Otázky a odpovědi V.V.Pjakina ze dne 19.09.2016. VIDEA: “Samantha Powerová v OSN”...

Otázky a odpovědi V.V.Pjakina ze dne 19.09.2016. VIDEA: “Samantha Powerová v OSN” a “Astana”

O útoku USA na pozice syrské armády, o americké ochraně ISIL, o roli Clintonové a Trumpa, o vystoupení Powerové v OSN, o globalizačních médiích, o snahách o Majdan v Rusku, o financování ruského Majdanu a zatčení plukovníka Zacharčenka, o rozpadu Turecka a roli Astany, Kazachastánu a Nazarbajeva a o dalším.

00:15 Útok USA na pozice syrské armády, omyl USA: Nebyl to omyl, Spojené státy prohlásily, že několik dní předem prováděly v oblasti průzkum, měly tedy dostatečné informace. “Byl to omyl” je klasická věta USA pro podobné situace. K útoku došlo po dohodě v Ženevě, jejíž obsah USA odmítly zveřejnit. (pozn.: související Bombardování v Sýrii).  Čin měl být provokací k zahájení války mezi USA a Ruskem, nejvýznamnější je, že k němu došlo den před volbami v Rusku, ale hlavním účelem bylo ovlivnění voleb v USA. Obamová reputace je všude ve světě snižována a vyprovokování Ruska přes akci v Sýrii by demokratům a Clintonové zvedlo politické body. Ruské volby byly 18.9. a na 19.9. byl naplánován celonárodní Majdan v Rusku.  Počítalo se s tím, že v důsledku voleb a spuštění majdanu nebude Rusko schopno adekvátně reagovat na útok v Sýrii a pro USA to bude příležitost, jak zvýšit svoji roli, státní elita USA by tím posílila. Pokud státní elita zvítězí ve volbách, bude muset řešit otázku řízení světa a to Spojené státy dělají vytvářením teroristických organizací, za tím účelem stvořily i ISIL a útok v Sýrii byl ochranou ISIL a ochrana ISIL byla důvodem, proč Spojené státy nechtěly zveřejnit obsah ženevské dohody.

Plán ale nevyšel, protože Rusko i přes volby reagovalo a reagovalo adekvátně – ihned bylo svoláno mimořádné zasedání Rady bezpečnosti OSN, kde hystericky vystoupila Samantha Powerová viz video (více zde), kde prohlásila, že ruský zástupce v OSN Čurkin nemá právo sdělovat pravdu.

Dva roky Powerové nestačily, aby pochopila, že Spojené státy už jsou stejně obyčejným státem, jako všechny ostatní a že se musí přizpůsobit svým možnostem, chování Powerové je potvrzením reakcí státní elity USA. která nemá zájem na úspěchu v boji proti ISIL. Spojené státy potřebují ISIL v plné síle, ale globalisté mají zájem na snížení vlivu ISIL.

Státní elita USA s něčím počítala, ale nevyšlo jí to – Rusko na akci v Sýrii reagovalo adekvátně a k Majdanu v Rusku také nedošlo.  Došlo k zatčení plukovníka Zacharčenka z protikorupčního oddělení, u kterého se v bytě našly devizové bankovky v hodnotě devíti miliard rublů a tyto mohly být použity k financování Majdanu v Rusku. Kdyby převrat chtěla financovat státní elita USA, nebyla by nutná taková zločinecká kasa a průběh by byl stejný jako na Ukrajině – Majdan by byl financován přímo USA. Ale protože Rusko není Ukrajina, státní elity USA peníze předaly s tím, že tento Majdan nejsou schopny zorganizovat přímo. Až dojde k destabilizaci, pak budeme dolary posílat v bednách, ale zatím je to jen na vás – státní elita USA si netroufla jít do přímé konfrontace s globalisty a pouze využila podpindosníky v Rusku. Státní elita tím řekla: “Udělejte to, ale když se vám to nepovede, my s vámi nemáme nic společného”. Všichni věděli, že státní převrat v Rusku je připravován, ale také věděli, že státní elita USA v tom nechala podpindosníky samotné.

