Otázky a odpovědi V.V.Pjakina ze dne 11. dubna 2016. A Rusko objevuje...

Otázky a odpovědi V.V.Pjakina ze dne 11. dubna 2016. A Rusko objevuje Pjakina

O Náhorním Karabachu, Ázerbájdžánu a Arménii a souvislostech s Tureckem a židy, o vytvoření Národní gardy Ruska, o ruském archívu, o holandském referendu a rezignaci Jaceňuka, o rakouské delegaci v Moskvě a o dalším.

00:21 Náhorní Karabach. Informační pole, vytvořené před týdnem, posloužilo ruské diplomacii k dalším krokům, Lavrov v Ázerbájdžánu. Fiktivní státy jsou feoménem poslední doby, například GUAM: Gruzie, Ukrajina, Ázerbájdžán a Moldávie – státy, které jsou a nejsou a které byly účelově vytvořené. Zrušení smlouvy Gulistan 1813, potíže Erdogana a Güla. Historická analogie s konfliktem v Hodžaly.  Ázerbájdžán pro Armény plní roli analogickou s Kanáanci (Palestina) ve vztahu k židům – Kanáanci už neexistují a stejně nemá existovat Ázerbájdžán. Význam Hodžaly.
19:40 Reforma obranné legislativy a vytvoření Národní gardy v Rusku (video, antimajdan cvičení video)
23:00 Převedení Rosarchivu pod přímé řízení prezidenta RF
23:53 Státníci ve světle nedávných událostí –  “Panama papers”
29:00 Proč Rusko ukončilo informační politiku kolem Boeingu zříceného nad Donbasem a proč mlčí Holandsko.
31:00 Proč bylo v Holandsku referendum o Ukrajině. Kyjevská politika.
33:53 Odstoupení Jaceňuka, oznámení Žebrovského o brzkém začátku bojových akcí. Biden. 39:44 Rakouská delegace v Moskvě.  Rakousko v historickém pohledu.
46:19 Potřeba a naléhavost šířit KOB a DOTU.

Zdroj: zde (nyní už i “Otázky a odpovědi” z 18.dubna)

České titulky: Irena Aneri

České titulky videa o Národní gardě: Přerovské strojírny

Rusko objevuje Pjakina

Na ruských stránkách jsem dnes narazila na video, ve kterém Valerij Pjakin hovoří na téma Ukrajiny a Ruska

Video je ze zdroje News front, který Valerij Pjakin na svých stránkách prezentuje jako spřátelený a nejde tolik o téma, na které Valerij Pjakin hovoří, jako o to, že video s ním se v ruských médiích objevilo.

Z těch několika málo komentářů pod videem je zřejmé, že v Rusku není povědomí o Pjakinovi zdaleka tak velké, jako např. v Česku, o čemž svědčí především to, že zatímco v Česku mívají Pjakinovy pořady “Otázka-odpověď” cca 25 000 shlédnutí, v Rusku je to cca 100-130 000, což je nesrovnatelný nepoměr.

A důvodem může být to, že ruská média zřejmě Pjakinovi a učením, která propaguje ,nepřikládají význam, resp., což je asi pravděpodobnější, se ruským médiím nehodí dát obojímu prostor. Proto Pjakina na ruských stránkách nebývá vidět a proto dnes zveřejněné video považuji za dost výjimečný počin. A možná počin, který povede k objevení Pjakina a přes něj k lepšímu chápání toho, co se ve světě děje, i v Rusku. Prozatím i jeho různá krátká videa, která zveřejňuje v rámci svého videoarchivu, mají na Rusko velmi slabou sledovanost. Ale možná se to po dnešku změní.

-Pozorovatelka- 19.4.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
lenka
Návštěvník
lenka

Mně zaujal závěr, kde Pjakin říká, že s římskokatolickou církví je konec a její roli převezme pravoslavná, pokud se přizpůsobí Putinovi. To i na území mimo Evropu? Je to nepředstavitelné. Musí tomu ale předcházet nejprve ovládnutí území. Mají snad nějakou novou zbraň? Jak toho dosáhnou?

