Pád americké republiky: Šokující proměna ulic kdysi luxusního Hollywoodu na chudinský slum...

Pád americké republiky: Šokující proměna ulic kdysi luxusního Hollywoodu na chudinský slum a ghetto ve stylu zemí 3. světa! Výkaly, zápach, stany s bezdomovci na chodnících, bordel jako na Luníku IX v Košicích, drogy, chcíplí psi ležící na ulici, feťáci ležící na chodníku před mrakodrapem CNN a nikde žádná policie! Český krajan žijící v USA přinesl záběry Šachové koncovky NWO, která právě dorazila do Ameriky a bude počátkem rozpadu USA na liberální a konzervativní státy! V těch prvních bude vládnout anarchie, v těch druhých totální kontrola a sledování policie, vyberte si!

Pád americké republiky: Šokující proměna ulic kdysi luxusního Hollywoodu na chudinský slum a ghetto ve stylu zemí 3. světa! Výkaly, zápach, stany s bezdomovci na chodnících, bordel jako na Luníku IX v Košicích, drogy, chcíplí psi ležící na ulici, feťáci ležící na chodníku před mrakodrapem CNN a nikde žádná policie! Český krajan žijící v USA přinesl záběry Šachové koncovky NWO, která právě dorazila do Ameriky a bude počátkem rozpadu USA na liberální a konzervativní státy! V těch prvních bude vládnout anarchie, v těch druhých totální kontrola a sledování policie, vyberte si!

Český krajan Michal Šopor, který na svém kanálu YouTube [1] přináší videa z amerických reálií v USA, především tedy ze státu Kalifornie, přinesl naprosto šokující a natolik zásadní dokumentární video, které si zasluhuje širokou medializaci. Počátkem srpna natočil surové záběry z centra Hollywoodu, slavné čtvrti v Los Angeles, kterou si většina lidí spojuje s americkými herci, celebritami, luxusními obchody a drahými auty. Jenže, to už je dávno pryč. Za posledních několik týdnů poté, co USA otřásají protesty Black Lives Matter, se Hollywood přeměnil doslova na chudinský slum a ghetto v jednom, které je doslova jako vystřižené z post-apokalyptického filmu.

Ulice v Hollywoodu

Tyto záběry vám CNN nikdy nepřinese, neukáže vám stav kdysi nejbohatší čtvrti Hollywoodu, která ročně přitahovala stovky milionů návštěvníků. Covidová krize totiž způsobila krach a zastavení mezinárodní letecké přepravy, ciziny a turisté zmizeli a spolu s nimi zmizeli i drahé obchody, které prodávaly zboží, suvenýry, poskytovaly občerstvení, kavárny, restaurace, módní salóny, to všechno je během pouhých pár měsíců pryč a z Hollywoodu je páchnoucí slum, kde nikdo po ulicích raději ani nechodí. Prázdné ulice v pravé poledne, pouze polehávající bezdomovci na chodnících.

Hollywood, jaký vám CNN nikdy neukáže

Město Los Angeles zakázalo bezdomovce z chodníků a ulic vyhánět, nikdo se jich nesmí dotknout, nikdo nesmí sáhnout na jejich věci. Po chodnících se nedá chodit, protože jsou na nich stany bezdomovců. Pokud se někdo vydá pěšky nebo na skejtu, případně na koloběžce do Hollywoodu, musí jet u okraje silnice, kde jezdí auta. Stany a chudinské přístřešky jsou na chodnících nalepené těsně před vchody do uzavřených obchodů. Stany nikomu nevadí, protože obchody jsou už dávno zavřené, turisté zmizeli a obchody zkrachovaly. Ve městě se oficiálně stav nezaměstnanosti uvádí mezi 17 až 20 procenty, to podle toho, jaká statistika se bere za relevantní. Ve městě zkrachovaly i zastavárny, to je pokaždé znamení, že ekonomika se zhroutila a padla na dno.

