Otázky a odpovědi V.V. Pjakina ze dne 14.11.2016. Vítězství Trumpa jako vítězství...

Otázky a odpovědi V.V. Pjakina ze dne 14.11.2016. Vítězství Trumpa jako vítězství globalistů, porovnání voleb a brexitu, reakce politiků, vítězství Trumpa a Rusko, protesty v USA, interview H. Kissingera

Vítězství Trumpa jako vítězství globalistů, porovnání amerických voleb a brexitu, význam Trumpova vítězství pro Rusko, reakce politiků na vítězství Trumpa, protesty v USA, interview H. Kissingera a další.

00:19 Prezidentské volby v USA a vítězství D. Trumpa – Americké volby jsou jednou z nejnosnějších událostí poslední doby, která je určující pro vývoj politiky v celém světě, určuje se, jak bude probíhat přestavba v USA i celého světa a budoucí vývoj USA a světa.  Všichni věřili ve vítězství Cintonové, s jasnou převahou ale zvítězil Trump, od začátku bylo jasné, že zvítězí, bylo to v zájmu globalistů. Státní elita USA rovněž věděla, že zvítězí Trump a jediné, co řešila bylo, jak mu vítězství ukrást. Mediální tlak o vítězství Clintonové byl pouze propagandou. Pokud jde o média, existuje analytika a “analytika” – jedna se snaží pochopit, co se děje, druhá formuje informační pole, vhodné k realizaci vlastního řízení.  Ke skutečné analýze je nutné chápat proces, bylo nutné se ptát, kde se vzal Trump, jaké síly co ovlivňují, jaké mají cíle. Státní elita USA všechny zahrnula “analytikou”, podle které vyhraje Clintonová a všichni, kteří nechápou proces řízení, to opakovali. Globalisté si na volbách otestovali, že jim v řízení nikdo nemůže konkurovat, že se státními elitami si mohou dělat, co chtějí.

12:16 Přirovnávání amerických voleb k brexitu – Jde o omyl, jsou to dvě nesrovnatelné události, co mají společného je test globalistů – vrcholem vítězství je, když si všichni myslí, že někdo prohrál, zatímco jen on ví, že to on je vítězem. Všichni křičí, že brexit a americké volby jsou porážkou globalistů, ale globalisté vědí, že právě zdánlivou prohrou jsou vítězi, protože i nadále mohou všechno řídit. Všichni teď věří, že budou-li jednat jako Trump, budou vítězi, přesně to ale globalisté potřebují – aby nikdo nerealizoval vlastní politiku, ale opíral se o stejné síly, jako Trump. Americké volby s brexitem nejde srovnávat, protože zatímco v případě Trumpa jde o přímý a ucelený proces,  v případě brexitu jde o proces “dopředu-dozadu” – chvíli zůstat v EU, chvíli odcházet z EU a souvisí to s uprchlickou vlnou a rozvratem Evropy, který byl načas zastaven. V plánu byla likvidace EU a tím vystoupení VB z EU, poté mělo dojít i k rozpadu VB, protože Británie je největším vykořisťovatelem Evropy.

Zásah Ruska v Sýrii zastavil Arabské jaro a bylo potřeba načas ještě udržet Evropu stabilní, proto v současnosti je Británie udržována ve stavu “sem-tam”, mezitím ztrácí pozici centra koncentrace řízení, obzvláště s vládou “plebejců” v čele, a banky a velké firmy utíkají kam? Do Číny! A že se Británie zbavuje břemene Evropy? Vždyť teď ty stejné mechanismy, díky kterým parazitovala – banky a velké firmy – utíkají do Číny. Jediné, co mají brexit a americké volby společného je, že pod rouškou vítězství národního státního davu zvítězili globalisté.

22:30 Vítězství Trumpa je porážkou banksterů – V žádném případě. Clintonová zastupovala bankovní a finanční korporace americké státní elity, rozeseté po celém světě a lidi jsou teď přesvědčováni, že tato státní elita je tou globální elitou. Globální politika není totéž, co vnější politika států, globální politika určuje, jaká role je každému státu určena. Spojeným státům byla určena role policajta světa a GP došel k závěru, že USA svou roli vyčerpaly a planeta dále nevydrží Pax Americana, kdy 5% obyvatel spotřebovává 50% zdrojů a vytváří 40% odpadu, proto role USA musí být změněna a izolacionismus prosazovaný Trumpem je cílem globalistů. Parazitismus Pax Americana je označen za globalismus: “Vidíte, to jsou globalisté, na ně se vrhněte!”, zatímco globalisté mohou dále v klidu pracovat. Finanční korporace jsou těmi, které zajišťují parazitismus USA přes vysávání zdrojů planety a globalisté právě odřezávají americké finanční nástroje od světa, přitom současně upouštějí kousek finanční bubliny. A Trump prohlásil, že zvýší úrokovou sazbu a to prospěje pouze bankám, jak tedy může být proti banksterům?!

