Otrávená žena z Amesbury zemřela, ona a její přítel měli ruce doslova...

Otrávená žena z Amesbury zemřela, ona a její přítel měli ruce doslova upatlané od Novičoku, oznámila britská policie a znovu tak změnila svoji verzi. Londýn načasoval úmrtí ženy dokonale, jen 3 dny před vrcholným summitem NATO, kde chtějí Donalda Trumpa donutit ke zrušení schůzky s Vladimirem Putinem v Helsinkách! Utracená kočka Skripalových nezabrala na veřejnost, tak nechali “utratit” feťačku?

Otrávená žena z Amesbury zemřela, ona a její přítel měli ruce doslova upatlané od Novičoku, oznámila britská policie a znovu tak změnila svoji verzi. Londýn načasoval úmrtí ženy dokonale, jen 3 dny před vrcholným summitem NATO, kde chtějí Donalda Trumpa donutit ke zrušení schůzky s Vladimirem Putinem v Helsinkách! Utracená kočka Skripalových nezabrala na veřejnost, tak nechali “utratit” feťačku?

“Oba dva měli ruce doslova upatlané od Novičoku, našli jsme chemickou látku na jejich prstech, dlaních, mezi prsty, kontaminace byla vysoká. Předpokládáme, že našli injekční stříkačku se zbytky Novičoku, anebo drželi v rukách nějakou ampulku. Nevíme, kde k tomu přišli. Víme, že byli nedávno na návštěvě v Salisbury, takže je pravděpodobné, že tam někde mohli najít odhozenou stříkačku s Novičokem, kterou pachatelé odhodili po útoku na Sergeje Skripala a jeho dceru. Dawn Sturgesová zemřela na srdeční zástavu, stav jejího přítele Charlese Rowleyho zůstává kritický,” uvedl tiskový mluvčí Scotland Yardu.

Tyto informace uvedl včera večer tiskový mluvčí Scotland Yardu pro britský tisk a celá Velká Británie je znovu na nohou [1]. Britská policie znovu změnila verzi toho, jak se oba dva výše uvedení Britové vlastně nakazili. Minulý týden vyšetřovatelé s jistotou informovali, že oba dva se nakazili z nalezené injekční stříkačky, ve které byly zbytky novičoku. Britská veřejnost tuto verzi vzápětí začala zpochybňovat, protože ve Velké Británii mají drogově závislí s registrací přístup ke zdrojům injekčních stříkaček zdarma od Britského ministerstva zdravotnictví a všichni tito feťáci vědí, že použité stříkačky jsou spolehlivým zdrojem AIDS, žloutenky a transportují stopová množství cizí infikované krve do uživatele, který stříkačku i s jehlou použije po prvním narkomanovi. Představa, že registrovaný feťák Charles Rowley a jeho drogově rovněž závislá přítelkyně si šlehnou něco ze stříkačky, kterou najdou ležet někde v parku, je tak neuvěřitelně stupidní blábol, že britská policie včera tuto verzi znovu raději změnila, už je to prý jinak.

Dawn Sturgesová a Charles Rowley.

Podle včerejších informací britské policie Dawn Sturgesová zemřela proto, že byla Novičokem intoxikována opravdu hodně. Podle policie měla totiž Novičok na obou rukách, na prstech, dlaních, mezi prsty. Britský Daily Mail [2] to doslova přirovnal k tomu, jako kdyby si Sturgesová doslova upatlala ruce od Novičoku. Jenže tyto informace policie naprosto vylučují informace z minulého týdne, že prý k otravě obou Britů došlo ze stříkačky [3], protože v tom případě by rozhodně neměli od Novičoku upatlané ruce. Do kontaktu s chemickým agentem tak museli přijít jinak. Přítomnost Novičoku mezi prsty by mohla naznačovat, že si oba dva umývali ruce mýdlem z pumpičkové nádobky s tekutým mýdlem, jaká se používají běžně v Británii na záchodech, v restauracích apod. Pokud někdo nalil do nádobky nervově paralytickou látku, potom by se dalo vysvětlit, proč oba dva po návštěvě restaurace v Amesbury začali kolabovat.