Ulice v Hollywoodu, zavřené obchody, před nimi stany bezdomovců

Jenže pozor, stejně jako v ČR nebo v EU, rovněž i v Kalifornii se oficiálně vede statistika pouze o agregované nezaměstnanosti, nikoliv o té organické. Jinými slovy, nezaměstnanost se určuje podle počtu lidí, kteří se přihlásili o dávky v nezaměstnanosti, tzv. welfare benefits, ale na ty dosáhne jen malá část nezaměstnaných, protože nárok na tyto dávky je limitovaný předchozím zaměstnáním. Reálná organická nezaměstnanost se podle odhadů blíží v některých čtvrtích až ke 40% v Los Angeles, protože spousta obyvatel LA jsou nelegálové, přistěhovalci, migranti a hlavně drifteři, kteří přijeli do Kalifornie za prací, za příležitostí, přišla krize a už tam zůstali.

V USA tiká časovaná bomba kolapsu důchodových kapitálových fondů desítek milionů Američanů

Spojené státy se podle mnoha pozorovatelů blíží ke státnímu bankrotu tzv. dolarové imploze. Přestože FED neustále tiskne nové peníze, resp. už je ani netiskne, pouze elektronicky připisuje další a další nuly na bankovní objemy generovaných peněz, které se okamžitě přerozdělují v různých stimulačních balících mezi obyvatelstvo, v Americe přesto tiká časovaná neutronová bomba, které zlikviduje současnou podobu USA. Tou časovanou bombou jsou americké důchody, resp. penzijní fondy známé pod označením amerického daňového zákona o penzijním spoření, sekce 401k.

Ghetto v centru Hollywoodu

Američané nemají evropskou formu solidárních důchodů, ale investují část svých mezd do kapitálových fondů. Jenže v těchto fondech je obrovský schodek. Podle informací ze srpna mají americké spořící kapitálové fondy pouze 16 dolarů z každé stodolarovky, kterou mají důchodcům v budoucnu vyplatit. Podle informací z 1. září je situace ještě horší, ve fondech je krytých pouze 8 dolarů z nárokovaných 100 dolarů k výplatě budoucích důchodců.

Amerika se rozpadne na dvě unie, liberální a konzervativní. Ani v jedné to nebude žádný med

Tento systém se buď zhroutí, anebo americká vláda bude muset americké důchodové fondy zachránit bailoutem, jenže to by vyšlo na biliony (nikoliv miliardy) amerických dolarů. Současná krize v USA není náhodná. Rozvrat americké společnosti jde ruku v ruce s rozvratem americké ulice. Celebrity začínají utíkat z Kalifornie, stěhují se do států pod kontrolou Donalda Trumpa a jeho Republikánské strany. Americká společnost zahajuje mohutný proces sociální segregace, který dosud Amerika nezažila. Zatímco rasová segregace v USA prakticky vymizela, sociální segregace se prohlubuje tak dramaticky, že to nakonec povede k rozpadu americké unie.

To není Luník IX, to je hlavní třída v Hollywoodu

Státy unie pod kontrolou Demokratické strany, tedy tzv. liberální státy, se stanou zeměmi multikulturalismu a neskutečné chudoby, všudepřítomného socialismu, neomarxismu, přerozdělování a otevřené migrace. Naopak státy pod kontrolou Republikánů se o to více opevní doktrínou Law & Order, tedy Zákon a pořádek, čehož bude dosaženo opačným extrémem, maximální mocí a silou policie, tajných služeb, kamerového sledování, omezením občanských svobod, kdokoliv bude mít jiný názor, bude považován za komunistu, liberála, sympatizanta s Antifou atd. Dva systémy, dva extrémy.

Slum před zavřenou zastavárnou. Ve městě, kde zkrachuje a zavře i zastavárna, je opravdu všem nadějím konec.

Katalyzátorem procesu se stanou volby amerického prezidenta, které skončí mohutnou roztržkou, neuznáním vítěze voleb, liberální Amerika nepřijme zvolení Donalda Trumpa prezidentem a bude zahájen proces rozpadu americké unie. Všechny ukazatele k tomu směřují a investoři si všímají, že vláda před volbami se už ani nesnaží zachraňovat státní rozpočet a rozpočtovou kázeň a rozvahu, peníze se prostě tisknou, naskakují objemy peněz v počítačích bank, zatímco v amerických luxusních centrech vyrůstají chudinská ghetta s obrovskou organickou nezaměstnaností, o které se raději vůbec nemluví, protože by došlo k prozrazení tajemství, že císař je nahý.

