Otázky a odpovědi V.V.Pjakina ze dne 03.07.2017 – H. Kissinger v Moskvě,...

Otázky a odpovědi V.V.Pjakina ze dne 03.07.2017 – H. Kissinger v Moskvě, finální holokaust židů a likvidace Izraele, obvinění Ruska Saúdskou Arábií z podpory terorismu, Globalisté a nedostatek kádrů

V. V. Pjakin hovoří o setkání Kissingera s Putinem před schůzkou G20, o plánech GP s Izraelem a židy, o obvinění Ruska Saúdskou Arábií z podpory terorismu, o nedostatku kádrů u Globalistů, o možnostech a schopnostech řízení a o dalším

00:00 V. Putin se 29.6. setkal s H. Kissingerem – co bylo důvodem, že Kissinger přiletěl osobně, když na schůzce G20 mohl GP předat vzkazy V. Putinovi přes D. Trumpa a proč média o této schůzce dostatečně neinformovala

Kissinger přiletěl právě kvůli zorganizování schůzky Putina s Trumpem a média nemohla přinést více informací, než že schůzka proběhla a důležité je, že informovala – to stačí k pochopení, oč se jedná. Když byl Trump zvolen do funkce prezidenta USA, tak mu blahopřály hlavy různých států, a to včetně hlavy neuznaného státu Tchaj-wanu. Tchaj-wan není uznaný stát a USA se podepsaly pod to, že budou uplatňovat politiku jednotné Číny a najednou Trump blahopřání přijal a dokonce si s prezidentkou Tchaj-wanu telefonoval. Byl z toho skandál, ale skončil jako plácnutí do vody a proč? V době, kdy Trump skandál způsobil, seděl H. Kissinger v kanceláři u Si Ťin-Pchinga v Číně. Takže Kissinger letěl do Číny zařídit tam, co bylo třeba a s předstihem vysvětlit, jak má Čína na tento zorganizovaný skandál reagovat.

Teď je na programu dne setkání Putina s Trumpem a Kissinger přijel domluvit detaily, protože to, jak samotný rozhovor proběhne, je zásadní v dalším vypořádávání se Trumpa se státní elitou a je nutné, aby schůzka Putina s Trumpem proběhla takovým způsobem, aby bylo možné pokračovat v přeformátovávání USA a přitom nedošlo k žádnému velkému narušení celé globální politiky GP.

Putin, který uplatňuje globální politiku, se potřebuje předem dohodnout na tom, co a jakou formou bude řečeno, jaká témata se budou probírat a scénář je pilován do všech detailů, protože na takové schůzce může mít každé ledabyle řečené slovo velké následky. Kissinger tedy musel přijet předem a říct: „Tvoje bolavé téma je takové a takové, budeš o něm asi chtít mluvit, ale měj na paměti, že máme již připraveny takové a takové mechanismy, jsi připraven nést právě takové důsledky? Neboť povedou k větším průvodním škodám, než bude prospěch získaný z toho, co řekneš.“ Putin má také samozřejmě zájem na tom, aby se vše vyvíjelo nekonfliktně a aby GP i nadále podporoval jeho řízení, neboť brzy budou v Rusku volby. A je to GP, kdo více než kdo jiný má zájem aby se Putin voleb zúčastnil a kdo zlomí vaz každému, kdo by se v tom Putinovi pokusil zkřížit cestu.

Vladimir Putin a Henry Kissinger v Kremlu 29. 6. 2017

Stabilita světa stojí na stabilitě USA a Ruska, USA jsou teď v dezorganizovaném a nestabilním stavu a kdyby se do stejného stavu dostalo i Rusko, tak by to znamenalo konec, katastrofu globální úrovně a jinou planetu v zásobě nemají. Proto GP v Rusku nedopustí ani procesy rozkladu z devadesátých let a o tom všem přijel hovořit H. Kissinger. Média nemohla přinést více informací, než přinesla, protože většina lidí by to navíc ani nepochopila. Svět potřebuje Putina, protože ten rozumí procesům řízení a svět je v tak krizové situaci, že Kissinger je v devadesáti čtyřech letech nucen takto se plahočit, protože kádry, které procesům řízení rozumí, nejsou. Výsledkem jednání bylo oznámení, že Putin se POKUSÍ v rámci schůzky G20 zařadit do programu setkání s Trumpem – Rusko neustoupilo ani o píď ze své suverenity, své nezávislosti a z těch cílů, ke kterým míří při realizaci své globální politiky, kterou uplatňuje Putin.

00:11 Kissinger se kromě schůzky s Putinem zúčastnil Primakovského čtení – šlo o vytváření informačního pole?

Šlo o vytváření potřebného informačního pole, Kissinger s Lavrovem si vzájemně přihrávali, pracovali v tandemovém režimu a oznámili potřebné informace.

