Otázky a odpovědi V.V.Pjakina ze dne 08.08.2016

Otázky a odpovědi V.V.Pjakina ze dne 08.08.2016

O Erdoganově omluvě před schůzkou s Putinem 9.8. v Petrohradu, o mačetových útocích v Evropě, o dvou typech migrantů a nutnosti je navzájem oddělit, o obvinění Clintonové Trumpem z účasti na vzniku ISIL a o dalším.

00:20  Vyjasnění pozice Erdogana. O omluvě Erdogana vzhledem k jeho setkání s Putinem. Průlom v Erdoganově vnímání vlastní pozice. Vztahy mezi Tureckem a Ukrajinou. Pokus o převrat a jeho souvislost s Gullenem. Lidský faktor v globálních procesech řízení.
12:25 O událostech v Evropě – útok mačetou v Belgii . Souvislost s incidentem na hranicích mezi Krymem a Ukrajinou. Souvislost s albánskými uprchlíky v roce 1991. Dva typy migrantů a nutnost oddělit je od sebe. Uprchlická vlna jako prostředek nadnárodního řízení. Napadání ochranných center (policejních stanic) v Evropě jako cílů útoků.  Snaha globalistů o destabilizaci Evropy.  Rozdíl mezi politikou Ruska a EU – ruský postup k uprchlíkům a jejich rozdělování na bezpečné a nebezpečné.
44:13 O skandálních prohlášeních Medvěděva a jeho frázích, vytržených z kontextů.  O nutnosti zajistit učitelům dostatečně vysoké platy. Manipulace médií a petice k odstoupení Medvěděva jakou součást procesu k vyvolání státního převratu v Rusku. O nezbytnosti objektivního pohledu na roli Medvěděva v národním řízení.
51:34 Prohlášení Donalda Trumpa, kterým obvinil H. Clintonovou z účasti na vzniku ISIL, důvod vzniku ISIL. Nedávná prohlášení vůdce Boko Haram o ukončení všech vztahů s ISIL. Článek Bloomberg o roli USA v souvislosti s Ruskem v Sýrii. O potřebě prezentovat Írán jako hlavního hráče na Blízkém východě.  Ještě jednou o snahách o převrat v Rusku. O prohlášení Trumpa jako o upozornění H. Clintonové a všem státním elitám USA.   В
01:01:33 O 400 milionech dolarů, které Obama předal Íránu v hotovosti a různých měnách. Bankovní systém jako efektivní prostředek ke krytí jakýchkoliv procesů. Důsledky manévru hotovostní platby pro Obamu a Clintonovou.
01:07:11 O alternativách pohledu na události a fakta., co je nutné vědět k lepší orientaci v dění. O úkolech   ФКТ – Fondu konceptuálních technologií.

České titulky: Irena Aneri

Vložila: -Pozorovatelka- 26.8.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
monsanto
Návštěvník
monsanto

Tak tohle asi cekal malokdo. SSa pripousti konec myslenek na vytvoreni samostatneho Kurdistanu. Sokujici prohlaseni Johna Kerryho po vcerejsim vice nez 10 hodinovem maratonu jednani se Sergejem Lavrovem v Zeneve:

“Jsme pro jednotnou Syrii. Nepodporujeme iniciativu o nezavislosti Kurdu.”

A Lavrov dodal:

“Kurdove musi zustat soucasti Syrskeho statu, podilet se na vyreseni problemu a ne byt faktorem, ktery bude pouzit na rozdeleni Syrie.”

https://southfront.org/kerry-we-are-for-a-united-syria-we-do-not-support-an-independent-kurd-initiative/
https://www.rt.com/news/357335-kerry-lavrov-talks-syria/

Vydrzi SSa tento nazor i po volbach?

monsanto
Návštěvník
monsanto

SSa take pohrozily Kurdum, ze se musi stahnout z mesta Manbij, ktere Kurdske jednotky SDF a YPG dobyly pred 2 tydny, az na linii vychodne od reky Eufrat. Jinak pry ztrati Kurdove veskerou leteckou, materialni a financni podporu od dealeru demokracie.