Overtonovské okno se posunulo, český ministr obrany nevyloučil rozmístění amerických vojenských základen...

Overtonovské okno se posunulo, český ministr obrany nevyloučil rozmístění amerických vojenských základen na území ČR v případě, že vypovězená smlouva INF mezi USA a Ruskem povede k ohrožení bezpečnosti České republiky! Náměstek ruské Dumy označil americké odstoupení od smlouvy INF za účelovou záminku pro rozmístění amerických základen v zemích Střední a Východní Evropy!

Overtonovské okno se posunulo, český ministr obrany nevyloučil rozmístění amerických vojenských základen na území ČR v případě, že vypovězená smlouva INF mezi USA a Ruskem povede k ohrožení bezpečnosti České republiky! Náměstek ruské Dumy označil americké odstoupení od smlouvy INF za účelovou záminku pro rozmístění amerických základen v zemích Střední a Východní Evropy!

Rychlost procesů doslova bere dech. Minulý týden v úterý jsem tady psal článek o tom, jak český ministr zahraničí leze Američanům do pozadí, a v té souvislosti jsem i varoval, že americké odstoupení od smlouvy INF povede nejen k výrobě nových amerických raket středního doletu, ale spolu s tím to povede i k rozmístění amerických základen v Evropě v zemích amerických partnerů a k rozmístění těchto nových amerických raket. Když jsem v úterý článek psal, netušil jsem, jak obrovsky rychlý spád mají procesy v ČR, protože už v neděli moje slova z úterního článku potvrdil český ministr obrany Lubomír Metnar (Hnutí ANO), který pro deník Právo v rozhovoru uvedl, že nevylučuje rozmístění amerických základen v České republice [1] v případě, že následkem vypovězení smlouvy INF ze strany USA a poté Ruska bude zhoršení bezpečnostní situace České republiky.

Lubomír Metnar, ministr obrany ČR.

A dámy a pánové, na to můžete vzít jed, že nic jiného než zhoršení bezpečnostní situace se nečeká. Již několik dnů po vypovězení smlouvy INF provedly obě velmoci balistické testy svých raket středního doletu a obě země oznámily, že hodlají vyvinout úplně nové raketové nosiče. Rusko oznámilo, že bude proti USA postupovat tzv. zrcadlovým efektem, což je ale přesně to, co Američané chtějí. Umožní to totiž nastartovat horečné zbrojení, což je snem celého amerického vojensko-průmyslového komplexu. Každá nová ruská raketa bude vítaným důvodem pro západní protiruskou propagandu a mediální hysterii, která povede k navyšování zbrojních výdajů nejen v USA, ale v zemích všech amerických partnerů. Už to není otázkou zda-li, ale je to pouze otázkou kdy dojde k rozmístění amerických raket a vojenských základen v Evropě.

Rusko má jasno, že Metnarův výrok v rozhovoru pro Právo je přípravou informačního pole v ČR pro rozmístění amerických základen
Jurij Švitkin, náměstek předsedy bezpečnostního výboru ruské Dumy.

Náměstek předsedy bezpečnostního výboru ruské Dumy Jurij Švitkin na Metnarův výrok již reagoval [2] a uvedl, že ho to nepřekvapuje, protože americké odstoupení od smlouvy INF se má stát pretextem pro rozmístění amerických raket a vojenských základem v Česku, Polsku, na Slovensku a zejména v Pobaltí. Za tímto účelem probíhají i v ČR mohutné opravy mostů a mostků s cílem zvyšování jejich nosnosti, aby unesly americké kolové a pásové nosiče mobilních odpalovacích komplexů americké armády, které váží desítky tun. Odstoupení od smlouvy INF povede v následujících měsících v Evropě k mohutné vojenské eskalaci, jak uvádí informační vojenské zdroje naší redakce.