Proces návratu Good Old Ages je podle všeho u konce, Brave New World ale obsadí jen část USA, zbytek se uzavře do sebe na ochranu konzervatismu

Koronavirová krize nachystala popravu americké republiky, zlikvidovala rostoucí ekonomiku, která se zdála, že návratem éry Good Old Ages na bází těžby uhlí, železné rudy, těžkého průmyslu a amerických továren stylu počátku 20. století se podaří vyrobit ekonomický revival na počátku 21. století. Zjevně nepodaří, protože USA jsou v bankrotu, pouze se to daří maskovat tištěním dalších dolarů, které jsou rezervní světovou měnou, ještě nějakou chvíli, ale každému je jasné, že i v Evropě už se nepočítá s dolarem, ale s ruským plynem. To samo o sobě je tečka za érou amerického impéria.

Ghetto pod viaduktem

Revoluce do USA nepřišla se srpem a kladivem, přiletěla na křídlech virové pandemie a na zádech amerického liberalizovaného školství za posledních cca. 30 let, které změnilo americkou populaci a její hodnoty. Společenské procesy došly do fáze, kdy centrum americké zábavy a lesku jakým byl Hollywood, se proměnilo v ghetto a předznamenává pád americké republiky. Bezdomovci před butiky a salóny v LA jsou pouze prvním signálem před daleko horším procesem, a to je ztráta veškerých životních úspor desítek milionů Američanů na důchodových kapitálových účtech 401k. Zatímco Wall Street roste a rostou indexy, kapitálové důchodové fondy se hroutí. Jak je to možné?

Feťák ležící na ulici naproti mrakodrapu CNN

Když rostou trhy, proč nerostou výnosy z kapitálových instrumentů? Odpověď je snadná, jsme svědky obrovské bubliny, kdy investoři sypou peníze do společností jako Apple nebo SpaceX, ale neuvědomují si, že veškeré obraty na trhu jsou dnes v USA generovány dluhem, rozdáváním šeků obyvatelstvu, které poběží do obchodů si koupit nový iPhone, nebo v očekávání Muskova celoplanetárního internetu SkyLink, který zaplaví oblohu více jak 14 000 satelity na nízké oběžné dráze. Jenže, to nejsou investice do růstu ekonomiky USA, to jsou peníze do růstu několika globalistických firem a jejich oligarchů. Proto americké důchodové fondy nerostou, protože kompozitní investování již negeneruje na 401k účtech naprosto žádné zisky, ani takové, které by pokryly inflaci. Rok 2020 přinese pád americké republiky, jenom to bude nějaký čas trvat, než to Američanům a zbytku světa dojde.

Nejen o této situaci v USA budeme hovořit dnes po 19:00 hodině v pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme i témata z domova a ze světa, všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Cml1
Návštěvník
Cml1

Toto je původní domov černochů.

https://www.youtube.com/watch?v=aFQVHqdDabg

A čím více se mu vzdálí a svému vlastnímu způsobu života, tím více trpí. To platí pro všechny rasy.

Globalizace se musí úplně zlikvidovat a podpořit co nejpestřejší druhy tradic, kromě degradačních=sebedestruktivních (vakcinace, obřízka a spol.). Každá rasa má svůj přirozený způsob života, kterého je třeba se držet.

černoši:
https://www.youtube.com/watch?v=lVPLIuBy9CY
https://www.youtube.com/watch?v=aK2AcmNEmWs
https://www.youtube.com/watch?v=FQJqLyZYFQw&list=PLqFXUkxzqOTREynzWcVDj99RQQUprzqVe&index=9
https://www.youtube.com/watch?v=Qc0aHIpE9Qw&list=PLqFXUkxzqOTREynzWcVDj99RQQUprzqVe
https://www.youtube.com/watch?v=CMigIwUgvSI

rudoši:
(nepřebírat od bělochů bílou mouku, bílý cukr a alkohol!)
https://www.youtube.com/watch?v=QkgD_9yW6yI
https://www.youtube.com/watch?v=JvE1XdBYkkw

