Otázky a odpovědi V.V. Pjakina ze dne 17.10.2016. Americký šerif vyzývá ke...

Otázky a odpovědi V.V. Pjakina ze dne 17.10.2016. Americký šerif vyzývá ke vzpouře proti vládě, Biden vyhrožuje Rusku kyber útoky, USA vzdávají boje v Jemenu, zoufalý Obama se chystá na Mosul, “Teorie velkého třesku”

00:10 Šerif Milwaukee vyzývá k povstání proti federálním úřadům USA. Protestní potenciál USA je obrovský a je otázkou, zda dříve dojde k občanské válce či k volbám, v návaznosti na výzvu šerifa je třeba říci, že NASA prohlásila, že přestane dopravovat své kosmonauty do kosmu prostřednictvím ruských kosmických lodí. Ale NASA žádné vlastní kosmické lodě nemá a jestli plánuje ukončit používání ruských, oznamuje tím, že plánuje ukončit svůj kosmický program a současně šerif z Milwaukee oznamuje, že má fakticky začít občanská válka, což bude znamenat rozpad státu, pak je vše jasné. Výzva šerifa je symbolickou událostí, k tomu se objevila zpráva o pokusu podpálit Trumpův předvolební štáb a události ukazují, jak velká míra nenávisti ve společnosti nastala.

Šerif David A. Clark (více zde, zde)

Předposlední tv debatu Clintonová-Trump všechna média komentují, že šlo o jasnou výhru Clintonové, protože pracují pro státní elitu USA. Trump doložil celé seznamy agentur, které provedly výzkum u diváků a podle kterých zvítězil on, ale všichni tvrdí, že zvítězila Clintonová. Kdo byl skutečným vítězem, o tom svědčí tweet jednoho z členů štábu Clintonové, který se po debatě obořil na Trumpa s nadávkami – pokud by skutečně vyhrála Clintonová, měl by si užívat vítězství a Trumpovi se leda vysmívat, on se ale vztekal, vědomý si prohry. Ani CNN, která má vytvořenou ohniskovou skupinu (Focus Group), instruovanou, jak hlasovat, nebyla schopna přinést výsledky hlasování v číslech, přenos ukončila a později ohlásila, že Clintonová vyhrála o 20%.

Napětí ve společnosti je kolosální a zajiskřit to může kdekoliv raz-dva, půda je připravená, občané stojí proti policii a naopak, obecný trend je nenávidět policisty, policisté od začátku roku zastřelili už 700 lidí, střílení je běžné a na policisty si nikdo nesmí stěžovat. Prohlášení šerifa je závažné, ukazuje, na jaké hraně propasti USA stojí a co bude nucen řešit budoucí prezident.

07:42 Joe Biden vyhrožoval Rusku kybernetickými útoky. Zde jde o několik komponent, dvě jsou zjevné a třetí lehce naznačil V.Putin když odpovídal na dotazy ruských médií. Za prvé – jde o nadhánění předvolebních bodů, Spojené státy degradují na úroveň Ukrajiny a Clintonová potřebuje vyhrát. Za druhé – 13. října nechali do médií uniknout informaci, že v amerických ozbrojených silách došlo k selhání tajné počítačové sítě, která řídí bezpilotní letouny na celé planetě Zemi a hned 14. října do k selhání počítačové sítě United Airlines, společnost musela pozastavit všechny lety a byl to už třetí případ společnosti, která musela lety pozastavit kvůli selhání počítačových sítí. Letadla používají všichni a zpráva o selhání počítačových sítí je významná – všichni si mohou říci “to to u nás vypadá” a k tomu ještě zpráva o tajné počítačové síti pro bezpilotní letouny, na občany to dělá negativní dojem: “Copak jsme Papuanci?, my jsme velmoc číslo jedna, teď je jasné, proč na nás může Rusko hackersky útočit” .  Na důkaz, že tomu tak není, pronesl Biden své prohlášení.

