Otázky a odpovědi V.V.Pjakina ze dne 10.10.2016. Odstavování USA, perestrojka a občanská...

Otázky a odpovědi V.V.Pjakina ze dne 10.10.2016. Odstavování USA, perestrojka a občanská válka v USA, Trump a Clintonová před volbami, scientolog náměstkem Putinovy administrativy

O pozastavení smlouvy s USA o likvidaci plutonia, o americké potřebě 3. světové války, o perestrojce v USA a s tím spojené občanské válce, o pozici Trumpa a Clintonové v předvolebních kláních, o dolaru jako mezinárodní měně a o dalším .

00:10 Ruské pozastavení účinnosti smlouvy s USA o likvidaci plutonia, výzva Spojeným státům ke zrušení zákona Magnitského a sankcí, ruská žádost o náhradu způsobených škod – Putin vždy jedná s rozmyslem,proč najednou ta ráznost. Je třeba upřesnit, že v podmínky, kterými Putin podmiňuje obnovení smlouvy o plutoniu, je jako první bod uveden návrat NATO do podoby před přijetím nových členů, jde o principiální změnu evropského vojenského uspořádání. Američané právem silnějšího nedodržují žádné smlouvy, mlouvu o plutoniu zastavili  jako první Američané v roce 2014 spolu se sankcemi, po obvinění Ruska z agrese na Ukrajině. Rusko tehdy nereagovalo a žádný humbuk se nekonal, když s odstoupením přišel Putin, v celém světě humbuk je, humbuk ale není z pozastavení smlouvy, ale z ruských podmínek, za jakých může být obnovena, hlavní podmínkou je vojenské vycouvání USA z Evropy. Rusko dalo USA ultimátum, USA se odmlčely, Evropa rovněž bude nucena přijmou ruské ultimátum – NATO dostat úroveň před přijetím nových členů,odstranit protiruské sankce, pomoci zrušit Magnitského zákon. USA mohou reagovat pouze válkou, na válku ale fyzicky nemají, nemají dost zdrojů, státní elity nemají jak reagovat, proto mlčí, v dlouhodobě perspektivě USA prohrávají, ostatní státy to vidí a budou nuceny hledat spolupráci s Ruskem, vzkříšení mrtvé smlouvy o plutoniu bylo dokonalým politickým tahem Putina.

08:40 Americké ukončení spolupráce s Ruskem v Sýrii, jde o krok USA k 3. světové válce, bude následovat provokace nějakým letadlem? Provokace USA vždy byly a dále budou záviset na zdrojové stabilitě USA. Někteří o nové válce víří hysterii,jiní jsou soudní, soudnost říká, že současné zbraně mohou zničit celou planetu, ale doufat v soudnost amerických politiků nelze, pro své cíle udělají cokoliv. Spojené státy  všechny světové války přečkaly za oceánem, do válek vstupovaly, až když byl výsledek předurčen a mohly na sebe vzít vítězství. Analytici straší, že Spojené státy Rusko k válce vyprovokují a nevidí, že USA jsou roztaženy po celém světě proto, aby mohly celý svět okrádat o zdroje,pro válku s Ruskem by musely vojenské síly ze světa stáhnout, čehož by okupované státy ihned využily – právě přišla zpráva, že v Jemenu bylo útočeno na  americký torpědoborec, předtím byl americký katamarán rozstřílen střelou čínské výroby (pozn.: video), boje z Jemenu se přesouvají do Saúdské Arábie.

USA ztrácejí schopnost někde se koncentrovat, prohlašují, že válka s Ruskem a Čínou je nevyhnutelná, ale jaký je mobilizační potenciál USA a Evropy dohromady, jaký je technický stav a zdrojové možnosti, jaké jsou technicko-vojenské možnosti? Šest německých letadel na základně v Turecku z ničeho nic nelétá, totéž předtím Británie, s čím chtějí proti Rusku bojovat? S Ruskem lze bojovat pouze státním převratem, to ale je nemožné, globalisté mají v tomto směru jiné zájmy. USA chtějí Rusku dávat ultimáta, ale ultimáta klade Rusko, USA jsou připraveny rozpoutat 3. světovou válku, nyní mají jediný cíl – vyprovokovat válku mezi Evropou a Ruskem, Němci hned oznámili špatný technický stav letadel, Turecko už se na americkou stranu nepřidá, zbývá Británie, Francie, Holandsko. USA nejsou schopny vyvolat 3. světovou válku (aktuální poznámka: Dvaadvacet členů amerického kongresu vyzývá Obamu, aby opustil politiku prvního jaderného úderu, originál dopisu ).