00:13 “Rusové se pokoušejí na Blízkém Východě šířit terorismus. Přijmeme tedy kroky k tomu, abychom ruské síly brzdili. Rusko si musí uvědomit, že naše vojenské možnosti jsou natolik velké, že bychom během tří dnů dokázali zlikvidovat jejich síly v Sýrii“ – výrok nového korunního prince Saúdské Arábie 

Saúdská Arábie si nedokáže poradit ani s Jemenem a Hútíi, ale do tří dnů si poradí s Ruskem? Navíc ho obviňuje z terorismu. To prohlášení má všechny znaky klasické kachny a vyšlo z německého webu, který je proslavený šířením podobných smyšlenek, ale to není ten problém. Zdálo by se, že stačí to označit za kachnu a hodit za hlavu, kdyby v pořadu “Večer s Vladimirem Solovjovem” nevystoupila M. V. Zacharovová, mluvčí ministerstva zahraničí, kde řekla velmi zajímavou větu, která naznačuje možnou hodnověrnost toho výroku. Nešlo o žádné přímé prohlášení, přesto je to velice závažné sdělení,znamená to, že byl odeslán určitý signál: „Pánové, mohli bychom zareagovat i poněkud jinak, jestliže nezměníte svůj přístup v určitých otázkách.“ To znamená: „Zveme všechny vlajky k nám, je třeba se dohodnout.“

00:16 “Bez (podpory) Izraele bychom nepřežili!” – to je prohlášení islamistů bojujících v Sýrii, jaká je role Izraele v syrské válce

O čem svědčí mocná střelecká a letecká podpora operací ISILu ze strany Izraele? Jasně to říká: „Nechte ty teroristy na pokoji, oni bojují za naše zájmy a my je letecky a dělostřelecky budeme podporovat, protože nějaký ten náboj na naše území vždy nějak přilétne, je to tu tak těsné.“ Izrael si ale tou podporou teroristů zahrává s ohněm a tady se vracíme k tomu, co bylo cílem války v Sýrii a vůbec projektu ISIL. Mělo to vést k vlně migrace do Evropy a spolu s migranty se tam měl přesunout ISIL, který měl bořit země a státy a potom měl přijít ten dobrý islám zosobněný Íránem, který by zlikvidoval ISIL a zformoval nové země a státy, jazyky už by se vytvořily samy, protože původní státy už by neexistovaly.

Izrael je již dávno připraven k poslednímu, finálnímu holokaustu, Izrael a židy jako takové globální prediktor už v podstatě vůbec nepotřebuje, jedná se o již opotřebovaný nástroj, prostředek řízení.  A teď jsou všude židé, všude samí židé a za všechno mohou židé – takto je teď budováno povědomí. A takové, dá se říci antisemitské konference, byly organizovány za Ahmadínežáda v Íránu a byly celosvětové a byly tam materiály, ve kterých se řešil úkol likvidace Izraele. A to nikam nezmizelo.

A Izrael k tomu poskytl Íránu mnoho důvodů, neboť izraelská letadla likvidovala civilní objekty na íránském území. A když teď Izrael podporuje teroristické skupiny v syrské válce, poskytuje tím přímý důvod k tomu, aby ve vítězné válce toho správného islámu proti těmto pseudoislámským teroristickým skupinám, schovávajícím se za islám, na Izrael čekal finální holokaust. Ten bude založen na osvobození území obsazených Izraelem, třeba Golanských výšin, ale nepůjde jen o osvobození těch obsazených území, která si Izrael zabral mimo území, které mu v roce 1948 vyčlenila OSN při formování Izraele a Palestiny, ale o likvidaci celého Izraele.

Jedná se o vytvoření oficiální příčiny, na jejímž základě má být Izrael zničen a postaral se o to samotný Izrael. Takto je realizováno globální řízení, takto je realizována globální politika, kdy je rukama nevědomého davu: „My máme na víc, bráníme svůj stát….“, připravována likvidace celého státu a celého národa.

A proč GP potřebuje, aby byl realizován finální holokaust a aby židy po celém světě vyvraždili? Protože potom bude možné tvrdit: „Za všechna neštěstí, která vás potkala, mohou židé“. Ano, židé byli prostředníky šíření určité politiky, ale tvrdit, že za všechno mohou jen oni, není možné. Všechno je to ale nastaveno ještě tak, že až se na to přijde, poté nastoupí druhá fáze – obvinění těch, kteří se na novém holokaustu židů budou podílet: „No promiňte, ale byli jste to vy, kdo pozabíjel ty židy, to vy za všechno můžete a teď ještě máte drzost něco chtít po nás? Modlete se a kajte!“ A opět tímto způsobem probíhá skryté řízení GP. Takže se vše hodí na židy a nový nástroj už je v běhu a jsou jim scientologové. A židy číslo dvě jsou Arméni a ti mohou být aktivováni jako přechodná stabilizující forma, ale také nemusí a může je smést stejný finální holokaust – vždyť jsou známy arménské pogromy ze začátku 20. století.

Takto zlikvidují celou dynamiku, ukryjí ji – za všechno přece mohou židé. A než lidé přijdou na to, že za všechno nemohou židé, uplyne určitá doba,  ale došlápnout si na ně už nebudou moci, protože se sami budou muset modlit a kát – „To přece vy sami jste ubližovali nevinným!“  Teprve pak by mohlo dojít k reálnému boji a aby k tomu nedošlo, nesmí být dopuštěn finální holokaust a likvidace Izraele a to je politika, kterou realizuje Putin a postupuje správně. Jen ještě je třeba, aby začal přemýšlet i v Izraeli a vycouvali z přímého spojení s teroristy a přestali je podporovat střelbou.

00:23 “Je načase změnit složení těch politologů a analytiků, kteří se pokoušejí vyznat v tom, co se děje” -kde je ale vzít, když i GP má nedostatek kádrů

Problém není, kde vzít lidi, protože na střední a nižší úrovni jsou takoví, kteří reálně řeší problémy přežití jakékoliv korporace a organizace, je velice mnoho lidí, kteří to v reálné praxi dělají. Jediný problém je pozvednout je výš a umožnit jim před širším publikem říci, jak oni tyto procesy řízení chápou. A jejich chápání je daleko vyšší, než chápání těch lidí, které vidíme ve všech těch politických talk show.  – O schopnostech a možnostech řízení.