Chemický trojúhelník Salisbury, Amesbury, Porton Down

Největší podezření vyvolává jen 5 km vzdálená národní chemická laboratoř v Porton Down, která je národní referenční laboratoří pro výzkum chemických a biologických látek. Salisbury a Amesbury jsou od Porton Down vzdáleny jen pár kilometrů a skutečnost, že britská policie nově uvádí, že obě dvě oběti mají ruce doslova upatlané od Novičoku, pouze ukazuje na to, že Down Sturgesová a Charles Rowlie jsou dva náhodně vybraní feťáci a narkomani, kteří nikomu chybět nebudou, ale poslouží vládě Theresy May jako argumentační a vydírací munice proti Donaldu Trumpovi ve středu tento týden. Právě ve středu totiž začíná existenční summit NATO v Bruselu, kam Donald Trump přijede se šokujícím ultimátem.

Chemický trojúhelník, Salisbury, Amesbury, Porton Down.

Podle informací, které začaly před několika hodinami probublávat na americké alternativě, přijede ve středu Donald Trump do Bruselu na summit NATO s požadavkem, že všechny členské země NATO musí do roku 2020 navýšit své zbrojní rozpočty na 2% HDP. To ale není všechno. Pokud se země NATO k tomuto Trumpovi nezaváží, Donald Trump nařídí postupné stahování amerických vojsk z Evropy. Naprostá panika a zoufalství se rozhostila v centrále NATO, protože nejbohatší země NATO v Evropě, Německo, plánuje navýšit své výdaje jen na 1.5% a navíc až v roce 2025. Trump to označil za přístup, který by očekával od nějaké banánové republiky, ale Německo se proti tomu okamžitě ostře ohradilo, že prý Berlín dává nejvíce peněz na obranu v absolutních číslech, protože německá ekonomika je nejsilnější ze všech zemí EU. Londýn ale hraje ještě jinou kartu, protiněmeckou.

Vláda Mayové podle všeho “obětovala” feťačku, aby její mrtvolou mohla bušit do Donalda Trumpa proti Rusku na summitu NATO ve středu

Vláda Theresy Mayové nechce dopustit, aby se 16. července konala ve finských Helsinkách vrcholná schůzka mezi Vladimirem Putinem a Donaldem Trumpem. Londýn tak podle všeho přichystal proti Trumpovi brutální zpravodajskou hru. Britská MI-5 vytipovala v blízkosti Salisbury dva feťáky a narkomany. Díky britskému registru uživatelů drog to nebylo těžké. Následně stačilo zjistit, kde se oba dva pohybují a nastrčit jim do cesty nějakou bojovou látku, např. VX nebo něco podobného. Ve vyšší koncentraci by to mohl být i agent BX, který je sice slabší než VX, ale ve vysokých koncentracích zabíjí úplně stejně. Upatlané ruce obou obětí potom ukazují, že tajná služba už neponechala nic na náhodě a koncentrace byly opravdu vysoké.

Donald Trump přijede do Bruselu s dalšími jobovkami pro partnery v NATO.

V případě Skripalových to totiž vůbec nějak nevyšlo. Zemřela pouze jejich kočka, která byla také upatlaná od Novičoku, a proto ji pro jistotu utratili. Není úplně jasné, co se stalo, ale Sergej a Julie Skripalovi přežili, ale do věci se ihned vložila britská MI-5 a oba dva převezla z nemocnice na neznámé místo a nechce dovolit jejich kontakt s ruskými diplomaty, ani s lékaři, kteří by oba vyšetřili. Z krve by ruští lékaři velmi snadno zjistili, jaké látce byli vystaveni, ale co hlavně, stejně tak by zjistili, jaké protilátky jim Britové podávali. A z těchto informací by Rusové nejen zjistili, čím byli otráveni, ale i to, jaké léčebné postupy byly aplikovány. To, že Londýn se tomuto úzkostlivě brání, může naznačovat, že Skripalovi byli otráveni úplně jinou chemickou látkou, která nemá nic společného s Ruskem. V tomto případu z Amesbury se  zdá, že scénář je podobný.