22:47 Útok na ruské velvyslanectví v Sýrii. Nešlo o nic neobvyklého, Kirby prohlásil, že proti Rusku bude docházet k útokům a USA nenapadlo nic lepšího, než střílet na  ruské velvyslanectví, ruské MO reagovalo: “po výhrůžkách jste právě předvedli, že ISIL je vaší neregulérní armádou”, I za touto akcí je snaha USA o vyvolání války.

25:06 Slova Lavrova “Strategická trpělivost Ruska s USA je u konce. Každý řídící manévr musí být nejdříve informačně připraven, Rusko vzhledem k nedostatku médií typu Financial Times, New York Times a Suddeutsche Zeitung musí všechny své kroky stále domlouvat a domlouvat a domlouvat, s vhodnými médií by manévry probíhaly rychleji, např. v Sýrii by zemřelo méně lidí. Rusko přistupovalo na dohody, které k ničemu nevedly (např. dohoda o humanitární pomoci), ale Rusko takto musí postupovat, Západ vždy bude vystupovat proti Rusku, Rusko musí čekat, až se soupeři nedohodnou – nyní USA chtějí válku Evropy s Ruskem, Evropa nechce bojovat za americké zájmy, ale neumí se vytrhnout z amerického diktátu dokud k tomu nebude mít vážné důvody, Rusko v této situaci musí ke každé události dodávat argumenty tak, aby Evropa nevystupovala společně s USA proti Rusku jako po roce 2014. Nyní jsou argumenty na straně Ruska a dochází k rozklížení americké koalice proti Rusku, slova Lavrova znamenají: “Vše je připraveno, začínáme” a Rusko začalo pozastavením smlouvou o utilizaci plutonia – “Strategická trpělivost je u konce, jdeme do útoku”.

29:50 USA zahnány do kouta jsou, lze jim pomoci, aby v této situaci neudělaly něco strašného? Ten problém od začátku řeší GP, prestiž, autorita a postavení USA ve světě končí od roku 1991 – od rozpadu SSSR, od té doby jsou USA dalším kandidátem na perestrojku (pozn.: více “Proč Spojené státy čeká rozklad”), z objektivních důvodů byl tento proces pouze oddálen tak, aby ve světě nezpůsobil velké otřesy. Proces řízení v USA musí zůstat zachován, proto se GP snaží dostat do čela D.Trumpa, ke snižování prestiže USA je používán Duterte, který vyhání Američany a CIA z Filipín a uráží Obamu (pozn.: více)  a Američané si s ním nevědí rady. GP v tomto jedná, Rusko situaci využívá k subjektivním zájmům.

35:10 Kerry žádá, aby operace Ruska v Sýrii byly posuzovány jako válečné zločiny, co znamená změna Kerryho chování ? Globalisté s konečnou platností utahují oprátku na krku státních elit USA – prohlášení znamená, že bude nutné vyšetřování VŠECH účastníků akcí v Sýrii! Rusko souhlasí, státní department USA od prohlášení couvá, USA by musely vysvětlovat, co v Sýrii dělají. Vším klesá suverenita a vliv USA ve světě, jsou odstavovány a znemožňovány a je to dílem GP nikoliv Ruska, nyní GP právě pracuje na tom, aby se kočka zahnaná do kouta nezměnila v tygra.

