Otázky a odpovědi V.V.Pjakina ze dne 03.10.2016. Výkřik Johna Kirbyho proti Rusku,...

Otázky a odpovědi V.V.Pjakina ze dne 03.10.2016. Výkřik Johna Kirbyho proti Rusku, USA, které nikdy nevyhrály žádnou válku, ISIL jako nástroj zahraniční politiky USA. Židé před novou genocidou?

Padesát minut svého pořadu věnuje V.V. Pjakin analýze vyjádření mluvčího ministerstva zahraničí USA J.Kirbyho o tom, jaké útoky budou vedeny proti Rusku a ruské armádě,dále komentuje útok USA na syrskou armádu, odstoupení USA od dohody s Ruskem o mírovém řešení v Sýrii, potřebu USA udržet funkční ISIL, přehlasování VETA Obamy o Saúdské Arábii americkým kongresem, potřebu státních elit USA vyvolat 3. světovou válku, neschopnost USA vyhrát jakoukoliv válku a další.

00:00 Prohlášení mluvčího ministerstva zahraničí USA Johna Kirbyho, že Rusko může očekávat vážné následky v souvislosti s akcemi v Sýrii (zde, česky zde), studená válka. Procesy řízení jsou jako šachová hra, důležité je vítězství, ač koncepce boje se mění, správná analýza je totéž, co v medicíně stanovení správné diagnózy. V koncepci boje se občas objeví chyba, hloupost a nerozvážnost a přesně o tom je prohlášení Kirbyho. O co jde? Nedávno USA zaútočily na syrskou armádu, mnozí hned začali mluvit o 3. světové válce a vycházeli přitom ze skutečnosti, že USA potřebují válku. Ale ta válka má být vedena cizími rukami na cizím území – USA stály za první i druhou světovou válkou, v obou podporovaly obě soupeřící strany a do dění zasahovaly vždy až na konci válek ve stylu slov Trumana “Nejdříve se podíváme, kdo z nich bude vítězit a potom pomůžeme tomu slabšímu, aby se jich mezi sebou pozabíjelo co nejvíce ” a pak se Spojené státy přidají na stranu vítěze jako vítěz války. Takové jsou Spojené státy, které takto postupovaly vždy a samy žádnou válku nikdy nevyhrály, jejich armáda v konfrontaci není schopna ustát větší tlak.  USA samy bojovat nejsou schopny, potřebují proto válku cizími rukami na cizím území.

John Kerry

A v současném materiálně-technickém stavu zdrojové stability už vůbec ne – jsou roztaženy na všech frontách, které nikde nemají plně pokryté. Nedávno Pentagon oznámil, že do roku 2020 zkoncentruje 60% vojenského letectva a námořnictva v asijskou-pacifickém regionu – 60% !, jaká armáda jim tedy zůstane? USA potřebují válku, ale samy bojovat nemohou a úkolem amerického leteckého útoku na syrskou armádu bylo zrušit dohodu s Ruskem o mirovém uspořádání v Sýrii. Úkolem bylo otevřít nová jednání, oddalování a USA to potřebují proto, že bude-li zničen ISIL, vynuluje to vítězství státní elity v boji o prezidentské křeslo v USA – Clintonová a ti co za ní stojí totiž i v případě vítězství přijdou o nástroj své zahraniční politiky.

John Kirby ve videu z dubna 2016, více zde 

Nebudou tedy moci fungovat stylem “vyrobit problém-řešit problém”, ale fungovat pouze tak, jak prezentuje Trump: “Vyskakuj jen tolik, na kolik máš”, ale to se jim nechce, oni chtějí dále parazitovat na světě, udržovat Pax Americana. A pokud přijdou o ISIL, přijdou o nástroj své politiky a to nyní jako by vyřešily. A odpovědi od GP následovaly okamžitě – nové vraždy v USA, vyhození do vzduchu kolejí, USA jsou ve velmi nebezpečné situaci a k občanské válce tam může dojít ještě dříve, než dojde k volbám, do takového stavu dovedla USA státní elita, nyní státní elita už neví, co dělat, jak dál jednat. Státní elita si myslela, že rozumí řízení, že se tomu jakožto nástroj obou světových válek naučila, proto se i nyní snaží postupovat stejně, ale nic se jim nedaří, nic jim nevychází a jediná naděje, která jim zbývá, je státní převrat v Rusku.

