Otázky a odpovědi V.V.Pjakina ze dne 2.11.2015

Otázky a odpovědi V.V.Pjakina ze dne 2.11.2015

V další analýze Valerij Pjakin komentuje roli Íránu v souvislosti s vytvářením evropského chalifátu, jeho účast na vídeňských jednáních o Sýrii a jeho význam v procesu globalizace, hovoří o Sarkozyho prohlášeních v Moskvě, o situaci v Jihočínském moři, o Kurdech a dalším.

Úvod – O schůzce ve Vídni na konci října a o rozhodování světových mocností o Sýrii a Asadovi. O účasti Íránu na jednáních a o jeho roli v procesu globalizace jako vůdce evropského chalifátu, který v Evropě zavede správný islám a zároveň nahradí současnou evropskou technologickou úroveň. O roli Ruska v tomto procesu a o závislosti všech současných světových procesů na Rusku. O hrozbě celosvětového konfliktu, který si GP nepřeje, proto řešení současné situace ve světě nechává na Rusku, o historické roli Ruska.

21:45 – O návštěvě Sarkozyho v Rusku a jeho prohlášení, že Rusko je nutné respektovat. Opět o roli Íránu.

30:45 – O situaci v Jihočínském moři a o vyhrocování vztahu mezi USA a Čínou.

34:12 – O IS a Kurdech

35:40 – O spolupráci Stalina s Globálním prediktorem, o Hitlerovi  a o prvních snahách o rozvrácení Evropy, o válce mezi SSSR a Německem.

44:48 – O vyslání vojenských specialistů USA do Sýrie

47:07 – O povolebním chaosu v Zakarpatí a v oděské oblasti.

50:38 – O letadle A321, o předčasných závěrech o příčinách pádu a o vyšetřování pádu letadla.

Zdroj a poděkování za české titulky: Irena Aneri

 

Doporučená související videa:

V. Pjakin – Speciální díl o globální moci  a struktuře elit

Šest priorit (kategorií) zobecněných prostředků řízení

Konglomerát versus blok

 

Vložila -Pozorovatelka-  7.11.2015

 

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jaris
Návštěvník
Jaris

Pjakina si velmi vazim. Kdyz vsak poukazal na dulezitost a novou roli Iranu na svetovem poli, vzala jsem to dost s rezervou. To bylo vcera. Dnes jsem ve stanku s novinama zahleda casopis TIMES a hle! Na titulni strance se usmiva divka v satku/muslimka a nazev clanku( myslela jsem, ze se propadnu) Jak bude vypadat Iran v roce 2035!!!

as
Návštěvník
as

ja by som sa chcel spytat ako vidi dalsie dianie Pjakin…pretoze ja mam taky pocit ako keby Pjakin hovoril len to ze GP stale vyhra a mi nemame sancu a mozme sa tak akurat s tym zmierit..ja by som sa skor ho chcel spytat na buducnost ludstva o cca 5-10 rokov..mame sancu sa vymanit s pod vplyvu GP a tychto mocenskych struktur?? a ak ano ako??? lebo ja mam taky pocit ze mocenske struktury a GP len vychadzaju z ludksej nenzranosti a bezcharakternosti….su to tak isto ludia ktory su rovnako chamtivy, hajzli ako kopu inych ludi na svete…na to ani nepotrebujeme mimozemsku etnitu…zial

rakosnicek
Návštěvník
rakosnicek

Když ZaOralek se Shapirem snída … a vychlada zar … nez se den rozhosti …
https://twitter.com/AndySchapiro/status/654263154336243712
comment image

Vesna
Návštěvník
Vesna

Tá prvá časť hodnotenia pána Pjakina o európskom chalifáte ako o hotovej veci vyvolala vo mne naprostú depresiu a beznádej. Neviem či som to, o čom hovoril potom správne pochopila, ale zdalo sa mi, že by bola ešte aká taká nádej, že by k tomu chalifátu u nás nakoniec nemuselo prísť?

Ak si však prečítate nižšiu analýzu, ako je to s tou riadenou imigráciou hordy, neviem si predstaviť, čo by sa dalo robiť, pretože stojíme proti niečomu tak hnusnému a rozlezenému,, na porazenie čoho zrejme ani neexistuje prostriedok, aj keby sme veľmi chceli.
Aha:
http://www.chelemendik.sk/Migracna_kriza_v_Europe_a_jej_investori_730273341.html

bantustan
Návštěvník
bantustan

domnívám se,že diverzanti zde provedou VELKOU OČISTU,pak nastoupí IRÁN a jeho PRAVÝ ČISTÝ ISLÁM s rotujícím dervišem,co zlikviduje diverzanty…

Hox
Návštěvník
Hox

To byl popis PLÁNŮ GP, nikoliv toho jak vidí budoucnost Pjakin.

.lak
Návštěvník
.lak

V podstatě vychází s tím chalifátem ze zájmů bruselonů podpindostanu ussraele a pokud si lidé nepořeší tuhle vazbu jejich vazalů závěr je jasný že strčili volové palice do zápřahu nelítostných vozků kteří přepřahají panský kočár za jízdy s příkopy plných mrtvol a koho vezou dojde i pětiletému smradovi jak říká Petr Zitko. A ani s touto predikcí by si dozajista nedali zajít budulínci chuť pokud to již není v babylónském plánu depopulace NWO.
https://www.youtube.com/watch?v=wxogkCO6haA

Thom
Návštěvník
Thom

S tym riadením priebehu druhej sv. vojny mi Pjakin poriadne zamotal hlavu. Vedel som o vojenskych paktoch, dohodach, zradách. Ale že to všetko nebolo riadené štatnymi elitami, ale na vyššej urovni (GP) je pre mňa novinka.