37:40 Republikáni zvažují vyměnu Trumpa za jiného kandidáta, Trump to odmítl. D. Trump je nyní potápěn, bude světová válka nebo zvítězí Pax Americana?  Ani jedno ani druhé, jde o to, že státní elitu nyní nelze dělit na demokraty a republikány, obě strany jsou uvnitř rozštěpeny na ty, kteří vidí budoucnost USA podle Trumpa a ty, kteří ji vidí podle Clintonové. Státní elita chce odstranit Trumpa, protože pro ni je lepší prohra strany než prohra Pax Americana. Pokud jde o válku, v USA může dojít k občanské dříve, než dojde k volbám, minulý týden se objevila zpráva o přesunech těžké techniky (pozn.: video níže z března 2016, přesto s označením “October 2016” , zdroj ), obzvláště do Texasu, který se chce oddělit od USA.

Uvidí-li GP, že státní elita chce rozpoutat světovou válku, přesune hrozbu světového konfliktu na válku lokální úrovně – USA budou mít jiné starosti, než vést světovou válku, nebudou mít sílu ani proti všem antiamerickým hnutím ve světě (viz Jemen, který úspěšně ostřeluje jejich lodě), použijí-li jaderné zbraně všude, zničí svět i pro sebe, to musí chápat i Clintonová a spol. D. Trump je kanditátem a neodejde, 11 let starý rozhovor o ženách (pozn.: video) je tvrdým úderem, ale Clintonové nepomohlo jeho zveřejnění – probírají se skandály B. Clintona a její chování v nich, celá její předvolební kampaň tím může být zničena, byla otevřena Pandořina skříňka, Trump úder vydržel, reagoval správně a přešel do protiútoku.

46:40 Jak se vyostření vztahů USA-Rusko může odrazit na zlatých rezervách Ruska, když značná část je uložena v amerických bankách a souvisí s americkým dolarem? V rezervách je nutné rozlišovat zlato a valuty. Dolar se nestal mezinárodní měnou ze dne na den, když se mezinárodní měnou mohl stát rubl, sovětské vedení to odmítlo, chtělo obchodovat za dolary, protože se chtělo stát součástí západní elity, potopilo stát a zvítězil dolar. Poslední analytické zprávě MMF je uvedeno, že lidstvo nahromadilo dluhy ve výši 220 % ze 100 % světového HDP, to  znamenalo vytvoření obrovského množství měny, kdyby dolar byl jinou měnu nahrazen náhle, byl by to šok, GP proto nařídil všem státům mít vlastní “stabilizační fond”, tím ale státy nestabilizují vlastní ekonomiku, ale světovou, postavenou na dolaru, jediný stát, který svůj “stabilizační fond” využívá, je Rusko, které z něj kompenzuje všechna inflační rizika a ekonomické krize.

54:15 Jak pochopit Putinovo jmenování prvním náměstkem jeho administrativy bývalého šéfa Rosatomu Sergeje Kirijenka, který byl od 1998 ve funkci premiéra a velice vážený generál Petrov jej označil za autora defaultu roku 1998 a viníka ožebračení lidí a jde o stejného trockistu jako Čubajs a Gajdar.  Jde o trockistu tvrdšího, než Čubajs a Gajdar, jeho jmenování je třeba posuzovat v souvislosti s nedávným  jmenováním Naryškina. Kirijenko patří mezi scientology, byl u nich proškolen už v polovině devadesátých let – GP má plán, že nástroj, kterým řídí státy a národy, převede ze světového židovství na scientology a přeskočí tak Armény (protože Arméni jsou náhradní židé). Jaderná energetika je velmi důležitá oblast, situace na Ukrajině v roce 2014 ukázala, jak je důležitá pro Rusko i pro USA. Kyjevská banda v představě, že je jí vše dovoleno, se vydala dělat pořádky v Záporožské  oblasti ve městě Energodar, šéfové a velitelé tehdy ale zmizeli, našly se jen mrtvoly v roklině – někdo vyřešil problém: “Sem strkat nosy nebudete”. Pravosektáři to pochopili a více se k objektům jaderné energetiky nepřiblížili – tak se řeší problémy jaderné bezpečnosti a budou řešeny i v USA v případě občanské války.

