Otázky a odpovědi V.V.Pjakina ze dne 25.7.2016. Plus video: “O situaci v...

Otázky a odpovědi V.V.Pjakina ze dne 25.7.2016. Plus video: “O situaci v Turecku a o srpnu jako kritickém měsíci”

O sjezdu Republikánské strany USA, o D. Trumpovi a H. Clintonové, o významu amerických voleb pro svět, o situaci v Turecku po pokusu o převrat a krocích Erdogana, o útocích v Německu, o OH v Brazílii a odstavení ruských sportovců, o OH v minulosti a o dalším.

00:20 Sjezd Republikánské strany USA, D. Trump, sjezd Demokratické strany, H. Clintonová, odhalení WikiLieks. Role Putina na summitu NATO v roce 2002 ohledně Indie a Pakistánu, role Putina v roce 2007. Reakce Trumpa na dění v Turecku.
20:04 Situace v Turecku po pokusu o převrat, kroky Erdogana a jeho udržení se u moci. Význam pokusu o převrat v historických souvislostech, význam Íránu.
41:26 Útok v Mnichově 22.7 a další útoky v Německu. “Olympia” a OH v Brazílii.
48:03 Skandál kolem odstavení ruských sportovců z OH v Brazílii.  O OH 1980 v MOskvě, 1984 v Los Angeles a 1972 v Mnichově. Terorismus jako součást nadnárodního řízení. Doping, skandál na zimních OH 2002 . Sport jako politika a byznys.  Úder státních elit USA na zemi BRICS.
01:20:33 Chodorkovský a jeho role jako nástroje globální politiky.,
01:26:00 Jak se orientovat v informacích – čemu věřit a co jsou “fejky”

České titulky: Irena Aneri

Valerij V. Pjakin o situaci v Turecku a o měsíci srpnu jako o kritickém ze dne 20.7.2016 (zatím pouze v ruštině), zdroj zde

Vložila -Pozorovatelka- 31.7.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
didus
Návštěvník
didus

Je čas založit Pjakinovi kult….
Celé věky trpně ve tmách čekaly… než se objevil Pjakin a jeho analýzy… Takhle – nic proti… každý se musí nějak bavit a o “existenci spodních proudů” v našem odiciálním světě snad pochybuje jen “beznadějný ovčan” … ale proč zde třeba neuvádíte i Fullforda a podobně? Náhodou, Fullford ač asi podobný analitik jako mistr Pjakin to se svou “finanční kabalou” trefil docela přesně… A dokonce přesně zanalyzoval začátek – “celé to uvedl do pohybu Šabtaj Cvi aneb Sabataj Zevi” (Denmeh atd…) známý doufejme i zde …
Tohle je náhodou velmi trefná analýza, prakticky identifikuje hráče …
Fullfordovi asi chybí už jen přijít na existenci satana …

Nevím, jak je na tom Pjakin s náboženskými znalostmi …

pedros
Návštěvník
pedros

macek
O tu radost se prostě musím podělit i s Vámi – EU konečně našla recept na rozumnou imigrační politiku! Při zprávách dnes večer na Radiožurnálu jsem nevěřil vlastním uším, ale je to tak! Platit budou jednoduchá a přitom efektivní pravidla, cituji:
Třicet sedm invazivních zvířat a rostlin se od příští středy nesmí dovážet do Evropské unie. Na seznamu je třeba želva nádherná, skokan volský nebo některé druhy veverek. Na letištích v Česku, kam létají spoje z míst mimo schengenský prostor, by mohly kontroly začít 3. srpna. Když Státní veterinární správa takové zvíře objeví, pošle ho zpět do země původu, říká mluvčí veteriny Petr Pejchal: “Po dobu do zpětného návratu jsou zvířata umístěna na pohraniční veterinární stanici pod veterinárním dozorem. Veškeré náklady pak s tím spojené hradí dovozce. V případě nelegálního dovozu je krajním řešením i usmrcení zvířete. To je možné provést pouze za legislativou stanovených podmínek. Toto řešení se tedy bude posuzovat případ od případu.” Zakázaná zvířata, která už v Česku jsou, budou moct jejich majitelé nechat dožít bez další reprodukce. Výjimku by mohly dostat třeba zoologické zahrady. Důvodem opatření je ohrožení původních druhů.

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Tančíci NIKOLIV tedy derviši na ruských mrtvolách,to je palivo pro TU letadla..Tam nezustane po nich ani stín,natož mastný flek…

heron
Návštěvník
heron

Myslite, ze to neco znaci, kdyz vidime, ze Pjakin nosi jen a jen cernou barvu? Nepocitam- li sako. Proste vzdy ma cerne kosile. Jen mne napadlo, jestli treba to neni neceho barva. Ja do toho nedelam.

Finist
Návštěvník
Finist

Palec nahoru!
Chytrému napověz, atd.
Nechci kazit náladu analytikům analýz, jen skromně čekám až se vše vystříbří a pištci vypadne píšťala.
Poznámka: Černá není barva.

Makrela shapeshifting...
Návštěvník
kari
Návštěvník
kari

ja vim, ze to zni dost “blbe” ale kdyby skutecna Merkelova uz davno lezela nekde v mrazaku a tohle byla treba naorosto dokonala vycvicena dvojnice(nebo jina finta) tak bych se nedivila. Ale chapu ze to zni divne :- ))

formis
Návštěvník
formis

Makrela na podzim ve funkci končí, uvidíme kdo ji nahradí.