00:31 A kdo může politology vyměnit, když samotnému GP taková situace vyhovuje

Tato situace Globalistům nevyhovuje a Globalisté sami jsou v kádrové krizi, protože oni jednají na základě hermetismu – musí vytrhnout člověka z jeho minulosti, nebo ho vychovat v určitém prostředí, aby většinu lidí nepovažoval za lidi, aby to pro něj byl pouze objekt řízení.

00:35 O Koncepci sociální bezpečnosti  

 

České titulky: Irena Aneri (v plné psané verzi zde )

Původní zdroj videa a možnost zasílat dotazy zde

Vložení videa, krácený obsah  -Pozorovatelka-  08.07.2017

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
konzerva
Návštěvník
konzerva

Už je Pjakin z 10.7…zatím jsem přešel začátek…G20..

Jan Kádek
Návštěvník
Jan Kádek
J.Pospech
Návštěvník
J.Pospech

Každý kdo studuje Sionistickou lobby napříč staletími a světadíly ví docela přesně že Globální Prediktor “sekty” V.V. Pjakina jsou nadnárodní Sionisté. A všechno co Pjakin hovoří o GP sedí na 90% na Sionisty. Ne Židy, Sionismus zvlaště ten křestanský (Americký) sice pochází primárně od Židů, ale není to národnost. Sionismus je přesvědčení nebo možná náboženství, stejně jako Judaismus, a to Bohužel nezná jen jeden národ ( i když ultraortodoxní Sionisté na to mají poněkud odlišný názor). A teď k těm zbyvajícím a podstatným 10 %. V tom že GP se nehodí krize světa včetně Ruska se Pjakin (možná záměrně) naivně mýlí. Krize a riziko jako zdroj strachu a nátlaku je, a vždy byla, a vždy bude, hnacím motorem západní nadnárodní dlužní ekonomiky světa v rukou převážně Semitských bankéřů. A kdo podrobně a hlavně nestranně studuje světové konflikty zjistí že GP nedělá problémy financovat a řídit všechny strany světových válek a stejně tak financovat a řídit revoluce ve všech státech světa. Světu se uleví až tehdy až GP přestane existovat, jindy ne. Takže je úplně jedno kdo JIM bude sloužit, jestli Trumpowitz podporovaný převážně Americkými Sionisty nebo Putinowiz naoko podporovaný Kissingerem a Sionisty z Ruska. ONI Vám poslušným ovcím Gojímům jen předvádějí svojí hru a show na dobro a zlo. A SVE lidi maji všude … protože jsou Jeden Národ ….který má ale především jen jedno myšlení a jedno přesvědčení …bohužel to ale vždycky odskákali ti obyčejní a nevinní Židé a to mám na mysli především “6 milionů” Chasidů kteří Sionismus a kapitalismus systematicky odsuzovali a kritizovali nebo ti Židé kteří byli pro myšlenku SIONISMU nepohodlní. A teď sem se dotkl jádra věci, oni zemřeli právě proto. A to rukou svého bratrovražedného vlastního národa. Nicméně není to zdaleka poprvé kdy Židé provedli čistku svého národa srovnatelnou z holocaustem. Stačilo aby Mojžíš či jiný prorok nebo dnes rabín zavelel a stane se … A moderní doba vyžadovala aby si na tuto špinavou práci ve 20 stol. najali A. Hitlera. Stejně jako dnes si společně s Araby najímají na užitečnou špinavou práci jiného trojského koně, Islamský stát. Svou vinu si si však Semité (přesněji Sionisté a Wahhabisté) ponesou až do svého úplného zániku . V tom souhlasím s V.V.Pjakinem …

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

“Opírá se několik přímých výpovědí prokázaných lhářů jako třeba byl Vrba, ostatní to pak jen potvrzují ze zprostředkovaných zdrojů, že o tom taky slyšeli. Dobře je to vidět na procesu v Norimberku, kde jich snad stovky vypovídali jednotně o věcech, které dávno jsou oficiálně potvrzené jako smyšlenky válečné propagandy, za křivé svědectví je ovšem nikdo nepopotahoval. A Lustig? – bájivá lhavost, sám rád vykládal jak neustále přepisuje a připisuje do nových a nových verzí ta jeho perverzní veledíla. ”

Prosím, které smyšlenky? Naopak, máme k dispozici veliké množství svědectví židovských přeživších. A. Lustig mezi ně jednoznačně patří. Co je na Lustigovi nedůvěryhodného? Sám si na vlastní kůži prošel peklem Osvětimi, viděl na vlastní oči, co se tam dělo. Neměl důvod lhát, byl sám jeden obyčejný Žid z Prahy z rodiny maloobchodníka. Za války přišel téměř o celou rodinu.
Proč by lhal o tom, co viděl z Osvětimi. Sám žil po válce vždy skromným životem, nikdy ne jako nějaký boháč, sotva jej podezřívat z brání nějakých úplatků, aby lhal o holocaustu.
Jeho svědectví k nalezení např. zde:

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1186000189-13-komnata/209562210800003-13-komnata-arnosta-lustiga/

A není sám. Takových svědectví židovských přeživších jsou k nalezení stovky. Ať mi někdo nenamlouvá, že všichni na pokyn lhaly. Proč by to dělali? Většina neměla žádný motiv.

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

Nafurte, židokřesťane, to tvoje bědování zavání kognitivní disonancí.

