Oslava a obdiv k nacistům už i na Twitteru amerického ministerstva obrany,...

Oslava a obdiv k nacistům už i na Twitteru amerického ministerstva obrany, američtí generálové na výročí Bitvy v Ardenách použili fotografii Joachima Peipera, osobního asistenta Heinricha Himmlera, člena Leibstandarte SS Adolf Hitler a válečného zločince odsouzeného za podíl na Malmedském masakru amerických válečných zajatců! Už není pochyb, jsme svědky návratu k nacismu na globální úrovni, symbol otevření Heydrichova hrobu spustil novou kampaň s cílem přepsat dějiny a z vítěze učinit agresora! Proces oživování nacismu a glorifikace esesáků povede k jedinému cíli, k válce a tažení do Ruska!

Oslava a obdiv k nacistům už i na Twitteru amerického ministerstva obrany, američtí generálové na výročí Bitvy v Ardenách použili fotografii Joachima Peipera, osobního asistenta Heinricha Himmlera, člena Leibstandarte SS Adolf Hitler a válečného zločince odsouzeného za podíl na Malmedském masakru amerických válečných zajatců! Už není pochyb, jsme svědky návratu k nacismu na globální úrovni, symbol otevření Heydrichova hrobu spustil novou kampaň s cílem přepsat dějiny a z vítěze učinit agresora! Proces oživování nacismu a glorifikace esesáků povede k jedinému cíli, k válce a tažení do Ruska!

Naprostý skandál otřásl americkými ozbrojenými silami v uplynulých hodinách, který potvrzuje, že oživování nacismu už zdaleka se neomezuje jenom na omlouvání Wehrmachtu, ale rovnou už jsme svědky glorifikace esesáků a odsouzených válečných zločinců. Americké ministerstvo obrany totiž včera na svůj Twitter zavěsilo tweet s připomínkou výročí zahájení Bitvy v Ardenách, což byla poslední německá ofenzíva za II. sv. války na západní frontě. Připomínka této bitvy by nevzbudila žádnou pozornost, kdyby ovšem americké ministerstvo obrany nevypustilo spolu s tweetem neuvěřitelný pokusný balónek. Američtí generálové totiž k tweetu připojili fotografii SS-Obersturmbannführera, osobního asistenta Heinricha Himmlera, člena elitní Hitlerovy jednotky Leibstandarte SS Adolf Hitler a válečného zločince Joachima Peipera [1]. Američtí veteráni, když to spatřili, doslova nevěřili svým očím, co to má znamenat.

Americké ministerstvo obrany totiž k Peiperově kolorované fotografii, kterou údajně upravil slovenský umělec vystupující pod přezdívkou Tobias Kurtz, připojilo i Peiperovo osobní hodnocení z pohledu amerických generálů: “Ostatní byli sebevědomí. Věřili ve Führera. Věřili svým vojákům. On ne. Vzal pero a napsal do svého deníku: Dnes hrajeme o všechno! Pokud to nebude fungovat, jsme odsouzeni k zániku.”

Tweet na oficiálním kanálu amerického ministerstva obrany spustil obrovský řev mezi americkými veterány a ministerstvo obrany pod tlakem nakonec tweet i s fotografií Joachima Peipera smazalo. Jenže, to bylo už pozdě, všechna média již měla kopii snímku Twitteru a skandál je na světě. Tohle, co se přihodilo, rozhodně není omyl nebo přehmat, je to pouze a zase jenom další z mnoha pokusných balónků, jejichž cílem je poválečný revizionismus a vykreslení nacistů a III. Řiše jako spojenců západu proti tomu agresivnímu a zlému Rusku!