Nekonečný vlak s transportéry BVP-2 v zimní kamufláži vypůjčené od Bundeswehru na bratislavském nádraží Vajnory s cílem určení na Ukrajině

Na Ukrajinu jsou přesunovány obrovské divize vojsk NATO, minulý týden opět byly hlášeny ze Slovenska další vojenské transporty BVP-2, ale tentokrát v netradiční zimní kamufláži, kterou používá německý Bundeswehr (Nord Camo), jenže Bundeswehr nepoužívá BVP-2 stroje, takže je možné, že jde o zakázky ukrajinské vlády, která si nechala na západě modernizovat své BVP-2 transportéry včetně zimního kamuflážového nátěru západního stylu. Slovenský čtenář nám poslal fotku a napsal k tomu toto:

Moja mamka dnes cestou z prace vyfotila vlak plny bojovej techniky, bol vraj taky dlhy, ze nevidela na koniec. Miesto:  zeleznicna stanica Bratislava-Vajnory, streda 5. Februara, cas medzi 17:20-17:30, vraj uz niesli rusnovodicovi papiere, tak sa zjavne vlak chystal na odchod, kazdopadne ked som sa tam isiel pozriet o 19:30, tak uz tam nebol. V prilohe posielam fotku – pride mi to, ze ide o BVP-2, ale nie som expert na to. Viac detailov sa mi nepodarilo zistit. S pozdravom MG.

Foto od našeho čtenáře z Bratislavy, transportéry BVP-2 nachystané na odjezd na Ukrajinu.

Tisková mluvčí iniciativy “Ne základnám!” Eva Novotná dnes pro Sputnik navíc uvedla, že se domnívá, že odpor proti americkým základnám v ČR bude dnes daleko menší než byl před více jak 10 lety, když se protestovalo proti umístění amerického radaru v Brdech [3]. Tehdy nebylo Rusko nepřítelem, nebylo vykreslováno jako agresor a dnešní mediální hysterie proti Rusku prý funguje na velkou část obyvatelstva, takže pokud dojde v příštích měsících k rozhodnutí rozmístit v ČR americké vojenské základny, vláda Andreje Babiše to odsouhlasí.

A vzhledem k rozložení sil ve sněmovně by to odsouhlasila i poslanecká sněmovna, protože proti rozmístění základen by se podle všeho postavily jen dvě strany, KSČM a SPD, což by nestačilo na zablokování amerických základen. A podle všeho by KSČM nepoužila proti Babišovi blokační pojistku v podobě ukončení tolerance menšinové vlády Hnutí ANO a ČSSD, protože i kdyby padla vláda a byly by předčasné volby, všechny průzkumy ukazují, že Babiš by s přehledem vyhrál a nic by se na rozdělení moci vlastně nezměnilo.

Slovensko odmítlo uznat Juana Guaida ve Venezuele, politici mají strach, že by uznání Guaida mohlo na Slovensku vyvolat nesouhlas veřejnosti a ovlivnilo by to nadcházející prezidentské volby na Slovensku

Americké vypovězení smlouvy INF tak povede přesně k tomu, před čím jsem už několik měsíců dopředu varoval v článcích a na rádiu SVCS, že když se řekne A, musí se říct i B. Vývoj nových amerických raket středního doletu povede k jejich rozmístění v Evropě na území těch států NATO, které mají servilní a vstřícnou pro-americkou a řiťolezeckou zahraniční politiku. Můžeme třeba polemizovat o Slovensku, kde slovenská vláda odmítla zaujmout postoj k situaci ve Venezuele a rozhodla se zachovat neutrální postoj a nevměšovat se do vnitřních záležitostí Venezuely [4].

Slovensko je tak spolu s Itálií a několika dalšími zeměmi v EU v opozici vůči americkým procesům indukovaného státního převratu ve Venezuele, protože na Slovensku se schyluje k prezidentským volbám a politici vědí, že uznání Juana Guaida by vyvolalo na Slovensku obrovskou nevoli proti těm politikům, kteří by se pod to podepsali. Takže neutralita k Venezuele vychází z obav, že by to ovlivnilo volby na Slovensku. Pokud by žádné volby nebyly, asi bychom viděli jiný postoj slovenské vlády.