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

“Prosím, které smyšlenky? ”
Tak třeba “židovské mýdlo”, “židovská stínítka lamp”, pojízdné i stabilní “plynové komory na výfukové zplodiny diesel-motorů”. Tyto věci, vypovídané hromadně a jednotně židy pod přísahou v Norimberku byly po desítkách let odvolány a uznány jako falešná válečná propaganda samotnými veleknězi holocaustu, jako např. D. Lipstadtová, o jejímž soudním sporu s D. Irvingem byl natočen velice poučný film, tedy o těch, kdo ten film vyrobili. Ovšem třeba rakouský inženýr, který vyvrátil dieselové plynové komory jako technický nesmysl, byl ještě před tím existenčně zničen.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

To chcete považovat za důvěryhodný zdroj někoho, kdo sám mj. prohrál soudní spor právě s onou “velekněžkou holocaustu”, a byl též usvědčen s manipulováním faktů a pseudovědeckým postupem v této věci?! Sám dokonce později některé své názory, např. týkající se plynových komor v Osvětimi, přehodnotil,

K těm vašim “vědcům” a “odborníkům” – viz níže, jak jsem uvedl:
“Vámi jmenovaní lidé (a nejen Rudolf, ale i takoví lidé jako Leuchter) nic nepotvrdili, naopak svého tvrzení dosáhli manipulací a upravováním a překroucením všeobecně známých skutečností a vědeckých faktů. Ač se jejich analýzy snaží navodit dojem „vědeckosti“, jde čistě o laciný škvár – např. uváděné, z hlediska vědeckého, nesmyslných pseudovědeckých tvrzeních (viz níže, popisované v mém komentáři) atd. Nic víc, nic míň. Tato tvrzení jsou stejně důvěryhodná, asi jako tvrzení o ruském vměšování do amerických voleb.”

Mj. plynové komory na výfukové zplodiny diesel-motorů – takovým způsobem byly např. zavražděny lidické děti.

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

Nafurte a máš ta věroučná dogmata už definitivně a nafurt? Nebo je budeš ještě přehodnocovat se zahrnutím běžné aritmetiky, fyziky, chemie, biologie?
Ty nepíšeš nic než jen věroučné mantry.
Všude dobře, dogma nejlépe.
Upřímnou soustrast, židokřesťane.
A že Irving něco “přehodnotil”? No, Koperník taky odvolal, když měl před sebou hranici dřeva. A co byl ten proces s Lipstadtovou za frašku, o tom mj. vypovídá i ten příšernej film co o něm evreji natočili, jen se na ten paskvil podívej, je na uložto.

albatros
Návštěvník
albatros

Sem si vzpomněl jak Gibson jednou někdy před 20 lety když byl ožralej někde řekl něco nepěkného o židech a omlouvá se dodnes.
To samý ten nejznámější youtuber PewDiePie. Každej si sakra rozmyslí co řekne. Je to novodobá inkvizice a toho člověka zničí buď ekonomicky anebo rovnou vězením.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Mel Gibson se zidum neomlouva. Je znamy tim, ze je kritizuje. Kdyz natocil svuj film “Passion” , zidi z toho dostali zaludecni vredy a delali vse pro to, aby se film na verejnost nedostal. Zidaci si dokonce vymohli u papezskeho zida Wojtyly glejt, ze se na ukrizovani Jezise Krista nepodileli. Takovi jsou to hypokrati!

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

Hele Nfurte, ten pojem velekněz holokaustu mám od Normana Finkelsteina z jeho knihy Průmysl holokaustu. Kniha vyšla i česky, tuším ve Votobii. Finkelsteinovy rodiče za války byli jako židi v Německu internováni. Tak ty tvoje uvozovky pošli Finkelsteinovi do USA a napiš mu že je popírač, čili kacíř.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Pokud vím, Norman Finkelstein nepopřel holocaust jako takový, ani vyhlazovací plynové komory atd., ale kritizoval zneužívání holocaustu pro politické účely.

Slovo kacíř a popírač jste napsal jedině vy, já ne. Tak co mi tu po bolševicku podsouváte?!

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

Nafurte, Finkelstein tam jasně píše, sám za sebe, že to co vzniklo kolem legendy holokaustu je náboženství, které jako každé jiné náboženství má svou věrouku a dogmata, své svaté a své velekněze. Jako nejvyššího velekněze uvádí E. Wiesla, jinak již dnes prokazatelného podvodníka. To vše je daleko za zneužitím pro politické účely.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Zid je mistr verohodnych lzi. Tolikrat byl usvedcen a druhy den dela, jako kdyz se nechumeli, ba nepamatuje se o cem byla vcera rec. Vse popre bez mrknuti oka.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Lež č. 4 – “…je to známo už celá desetiletí, a v posledních 25 letech to bylo dokázáno dokonce vědecky, kdy experti na plynové komory jako je Germar Rudolf a další, ve svých obsáhlých pracích nevývratně prokázali, že se v koncentračních táborech nikdy plynem nezabíjelo, a že je to všechno sionistickým Židovstvem záměrně vytvořená legenda! Holocaust – to jest 6 milionů splynovaných Židů se nikdy neuskutečnil. Je to záměrná sprostá židovská lež!!!”

Vámi jmenovaní lidé (a nejen Rudolf, ale i takoví lidé jako Leuchter) nic nepotvrdili, naopak svého tvrzení dosáhli manipulací a upravováním a překroucením všeobecně známých skutečností a vědeckých faktů. Ač se jejich analýzy snaží navodit dojem “vědeckosti”, jde čistě o laciný škvár – např. uváděné, z hlediska vědeckého, nesmyslných pseudovědeckých tvrzeních (viz níže, popisované v mém komentáři) atd. Nic víc, nic míň. Tato tvrzení jsou stejně důvěryhodná, asi jako tvrzení o ruském vměšování do amerických voleb.