Himmlerova pravá ruka, které měla v budoucnu převzít řízení SS

Joachim Peiper totiž nebyl jen tak nějaký řadový esesák, byl to osobní asistent a pravá ruka Heinricha Himmlera, šéfa oddílů SS. Heinrich Peiper se udělal tzv. zezdola. Prošel organizacemi Hitlerjugend jako nezletilý, vystudoval důstojnickou školu SS, stal se členem elitní jednotky Leibstandarte SS Adolf Hitler, se kterou se účastnil tažení na Východní frontě a na konci války velel jedné z klíčových operací Wacht am Rhein v Ardenách.

V závěru bitvy v Ardenách, kdy bylo jasné, že německé jednotky budou poraženy, zajala jeho armádní skupina několik desítek amerických vojáků ze 285. dělostřeleckého pluku americké armády. Protože osobní rozkaz Adolfa Hitlera zněl, že válka je totální a zajatci se brát nesmí, Joachim Peiper nechal pod svým velením 84 amerických válečných zajatců na místě postřílet za použití pěchotních kulometů MG-42. Tento čin se stal ve městě Malmedy v Belgii a od té doby se tato událost nazývá Malmedským masakrem. Někteří američtí vojáci však střelbu přežili a po návratu za své linie informovali o masakru americké velení.

Joachim Peiper

Joachim Peiper byl před tribunálem v Dachau, který vznikl jako pobočka Norimberského tribunálu, odsouzen k trestu smrti, ale americký vojenský prokurátor mu později trest změnil na doživotí, ale nakonec byl v roce 1956 propuštěn a ve vězení tak strávil od roku 1945 jen něco málo přes 11 let. Po propuštění mu jeho kolegové z SS a NSDAP pomohli najít místo v automobilce Porsche, která byla známá tím, že po válce pro ní pracovalo mnoho bývalých nacistů, ale to platilo i o dalších německých firmách a závodech. Posléze se přestěhoval do Francie a pod pseudonymem Rainer Buschmann překládal anglické vojenské knihy do němčiny.

Odsouzený za masakr amerických zajatců, odsouzený na smrt, propuštěný a nakonec zavražděný ve Francii

V roce 1976 se informace o jeho identitě a pobytu ve městě Traves dostali do francouzského tisku a v noci ze 13. na 14. července 1976 na den výročí pádu Bastilly byl zavražděn neznámými pachateli, kteří zapálili jeho dům. Policie našla v troskách shořelého domu jen jeho ohořelé tělo. Vzápětí se objevily spekulace, že to nemusí být jeho tělo, ale že šlo o operaci tajných služeb na jeho bezpečné odklizení. Pitva totiž jednoznačně nemohla prokázat, že je to skutečně tělo Joachima Peipera.

Jde totiž o to, že před útokem poslal Peiper svoji rodinu do Německa, ale sám nechtěl odjet, což bylo zvláštní. Joachim Peiper nebyl nikdy přímo obviněn, že nařídil popravu amerických zajatců, ale podle prokuratury zodpovídal za jejich bezpečnost. Joachim Peiper byl v Himmlerových písemnostech mnohokrát zmiňován jako Himmlerův budoucí nástupce, který bude v budoucnu po odchodu Himmlera do penze důstojným šéfem jednotek SS. Himmler si tedy v Peiperovi budoval a vychovával svého nástupce v čele SS.

Zleva: Generál Sepp Dietrich, Heinrich Himmler, Joachim Peiper.

A v prosinci 2019 se najednou jeho fotografie objeví na oficiálním Twitteru amerického ministerstva obrany u příležitosti vzpomínek na Bitvu v Ardenách. Na fotografii není americký voják, patriot, vzpomínka na americké chlapce ve zbrani, jak ve sněhu a v blátě bojují s nacisty, kdepak. Američtí generálové u příležitosti výročí Bitvy v Ardenách dají na Twitter kolorizovanou fotografii sice sympatického, ale na straně druhé z válečných zločinů odsouzeného esesáka, který měl převzít štafetu po Heinrichu Himmlerovi.

