Otázky a odpovědi V.V.Pjakina ze dne 26.06.2017 – Severní Korea jako informační...

Otázky a odpovědi V.V.Pjakina ze dne 26.06.2017 – Severní Korea jako informační šum, závažnost teroristické akce v Bruselu, dokument O. Stonea o Putinovi, CNN a zpřísnění vysílání o Rusku a další. Video: “Světový řád”

V. V. Pjakin hovoří o dokumentu O.Stonea, o roli KLDR, o útoku na nádraží v Bruselu, o setkání P. Porošenka s D. Trumpem a o dalším

00:00 Dokument O. Stonea o V. Putinovi, komu byl vlastně určen a souviselo datum jeho odvysílání v USA s nějakými kroky Trumpova štábu?

Řízení je informační proces a šíření informací je svou podstatou řízením, GP si proto cíleně vybírá lidi, kteří umějí pracovat s informacemi a začleňuje je do určitých systémů. A když daný člověk pracuje kvalitně, jsou mu k tomu poskytovány nezbytné možnosti a bez ohledu na určitý trvalý opoziční postoj k jakémukoliv vládnoucímu režimu, je takovým lidem ve společnosti vždy projevována úcta a jsou dobře přijímáni a do této třídy pracovníků patří i O. Stone. Tito lidé pak pro své “vlastní názory” nacházejí jak financování tak distribuční prostor a mohou natočit dokument i o Putinovi. Oliver Stone prošel cestou celoživotní série testů tak, aby byl pro ty, kteří mu poskytují potřebné možnosti, předvídatelný. A jeho dokument není tolik o tom, aby došlo k nějakému časovému sladění mezi jeho vznikem a kroky D. Trumpa, jako spíše ve sladění dvou procesů: nadnárodního řízení USA a dalších států ve světě a informační podpory  kroků Trumpova štábu.

Ta věc se má tak, že bez Putina dnes GP nedokáže ve světě vyřešit ani jeden problém – všechny světové problémy je možné vyřešit pouze s pomocí Ruska a co je nejdůležitější, za bezpodmínečné účasti Putina, protože právě on chápe tyto procesy a dokáže je řešit. Což se nyní projevuje tak, že stále více a více různých politických činitelů, teď už i včetně státních činitelů na úrovni ministrů, začalo mluvit o tom, že bez Ruska není možné udělat nic a že je potřeba se s Ruskem nějak dohodnout. A to je určitý přechod, protože dříve existoval přístup k Rusku pouze z pozice síly a diktátu a když i teď ta pozice síly zůstala, i z té je nutné se dohodnout – k takovým dochází změnám. A v souladu s tím je teď nutné změnit vztah davu v celém světě, ovšem ne přímo k Rusku, ale k Putinovi, a to proto, aby ten mohl řešit úkoly, které stojí před řízením západní civilizace, ale současně aby v celém západním vnímání a chápání světa zůstala zachován protiruský postoj.

Měnit vztah k Rusku totiž GP nehodlá, pouze takticky chápe, že aktuální úkoly dokáže řešit pouze Putin.  Tak ať je řeší – a to je hlavní úkol, který plní film O. Stonea. A není prvním, komu byl tento úkol svěřen – předtím to byl Vladimír Solovjov, který rovněž dostal možnost natočit rozhovor s Putinem a kdyby Solovjov svůj úkol splnil, dávno by mu v USA dělali reklamu: “Jen se podívejte, jak se na ty věci dívají v Rusku, jak to natočil právě tento režisér a je to pro Západ přijatelné?”. Ale Solovjov svůj úkol nesplnil, jeho pojetí se neuchytilo (pozn.: film Solovjova viz video v závěru), proto byli nuceni použít zbraň nejvyššího kalibru, Olivera Stonea. A nedá se říct, že on by ten úkol zvládl skvěle, ale na trojku to bylo… O. Stone si se svou prací s Putinem poradil celkem dobře, v zájmu západní civilizace předal Západu potřebné informace, ale O. Stone nepracuje pro Rusko a to je třeba mít na paměti.

