Otázky a odpovědi V.V.Pjakina z 15.08.2016

Otázky a odpovědi V.V.Pjakina z 15.08.2016

O roli Medvěděva a volbách v Rusku, o schůzce Putina s prezidenty Íránu a Ázerbájdžánu v Baku a o projektu “Sever-Jih”, o výzvě bývalého ředitele CIA k zabíjení Rusů a Íránců, o Trumpově obvinění Obamy ze založení ISIL a o dalším.

00:21 O roli politické strany Velká vlast a jejího lídra Starikova a o tom, že se strana nedostala do volebního klání. O roli Medvěděva. Souvislost projektů “Majdan” a “Antimajdan. O nutnosti vzniku nových vlasteneckých stran, podobných straně Velká vlast.
13:00 Jak volit v nadcházejících ruských volbách.
15:05 Personální výměna na postu hlavy administrace prezidenta Putina.
16:13 Třístranná schůzka prezidentů Íránu, Ázerbájdžánu a Ruska v Baku 8. srpna (ve výročí začátku gruzínsko-ruské války 8.8:2008). Souvislost se schůzkami Putina 9.8. s Erdoganem v Petrohradu a 10.8. s prezidentem Arménie v Moskvě. O řešení situace v Náhorním Karabachu, Rusko jakožto dodavatel zbraní oběma stranám v roli rozhodčího, který tak zabránil vzniku světového konfliktu. O Mezinárodním tranzitním koridoru “Sever-Jih” jako o klíčovém projektu. O geopolitice v souvislosti s historickým rozvojem logistiky – role dopravních prostředků v souvislosti s geografií. O přenosu center řízení a ruských možnostech v tomto procesu (pozn.: více zde).
29:27 Podrobněji o setkání Putina a Erdogana v Petrohradu. O interview, které Erdogan poskytl TASS.
32:48 Obnovení rozhovorů o výstavbě plynovodu Turkish stream a o podmínce Putina, aby Bulharsko garantovalo souhlas.
34:58 O prohlášení Trumpa, že Obama je zakladatelem ISIL. O vyjádření Trumpa k výzvě bývalého ředitele CIA, že je třeba zabíjet Íránce a Rusy (pozn. video a více) .  O souboji “elit” představovaných Clintonovou a Trumpem na konkrétních příkladech.
54:44 O incidentu na Krymu 7. srpna  – k čemu skutečně došlo. O potřebě státní elity USA vyvolat třetí světovou válku. O začátku skutečných změn v řízení Ukrajiny.
01:11:50 O  narůstajících obviněních z protichůdných tvrzení, fantazírování a chybných tvrzení v analýzách V.V. Pjakina. O rozdílech mezi tvrzeními mainstreamu, který utváří základní názory lidí.
01:19:40 Jak konkrétně může obyčejný člověk ochránit zájmy své rodiny. O smyslu pořadu “Otázka-Odpověď”. O KOB a DOTU.

České titulky: Irena Aneri

 

Vložila: -Pozorovatelka- 26.8.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
anazuz
Návštěvník
anazuz