Nejsem žádný židofil, jsem přesvědčen, že Židé také nejsou žádní svatoušci. To ale neznamená, že budu věřit kdejaké ptákovině, řečené v negativním smyslu o Židech, a laciným pseudovědeckým škvárům.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Tak abych nějak shrnul zdejší tvrzení revizionistů holocaustu:

Lež č. 1 – nacisté nemohli zplynovat 6 000 000 Židů (defacto tvrzení, že oficiální tvrzení je, že zplynováno bylo 6 000 000 Židů), potažmo nacisté nebyli schopni a nezlikvidovali 6 000 000 Židů, nacisté ani neprováděli vyhlazovací politiku vůči Židům

Žádné oficiální tvrzení netvrdí, že mělo byt zplynováno až 6 000 000 Židů – toto číslo uvádějí sami někteří revizionisté, téměř žádné historické kruhy toto jinak netvrdí.

Že došlo k holocaustu Židů za druhé světové války, potvrzují i demografické statistiky:
World Almanac z roku 1948 ukazuje, že v roce 1938 bylo ve světě 16 643 120 Židů, statistika z poválečného období ukazuje na 11 266 600 Židů, což je pokles o 5 376 520. Kam tedy zmizelo oněch 5 000 000 – 6 000 000 Židů? Dle tvrzení revizionistů tito Židé snad přežili a pak po válce shodně lhali o holocaustu? Tomu snad nikdo nemůže věřit.
Mj. vyhlazování Židů začalo probíhat ještě před zprovozněním vyhlazovacích táborů – např. v SSSR bylo vyvražděno nacisty 700 000 – 1 000 000 Židů – což jen potvrzuje, že k systematickému nacistickému vyhlazování Židů docházelo.


Lež č. 2 – “Židé se po II. světové válce různě rozptýlili do všech států a odcházeli také do USA. Jenom na území Polska se nacházelo před jeho okupací (v roce 1939) asi 3, 5 milionů Židů, kteří potom odcházeli do SSSR. Z těchto 3, 5 milionů Židů jich zahynulo podle polských zdrojů kolem sta tisíc.”

Polská židovská populace byla podle velkého množství, včetně polských zdrojů, téměř vyvražděna – vyvražděno bylo až 90% polské židovské populace – z 3, 5 milionu Židů přežilo zhruba 300 000. Ač před válkou probíhala emigrace Židů, jen velmi malému procentu evropských Židů se podařilo zachránit před nacistickou perzekucí. Chambers Encyklopedi uvádí vyvraždění 1/3 evropské židovské populace.


Lež č. 3 – v německých koncentračních táborech nedocházelo ke zplynování Židů – ani to nebylo možné, jelikož cyklon B je extrémně nebezpečný a členové SS by po vynášení mrtvol otrávili sami sebe a část tábora. Cyklon B se skutečně používal, ale v odvšivovacích místnostech.

Tady si revizionisté krásně protiřečí. Na jedné straně tvrdí, že použití cyklonu B v plynových komorách by bylo i pro samotné členy SS velmi nebezpečné (např. i při vynášení mrtvol i s ochrannými prostředky) a hned tvrdí, že tento plyn s “apokalyptickými účinky” byl užíván v odvšivovacích místnostech, kde najednou Němce neohrožoval. Hned na začátek je třeba uvést, že cyklon NENÍ DESINFEKČNÍ LÁTKA, ale látka DESINSEKČNÍ – je určena k ZABÍJENÍ. Tvrzení o tom, že k zabití člověka je potřeba větší množství cyklonu B, než k zabíjení vší, je rovněž nepravdivé.
Skutečností ale je, že vši, které se hubili v odvšivovacích komorách, jsou vůči kyanovodíku mnohem odolnější než lidé. K zabití vší je třeba silnějších dávek a delšího působení kyanovodíku v plynném stavu než k zabití lidí, což vysvětluje intenzivnější modré zbarvení. I v samotné příručce nebo popisu k užívání cyklonu B, je uváděno, že k zabití krys je třeba třikrát většího množství látky než k zabití lidí a že k zabití hmyzu, je třeba dvacetkrát většího množství než k zabití krys.

Je sice pravdou, že podle pokynů výrobce cyklonu B, je potřeba k bezpečnému užívání, aby se do místnosti, v níž byl kyanovodík použit ke zničení hmyzu, nevstupovalo po dobu 20ti minut. Uvedené pokyny se však týkají užívání cyklonu B v místnosti nebo v soukromém domě, kde je plno nábytku, prádla, koberců a plno dalších věcí – nikoliv v plynotěsných prostorech, jako byly ty ve vyhlazovacích táborech.

Pokyny také stanovovaly, jak je třeba utěsnit okna, ucpat klíčové dírky a zakrýt komíny. Plyn se po aplikaci držel ve všelijakých koutech a skulinách. Matrace, polštáře, čalouněný nábytek a podobné věci se proto museli nejméně hodinu vytřepávat nebo vyklepávat venku na čerstvém vzduchu.