V devadesátých letech ale mělo být podle mínění Západu za pomoci podpindosníků  Rusko doraženo, prostředkem mělo být zastavení jakékoliv směny zboží v Rusku, za tím účelem byla zorganizována hornická stávka, která zablokovala všechny koleje, cílem bylo zhroucení ekonomiky přes zastavení všech provozů s nepřetržitými výrobními cykly a tím úplné zhroucení státu.

Russian President Putin meets with Rosatom CEO Kiriyenko

Sergej Kirijenko jmenován prvním náměstkem administrativy prezidenta Putina, více

GP věděl, že zhroucení Ruska by ale znamenalo zhroucení světové civilizace, nemohl to proto dopustit. Proto analogicky k tomu Západem a podpindosníky vedenému krachu připravil člověka, který to měl všechno prozradit a to se stalo, když vysoké pece už téměř dohasínaly a kolaps byl na spadnutí – v té chvíli nastal default. Všichni podpindosníci měli najednou takové problémy, že hornické stávky byly tím posledním, na co mysleli. Kirijenko, který ve funkcí premiéra byl jen čtyři měsíce, tehdy vyřešil důležitý problém – on defaultem zařídil, že se řízení podpindosníků zhroutilo a že nezkolabovala celá světová civilizace. Zaplatil za to ztrátou vlastní reputace, uklidili ho, ale umožnili mu pracovat v důležité oblasti  – v jaderné energetice! Svůj úkol, zadaný mu páníčkem, splnil a splnil znamenitě a nyní dostal novou funkci, funkci, ve které má koordinovat práci globálních struktur se státními řídícími strukturami Ruska – ale přes Putina, který realizuje globální politiku.

1:01:12 Nezbytnost chápání sociálních procesů. Analytici, kteří všude straší 3. světovou válkou, nejsou schopni se vyznat v řídících procesech.

České titulky: Irena Aneri

Vložení, krácený obsah a doplňující poznámky: -Pozorovatelka-  16.10.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Až bude evropská věrchuška ve svých suburbiích ohrožena in natura ilegálními diverzanty,pak je možné naplnění prognozy z palmových listu..Budou prosit RUSKO na kolenou,aby vlítli do EVROPY a diverzanty vyhnali..Neomarxismus s ohavným pokrytectvím zanotuje definitivně pohřební písen..

zigi
Návštěvník
zigi

Víte jaký je rozdíl mezi “osvoboditelskou “operací-viz pindosi a mosúl,a válečným zločinem-viz RF a Aleppo?LETÁKY! Stačí 24 hodin před bomběním poshazovat tuny letáků,vyzývající nevinné civilisty aby opustily město,a je to podle pinďáků oukey!
Nevím proč to rusy nenapadlo?Jak prosté!

zigi
Návštěvník
zigi
kari
Návštěvník
kari

Ja myslim, ze vychodoevropske zeme by se mely spojit do nejakeho paktu obchodne i vojensky (i s Rusken) a hlidat si hranice. Takove spojenectvi by uz stalo za rec. Tedy lepsi nez ” evropsky chalifat”

NoName313
Návštěvník
NoName313

Ano, rozsirit V4, ohradit hranice, samostatna politika, samostatne armady, ano problem je, ze napr. Nas premier je proti… Je to jedina nase sance. Ted ale aby so to take mysleli nasi politician a opradu take realizovali takovou politiku.

NoName312

Návštěvník
Návštěvník
Návštěvník

Státy na celém světě se před imigranty opevňují. Výstavba pohraničních plotů a zdí vzrostla o 250 procent | SECURITY MAGAZÍN
http://www.securitymagazin.cz/zpravy/staty-na-celem-svete-se-pred-imigranty-opevnuji-vystavba-pohranicnich-plotu-a-zdi-vzrostla-o-250-procent-1404053227.html A u nás hoooooovno!!!!

vedomi
Návštěvník
vedomi

U nás dohodl Sobotka s mutti koridor Mnichov – Praha, aby nám sem vozili ten nepotřebný a tříděný odpad potichu v noci.