Forever
Návštěvník
Forever

Myslím, že jde o něco jiného. Je třeba si uvědomit, že pravoslavná církev byla infiltrována žido-zednářskými agenty, kteří na post moskevského patriarchy dosadili svého agenta Kirilla. Je už dlouhodobě známo, že patriarcha Kirill podporuje agendu NWO. Viz např.:

Popírání arménského holocaustu

http://svobodnenoviny.eu/poprel-patriarcha-kirill-genocidu-armenu/

Také podporuje věci jako třeba internáboženský dialog, což je nástroj anglo-USA žido-zednářských elit na likvidaci křesťanství a všech náboženstvích či jejich spojení do jednoho univerzálního náboženství, tj. pod jednu střechu!

http://svobodnenoviny.eu/patriarchove-teodor-ii-a-kirill-a-globalizace/

http://svobodnenoviny.eu/odpoved-biskupu-tichonovi-ohledne-setkani-patriarchy-s-papezem/

Čili, patriarcha Kirill svým jednáním záměrně prosazuje rozklad a likvidaci pravoslaví (jeden z pilířů ruského státu) a ruského státu! To, že Putin ho nechává na pozici patriarchy, znamená, že Putin jednak patriarchu Kirilla potřebuje, protože v současnosti jsou síly proruské (v čele s Putinem) a prozápadní poměrně vyrovnané a také Kirill se svými žido-zednářskými noshledy v pravoslavné církvi se chce udržet ve hře. Je také pravdou, že Kirill s Putinem sdílí globalizační politiku, ale zatímco Putin je ochráncem pravoslaví a obecně křesťanství ve světě a také ruských tradičních tisíciletých kulturních a morálních hodnot, které jsou identitou ruského národa a utváří zároveň jeho (ruského národa) sebevědomí, tak Kirill naopak prosazuje likvidaci a zničení pravoslaví (a křesťanství ve světě a vůbec všech tradičních kulturních a morálních hodnot) a ruského národního státu a následné nastolení NWO!

Putin a Kirill je něco jako Stalin a Berija.

Zkrátka, Kirill je sio-zednářský agent!

lenka
Návštěvník
lenka

Nevím. Hodně lidí se ale hlásí k Pjakinovi a že všemu rozumí, co on řekne. Mám pochybnosti, že tomu tak je. Dík za vysvětlení. Biskupové z Pidhirek žijí ve svém světě trochu mimo realitu. Tím jejich názory nechci zpochybňovat. Čas ukáže, co tím Pjakin myslel.

Forever
Návštěvník
Forever

Nikdo není vševědoucí. Kdyby Pjakin na vše znal odpověď, tak by asi byl děda vševěda 🙂

Ale tím já nepopírám, že on má velmi široký rozhled a řeknu, že rozhodně větší, než já!
Ale moc mi nesedí tvrzení, že roli římskokatolické církve převezme pravoslavná církev. Co si pod tím mám vlastně představit? Přestěhují se snad mocesnké síly z Vatikánu na Východ do (infiltrované) pravoslavné církve skrze agenta Západu, patriarchu Kirilla? Nebo půjde o něco zcela jiného? Netuším.Mě spíš přijde, že půjde ve výsledku o snahu zničit pravoslaví jakožto pilíř ruského státu a ruské národní identity. Tedy, snahu pravoslaví rozložit zevnitř. Možná.

Ale opravdu netuším. Toto je pouze můj osobní názor.

Jak to doopravdy je? Ví Bůh.

Čert 17. kategorie
Návštěvník
Čert 17. kategorie

Pravoslaví je skutečně pilíř ruského státu. Ten hlavní. Nemůže být zničeno ani Pravoslaví, protože je neseno silou těch, kteří přestáli zdaleka horší situace, například nájezdy Napoleona či Hitlera (VVV). To je myslím hodnota nezničitelná, a to jakýmikoli nástrahami. Jeden člověk to nezničí. Proč by to dělal? Já mu věřím.
Podívejte se, kdo do Ekvádoru posílá humanitární pomoc. Kdo se zastal Cháveze, Moralese… a kdo je osvobodil od naziusa… A kdo nejvíce živí svou upřímnou vírou vatikánský stolec? Latinská Amerika. Tedy většina Ameriky. A ta pozná, kdo je skutečným nositelem evangelia a kdo byl jen jeho stínem.

lenka
Návštěvník
lenka

Pjakin působil přesvědčivě a pravoslavní lpí na proroctvích, která jim slibují pravoslavného cara. Uvidíme.

