Otázky a odpovědi V.V.Pjakina ze dne 25. dubna 2016

Otázky a odpovědi V.V.Pjakina ze dne 25. dubna 2016

O situaci kolem Savčenkové, o Donbasu a Zacharčenkovi, o vyjádření M. Albrightové “Rusko je Bangladéš”. Volby v USA, Brejvik, holandské referendum o Ukrajině, antiamerikanizace Evropy, Brazílie a další.

00:23  Situace kolem Savčenkové: její možná výměna za ruské vězně, rozhovory Putina a Porošenka, role Savčenkové jako politické loutky, důsledky možné výměny, formování informačního pole proti zájmům Ruska , role prokuratury

18:40 Oznámení Zacharčenka o možném konci bojů na Donbase, prohlášení Jaroše, plány elit USA a globálního prediktora, význam konferencí Zacharčenka,  institualizace DLR a LLR.

25:17 Interview M. Albrightové a její vyjádření o Putinovi a Rusku – “Rusko je Bangladéš, která má bombu”, o volební podpoře H. Clintonové

27:52 Volby v USA – skandály H. Clintonové a vytváření image D. Trumpa. Prohlášení Obamy o chybě v Líbyii. Otevření archívu, odhalování dokumentů, globální a státní “elity”.

35:21 Proč je fašista Brejvik vyzdvihován. Překážky migrační vlny a islamizace Evropy, evropský chalifát

36:54 Holandské referendum o asociační smlouvě Ukrajiny s EU, proces antiamerikanizace v Evropě

39:33 О Brazílii a její současné podobnosti s osudem Ukrajiny. Píseň “Pochod rybářů” 46:21 Istanbulský summit Organizace islámské spolupráce (ОИС):  úkoly setkání a role Erdogana a Nazarbajeva, vztah Nazarbajeva a Lukašenka

51:01 Jak vnímat roli Jefimova ve Státní dumě Ruska, o snahách o převrat v Rusku. KOB a DOTU.

Zdroj: zde

České titulky: Irena Aneri

Vložila: -Pozorovatelka-  2.5.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
konzerva
Návštěvník
konzerva

Toto se objevilo na vk/altai…https://www.youtube.com/watch?v=7_PmJF0xAik&t=32m05s je to o ukrajině a další Pjaki má být až 16.5..

VM64
Návštěvník
VM64

Savčenková si píše líbesbrifty s Peczynskim ( nebo jak se to píše , prostě ten, co když zemře Zeman se ožere do mrtě, teda víc, jak normálně ), tak ji navrhuji, ať si ho vezme a pak požádá o sloučení rodiny.

tana
Návštěvník
tana

Že dojde k výměně Savčenkové bylo snad každému jasné už na začátku.
Po procesu , během 1 měsíce, na ní celý svět zapomene. A proč trápit nějaké Rusy v Ukrainském vězení?
Pan Pjakin je velice inteligentní pán, má obrovský přehled. Jenže zapomněl, že Putin je KGbák, a tudíž je logické, že chce mít svoje lidi, kteří se dostali do maléru, doma.
To je priorita č.1, protože tím dá najevo všem KGBákům na celém světě, že je v nouzi neopustí. Nějaká Savčenková s tím nemá nic společného, jefuk, jestli něco udělala nebo ne.

VM64
Návštěvník
VM64

Beru to stejně jako Pjakin. Rusko ji nemůže vyměnit. Byla by to zrada na všech zabitých Ruských občanech na Ukrajině.
Kdyby se to stalo, tak bych to Putinovi dal jako dost velkou kaňku. Ta pilotka, co v životě seděla maximálně na koštěti, si to má odeszsrati do fajrontu. V Rusku.

tana
Návštěvník
tana

A za jedinou Savčenkovou budou v kriminále na Ukraině 2 možná nevinní Rusové?
Jak by potom Rusové verbovali po světě spolupracovníky? Dělejte pro nás, když vás dostanou, necháme vás hnít v kriminále?

Robetre
Návštěvník
Robetre

Nebudou dlouho. Ukrajina se do roka, do dvou totálně ekonomicky zhroutí, nebo je ještě dříve pustí nebo umožní “někdo” útěk za pár drobných, jen jak kauza Savčenková trochu zapadne – média na Ukrajině budou mít úplně jiné starosti. Naopak referováním Savčenková je stále hrdinně ve vězení – jen budou neustále ukazovat na její vinu.
Naproti tomu škody, které by propuštěni/výměna Savčenkové napáchalo, by byly pro Rusko velmi bolestné, proto se na to tak tlačí.