29:10 Reakce politiků na zvolení Trumpa – Co říci o těch světových?  To jsou lidi, kteří byli dosazení z USA a ti chápou, že jejich blahobyt stojí na hegemonii USA a za Trumpa jim pšenka nepokvete, proto ta víra, že vyhraje Clintonová, předvedená i obálkou časopisu s Clintonovou jako s vítězem voleb (pozn. video a více zde)

V Rusku se poslanci zaradovali z vítězství Trumpa, ale Trump bude pracovat jen pro americké zájmy. Stejně jako v Evropě je i v Rusku elita na háčku amerických zájmů a řízena americkou státní elitou, tzn. Clintonovou. Z tohoto háčku by rádi vyklouzli a myslí si, že vítězstvím Trumpa se jim to podaří. Situace je ale taková, že kdo je jednou zapsaný jako spolupracovník USA, ten jim zůstane, rozdíl nyní je jen v tom, že ti, kteří dosud pracovali pro zájmy Clintonové,  tzn. pro americkou státní elitu, nyní budou vedeni, aby pracovali pro Trumpa, tzn. pro globální elitu – jaké to tedy je pro Rusko vítězství ?!

Je třeba pochopit, že USA jsou odstříhávány jako světový parazit, ale to neznamená, že tento proces musí mít pro Spojené státy katastrofický průběh. A protože GP se vůbec nelíbí, že musí spolupracovat s Ruskem, protože GP nemá zájem o konkurenta v řízení a proto potřebuje Rusko zbrzdit, odkud bude v prvé řadě brát zdroje pro stabilizaci USA? Z Ruska!  A kdo v Rusku je pro USA má zajišťovat? Ti samí, kteří tleskali, že zvítězil Trump, mezi nimi i ti, kteří chtějí volbu ruského prezidenta už v roce 2017 a občanskou válku, pro Rusko je ale jedno, jestli je v USA Clintonová nebo Trump, není třeba tleskat Trumpovi, ale podporovat Putina.

37:55 Vystoupení Žirinovského, jeho podpora Clintonové a osud po vítězství Trumpa – Žirinovský přihrál voliče Clintonové, když potvrzoval, že Trump je loutkou Kremlu, Trump mu to neodpustí, Žirinovský si podepsal ortel smrti a tento úkol splní “clintonovci”, přes něj bude navíc dána lekce všem, kteří nebudu chtít přejít pod zájmy Trumpa.

47:20 Trump zvítězil hlasy volitelů, Clintonová získala více hlasů. Mohou něco změnit protesty nebo výsledky v prosinci? – Úmyslně byla vytvořena situace, aby v počtech hlasů zvítězila Clintonová, protesty jsou organizovány a mají trojí účel, jedním z nich je, aby přeformátování USA vzešlo z nepokojů, nikoliv z referenda, proto bylo nutné, aby Trump zvítězil v počtu hlasů volitelů ale nikoliv v počtu hlasů voličů. Dalším cílem nepokojů je, aby všichni odpůrci Trumpa, včetně generálů a dalších vlivných lidí, vypluli na povrch a byli eliminováni. Ale zásadní událost se odehrála 11 dní před volbami v USA, kdy došlo k obvinění Clintonové FBI, je to naproto zásadní klíč k pochopení konfrontace státních elit USA a globálních elit (pozn.: související zde)

57:05 Rozhovor H.Kissingera před a po volbách v USA pro časopis Atlantic – Velmi symbolický rozhovor, obzvláště jeho předvolební část (pozn.: rozhovor zde). Ve volbách v Moldavsku a v Bulharsku zvítězili proruští kandidáti, ale v USA nevědí, jak reagovat a čekají na instrukce, ten, který by je měl dát, však byl na Antarktidě (pozn.: zde), nic se proto nehýbe a vzniká panika, že Moldavsko a Bulharsko spadnou do sféry ruského vlivu. A to má přímý vztah k rozhovoru Kissingera, který je nejvyšším představitelem globální elity.  Celý rozhovor je velmi zajímavý, ale má jeden klíčový moment:

“Není v historii mnoho takových států, které by vedly více válek než Rusko. ve věčné snaze udržet si své postavení a bezpečnost.” Tím řekl, že Rusko nikde nepřijme koloniální podřízení postavení, že Rusko je suverénní stát a že je třeba to vzít na vědomí, protože Rusko nikdy nepřijme ústupky jako západní státy a bude za své suverénní postavení bojovat. A dále říká: “Ale v kritických momentech to bylo právě Rusko, které přispělo k uchování rovnováhy ve světě a poráželo síly, které chtěly tu rovnováhu narušit. Zachránilo svět před Mongoly, před Švédy v 18. století, před Napoleonem v 19. století a před Hitlerem ve 20. století”. A nyní to důležité: “I v současnosti má Rusko důležitý význam při zdolávání radikálního islámu”.

