Otázky a odpovědi V.V.Pjakina z 27.6.2016

Otázky a odpovědi V.V.Pjakina z 27.6.2016

Valerij Pjakin analyzuje výsledky britského referenda a souvislost brexitu s vytvářením evropského chalifátu, komentuje cestu papeže do Arménie a konec katolické církve v Evropě, hovoří o stávce v americkém Kongresu, o cestě V. Nulandové do Kyjeva a Moskvy, o roli Savčenkové a o dalším.

00:19 Britské referendum, petice ke změně výsledku brexitu, průběh referenda a kdo jej potřeboval, změna postojů Camerona, algoritmika současného dění. Brexit – k čemu a proč se hodil. Analogie brexitu a Waterloo 1815 (pozn.: volný překlad této části v psané formě viz Brexit pohledem Valerije Pjakina)  


30:14 Setkání Nulandové a Surkova 24. června v Moskvě: Nedlouho před tímto setkáním byl proti Rusku proveden silný informační útok, který byl zahájen ve Francii a týkal se toho, že USA budou účastníkem příštího setkání Normandského formátu a že se mají stát jeho právoplatným členem. Rusko tento útok odráželo, ale byl to útok cílený na ruskou tzv. řídící elitu a šlo o průzkum, nakolik se USA mohou začlenit do řízení v Evropě, protože USA přicházejí o své řízení Evropy a přicházejí o možnost rozpoutat v Evropě totální válku. A přijela Nulandová a odkud přijela? Z Kyjeva, kde došlo k zajímavé události: na webu p-rezidenta Porošenka se objevila informace, že jej žádný příjezd Nulandové nezajímá a p-rezident nemá čas, aby se mohl s takovou nulou setkat. A přiletěla Nulandová a “Péťa” přiskákal k noze a Nulandová dala instrukce a odletěla do Moskvy, kde poskok Parubij ihned vyhlásil: “Kyjev nebude plnit Minské dohody”. A co zaznělo od Parubije, to je pozice USA. Ale že Nulandová odletěla do USA s nijakým výsledkem, to je důkazem, že USA ztrácejí svou pozici , že přestávají ovládat ruské elity a že ruská suverenita stoupá.

35:40 Situace kolem N. Savčenkové a její prohlášení o míru a hrozbě 3. sv. války, o kyjevské kritice Savčenkové: Savčenková není prvkem globálního řízení, je prvkem nadnárodního řízení. V souladu s propuštěním je nyní Savčenková prezentována jako “chytrý Putinův plán”, ale Savčenková je past, ze které je potřeba se dostat.

37:47 26-ti hodinová “stávka” demokratů v Kongresu USA a dopis departmentu USA ohledně Sýrie (pozn.: dopis zde): Byla to důležitá událost, symbolizující, že s USA je konec. Byla to akce státní elity, která nechápe řízení a je zahnaná do kouta, jednání amerického Kongresu se začíná podobat ukrajinskému, už chybí jen rvačky, státní elita USA není akceschopná  – místo řízení váhou informací preferuje stávky, protože procesům řízení nerozumí. Srovnání s hladovkou Gorozina v roce 2005. Se státní elitou “debilů” (medicínské pojmenování) se Rusko nemůže domlouvat, domlouvat se může pouze s globální elitou ve vedení USA.

46:10 Návštěva papeže v Arménii (pozn.: více) a motto : “Návštěva první křesťanské země”: Jde o druhou návštěvu papeže v Arménii, jako první tam byl papež Jan Pavel II. a šlo o velmi důležitou návštěvu. Existují dva vývěsní štíty GP – pro atlantickou část je to britská královna a pro euroasijskou část Vatikán. A Euroasijci přenášejí svůj štít z Vatikánu do Arménie, do Ečmiadzinu a ta liturgie symbolizovala tento proces. Proto papež vystoupil a začal se klanět homosexuálům, ale katolická církev se nedá zachránit. Její místo mohla zaujmout Ruská pravoslavná církev, ta se ale příliš zaangažovala do státního převratu proti Putinovi a přišla tak o všepravoslavný koncil, který se konal na Krétě. Je Ruská pravoslavná církev připravena vystřídat katolickou církev v Evropě? Katolická církev umírá a její centrum se stěhuje do Arménie a to souvisí i s perspektivou Ázerbájdžánu – Alijev a Sarkisjan se setkali s Putinem ( pozn.: více). Ale návštěva papeže je o odepisování Evropy a jak bylo naplánováno rozdělení Británie a její vystoupení z EU, tak byl naplánován i přenos vývěsního štítu “Vatikán” do Arménie.

50:27 Prohlášení šéfa Sjednocené letecké korporace (Объединённой Авиастроительной Корпорации ОАК), že ve srovnání s Boeingy a Airbusy ruská letadla nikdo nechce: Jde o podpindosníka, který tím prohlásil, že udělá vše pro zničení ruského leteckého průmyslu. Ve svých dvou prezidentských obdobích Putin docílil, že bylo připraveno spuštění výroby Tu-334. Ruští dopravci měli zájem o 150, Írán o 300 letadel TU-334.  Ale Medveděv všechny plány na výrobu zrušil a peníze utratil na nákup Boeingů! Írán má stále zájem o tento typ letadel , ale ruská letecká federace mu nabízí šrot Superjet 100, totéž Čína, která také chce “túčka” a letecká federace stále nabízí Superjety, o které nikdo nemá zájem –  jsou vyráběny jen ze západních dílů a Rusko pro ně slouží jako montovna.  Chazinova kniha “Schody do nebe” o mravních a etických základech vztahů mezi elitami popisuje chování různých “Medveděvů”

56:36 Pamětní deska Mannerheimovi v Petrohradu – doplnění odpovědi z minulého pořadu: Jak pochopit všechny složitosti historie a historických postav.