Juan Guaido v zednářské lóži Benjamina Franklina v New Yorku, 13. stupeň zasvěcení.

Jenže úplně jiná situace je v České republice, protože jak se ukazuje v posledních dnech, na americkou stranu proti Nicolasi Madurovi ve Venezuele se postavila nejen celá česká vláda, ale i prezident Miloš Zeman, který tím spáchal v přímém přenosu před svými podporovateli politickou sebevraždu a má jediné štěstí, že už nikam kandidovat nebude, protože tento krok uznání amerického pučisty, svobodného zednáře 13. stupně [5] a asistenta amerického operátora CIA Leopoldo Lópeze [6] mu nikdo neodpustí. Jenže Metnarův rozhovor pro nedělní Právo může ukazovat ještě na jeden zásadní aspekt, a to na tu skutečnost, že prezident republiky Miloš Zeman jako vrchní velitel ozbrojených sil je velkým zastáncem NATO, včetně české účasti na misích NATO v cizině.

Je docela možné, že by proti rozmístění amerických základen v ČR nic neměl, pokud by to bylo zdůvodněno hrozbou a zhoršením bezpečnostní situace ČR, např. rozmístěním nových ruských raket v Kaliningradské oblasti. Zemanův “reset” z minulého týdne, kdy nepravdivě u Jaromíra Soukupa na TV Barrandov tvrdil [7], že venezuelský parlament odvolal z funkce Nicolase Madura (což je nesmysl, ve Venezuele může prezidenta odvolat pouze Ústavní soud), nemusí být nějakým úletem, ale promyšlenou změnou Zemanovy zahraniční politiky s cílem zlepšit vztahy Pražského hradu a Bílého domu. Jenže nové informace, které jsme získali, vrhají na celou kauzu poněkud odlišné světlo.

Zeman nechce odejít v roce 2023 s nálepkou proruského politika kvůli své dceři, upozornily nás dva zdroje nezávisle na sobě

Reakce Aeronetu byla z okolí Pražského hradu a ze dvou zdrojů upozorněna na tuto změnu o víkendu. Miloš Zeman, podle těchto informací, nechce z funkce prezidenta ČR v roce 2023 odejít s nálepkou “proruského politika” a bude chtít do konce svého mandátu postupně otevřít své dceři Kateřině “dveře” do vysoké mezinárodní politiky, která nyní studuje v Londýně na University College London (UCL) [8], kde se zabývá lingvistickou antropologií, lékařskou antropologií a také biologickou antropologií.

Roční školné, včetně ubytování, stravy a dalších nákladů vycházejí zhruba na 1 milion korun za akademický rok [9]. Londýnská UCL je přední školou globalistů. Školu v 19. století pomáhal založit a štědře ji dotoval židovský mecenáš, advokát a finančník Sir Isaac Lyon Goldsmid [10]. Ten pracoval jako obchodník se zlatem pro Rothschildovu Bank of England a pro nejznámější židovskou globální firmu 19. století, Východoindickou obchodní společnost. Kancléřkou (v ČR bychom řekli rektorem) této univerzity je Princezna Anna [11], druhorozená dědička britského trůnu po princi Charlesovi.

University College London.

Náklady na studium UCL jsou enormní, a i když Miloš Zeman má vysoký prezidentský plat 250 000 Kč měsíčně [12], není pravděpodobné, že by prezident tyto náklady hradil, protože dcery a synové prezidentů, králů, panovníků, ale i premiérů a významných osob studují na UCL zadarmo, tedy resp. na základě stipendia, které schvaluje stipendijní výbor UCL. A je velmi pravděpodobné, že Zemanova dcera Kateřina studuje na UCL právě díky stipendiu.