Smrtící plynové komory měly však naprosto jiný charakter. Až na několik falešných sprchových hlavic (na nákresech vnitřního vybavení nejsou sprchy napojeny na vodovodní potrubí, kdyby šlo o skutečné sprchy, napojeny by byly) a mrtvá těla byla úplně prázdná. Podlahy a stropy byly z holého betonu a byl tam instalován vysoce výkonný ventilační systém navržený speciálně pro plynové komory. Podle bývalých příslušníků SS nebo vězňů, měli příslušníci Sonderkommand (vynašeči mrtvých těl) na hlavách plynové masky.

gonoSS
Návštěvník
gonoSS

A proč se nezachovala v Osvietimi jediná plynová komora a ty nutné stovky krematorií !
Je tam jedna falešná a pár pecí! I kdyby je němci vyhodili do luftu tak po nich něco muselo zbýt, ale tam nic není! Beze stopy všechno se vypařilo! Ani jedna jediná fotka, jen nepřímá svěděctví přeživších.
Že tam musely být pece bylo nutné už jen z důvodu vysoké úmrtnosti při epidemiích. Ale ne na 6 milionů lidí! Hovadina.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Krásně jste si nepřímo odpověděl a odkopal.

Tak za 1. – zjevně jste si nepřečetl můj komentář výše, jinak byste věděl jednu věc – to, že bylo v plynových komorách zavražděno 6 000 000 Židů, říkáte jedině vy sám, oficiální tvrzení je, že z celkového počtu 6 000 000 židovských obětí holocaustu jen část byla zplynována, nikoli že všech 6 000 000 Židů bylo zplynováno, to tvrdíte jen vy. Velká část Židů byla nacisty vyvražděna dávno před zprovozněním vyhlazovacích táborů. Zkrátka, NIKDO NIKDE NETVRDIL, ŽE BYLO ZPLYNOVÁNO 6 000 000 ŽIDŮ, TO ŘÍKÁTE JEN VY. Chápete?!

Např. v Osvětimi podle oficiálních statistik zahynulo celkem 960 000 Židů.

Proč se původní budovy plynových komor či krematorií nedochovaly úplně v původním stavu? Nacisté tyto budovy buď přestavěli nebo těsně před koncem války zničili. Pokud tvrdíte, že nic nebylo nalezeno, uvádíte jasnou dezinformaci. V místnostech, kde se nacházely plynové komory, byly nalezeny stopy kyanovodíku. To dokonce potvrdil i revizionista Freud A. Leuchter, který omylem tak nakonec potvrdil, že k vraždění vězňů v plynových komorách docházelo.
Více netřeba dodávat.

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

“Např. v Osvětimi podle oficiálních statistik zahynulo celkem 960 000 Židů.” – no jo, ale jak “oficiálně” tyto židy v tom časovém rozpětí tam spálili v těch oficiálních pecích? Kde vzali tolik koksu? Jak tam ten koks, ty tisíce vagonů přijely, odkud? Kde jsou záznamy z železnice? Kde je popel a nespálené zbytky MILIONU mrtvol, kremační kulové mlýny na nespálené kosti tam neměli. Kam to všechno zmizelo? Kde jsou ty ohromné spalovací jámy plné spálených těl podle legendy? Už dávno jsou k dispizici přesné podzemní radary, ale NIC z toho MILIONU mrtvol se tam v zemi dodnes nenašlo.
Tam “oficiálně” jaksi přestala platit aritmetika – podívej se na to video s US pastorem, odkaz je níže od někoho, on tam ten pastor o těch jednoduchých počtech mluví jasně.

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

“V místnostech, kde se nacházely plynové komory, byly nalezeny stopy kyanovodíku. To dokonce potvrdil i revizionista Freud A. Leuchter, který omylem tak nakonec potvrdil, že k vraždění vězňů v plynových komorách docházelo.”
To jsi opsal kde? Najdi si co skutečně napsal Leuchter.
Ferokyanid (pruská modř) ve zdivu byl nalezen (nejen Leuchterem, on to tam zkoumal jen jako první) pouze ve skutečných plynových komorách k dezinsekci, kde se odvšivovaly slamníky, šaty atd. Vši přenášely tyfus. Tyto odvšivovací místnosti tam stále jsou, zdi jsou modré. Ve falešných plynových komorách, které jsou předváděny obecenstvu jako ty, kde byly plynováni vězni, žádný ferokyanid ve zdivu NENÍ. Najdi si to v oficiálních zdrojích, Nafurte.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Píšete samé nesmysly.

Sám osobně Leuchter ve své analýze uvedl, že v místnostech (“údajně”) používaných k vraždění vězňů plynem byl obsah kyanidu v omítce výrazně nižší než v místnostech na odvšivení šatů. Jenže tím nevědomky přiznal, že zde skutečně docházelo k zplynování vězňů. Ono to, že v místnostech (“údajně”) používaných k vraždění vězňů byl obsah kyanidu v omítce výrazně nižší než v místnostech na odvšivení šatů, je totiž skutečnost známá už od konce 2. světové války, neboť resistence vší vůči Cyklonu B byla cca 40–70 krát vyšší než u lidí a podle dochovaných manuálů obsluhy působil Cyklon B v odvšivovacích zařízeních obvykle víc než 12 hodin denně, zatímco popravy vězňů byly o poznání rychlejší a plyn byl následně rozháněn ventilací.
Veš je totiž vůči cyklonu B mnohem více, než člověk. Proto doba působení plynu k zabití vší je delší, než k zabití člověka.