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia
.B.
Návštěvník
.B.
Venedius
Návštěvník
Venedius

Na Pjakina není snadné koukat. Proto spusta lidí nechápe o co jde. Je to jako když přijdete do kina na film a už půlka uběhla. Děj je složitý a nepochopitelný a nezaujme a po deseti minutách pak odcházíte – pokud ale nemáte přečtenou knihu, podle které byl film natočen.
Proto Pjakin hovoří, že je nutno studovat např. tyto knihy. Ale tyto knihy jsou určeny těm, kteří zvládnou co Pjakin hovoří jako další level.
Koukat na Pjakina bez předchozí znalosti některých věcí a dějů se doopravdy nedá. Musí se věnovat spusta času studování historie, historických procesů, pamětí některých významných lidí a kriticky to vyhodnocovat – ale dnes lidé nejsou schopni (natož ochotni) číst dokumenty, které vznikali za vlády KSČ, přitom jsou tyto pro pochopení dějů u nás velmi důležité.

Všimněte si jedné důležité věci – Pjakin hovořil znovu o Praze – jako o okultním místě. Přemýšlejte, pro koho je Praha okultním místem, a jaké okultní předměty, stavby, prvky mohou být tak hrozně důležité.

Hasburská knihovna – je zde např. důkaz o přítomnosti Slovanů na tomto území již před V. století před n.l. tzv. Fredegarova kronika. http://www.moraviamagna.cz/kroniky/k_fredeg.htm
http://www.dmgh.de/de/fs1/object/display/bsb00000749_00009.html?zoom=0.75&sortIndex=010:020:0002:010:00:00

opus
Návštěvník
opus

Já bych jen doplnil, že nejenom o “místě”, ale přesněji “okultním centru”.

Nemohu souhlasit, že se nedá Pjakin sledovat bez předchozích znalostí. Pjakin právě velmi podrobně vyvětluje, proč k určitým závěrům dochází a tímto současně také vyučuje.

Já to třeba dělám tak, že si aktivně ihned hledám jména nebo výrazy, které mi nejsou známy, jako například “Vilém vyšívaný” nebo “gaponovský projekt” apod. a tímto se snažím rozšířit si obzory v plné šíři, kterou daný pořad nabízí.

Venedius
Návštěvník
Venedius

Byl jsi před Pjakinem pouze mainstremovým čtenářem a divákem?

Ano dá se mnohé i z jednoho pořadu pochopit, ale záplava těch informací vyžaduje znát pozadí, které vyžaduje dost náročné samostudium. Proč Primakov byl tak důležitý pro struktury GP? Kde začít, kde se o tom dozvědět více, jak se dostal – kdo ho protlačil – do této funkce, jaké bylo mocenské zákulisí atp. Pokud nemá někdo základní podvědomí o tom, jaká byla tehdy mocenská struktura, jaké rodinné klany si předávaly moc, tak plytce sklouzne po problematice s vědomím, já to přece vím – tedy přesně před tím, před čím Pjakin varuje např. u některých dotazů.

Třeba ta problematika Chodžaly – byla u ní i naše novinářka a také si něčeho zvláštního všimla. Když potom pátral jeden její kolega novinář, přišel v této oblasti – tehdy pod kontrolou Azerbajdžánu o život…
Hezky sepsáno zde + dlouhé video v angličtině: http://orer.eu/cz/czech-pravda-o-chodzaly/
Dá se představit, že přiletí Lavrov do Azerbajdžánu, vytáhne složku a řekne. Tady jsou fotky s identifikací ze dne 28. února a tady jsou fotky z 2. března. Pokud okamžitně neukončíte ozbrojené akce, dané fotografie zveřejníme. Pokud to nebude stačit, zveřejníme další informace…

opus
Návštěvník
opus

Není pro mne něco jako před Pjakinem a po Pjakinovi. Co můj životní náhled nejvíce ovlivnilo je fakt, že již 30 let studuji Bubli a to se vším všudy. Tedy nejenom vlatní obsah, ale také spoustu informací kolem, historie a také archeologie. Bible je pro mne naprosto pevný bod v celém vesmíru, který vím, že mne nikdy nezklame.Velmi se zajímám o současnou ekonomiku a sociologii, to si myslím, že pro pochopení současného Světa je také velmi důležité. A také pro pochopení Pjakina.