Sbližování USA s Ruskem znamená pád moci Londýna v Evropě a posílení Berlína

Pokud by oba dva byli vystaveni takovému množství Novičoku, že by ho měli na rukách, potom by smrt nastala do několika desítek vteřin, nejpozději do 3 minut. Jenže v případě obou Britů tomu tak nebylo, chodili po městě už v době, kdy jim bylo nevolno a v nemocnici leželi 3 dny s podezřením na předávkování drogami, než se diagnóza změnila. Pokud by byli otráveni Novičokem, nepřežili by ani 3 minuty, natož 3 dny. Jenže ve Velké Británii se na pravdu a logiku nehraje, Britové považují za pravdu to, co odvysílá BBC nebo to, co řekne Theresa May a tiskový mluvčí Scotland Yardu. Skutečnost je ale taková, že smrt Dawn Sturgesové se stane argumentem a nátlakovým mechanismem Londýna během summitu NATO v Bruselu na Donalda Trumpa, aby zrušil schůzku s Vladimirem Putinem a navíc, aby země NATO uvalili na Moskvu další sankce.

Theresa May a Donald Trump ne předchozím summitu NATO.

Charles Rowley a Dawn Sturgesová jsou asociálové, jejichž smrt nikomu nebude vadit, ale poslouží “dobré věci” britské zahraniční politiky v tom smyslu, aby Londýn zabránil sbližování Washingtonu a Moskvy. Protože toto sbližování povede nevyhnutelně ke sbližování Moskvy a Berlína. A spojenectví Ruska a Německa je mocenskou hrozbou pro Velkou Británii, to by totiž posílilo procesní systémy Světového židovského kongresu, který ovládá politické procesy okolo Donalda Trumpa a Vladimira Putina. A to by znamenalo úpadek moci Domu Sion, který reprezentuje pro změnu dům Rothschild a londýnská vláda.

Londýn a jeho moc by se zhroutila v globálním systému moci. A hroucení Londýna probíhá i teď, Boris Johnson právě rezignoval na post ministra zahraničí Velké Británie [4]. Protože globalisté odstavují nejen USA, ale i Velkou Británii. A spolu s nimi Izrael, nutno ale dodat “sionistický” Izrael. V konečném důsledku přitom jde zase jen a jen právě o Izrael, protože o jeho kontrolu soupeří židé a Židé jako o život. Toto soupeření ale neprobíhá v Knessetu, nýbrž ve Washingtonu, v Moskvě a v Londýně. Z hlediska Londýna jde ale o zoufalý krok, protože obětování dvou narkomanů je příliš malá páka na zvrácení objektivních procesů, v jejichž čele stojí Donald Trump a Vladimir Putin.

-VK-

Šéferedaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

comment image

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Západní exoty je třeba pozavírat do klecí a léčit jakožto choré, protože co oni tu předvádějí, je už dlouho za hranicemi normálního myšlení. To jsou projevy souběžného šílenství, bájivého lhaní a megalomanie, každopádně jde o záležitost pro psychiatry. Mj. z důvodu psychických poruch páchají otřesné zločiny.

“9/11 conspiracy theories”
https://www.youtube.com/watch?v=fJMQbfWvk4U

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Tak tech dvou moc velka skoda neni ale i z toho se da zkusit vytriskat politicky kapital.

r.m.
Návštěvník
r.m.

zajímavý jak mají zachovalý narkomany i v pozdějším věku. Náš toxikoman ve věku 40 – 50 let není fotogenický ani trochu.