žluťoši:
https://www.youtube.com/watch?v=i1oFFqFMlvI
https://www.youtube.com/watch?v=-T16k1OI1h4
https://www.youtube.com/watch?v=zw_7ddUJ5Wg

běloši:
(z Edenu mezi dvěma řekami = Váhem a Hronem)
https://www.youtube.com/watch?v=pqoeM18vCaU
https://www.youtube.com/watch?v=2Gutj48lNC8
https://www.youtube.com/watch?v=kpmyFw0cN5E
https://www.youtube.com/watch?v=scMApdEwMes
https://www.youtube.com/watch?v=YSYmSnpQ360

zazracnedieta
Návštěvník
zazracnedieta

Keď si srbský prezident Aleksandar Vučić uvedomil presun srbskej ambasády do Jeruzaléma neskoro..

https://youtu.be/2IgNzeRNtWw

Boo-G
Návštěvník
Boo-G

Vučič je předevšim votlemenej blb , měnič kabátů a vítač a tohle mu přeju 🙂
Doník je neomalený hovado… což miluju 🙂
To je jako ten jeho Pompeo… taky muj čovek.
Nějaká serbija…co je serbija? Foldyna. Velká ústa Foldyna 🙂
Měl vstát a říct… to tu nejni… my nic nepřesouváme… ale znáte to… gravity of the situation 🙂
Srbáci maji jednu vadu, jsou to hrdinové, ale vocamcaď pocamcaď… nakonec se sehnou. Dycky.

Robert
Návštěvník
Robert

No tak…rád čtu aeronet,je tu dost zajimavych názoru,ale tady co stě napsal pane Bu Dzi,je to sprostá urážka ..vocamcad pocamcad..můj praděda bojoval proti Turkům aj proti Rakušanům,můj děda proti Němcům ,já proti chorvatským fašistům,jestli Bůh dá štěstí ,stihnem ještě proti Albáncům ..že se nakonec sehneme říká kdo? Potomek těch který předali Sudety bez jediné rány..potomek těch který se odvážili povstát, když už Rusové byly před dveřmi,potomek těch který nenáviděly okupanty z tepla sveho obýváku …vy budete něco kázat o Srbech… raději mlčte….jinak nechci nikoho urazit.Bylo tady hodně statečných mužů ,a také pevné věřím že pořád jsou…

Boo-G
Návštěvník
Boo-G

Ale ale robe… já mám tetu v srbsku, ona je češka, ale vzala si srbáka, nějakýho velkýho šéfa na dráze , už za komančů. Já tam byl mockrát, měli dáču v crnej gore u móře a znam je móc dobře. Češi jsou hovna , ale nedělaji ze sebe kingy… zatimco srbácí se chvástaj a skutek ? Utek. Jako se chvástali s kosovem, mysleli že rusáci jim pomůžou a skutek utek… bombardiróvka a kapitulace. Miloševiče vydali. Mladiče… a za WW2… taky … partyzání a CO? Stejně to prosrali…jen víc mrtvol.
PCHE pane, PCHE.
A co vy , takový hrdina, říkáte na Foldynu… Big Mouth Foldynu ?
Hrdinství nejni bojovat, hrdinství je vyhrávat.
I ty turky zastavili až u vídně… polácí 🙂
Tady je video, který na pohled nesouvisí s naším rozhovorem, ale dejte ho a pak mi řekněte, byl ten hrdina co píchá do vohně hrdina?
Nebo byl hrdina pan továrník?
https://www.youtube.com/watch?v=-ZI5eiggWbQ

Thom
Návštěvník
Thom

Nič není stratené. Vyhlási že to podpísal v stave pomatenia mysle. Pobudne si pár týždňov na lôžku v sanatóriu a dokument sa anuluje.

Rostislav
Návštěvník
Rostislav

MUDr. Josef Hrušovský, Zdrojové právo a Harley Davidson
https://www.youtube.com/watch?v=cRQGQ_C7FXU