Vždy jsem vnímal, že boj se vede nejenom na vojenské priritě, ale teprve Pjakin mi to jasně zformuloval. Vytvořil mi nyní jasný obraz a pochopení toho, že v každé společnosti jsou elity, které zrazují svůj národ a v Rusku zvláště. Z různých komentů na soc sítích je jasně patrné, že to si mnozí lidé vůbec neuvědomují. Oni si myslí, že Rusko je Rusko, jeden kompakt a že když se tam něco změní, třeba rozpad SSSR, nebo ta Hrůza co tam zavedl Jelcin a jeho přisluhovači Gajdar a spol, nebo velkozrádce Gorbačov, to je také zářný příklad, všechno zrádné elity. Tak na soc. sítích vám napíšou, že ty změn byly proto, že lidé byli nespokojeni a odstranili ty co je trápili a že to je ta demokracie a podobné nesmysly. To téma je značně široké a věřím, že víte o čem píšu.

Když to propojím s Biblí, tak to je na té knize úžasné, že je upřímná a nic nepřikrašluje a přesně toto popisuje i v Izraelském království, kde elity odpadávaly a trhaly království na severní a jižní, snad nejznámější taková zrádná elita byla Jezebel.

Proto všem pro povzbuzení, neobávejte se Pjakina, buďte vytrvalí, po několika lekcích, vám bude doslova scházet a to, jak hluboko každý pronikne je jen na něm, ale vždy to stojí za to.

opus
Návštěvník
opus

Já se ani nedivím Pjakinovi, že příliš nemá zájem se zviditelňovat v nějakých diskusních pořadech, protože nevím proč, ale pořád vidím v těch ruských diskusních pořadech stejné tváře. Nejhorší je pak Žirinovskij, který neustále po všech řve jak pominutý, nebo ti západní pomatenci Majkl či Polák Zikmund apod. tak to je také zážitek. 🙂

Ale je tam pár lidí, kteří jsou úplně úžasní. Časem tu hodím i jména, jen si to musím napsat někde na lístek. 🙂

Třeba Zacharovovou jsem viděl v delším živém vstupu a ta má takové iQ a takovou kvalitu přednesu, že jsem byl úplně unešen.

Sleduji ty pořady jako je třeba Specialní Korespondent, nebo Věsti.doc s Olgou Skabjejeva, Večery s Vladimirem Solovjevym apod naprosto pravidelně, ale někdy se to vzájemné přeřvávání už fakt nedá.

Pjakin je zcela o něčem jiném, ten je vždy perfektně připravený, úžasný historický rozhled a také chápání takových souvislostí a jemných nuancí, které by ti pánové ve studiích vůbec nevstřebali.

Každému doporučuji sledovat alespoň několik měsíců normální ruský mainstream russia.tv a už nebude mít chuť sledovat ty bláboly na ČT.

ČT je prostě normální informační žumpa.

Nejsem ovce
Návštěvník
Nejsem ovce

Taky sleduji to, co vy (ve volném čase většinou po večerech, pořady v našich TV mě opravdu nelákají), obdivuji ty reportážní filmy, ruští reportéři jsou fakt skvělí. Tolik diskuzních pořadů, o tom se nám může jenom zdát, zvou si zástupce z vládních kruhů i opozice, z různých institucí, z Ukrajiny i nových republik, zahraniční hosty, nejkultivovanější z těch diskuzí je asi Večer s V. S., nejraději mám asi Speciálního korespondenta (viz nový díl):

Zajatci: Návrat z pekla
https://www.youtube.com/watch?v=FkijixaCgZs

Pak ještě sem tam sleduji Pravo golosa, Pravo znatˇ! (TVCenter), dobrý masakr je Vrěmja pokažet (Novosti na Pěrvom kanalě)..