Pokud jde o kybernetické útoky, už v roce 2013 ruské tajné služby pro práci s dokumenty nakoupily psací stroje, první kdo to udělal, byla Federální bezpečnostní služba RF (pozn.: více), služba chránící prezidenta a její dokumenty by měly nejvíce zajímat každého hackera, tak ať je Američané zkusí prolomit.

Třetí a nejpodstatnější moment Bidenova prohlášení se týká toho, co přímo řekl Putin a týká se toho, že státní elita USA má utrum se snahou zachovat Pax Americana. Událostí týdne se stalo to, že Putin zrušil návštěvu Francie. A jak to souvisí s Bidenem?

Putin měl ve Francii naplánován kulturní program, kdy měl být otevřen kostel a zahájena výstava, Hollande účast na obou akcích odřekl, veřejně se zamýšlel, proč by na akce měl chodit, Putina doprovázet a bavit se s Putinem a má-li smysl se s Putinem bavit o Sýrii, co je Putin vlastně zač, zatímco Hollande je prezident velké Francie. Hollande tím sdělil: “Hej, slouho, tvoje místo je někde v kuchyni a přijdeš, až já na tebe zazvoním, dřív ne!” . A Putin, protože ví, o co jde, odpověděl: “Jestliže se nechcete setkat, nemusíme.My na tom netrváme. Když se ten kulturní program nebude konat, tak tam vlastně ani nemáme co dělat. A až se s námi budete chtít setkat, tak my jsme připraveni zvážit setkání s vámi, kdykoliv vám to bude vyhovovat”.

Teď to nevyhovuje, protože se chytračí a chytračí se proto, že západní státy dávají přednost americkým zájmům před vlastními – páníček řekl, aby se Hollande vykrucoval, tak se vykrucoval. A reakcí Putin sdělil: “Víme, co jsi zač, do kouta tě neženeme, ale jako politický činitel jsi u nás skončil. Jako s francouzským prezidentem s tebou budeme jednat, až přestanete hájit zájmy cizí země”. Podpindosníci začali kříčet, že Putin se neumí chovat, ale Putin se zachoval pro Rusko lidsky důstojně, ne v postavení otroka. Političtí činitelé Francie ihned pochopili, že Putin vystavil Hollandemu černou známku.

Hollande, Putin

A všichni to ještě více pochopili po další události – když Poláci odmítli koupit od Francie vrtulníky a odmítli zaplatit odškodnění za zrušenu transakci. Prestiž a autorita Hollandeho a Francie jsou na bodu mrazu a pokyn k tomu přišel až z USA, Hollande je veřejně ponižován za to, že zradil zájmy své země, aby se zavděčil USA. A jak to souvisí s Bidenem? Biden před celým světem prohlásil : “Nám jsou nějaké mezinárodní vztahy a právo ukradené a ten, kdo skáče jak my pískáme, je nám rovněž ukradený” – prohlášení Bidena a to, co se stalo Hollandemu, jsou ukazatelé partnerských vztahů s  USA, Biden celému světu demonstroval, že je potřeba odpoutat se od USA, je to v zájmů států a národů, Biden to vzkázal všem politikům, kteří se chtějí chovat jako Hollande.

V USA zůstává otázka, jak se bude hlasovat a jak počítat hlasy, globalisté si ani občanskou válku nepřejí, protože v USA je příliš mnoho jaderných zbraní. Spojené státy musí být rozebrány a nejefektivněji a s nejmenším krveprolitím to udělá Trump, proto je třeba odstavit Clintonovou a Company a prohlášení Bidena velmi silně omezilo možnosti řízení státní elity ve světě.

31:39 Ostřelování amerického torpédoborce v Adenském zálivu. USA nejsou schopné vést v současnosti válku. Nejdříve Húsiíté zničili americký katamarán, poté byl třikrát ostřelován jejich torpédoborec, ale rakety třikrát skončily v moři –  možné ale je, že vůbec žádné nebyly.  Ať to bylo jakkoliv, USA prohlásily “Možná žádná raketa nebyla,možná jen selhala počítačová síť torpédoborce”, přesto Američané na pokyn prezidenta Obamy (pozn.: více) bombardovali civilní objekty a vzniká otázka – v jakém stavu vlastně jsou americké ozbrojené síly, když žádné rakety neletí a oni si myslí, že letí?! Je možné to využít a začít potápět jejich lodě?

