Otázky a odpovědi V.V.Pjakina ze dne 20.6.2016

Otázky a odpovědi V.V.Pjakina ze dne 20.6.2016

V předposledním pořadu Valerij Pjakin hovoří o EURO 2016, o střetech fanoušků a jejich roli, o zákazu startu ruských atletů na OH v Brazílii. O situaci před britským referendem a o smrti Coxové. O D. Trumpovi, financování republikánů a o APPLE. O výměně ukrajinských novinářů, o pravoslavném setkání na Krétě bez ruské pravoslavné církve a o dalším.

00:20  Střety fanoušků na Euro 2016, postoj ministra sportu Mutka. Fanatické nálady jako nástroj nadnárodního řízení po vzoru Ukrajiny.  Způsoby nezávislého zajištění výsledků sportovních utkání. Zápas Chorvatsko-Česko. Vyhrocené nálady fanoušků jako jeden z nástrojů ke státnímu převratu.  Precedent zákazu účasti ruského týmu na OH v Brazílii.
17:51 Teroristický útok v Orlandu jako součást dalších událostí.  ISIL a souvislost s potopením Hillary Clintonové. Události ve Velké Británii v souvislosti s britským referendem, smrt Coxové.
35:49 Zpráva, že Apple nebude financovat sjezd republikánů a souvislost s D. Trumpem. Tupost ruských “elit”.
39:48 Druhá výměna ukrajinských novinářů za ukrajinské občany. Vytváření jiné situace ve vztazích k Ukrajině. Obsáhlý proces k uskutečnění státního převratu v Rusku. na Pravoslavné setkání na Krétě bez účasti ruské pravoslavné církve. Potřeba státních sdělovacích prostředků, působících na globální úrovni. Důvody “soucitných” postojů Putina.
56:57 Odhalení pamětní desky finskému maršálu Mannerhejmovi v Petrohradě. Úkoly “Bílého hnutí” v Rusku. Skutečný účel humbuku kolem pamětní desky a Mannerhejma, “finského Hitlera”.
1:13:24 Vliv a tok mediálních informací, jejich vliv na skutečnou informovanost, cenzura informací a nutnost studovat KOB a DOTU.

České titulky: Irena Aneri

Vložila: -Pozorovatelka-  2.7.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Nobody
Návštěvník
Nobody

Mě by zajímalo, jak to vlastně v tom Rusku funguje “vládnutí”. Začnu tím, že tam mají “Dumu”, tedy něco jako u nás PS. Předpokládám, že členové “dumy” vzešli z voleb a je tam zajisté některá z těch partají, jenž získala nejvíce hlasů. Takže ta partaj (možná v koalici s některou jinou) postavila vládu. Dále předpokládám, že Putin je členem (představitelem) té vítězné strany. Dále předpokládám, že předsedou vlády se zákonitě stal předseda (nebo zástupce) té vítězné partaje. Tak jak může být stávající předseda vlády Medvěděv, dle slov Pjakina, silně protiputinovský a proamerický. To nemá logiku. Podobně Pjakin neustále mluví o “škodlivých ministrech”, jež neplní příkazy Putina a naopak připravují převrat. Napřed mluvil jen o některých, (samozřejmě o všech úřednících), teď v poslední relaci již mluví o celé vládě, přičemž vyzdvihuje práci Lavrova. O Šojguovi se vůbec nezmiňuje. Tak proč Putin toho Medvěděva nevymění a dotyčný pak z titulu funkce může vyměnit všechny ministry (nebo alespoň většinu). Přeci ten, kdo jmenuje, může také odvolávat. Předsedu vlády jmenuje prezident. Prostě celé mi to něějak nejde do hlavy.

V posledních relacích Pjakin v podstatě o ničem nemluví, jen o připravovaném státním převratu v RF. Putin má cca 90% podporu v RF, ale dle Pjakina, jsou všechny “špičky” proti němu. Celá vláda, tím pádem i celá Duma, teď do toho zapojil i církev, samozřejmě všichni “oligarchové”, atd., atd. Tak kdo vlastně za tím Putinem stojí? Prostý lid? A co to je prostý lid? Tak si nějak musím položit otázku, proč nám to ten Pjakin neustále připomíná? Buď nám vědomě lže, nebo nám tyto informace podává s nějakým cílem. S jakým to nevím. Kdyby někdo z tak rozsáhlé množiny “spiknutých” chtěl Putina zlikvidovat, tak je to podle mě otázkou několika dnů. Dobře vycvičený odstřelovač dokáže někoho odprásknout na vzdálenot 2.000 metrů i více. A zabezpečit okruh 2-3 km proti možnému střelci je, zejména v městských aglomeracích, nemožné. Tak proč to ještě nikdo nezkusil? Vlastně odpověď mi dal Pjakin. Globální prediktor drží nad Putinem ochrannou ruku. Takže je to jasné, nikdo ho nemůže, bez svolení GP, odprásknout.

pedros
Návštěvník
pedros

Neznalost,nejenom zákona, neomlouvá.

tana
Návštěvník
tana

Taky tomu nerozumím, jako by se Putin rozešel s Gazpromem. Že by Muller nebyl věčný?

jurij Dikij
Návštěvník
jurij Dikij

Presne tak, me tohle take rozum nebere. Putinova strana jednotne Rusko ma v parlamentu 52% a ministry jmenuje prezident. V cem je tedy problem?

Jura
Návštěvník
Jura

Sarajevsky atentát na Klause z lůna ODS.
Boje trockistu a stalinistu uvnitr ksss

jednu únevidisroveň politiky….to je to proc studovat tluste knihy, v kterych je to popsané.

4321
Návštěvník
4321

Polsko dělá opět problémy. Poláci chtějí rozšířit V4 o Rumunsko a Ukrajinu a založit Karpatský spolek:

http://www.hlavnespravy.sk/polsko-chce-z-vysehradskej-stvorky-urobit-sestku-karpatskeho-regionu-navrhuje-prijat-do-spolku-rumunsko-a-ukrajinu/803096

Nemám sice nic proti rozšiřování spolku V4, ale o rumuny zrovna moc nestojím a o Ukrajinu už vůbec ani náhodou ne. Uvítal bych naopak třeba bulhary a nebo srby.

Jozef
Návštěvník
Jozef

Poliaci sa znovu chytajú šance vytvoriť Veľko Poľsko od mora k moru ako mnohokrát predtým.

LCZ
Návštěvník
LCZ

Když vezmu optiku Pjakina, ve které fotbal je vysoce politickou hrou( viz výše i paní Pozorovatelka), tak to právě brutálně, aleTĚSNĚ, natřel MULTIKULTI Deutschland team NÁRODNÍMU Italskému… ..holt, Itálie odmítá sankce…

nula
Návštěvník
nula

Takže to bylo vlastně všechno domluvené na nadnárodní úrovni a všichni ti hráči, kteří kopali penalty, a že to byly tentokrát téměř celé týmy vzhledem k tomu dramatu, dostali instrukce, že Německo musí vyhrát, aby podle toho mohli reagovat na situaci v danou chvíli.
To je fakt nesmysl.

pedros
Návštěvník
pedros

LCZ i nula.Projevili jste pouze svou nedostatečnost!O čem chcete diskutovat?O lodach na patyku?To jo,na to máte!Chachaáá