(v tomto vysílání si ruský proukrajinský novinář připnul placku se Savčenkovou)..
https://www.youtube.com/watch?v=nNDTdgxV8Ls

Pjakin je pro mě dost složitý, víc se mi líbí N. Starikov, minule mě příjemně překvapil Dmitrij Peskov. Dále pak Sergej Kurginjan (je fakt, že občas zvyšuje hlas), Vjačeslav Nikonov, L. Kalašnikov, a pak 2 takoví mladí – Dmitrij Abzalov a Sergej Šargunov. Je jich tam víc, co mají rozumné názory, ale musela bych pohledat, jak se všichni jmenují.

Poláky nemá cenu komentovat, nedávno si tam mlaďas střihnul ostudu:
https://www.youtube.com/watch?v=XoksWscUIUc

Američani většinou obhajují americkou pozici (my všude vyvážíme demokracii, Rusko je agresor), americký novinář Charles Bausman, který pracuje pro Russia Insider, ale říká, že lidé v Americe i v Evropě dneska věří Rusku a podporují ho (min. 25):
https://www.youtube.com/watch?v=8d99RhDtcso

opus
Návštěvník
opus

Vidím, že jsme stejné krevní skupiny, přesně těch momentů, které zdůrazňujete, jsem si také všímal při sledování pořadů, které uvádíte.

Starikova jsem také několikrát shlédnul a má velmi kvalitní znalosti, co se týče privatizace v RF. Co se týče ideologického zhodnocení, přiklonil bych se k Pjakinovi, který vysvětluje, že Starikov hraje proti Putinovi. Pjakin přímo hovoří o čístokrevném “Gaponovskij projekt” (ale je možné že si to sám Starikov neuvědomuje) a dokonce Pjakin zpochybňuje, že by písemnosti, které Starikov vydal, byly z jeho hlavy, protože přesahují mírou ponimaňja to, co Starikov předvádí v těch diskusních pořadech.

Opravdu můžeme jen závidět občanům RF, že mohou být informováni v plné šíři a nezkresleně a hlavně aktuálně a průběžně, co se děje na Ukrajine a v Sýrii a vůbec vo vsjech strnach Mira. 🙂

Naše SMI už zcela zmlkly, protože o čem by také chtěli referovat, že? Úspěchy RF v Sýrii určitě šířit nebudou, že v Sýrii vyhrála volby strana BAAS a tím pádem ASAD, také nebudou probírat, že na Ukrajině jede dále stejná zlodějská vláda, že Ukrajina upadla na 1/3 HDP před gos-převratem, to také asi naše lidi nezajímá. No je to legrační televize ta naše ČT.

opus
Návštěvník
opus

Tento váš odkaz je velmi kvalitní https://www.youtube.com/watch?v=8d99RhDtcso plně odhalil novináře Marka (vystupuje také v jiných pořadech), že je to provokatér, který jen pomlouvá RF. No oni se to potom snažili zlehčit, že jen reagoval na nějaké trolly a že by novinář neměl regovat na trolly. No povídat si může co chce. 🙂

Také jsou tam jasné důkazy, že SU-24 skutečně vypnulo veškerou elektroniku na Donald Hook v roce 2014, když se tento torpédoborec blížil k břehům Krymu v Černém moři v roce 2014. Proto výkřiky USA, že by stejný Donald Hook mohl sejmout stíhačku, která je vykázala z vod u Kaliningradu, je více než směšné.

Ten odkaz si uložím, na sociálních sítích jsem již zaznamenal provokace, že prý to vypnutí elektroniky je vymyšlená propaganda. Jak je vidět, tak určitě není. V tom pořadu vystupovali dost vysoko postavení voj. činitelé a je mizivá pravděpodobnost, že by nevěděli o čem mluví.

Hox
Návštěvník
Hox

Tak snad abysme začali reexport Pjakina do Ruska 🙂