00:08 Putin ukazuje Stonemu video, ve kterém jakoby ruské letectvo útočí na teroristy a pak vyšlo najevo, že to video je staré a navíc se jedná o americké Apache – nejsou Putinovi samotnému předkládány lživé informace? 

Byly tři verze videí – jedna vysílaná v Americe a druhá vysílaná v Rusku, které jsou v podstatě autentické a existuje třetí verze, která koluje internetem. Třetí verze byla fotomontáž a ač následně zmizela, pochybnosti zůstaly a to byl účel toho skandálu. Jde o boj proti Putinovi v plné kráse, realizováno to však bylo toporně, i když samo technické provedení bylo vysoce kvalitní. Když něco podobného dělá GP, dělá to velmi kvalitně, když se o to pokusí státní elita, je to pokřivené, ale humbuk se udělal a Novaja gazeta a další se toho chytili.

00:12 Návštěva Porošenka v USA a jeho setkání s D. Trumpem

Ój, velmi důležitá návštěva – Porošenko se setkal s Trumpem dříve, než Putin. Vše by bylo skvělé, jenže tady jde o to lokajství, které je vlastní „svidomým/národně uvědomělým“ Ukrajincům, kteří kvůli svému otrockému, nevolnickému charakteru vždy potřebují mít páníčka. Z některých lidí se tak stává skutečný „dobytek“ (termín v KSB), když se s nimi začne zacházet lidsky a příkladem toho jsou všichni “svidomí”, ať už jde o Bělorusy, Kazachy a další.  Člověk, který má nějakou sebeúctu a důstojnost, ten by se styděl o této návštěvě zmiňovat a ještě ji rozpitvávat a navíc zdůrazňovat, že tam byl před Putinem.

Jde o to, že celá ta návštěva, celá, včetně setkání s M. Pencem i s příchodem a odchodem trvala půl hodiny a postojem USA se dá popsat slovy: “Stavím se u Vás na minutku, v pauze mezi přijímáním důležitějších osob” . V oválné pracovně strávil Porošenko 6 minut, přitom 3 z toho byly o fotografování. Další věc – šlo o setkání dvou prezidentů, ale viděl tam někdo ukrajinskou vlajku? Prapor žádný a v takových setkáních má každý detail svůj význam. A co je ještě podstatné – Porošenko se setkal s Rexem Tillersonem, ministrem zahraničí USA. Když do USA přijel ruský ministr zahraničí Lavrov, tak toho přijal americký prezident. A ze všech států světa se pouze Porošenkovi dostalo té “cti”, že letěl přes oceán, aby ho tam přijal sám americký ministr zahraničí! Celému světu tím vším bylo předvedeno, že Trump řídí Ukrajinu na úrovni řízení států, obyčejných států, protože pro státní department USA není žádný rozdíl mezi Texasem a Francií, které jsou si v jejich očích rovny.

00:25 CNN zpřísňuje pravidla pro publikaci materiálů o Rusku, jak tomu rozumět

Zde je to jednoduché – CNN vždy všechno procházelo a pak přišla řada skandálů. Tady je nutné zmínit, že Trump si vedl velmi dobře na svém prvním zahraničním turné, všem elitám byl nabídnut cukr a bič a každý si vybral cukr. “Jen se podívejte, máme všechno pod kontrolou a kdo se chce mít dobře, ten s námi musí spolupracovat”, takové bylo poselství Trumpovy zahraniční cesty. CNN to pochopila a převléká kabát (pozn.: související zpráva zde)

