Otázky a odpovědi V.V. Pjakina ze dne 28. března 2016

Otázky a odpovědi V.V. Pjakina ze dne 28. března 2016

Obsah: O teroristických útocích v Bruselu, o tvoření nového národa v Evropě, o umývání nohou migrantů papežem, o odsouzení Savčenkové ve výročí Chatyně, o návštěvě Kerryho a jeho kufříku, o návštěvě Obamy na Kubě a dalším.

00:00 Teroristické útoky v Bruselu, židovský svátek Pesach, tvoření nového národa v Evropě, jaderná energetika, souvislost s pádem Boeingu v Rostovu a s umýváním nohou migrantů papežem (video )

24:40  Odsouzení Savčenkové 22.3. na 22 let, 22. březen jako výročí Chatyně, 22. březen jako teroristický útok v Bruselu

35:40 Návštěva Kerryho v Moskvě, chybějící čínská návštěva, příměří v Sýrii, proč Kerry tak často jezdí do Moskvy a kufřík a kytara Kerryho pro Putina (video)

43:20 Návštěva Obamy na Kubě, odmítnuté poplácání po rameni kubánským prezidentem, symbolika upadajícího vlivu USA ve světě (video)

47:00  Výročí konfliktu v Jugoslávii, Haag

51:16 Приговор Радовану Караджичу

52:12 Pro koho pracují Šarij, Leksus a Vovan

55:12 Závěr – bruselský útok a Pesach ještě jednou

Zdroj zde

České titulky Irena Aneri

 

Vložila: -Pozorovatelka- 3.4.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
albatros
Návštěvník
albatros

Tohle je scénář pro Evropu http://goo.gl/2HDlSa

“Naštvaná střední třída na Západě chudne. Ve volbách se to může odrazit
Zatímco průměrné příjmy v některých zemích Evropy klesají, nejbohatší část společnosti bohatne rychleji než zbytek obyvatel.”

Administrator
Admin

Jak o tom mluvil VK v pátek na rádiu, proces globálního chudnutí je koncept resetu globální ekonomiky v rámci NWO. Nejhorší na tom je, že zchudnutí střední třídy je cílem obou křídel globalistů, liší se jenom prostředky, jak toho dosáhnout. NYLON a západní globalisté chtějí realizovat tvrdý kapitalistický model rozvojového světa, kdy drtivá většina populace bude zadlužená až do třetího kolena a bude žít z ruky do huby, východní globalisté budou chtít raději realizovat tezi marxismu, práce pro všechny, ale za čínskou mzdu. Cesta ke kapitokomunismu.

Trochu se bojím toho veselého skákání okolo čínských investic v ČR a v Evropě. To je cesta sinoizace (ne sionizace, pozor) trhu práce v Evropě, a to budou montovny, minimální mzda, 12-hodinové směny. Dost lidí tomu zpočátku bude fandit, hlavně Bohoušek ze Strakovky, ale až se zjistí, že lidé si vydělají jen na to, aby nevyšli do ulic kvůli hladu, tak mnoho lidí se probudí do reality.

Jan Novák
Návštěvník
Jan Novák

Nahradit US kolonizátora číňanem je jako skočit z bláta do louže!

Plkal
Návštěvník
Plkal

Ten tvrdý kapitalistický model dost připomíná poměry popsané v článku o tolik milovaném Tibetu.

Peluch
Návštěvník
Peluch

Pan Pjakin je urcite moudry muz a vidi dal a hloubeji do veci nez mnozi z nas ale vse rika jako by bylo uz rozhodnuto a stoprocentne platilo jako napriklad evropsky chalifat bere jako samozrejmost jako by uz bylo vse dane a pri tom budoucnost neexistuje protoze ji tvorime prave ted…navic pokud cina ma zavadet marxismus tak jak muze vzniknout chalifat kdyz marxismus ma byt vyuzit i k zruseni krestanstvi a islamu pokud sem to pochopil spravne

albatros
Návštěvník
albatros

Pjakin jednou řekl něco podobnýho, že je třeba být aktivní, nerezignovat. Jinak Čína patří do sféry vlivu euroasijského křídla GP, takže tam se bude postupovat trochu jinak. Západní Evropa patří do sféry vlivu transatlantického GP a tam to má probíhat cestou evropského chalifátu. Ty procesy se dějí právě teď a ještě nic není rozhodnuto, ČR a obecně východní Evropa má šanci dostat se pod křídlo euroasijského GP, doufám, že čínská návštěva prezidenta byla právě o tomhle. Kdyby ano, tak máme šanci se vyhnout islamizaci. Bylo by to super, ale do budoucna to stejně může znamenat evropský chalifát s několika sty miliony muslimů na západní hranici. Ale alespoň bychom dostali čas a šanci postavit východní blok ekonomicky a vojensky zpátky na nohy.
Takže je potřeba vysvětlovat, že buďto Čína a Rusko anebo islámský chalifát. Nebude to lehký, skoro 30 let propagandy udělalo svoje, ale lidi si musí vybrat.