Lze se potom domnívat, že Miloš Zeman svými politickými kroky nechce ohrozit stipendium dcery na UCL v Londýně, a proto minulý týden tak hrubě porušil mezinárodní právo a připojil se k americkým sionistickým jestřábům, kteří natahují pařáty po venezuelské ropě, ale také po zlatě. Pokud oba naše zdroje uvádí pravdu, potom ze strany prezidenta nešlo o jednorázovou akci a změna postojů v zahraniční politice se bude u Miloše Zemana postupně měnit i nadále, a to s ohledem na snahu zajistit dceři nástupní platformu pokračování jeho globalistické politiky, které je Miloš Zeman kandidátem.

Miloš Zeman nechtěl v roce 2007 radar v Brdech, místo toho chtěl bombardovat Írán, stejně jako to tehdy chtěl Izrael. Slova otírající se tentokrát o Dr. Husáka zvedla ze židle další Zemanovy voliče

Nicméně v listopadu 2007 se Miloš Zeman vyslovil pro bombardování Íránu [13] jako lepší varianty, než by byla výstavba amerického radaru v ČR. Nejen tento Zemanův výrok z roku 2007 odhaluje, že Miloš Zeman je hlavně pro-izraelský politik, a teprve poté je globalista, protože kopíruje izraelské postoje už velmi dlouho. Když Izrael v roce 2007 vyzýval k leteckým úderům na Írán, Miloš Zeman se k těmto výrokům připojil. Když před dvěma týdny Izrael uznal Juana Guaida ve Venezuele, Miloš Zeman se k Izraeli připojil a také Juana Guaida uznal. A když nyní víme, že jeho dcera Kateřina studuje na UCL v Londýně zřejmě díky stipendijnímu fondu Sira Isaaca Lyona Goldsmida, po němž je honorární stipendijní fond pojmenován, potom se ukazuje, že globalizace je pouze zástěrkou hodnot, které zastírají příslušnost a podřízení k vládě vyvoleného národa nad všemi deklarovanými hodnotami a lidskými životy.

Hrob Dr. Gustáva Husáka.

Miloš Zeman totiž šokoval i včera, když se velmi nevybíravým způsobem otřel o Dr. Gustáva Husáka v odkazu na Juana Guaida, že když prý ve Venezuele neuspořádá svobodné volby a místo toho by pozval třeba americkou armádu do země, že prý skončí podobně jako Husák [14]. Tohle přirovnání je naprosto divné a děsivé, protože Gustáv Husák skončil ve funkci prezidenta naprostým triumfem, když Václav Havel musel souhlasit, že bude zvolen za prezidenta aklamací komunistickým federálním shromážděním a oběma komorami Lidu a Národů a zaručí kontinuitu práva, což znamenalo, že nebude možné trestat žádné činy z minulosti, pokud nebyly v minulosti taktéž trestné.

Když bývalý kádr z Prognostického ústavu mluví od Dr. Husákovi v souvislosti s pučistou a agentem CIA ve Venezuele… to nevymyslíš!

Veškerou privatizaci po roce 1989 potom řídily kádry z Prognostického ústavu, což byla elitní laboratoř Husákova režimu na implementaci řídících procesů ze západu do systému socialismu a později do systému ekonomické transformace ČSFR. A právě po listopadu 1989 měl Prognostický ústav tuto hlavní úlohu v transformačním procesu ČSFR, tedy právě v době, kdy už v tomto ústavu pracoval i Miloš Zeman. Docházelo tak v jeho přítomnosti k zavádění ekonomických a hospodářských poznatků tohoto Husákova elitního výzkumného ústavu do praxe v Československu. Přirovnávat proto loutku CIA a pučistu Juana Guaida k takovému kádru, jakým byl Dr. Gustáv Husák, je další plivanec do tváře českého a slovenského národa. Miloš Zeman však pronesl tento výrok o Guaidovi jako damage control, protože ví, co svým uznáním Juana Guaida způsobil a provedl svým voličům a podporovatelům. Jenže to už je pozdě. České uznání Juana Guaido proběhlo, a tím je to dané.