Po tomto selhání došlo dále k tomu, že Írán vyslal do Adenského moře dvě lodě vojenského námořnictva  a najednou Saúdská Arábie, Velká Británie, USA i OSN vyhlašují, že je třeba dosáhnout míru, že válkou v Jemenu nikdo ničeho nedosáhne. K takové změně došlo během 24 hodin a náhlá změna přišla, protože se za prvé potvrdilo, že USA nemají dostatečnou vojenskou sílu podporovat SA a za druhé přítomnost Íránu – a střet USA a Íránu si nikdo nepřeje.

Obamovi je ale třeba udělit řád Hrdiny Ruské federace a Hrdiny Čínské lidové republiky – ten vtip spočívá v tom, že Suezský kanál je jedním z nejvytíženějších na světě a USA nesmyslným zásahem v Jemenu světu předvedly, že plout tudy je nebezpečné a že je nutné přesměrovávat toky zboží jinými cestami – a to znamená Severní mořskou cestu Ruska a Hedvábnou stezku Číny, Obama vlastníma rukama posílil Rusko i Čínu. A zatímco prohlášení Bidena bylo především pro Evropu, dění v Jemenu je vzkazem pro Afriku a Asii. A s asijským světem není radno si zahrávat, tam řečené platí. Na Írán si Spojené státy nikdy netroufaly a Írán nyní posiluje svou roli, pod vedením´íránského generála bude probíhat dobývání Mosulu – situace je vážná, do konfliktu s Íránem Spojené státy nemohou vstoupit a Saúdská Arábie je odepisována společně s nimi.

41:50 Seriál “Teorie velkého třesku” – je možné jej posuzovat jako reklamu oborů přírodních věd?  V žádném případě, prostřednictvím této legrace je lidem do povědomí vštěpován počítačový intelekt. Není důležité…”Copak ty nejsi robot?” A jak odpověděl? “To je lichotivé, ale zatím ne, zatím jsem stále člověk”. Tím, hlavním, kam směřuje celá ta jejich technokratická civilizace, je přenést intelekt na materiální nosič, fyzicky na počítačový, takříkajíc železný nosič a dostat ho za hranice planety Země, nebo i kdyby nakrásně zůstal na této planetě, tak by pro něj ekologie nehrála žádnou roli. A obyvatelstvo? Jenom rušivý prvek. Seriál slouží, aby obyvatelstvo nemělo obranu před realizací plánů GP, plány jsou v seriálu přímo odhalovány, ale protože postavy jsou komediální, lidé necítí nebezpečí. Jde o bezstrukturní řízení společnosti, obcházející vědomí a zaměřené přímo na nevědomou úroveň.

44:00 Útok na Mosul – evakuace a přesun více než jednoho milionu osob.  Jde o velikou politickou hru v regionu, útok má koordinovat íránský generál, účastnit se budou Američané, Turci, Kurdové,  různá ta syrská opozice, proti 3,5 až 4 tisícům bojovníků je naplánována síla koalice v počtu 30 až 120 tisíc. Důležité je, že před volbami potřebuje americká státní elita úspěch, potřebuje vítězství jako úspěch a jako převahu nad Ruskem, které “jakoby” uvázlo v Aleppu. V Aleppu vše probíhá úspěšně, ale v Aleppu uvízli zahraniční “poradci”, velící jednotkám ISIL – jde o turecké důstojníky, specnaz USA a Británie a celý problém spočívá v tom, jak je dostat pryč. Proběhla zpráva, že všichni bojovníci z Mosulu mohou odejít, ale kam odejdou? Do Aleppa! – skupina v Aleppu bude posílena teroristy, kteří jsou teď v Mosulu, přitom jakoby bude osvobozen Mosul.