A jen tak mimochodem, Joachim Peiper byl dekorovaný železným křížem s ratolestmi, které získal za znovudobytí Charkova, odkud vyhnal na nějaký čas Rudou armádu. Další ostruhy vybojoval během bitvy u Kurska, zkrátka mladý a nadějný německý esesák, který bojoval proti zlým Rusům. A protože v USA dnes zuří protiruská hysterie, generály nenapadlo nic lepšího, než si na Twitter zavěsit fotografii Joachima Peipera, který ať už přímo nebo nepřímo nesl zodpovědnost za postřílené americké vojáky v Malmedách.

Revizionismus v Evropě a v USA povede nakonec k rehabilitaci nacismu jako ideologie, která chránila západní hodnoty před ruským komunismem a bolševismem
Joachim Piper, kolorovaná fotografie použitá americkými generály.

A co to všechno znamená? Nejsou to ani omylem oddělené události, není to kaleidoskop, je to komplexní mozaika jediného obrazu, který se nám otevírá před očima. Je to obraz další chystané války proti Rusku. Opět vidíme nacisty, opět jsou oslavováni, opět slyšíme, že je lépe s nacisty než s Rusy. Slyšíme to nejen od Pavla Novotného z Řeporyjí, vidíme to nejen od Ondřeje Koláře na Praze 6, který chce odstranit sochu maršála a osvoboditele, vidíme to nejen na postojích bývalého lidovce Miroslava Kalouska, který lituje na Twitteru, že byli sudetští Němci odsunuti v roce 1945, jinak by prý nedošlo ke komunistickému puči v únoru 1948.

Rovněž vidíme i památníky v Jizerkách, které připomínají padlé sudetské vojáky v řadách Wehrmachtu na Východní frontě a vidíme i otevření hrobu Reinharda Heydricha na hřbitově v Berlíně. A jen o pár dní později dnes vidíme zpoza moře, jak američtí generálové si připomínají Bitvu v Ardenách kolorovaným obrázkem důstojníka SS a pravé ruky Heinricha Himmlera. To nejsou náhody, dámy a pánové. Toto je cesta revizionismu, na jehož konci má být nacismus omluvený a glorifikovaný jako ten, který chránil za II. sv. války Evropu před zlými Rusy.

Potomek po generálovi Wehrmachtu z Východní fronty označuje svého otce za rozvoj evropské integrace, protože se vzepřel Hitlerovi a nesrovnal Paříž se zemí

Všímejte si, jak se najednou objevují všude na mainstreamu články o esesácích a o vojácích Wehrmachtu. Před několika dny přinesla evropská média další oslavu německých vojsk, publikovala totiž výrok Timo von Cholitze, syna nechvalně proslulého německého generála Wehrmachtu z Východní fronty v Rusku. Nacistický generál Dietrich von Choltitz prý umožnil rozvoj poválečné evropské integrace, protože nezničil Paříž [2], tvrdí dnes jeho syn a všechna evropská média jeho výrok publikují a přetiskují.

Joachim Piper vyznamenává své podřízené vojáky SS.

Nevídané, neslýchané? Nikoliv, je to součást oné vlny, o které jsem psal včera, že rehabilitace nacismu a proces revizionismu nebude probíhat odděleně, ale bude mít charakter mohutné globální vlny. Vidíte? Už je to tady, jsme svědky masivní hybridní války proti Rusku, která má sice stále studené obrysy, ale to je jenom dočasný stav. Takováto agrese proti Rusku zdaleka nebyla v západních zemích ani v dobách té první Studené války, ani zdaleka. Lze to přirovnat jen k hysterii v USA v dobách McCarthyismu. A víte, o co tehdy šlo? O nalezení záminky k rozpoutání atomové války se Sovětským svazem. Dnes je to Ruská federace, ale jinak se nic nezměnilo. Když američtí generálové oslavují esesáky, je situace opravdu nebezpečně a daleko za hranou.