00:27 USA prohlásily, že končí éra trpělivosti s KLDR 

To už je v podstatě dovršení… Nedávno jsme mluvili o tom, že celý ten skandál okolo KLDR byl krycí operací k odvedení pozornosti od konfliktu s tím raketovým útokem USA v Sýrii, který měl řešit určité cíle, a jehož pokračováním se stalo sestřelení syrského letadla Američany. Aby bylo kryté odepisování USA a jejich stahování z tohoto regionu, byl nutný nějaký velmi zjevný konflikt, díky kterému by USA mohly ještě dělat ramena atd. A konflikt s KLDR byl právě takovým konfliktem – vždyť USA tam přesunuly tři letadlové lodě, které tam nejdříve poslat vůbec nechtěly a když je přece jen poslaly, tak jedna se “spletla” a místo do KLDR plula někam do Austrálie.

Pro lidi bylo vytvořeno určité informační pole, pak bylo vše staženo a nyní Spojeným státům “s konečnou platností dochází strategická trpělivost”!  Přitom v KLDR byl právě utýrán americký mladík, který v beznadějném stavu zemřel po šesti dnech, ale USA to neřeší, a proč? Protože KLDR není jejich projekt, není to projekt státní elity a nemají dovoleno si tam něco vyřizovat. A taková situace je navíc vyhovující, cílem je přece srážení vlivu USA.  USA sice ještě dělají ramena, ale všechno to jde do ztracena a úroveň se snižuje. Raketový útok vyvolal ve světě veliký ohlas, tak do toho zapojily tři raketové lodě s velkým pozdvižením okolo, ale utýrání občana USA už nic tak velkého není, přesto ještě uděláme trochu ramena: „Naše strategická trpělivost je u konce.“ Co se týče KLDR, ještě jednou opakuji, že okolo ní je všechno perfektně vypilováno: jak vyvolat napětí a zase ho snížit, vyvolat a snížit, všechno probíhá v tomto duchu.

A jde o scénář, který se všude neustále opakuje a .., jak to vysvětlit… Historická paměť davu je omezena přítomností plus mínus dva týdny, proto je dav tímto způsobem oblbován. Někdo z řízení si ještě vzpomene na ten raketový útok v Sýrii, dav si ale už nepamatuje ani na to, že do KLDR pluly ty letadlové lodě a chvíli teď bude řešit utýraného amerického občana, než se i na to zapomene. A takto to platí i pro spoustu politologů a analytiků.

00:33 Výbuch na nádraží v Bruselu – závažná událost s dalekosáhlými následky

Jedná se o velice, opravdu velice závažnou událost s dalekosáhlými následky, i když média na ni nijak zvlášť neupozorňovala. Když se ale podíváte na její podstatu, tak je to velmi zajímavé, především už tím, jak byl odhalen ten terorista – procházející hlídka uviděla dráty trčící z jeho oblečení. Tak to je tedy něco! Ty dráty z něj musely trčet na všechny strany, když si jich hlídka všimla na několik metrů a na to s k teroristovi vydala, načež on bombu aktivoval. Oběti však žádné nejsou a snaží se nám namluvit, že to bylo tak, že měl menší a větší bombu, přičemž ta menší měla posloužit jako detonátor a pak ta menší opravdu vybuchla a ta velká ne. Dobře, může to tak být – prostě ta větší nevybuchla, ta menší ano a zabila ho. A co dál? Zazněl výbuch, po kterém tam bylo hodně kouře a to způsobilo paniku. A kde se vzal ten kouř? Terorista byl roztrhán na kousky, no třeba ne úplně na kousky, ale smrtelně ho to ranilo a bylo tam hodně kouře.

Exploze v bruselské nádražní hale – zdroj fota a více zde

Policie a vojáci jednali odborně a profesionálně a rychle zorganizovali evakuaci cestujících a lidí z nádraží, a také z přilehlých restaurací. A všechny je nasměrovali, celý ten dav, který sehnali pěkně dohromady, nasměrovali jedním směrem ke stanici metra. Chápete? Ohromné množství lidí na ulici a ke stanici metra. A kdyby v tom okamžiku do toho davu najelo auto? Nebo by v tom davu došlo ke dvěma, třem výbuchům? Takže v podstatě sami vojáci a policisté vytvořili dav, a tím i podmínky k provedení velice krvavého, efektivního teroristického útoku.