Ale jde o časovanou bombu, když vedle sebe mají bojovat Kurdové a Turci a s nimi syrská opozice. A co Írán a jeho zájmy? Vzniká zde potenciál pro obrovský masakr již bez ISIL, Američané ale potřebují nedopustit pád Aleppa před volbami, protože pro Clintonovou je to noční můra, je to zhroucení celé Obamovy administrativy, která podporuje Clintonovou a lidé by jednoznačně volili Trumpa. Ale globalisté si posílení Clintonové nepřejí, globalisté si nepřejí ani ten masakr, proto koordinátorem je íránský generál. Takže pod Írán zaženou Turecko a potom Spojené státy rozdělí Kurdy, protože Írán disponuje větší donucovací silou. Rozhodnutí ohledně Mosulu, do kterého se navezli, je velice nepromyšlené. ale Američané se chytají, čeho mohou, následky je nezajímají.

54:14 Proč mají scientologové po celém světě tolik problémů, jde-li o nástroj globálního prediktoru? Scientologové problémy nemají, problémy mají všichni podvodníci, kteří se prezentují jako scientologové, ti jsou okamžitě velmi odborně odstraňováni, zatímco skuteční v klidu pracují – stačí se podívat na Kirijenka. Nebo na Toma Cruise,

56:22 Ještě k “Teorii velkého třesku” – pro chápání řízení supersystémů a řízení lidí pomocí jejich nevědomých úrovní, pro chápání vytváření určitých jevů, aby bylo možné spustit určité procesy řízení, je nutné znát Koncepci sociální bezpečnosti a Dostatečně všeobecnou teorii  řízení. Overtonova okna, juvenilní justice, vše, co se děje v USA a v Evropě, to vše se připravuje pomocí podobných seriálů.

České titulky: Irena Aneri

Vložení videa, krácený text a poznámky: -Pozorovatelka- 22.10.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
LCZ - mimo téma
Návštěvník
LCZ - mimo téma

Něco extra o tom, kdo ví, a kdo neví.
Speciálně pro pí. Pozorovatelku, p. Fencla, Bantustana a další bystré a zvědavé 😉
Informačná vojna – Pyramídy – Praveké technológie v službách ľudstva 2016 03 31
https://youtu.be/HA0zZXO4-XI

LCZ
Návštěvník
LCZ

Sice za 5 minut 12, ale BOŽÍ MLÝNY UŽ MELOU!
Mezinárodní zatykač na Obamu, Bushe a Cheneyho byl vydán!
Hoši nesmějí vytáhnout paty z USA!
WORLDWIDE ARREST WARANTS Issued for OBAMA, G W BUSH & CHENEY !
https://youtu.be/FNWlPcZbuio

monsanto
Návštěvník
monsanto

Ohromujici ukrajinske lodstvo, nedokonceny kriznik Ukrajina (Projekt 1164) v cervenci 2016 po 32 letech od zahajeni stavby.

comment image

Vice fotek: https://southfront.org/mighty-ukrainian-navy-photo-report/

Lex DRUID
Návštěvník
Lex DRUID

Martin Koller – vojenský analytik – nový rozhovor – 23.10.2016
https://www.youtube.com/watch?v=2AYpyMXJm2I

.B.
Návštěvník
.B.

V Německu jde do kin komedie, jak si německá rodina pořídí uprchlíka. Dcera se pak zamiluje taky do uprchlíka, jak jinak – lékaře.

https://www.youtube.com/watch?v=c8EZ4ko6GmM

Škoda, že to mám do nejbližšího německýho kina tak z ruky!

Jedinec
Návštěvník
Jedinec

Bez obav. Za pár týdnů to poběží u nás. Skopčáci holt na jemnou finesu nejsou. Pusť si negra mezi stehna.

.B.
Návštěvník
.B.

Pro odlehčení:

Jste v práci nešťastní? Máme zde nový trend: hapiness manažery. Ne, nejde o žert.
http://www.mediar.cz/o-stesti-se-ve-fragile-media-stara-koukalova/

Úkolem je cituji: “budovat agenturní týmy v souladu s firemními hodnotami, udržovat na pracovišti dobrou náladu a posuzovat osobnosti kandidátů a jejich ztotožnění s firemní kulturou”.