Že cyklon B často nebyl v řadě prostor bývalých plynových komor nalezen? To nedokazuje vůbec, že plynové komory jsou podvrh. Naopak. Nebyl nalezen z prostého důvodu – jednak z důvodu, že cyklon B není krev ani jiná látka, která nezmizí ani po sedmdesáti letech, nýbrž prchlivá směs, jež v ovzduší zcela vyprchá během několika hodin. V těchto komorách navíc plyn byl rozháněn účinnou vzduchovou ventilací (likvidace vězňů plynem navíc proběhla velmi rychle). A navíc, revizionisté odebrali vzorky z míst, kde došlo v minulosti k přestavbě budov. Tedy odebrali vzorky z dostavěného materiálu a na tomto základě došli k závěru, že vyhlazovací plynové komory “neexistovaly”. 😉

A jen tak mimochodem – cyklon B není dezinfekční, ale desinsekční látka – určená k zabíjení, ne k čištění.

Aspoň si zjistěte základní informace o charakteru látky cyklonu B, než sem začnete opisovat ty pavědecké paskvily vašich “vědců” a “odborníků” na holocaust.

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

“A jen tak mimochodem – cyklon B není dezinfekční, ale desinsekční látka – určená k zabíjení, ne k čištění.”

– A co jsem napsal ty moulo? Rozčilením z klipbordování z wikipédie už ani pořádně nečteš.

“Aspoň si zjistěte základní informace o charakteru látky cyklonu B, než sem začnete opisovat ty pavědecké paskvily vašich „vědců“ a „odborníků“ na holocaust.”

– Zjisti si je ty, ale z normálních učebnic chemie, hlavně o té pruské modři, je to stará známá věc dávno před WW2.

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

A ještě, ty rozumbrado, cyklon B není látka, je to přípravek, porézní granule obsahující KCN, který se uvolňuje za určitých teplotních a vlhkostních podmínek. Je stále pod různými obchodními názvy vyráběn, Draslovka Kolín ho vyrábí pod názvem Uragan D2. Bezpečnostní listy k němu si najdi, je v nich i jak se má používat. Je to přípravek vyvinutý k hubení hmyzu, nikoliv lidí, na lidi měli Němci plné sklady Sarinu. Cyklon B byl za WW2 vzácné zboží, vši a jimi přenášený infekční tyfus řádily všude, nejen v lágrech. Ke konci války, v těch posledních měsících masivního bombardování, bylo úplně přerušeno zásobování, chyběl také Cyklon, chyběly léky na tyfus. Výsledek: velké množství vyschlých mrtvol lidí zemřelých na tyfus, které američani našli také v Dachau, úmrtnost na tyfus vyletěla v Reichu na konci války snad 50x a v lágrech ještě víc. Toto všechno jsou oficiální fakta. Záběry natočené američany v Dachau každý dobře zná.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

O cyklonu B jsem psal výše v komentáři o lžích revizionistů a nebudu k němu více dodávat. Každý si už udělá názor sám.

“Ke konci války, v těch posledních měsících masivního bombardování, bylo úplně přerušeno zásobování, chyběl také Cyklon, chyběly léky na tyfus. Výsledek: velké množství vyschlých mrtvol lidí zemřelých na tyfus, které američani našli také v Dachau, úmrtnost na tyfus vyletěla v Reichu na konci války snad 50x a v lágrech ještě víc.”

Ještě jste zapomněl dodat, odkud brali Němci cyklon B – jeden z nejvýznamnějších dodavatelů byl např. IG Farben – vlastník Rockefeller – tedy ti, co dostali Hitlera k moci.

A nakonec, jste nedodal, že nacistické vyhlazovací koncentrační tábory byly hodně dávno před koncem války osvobozeny (tedy v době, kdy, jak říkáte, se zastavily i dodávky cyklonu B do koncentračních táborů) – např. Osvětim byla osvobozena už 27. ledna Rudou armádou.

Mj. vaši, z holocaustu a vraždění v plynových komorách, “neprávem” obviňování nacisté např. právě v Osvětimi při evakuaci tábora vyhodili (“neexistující”) plynové komory a krematoria do povětří. Typický způsob chování “nevinného” ve věci holocaustu – ničit za sebou stopy svých činů. Jinak by tato akce likvidace těchto budov ani nedávala smysl. Budovy, kde byli hubeni vši, nebyly vyhozeny do povětří. Zato budovy, kde pomocí cyklonu B byli hubeni Židé (ty “vši”), byly vyhozeny do luftu. Ano, nacisté byli zkrátka v tomto “nevinně” a holocaust jen dokonalá židovská “show”. 😉

Jen ještě dodám, že velmi podstatné a důležité důkazy o vraždění Židů plynem a holocaustu dodala po válce ruská strana, která řadu těchto vyhlazovacích táborů osvobodila. To chcete podezřívat i Rusy a antisionistu Stalina z toho, že falšovali důkazy a lživě usvědčili nacisty z holocaustu? Neměli k tomu ani žádný vážný motiv. Nuže, nálepkovat Židy (i bez přímých důkazů) bylo snadné, ale Rusy a Stalina? Jsem zvědavý, jak je onálepkujete. 😉

Přeji hezký zbytek večera.

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

Ale no tak, ignoruješ rozpory v oficiální verzi a furt meleš svou z těch veroučných tvých příruček nebo rovnou z wikipedie? Tak si tu svou viru Svatou užívej. Přeci Svět má být spasen židem, skrze žida a díky židu – to je tvé ústřední věroučné židokřesťanské motto.
Sověty ani Stalina nálepkovat nebudu, to co tam prováděli s těmi lágry tolik let po válce než byly znovu odhaleny pro veřejnost (najdi si kolik let to bylo) není v ofic. legendě uváděno, ale určitě to bylo na základě dohod se spojenci, protože musela úplně zmizet obří chemička BUNA Werke, kde vězni pracovali společně s civilisty. Byla úplně srovnána se zemí, úplně vymazána z povrchu země i z ofic. dějepisu, proč by Sověti jen tak pro nic za nic likvidovali v Polsku takový závod? Pro nic za nic to nebylo, Nafurte, to je více než jisté.