České titulky: Irena Aneri

Vložila: – Pozorovatelka –  5.7.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
xerox
Návštěvník
xerox

reakce některých zdejších napsálistů rádoby kritiků , jsou neuvěřitelně komické , tak snad jenom tedy k té největší perle tečkovanýho :

,, Důvodem veřejného působení Pjakina .. je implementovat protisystémově smýšlejícím lidem hluboko do podvědomí tezi, že globální prediktoriát je všemocný, neporazitelný a nemá smysl proti němu bojovat ,,

pjakin v každém díle otázek doblba opakuje co má člověk dělat , mimochodem teď to děláte i vy tečkovanej jinak by jste nebyl na tomto servru , že pokud se člověk nezabývá politikou dožene politika jeho … což znamená že podléhá dle své míry chápání společenskému dění a navíc mu ještě hrozí že se stane jeho obětí , ale pokud se člověk o věci zajímá , ztrácí nad ním mocní moc a na nic ho nenachytají , čímž ztrácí schopnost ho ovládat … jejich síla a vliv pak končí …

pokud chcete s někým fyzicky bojovat tak jistě můžete … předpokládám že jste univerzální voják z budoucnosti s neomezenými schopnostmi , pokud náhodou né tak zcela jistě máte po ruce , třeba ve sklepě nebo v garáži , vycvičenou moderní profesionální armádu která to vezme jedním vrzem přes vatikán , londýn a usa , vyražte … flórenc 13:30 …

jinak o jiný koncept uspořádání světa dle jiných pravidel než si gp a jeho mocní představují se jako jediná země na světě snaží momentálně ruská federace … není to poprvé …

Joker
Návštěvník
Joker

Je to velice zajímavá hluboká odborná analýza. Je to kvalifikovaná studie z “druhé strany”. Člověk si tyto informace může porovnat s informacemi z té “naší” strany a udělat si vlastní úsudek. Tudy vidím cestu k objektivnosti informaci. Média, která chtějí informovat objektivně, nemůžou podávat informace jednostranně, ale musí vždy ponechat stejný prostor pro vyjádření druhé strany. Pak si taková média mohou říkat objektivní.

...
Návštěvník
...

Jestli po tomto posledním díle otázek-odpovědí ještě někdo nevěří a stále váhá, že Pjakin je pouhý mopslík globalistů, tak už vážně nevím. Důvodem veřejného působení Pjakina, VK a dalších, nedávno zničeho nic se vynořivších agentů Matrixu, je implementovat protisystémově smýšlejícím lidem hluboko do podvědomí tezi, že globální prediktoriát je všemocný, neporazitelný a nemá smysl proti němu bojovat, ani o tom vůbec uvažovat. Ekonomická globalizace je asi na dlouho prakticky nezvratná, politická nikoli. Budoucnost je stále otevřená. Pozn. neplatí mě čistý stůl, Soroš apod.

pedros
Návštěvník
pedros

Poslouchat neznamená pochopit!Proto p.Pjakin na konci vyzývá ke studiu těch tlustých knih,aby člověk dokázal správně pochopit co se kolem děje,a mohl se správně postarat o sebe a svou rodinu!Pjakin není agent a ani mopslík nikoho!Že to nechápete je nabíledni.Co tak začít číst ty knihy,už jsou k dispozici v překladu!Ale to se musí rozhodnout každý sám.

Soli
Návštěvník
Soli

No ved prave,aby som okomentoval,co sa prave vo svete deje nepotrebujem citat prave ponukane knihy a kazdy si prave prebiehajuce udalosti vysvetli a podpori podla toho ako mu radi rozum a srdce a nie knihy,podla ktorych ma pan Pjakin statistiku svojich predpovedi horsiu ako je moja v tipovani sportovych zapasov.

Pet.A
Návštěvník
Pet.A

tak vy jste pane dobrej hlupák, pan Pjakin pracuje pro Rusko, vy si opravdu myslíte, že by globalisté dovolili někomu, aby vyžvanil jejich plány veřejně na internetu? kdyby měli nějaké páky, tak ho už dávno zakážou…pan Pjakin( a celý kolektiv VP) se snaží udělat z lidí opravdové lidi s psychikou typu ČLOVĚK…přitom poukazuje na to, že Globální prediktor není všemocný, ale má mocné nástroje! viděl jste poslední díl s Brexitem? tam vyloženě nabádá využit Brexit( jako chybu GP, protože se jedná o složitý manévr), chopit se řízení nad Evropou, spolupracovat s Ruskem ( protože jedině tak si zachováme kulturní identitu) a nedopustit, aby se z Evropy stala fašistická! rozšiřte si obzory a nepište sem takový blbosti…

Olgoj Chorchoj
Návštěvník
Olgoj Chorchoj

Ja nevim, posledni dobou mam cim dal vetsi problem verit tomu, co ten pan rika. 🙁

piskoř
Návštěvník
piskoř

Pro upřesnění bylo to ve večerních t.n. V den náštěvy Arménie pokud si dobře pamatuji oboum presidentum přešel páv přes cestu a moderátorka to zdůraznila a v povzdali byl myslim Ararat

piskoř
Návštěvník
piskoř

V Armenii byl nedávno p. Zeman cestu mu (překřížil) páv,nemohlo se jednat o symboliku? bylo to na tv nova

Suntzu
Návštěvník
Suntzu

Napoleon utekl z Elby!

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Je to trochu paradoxní chyba – už jsem na ni upozorňoval v předchozím článku -, když právě Napoleonův životopis je jedním z klíčů k evropským dějinám.

pedros
Návštěvník
pedros

A kdyby utekl z floridy?Změnilo by se něco?Sedět u kláves a lapat lidi na slovíčkách a přebreptech je trolizmus.