Zatýkání plukovníka Dmitrije Zacharčenka, více Londýnská stopa miliard Zacharčenka, uprchlý ruský bankéř je připraven promluvit

Po americké akci v Sýrii došlo k teroristickým výbuchům v New Jersey, v New Yorku, další člověk útočil nožem (pozn.: v jednom případě mělo jít doslova o odvetu za útok v Sýrii zde) a po těchto akcích vystoupil zástupce demokratické strany, za kterou kandiduje Clintonová, a omlouval se za americké bombardování. Globalisté státní elitě USA sdělili, že občanská válka v USA může začít ještě dříve, než dojde k volbám. Globalisté se postavili za Rusko, zlomili státní elitu, státní elita se musela omluvit, akcí v Sýrii se státní elita sama postarala o svůj nejhlubší propad, USA jsou odstříhávány od řízení světa, už i Brzezinský volá po spolupráci s Ruskem a Spojené státy stále nechápou globální politiku. Američanům vše vycházelo, dokud byli nástrojem globalistů k prosazování globálních zájmů.

36:20 Telefonický rozhovor D. Trumpa pro televizní pořad RT Larryho Kinga, komentář Obamy v N.Y.Times: Nejsymboličtějšími novinami globální politiky jsou New York Times, Financial Times a Süddeutsche Zeitung, Russia Today (RT) se stala symbolickým informačním zdrojem. Trump dal interview RT,protože začíná budovat mosty s Ruskem a o rozhovoru informovaly N.Y.Times. Globálními médií je Putin prezentován jako schopný politik, kterého je nutné respektovat a tak jej mají vnímat obyčejní lidé na celém světě. Útoky na Putina si Clintonová škodí, Trump si přes něj dělá reklamu. Trump navštívil Měxiko a kolem Trumpa je budována image budoucího prezidenta, který bude řešit problémy mezinárodních vztahů.

45:20 – Organizace WADA, útoky hackerů a odhalení dopingu u amerických sportovců:  Organizace WADA je americký systém, kdy američtí sportovci mají doping povolený zákonem, zatímco u jiných sportovců jde o nezákonný doping, je to americký systém, aby američtí sportovci byli na světové úrovni, WADA hlídá, aby žádní jiní sportovci neměli stejnou možnost užívat doping jako zdravotní prostředek, hlídá aby se nedostali na americkou úroveň. USA si tím opět snížily mezinárodní prestiž.

50:10 – Formát Astana, role Kazachstánu, Nazarbajeva:  Máme dva projekty: projekt vytvoření evropského islámského chalífátu a projekt přestavby SSSR. Analogie s Minskem, role OBSE, konflikt v Náhorním Karabachu a vztah Arménie a Ázerbájdžánu a Bělorusko jako agitační středisko marxismu. Minsk je zahajovacím prvkem procesu vytváření SSSR č. 2. Formát”Astany počítá s tím, že se k vyjednávacímu procesu přidají zástupci Doněcké a Luhanské republiky, ale to není celá podstata formátu Astany. Nyní pozorujeme proces vývoje konfliktu mezi Saúdskou Arábií a Íránem, přičemž Írán je podporován právě novinami New York Times, které uveřejnily i článek o tom, že je nutné zavést civilizovaný islám. Turecko mělo splnit roli Třetí říše – mělo za úkol převést válku s ISIL do Evropy, aby tam poté Írán zavedl správný islám. Pokus o vytvoření evropského islámského chalífátu byl učiněn již dvakrát – za pomoci Arabů a Turků –  ani jeden z těchto projektů ale dnes už není možný a nový chalífát je budován za pomocí Peršanů (pozn.: Pjakin už Íránce nazývá Peršany, což mi ladí s mým nedávným článkem o Persii).

Nejde o boj mezi sunnity a šíity, ale o to, kdo bude v budoucnu kurátorem islámského projektu. Saúdská Arábie, Arabové a Turci mají odejít a přijít mají Peršané. Proto je SA tolik spojována s ISIL a porážka ISIL bude porážkou SA. Ale zároveň je likvidováno i Turecko, jenže turecky mluvící obyvatelstvo musí být nějakým způsobem organizováno. Když Nursultan Abiševič (kazachstánský prezident Nazarbajev) vstoupil do konforntace se státní elitou USA, která skoupila kanalizaci Alma Aty (dříve hlavní město Kazachstánu) a požadovala, aby se politika Kazachstánu plně přizpůsobila USA, Nazarbajev řekl “ne” a přemístil sídlo hlavního města do Astany.

Kazašský prezident Nazarbajev podepsal přísné náboženské zákony. Jejich součástí je například zákaz modliteben ve státních institucích a zpřísnění registrace náboženských organizací. Nová pravidla způsobí zánik menšinových skupin, včetně křesťanských komunit.

