlády po r. 1989…..

Česko je na periferii a zaostává. Selhali všichni politici,….

https://www.televizeseznam.cz/video/strunc/cesko-je-na-periferii-a-zaostava-selhali-vsichni-politici-babis-je-jen-symbol-rika-vales-63986811

A teď to nejlepší…. dobře poslouchejte……

Korporace z Česka odvádějí biliony a politici to neřeší. (hlavně, že se hádají,) Jde i o vaše mzdy, varuje ekonomka

https://www.televizeseznam.cz/video/strunc/korporace-z-ceska-odvadeji-biliony-a-politici-to-neresi-jde-i-o-vase-mzdy-varuje-svihlikova-64005826?dop_ab=3&dop_source_zone_id=1&dop_req_id=cyShMm52773-201912101424&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=_var

flynn
Návštěvník
flynn

Po Babišovi i Kellner.. čeští miliardáří smrtelným nebezpečím pro Koudelku a CIA pobočku, kromě Bakaly, pochopitelně https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/homecredit-cina-cesko-pr-agentura-dezinformace.A191210_143304_domaci_vlc?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

CML
Návštěvník
CML

Z hlediska bezpečnosti byla akce fiasko. Policie udělala hrubou chybu hned na počátku, kdy špatně identifikovala pachatele a vypustila mylnou informaci v dobré víře ven. Mezitím skutečný pachatel uprchl a získal čas. Nechci ani domyslet, co by se stalo, kdyby si vybral jako další cíl školku, shoping park, nádraží, centrum s trhy atd… Kdyby chtěl uprchnout přes polsko např na ukrajinu nebo do moldávie, s cílem srývat se, tak měl možnost. Anebo bylo všechno jinak. Tuším , že dnes bude článek o zbraních a nových směrnicích EU…

Lidožrout
Návštěvník
Lidožrout

Ještě padne za oběť hodně čechů a moraváků. Ještě to ani nezačalo. Rozvědky si tu začali zkoušet možné teorie a manévry. Musí testovat terén. Zpravodajské služby pracují pro Brusel. My jsme se Bruselu vzepřeli a odmítli jsme “odzbrojovací vyhlášku”. ČT se mnohokrát prořekla když “mylně” komentuje události v Ostravě – o nelegálních a legálně držených zbraních nemají slepice moderátorky ani páru… Politici – Bublan a Hamáček – víme, že jsou napojeni na muslimskou obec i Aspen institut. TOHLE jsou prosím lidé, kteří mají dbát na bezpečnost obyvatelstva. Zvláště na Bublana pozor. Jako bývalý zpravodajec má vědomosti a informace zvláštního utajení. Může mi tu Tvarůžkový vykládat kydy 24 hodin denně, ale skutečnost je viditelná.

Ladislav
Návštěvník
Ladislav

Mimo téma:
Obří požár v Řeporyjích: Skanzen lehl popelem! Jen pár hodin před jednáním o pomníku vlasovcům

https://www.blesk.cz/clanek/regiony-praha-praha-krimi/628397/obri-pozar-v-reporyjich-skanzen-lehl-popelem-jen-par-hodin-pred-jednanim-o-pomniku-vlasovcum.html

Předpokládám, že Pavlíkovi bude ještě horko a tohle byl jenom začátek. Třeba řeporyjští občané pochopí, že toto nebyla šťastná volba a příště budou volit lépe.

CML
Návštěvník
CML

Pavlík si zahrál na císaře Nerona, starý trik, …

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

CML
ten upocenej tlustej debilní šašek z řeporyj tam zase dělal ksichty jak na běžícím pásu a tu bundu co ulovil někde v popelnice mu museli přes pupek zapínat nejmíň tři. To je ale odporná kreaturka.