Otázky a odpovědi V.V. Pjakina ze dne 26.10.2015

Otázky a odpovědi V.V. Pjakina ze dne 26.10.2015

V další analýze Valerij Pjakin hovoří o návštěvě Velké Británie čínským prezidentem a vzrůstajícím vlivu Číny a juanu ve světě, o setkání Asada s Putinem v Moskvě, o Putinově projevu ve Valdaji, o IS, o Ukrajině, o globálním prediktorovi a dalším.

Úvod – Návštěva čínského prezidenta v Británii: Stěhování centra světové moci z Británie do Číny. Symbolika červených šatů a bílého motýlka, britská poslušnost GP (uvítací ceremoniál s nejvyššími poctami, jízda kočárem – video,  oběd). O vzestupu významu juanu tak, jak to bylo po celý rok naznačováno, ač věc byla dávno rozhodnutá. O nutnosti britské impérium ještě podržet, protože plány GP nevycházejí podle jeho představ.

Slavnostní oběd na počest čínského prezidenta:

05:19 – Návštěva Baššara Asada v Moskvě a ruské vyzvednutí role slabého vůdce:  Návštěva Asada byla demonstrací, že GP musí počítat s Ruskem a Sýrií. Asad není slabý vůdce, naopak, je to silný vůdce, který dokázal čtyři roky odolávat mezinárodnímu obklíčení a na rozdíl od Kaddáfího či Hussajna obstál v boji se Západem podporovaným terorismem. Asad je silný vůdce a je čest mít jej za spojence. Návštěva Asada v Moskvě byla ruskou odpovědí na slavnostní oběd Británie s čínským prezidentem, na kterém bylo jednáno o snahách Camerona spojit se v bojích v Sýrii s Čínou a vytlačit Rusko (zde) , ale ve skutečnosti je centrum řízení bojů s IS v Sýrii v Moskvě.

Asad se nemusí obávat nových voleb, protože lepšího vůdce Sýrie nemá, proto politické síly stojící proti němu, musí přistoupit na kompromis (poznámka: o kompromisu se právě jednalo ve Vídni, kde stojí na jedné straně proti-asádovská koalice USA, SA a Turecko, na druhé straně koalice pro-asádovská Rusko, Sýrie, Irák, Írán. Jednání se účastní celkem 19 zemí – také  Egypt, Jordánsko, Libanon, Spojené arabské emiráty, Katar, Německo, Francie, Velká Británie a EU. K jednáním byl přizván i Írán, jediný, kdo se nezúčastnil je Izrael. Po dvoudenních jednáních nebylo v otázce Asada stále dosaženo dohody a jednání byla odložena na příští týdny – více v souhrnu zde).

12:30 – Putinův projev na Valdajském diskusním klubu: Putin v projevu (zatím je k dispozici stále pouze v ruštině video, či v s anglickým tlumočením video nebo v rusky psaném textu) řekl spoustu věcí, ale tu podstatnou řekl mimo projev ve větě: “Před padesáti lety mě leningrandská ulice naučila, že je-li boj nevyhnutelný, udeř jako první”. Putin touto větou fakticky odpověděl na všechno. Boj s IS byl nevyhnutelný bez ohledu, jak by se zachovalo Rusko, časem by IS zaútočil na Rusko, proto Putin zaútočil jako první a dříve, než byl rozehrán scénář přihrávky mezi Británií a Čínou směrem na Rusko.

Čína by IS nezničila, ale přes Turecko, Afgánistán a Střední Asii by jej nasměrovala na Rusko. Proto Rusko šlo do úderu jako první a tím zamíchalo všemi kartami, především USA jsou zmateny, nikdo neví, jak reagovat, ale Rusko úderem všem státům nakonec poskytlo čas na oddech, aby mohly přehodnotit svou státní politiku bez ohledu na USA. Otázka zněla, co bude Putin dělat, pokud někdo použije přenosné systémy protivzdušné obrany. O tom byla Putinova věta: “Udeříme jako první”. O spolupráci SA a Ukrajiny s IS (Ukrajina-IS video) , o rodině Saudů, o případných útocích na Rusko.

Putinova věta, o které Valerij Pjakin hovoří jako o odpovědi, pokud někdo proti Rusku použije  přenosné systémy protivzdušné obrany, je zde:

18:06 – Stahování zbraní Kyjevem, nezájem USA o Ukrajinu, Porošenko, skrývající se za EU, migranti jako nový nástroj války, Podněstří: Nic nevysvětluje situaci na Ukrajině, přesuny vojsk mohou být pouze manévrem, prohlášení Pušilina je tlakem, aby “svidomí” začali jednat a začali tlačit na Porošenkovu vládu, aby si uvědomili, že jsou házeni přes palubu. Podstata problému je v tom, že USA nemohou bránit plnění Minských dohod, na jejich plnění kladlo důraz i setkání Camerona s čínským prezidentem, pokud USA Porošenkovi zakážou stahování vojsk z Donbasu, dostanou se do konfliktu s GP a s globálními elitami. USA potřebují někoho, kdo by je na Ukrajině zastoupil. USA nemávly nad Ukrajinou rukou – proč by jinak velvyslanec Pyatt řídil ukrajinské volby? (více Velvyslanec USA dohlížel na volby na Ukrajině).