Vánoce a konec roku na Aeronetu

Vážení a milí čtenáři Aeronetu, jsme rádi, že nás čtete a že jste se stali členy naší velké alternativní zpravodajské platformy. Po celý rok jsme Vám přinášeli zásadní informaci, mnohé z nich v předstihu a nabízeli jsme poznatky a analýzy událostí z domova i ze světa. Vzhledem k tomu, že závěr roku má plno volných a nepracovních dnů a je vyplněn dovolenými a prázdninami, dovolujeme si Vás v tomto čase v závěru roku požádat v předstihu o zvážení příspěvku na provoz našeho portálu. Do konce tohoto měsíce zbývá 13 dní a zatím jsme vybrali jen 43% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc.

Blíží se Vánoce a chápeme, že toho máte moc na starosti, ale… pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás po celý rok děláme, pokud se vám líbí naše články a i pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím i v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro Vás a jen s Vaší podporou tu budeme i příští rok. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme a přejeme krásné prožití Vánoc!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
štajro
Návštěvník
štajro

….pekne to graduje…podľa plánu…

jops
Návštěvník
tana
Návštěvník
tana

Nezbývá, než nakupovat kvalitní literaturu, dohlédnout, aby se naše děti a vnuci naučili všechna písmenka a doufat, že až jednou klekne internet, sáhnou po knihách.

XXXYYY
Návštěvník
XXXYYY

Nutno číst tlusté knihy. (V.V.Pjakin). Ibn Chaldún, Abd-ru-Shin, Bible,……

Mnozí zde i jinde kritizují Ž/ž a uniká jim prvotní příčina.
Jsme především bytosti duchovní ve hmotném těle. Jsme povinni duchovně růst. Pokud některou lekci ze života nezvládneme, máme možnost opravy v dalším životě. Většinou to Matka Příroda zařídila tak, že v opakování se dostáváme do opačné pozice, abychom pochopili i druhou stranu mince nesplněného životního plánu. Ž/ž již 2000 let tvrdí, že jsou vyvolení. Jisté je, že před mnoha tisíci lety zde byli Anunaki (Anu-na-Ki zástupci Ana – na – Zemi) – z Nibiru za účelem získávání zlata pro záchranu jejich planety. (Z.Sitchin – Ztracená kniha Enkiho). Obyvatelé z oblasti, kde měli své kosmodromy a zázemí /Malá Asie/ s hlavním velitelem střediska Enlilem synem Ana. Zde bylo zejména semitské obyvatelstvo, ktzeré jim pomáhalo a mělo s nimi běžný styk a možnost seznámení se s technologiemi, znalostmi. Po odletu Anunaki, využili těchto znalostí i přes to, že díky vzdělanosti měli zajistit duchovní růst zde na Zemi. Zneužili to a díky práci se zlatem jsou dodnes v tomto oboru výteční. Z Knihy Enkiho, se dozvíme, že zde byl i druhý syn Ana a to Enki, který zajišťoval po celé Zemi těžbu, technologie, genetiku, zásobování a kompletní servis pro celou tuto expedici. Zde měl také své spolupracovníky, o nichž, ale Ž/ž vytrvale mlčí. Pokud si slovanským kmenům přidáme ukradených 5000 let vývoje, technické znalosti, praslovanské písmo a to, že sanskrt a čeština mají velmi shodné významy,(I.Wiesner – Národ v lénu bohů), pak lze dovodit, proč Ž/ž celá staletí i dnes mají zájem na likvidaci Slovanů. Prostá zášť a egiozmus, snaha udržení vlády a moci na Zemi – vtěleno do jejich náboženských spisů.
Proto se na Ž/ž většina dívá s despektem. Není možné ani jinak, díky tomu, že oni pomocí cizích rukou provádí realizaci svých zájmů. Před 2000 roky rukou římanů nechali zavraždit proroka – Ježíše. Veškeré války v posledních stoletích jsou jejich děti.
Protože na konci platonského roku 2012/13 skončilo období pro které byl napsán manuál – Bible – co vše se měla civilizace na Zemi naučit pod vedením Ž/ž a nakonec nenaučila, je jisté, že nadřízení přijdou na kontrolu těchto povedených učitelů. Ti budou předkládat účty a výsledky své práce. A nastalo v posledních letech od 80tých zděšení. Proto je zájem vybít 90% obyvatelstva, izolovat Zemi sítí mikrovlnného záření 1-5G a jiné obludnosti.
Karma – skutky se tak zrychlili v současnosti, že protiakce přichází v jednotkách dnů či hodin. Proto je zde takový chaos.
Zároveň Ž/ž si vytvořili zrcadlo svých skutků a své morálky, kterou dali jednoznačně veřejně na obdiv celé republice i celému civilizovanému světu. Čím? Přeci svým nejlepším Židem jak se sám nazval z Řeporyj a druhým stejně moudrým ž- z Prahy 6. Oba a i ostatní jsou velice dobří a je nutné ocenit jejich neuvěřitelnou snahu k docílení naprosté diskreditace celé komunity Ž/ž na planetě. Náhody nejsou. Ž/ž komunity vůbec nejednají, asi nepochybně již jsou srozuměné s tím, jak to v blízkém finále skončí, kdy v roce 2018 byla bezezbytku naplněna Kap. 12 Zjevení Janova. Jak to dopadne, máme to na očích 2000 let v Bibli – ve Zjevení Janově Kap.19. Jen je nutné si text od Jana, který popisuje události jazykem a výrazy běžnými před 2000 roky přeložit do současného jazyka.
K článku.
Nejlepší zde je, že malé ž v uniformách III Reichu likvidovalo velké Ž. Pokud připustíme, že výukový program zajistil, že převážná část velkých Ž se po roce 1945 narodila jako malé ž, a naopak, pak se nedivme, že se zde na planetě tak oddaně perou, ale zásadně za peníze od gojimů a jejich rukami.