Kirby svým prohlášením řekl myšlenku státních elit směrem k Rusku: “Jestliže jste takoví, my přitvrdíme” a tím měl na mysli ruské vojáky v Sýrii, kteří se mají domů vracet v pytlích pro mrtvé a teroristické útoky na ruské domy a letadla, čímž řekl: “My, státní elita USA, jsme dali tajným službám příkaz k teroristickým útokům proti Rusku”, zároveň tím ale potvrdil, že USA podporují teroristy. Ruské ministerstvo obrany reagovalo s tím, že masky jsou strženy – USA řídí ISIL a odpovědělo, že Rusko zná pozice amerických generálů, velících ISIL. Kirby a státní elity si uvědomují, že bojovat s Ruskem je těžké, chtějí proto spoléhat na vnitřní ruskou opozici – jak to, že ještě nesvrhla Putina? Nesvrhla, protože v Rusku nastala unikátní situace: celá ta elitní mezivrstva se nachází mezi kladivem a kovadlinou – mezi gosudarem a lidem. Snaží se sice pracovat pro zaoceánské zájmy, ale tak či tak je nucena pracovat pro státní zájmy Ruska.

Ale to hlavní, co se stalo je, že Kongres USA přehlasoval VETO Obamy k zákonu, že občané USA mohou žalovat Saúdskou Arábii, přičemž hlasovala 97 senátorů ze sta a jeden se zdržel – globalistév této věci podpořili státní elitu. Clintonová prohlašovala, že ona by tento zákon podepsala okamžitě, globalisté využili chybu a hloupost státních elit, posílili ji, Spojené státy tímto zákonem rozšířily svou vnitřní jurisdikci na celý svět. Saúdská Arábie vydala prohlášení: “Podrývání základů státní suverenity, která byla stovky let základem mezinárodních vztahů, bude mít negativní dopad na všechny státy včetně USA” – před tímto varovala CIA i Obama. Když byl v dubnu tento návrh podán, SA varovala, že v reakci z USA vyvede 750 miliard dolarů, tedy že si vyžádá splacení dluhu. SA se společně s USA podílí na řízení ISIL a najednou USA dělají ze SA obětního beránka, dělají z ní stát teroristů se všemi důsledky (aktuální pozn.:  USA po masakru v Saná přehodnocují
podporu koalici vedené Saúdskou Arábií).

SA bojuje s Íránem o to, kdo bude řídit muslimský svět, bojuje s Huítí v Jemenu, po uši uvázla v ISIL a právě v této situaci proti ní vystupují USA, aby si vyřešily svůj vnitřní problém, takové je chování USA vůči spojencům, využít a odhodit, mělo by to být varování pro Evropu. Nyní nastala situace, že jestliže americká armáda mohla kdekoliv činit cokoliv, nyní za to může být žalována a to se bude týkat i státních zaměstnanců USA – Spojené státy se sesypou, když si to uvědomily, začaly couvat (Kerry pro N.Y.Times, ministr zahraničí “Nevíme si rady s Ruskem”, více).

Kroky Obamy a Kerryho házejí na Clintonovou špatné světlo, ukazují, že USA se snaží o věci, které nejsou v jejich silách, v souhrnu jde o celkovou přestavbu řízení světa a situace není krizová jen kvůli prohlášení Kirbyho a odstoupení USA od dohody s Ruskem o řešení v Sýrii, jde o celý komplex. Západ na Rusko útočí neustále (Ukrajina, boeing MH17, evropské sankce proti Rusku, Japonsko a jeho požadavky, pokusy o vyvolání války mezi Indií a Pákistánem, Rusko a Čína…) a Rusko má pouze dva spojence – armádu a námořnictvo. Rusko nemá potřebné informační médium, práci za média odvádějí Lavrov a Zacharová. Studená válka existuje odjakživa a i nyní běží, je to informační válka, informace hrají zásadní roli – v obyčejné válce vítězí ten, kdo má lepší pušku a lépe ji ovládá, v informační válce vítězí ten, kdo má lepší informace a lépe je ovládá.

Rada bezpečnosti OSN je dostatečně efektivním nástrojem k řízení světa, hysterická reakce Samanthy Power na půdě OSN ukázala, že OSN má respekt, že USA si tam nemohou říkat co chtějí tak, jako tomu bylo na začátku 21. století, kdy sílily hlasy pro zrušení OSN, USA už v OSN nemohou ostatním diktovat svou vůli, situace se změnila. Odchodem z mimořádného zasedání RB OSN Spojené státy potvrdily ztrácející vliv na přijímání rozhodnutí RB,, účastí na jednáních si pouze dělají alibi před státními elitami.

Celý Západ je proti Rusku a Rusko musí postupovat tak, aby zabránilo celoplanetárnímu konfliktu.