Terorista aktivoval bombu, šlo o malý výbuch, kdy kromě něho nikdo nebyl zraněn. Rozšířil se kouř, byly vytvořeny podmínky k vytvoření paniky. Ale nic víc. Když teď dojde k něčemu podobnému, budou policisté a vojáci mít nacvičeno, jak mají postupovat. Šlo o cvičení před akcí, jak koncentrovat co největší počet lidí, a potom uskutečnit teroristický útok a tady lze vidět, jak mohou být policisté a strážci pořádku nevědomě zneužíváni. A to je k úrovním řízení a k tomu, zda existuje ten takzvaný mezinárodní terorismus, když státní bezpečnostní služby pracují takříkajíc v symbióze s teroristy. To je velmi závažné a je teď třeba mít to na paměti! Jestliže bude vytvořeno správné informační pole, je šance, že k takovému útoku nedojde, jestliže nebude vytvořeno,  stoprocentně k němu dojde.

00:38 Výročí začátku Velké vlastenecké války 22. června a odtajňování materiálů – proč materiály nebyly úplné. O spiknutí generálů proti Stalinovi

O spiknutí generálů proti Stalinovi, o tajných materiálech ve velké Británii, jejichž odtajnění bylo posunuto o dalších padesát let a o tom, že Rusko nemá takovou suverenitu, aby také mohlo všechny materiály odtajnit. Zveřejňovány jsou pouze ty stránky, které více méně odpovídají oficiální verzi začátku Velké vlastenecké války a na odtajnění všeho ostatního je ještě brzy.

To byla poslední otázka.

České titulky Irena Aneri (v plné psané verzi zde)

Světový řád podle Putina – dokument V. Solovjova, který předcházel dokumentu O. Stonea

Vložení videa, krácený obsah a poznámky -Pozorovatelka-  05.07.2017

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
kari
Návštěvník
kari

http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/bi-putin-prekvapil-berlin-a-postavil-se-na-stranu-merkelove/ Putin se postavil na stranu Adolfiny ☺. Je tam spolecny zajem. Plyn pro Evropu. Putin je strateg, luxusni pistolnik Trump nema proti nemu sanci. Putin neni jak premier Cerne hory, ktereho Trumpeta silou odstrcil a zaujal jeho misto. Tohle je uplne neco jineho. To bude jak skoleni zacka s profesorem. A Trump si nemuze dovolit vubec se s Putinem domluvit. Dostal by doma na holou ?.?

Vesna
Návštěvník
Vesna

Už je nové otitulkované video s pánom Pjakinom zo dňa 03.07.2014.
http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-3-7-2017/

Tieto otázky-odpovede si rozhodne nenechajte ujsť. Pán Pjakin exeloval.
Pre “žebrotu pseudointelektuální” ako poniektorých vtipne nižšie nazval gonoSS, to bude ťažko stráviteľné.

kari
Návštěvník
kari

Jee kde mate kyticku pro Pjakina ??

Martin Dukát Svobodné rádio
Návštěvník
Martin Dukát Svobodné rádio

Zásadní pořad Svobodného rádia již v našem archivu k poslechu i ke stažení:

2017-07-06 – Studio Beta – České děti v muslimských rodinách v Anglii

http://svobodne-radio.cz/2017-07-06-studio-beta-ceske-deti-v-muslimskych-rodinach-v-anglii/

CML
Návštěvník
CML

Co se týče Severní Koree, tak zájem na jejím zničení nemá ani Rusko ani Čína, jednak by nastala uprchlická vlna severokorejců do přilehlých regionů a s tím spojená destabilizace , ale co je důležitější, USA by se otevřela zadní vrátka do obou zemí a pohraniční linie by se musela znovu hodně těžce opevňovat. Říkám to pořád, jakékoliv narušení strategické rovnováhy ve světě je cesta do pekel:)