pvodatvp9h
Návštěvník
pvodatvp9h

No jasně, ty si neodpustíš agitaci k duchovnímu růstu, a použiješ jakýchkoliv bludů z knih, ve kterých není nic víc než židovský tah na ovládání gojímů. To je Bible a ty tlusté knihy ať si Pjakin nacpe do zádele, páč globání genocidní válka nabírá na obrátkách a mrtvým budou všechny znalosti tak platné jako zimník!

Cituji z tvého příspěvku:

“Protože na konci platonského roku 2012/13 skončilo období pro které byl napsán manuál – Bible – co vše se měla civilizace na Zemi naučit pod vedením Ž/ž a nakonec nenaučila, je jisté, že nadřízení přijdou na kontrolu těchto povedených učitelů. Ti budou předkládat účty a výsledky své práce. ” Toto je výplod schizofrenický!

Nadřízení přijdou na kntrolu??? hahaha. Které noci se ti to zjevilo?

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

sioni v tom delaji pekny binec, aby opet rozvasnili davy a rozdmychavali nasili a to, jak je jejich zvykem, za pomoci podvhu a okatych provokacek…

kazdy empicky sion, jehoz rodina financovala ci podporovala adolfina se predstavuje: “jsem zid a prezil jsem holokuuust”. bohuzel jiz nedodava, ze diky rodinnemu majetku se jeho rodina uklidila do bezpeci usarny, aby si vesele vydelala na konecnem reseni slovanske i chasidske otazky a jejich mamon narostl do astronomickych castek….
mimo jine, v usarne se vesele prodavaji nacisticke propriety, hlavne s cejchem ss, o ktere je mimoradny zajem mezi sberateli milcu adika, a kdy se tim netaji ani zdrogovany sionni huliwood, napr. film americka krasa, viz druha dejova linie, kdy dceru hlavniho hrdiny (kevin spacey) sousedovic syn pozve domu a ukazuje ji esesackou sbirku sveho otce, z ktereho se vyklube muskulaturni gay….comment image