Nezní to blbe Kari možné je vše...
Návštěvník
Nezní to blbe Kari možné je vše...
kari
Návštěvník
kari

vsimnete si jak je ta Merkela po tom otresnym satanistickym ritualu na pocest otevreni Svycarskeho tunelu klidna a vysmata. Me by tam u toho nejspis ranila mrtvice a rozhodne bych odesla

Ladič
Návštěvník
Ladič

Úplně v klidu. Podnikový večírek 🙂 Proč by se nervovala.

Ladič
Návštěvník
Ladič

Že prý “nejednalo se o technický problém”. Takový kec si lajkit.cz nech. Stačí si tu seqenci snímků na videu odkrokovat. Objevují se blokové artefakty po celém snímku. Nejen oči. Je to normální chyba komprese videa.

Killary shapeshifting...
Návštěvník
Killary shapeshifting...
Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

Tlustých knih je jistě na výběr 😉
Každá vede za svým pánem. Jedni pokojně – za lásku, rodinu, vlast, svědomí, mír…
Druzí jako právě v diskusi pod tímto článkem
http://www.hlavnespravy.sk/dnes-v-kyjeve-vrcholi-celoukrajinska-krizova-procesia-za-mier-veriaci-sa-budu-modlit-radikali-sa-vyhrazaju/813075
“Je mi naozaj zle, keď vidím tak materiálne aj rozumovo ubiedených a znivočených ľudí, ktorí klesli až na samé dno svojej vlastnej psychiky a ľudskej dôstojnosti, že sa musia až klaňať a modliť k nejakým obrázkom, soškám, kultom, mýtom, klamstvám a bludom, namiesto toho, aby skutočne chytili svoj osud, ako sa hovorí, za pačesy, ale nie tak, že ho odovzdajú fašistickému Bruselu a západu! To je skutočne do plaču! Modlenie im nepomôže! To skôr kopanec do ich dutých usrajinských hláv!”
Kdybych měl radit, což tímto nečiním, řekl bych, ať jde každý přesně tam, kam ho srdce táhne.

Peluch
Návštěvník
Peluch

to vis cekaji na spasitele 😀

Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

To je také jediný logický správný postoj

Ctenar
Návštěvník
Ctenar

Pozorovatelnost
Co mě chybí za informace: sedíme v ČR nebo v EU a čteme V.V.Pjakina a přemýšlime nad politikou, nad vládou a nad přijatymi zákony a to je tak vse.
Ženské jeste tak jdou 2x do roka a nakoupí nějaké (vetsinou dovozové) trvanlive potraviny navíc, kdyby uz něco vypuklo. A to je vse co můžeme udělat.
Jinak studnu na sídlišti nebo ve městě nevyhloubite , potraviny nevypestujeme protoze nemáme pole (ani kombajny a secí stroje) a ti co ho maji budou mit stejně úrodu rozkradenou hladovymi gangy (zahradkareni současné vlády spíše likvidovaly oproti komunistům. Ti ho naopak podporovali, protoze by část občanu v době valky mela sve potraviny a nebyla závislá na podpoře státu )
Dále máme tu sedět nebo někam odjed kde v klidu dozijeme? co dělat? Pjakin říka at máme informace ale co stoho když vím co se děje ve světe, když nevím jak přežít to co nas čeká.
Fakt nevím kam by lide meli odjed. Tahle 3.svetova válka se nedá vyhrát v EU, protoze vlády nepodporuji svůj lid (coz nebylo za 1-2.svetove), naopak maji zájem aby jsme se nebránili a krizili se s jinou rasou za účelu hloupnuti a života v tlupách.
Nemáme Churchilla ani Stalina, nebo Putina, kteří by vedli lidi v EU. A to nema žáden státu EU! Takze ano budeme mit info, vyhodnotime situaci, ale asi budeme sedět ve sklepich a čekat az přestanou boje v ulicích. Odjed nebudeme moc a ani nebude kam. Jak by se ti lide živili někde na ostrůvkach v mořích. Do USA, Kanady, Venezuely, Kuby, Brazílie… To asi nikdo nechce, kvůli politice, jazyku a mentalitě.
Jed do Ruska? Byla by to jediná šance- evropská země, podobna kultura i jazyk …práce ve firmách ktere by tam založili naši podnikatele EU, vytvořit města podle národnosti ( ne každy umí cizi jazyky) a pracovat, odvádět daně a podílet se i na ochraně RF a splácet to hostitelské zemi! Samozřejmě ze budeme muset souhlasit s prověrkami bezpecnosti.
Jeden podnikatel psal v diskusi, ze podniká s muslimy 20let v IT.
A ten jeden mu řekl – kdyby Nase vlada se Sobotkou, pozvala Němce a Francouze at přenesou firmy k nám do CR a platí daně tady, tak bychom se stali motorem EU. Německo uz bude jen upadat díky tomu, ze bude živit nepřizpůsobivé imigranty, kteří neumějí číst ani psát ani ve svém rodném jazyce. Něco na tom pravdy je. Zajimave je ze ten muslim nesouhlasí s imigraci – je to to nejhorší co Merkelova mohla udělat. Ze nám zničí tím životy a přenese k nám válku a terorismus. Místo zvát muslimy máme brát vzdělané Němce ..
Takze co dělat v naši situaci ? Zeptejte se ( opakovaně ) Pjakina, prosím at to vysvětli cele EU. At Češi to napíší do dotazu pro Pjakina a pošlou to hromadně i jednotlivě
Děkuji