Osobně považuji pozici za vysoce rizikovou, hrozí, že nějaký štěstím přesycený zaměstnanec tuto osobu zabije.

Stara mama
Návštěvník
Stara mama

http://www.euro.cz/archiv/cesko-se-zbavuje-zlata-z-trezoru-cnb-rocne-mizeji-stovky-kilogramu-1197400
mimo tema. Je to sice starsi clanek, ale ukazuje na podle me katastrofani hospodareni CR se zlatymi rezervami. Myslim si, ze vedeni CNB nemuze byt tak hloupe, a ze schvalne zbavuji zem zlatych rezerv. Zajimalo b y me , kde to zlato konci a cim je dnes vubec ceska koruna podlozena.

Vladimír
Návštěvník
Vladimír

vedení ČNB není hloupé, jen musí poslouchat co jim nařizuje FED. Za to je nevyhodí z práce a dostanou nějaký bakšiš který je spojen s cenou bankéř roku.

Pavlina
Návštěvník
Pavlina

A trafiku v MMF ,prostředníkem pro nařizování je BlackRock soukromá
poradenská firma -ta již většinu zlata doporučila prodat dříve a potichu bez
projednání ve vládě ….Hloupé je na tom ,že se na zlatý poklad skládali naši předkové po korunkách a drobných jako na Národní divadlo a někdo to prodá jen za ty drobné ….je to výsměch národu a to je nepromlčitelné …

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Něco tady smrdí, a možná by to stálo za podrobnější prozkoumání ze strany paní Pozorovatelky, nebo pana VK a jeho zdrojů: Julian Assange.
Před několika dny na některých serverech prolétla zpráva, že J.A. je po smrti. Tato zpráva byla po pár dnech popřena a stažena.
Včera se objevila jiná zpráva, že Juliana Assangeho Mentor – Gavin Macfadyen, ředitel Wikileaks, byl nalezen mrtev.
Macfadyen byl filmař, který založil Centrum Investigativního Jurnalismu (CIJ) v 1993. Momentálně pracoval na příběhu o volebních podvodech ve státech jako Texas.
Počátkem tohoto roku dělal interview pro ruskou TV, ve které Wikileaks jasně ukazuje postoje a chování politiků v SS a VB.

Zajímavé je ale vystoupení J.A., publikované 21.10.2016
New Breaking News Julian ASSANGE speech at the Ecuadorian Embassy !
https://youtu.be/6_bVVAVwfSQ

v porovnání se zprávou (a foto) ze 7.2.2016:
http://www.smh.com.au/national/disregard-for-un-ruling-on-assanges-detention-a-blow-to-human-rights-20160207-gmnlsp.html

a s jeho historickým projevem z 18. 8. 2012 !!!
Julian Assange Historic speech @ Ecuador Embassy 19/08/2012

Zajímavý je “obrázek” Assangeho (střih vlasů, oblečení, mikrofony,…) SHODNÝ v roce
2012 a v říjnu 2016, zatímco v únoru 2016 (mezitím) byl jeho “look” podstatně odlišný…

Proč mne hned napadá nedávno zde zmiňovaná projekce 7D, a proč mi v tom dlouhém videu z října 2016 připadají všichni ti další řečníci tak nosatí…?

Vladimír
Návštěvník
Vladimír

Smrdí akorát hovno, nebo mrtvola v rozkladu.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Oprava: doplňuji zapomenutý link:( pro porovnání)
Julian Assange Historic speech @ Ecuador Embassy 19/08/2012
https://youtu.be/VvrLTBvWpd8

.B.
Návštěvník
.B.

Herman zveřejnil “důkaz”, že mu Forejt odřekl vyznamenání. SMS zprávu. Bohužel pro něj – na displeji je vidět “vytvořit” “komu” Forejt”. Čili si jí napsal sám Herman a je tak blbej, že ten telefon strká do kamer!
comment image

https://twitter.com/Michal_Klima/status/790220339158585346

.B.
Návštěvník
.B.

A jedou další bomby: v TV H@vna právě hlásili manželé Bradyovi, že jim prý zavolal Forejt, že dostane medaili a to je vše. Prý jim řekl, že písemné potvrzení už není třeba.