velkomozni planety a jejich pohunci placeni jidasskymi grosi narodobijce vydavaji za nacicky a s nimi zacinaji poradat monstrozni soudni procesy, ktere se jiz natrenovali vyskolenymi trockisty po vystrelu z aurory, viz slovenko tibor rostas – vice http://www.infovojna.sk – klik archiv – klik informacni vojna – odkaz na vysilani ze dne 17. 12. (popis p.rostase o procesu) a 18.12. (vyjadreni judr. harabina)….

soudruzka ze stasi makrela, neustale predvadejici picku iluminatoru a vecer usinajici pod ochranou svych sudicek, zacala tvrde vykonavat zavery seance bildeberg clubu (rok 2016, drazdany), vcetne zucastneni byvale nemecke ministryne obrany a dnes predsedkyne sajuzske brusle, ursuly lejnove.
takovy velky a vynosny ksefticek nez se spolecne a opakovane vydaji na maticku rusi.
makrela a jeji nymandi v evrope zaridi/zavedou/naridi/odzbroji od myslenek, slov i zbrani/potrestaji/pozaviraji/popravi a sion germanii zajisti prepis dejin/ocisteni/glorifikaci zrud i vrahu….
https://www.infowars.com/angela-merkel-to-attend-secretive-bilderberg-2016-meeting/

makrela a jeji sudickycomment image

cim se genderovka makrela nechlubi?
https://www.lajkit.cz/zpravy/item/442-kdo-je-merkelova-mozna-budete-vsichni-prekvapeni

makrela ala celoplanetarni pickacomment image

posledni karierni stadium makrelycomment image

a vsichni povinne zdravime sveho vudcecomment image

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Ad ” OBDIV K NACISTŮM”:

Je načase začít si studovat ty Zákony “právního státu” kolonie “ČR” (aka NAŠÍ země 😉 ), a začít je využívat NAPLNO A V NAŠEM ZÁJMU, tak jak to dělají ti Soudruzi…

Jeden takový hezký a jasný Zákon je třeba zde:
(40/2009 Sb. Trestní zákoník )
§ 405

Popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování genocidia
Kdo veřejně popírá, zpochybňuje, schvaluje nebo se snaží ospravedlnit nacistické, komunistické nebo jiné genocidium nebo nacistické, komunistické nebo jiné zločiny proti lidskosti nebo válečné zločiny nebo zločiny proti míru, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

Všechny zastánce, propagátory a schvalovače NACISTICKÉHO GENOCIDIA, včetně pod záštitou ministerstva pracující velmi silné lobbistické pracovní skupiny, která se jmenuje Česko-německá pracovní skupina pro učebnice dějepisu, a včetně jejích spolupracovníků z Ministerstva, stejně jako všechny Kalousky a Novotné – propagátory německého genocidního NACISMU, je potřeba začít hromadně hlásit Oznámením na podezření Trestného činu SCHVALOVÁNÍ A OSPRAVEDLŇOVÁNÍ NACISTICKÉHO GENOCIDIA – a to přímo Ministryni Spravedlnosti, jelikož i Nejvyšší Státní Zástupce se s ospravedlňovači německého nacistického genocidia z Brna (Fiala ODS kamarád nacistických sudeťáků /Posselt/) kamarádí….