Robi
Návštěvník
Robi

Po tom ako som dnes videla Trumpov prejav na CT24 konštatujem, že všetko je to neskutočný kabaret. U nás ho nevysielali vôbec a na CT24, keď začal rozprávať o národoch, rodine, tradíciach a bezpečnosti, tak ho odstrihli a prerušili. Momentálne jeho reči pre EU na čele s Nemeckom +FR nie sú vhodné. Poliakov do siedmého neba vychválil, do NATO platia vraj dosť. Museli ochkať blahom, z Polského zadku mu už len boty trčali.
Na druhej strane vždy lepší Trump ako Clintonka. To by už v Syrii a KLDR boli iné fofry.

Martin Dukát Svobodné rádio
Návštěvník
Martin Dukát Svobodné rádio

POZVÁNKA NA POŘAD:

Nenechte si ujít dnes 6. července 2017 od 19:00 hod na Svobodném rádiu pořad Studio Beta – ŽIVĚ – České děti v muslimských rodinách v Anglii. (exkluzivně s rodiči těchto dětí). Naladíte nás: http://www.svobodne-radio.cz
Naše vysílání najdete i na Facebooku: https://www.facebook.com/svobodneradio/

kari
Návštěvník
kari

jak to, ze Korea je dle neomylneho Pjakina jen “zastiraci manevr” Ameriky pro Syrii? Vzdyt do Koree USA nainstalovaly radary a nejspis i nejake systemy, schopne sice branit, ale take utocit. A spiclovat, slidit, pozdeji nejspis vydirat, evropsti politici by o tom mohli vypravet ☺. Takze to neni jen “dobre, udelame ramena a nic tam nezmuzem”, ony USA v tom regionu samozrejme maj svuj vliv i “praci”. Jinak by na pusobeni okolo Korei lakomy Trumpeta nevydal ani gros. ☺
Navic Kim vysila jednu balistickou raketu za druhou a nadava americanum u toho verejne do bastardu, takze Americane na to musej reagovat, o kdyz nechtej.

gonoSS
Návštěvník
gonoSS

To se zas antiruskopjakinovští trolli vyřádí. Najdou slovíčko nebo formulaci, která jim “zapasuje” a budou se snažit mu vytáhnout jazyk až krku! Žebrota pseudointelektuální!

xerox
Návštěvník
xerox

gonoSS … :–)

zrovna jsem od minula zvažoval uspořádat pro tyhle živly vědomostní kvíz , odpovídající jejich intelektuálním možnostem a charakteru …

např. položit soutěžní otázku – pjakin na videu v otázkách a odpovědích :

za á : stojí
za bé : sportovně se potápí
za cé : sedí

kari
Návštěvník
kari

de je spravne. Lze

xerox
Návštěvník
xerox

karimatko … i když jste argumentačně v rejži , přesto vás odkážu na vaši otázku ohledně gp na mojí reakci dole na igora zemánka , kde to vysvětluju … a už nezlobte …

kari
Návštěvník
kari

Xeroxi, pro vsi ucte k Vam, urazite, ale bezmozkove se tu Pjaakinovi vseci klanite, aniz by jste premysleli s otevrenou mysli, jako vedci, kzerym je predlozena nejaka teorie. Lezete tu Pjakinovi do zadele a to ja nemam rada. Kdo vi jaky super analytik Pjakin neni, i kdyz je zajimavy. Tereza Spencerova je lepsi .

Karel Bodlák
Návštěvník
Karel Bodlák

A ty jako pacient Dr. Mengele v pokusné nemocnici Auswitz..