Takže: není třeba písemné pozvánky, kterou se musejí prokázat při vstupu (včetně doprovodu)? To jako fakt?

Čili, stačí někomu brnknout: “Nazdar, tady Forejt, hele, dáme ti medaili, sbal se a doraž do Práglu, na Hradě pak zazvoň, vole. Lejstro už není třeba, páč jsem ti brnknul.”

To je fraška epických rozměrů.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Zmiňovaný p. Forejt prý nikomu nevolal…
Pí. Bradyová tvrdí, že s ním osobně mluvila…
V TV je prostor dáván pouze Hermanovi, jeho strýci ( pro ktrého ON navrhoval vyznamenání) a jeho manželce, a takovým “uvědomělým” jako je ODS Němcová…
Všichni svorně nafukují bublinu KAUZY “OSTUDY ČESKÉHO STÁTU”, zaviněnou Prezidentem a personálem Hradu….
Mne by zajímalo:
Zeptal se vůbec někdo p. Forejta veřejně, jestli opravdu telefonoval do zahraničí oznámení o udělení Státního Vyznamenání? Dali mu možnost se k tomu vyjádřit veřejně?
Paní Bradyová zná p. Forejta – jeho hlas, aby tvrdila, že opravdu mluvila s ním?
Dala pí. Bradyová, a p. Brady k dispozici telefonní číslo, ze kterého jim údajný p. Forejt volal?
A kdo dal případně p.Forejtovi tel. číslo na strýce p. ministra Hermana, který pro svého strýce požadoval vyznamenání?
Pokud opravdu p.Forejt volal, s tím, že oficiálně oznámil p. Bradymu, že se má dostavit k převzetí Státního vyznamenání, a dle p. Ovčáčka na seznamu kandidátů na Vyznamenání nikdy nebyl, jednalo by se zřejmě o PODVOD, a p.Forejt (resp. Úřad, jehož jménem jednal = Hrad) by měl nést následky z takového jednání – tj. minimálně nahradit Bradlyovým všechny výdaje (letenky, hotel, atd.), uskutečněné následkem tohoto “lživého” telefonátu + morální satisfakci formou třeba omluvy Hlavy Státu…
Žaluje p. Bradly Český Stát za podvod?
Pokud ne, kdo má z této situace prospěch, a jaký?
Kdo tuto Českou Státnost pošpiňující situaci vyvolal, měl by se zodpovídat!

Jedinec
Návštěvník
Jedinec

Dojemná snaha. Quod licet Iovi, non licet bovi.

Thom
Návštěvník
Thom

Pozornosť občanov sa musí vždy a za každú cenu nasmerovať na nepodstatne “kauzy”. Čo keby sa občania náhodou začali zaujímať o skutočne problémy štátu. Jedna kauza skonči nahradí ju nová a peprnejšia. Fuj hnus..

Thanatos
Návštěvník
Thanatos

Vytvořit odpověď v konverzaci s Forejt KPR pro. Na tomto nevidím nic divného a nezdá se mi to jako sám sobě.

Thom
Návštěvník
Thom

BB to má u správ inak, ale i tak to neni dôkaz. Nie je vidieť číslo. Len meno, za ktorým môže byť hocijake iné mobilne číslo.

4321
Návštěvník
4321

Vyznamenání jsou jen divadla pro šašky na kterým se ledatak zviditelňují před stádem, který jim to obvykle v drtivé většině žere. Chtěli by jste blbé vyznamenání od globalčíka? A nebo zeptám se jinak, chtěli by jste si udělat pěknou šou, aby na Vás hlupáci koukali, že jste “něčím víc” a koukat, co by Vám z toho mohlo ještě i jinak třeba tak i ukápnout? No, záleží, jaká jste asi povaha a jaký na to máte žaludek.

Pavlina
Návštěvník
Pavlina

BlackBerry je přece telefon ušáckých prezidentů a korporací s kolektivitou …
Dálkově lze upgradovat tak se nedivte ničemu pro ničemy …

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia