Otázky a odpovědi V.V. Pjakina z 12.10.2015

Otázky a odpovědi V.V. Pjakina z 12.10.2015

Valerij Pjakin hovoří o raketě Kalibr, o postupu Ruska v Sýrii, o americkém bombardování nemocnice v Kunduzu, o Turecku, Erdoganovi a útoku v Ankaře, o Globálním prediktorovi a o dalším.

Úvod – Rakety Kalibr: 18 hodin byl Západ v šoku a rakety nekomentoval, prvním byl až Stoltenberg, který za NATO vyslovil velké znepokojení. Všechny ruské flotily mají tuto raketu, o které svět nevěřil, že ji má i Rusko (mimo USA a VB) a která se ukázala, že západní v mnohém předčí. Použití raket bylo konzultováno s Íránem i s Irákem, obě země věděly, kudy a kdy  rakety poletí, Západ o tom nevěděl vůbec nic a zůstal v šoku. Proč zmiňuji Irák? Všichni se tváří, že Irák je samostatným státem, ale to není pravda, Irák je pod okupací USA a vládne v něm absolutně loutková vláda, kontrolovaná USA a o všech činnostech musí irácká vláda informovat Spojené státy. Všechny telefony se tam musely rozpálit  do běla, že Rusové chtějí vypustit tyto střely, které budou mít takovou a takovou trasu.  A přesto to všechny šokovalo. Proč?

Globální prediktor a globální elity, které se zabývají řízením a to i USA, si uvědomovaly, že nedokážou zamezit úniku informací o použití těchto střel, takže se postaraly pouze o to, aby se informace dostaly jen na konkrétní místa-ke stanoveným adresátům a na těch musely být informace dokonce podrženy, dokud  k útoku nedošlo. Mluvím o tom podrobně, protože použití těchto střel bylo prakticky dohodnuto s nadnárodním řízením globálního prediktora. To on přes své globální elity zajistil potřebný psychologický dopad na Západ z jejich použití. A dopad byl takový, že letadlová loď Theodore Roosveelt okamžitě pelášila z Perského zálivu. Mimochodem- bylo vystřeleno 26 střel a Theodere Roosveelt byl 26. americkým prezidentem. To jen tak mimochodem. A asi proto Američané tvrdili, že 4 střely prý spadly na Írán.

Rusko řešením situace v Sýrie řeší situaci v celém světě a tak vlastně řeší úkol globálního významu, spočívající ve stabilizaci situace v celém světě. USA v této situaci čelí globálnímu prediktorovi, proto také budou globální elity USA spolupracovat s Ruskem stejně tak, jako spolupracovaly se Stalinem, když bylo nutné vyřešit problém Hitlera.

Demonstrovat zbraň Kalibr a sílu, jakou má obyčejná flotila bylo v rámci světa nutné. A bude nutné předvést ještě další ruské zbraně a předvést světu sílu ruské armády. Když proti IS začala bojovat západní koalice, IS se rozrostl z 15% území na 60%, když nastoupilo Rusko, tak syrská armáda mohla téměř začít útočit. Západní koalice v podstatě zajišťovala letecké krytí IS – IS je neregulérní armáda USA – šlo jen a jen o odstranění Asada, ten se ale držel lépe než Hussajn či Kaddáfí . Ale Rusko v Sýrii začalo řešit problém mezinárodního terorismu. Rusko raketami ukázalo že je schopno řešit problém chlebodárců teroristů. Bylo tím deklarováno, že Rusko v určitém ohledu spolupracuje s globálním prediktorem.

13:16 – Senátor McCain prohlásil, že v reakci na ruské údery by měly USA zaútočit na syrské vládní objekty: McCain tím říká, že Rusko likviduje americká aktiva – vždyť financovali opozici, ISIL a už si mysleli, že mají všechno v kapse a budou přes Turecko obchodovat s ropou a najednou jim to krachuje. McCain chce ochránit své zájmy, ale tím vstupuje do kolize s globálním prediktorem. Když ustupoval Hitler, všechno vyhazoval do vzduchu, oni teď začali likvidovat ropný průmysl, aby nezůstal syrské vládě.

16:00 – Role Turecka a Erdogana a jejich nespokojenost s Ruskem v Sýrii: Erdogan se pokoušel manévrovat a přechytračit všechny. Nechal se zatáhnout do koalice pod slibem USA, že ISIL nikdy nevstoupí na jeho území a že nepřijde o území Kurdistánu a Arménie, také o návrat území Bulharsku a Řecku.  Turecko je v pasti.