Svět si neví rady s radikálním islámem, proto GP, jehož zástupcem je Kissinger,  nemá jiné východisko, než se dohodnout s Ruskem a dělat mu ústupky. A kdo se rozhodne spolupracovat s Putinem a Ruskem, ten rovněž získá tuto ochranu. Svět vstoupil do zásadní fáze přeformátování USA a globalisté potřebují zachovat mír a Rusko je jedinou mobilizační silou, budou mu proto činěny ústupky, ač za cenu tlaku na ruské zdroje.

České titulky: Irena Aneri 

Vložení, obsah a poznámky -Pozorovatelka-  19.11.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
ján Kopas
Návštěvník
ján Kopas

Takto to dopadne, keď chaotici bez vízie píšu o chaotickom a prechodnom stave – to mohli kĺudne uverejniť, že smrť aj zmŕtvychvstanie clintonovej, je v záujme globalizácie a že Taylerand, Fouche a Meternicht spolu s kissingerom, je tá istá osoba, lebo antagonizmus ĺudstva si to tak praje! -Až západ pochopí, že socializmus, je aj pravicová povinnosť, ako dedičstvo neúplatného katolíka Thomasa Morusa, potom svet porazí antikomunistických zločincov, ktorí zámerne, prezentujú ostrov útopia., ako fantasmagóriu….

Stara mama
Návštěvník
Stara mama

Pijakina nekdy ctu, je zajimavy, myslim, ze je dobry, ale co se tyce tzv. Globalniho prediktora, tak, jak to rict, pan Pijakin podle me s globalnim prediktorem oblbuje, to je ten spravny vyraz. Nicmene je zajimavy a neni spatny analytik.

P.N.
Návštěvník
P.N.

Ohladne trampa a snah a umyslov GP pripada mojmu jednoduchemu a obmedzenemu chapaniu ako podstatne logickejsi pohlad pana VK, a to ze tramp je akasi tretia cesta, sice blizka narodnym elitam, ale nie totozna s nimi, avsak rozhodne vzdialena od globalismu. Ale ako uvadzam, len z mojho jednoducheho a obmedzeneho pohladu… 😉 A Pjakina pre jeho iny nazor v tomto smere by som urcite nezatracoval. Snad cas vsetko ukaze…

zigi
Návštěvník
zigi

Víte, Stará mámo, já mám podobný problems jako Vy! Můj soused letitý milovník alkoholu ve všech formách,barvách a mírách, mne už asi 20 let nonstop přesvědčuje, jak je alkohol neškodný podávaný v malých dávkách nonstop 24 hodin denně!Vzhledem k tomu,že už je mu asi devadesáplusbuhvíkolik, poněvádž občanku si zapoměněl někdy v 80-tých letech prodloužit a chlubil jse, že dostává jakýsi dvoutisícový příplatek k důchodu a zaboha si nemůže vzpomenout proč, tak mám za to, že mne oblbuje, jak pjakin Vás!

Vladimir
Návštěvník
Vladimir

Pjakin je agent GRU a zneužívá hypnózu, díky níž si vytvořil nepříliš početnou, ale o to fanatičtější komunitu věrných fanoušků v celém bývalém východním bloku.

zigi
Návštěvník
zigi

Ano,máte recht! Já osobně pjakinův dech cítím v zádech každý čtvrtek v kauflandu!Je nás stále nepočetnější komunita věrných, fanatických fanoušků z východního blocku! A mezi regály pajdáme opravdu jako zhypnotizovaní a hledáme červenou cedulku- pjakin doporučuje…

Vladimir
Návštěvník
Vladimir

Důstojník GRU ve služebním poměru ještě od Brežněva..

Rolf
Návštěvník
Rolf

Nechápu co máte proti Hitlerovi. Ten týpek je dost libovej.

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Pan VELIČKO muže pana Pjakina nahradit TŘIKRÁT https://www.youtube.com/watch?v=BVvBXA15E5o&t=745s

Nobody
Návštěvník
Nobody

Pusťte si to video od minuty cca 48:00, kde Pjakin mluví o třech úkolech GP. Mluví tam o referendu pro zachování SSSR, ale poté naváže větou – “A to zůstáva tím právním a morálním základem pro obnovu Ruska v hranicích minimálně SSSR.” To mi nepřipadá, že to vztáhl k tomu referendu, ale k současnosti, tedy k úkolu, který stojí před RF.