Hornyšová Libuše
Návštěvník
Hornyšová Libuše

Směšné, hloupé, trapné, nelze si ruce “upatlat” od neviditelného novičoku.
Nereagujte na tyto hloupé, primitivní provokace z Velké Británie na jakékoliv, tedy ani diplomatické úrovni RF, jen byste se dále ponižovali!
Zdravím Rusou federaci a její představitele!
Jsem stále více na vaší straně!
Světu MÍR s nástupnickou RF v čele i nadále!
Hornyš Kamil st., Slavkov u Brna

konzerva
Návštěvník
konzerva

Britský novičok z Bristolu… 75 %… https://colonelcassad.livejournal.com/4309458.html

Inspektor Spektátor
Návštěvník
Inspektor Spektátor

Ta mapka je super. Když spojíte Netton se Salisbury a Amesbury, vznikne typický obrazec potvrzující, kde bude další útok novičokem – právě tímto očekávatelným útokem bude dokončen vzkaz světu od GP o tom, že Anglie je v pi.i!

rasputin
Návštěvník
rasputin

Český Prezident Zeman, on to tak dělá, tento web a pana VK a také Jaromíra Soukupa z TV Barrandov jistě jednou na Hradě ocení za zásluhy. Tím budou právem oceněni a poctěni i vkladatelé a není jich málo. Sluníčkářům a podobným trollům stačí červené trencle

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Jsem celkem překvapen, že tuto zajímavou zprávu Aeronet přehlédl. Zpráva je téměř týden stará:

V Sýrii zemřel syn vůdce Islámského státu, potvrdili teroristé
https://zpravy.idnes.cz/islamsky-stat-zemrel-syn-vudce-islamskeho-statu-f6o-/zahranicni.aspx?c=A180704_061745_zahranicni_jumi

Rusové společně se Syřany si můžou připsat na své konto další cennou hlavu ISIS. Dostali údajně samotného syna Bagdádího (u kterého stále není jisté, zda je mrtvý či živý).
Mainstreamová globalistická média by měla už konečně vysvětlit konečně ten oxymorón, že “Rusko a Asad s ISIS nebojují” a zároveň osvobodili velkou část Sýrie od ISIS a sejmuli spoustu významných vysoce postavených osobností ISIS. 😉

A tím zprávy týkající se Ruska nekončí:

Až 15 tisíc bílých Jihoafričanů dostane šanci emigrovat do Ruska
https://stredoevropan.cz/2018/07/09/az-15-tisic-bilych-jihoafricanu-dostane-sanci-emigrovat-do-ruska/amp/

comment image?fit=700%2C394&ssl=1

Rusko jedná s bílými farmáři JAR o možné emigraci do ruské země. Těm, co nevědí, o co go – v JAR od nástupu komunistické vlády Nelsona Mandely a zrušení zdejšího apartheidu se rozpoutala genocida proti místnímu bělošskému obyvatelstvu ze strany černošského obyvatelstva, která je od samého začátku podporována místní černošskou vládou. Oběti jdou do desetitisíců (od r. 1994 bylo zavražděno kolem 74 000 bělochů, více než 2 000 000 bělochů emigrovalo z JAR). Velká část bělochů (potomci búrských kolonistů) to už nemůže vydržet a řada z nich odchází do zahraničí.

Západní globalistická mainstremová média o této genocidě mlčí. Řada západních států (např. Kanada) odmítá poskytnout bílým farmářům z JAR azyl. Nedávno probíhala jednání o přijetí bílých farmářů Austrálií. Vypadalo tedy, že další bílí emigranti z JAR půjdou do Austrálie. Proto mě překvapila zpráva o tom, že existuje možnost emigrace bílích farmářů do Ruska. Slyšel jsem totiž i zprávy, že jednání Austrálie o azylu jihoafrických bílých farmářů ztroskotala. Tak nevím.
Uvidíme tedy, jak dopadne jednání o azylu jihoafrických bílých farmářů v Rusku.