Kareel
Návštěvník
Kareel

Podle toho pozadí za Pjakinem to vypadá, že už odtud vysílá a podle té mapy tam bude už dýl, jediný co mě překvapuje že ta černá noční košile má knoflíky ve predu a ne šňůrky vzadu.

kari
Návštěvník
kari

Zebrota pseudointelektualni?. Kde jste vzal ty velkopanske vejsplechty ? Tak mi gonoSSe odpovezte na otazku, kdo to je globalni prediktor? ☺. Zadny totiz neexistuje a pan Pjakin nejspis vesti z kristalove koule. Uz pred rokem vyvestil rozpad Turecka, a mezitim Turecko uz od Ruska kupuje S400 a prispiva tak pomalu k rozpadu NATO. ☺Pjakin se nam seknul o hodne kilometru ? Pjakin umi hovno a chtel by pomnik ?.Vite, vsechno proste nelze analyzovat, blesk a pan Buh maj svoje cesty. ☺

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Kari, s tim bleskem jste vedle 😉
Klimateroriste si ho namiri, kam se JIM hodi…

kari
Návštěvník
kari

http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/194600-trump-se-setkal-s-dudou-usa-prodaji-polsku-rakety-patriot/ Trumpeta proda Polsku rakety patriot za 30 miliard zlotych. Na koho je asi Polaci namirej? Pjakin rika, ze v USA probiha perestrojka, a ze tam Trumpeta rozklada pax America. No, asi ano, protoze Trump tam polozi uplne vsechno ?. Ale zbrani bliz a blize k Rusku neubyva, ale jaksi pribyva. Ja bych si takhle tu Pjakinovu perestrojku USA nepredstavovala. Spis se mi zda, ze Amer ma dluhy vetsi, nez kdy splati,USA jsou uplne na bubnu, tak vytvarej takovou atmosferu, aby si od nich kazdy koupil zbrane. Uz je Trump prodal S. arabii, Kataru, ted Polsku , ovsem stejne to USA uz od krachu nezachrani, cele ty sankce a stvani proti Rusku je jen zasterka prekryvajici fakt, ze Amerika jde o zebracke holi. Trumpeta nema ani na zed s Mexikem ?. Miliony amiku jsou na potravinovych listcich, dalsi miliony jich tam jsou negramotni ale chteji ridit zemekouli ?

albatros
Návštěvník
albatros

Zajímala by mě alespoň 1 věc, kterou Trump rozkládá Pax Americana.

kari
Návštěvník
kari

na to se zeptejte Pjakina ☺

albatros
Návštěvník
albatros

Hehe, to sem si myslel. On totiž těžko tu jednu věc řekne, ale Pjakinovi se tu bude nekriticky klanět polovina diskutérů, ale když přijde na věc, tak ticho.

Rus
Návštěvník
Rus

Výraz “Pax Americana” , americký mír , se mi zdá poněkud ujetý . Je to relativní , protože z jejich strany je to viděno opravdu jako “mír” , svého druhu , který ve světě udržuje Amerika . Z jiné strany je “Pax Americana” viděn jako diktát vojensky nejsilnější země , tedy teror svého druhu .

Na Vaši otázku bych se taky rád dozvěděl odpověď 🙂 … Zbrojí , zbrojí a ještě více zbrojí
Jediné , co mne napadá , je oslabování pozice NATO a možná , budoucí domluva s Ruskem a Čínou o rozdělení vlivu ve světě.

xerox
Návštěvník
xerox

škoda že nikdo nepřekládá pravidelně také kissingera co kde a komu řekl , je to jeden z mála lidí na západě , koho zřejmě stojí za to si vždy v kontextu s pjakinem poslechnout …
teď jsem četl jeho poslední vyjádření a připadalo mi hodně zkrácený a zkreslený …

,, Známý americký stratég Kissinger uvedl, že Rusko může vytvořit nový světový řád ,,
https://goo.gl/gF1fR8

docela by mě zajímalo , zda v ásii se už vynořil taky někdo zajímavý , kdo má vliv a vyjadřuje se ke světovému dění …