23:20 – Výbuchy v Ankaře: Nikdo se nepřihlásil, viník je neznámý. Erdogan potřebuje lekci GP, m.j. v otázce běženců.

27:34 – Nestane se Rusko terčem teroristických útoků tzv. islámistů? – o umírněné opozici

30:20 – Stane se Sýrie novým Afgánistnem? – Rusko v Sýrii žádné pozemní operace nepovede, jak to řekl i Putin v rozhovoru Sovoljovovi (video), všechno si vyřeší syrská armáda, jen k tomu potřebuje pomoc.  Bojuje už 4 roky, potřebuje nové zbraně. Přesnost ruských zbraní. O NATO, Dragounské jízdě.

36:00 – Může Asad po stabilizaci situace odstoupit? – Asad je jediný, který lid už čtyři roky brání před teroristy a IS, proč by měl odcházet, Asad chce jednat se skutečnou opozicí, chce řádné volby.

37:50 – Jakou roli hraje v syrských otázkách Jordánsko? – Jordánsko je základna pro výcvik teroristů a je ve stejné pasti jako Turecko.

39:33 – Americký letecký úder na nemocnici v Kunduzu: – o dohodě Ruska a Číny v otázce Afgánistánu a pokračování diskreditace USA. Čína se dohodla s USA, ale bez Ruska problém Afgánistánu nebude vyřešen. Z Číny globální prediktor tvoří nové centrum světové moci.

44:40 – Porošenkovo prohlášení, že Rusko v Sýrii je hrozbou pro světový mír: – Ukrajinci chtějí pomáhat IS, IS je pro Ukrajinu totéž, co Pravý sektor.

48:09 – Timošenková hovoří o třetím Majdanu: – je to signál, že USA pořád neopustily zájem rozpoutat v Evropě válku přes Ukrajinu.

54:42 – Bělorusko, Lukašenko, ukončení sankcí, příklon Lukašenka k Západu, o ruské letecké základně v Bělorusku a Lukašenkově kličkování a zradě.

01:03 – Rusofobní Běloruska Alexejivičová obdržela Nobelovu cenu za literaturu: – bude udávat nový politický směr v Bělorusku.

Zdroj: Irena Aneri

 

Doporučená související videa:

V. Pjakin – Speciální díl o globální moci  a struktuře elit

Šest priorit (kategorií) zobecněných prostředků řízení

Konglomerát versus blok

Vložila -Pozorovatelka- 18.10.2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
rakosnicek
Návštěvník
rakosnicek

To podrobne shrnuti videa je fakt skvele. Moc diky!

Aksal
Návštěvník
Aksal
Aksal
Návštěvník
Aksal

Nová Evropacomment image

xerox
Návštěvník
xerox

brzy přijde do módy zase srp … ale tentokrát bez rukojeti a kladiva …

xerox
Návštěvník
xerox

tohle byl velice kvalitní díl , pjakin se tentokrát pustil do obšírnějšího a hlubšího rozboru než obvykle … a při hlášce že majitel nobelovy ceny míru bombarduje jiného majitele nobelovy ceny míru , tedy babrák ohambí nepřítele bez hranic jsem se musel smát … :–)

Aksal
Návštěvník
Aksal

K článku bych dodala ještě jednu věc. Bylo řečeno, že bylo odpáleno 26 střel (Theodore Roosveelt), ale důležitý je i počet cílů, které byly zasaženy a to je 11. Jedenáctka je podpisem GP, takže USA dostali jasný vzkaz od GP prostřednictvím ruských raket. Tím, že letadlová loď odplávala pryč znamená, že vzkaz byl přijat…

bantustan
Návštěvník
bantustan
Aksal
Návštěvník
Aksal

Ano, ten člověk ví o čem mluví. K té fyzice. Potvrzení jeho tvrzení ve v nové koncepci KOB a DOTU, kterou pan Pjakin doporučuje ke studiu. Jejich koncepce je také postavena na tom, že vše má svou konkrétní vibraci. Co se týče zhmotňování předmětů, svědkem tohoto jevu byl pan Zaznobin, konkrétně v Indii a v jedné ze svých přednášek toto popisuje. Nakonec o stavu theta, to je stav “bez myšlenek” a přiblížení se nejvyššímu podvědomí, tak tuto techniku je možné trénovat na studiu staroslovienské Bukvice. Velmi dobrá přednáška je např..tady, je to s titulky:
https://www.youtube.com/watch?v=LMOPMvpBekc

xerox
Návštěvník
xerox

pořád jsem nedostal od nikoho odpověď co mají kraviny o ufíčkách spojeného s pjakinem , na jednom nejmenovaném webu jsem byl projistotu krom jiného za podobné otázky odejit , takže vy dva mudrci případně další pacienti do toho …

sezóna uf už je skoro za náma a zelenej alza po té co si vyčistil křeslo v obilninové myčce tu v západním pákistánu tu dokonce i u prahy už bere dráhu , respektive bere časoprostorovou ďuznu hákem v ušáku … :–)

bantustan
Návštěvník
bantustan

xeroxi,natiskni si někam do výše oči,že Pjakin sám leckde toto ZMINUJE,trochu v jinotajích,ale ZMINUJE..