Každý, kdo Spojeným státům řekl “ne” to nějakým způsobem odnesl (Dominique Strauss-Kahn, Kaddáfi a další), ale v případě Kazachstánu se tak nestalo. A to znamená pouze to, že Nazarbajev řekl státní elitě USA “ne” bez následků proto, že za ním stála vyšší elita – globalisté. A že Nazarbajev začal s touto vyšší elitou spolupracovat. USA mohly zrušit jakékoliv další financování Kazachstánu, ale místo toho postavily Astanu, jedno z nejkrásnějších měst na světě. Konspirátoři natočili o Astaně řadu videí, aniž by chápali, o co jde, ale podívejte se například na architekturu kongresového centra či na memoriální komplex Bajterek – vše je potvrzením, že zde je řešen úkol globalistů.

Astana, hlavní město Kazachstánu:

Turecko je sjednotitelem turecky mluvících národů, ale až se Turecko rozpadne, GP má problém, kam umístit a jak řídit turkické národy. A Nazarbajev s jeho projektem Astany se k tomu velmi hodí a dohodli se s ním každý v míře svého zájmu. V globální politice jde především o to, kdo koho převeze, kdo koho dokáže začlenit do svého vektoru cíle. Když tedy vyvstala otázka, že Turecko skončí, začal být zviditelňován Nazarbajev a Kazachstán, turecké národy začaly být sjednocovány kolem Kazachstánu, v roce 2010 Nazarbajev obdržel žezlo patriarchy turkických národů, od toho okamžiku byl osud Turecka předurčen. Turecko přestane existovat jako stát, a to nejen z důvodu řešení otázky Kurdů, ale především z důvodu vytváření Velké Arménie – dokud existuje Turecko, projekt Velké Arménie nemůže být uskutečněn, Turci jsou sjednocováni pod vliv Kazachstánu, pro Rusko je důležité, aby do tohoto procesu vstoupilo, aby na něj mělo vliv a to o to víc, že tento projekt úzce souvisí s projektem nové Hedvábné stezky. Nazarbajev je nyní zviditelňován jako protiváha k Putinovi v integraci postsovětského prostoru, Nazarbajev je protěžován globalisty, Obama i Erdogan se hlásí k Nazarbajevovi.

01:08:05 – Budovatelská role Her kočovníků, které se konaly v Kyrgyzstánu : Formát Astany může být buď budovatelský anebo likvidační pro celý ruský prostor bývalého SSSR.  Jde o kulturní program, nelze přihlížet, že kousek vedle vyrůstá nový řídící subjekt, nové centrum koncentrace řízení, které bude sjednotitelem států a národů. Turkické národy mají být něco jako šídlo pro Rusko, Čínu i Peršany a takovou konfrontaci si nikdo nepřeje

01:10:00 – Shrnutí o Astaně, o leteckém útoku v Sýrii, o ISIL. O nutnosti číst KOB a DOTU. 

České titulky : Irena Aneri

Vložila: -Pozorovatelka- 24.9.2016

…………………………………………………………………………………………

Poznámka zcela pod čárou

Ve snaze, ať Pjakinovi nijak neublížím, zcela pod čáru doplňuji, že když jsem před cca rokem a půl napsala článek v tom smyslu, že k Nazarbajevovi, Kazachstánu a Astaně nemám důvěru (a tím jsem tehdy zapopchybovala i o Putinovi), Leva-net mě chtěl ukamenovat – viz diskuse a 123 komentářů pod článkem zde. Z diskuse zdůrazňuji obzvláště tento komentář Hoxe

Hox
Dub 22, 2015 21:19
Pozorovatelka: Gorbačov byl ohlašovací figurka, loutka v rukou sil v pozadí, na nic podstatného neměl vliv a o ničem nerozhodoval, pokud by neřekl co bylo třeba, byl by odstraněn a řekl by to někdo jiný. Gorbačova protlačovaly síly, o nichž šéf KGB Andropov prohlásil, že jsou silnější než on a že protlačení Gorbačova nedokáže zabránit.

Co se týká Nazarbajeva, Nazarbajev je věrný spojenec Putina neboť chápe, že osud Kazachstánu je přímo spojen s osudem Ruska, nebude Rusko. Pokud jde o zrádce, který je pod kontrolou Západu, je třeba se podívat na Lukašenka. Hlavní město přenesl poté, co představitel světového „zákulisí“ skoupil v Alma-atě kanalizace a oznámil mu, že pokud nebude poslouchat, utopí to město v h*****. Co můžu soudit, vaše nedůvěra k Nazarbajevovi je způsobena nedostatkem informací. Pokud budu chtít někoho zdiskreditovat, není nic lehčího než vybrat potřebné údaje a předložit potřebným způsobem, což je třeba příklad toho odkazovaného článku o východních zednářích.