Spektátor Čumilovič Puk
Návštěvník
Spektátor Čumilovič Puk

Pjakin je nesporně zajímavý týpek s nezvyklými a zajímavými vhledy do situací. Co se týče Gajdara – někde jsem zachytil, že byl napojen na nějakou ruskou neziskovku, a ta byla napojena na Open society George Sorose. Člověk si dovede snadno představit, jak sám Soros řídil privatizaci a ekonomiku v Rusku. Hle, zde je původ krize z rok 1998, kdy si Soros v Rusku jen útokem na Rubl nahrabal miliardy!

Aksal
Návštěvník
Aksal
Nemo
Návštěvník
Nemo

Nějak rychle ten článeček o spacifikovaném dredaři zapadl.
Dovolte mi se k němu vrátit i když pod nejaktuálnějším příspěvkem. Já si totiž myslím, že tímto videem a komentáři pod ním je řečeno vše o současné republice, vládě, lidech i EU. Stačí si toto rozměnit na drobné a víme téměř vše. Jistě, že to není tak poutavé jako Pjakin nebo biblické rozjímání nad sáhodlouhými úvahami o starých civilizacích a jejich vlivu na psychickou pohodu globálního prediktora při našem řízení na několikáté prioritě. Pozorovatelka píše,,Ta situace je především ukázkou afinity ,, a jiní mu to hajzlíkovi vlastně přejí. Vždyť měl mít občanku a servilně ji strčit pod rypák každému kdo má čepici, samopal a vypadá že dokončil základní školu. Hlavně, že je to ta autorita. Co vlastně lidi chcete? Víte to ještě, nebo už jenom čtete ty správné weby? Dojímáte se tady nad globálním prediktorem, máte nastudovanou koncepci řízení a nevím co ještě. Ovšem když vedle zatýkají, tak máte stažené pozadí a jste v módu pochlebovačů a hledačů těch správných omluv pro to co se stalo. Vyzvracet svůj názor do diskuze a jedeme dál. Třeba nový Pjakin nám na chvíli zabere naši pozornost. Tato země jde s prominutím do hajzlu a já si nemyslím, že to jde ještě zvrátit. Ne s těmito lidmi a bohužel pro nás ani ne s lidmi z webů jako je aeronet, nebo podobných. Nekritizuji Vás, na to nemám právo, pouze Vám to tady napíšu. Přečetl jsem si celou diskuzi a je mi na blití ze servility a vlezdoprdelismu před policajtem nebo zákonem. Nevím jak Vám, ale mne je z většiny Vašich názorů na nic. Zatýkání ve stylu Pinochetovi armády jak ze špatného filmu. To je současnost dnešního světa. Věřím, že až jednou budou zatýkat Vás, co tady tah mohutně obhajujete dodržování zákona, tak se Vám také někdo podobný bude chechtat do ksichtu. Vždyť přece jste měli dodržovat zákon. Snad v té době ještě nebudou bez soudu popravovat u zdi na rohu ulice, na což se někteří podle příspěvku těší.

Ross
Návštěvník
Ross

Zcela s Vámi souhlasím, ale jen z části. Ano, žádný člověk (počítám se i já) není pro lidstvo vysvobození z těchto hříchů lidstva. Ale naděje je a je “za dveřmi” A tím je Bůh (teda alespoň pro mě), který je vysvobození pro nový život. Stačí studovat-sledovat a být připraven ať nejsem překvapen! Toď je jediná možnost skrze Něho. Proto neklesejme na srdci a šiřme tuto zprávu plnou naděje 😉

albatros
Návštěvník
albatros

Policie chtěla po týpkovi občanku ??? TAK TO JE HRŮZA !!! NESKUTEČNÉ, DO NEBE VOLAJÍCÍ FAŠISMUS !!!
Víte co? Děte do prd…

Jaromír Štěpán
Návštěvník
Jaromír Štěpán

Dobrý den pane Nemo. Jmenuji se Jaromír Štěpán. Přečetl jsem si třikrát Váš příspěvek. Čtení mne přesvědčilo o tom, že Vás notně trápí realita života v naší zemi. Podle jména Nemo, které jste si vybral a podle nasazení s jakým používate slova při sestavování do frází, vnímám Vaši rozhodnost.
Nabyl jsem dojmu, že toužíte po spravedlnosti a po lidském teple a po lidském štěstí.
A také jsem nabyl dojmu, že se Vám, všech těchto tří věcí, nedostává.
Vážím si Vaší upřímnosti.
Vážím si důvěry, kterou jste projevil tím, že jste poslal svůj diskusní příspěvek sem ke čtenářům Aeronetu.
Vážím si ho i přes to, že já sám osobně bych Vám dokázal, že se mýlíte a že Vaše slova zraňují nevinné lidi.
Jsem člověk v nouzi. Zabývám se optimalizací energetických těl. Aplikace pro léčení. Pokud si přejete, mohu Vám pomoci. Musíte přicestovat za mnou. Jaromír Štěpán zlinek@centrum.cz