Ornest
Návštěvník
Ornest
Armica
Návštěvník
Armica

Čemu se divit ? Tenhle svět ovládají už nejméně sto let jedni i titéž. Římané ! Jinak občas zazní ” Římský klub” či zednářká lóže. Ale jde stále o stejné rodiny. Nepřetržitě. A dělali to takto, jako v Kalifornii, či jinde, vždycky. Rozbít, rozvrátit, na lidi uvrhnout absolutní chudobu spojenou s prostitucí, infekcí ze špíny a hladu a když byl národ po pár měsicích / letech na totálním dnu, poslali revolucionáře/ spasitele a nabídli řešení. Tu vyhlášením samostatné repubkiky, tu nacionalismus či socialismus a národy to po prožitém zoufalství ochotně přijmou vždy.
Takto jsme potupně přišli o veškeré bohatství, svobody a štěstí Nechápeme to, protože přepisovači historie se tuze činili nejen pravidelnými přepisy školních učebnic, ale i ničením a pálením kronik a obrazů.
Proto máme na konci 19. století Prahu proslulou prostitucí a kavárnami všeho druhu, proto němci po 1. sv při splácení válečných represí měli před nástupem Hitlera chleba za milión říšských marek a my s úlevou při ukončení protektorátu B. und M. vzali za vděk slibům Gottvalda a Rusové po 3 letech rozpadu SSSR , tedy absolutní bídy a chaosu , přijali konec impéria a nástup ochmelky a demokrata Jelcina ochotněji .
Takže, když jedni a titéž dělají stále totéž, tak nelze ani pochybovat, že do USA se žene spolu s novým spasitelem ještě větší zotročení. Hollywood asi ztratil smysl, že ho vydali napospas chudině a feťákům Věřím tomu, že celebrity už jsou dávno někde na Bahamách a vily mají prodány.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Taky mám dojem, že filmy z holývůdu už asi do kin moc lidí nepřilákají. Herci mají splněno, tak se zřejmě odstěhují.

Armica
Návštěvník
Armica

možná jim už nezbývá ani na výplaty pro ty rádoby umělce. Že by přišli také zbyteční ?

josef
Návštěvník
josef

to je pouze odvar Černé šlechty, ta tu vládne odnepaměti

Samovrah
Návštěvník
Samovrah

https://youtu.be/_q7njXlxik0 aMerican dream videl som to dávno ale možno niektorí nie.. sú tam ceské titulky a je tam zjednodušene vysvetlene ako to funguje a takto to pochopí skoro každý

Dáša
Návštěvník
Dáša

Jen tak na okraj
letiště u Starého Města u Moravské Třebové je na Flightradaru zaneseno jako Altstadt

Staré Město
Návštěvník
Staré Město

Kurvy sionisticko-německý. Kde si myslí že jsou? V Reichu?

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Sice “mimo misu”, ale vida na ziDnes ten vybliv chazarskeho zidaka Novotneho, nemohl jsem odolat.
No to je cemu pan VK by mohl rici super-duper chucpe!

Jak zidaci skodi a nici Cesko.. Nejen moralne (viz Zelezny-Eisenkraft a jeho Nova s porno filmy “pro mladez”),ale i ekonomicky jako tento z@rd.
Jednou, dali Buh, mozna ze nastane doba, kdy rozumni nacionalicti Cesi uznaji, ze Adolf Hitler vedel moc dobre proc se snazil o ocistu cs naroda od tohoto satanskeho previtu …

Uvidime, jak se Cina ozve, ale obavam se, ze odveta bude TVRDA a devastujici pro cs ekonomii a zivoty obycejnych lidi …
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pavel-novotny-dopis-foreign-policy-cesko-cina-tchaj-wan-milos-vystrcil.A200906_091043_domaci_wass

Pro ilustraci kvality mnoha poddanych (tito jsou provereni, schvaleni a registrovani na ziDnes) v dnesnim “Jude Protektorat Shabbez Deckel & Knoedel”, v diskuzi vetsina z nich souhlasi s primitivnim pornografickym zidakem Novotnym!
No to je super-duper chucpe, pan VK by mel napsat clanek ci venovat tomu trochu pozornosti v pristim vysilani na Svobodnem Vysilaci.
https://foreignpolicy.com/2020/09/04/czech-republic-china-prc-taiwan-letter-document-threat/

To vybliti zidaka stoji si za to precist! Tez poslouchat tu jeho “inglis” – no to je zradlo! A to za poslednich 30 let chodil do skoly, a “inglis” se ucil!
Kde se snazi rici ze se stydi za presidenta, namisto “being embarrassed”, nebo “being ashamed” placa ze je “shy”.. Jak takovy debil a skudce mohl byt zvolen za “starostu”??? To napovida hodne o poddanych v Jude Protektorat Shabbez Deckel & Knoedel..😪

https://foreignpolicy.com/2020/09/04/czech-republic-china-prc-taiwan-letter-document-threat/