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

“A nakonec, jste nedodal, že nacistické vyhlazovací koncentrační tábory byly hodně dávno před koncem války osvobozeny (tedy v době, kdy, jak říkáte, se zastavily i dodávky cyklonu B do koncentračních táborů) – např. Osvětim byla osvobozena už 27. ledna Rudou armádou. ”
—————
Psal jsem Nafurte o notoricky známých záběrech neléčeným tyfusem vysušených mrtvol v Dachau – nepodsouvej nesmysly, v Aušvicu sověti nic takového nenašli, protože tam se tyfus nerozmohl tak katastrofálně jako na území Německa po úplné destrukci infrastruktury zásobování bombardováním.
Reaguj věcně na argumenty, snášíš tu jak vrabec peří a větvičky do hnízda cos kde sebral, ty wikipédiový “diskutére”.

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

Nafurte jsi úplně zmatený, píšeš:
“Že došlo k holocaustu Židů za druhé světové války, potvrzují i demografické statistiky:
World Almanac z roku 1948 ukazuje, že v roce 1938 bylo ve světě 16 643 120 Židů, statistika z poválečného období ukazuje na 11 266 600 Židů, což je pokles o 5 376 520. Kam tedy zmizelo oněch 5 000 000 – 6 000 000 Židů?”
——
No, WA za r. 48 udává populaci za rok 48 – dohledej si to pořádně, právě že údaje WA z let 38-39-45-46-47-48-49 dokazují machinace s miliony židů (za války WA světový census neuváděl, protože se nekonal). Jen si to pořádně dohledej
1938 cca 16 mil. židů
1945 cca 11 mil židů
1948 cca 16 mil. židů
Najdi si ještě třeba 1938 v tom Světovém Almanachu, kam údaje dodávaly Židovské obce, to samé mají v Jewish Chronicle. Znovu opakuji ty údaje pro Světový almanach dodávali židovské obce. Co to dodaly za záhadné číslo v tom r. 45? No, tak to je otázka.
Pořádně si to dohledej a prověř. Pak ti vyjde, že ta populační exploze židů za 3 roky po válce byl zase nějaký ten Jahveho zázrak, jako když se Mrtvé moře rozestoupilo, a židi s bohatým lupem z Egypta přešli na druhý břeh suchou nohou.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Krásně se stále více odkopáváte a potvrzujete mé tvrzení. Demografický vývoj židovské populace do současnosti hovoří za vše. Vzhledem k tomu, že současná populace Židů (zhruba 14 000 000 – 16 000 000) je stejná, jako před holocaustem – další lepší důkaz o nacistickém vyhlazování Židů ani být nemůže. Hovoří za vše. To asi někde vaši soudruzi revizionisté udělali zjevně chybu. 😉

A i kdyby údaje byly stokrát dodané od židovských obcí, lze k tomu říct jedno – jsou v tomto případě (číslo 11ti milionů těsně válce) čísla zcela pravdivá. Kdyby skutečně žilo těsně po válce zhruba 15 000 000 Židů, musela by většina židovských žen přestat rodit děti, aby dnes židovská populace měla zhruba stejný počet.

A prosím, nezačněte povídat o supertajných ostrovech, kam byla velká část Židů po válce tajně ukryta.

Mj.:
“Na evropském kontinentu kromě Ruska, jehož západní oblasti tak strašně utrpěly, unikla pouze hrstka početně nevýznamných komunit v neutrálních zemích a z 6.500.000 Židů, kteří v roce 1939 žili v zemích ovládaných nacisty, jich zůstalo naživu, když válka skončila sotva 1.500.000.” (Chambers Encyklopedia)”

Více netřeba dodávat.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Oprava:

Chambers Encyklopedi uvádí vyvraždění 1/3 židovské populace.

Jan Kádek
Návštěvník
Jan Kádek

HOLOCAUST – TJ. ŠEST MILIONŮ SPLYNOVANÝCH ŽIDŮ JE SPROSTÁ ŽIDOVSKÁ LEŽ!
https://www.youtube.com/watch?v=SJncfAc0WTU

gonoSS
Návštěvník
gonoSS

Jistě, že tam zahynulo množství židů a jiných etnik. Akurát to množství a technologie je diskutabilní! Zlé je, že vůbec jakékoliv otázky jsou nepřípustné a dokonce v mnoha zemích trestné!
Jakákoli veřejně činná osoba vyjádřujíci jen pouhý stíneček pochybností je mediálními bestiemi v mžiku napadena a prohlášena za nejhoršího nepřítele celé civilizace a ničena systematicky a trvale někdy až do pátého kolena. Mstivost a podlost židomédií nezná hranic.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Z nejakeho duvodu je me hlasovani blokovano a rika mi, ze uz jsem hlasoval/a. Pritom to neni pravda. Takze misto +6 si tam dej +7, Gonossi.

Jan Kádek
Návštěvník
Jan Kádek
kari
Návštěvník
kari

na nekterych spolecnych fotkach z G20 se sice Marcon, Merkelka a Putin spolecne usmivaji, ale je to takovy usmev, jako kdyby snedli.hodne kysele zeli ☺

KSB
Návštěvník
KSB

Děkuji paní pozorovatelko za článek.