Benešovy Dekrety mají NEOMEZENOU platnost – navždy!, a jsou spravedlivé, protože trestají zaslouženě nacistické zločince a zrádce českého národa a NAŠÍ Republiky. Z postihů byli VYLOUČENI všichni ti, kteří prokázali, že s NĚMECKÝMI NACISTICKÝMI zločinci neměli nic společného, a pracovali i v NĚMECKÉ OKUPACI v zájmu NAŠÍ země.
Touto optikou jsou podvodné a korupční restituce různých kolaborantů NACISTICKÉHO GENOCIDIA typu Havlových a Schwarzenbergů ( koncentrační tábor v Letech!) PROTIZÁKONNÉ, a měly by být prověřeny a revokovány!

babajasvaga
Návštěvník
babajasvaga

Mimo téma, zdraví.
Jídlo z mikrovlnky nepatří do úst člověka. Zde je důvod:

https://zpravy.dt24.cz/zdravi/jidlo-z-mikrovlnky-nepatri-do-ust-cloveka-zde-je-duvod/

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

babajasvaga
no to je teda dílo! Hned zítra ten krám vhodím do sběrného dvora.

babajasvaga
Návštěvník
babajasvaga

Jaryn
Dobrá volba!
Nejhorší je když se dá lidem něco co je o zdraví nepřipraví hned (to by poznali haha…) ale pěkně pomalu potichoučku a hlavně, je to málo prokazatelný. A budoucí nemoci lze jen těžko spojit s použití mikrovln. Vlastně nás tím pomalu zabíjí.
“Dobrou chuť.”

anonymka
Návštěvník
anonymka

babajasvaga
Tohle se ví už dávno, a lidi to stejně používají. vařit miráči, to je sebevražda, ale na ohřev to není až tak zlé. Ono ohřívané jídlo stojí tak jako tak za prd, jídlo se má jíst čerstvé, každým ohřevem a to nejen v mikrovlnce ztrácí nutriční hodnotu. Navíc po víc jak třech hodinách od uvaření už nastává mikrobiální rozklad, tak aspoň v té mikrovlnce když už to ztratí vitamíny, tak aspoń ty mikrovlny zabijí i nežádoucí kvasinky a jiné mikroorganizmy, co se do jídla dostanou ze vzduchu a ihned začnou pracovat na rozmnožování.
Mikrovlnka je hlavně super na to, aby jste do ní vložili na krátkou dobu namočenou houbičku na nádobí, pak je naprosto sterilní, a ne plná mikrobů jako normálně hadr na nádobí je.

Pesimista
Návštěvník
Pesimista

To jsou známé věci, že mikrovlnka není pro ohřev, nebo přípravu jídel naprosto vhodná. Bohužel, i když argumentuji lidem například v práci, různými poznatky a články, je jim to jedno. Člověka vyslechnou, ale jídlo si v mikrovlnce ohřívají dále, jako kdybych hrách na stěnu házel. Zde také jeden odkaz.
http://www.elektrosmog-zony.cz/download/mikrovlnky_skodi.pdf

nevěřící
Návštěvník
nevěřící

Každý by měl dát na svůj instinkt. I přes zdejší “historický” článek mne užívání nepřesvědčilo – https://aeronet.cz/news/tichy-zabijak-mikrovlnna-trouba-je-zlo-pro-zdravou-pripravu-jidla-a-plynovemu-horaku-svuj-osud-sverite/
Osobně se v práci stravuji pouze studenou kuchyní, jelikož jiná možnost něž mikrovlny není. Vydržím to dom na teplou večeři ze sporáku nebo trouby 🙂
Hezké Vánoce všem dobrým lidem…

WatchDog
Návštěvník
WatchDog

Oslava nacistů i na Slovensku. Knihu slovenského poslance Ľuboše Blahu oblepili a knihu Adolfa Hitlera Mein Kampf nikoliv.