“Cim driv pred 1989 bejt v hajzlu, tim lip. Cim dal, tim jeste lip”. Kdyz prijde ke vzdalenosti, jen skoda, ze zapadni polokoule nepokracuje jeste dal pod jiznim polem.
“Dale, od Jude Protektoratu dale, co nejdale”.
Puravida

Samovrah
Návštěvník
Samovrah

Myslíš toho Adolfa ktorého babička Mária Anna Schickelgruber mala jeho otca Alojza s Rotschildem??? Tak to potom jooo už je svet zachránený.. Ty očividne nechapes prečo žid zabíjal židov tak ako to robia aj doteraz
. Vďaka tonu tvojmu “idolu” teraz ani zida nemôžeš nazvať židom aby si nebol obvinený z antisemitizmu.. Nemozes byť hrdý na svoj národ lebo si hneď nacek…ešte stále. Očividne nechapes ako funguje chorá židovská myseľ.. Funguje nasledovne dá Ti jed do čaju posadí sa naprotitTebe a s úsmevom bude sledovať ako ten čaj piješ… Pre nich je zabiť ako pre Teba ísť ráno na záchod.. Keďže sa ma snažia zabiť a posledne roky dosť intenzívne tak viem dobre proti komu stojím ak to chceš zistiť tak odhal svoju identitu a potom (pokiaľ budeš mat šťastie a dostatok mozgovej kapacity po cítiš na vlastnom tele proti komu a čomu stojíš priatelu.. Obdivovať zidaka Hitler a ktorý má na svedomí milióny Slovanov koze len žid alebo debil.. Pekny deň

Jaris
Návštěvník
Jaris

Samovrah
Pokud babicka Anna Schckelgruber mela s chazarskym Rothchildem Aloise, tak podle zidackeho zakona Alois zidak neni. Navic vnuk Adolf Hitler byl uz druha ‘gojimska’ generace. Z toho, co vim, Adolf Hitler zidak nebyl a ani zadne zidacke rysy nemel.

Samovrah
Návštěvník
Samovrah

Jaris tak tým pádom mi je Vas úplne ľúto keď podľa Vás Hitler nemal chazarske rysy tak potes Pánboh.. Dnes sú židia dokonca modro okí blondiaci.. Absolútne netušíte ocividne proti čomu komu a akému množstvu stojíme
.. Vy Adolfa uznavate len chcel vyhladiť židov.. Tak za prvé Adolf sám žiadneho v žida nezabil.. Za druhé 6 miliónov nezomrel ani náhodou.. Za tretie ja nepíšem že bol SEMITA… Je to chazar sledujte jeho uši a nos.. Ak ani to Vám nepomôže tak očividne ani netušíte ako chazari vyzerajú

Jaris
Návštěvník
Jaris

Samovrah
V tom se spolu neshodnem. Hitler byl Rakusak a za Rakouska Uherska tam byly vsechny mozne narodnosti. Podle meho nazoru Hitler jako zid nevypada. Sam zidy nesnasel jak popisuje ve sve knize Mein Kampf. Jeho snaha byla dostat vsechny zidy z Nemecka ven. Usiloval o to, aby odesli do Palestiny. Mluvilo se take o Madagaskaru, kam je Hitler chtel premistit. To se nepovedlo a do palestinskeho exilu mu vlezla valka, takze to vykopnuti zidu nemohl dokoncit.
Po 1. svetove valce bylo Nemecko na hunte. Hitlerovi se podarilo nemozne. Zidacke lichvarske banky obesel, ze si sam zacal tisknout penize/ poukazky a z Nemecka behem par let postavil ekonomickou velmoc.
Byl to mezinarodni zid, ktery zahajil valku proti Nemecku. V americkych novinach stalo, aby vsichni zidi na svete bojkotovali nemecke zbozi. To Nemce natolik rozzurilo, ze z toho vznikla povestna “kristalova noc”. Ti, jak jiste vite, zrujnovali zidovske obchody a napeti rostlo. Sudetakum narostl hrebinek a zacali vyhazovat Cechy z jejich domovu, bourali hranicni znamky, atd. Do toho se pridali ne zrovna inteligentni Polaci, obsadili Tesinsko a ti nakonec od Nemcu dostali pres drzku. Na 2. svetovou valku bylo zadelano, ne ze strany Hitlera, ale hlavne Anglie a Francie.
Doporucuji vam shlednout serial ‘The Greatest Story Ever Told”. Da se to najit i s ceskymi titulky. Vynikajici dokument dobove historie z jineho uhlu.