Shimi
Návštěvník
Shimi

Ha, Pjakin mi i tentokrát potvrdil to, co si už roky myslím a to, že GP je mimozemského původu, viz. 26. minuta (přesně 26:14). Nezmiňuje se o tom jen on, ale třeba i Zaznobin a jiní. Respektive na mimozemskou entitu se nějakým způsobem odkazovala každá zemská civilizace, která tu byla před tou naší. A že by to byli všichni pomatenci se mi nějak nechce věřit. Vzpomněl jsem si na to i včera při poslechu SVCS, kde Vedoucí tvrdošijně trval na tom, že jsou Zřeci lidskou entitou s darem od Boha. Dar od Boha možná mají, ale lidé to nejsou na 100%. Ono když se člověk zamyslí nad globálním řízením v kontextu času, tak by se jim asi špatně řídilo po 1000 let s dobou dožití cca 90 let. Ta dlouhověkost tam hraje obrovskou roli.

xerox
Návštěvník
xerox

Shimi … ,, na mimozemskou entitu se nějakým způsobem odkazovala každá zemská civilizace, která tu byla před tou naší. ,,

mohu se optat která civilizace kdy odkazovala na alzasofty … ? …

Shimi
Návštěvník
Shimi

xerox: Starověký Egypt, Sumerové, Mayové, Inkové, atd., atd., v podstatě celý Starověk. A ty odkazy jsou jak v písemné tak obrazné formě. Samozřejmě toto téma by vydalo na x-denní přednášku, takže to tu nebudu rozebírat. Těch podivuhodných znalostí a vědomostí dávných civilizací, které by správně mít vůbec neměly, páč my sami jsme na ně přišli až v Novověku, je tolik, že z toho jde až hlava kolem. Jeden příklad za všechny. Planeta Uran, objevena roku 1781, Neptun 1846, ovšem jak je mohli znát staří Sumerové? A navíc ještě o nich vědět že jsou to modrozelená dvojčata? A v podobném duchu by se dalo pokračovat.

xerox
Návštěvník
xerox

Shimi … já to tušil že vlastně všechny … těch mobilů co se vždycky najde hned vedle mumie a pazourků , že mě to taky netrklo sakra …

Shimi
Návštěvník
Shimi

xerox: Ve vší úctě Xeroxi, mně je v podstatě u zádele konkrétně váš pohled na věc. Vaše názorová sebejistota je ale dechberoucí, to se musí nechat. Škoda, že vaše reakce téměř vždy postrádají jakýkoliv smysl. Argumentační prázdnota, naprosto vymeteno. Zesměšňování se tím pádem otáčí proti vám, víme?

xerox
Návštěvník
xerox

Shimi … jen tak mezi námi , tahle poslední vaše reakce patřila mě nebo sebekritika do vlastních řad … ? …
já jenom že se mě právě dostal do ruky noťas kleopatry , má tam nějaké hambaté fotky s cézarem ale nemůžu se dostat na její mejl , heslo asi nebudete vědět že ne … ? …

informatix
Návštěvník
informatix

to: Shimi ohľadom GP a mimozemšťanov

je zaujímavé, že pred časom som viedol podobný rozhovor s jednou známou a dospeli sme k podobnému záveru. Takže ako vidím, nie sme s týmto názorom jediní.

študoval som niektoré texty a výpovede ľudí o UFO a jedna z informácií bola, že tí tzv. “Greys” sa dožívajú okolo 400 rokov. Takýto vek by oveľa viac sedel na dlhodobé plánovanie, ktoré sa spája s GP.

taktiež tam boli ďalšie tvrdenia, že americká vláda s mimozemšťanmi už nejaké desaťročia komunikuje (formou osobných stretnutí na opustených lokalitách) a zrejme s nimi uzavreli nejakú formu výmenného obchodu, kedy realizujú požiadavky mimozemšťanov výmenou za získanie prístupu k ich technológiam.

zdôrazňujem, že to mám celé zatiaľ iba v rovine špekulácií. A radšej by som bol, ak by sa to ukázalo ako nepravda.

Shimi
Návštěvník
Shimi

informatix: Rozhodně nejste jediní, tím si buďte jist. V podstatě každý fanoušek třeba Dänikena má podobné smýšlení. Mimochodem zrovna Däniken uhodil hřebíček na hlavičku co se týče starodávných civilizací a jejich znalostí. O současné spolupráci s mimozemskou entitou informují třeba Tvůrci křídel. Těch teorií je hafo. To je potom na každém co si vybere a k jaké teorii se přikloní jako k té nejpravděpodobnější. Každopádně se ale točíme pořád v rovině materiální. Já už jsem pokročil v bádání do roviny duchovní a tady teprve začíná ta pravá “sranda”. Hledání smyslu života, zkoumání Vědomí (Duše), reinkarnace, atd., atd.

Milan
Návštěvník
Milan

Däniken bol fajn. Mal prehľad ako Verne a jemu blízki ľudia………

xerox
Návštěvník
xerox

informatixi … připomínáte panoramixe , jestli umíte i ten lektvar jsem váš …

as
Návštěvník
as

preco prave americka vlada?? ved amerika nieje jedina ktora ma technologie a ktora v case cca prveho kontaktu pripadneho, nebola sama…americania nie su nadludmi ano bohmi..ak existuju mimozemstania v takej forme ktorej su ovela vyspeleljsi ako my, tak o nich vie podla mna viac ludi z roznych narodnosti nie len americania..a. ty mozu byt prave to GP…

Kokino
Návštěvník
Kokino

Hmm tak žeby Kardinál Judas sedící 3km pod Vatikánem nebyl prediktor? Ale nápovědou by mohlo být tady to video https://www.youtube.com/watch?v=Z8NvjdBt5n0