xerox
Návštěvník
xerox

v jinotajích to zmiňuje ve vaší pošramocené makovici , dvě trubky z ameriky natočej bezduchý video ve sklepě a klasickej podpindosník unešenej z američtiny to honem rozesílá na všechny české weby …
takovejch videí vám sem naseru za korunu kornout … děte mi z očí …

Aksal
Návštěvník
Aksal

Ahoj xeroxi. I když tě vidím občas na levanetu, tvoje otázka prozrazuje, že KOB zřejmě nestuduješ, nebo jsi někde na začátku. KOB je koncepce, kterou pan Pjakin vždy na konci videa propaguje. Kdybys tuto koncepci studoval, dozvěděl by ses, že je postavená na základním principu a to , že všechno kolem nás vibruje. To za prvé. Dále, kdybys trochu studoval jednoho z autorů KOB, pana Zaznobina, zjistil bys, že byl osobně přítomen u zhmotňování předmětů. “Američtinu” osobně nemusím, ale dotyčný člověkz videa má podobné zkušenosti, jako pan Zaznobin, nebo pan Pjakin, nebo pan Ivaško a myslím, že je z “podpindosnictví” nepodezříváš 🙂
Co se týče zmiňování UFA a potažmo vesmíru, pan Pjakin se k tomuto tématu průběžně vrací a komentuje některé otázky… Takže to, žes to u Pjakina nezaregistroval, neznamená, že se těmto otázkám nevěnoval…
Promiň, žes musel na odpověď čekat, ale nesedím pořád u compu 🙂

xerox
Návštěvník
xerox

paní lásko … zkrátka nemáte nic v ruce stejně jako ten trumpeta bantustán , jenom do blba pláci plác …
mystika je kapánek něco jiného než scifi co z ní dělaj mamlasové …

ale řeknu to jinak , jedna teze řiká že tzv. ufo a komedie kolem toho slouží jako záložní plán nwo , informační pole o ufo je poměrně silné na to aby v budoucnu posloužilo kdyby bylo potřeba na světovou jednotnou vládu z důvodu vymyšlené psychózy o jakémsi ufo nebezpečí pro zemi pod heslem – obránci všech zemí spojte se …

no a s spojení bude vypadat tak , že krom satelitů budou lítat nad zemí a ve vesmíru vojenská zařízení aby nás ,, bránila ,, … a hádejte koho budou mít za podpory pomatené veřejnosti v hrsti a kdo bude mít prst na spoušti …

pokud se vám to zdá nadsazené , potom je to stejně nadsazené jako pulp fiction o ufo … a pro ty ostatní normální jenom připomínám , že kdyby vám někdo před xxl lety vypravoval že evropské vlády si do vlastních zemí budou zvát arabskej a africkej odpad tak by jste ho považovali za blba a dávali by jste to se smíchem k dobrému třeba v hospodě nebo na baru …

Aksal
Návštěvník
Aksal

Pane xeroxi, jaký důkaz by byl pro Vás dostačující? Já mám vlastní zkušenost s Vaší takzvanou mystikou. Víte na světě je hodně lidí, kteří byli nevěřící a najednou cvak, něco se stane a najednou to člověku dojde, najednou se mu rozsvítí, najednou do sebe všechno zapadne a je z něj věřící…Najednou zjišťuje, že to co cynicky znevažoval má skutečný základ… Holt, vy jste se na ten vyšší level asi ještě nedostal. Myslím, že kdyby ano, určitě by jste to poznal, protože to poznání je zároveň uklidňující a zároveň šokující…Je to jako s orgazmem, dokud ho nezažijete nevíte o čem je řeč a přece existuje 🙂