A ještě bych přidala např. tyto zprávy z nedávné doby: Hedvábná stezka, najde se v ní místo i pro Rusko? či Nazarbajev: ekonomika Kazachstánu trpí kvůli Rusku a Číně

A proč vkládám toto “pod čárou”? Pouze a jen proto, že je důležité si zachovat vlastní pohled, a to i v případě tvrzení takových odborníků/”odborníků” za jaké se považují všichni na Leva-netu.  Na výše citovaný komentář Hoxe jsem reagovala:

Dub 22, 2015 21:40
Jestli je moje nedůvěra k Nazarbajevovi mylná, budu jenom ráda. Neměla jsem v úmyslu někoho diskreditovat – článek je úvaha, názor, téma a v diskusi pak očekávám další názory a informace, které nemám problém přijmout, pokud mě přesvědčí a neznamenají pouze útok.
A zkušenost, že není dobré se vším, co tvrdí Leva-net (či Pjakin) souhlasit, jsem měla už i jinou – to když jsem na zdejší stránky vložila video se Starikovem i přesto, že Pjakin řekl, že Starikov je majdanista. V diskusi se pak objevil tento komentář:
Jarek*
Bře 20, 2016 2:00
Mi to mažou stále a navíc mám zablokovaný přístup na prvopodstatu. P.S. Není nutné se na nic nějakého admina ptát. Spousta článků je manipulujících s názory čitatelů, stejně, jako ten nad diskusí. Starikov kope proti Putinovu se svým antimajdanem již nepokrytě a tady je použit co-by kazatel „písma svatého“.
Hmm, po čase Pjakin sdělil, že kolem Starikova šlo z jeho strany o kamufláž, přesto se všichni na Leva-netu dehonestací Starikova mezitím řídili…

Tak tolik k tomu “pod čárou”, resp. k tomu, proč by každý měl dát i na vlastní úsudek.

-Pozorovatelka-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Ruská centrální banka nakupuje dalších 200 tun zlata:
” Vzhledem k tomu, že naše země je třetí na světě v těžbě zlata, nemusíme chodit daleko, a můžeme zlato kupovat z vlastních zdrojů, a za naši měnu”…
https://sputniknews.com/russia/20160929/1045824826/russia-gold-stock-up-comment.html

Jen ti naši úžasní centrální bankéři nejen že stále intervenují proti naší měně, a uměle ji oslabují, ale ještě navíc za ty z našich rezerv vycucané miliardy nenakupují zlato (real assets), jako všichni ostatní, ale EURO! (=lakmusové papírky).
Až EURO klekne, a se situací Deutsche Bank je to už teď nahnuté, bude si s nimi moci pan guvernér vytřít ……., a my budeme chudší o stovky miliard.
Tomu říkám EKONOMIE!

Olgoj Chorchoj
Návštěvník
Olgoj Chorchoj

OT:
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/1919561-konvicka-palenim-koranu-nespachal-trestny-cin-rozhodla-policie

Myslim si, ze tohle je strasne dulezita informace, ktera predznamenava smer, kterym se nas prostor bude vyvijet…

kari
Návštěvník
kari

http://m.zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/169667-strelba-v-houstonu-utocnik-zranil-v-nakupnim-centru-sedm-lidi/

Pred debatama prezidentskych kandidatu v USA a celkove pred volbama se tam zacaly mnozit utoky. Nepovazuji to za nahodu. Nahrava to Trumpovi.

kari
Návštěvník
kari

Zamrzla tady diskuze. Obama je uplne skvelej ! ☺

zigi
Návštěvník
zigi
Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Padělanej certifikat B.Hussain Obama
https://www.whitehouse.gov/sites/default/files/rss_viewer/birth-certificate.pdf
Rodny list B.H.Obama
http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/sociopol_obama82.htm
Al-Káida je přední skupina pro US vojenskoprůmyslového komplexu
http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/sociopol_waronterror41.htm

Usáma bin Ládin

Bin Ládin sám byl známý CIA aktivum táhnoucí se od pozdní 1970, když byl ozbrojený a financovaný CIA přes pákistánskou ISI , aby vedl muslimské Mujahideen proti Sovětům v Afghánistánu. Poté, bin Ládin vedl Al-Káidy na Bosna krátce po vypuknutí války v roce 1992 za účelem boje proti bosenským Srbům, kteří byli následně terčem leteckých úderů NATO. krátce před bombardováním NATO Jugoslávie v roce 1999, bin Ládin a Al-Káida se stěhoval do Kosova, Srbska jižní provincii, na pomoc Kosovská osvobozenecká armáda, albánská teroristické frakce, která byla podpořena USA a NATO v jeho násilné kampaně proti Srbům v regionu.