Plkal
Návštěvník
Plkal

Zaujala mě ta část, kde se mluví o likvidaci jaderného elektrárenství a když k tomu připočtu informaci, že Rockefellerové dávají ruce pryč od ropy, na které zbohatli. Nadace vlivné rodiny Rockefellerů, která před lety vydělala jmění na podnikání s ropou, co nejdříve omezí investice do fosilních paliv a odprodá i podíly v obří ropné společnosti Exxon Mobil, spojované s rodinným bohatstvím. The Rockefeller Family Fund rovněž zastaví své investice v uhelných společnostech a také ve firmách, jejichž podnikání je založeno na ropných píscích. zhledem k hrozbě pro přežití člověka a přírodních ekosystémů „nemají společnosti žádné logické odůvodnění, aby pokračovaly v průzkumu nových zdrojů uhlovodíků“, uvedl fond v prohlášení.

Docela by mě zajímalo, do jakého odvětví ty peníze přelévají. Dost by to osvětlilo další vývoj v oblasti energetiky. Možná konečně vytáhnou nějaký patent z trezoru a všechno bude jinak.

albatros
Návštěvník
albatros

Ty JE odůvodňoval Pjakin s tim, že nízká znalostní úroveň evropského chalifátu bude problém a proto je dovoleno Iránu dále provozovat tyto technologie, protože do budoucnosti se čeká řízení evropského chalifátu prostřednictvím Iránu a tím samozřejmě i ty jaderný elektrárny. Takže nějaký komplet odstavení asi nebude.

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Inu, havloidi se už nechali slyšet, že chtějí blokovat nezávislá internetová média pod záminkou, že šířej ruskou propagandu. Asi je Pjakin a spol. pěkně vytáčí, když chtějí likvidovat i práva voličů zaručená demokratickou konstitucí. Ale to by ti kreténi museli lidem brzo zablokovat i celý Youtube jako v totáč režimu. Zavedou na Youtube totalitní cenzurní systém i s pracovními lágry, kam nás havloidi pošlou rozbíjet palicema šutráky, protože jsme se politicky vyjádřili proti jejich prolhanému režimu 🙂 Nebo jak. 🙂

John Pilger: Válka, kterou nevidíte (cz tit.)
https://www.youtube.com/watch?v=u6tNXk9aB6k

9/11: Press for Truth (české titulky)
https://www.youtube.com/watch?v=Qn4bGP3ze0g

pedros
Návštěvník
pedros

Prý se chystá kampaň proti Putinovi.Přituhuje,a stále víc.I Lukašenko něco zvětřil,a asi chce být na té “správné”straně,viz také náhorní karabach…
Osobně si myslím,že “3.sv.”je nevyhnutná!Se špinavým systémem nejde bojovat.Špinavci neuznávají jakékoli právo,mají vlastní,neuznávají jakoukoli morálku,mají vlastní.
Jasnozřivý ABB řekl,jako možná sám jediný,jaké je řešení!Ale až po konečném vyřešení židovské otázky.Dokud se nevyřeší toto řešení,nevyřeší se vůbec nic a všechno se bude jenom zhoršovat do konečného konfliktu!Rusi nebudou mít,pro přežití ruského národa,jinou možnost,než zničení angložida-usa,británie a hlavního hadího hnízda-izraele.Vše k tomu směřuje.Buď ho konečně vyřeší nebo zahynou.Nic mezi tím.Bohužel,taky pro nás!

albatros
Návštěvník
albatros

Vy ste hysterky. Cenzura už dávno je a řešit nějaký pomatence nemá smysl. Oni jsou vyšinutí jako ti majdanisti. Dnes už je normální člověk dávno prokoukl. A co se týká těch potyček, tak tam bych počkal, ještě brzo dělat nějaký závěry.

tana
Návštěvník
tana

Již se těším, jak pan Pjakin bude příští týden komentovat návštěvu Čínského presidenta u nás. Řekla bych, že o takovém přijetí se ani GP nesnilo. Jen doufám, že jej novinář požádá o komentář.
Že jsme “buranov nad buranovy” ukázal už Havel, jak se tvrdí, tak v Praze naposledy splal princ Charles s Dianou v jedné posteli.

Jarda
Návštěvník
Jarda

Mohl by někdo rozvést myšlenky Pjakina ohledně Bruselu? Je to tak , ze utoky ohlasil GP prostřednictvím Big Bang Theory na 22. dubna ale v dusledku padu letadla v Rostove byl nucen vse urychlit a provedl je jiz o mesic drive aby US elitu “potrestal” za Rostov a vyslal vzkaz? Nebo jak to chapat?