Chtěla jsem vědět,co jsou ti naši “Češi” s proamíckým základem.Vydržela jsem hodinu na Novinkách a hledala ty nejlepší úlovky.Facebook mi to smáznul,nehledě na to,že Idioti z Novinek tam fungují pořád.☺Založila jsem skupinu na VK.com,lidi,tomu neuvěříte.Vím,že od Pjakina je to vzdálené hodně daleko,ale hledám podstatu nenávisti některých Čechů k RF.Už dlouho a v podstatě se mi potvrzuje,že nejde jen o rok 1968,ale ten,že je jen záminkou.Proamícká propaganda přitvrzuje a bude hůř.Nehledě na to,že v “demokratické zemi”,je normální urážet prezidenta,národní symboly…A to už nemluvím o tom,co učí děti na školách.Můj syn půjde do čtvrté třídy a už teď mám šílenou depku z toho,jak se zase budeme spolu učit ten dvojí metr.Omluvte můj příspěvek,ale chtěla bych ho rozšířit mezi lidi s vědomím,že nejsou jen “Fakebookoví idioti z Novinek”,ale existuje i druhá strana.Možná,že se někdo vzpamatuje.Nevím,jak ještě těm chudákům otevřít dveře.A možná,je to také kompenzace za tu bezmoc,kterou cítím.Má to cenu šířit dál?Můj osobní názor je,že ano,protože od té doby,co jsem se začala vyjadřovat na různých serverech ,chodí mému manželovi invektivní SMS,maily,balíčky..a všechno se váže k mé osobě.Naštěstí mám muže,který je normální.Pro představu…nad domem nám visí Česká a Ruská vlajka a na vjezdu do brány máme vlajku USSA a EU s doporučením,že kdo chce a potřebuje,ať si utře nohy…To už bylo i na mne moc..☺,ale bytostně souhlasím.Lidé by přeci měli vědět co nejvíce o NWO,Bildebergu,o špinavé amícké politice,o korupci v naší vládě,o korytech,lidé přece mají právo vědět,kam to všechno spěje.Ten hnus ,co je teď nás zahubí,jestli proti tomu nezačneme něco dělat.Co myslíte,má to cenu,či je to jen házení perel sviním?

Pro představu a s omluvou k p.Pjakinovi
https://vk.com/club127734455

Jan Hofírek
Návštěvník
Jan Hofírek

KNIHA, KTERÁ JE ŠOKUJÍCÍM SVĚDECTVÍM BÝVALÉHO MUSLIMA O „MÍRUMILOVNOSTI“ ISLÁMU…
http://kniznirecenzeetc.blogspot.cz/2016/08/joseph-fadelle-puvodnim-jmenem-mohamed.html

Sims.
Návštěvník
Sims.

Myslím si, že Pjakin shrnul OH zcela pregnantně, kdo si vyposlechl musel nabýt přesvědčení, že OH již hned tak nebudou. Spíše bych to viděla jako lokální OH jako východisko. Pjakina si vždycky ráda poslechnu, ale nějak mne neuchvátil rozbor bolševického elementu v ruských, potažmo sovětských dějinách. Zkrátka musíme vzít do úvahy, že se Pjakin přednostně vyjadřuje k vnitrostátním událostem. Doufám, že příště toho ze světa řekne více.

EU = rodící se fašistická diktatura.
Návštěvník
EU = rodící se fašistická diktatura.

Co je na tomto pravdy, mají se lidi skutečně připravit a nějakej útok pod falešnou vlajkou ze strany USA na Evropu? Sehrají to muslimové? Němcové byli vyzváni vládou na zásobení se na několik dní, nemá to být spíše příprava na nějakej jadernej anebo biologickej útok? Nebo muslimskej převrat? Mam se odstěhovat co nejdál, anebo tady bojovat s blbostí nevědomých, tupých, nevěřících ve skutečnost kolem nás, bojovat s větrnými mlýny a v reálu již skutečně zničenou zemí? Co se teda děje? USA maj strašného nepřítele Rusko, které by jim z hlediska blízkosti u svých USA hranic, mohlo být zcela ukradené. Takže kde je problém? Asi v tom, že USA chtěj po zničení BV zničit Evropu a pak Rusko? Skoro to tak vYpadá. Proč by muslimové nemohli udělat, za asistence služeb USA, nějakej jadernej výbuch v Moskvě že jo.. svět se POSRAL.

Podržel tašku Šapitovi
Návštěvník
Podržel tašku Šapitovi

Koukám, že konečně má Aeronet v diskusích reCaptchu. Díky.

heron
Návštěvník
heron

to je jeste horsi. Kliknete na cislice. Kliknu a je to spatne. Nez se z toho vymotam… Dobry je setaveni obrazku. To je hned a funguje to dobre

Bedřich
Návštěvník
Bedřich