“Spojené státy, který původně cvičili afghánské Araby během války v Afghánistánu, podporován je v Bosně a v Kosovu,” hlásil National Post.
S pomocí teroristické sítě bin Ládina, opírající se o USA a NATO, ne méně než 90% Srbů bylo “etnicky vyčištěna” a byl nucen opustit oblast, zatímco mezinárodní sdělovací prostředky hrají svou roli svědomitě v zobrazovat Albánců jako “oběti” srbské agresi.

Sotva týdny před 9/11, bývalí členové al-Káidy, kteří se následně vstoupily do kosovské osvobozenecké armády byli přepraveni z Makedonie americkými výsadkáři.
Jako bývalý FBI tlumočník Sibel Edmonds odhalil, USA zachována,
“Intimní vztahy” s bin Ládin, “celou cestu až do onoho dne 11. září .”

“Válka proti terorismu” je podvod

Zatímco vnitřní bezpečnost šéf Janet Napolitano , FBI hlava Mueller a jiní neustále fearmonger o domácí teroristé, že bezprostřední hrozba , federální vláda má spolehlivou zvěřinec kapesních muslimských radikálů na kterém vyzval k radikalizaci následovníků do zahájení útoku na “velkého satana”, když politické klima považuje za nezbytné.

skutečnost, že jen asi každý významný teroristický útok nebo přerušena hrůza vyděsit po desetiletí byla řízena lidmi s přímými vazbami na americkou inteligencí činí celou válku proti terorismu kompletní podvod , a znovu zdůrazňuje pravdu, že jsou skuteční teroristé pobývat mnohem blíže k domovu , než jeskyní ve střední Asii nebo na Středním východě.

lenka
Návštěvník
lenka

Ta poznámka pod čarou…to fakt nechápu. Trochu zklamání pro mě. Budiž v komentáři, ale v článku?

monsanto
Návštěvník
monsanto

Volby v roce 2016 … to bude selficek na fejsbuku a twitru.

comment image

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

RUSKO-USA – vrací se studená válka: do Evropy:
Rusko reaktivovalo nukleární pozice krátkého a středního doletu v enklávě Kaliningradu a Krymu, namířené proti novým pozicím raketových systémů NATO a spojenců, mířících na Rusko.
http://www.rischiocalcolato.it/2016/09/russia-usa-ritorna-la-guerra-fredda.html
popisek obrázku říká, že “anglosaská media uvádí, že slouží k zastavení iránských balistických střel proti Norsku, které by náhodou letěly přes Rusko….”
V AJ: https://youtu.be/SdqFUzS9bS4
http://www.fort-russ.com/2016/09/just-in-case-russia-reactivates-moves.html

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Breaking news: Putin warns America that ww3 is unavoidable
https://youtu.be/fjb_T66WFZo

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

dobrej pokus Rusko potřebujou elitáři bez RF nejde NWO zatim co Papaž Šelma se Zjeveni Janovo 13 seskupuje všecka naboženstva aj ty co cti Demony to vše je jen na vyvolani strachu v lidech pak se nasune NWO a bude se na tom podilet Evropska Armada a Policie tu jde o to nahnat strach božimu lidu na zemi aby se podvolil doktatuře Satana a furt se vyvolavaj falešné krize současti planu elit a satanskych kultu v USA!!!!a současti planu NWO je falešne nabožestvi Korán aby byla na zemi boži valka jak se vedla ve starověku ale to bude proti bohu a J.kristu Islamizace a nastup NWO v Evropě už si mužes simnou aj ve velkych mestech jak PČR kopiruje USA styl stoji uprosted silnice jak idioti třeba a řidí dopravu no ovce pomatene SS PČR mame tu dalši protektorat 15.září.1939 se opakuje

CIA the central inteligence odhalení
http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/sociopol_cia.htm

NWO
http://www.bibliotecapleyades.net/esp_sociopol_nwo.htm

OSN
http://www.bibliotecapleyades.net/esp_sociopol_un.htm