Noname
Návštěvník
Noname

Uz po vas jdou… Nekdy je tato rekkama lepsi, nez placena reklama…. Po panu Rostasovi ze Zem a Vek jdou take… mohou ho umlcet-ale svedomi, neumlci, nezastavi. Svedomi si vzdy najde cestu… Lide, kteri si ho nepospinili, se nemaji ceho bat. Ti spinavci ano…

Jedine, na co je spolehnuti, je fakt, ze kazdy ma svedomi a ze ve spravny cas to svedomi dozene kazdeho cloveka…

Je zajimave pozorovat lidi behem casoveho useku… A je naprosto jiste, ze ti se spinavym svedomjm VZDY konci VE SPARACH ZLA: v drogach, alkoholu, opusteni podvedenou rodinou-nebo zrazeni svymi spolupachateli, ci podvedeni neverou partneru, nebo hodne spinavcu konci na mizine, totalnim dne-avsak nejcasteji skonci jako nemocni dusevne ci telesne… prikladu mame hodne… To, ze se nekterym spinavcuˇ chvili nic nedeje neznamena, ze unikli svedomi-ale, ze dostavaji cas na napravu (ocisteni se od te spiny, ktere se dopustili).

Nechci byt v kuzi tech, kterym stoji za to si spinit svedomi kymkoli-treba i Vami, pane VK.

Bude zajimave sledovat treba osud soudce i statniho zastupce, ktery odsoudil pana Roatase… neceka je dobry osud-to je jiste… a nepomuze jim ani ochrana zadne entity. A neuniknou ani sebevrazdou…

Nikdo neni tak mocny, aby umlcel ci zastavil svedomi.
Nikdo a nic neni mocnejsi, nez svedomi-ktere vladne casu a osudu, vladne zivoty vsech, je panem prirodnich zivlu, vladne nad vztahy, majetkem, zdravym i zivoty…
Je blahove si myslet, ze nekdo unikne svemu spinavemu svedomi a zdopovednosti za sve spiny… proto je lepsi si ho nespinit… Cas ukaze, ze mam pravdu…

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/utok-v-ostrave-je-spiknuti-zidu-napsal-server-lzi-na-internetu-proveri-policie-85199?dop-ab-variant=100&seq-no=6&source=hp&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=1C8DnNR8IbC-201912181445&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null&timeline–pageItem=85207

Lubomír
Návštěvník
Lubomír

Vot éto děbily :” Podle informací Seznamu tento snímek vznikl, když se policisté při prohlídce koukali živě na záběry z kamery. Žádný záznam z útoku, který by kamery v nemocnici zachytily, prý neexistuje.”
Nu, policie kontrovala agenta popravčího, který byl pod pečlivým dohledem 5 vozů s policisty 🙂

pvodatvp9h
Návštěvník
pvodatvp9h

Noname

“Nikdo a nic neni mocnejsi, nez svedomi-ktere vladne casu a osudu, vladne zivoty vsech, je panem prirodnich zivlu, vladne nad vztahy, majetkem, zdravym i zivoty…”

Naprosto souhlasím. Vesmír funguje na bázi rovnováhy, to je viditelné všem. My jsme jeho produktem, a proto se rodíme se svědomím jakožto kompasem k rovnováze. Je to dané!

Žádný manuál zvaný Bible, ale svědomí je třeba konzultovat na každém kroku. Svědomí je duší i bohem každého tvora ať žije v kterémkoliv koutku světa, má ho a nemůže se ho zbavit, jen odhánět, ale vrátí se jako bumerang třeba i na konci života.

Ten článek o Aeronetu je k smíchu a důkazem, jak se odhání svědomí. Pan VK je odhalil a oni teď budou lhát ještě více a ještě hloupěji. Víte proč? Psal o tom už Freud ve svých spisech. Kvůli své potřebě úlevy svědomí. Zní to paradoxně, ale je to tak. A nakonec se tím zahubí. A dojde k rovnováze. Proto vidíme boje mezi židy a vygraduje brzy. Potřebují nás rozeštvat právě kvůli jejich špinavému svědomí.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Gretiny rodiče a organizátoři toho humbuku už zřejmě vydělali na té retardované a ve vývoji zadrhnuté slípce
dost. Prohlásili totiž,že i dyž ničeho nedosáhli, končí. A těď jsou za blbce ti co ji “oceňovali”. Nešlo o nic jiného
než z hlupáků vyrazit pár šestek.