Pro USA není žádný rozdíl mezi Texasem, Francií či Ukrajinou a Ukrajina přistoupila na tento diktát. Američané nepouštějí z rukou řízení, rvou se o každou možnost řízení Ukrajiny. Stahování vojsk na Ukrajině se stalo možným pouze ze společného rozhodnutí GP a Ruska, a to takovým způsobem, že je musí respektovat i Velká Británie a Rusko. USA prostřednictvím Pušilina provedly velmi silný manévr.

29:04 – Institualizace DLR a LLR: Převrat na Ukrajině nebyl ústavní a tedy legitimní, to převedlo legitimitu z Kyjeva na Doněck a Luhansk.

30:28 – Proč USA prováděly v Evropě zkoušky své  protiraketové obrany, když střely Kalibr předvedly, že jim je k ničemu. Nebo to má podpořit iluzi EU, že ji USA ochrání před Ruskem: Šlo pouze o pokus nivelizovat rakety Kalibr. Protiraketová obrana od začátku nebyla proti Íránu, ale proti Rusku.

31:43 – Je nutné zavést v Rusku trest smrti: Mnozí zločinci vnímají trest smrti jako vykoupení. Otázka zní, jak je trestat. Teroristé se smrti nebojí. Trest smrti v davo-elitářských společnostech neřeší problém. Zločince musí mučit svědomí. Nejvíce trestů smrtí nyní řeší Saúdská Arábie, ale trest smrti neřeší stabilitu systému, pouze oddaluje čas likvidace systému.

38:03 – Kanonické texty KOB, konceptuální řízení GP:  Řízení GP má opožděný efekt, GP jedná výlučně bezstrukturními způsoby, vlivem zákonu času musí GP stále více odhalovat mechanismy řízení a nejvíce tehdy, když společnost zažívá kataklizmata, jako za 2.WW. O britské bance, o W. Churchillovi a jeho prohře jako státní elity. O GP, o jeho řízení a o roli Ruska.

Zdroj a poděkování za české titulky: Irena Aneri

 

Doporučená související videa:

V. Pjakin – Speciální díl o globální moci  a struktuře elit

Šest priorit (kategorií) zobecněných prostředků řízení

Konglomerát versus blok

PS: V souvislosti s prvním tématem, kterému se Valerij Pjakin věnuje, tzn. s ustupujícím vlivem Británie, bych si dovolila připomenout vzrůstající vliv “červenobílého” Polska – viz Polsko jako nová velmoc , a to opětovně i s upozorněním na ty jedenáctky)

 

Vložila -Pozorovatelka-  31.10.2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
konzerva
Návštěvník
konzerva

Dnes na jeho stránce fct další pokračování a je to nářez co se týká sarkozyho, iránu atd…a jak dopadne evropa..bude eu chalifát….?

Lucie Nováková
Návštěvník
Lucie Nováková

Byla tu někde poptávka po proslovu Putina ve Valdaji – zde deset nejdůležitějších výroků: http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/3207-10-nejvyraznejsich-citatu-putina-z-valdajskeho-fora-o-tom-novinari-radeji-mlci

Dále pěkný článek o původu Slovanů z hlediska genetiky: http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/3202-prepise-genetika-dejiny-analyzy-dna-odhaluji-jiny-pribeh-slovanu

Za třetí k tomu, jak se řeší příchod Anunnaki a kontakt Putina na Anunnaki-Elohim: Když se řekne Anunnaki, tak mi naskočí kopřivka, takže jsem se pídila po nějakých informacích. Podle Tajemství Amenti Elohimové jsou soucitní mimozemšťané, kteří se snaží lidem pomoct a intevenovat v jejich prospěch. Jestli 2018 doletí, nebo ne, to samozřejmě nevím.

Za čtvrté – Celková situace mi přijde strašná, dospěla jsem opětovně k tomu, že je to proces čištění. Voda ve sklenici je jakžtakž vpohodě. Potom se kal zvíří a je všude. Světlo posvítí na mrchy a ty se brání hlava nehlava. Víru! Vizualizace Světla!