Celý obraz tak najednou dostává jasné kontury a barvy. Lubomír Metnar začal několik dnů po americkém odstoupení od smlouvy INF kout železo, dokud je žhavé a připravuje veřejný informační prostor pro veřejnou diskusi o amerických základnách v ČR. Bude se to nově stavět do rámce ruské hrozby ruských raket namířených na ČR, což bude ovšem pravda, protože Rusku de facto nic jiného nezbude. Američané mají odvést v Evropě špinavou práci pro světové sionisty. Nelze dokončit plán na světovou vládu bez toho, aby Rusko bylo poraženo a rozparcelováno mezi globalistické subjekty, které ovšem budou mít v pozadí jediného majitele, světové sionisty. A není náhodou, že 8 dní po americkém odstoupení od smlouvy INF poskytuje český ministr obrany rozhovory, ve kterých nevylučuje rozmístění amerických základen v ČR.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

352
Komentářů k článku


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, nadávky, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky). V diskusích je zakázána impersonace, vystupování pod jmény cizích žijících osob.

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000
  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
pampeliska
Návštěvník
pampeliska

Pan prezident vše jasně vysvetlil u Jaromíra Sokupa v jeho pořadu (7.2). Pan prezident je lišák a překvapil všechny svým prohlášením. Své příznivce i odpůrce. A řekl jasně, že pan Juan Guaidó je DOČASNÝ prezident Venezuely. Vysvětlil, že podle venezuelské ústavy je prezidntem Juan Guaidó, ale pouze DOČASNÝ, jak pan prezident Miloš Zeman několikkrát zdůraznil! A vyzval ho, aby uspořádal OPRAVDU svobodné volby, kde může zvítězit opět Nikolás Maduro! A to si rozhodnou pouze občane Venezuely! A že pozval Guaida k nám? On zve opravdu všechny při gratulaci. Pan prezident je velký taktik a vlastenec! Buďme hrdí, že máme takového prezidenta! Na první pohled není vše, tak, jak to vypadá! Rozhodně nezradil lid Venezuely a jeho zájmy svým prohlášením. Je třeba zachovat chladnou hlavu a prezidentova slova si ověřit z vícero zdrojů a pochopit jeho na první pohled nejednoznačné kroky. Díky Bohu za Miloše Zemana! A navíc vytřel zrak i Kalouskům, Fialům, Farským a těmhle super exotům když měli pocit, že je v téhle věci s nima za jedno. A nechápali, že je zase všechny převezl!

franta kužel
Návštěvník
franta kužel

katastrofa,neuvěřitelné myšlení co se nám to do té politiky vpasovalo.A to platíme? Lidé bděte!!!!Že by novej Bilak.Na komouše nadáváme Havlolidé a jako komouši se chováta,co ,ba i hůř.

Jana
Návštěvník
Jana

Aktuality… Netanjahu o této válce mluví 40 let…

https://www.reflex.cz/clanek/zpravy/86843/chysta-se-izrael-na-valku-premier-netanjahu-ji-muze-nove-vyhlasit-i-bez-souhlasu-parlamentu.html
https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/netanjahu-vydesil-svet-mluvil-o-priprave-na-valku-s-iranem_513697.html

zrovna píšu o …”Menachem Begin se stal premiérem v roce 1977. Dva roky poté předsedal komisi, která pořádala „Jerusalem Conference on International Terrorism“ (Jeruzalémskou konferenci o mezinárodním terorismu), Ta se konala v červenci 1979 ve spolupráci s Jonathan (Netanjahu) Institute.

V roce 1982 o konferenci publikoval Phillip Paul studii „International Terrorism: The Propaganda War“. V ní píše, že „blitz“ měl vznik v Jeruzalémě a konspirační síť zahrnovala členy současných a bývalých vlád Izraele a USA, včetně G.H.W.Bushe, na 700 pozvaných zahraničních novinářů, vlivné přátele Izraele, členy nejvyššího vedení izraelské armády, diplomatických a tajných služeb. “…

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Nějakej “Kovyho” “mediální ring” jsou zase jen vyhozené peníze z našich poplatků. Kdyby těch nebylo idiotské pořady tohoto typu na které se může stejně dívat jen nějakej zhulenej pubertální dement nebudou existovat a
“Kovy” by se spolu s blbečky pro které jsou ty pořady určeny válel počůranej po lavičkách v pražském “šervfůdu” nebo jinde kde se tenhle odpad povaluje. To jsou totiž přesně ti voliči kteří stále ještě pomáhají se
té bandě z demobloku a pirátům v Praze udržet a taky ti co chodí za “flamendráka a pivo” a pár kaček na
dávku “demonstrovat” a ani neví zaco, nebo proti čemu.