Btw. už se těším na to, až sluníčkáři začnou pořádat další charitativní akce pro hladovějící černoušky – černoši, z nichž většina je pro zemědělství nepoužitelná, totiž bez bělochů v JAR pomřou hlady. Už jen teď kvůli masivnímu exodu bělochů má JAR krachující ekonomiku (kterou místní černá vláda vyřešila “logicky” plánem na vyvlastněním půdy bílým farmářům).

V Zimbabwe vyhnali bílé farmáře a pak z toho měli v Zimbabwe hladomor – a pak ještě prosili bílé farmáře o návrat. 😉

Ales
Návštěvník
Ales

V. Putin nabízel, pokud vím, zdarma půdu těm lidem, kteří na ní budou farmařit. Tohle tak dává krásný smysl. Přesný opak svinstva, které předvádí celý zdegenerovaný západ.
Viděl jsem dokument Farmlands, co se děje v jižní Africe, je genocida bílých. Černí jsou natolik hloupý, že vymlátí ty, co je živí – a pak tam zdechnou hlady. Asi spoléhají na Muti, že je všechny přivítá.

No. Budeme je hnát svinským krokem společně. Ten čas prijde

sestka
Návštěvník
sestka

Ale podivejte se na Haiti kde to ranuji lidozrouti a jak jim to jde jiz 200 let co jim zdegenerovna francie dala moznost se uzivit Prave tam prijizdi kontingent marinaku na obranu US zastupitelstvi .Porad dokola ta lez a spina se jiz ani neda vstrebavat ci poslouchat .

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

sestka

Zrovna o Haiti a tamní černošské mentalitě existuje toto krátké a výstižné video:
https://youtu.be/dgMd6uwNJLQ

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Ales

Krásné doplnění.
Na vámi zmíněný dokument, který vytvořila známá aktivistka pronárodní kanadské alternativy Lauren Southernová, se podívám. Osobně jsem zatím od Southernové viděl tyto videa a úryvky (doporučuji):

https://m.mojevideo.sk/3vpi

https://m.mojevideo.sk/3wja

Ales
Návštěvník
Ales

Dokument byl dosti umírněný tak, aby na ni moc nemohli. Realita bude mnohem brutálnější

Pozorovatelka
Autor

Dnešní zpráva před zítřejším summitem:
“Evropská unie a Severoatlantická aliance budou spolupracovat ještě těsněji než dosud. Společnou deklaraci dnes v Bruselu den před summitem NATO podepsali generální tajemník aliance Jens Stoltenberg a předsedové Evropské rady a Evropské komise Donald Tusk a Jean-Clauder Juncker. Je to druhý podobný dokument – první byl podepsán před dvěma lety na aliančním summitu ve Varšavě.

“Cíl je jasný, chceme chránit evropské občany všemi dostupnými prostředky a k tomu není lepší partner než NATO,” prohlásil Tusk. Také podle předsedy komise Junckera sdílejí unie a aliance stejný cíl a čelí mnoha stejným výzvám.

Klíčovým tématem kooperace obou organizací s mnoha společnými členy se v posledních měsících stává vojenská mobilita. NATO, které v reakci na změněnou bezpečnostní situaci v Evropě a jejím okolí posiluje své síly na východním křídle bloku, potřebuje usnadnit transport vojáků i vojenské techniky napříč Evropou.

Zásadní k tomu je dostatečná nosnost dálničních mostů a možnost bezproblémového využívání železnic, nádraží, přístavů a letišť pro vojenské účely. EU se ale společně s NATO soustředí také na co největší omezení byrokratických překážek, které přesuny vojenských kolon nevyhnutelně komplikují.”
https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/nato-a-eu-se-dohodly-na-tesnejsi-spolupraci-v-rade-oblasti/1641142
……
Vojenská mobilita je “vlajkovou lodí” letošního summitu a paráda je, že tento úkol na sebe vzaly země V4:
“Země visegrádské skupiny (V4), tedy Česko, Slovensko, Polsko a Maďarsko, chtějí ve vojenské logistice úzce spolupracovat. Na okraj schůzky ministrů obrany podepsali představitelé V4 memorandum o plánu na vytvoření společného logistického velitelství (V4 Joint Logistics Support Group Headquarters, V4 JLSG HQ).