Aksal
Návštěvník
Aksal
bantustan
Návštěvník
bantustan

Steinbach vypráví o spolužáku Peroutkovi,jak mu Němci šlohli boty,když si přívydělával při studiích jako kompars v Německém divadle.Byl to hrdý chlap a s Masarykem se občas slušně pohádali.Občas využil demokracie a napsal cosi o Hitlerovi,co odpovídalo atmosféře tehdejší doby.A i dnes se občas stane přehmat s nějakým videem a při sofistikovaném šachování u PC je bdělost holt namístě. https://www.youtube.com/watch?v=pm-5gWhJ3qY

Nemo
Návštěvník
Nemo

Přiznám se , že už druhý den přemýšlím co vám mám napsat. Nechci být nezdvořilý, a nejdřív jsem to chtěl jednoduše nekomentovat. Katastrofa letadla se nás dotkla i s manželkou, protože máme část rodiny v Rusku, které nám je hodně blízké a je nám to hluboce líto. Prostě tak, jako i jiní lidé cítíme smutek v duši a považujeme to za tragedií pro Rusko. Teď co chci napsat aeronetu. Alternativní média beru po mnoha letech jejich čtení s určitou rezervou a snažím se je poslední dobou spíše nekomentovat. Ovšem takovou rychlost s jakou se tady snažíte vytvořit jakýsi obraz sestřelení letadla i s videem, které je už na letmý pohled volovina, to se na mne nezlobte, ale od vás jsem čekal rozumné, zdrženlivé a minimálně trochu moudré posečkání s konspirací za každou cenu. Komentáře pod videi o tom jak lze převzít řízení a jak jsou to oběti terorizmu, zájmu mocných a podobně ty už nebudu komentovat vůbec. O co se snažíte? Říct ,,my byli první, víme první a my to říkali jako první?,, Nebo co je důvodem těchto konspiračních drbů? Nedávno jsem jednomu človíčkovi tady v diskuzi odpovídal, že dělat Rusku medvědí službu je vlastně zajímavá formulace a myslel jsem to jako obranu aeronetu, ale teď to beru ze vší vážností zpět. Nelíbí se mi co jste těmi dvěma články udělali ani se mi nelíbí vaše hrrr akce na rychlost s jakou bez ověření pospícháte s uveřejněním konspiračního videa. Já stejně jako vy nevím jak k nehodě došlo a ani mne to teď nezajímá. Na písku leží 224 mrtvých lidí, Slovanů kteří se těšili domů a Rusko dostalo další ránu, která je bolestivá. Po tom všem co si ,,západní demokracie,, k Rusku a Slovanům za poslední dobu dovoluje a jak se pod každým článkem o Rusku vyrojí spousta psychicky nemocných jedinců s komentáři, které jsou na diagnozu, nebo ránu do zubů, musím přehodnotit postoj k vašemu jednání. Omlouvám se vám, ale toto prostě od vás neunesu. Nesouhlasím s ním. Nevidím pro vaše jednání jakékoliv pochopení. Jednoduše jsem se ve vás zklamal v tomto bodě a v tomto čase. Jednoduše v teto chvíli už nechci mít s vámi nic společného. Je mi to líto, možná za několik dní svůj postoj přehodnotím v souvislostech, které teď nevidím, ale v teto chvíli jste se pro mne zařadili do jedné řady s weby jako Orgonet, Osud cz, Matrix a podobné. Je mi to líto, ale už nemám chuť zde nic číst a přijímat informace od vás. Omlouvám se Mějte se fajn Nemo / Pavel Nowak

nitup
Návštěvník
nitup

Jeste jednou na tema Angela Merkel.https://www.youtube.com/watch?v=kv00omV94zs

bantustan
Návštěvník
bantustan

Cudná připomínka z března

bantustan
Návštěvník
bantustan
rakosnicek
Návštěvník
rakosnicek

iDnes sokuje sve slunickove ctenare:
Donbaští legionári jsou v pasti. Kyjev se k nim nehlásí, domu nemohou
Na Ukrajine živorí stovky bojovníku z Ruska a Beloruska, kterí válcili v Donbasu v radách kyjevských dobrovolnických batalionu. Nyní boje pomalu utichají a oni zustali uvezneni na Ukrajine. Do vlasti se vrátit nemohou a Kyjev jim odmítá udelit obcanství.
http://zpravy.idnes.cz/zahranicni-bojovnici-v-ukrajinskych-batalionech-f6s-/zahranicni.aspx?c=A151029_143740_zahranicni_ert

kruton
Návštěvník
kruton

Po Carterovi je tu kongresmanka, ktora dostala priestor v CNN a tvrdi ze CIA Must Stop Illegal, Counterproductive War to Overthrow Assad:

https://www.youtube.com/watch?v=IHkher6ceaA

Opakuje niekolkokrat, ze akakolvek pritomnost USA v Syrii je nelegalna.

xerox
Návštěvník
xerox

jako vždy na výsost dobré , jenom škoda že pjakin vychází s titulkama až tejden po zveřejnění a vyjadřuje se tak vlastně k 14 dní starým událostem …

pomatenci s hesly o jakémsi demu a svobodě tady mají video jak vůdce gulášového komunist-kapitalismu přebírá požehnání od starý báby jenž s korunou na palici představuje v plný parádě tzv. demo v pojetí západního pákistánu …

už chyběl jenom černej vzadu – babrák ohambí , údajný vůdce zase svobodného demo světa a osvoboditel všech ode všech proti všem a za všechno , jehož režim se liší od ,, zlých ,, komunistů akorát tím , že v jeho zemi jsou namísto jedné zlé vládnoucí strany u kormidla dvě hodné strany a to už asi 250 let …