Aby byko jasno
Návštěvník
Aby byko jasno

http://prekladyodlesa.sk/tajne-dohody-signalizuju-masivne-zmeny-na-svete-uz-v-marci Podívejte se v článku, kam bychom měli nového uspořádání světa patřit. My Slované ! Ta mapa je úděsná. Bude se rozhdovat o nás a hlavně bez nás. ttps://tadesco.cz/tajne-smlouvy-signalizuji-masivni-zmeny-ve-svete-jiz-v-breznu/ skoro stejný článek, stejná mapa v češtině. Máme se na co “těšit.”

krůtí brko
Návštěvník
krůtí brko

Tedy se mnou jen tak něco nehne, ale tohle snad není ani možné. Pokud je to jen z části pravda, tak potěš Bůh…. Ale i ostatní články toho autora jsou velice zajímavé, jen mám problém uvěřit, že se ty děsy opravdu dějí.

Jana
Návštěvník
Jana

Fulford zatím roky většinou píše pohádky…
“Dostali sme tiež ručne písaný list a dokumenty, ktoré nám poslal ruský obchodník so zbraňami, Viktor Bout, ktorý momentálne sedí vo väznici v štáte Illinois.”
Tak to bych se hodně divila…

Aby bylo jasno
Návštěvník
Aby bylo jasno

Pokud znáte alespoň nějaký cizí jazyk, máte možnost si všechno ověřit v originále. V každém článku najdete odvolání na zdroj, nebo rovnou cizí videa.

jpe
Návštěvník
jpe

kdyz je neco lez je jedno v jakem je jazyku, Fulford mi pripomina verici co kazdejch par mesicu cekaji na konec sveta a kdyz nepride yak to klido pido posunou o dalsich par mesicu.

.B.
Návštěvník
.B.

Tak Kovyho mediální ring startuje
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/dokazete-poznat-fake-news-kovyho-medialni-ring-startuje-65769?dop-ab-variant=5&seq-no=1&source=hp

Dobrá zpráva dne alespoň je, že parlament neschválí manželství LGBT.

fohat
Návštěvník
fohat

Taky roztomilé https://vk.com/video400813730_456239462 A něco k pobavení z evropské produkce..To byla uroven,neee,ten dnešní odpad.. https://vk.com/video400813730_456239843

r.m.
Návštěvník
r.m.

comment image
Srovnání daňové zátěže. V neoliberálním ráji US ráji si nízké daně zřejmě můžou dovolit. “Finanční průmysl” čili tisk USD a výroba derivátů jim to dovoluje. Nebo dovoloval)))
Oproti evropským zemím se daněmi opičíme po našich americký pšáátelích. Ale nemáme ten finanční průmysl, jen otrokárny za zničenou, devalvovanou korunou.
p.s. Japonsko je zvláštní případ. Jejich dluh vlastní sami Japonci.

heriq
Návštěvník
heriq

OT:
Až tady zase bude nějaký idiot bojovat za NEčešství československého Jewrohráběte Kalergiho:
“Coudenhove-Kalergi jsou mimořádná rodina. Německo-česká vysoká šlechta, původně z Nizozemska, přišla do Čech v období napoleonských válek. ”
Premiéra dokumentu dnes:
https://www.ceskatelevize.cz/porady/12119480773-evropska-rodina-coudenhove-kalergi/21856226672/

…může operovat českou televizí – ta pořád jenom lže;)

comment image

Karlos
Návštěvník
Karlos