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Papouskujes nepodlozene nesmysly. Satanova Synagoga se rehta, “oooo, jak ten goj krasne papouskuje presne to co pro nasi propagandu a lzi potrebujeme!” Shalom.
https://kingidentity.com/lib.html

Samovrah
Návštěvník
Samovrah

Áno ako Hitler bol arijec preto bol jeho dvorný doktor žid preto bol obklopený chazarmi Geobels Hess Himmler Heidrich.. Bože môj ľudia vy aji nevíte ako chazari vyzerajú

Salcman Rudla
Návštěvník
Salcman Rudla

Jako osvoboditel je oslavován americký generál Patton, nepřítel Židů. Mohu poskytnout výpisky z jeho válečného deníku, kde píše o Židech, že je to špinavá podřadná verbež, která si zaslouží v těch koncentrácích zůstat. Skvělý demokrat, určitě ne xenofobní

Z clanku na NR asi lzida pisatele ale ze by byla pravda o tom zabiti Pattona?

Aldo
Návštěvník
Aldo

Prymula: Očkovaní nebudou nosit roušky a mít žádná omezení. A budou i žluté hvězdy?
————————————————————————
„Lidé by si měli sami uvědomit, že budou v různém režimu – ti, co budou očkováni, nebudou muset nosit roušky a nebudou mít žádná omezení,“ varuje Prymula. A budou taky žluté hvězdy a takové ty jako hromadící tábory pro neočkované?
„Lidé by si měli sami uvědomit, že budou v různém režimu – ti, co budou očkováni, nebudou muset nosit roušky a nebudou mít žádná omezení,“ uvedl nedávno v tichosti podle článku iDnes vládní zmocněnec pro vědu a výzkum ve zdravotnictví, vakcínolog slibující COVID-19 vakcínu za baťovských 99 kaček, přední Svědek Covidův, Rouškarián a šiřitel paniky už od dob prasečí chřipky Roman Prymula.
Tak nám po dobách, kdy jsme byli kádrováni podle třídního původu či podle rasy, přicházejí časy, kdy budeme kádrováni podle vakcinace. Roman Prymula, vedle Maďara, Duška, Rážové či Jágrové, jedna z hlavních postav poblázněných mediální pozorností a mocí, jež jim padla do klína navzdory občas pochybné kvalifikaci či možným střetům zájmů (lobby pro farmaceutický průmysl: Maďar účast v očkovací firmě Avenier, Prymula obchody s dcerou viz níže…), podle všeho tuší, kam se události dále posunou.

http://svobodnenoviny.eu/prymula-ockovani-nebudou-nosit-rousky-a-mit-zadna-omezeni-a-budou-i-zlute-hvezdy/

Dáša
Návštěvník
Dáša

Až sleví na 19 určitě si ji všichni nechají aplikovat.
Čím dřív se na něj hodí síť, tím lépe.

Samovrah
Návštěvník
Samovrah

přední Svědek Covidův, Rouškarián a šiřitel paniky už od dob prasečí chřipky Roman Prymula.
Tak toto ma tam neskutočne rozosmialo i keď ten článok na smiech nieje

Jaris
Návštěvník
Jaris

Dasa
Jsem zvedava ‘zda li mu tu medaili daj, ci nedaj li’. Prymula je magor.

marty
Návštěvník
marty

On Vas prejde humor, az pujdete naporcovat 50 let starou kozenou brašnu a obalit ji jako rizky az sezerete posledni kartonovou krabici…

Medvidek David
Návštěvník
Medvidek David

.. trochu jsem prolezl net .. 🐻
= Originální dokumenty Světové Banky a její Covid-19 strategie =
http://documents1.worldbank.org/curated/en/993371585947965984/pdf/World-COVID-19-Strategic-Preparedness-and-Response-Project.pdf