„Jde o první příspěvek států V4 ke kolektivní obraně NATO. O to významnější je, že si armády V4 berou na starost logistiku, která je základem jakékoliv vojenské aktivity,“ řekla bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová. Jde podle ní o nezbytný krok pro posilování obranných schopností NATO, a tím pro zajištění obrany Česka. Jaké z toho vyplývají rizika již ex-ministryně neuvádí

Příslušné memorandum již podepsali také slovenský ministr Peter Gajdoš, nový maďarský ministr obrany Tibor Benkő a náměstek polského ministra obrany Tomasz Szatkowski. Podle návrhu každá ze zemí poskytne čtvrtinu personálu velitelství a bude si hradit své náklady”
http://www.novarepublika.cz/2018/07/summit-nato-2018-brusel-nova-prekvapeni.html
…..

Dle mého ale bude letošní summit NATO ještě o něčem jiném (a k tomu stačí sledovat prohlášení D.Trumpa) a nedojde-li přece jen k rozdělení NATO, pak možná můžeme očekávat referenda o vystoupení z NATO. K čemuž já říkám – udržujme NATO jako americko-evropský spolek co nejdéle!

No, až po 11. (!) červenci budeme vědět více…

Pozorovatelka
Autor

A to si spojme s nedávným summitem “16+1”, který byl přesně o tom, o čem tady dokola píšu – že země V4 mají utvořit spolek se zeměmi Východního partnerství a spolu s nimi mají “obkličovat” Rusko, ovšem s tím, že do budoucna to má financovat Čína, klíčovým bodem v tom přitom byla dohoda EU s Arménií
https://aeronet.cz/news/brusel-v-soku-armenie-na-strane-ruska-to-uz-neplati-demonstrace-v-iranu-a-dohoda-eu-s-armenii/

Summit “16+1” zde
https://echo24.cz/a/SQn3b/nechceme-evropu-rozdelit-to-je-nedorozumeni-rekl-cinsky-premier-v-sofii

Česko si hraje na svém písečku, nadává na migranty a židy, a mezitím je součástí plánu, který nikdo nechce vidět…
comment image
Na vloženém obrázku je změna pouze v tom, že co kdysi bylo v zájmu USA, to dnes je v zájmu Globalistů (a zdůraznila bych tu Gruzii, ale především Turecko – opětovného spojence Německa)

sestka
Návštěvník
sestka

Pokud dobre pamatuji kravat zvykac idiot bez domova byl McCainem vybran jako president Gruzie na to aby rajcoval Rusy ,ale ten to svou idiocii jaksi po.ral.Ale hlavni duvod byl udajne ten ze Israhel investoval pry 2 biliony $ do vystavby dvou letist k nastupu na Iran . Udajne je to nejvyhodnejsi poloha pro zidy jak Iran napadnout

M.C.
Návštěvník
M.C.

Jojo, tam tehdy Rusové našli mnoho věcí izraelské provenience.
Izraelské letadla nedokážou bez tankování Írán napadnout a Američané jim tankovací letadla nepůjčí. Navíc by to byl demaskující příznak jak sviň.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Dokonce i rakety do BUKu upravené Izraelem se daly najít. Celkem snado, protože Gruzie je má ve výzbroji.

malostranska
Návštěvník
malostranska

Německo podepsalo miliardové zakázky s Čínou

https://www.rt.com/business/432455-germany-china-deal-us/

Čekám, kdy nás zase Taberyovci a Bakalovci poučí, že my s Čínou nesmíme.