Tolik “zkráceně” ke Kirbyho výkřiku…

51:40 Podle čeho byl vybrán čas k oznámení výsledků vyšetřování pádu boeingu MH17? Souviselo to s americkým útokem na syrskou armádu, s ruskými volbami, s podkopáváním důvěry H.Clintonové před volbami či s něčím jiným?  Komise nepřišla vůbec s ničím novým, maximálně natočila kreslený film. Rok 2014, kdy k sestřelení došlo, byl nekritičtějším k vyvolání války, k válce nedošlo a od té doby žádné výsledky vyšetřování nejsou, protože v roce 2014 se s žádným vyšetřováním nepočítalo, tehdy se očekávala válka a rozdrcení Ruska

58:45 Kdo potřebuje jednotnou Ukrajinu. Jednotnou Ukrajinu potřebuje Rusko a Ukrajina samotná.

1:00:05 Vystoupení prezidenta Izraele Rivlina v Nejvyšší Radě a bombový útok v synagoze v Moskvě, pohrozil GP židům bránit banderizaci Ukrajiny? Je to právě naopak, Rivlin řekl, že Ukrajinci byli aktivními účastníky genocidy židů. Je připravován globální holokaust, nahrazení Židů Armény, i když možná bude zlikvidován i tento mezičlánek a přejdou rovnou k scientologii, záleží na tom, jak budu padat karty, jak se bude měnit strategie, ale i strategická obrana. Rivlin obvinil Ukrajince z toho, na co jsou nejvíce hrdí. (pozn.: související zde, zde, zde)

1:05:15 Průběh reforem na Ukrajině tak, aby mohla být předána USA, setkání Clintonové s Porošenkem.

1:08:45 Otázka ze Slovenska – rozdíl mezi vzděláváním v Rusku a v Etonu, kde se Putin setkal se studenty, o výuce dějin.

1:17:30 Význam učení KOB pro pochopení řízení světa.

České titulky: Irena Aneri 

Vložení, krácený obsah, doplňující odkazy a videa: -Pozorovatelka-  10.10.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
monsanto
Návštěvník
monsanto

Pan VK zminil asi pred 2 tydny ve svem patecnim poradu, ze kontaktoval pana Pjakina ohledne otazky americkych narodnich a globalnich elit. Je zname, ze maji oba rozdilny pohled na jednotlive predstavitele, napr. pan Pjakin konzistentne oznacuje Hillary Clinton jako predstavitelku narodnich elit, coz je i nazor Pozorovatelky, zatimco podle pana VK je to “globalistka jako remen”.

Vzhledem k tomu, ze moderator poradu otazku na tema americkych elit v poslednim ani minulem poradu nepolozil, mohla by, prosim Vas, redakce AE tuto otazku preposlat?

monsanto
Návštěvník
monsanto

Sblizovani Ruska s Tureckem uspesne pokracuje. Putin dnes v Ankare podepsal s Erdoganem dohodu o plynovodu Turecky proud. Ma vest na evropskou cast Turecka a pozdeji ve druhe etape pokracovat dale do Recka. Erdogan se uz tesi na tranzitni poplatky a na to, jak se Turecko stane plynovym ventilem pro celou jizni a jihovychodni Evropu.

Mezitim hloupi Bulhari stale cekaji na vyjadreni EU ohledne Jizniho proudu a nyni to vypada, ze se nikdy nedockaji. Bohuzel, bude to i prohra CR a Slovenska, protoze po odstaveni plynovodu pres Ukrajinu budeme zavisli vyhradne na Nemecku, ktere se ma podle dohody mezi Ruskem a Nemeckem, stat hlavnim distributorem plynu ve stredni Evrope … ekonomicka kolonizace 17. spolkove republiky tak postoupi o dalsi krok.

https://www.youtube.com/watch?v=QibXuJwPAXs

smith
Návštěvník
smith

Já bych to s tím plynovodem ještě nezatracoval, taky se může stát, že bude, ale že bude končit právě ve střední Evropě….západní Evropa ať si poradí sama…

monsanto
Návštěvník
monsanto

Smlouva s Ukrajinou o tranzitu plynu konci asi za 2 roky. Alexander Medvedev, zastupce reditele Gazpromu, prohlasil (viz konec uvedeneho videa):
“Po skonceni kontraktu s Ukrajinou nebude zadne prodlouzeni, zadny novy kontrakt v zadnem pripade. Vzhledem k ekonomickym, obchodnim, technologickym, investicnim a politickym rizikum uz zadny tranzit plynu pres Ukrajinu nebude i kdyby si Zeme a Mesic vymenily sve polohy.”

To je hodne tvrde prohlaseni a soucasna pozice Gazpromu je tedy naprosto jasna. Ukrajinsky pad do propasti se pak po ztrate znacnych tranzitnich poplatku jeste urychli.

Pjakin zminuje, ze dochazi k institucionalizaci vychodoukrajinskych republik (DLR a LLR), aby mohly v nastupnictvi plne prevzit rizeni cele Ukrajiny. Pak by mozna mohl tranzit plynu pokracovat, je ale malo pravdepodobne, ze k vyreseni situace na Ukrajine dojde behem 2 let.