Námořní atašé
Návštěvník
Námořní atašé

Ad dostačující důkaz : Před mnoha lety jedno UFO přistálo vedle mého strýce (venkovan, katolického vyznání – tedy žádný “nadšenec”). Očití nezávislí svědkové – sousedka + policista. Krom delegace z projektu “Záře” o to nikdo nejevil zájem. “Kdo má oči, ať se dívá”…

xerox
Návštěvník
xerox

lásko … naopak bráním duchovní zážitky chceteli mystiku před pomatenci co si své vnitřní duchovní zkušenosti pletou záměrně nebo z nevědomostmi s ufo , sejměte z očí mlžný opar a čtěte pozorně co jsem skutečně psal …

člověk má náhodný mimotělesný zážitek a kváká kraviny že ho unesli alzasofti ze souhvězdí plejád , buď chce být zajímavej nebo je to debil …

člověk má náhodný otevření mysli takové povahy že vidí a slyší budoucí věci a kváká kraviny že rozmlouvá s alzasoftem atd. …

tak jaká … už vám to ctihodnosti konečně docvaklo , nebo budete mlátit prázdnou slámu do svatýho dyndy … ? …

Alkid
Návštěvník
Alkid

Děkuji bantustanovi za odkaz pod jiným článkem, který se dle mého názoru hodí i sem
https://www.youtube.com/watch?v=iMnQyU7KE1k
Myslím že, lidé prožívající klinickou smrt se právě do “stavu theta” nevědomě (násilně) dostávají a mohou se tak napojit na kroniku Akáša. V tomto videu paní léčitelka nepochopila, že 2.host/ka se napojila na Zdroj a tak mohla zažít to co má v hlavě slon nebo kůň, nebylo to tedy její prožití minulých životů…
Vědomě se do tohoto stavu dostane skutečný zasvěcenec:
“Proto je nejvyšším stadiem magické práce skutečného mága tzv. theurgie. Tedy okamžik, kdy mág učiní své ego magicky tichým a svou mysl propojenu se srdcem naplněným láskou pouze zprůchodní pro vibrace božské lásky zde na Zemi.”
http://www.ragauian.cz/rozhovory-s-ragauianem-poselstvi-o-tom-jak-se-ona-biblicka-selma-stavi-cloveku-do-cesty/

symbolista numerolog
Návštěvník
symbolista numerolog

“Bylo řečeno, že bylo odpáleno 26 střel (Theodore Roosveelt), ale důležitý je i počet cílů, které byly zasaženy a to je 11. Jedenáctka je podpisem GP.”

Tuhle jsem zas nekde cetl, ze Putin dal 7 golu v hokeji a ze to byl taky vzkaz GP.
To mi prijde jako v blazinci: Kvuli nejakemu vzkazu musi Rusove vyhazovat oknem 15 raket po nejakych 10 milionech dolaru a Putin se kvuli tomu musi prevlikat do hokejove dresu a pak davat goly?

Aby to pjakiniste neprehnali, nerikejte mi, ze takhle to vypada na nejvyssi priorite rizeni, to tam musi byt dost chaos. Na osvicenem Kremlu praskne 7 zarovek a v Americe zacnou zavadet krizove scenare.

Aksal
Návštěvník
Aksal

Nemusíte věřit, stačí vnímat a pozorovat. Nemusíte ani to, můžete to klidně pustit mimo Váš prostor…
U Putina nebyl tak důležitý počet branek, ale jeho dres ve kterém hrál, s číslem 11, což znamená hru na globální úrovni…

Aksal
Návštěvník
Aksal

Ještě k deseti milionům,” vyhozených” oknem. Tady jste skutečně vedle jak ta jedle a ukazujete, že nevíte, která bije. Rusové tímto odpalem vyřešili hned několik úkolů. 1. Kde by měli rusové lepší možnost otestovat tyto rakety, když ne v boji? Na střelnici??? Vždyť je to za jednu cenu, na střelnici by to bylo naprázdno, v Sýrii zničili bojové cíle.
2. Tím, že se rakety produktivně spotřebovali dostal ruský průmysl objednávky na další, a to je práce, pracovní místa atd.
3. Ale úplně nejlepší výsledek je šok Američanů z Kalibrů, ze kterého se vzpamatovávali 18 hodin. A první výsledky přišli záhy. Letadlová loď TR se odporoučela z Perského zálivu nato tata.
Na to, že to Rusáky stálo 10 mil. je to zadarmo, v porovnání s 500 miliony dolarů za výcvik 5 “opozičních” bojovníků…. 🙂

lmimkac
Návštěvník
lmimkac

Uff, teraz som si uvedomil, ze clanok je v anglictine… Pocit, ako ked som precital knihu za komunistov a az na konci som zistil, ze bola v cestine… 😉