Otázky a odpovědi V.V.Pjakina ze dne 4. dubna 2016

Otázky a odpovědi V.V.Pjakina ze dne 4. dubna 2016

O návštěvě čínského prezidenta v Praze a roli Česka, o situaci v Náhorním Karabachu a o roli Ázerbájdžánu, Arménie a Turecka, o osvobození Palmýry a o dalším.

Obsah:
00:18 Situace v Náhorním Karabachu, zatčení Šedých vlků”, historičtí představitelé Turecka a islamizace Turecka. Ázerbájdžán a Arménie. Problémy Erdogana.   30:50 Ruské “elity”
33:03 Osvobození Palmýry. Reakce ministra zahraničí VB. Korupční skandál ministerstva kultury spojený s restaurováním kulturních památek, podobnost s činností ISIL a souvislost se záchranou kulturních památek v Palmýře.
41:57 Návštěva čínského prezidenta v Praze, předání klíče od Prahy, Praha ezoterické centrum. Maďarské povstání 1956, Pražské jaro 1968. Dvě křídla globálního prediktora a zóny vlivu. Posilování vlivu Číny v mezinárodní politice, Česko jako signál. 51:45 Navalnyj a v čí zájmech pracuje ruská prokuratura.
53:50 Кdy už “vážený Pjakin přestane věšet bulíky” a řekne “pravdu o vládě”? Konkrétně o Glazevovi, Katasanovi, Sulakšinovi a Strelkovi. A o úmyslech KOB. .
1:01:09 Nadnárodní vládnutí: alternativy, hierarchie, úkoly států. Ještě jednou  o Ázerbájdžánu.
1:05:20 О chápání knih KOB.

Zdroj: zde České titulky: Irena Aneri

Vložila: -Pozorovatelka- 12.4.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Olgoj Chorchoj
Návštěvník
Olgoj Chorchoj

A kdo je vlastne GP? Zname jeho/jejich konkretni identitu?

konzerva
Návštěvník
konzerva

Už je v ruštině ze dne 11.4.2016 …zde se věnuje opět karabachu, turecku, panamským fondům, návštěvě rakouské delegace v rusku, co znamená ve světě praha a vídeň , habsburkové, mluvil o zničené ruské ponorce kursk američany co to znamená pro dnešek atd..

tana
Návštěvník
tana

Vážení, není to sice k panu Pjakinovi, ale myslím si, že za zmínku to stojí.
Ruslou populární hudbu nesleduji, ale náhodou jsem narazila na klip, ve kterém si zpěváci dělají opravdu velkou legraci, až možná na hranici vkusu, z paní Mercel.
V Německu si Bohmermann udělal legraci z Erdogana, a ten to chce hrotit až k soudu, a to jako stát Turecko i soukromá osoba.
Možná, že se začínáme maličko blížit k definicím Evropských hodnot a svobody slova.
Nejzajímavější jsou komentáře tureckých novinářů, čekají, jak Mercelová zareaguje, pošle-li Erdogana do háje, zastane se svobody slova i v Turecku, když ne …….

Lenka B
Návštěvník
Lenka B

Na troly nemá cenu reagovat. Už se ojevili i na stránkách leva net, kde je jejich kritika nejen na ty, kteří pana Pjakina čtou, ale i paní Irenky, coby překladatelky. Díky za Pjakina i za překlad a zveřejnění, už se vždycky těším, s čím novým přijde. A co se týče ČR a Číny, myslím si, že námi USA splácí dluh Číně. V 89 nás Gorbačov prodal západu a teď si myslím, že nás opět prodali. Možná je to jinak, ale jsme moc malí, abychom mohli o sobě sami rozhodovat

tana
Návštěvník
tana

Pní Lenko, my nejsme zboží a v Čechách melou Boží mlýny pomalu…..
Prosím zauvažujte o tom, co Pjakin řekl-neřekl o České republice.
Přiznal, že nás SSSR ztratil v 68, ale západ nás nedostal !!!
Husák vekdl skrytě samostatnou politiku – na veřejnosti socialisticky blábolil , v UV KSČ nechal primitivy, ale ve skutečnosti svým jednáním pro nás připravoval tu nejlepší půdu.
Podporoval mladé lidi výstavbou bytů, podporou porodnosti a mateřskými úlevami, které neměly nikde obdobu, dostupným vzděláním, podporou chataření a chalupaření – lidé si budovali soukromou ekonomickou základnu.
Studium práv, filosofie a mediciny měla KSČ plně ve svých rukou, ale technické obory byly dostupné úplně všem, dokonce se ČVUT nedařilo zaplnit všechnas tudijní místa.
Kromě toho splatil Benešovy válečné dluhy a dostal do Československa část našeho zlata /které Tošovský obratem zašantročil čert ví proč a kam/, takový “kousek” se povedl jen nám a Maďarům, ostatním se FED směje do očí dodnes, např. Německu.
V posledních několika letech opravdu ekonomika stagnovala a vyžadovala radikálnější řešení…

pedros
Návštěvník
pedros

HUSÁK byl považován asi za nejlepšího koncepčního politika nejenom v evropě.Potají se s ním chodili radit i “zápaďáci”!O Husákovi se toho příšerně nalhalo a zamlčelo,podobně jako o Stalinovi!Falšovatelé a pomlouvači jednoho i druhého, jsou z jedné party.
Jenom taká zaujímavost-Husák nesnášel dubčeka,ne jako konkurenta a protivníka,ale protože dubček byl hlupák,slovensky truľo,jak o něm s oblibou Husák mluvil!

niky
Návštěvník
niky

Putin podepsal odtajnění archivů
Zdroj: http://www.politonline.ru/interpretation/22885814.
Kolik lidí se bude ošívat……

veřejná bezpečnost
Návštěvník
veřejná bezpečnost

nechci vám kazit radost, ale tohodle “politologa” v Rusku moc nikdo nezná, byl zakládajícím členem strany (tehdy pod jiným názvem), kde nyní působí Žirinovksý. Velmi často jsou to slátaniny, když už neví co by jak by, tak si vezme na pomoc GP. To je asi něco jako iluminátor nebo Baba Jaga.

nitram.r
Návštěvník
nitram.r

A tím chce básník sdělit co?

Vladimír
Návštěvník
Vladimír

Básník tím chtěl říci že vůbec neví o čem Pjakin mluví.

Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

Musím říct, že pan Pjakin je velice sečtělý, vzdělaný pán s velmi otevřenou myslí a také to, že postupuje velmi obezřetně. Pravý ruský akademik…

VM64
Návštěvník
VM64

Začíná to být nějaký folklór. Objeví se nějaký troll, zařve nějakou stupiditu a čeká, jak rozproudil diskuzi. Ale, že je tady hodně lidí, co přinesou zajímavé informace, které není možné jinde načíst, to je nezajímá, stačí, že zaprudil. Ukázkový hlupák.

DDODO
Návštěvník
DDODO

Nemáš čo pozerať filmy pre dospelých, šupšup za mamičkou nech ťa prebalí a hajdemo do postielky. Až vyrastieš, tak sa ozvi.