ORWELL-19: Daniel Landa a Janek Ledecký z Blanického manifestu se odkopali a...

ORWELL-19: Daniel Landa a Janek Ledecký z Blanického manifestu se odkopali a natočili propagandistické video na PCR testování lidí, kteří chtějí chodit na koncerty! Lidé budou dostávat náramky jako dobytek, před koncertem podstoupí výtěry, výsledek jim přijde do 2 hodin, a když bude pozitivní, agentura zatepla nabonzuje fanouška na hygienickou stanici! To nechceš! Člověk tím přivolá problémy i na svého zaměstnavatele a ostatní zaměstnance, kteří s fanouškem pracují na stejném pracovišti! Jiří Kobza z SPD znovu perlí a vyzývá k disciplíně a k dodržování protiepidemických opatření PES, jinak se prý nepodaří infekci potlačit!

ORWELL-19: Daniel Landa a Janek Ledecký z Blanického manifestu se odkopali a natočili propagandistické video na PCR testování lidí, kteří chtějí chodit na koncerty! Lidé budou dostávat náramky jako dobytek, před koncertem podstoupí výtěry, výsledek jim přijde do 2 hodin, a když bude pozitivní, agentura zatepla nabonzuje fanouška na hygienickou stanici! To nechceš! Člověk tím přivolá problémy i na svého zaměstnavatele a ostatní zaměstnance, kteří s fanouškem pracují na stejném pracovišti! Jiří Kobza z SPD znovu perlí a vyzývá k disciplíně a k dodržování protiepidemických opatření PES, jinak se prý nepodaří infekci potlačit!

Znovu se ukazuje, že v dnešní době nemůžete věřit už vůbec ničemu a vůbec nikomu. Není totiž možné věřit už ani Blanickým rytířům, ani kádrům, kteří se donedávna zdáli jako rozumní lidé. Covidový koncentrák a hysterie totiž mění zásady a charaktery lidí rychleji, než by si člověk dokázal představit. Před časem jste určitě zaregistrovali akci s názvem “Blanický manifest” [1] a s tím spojenou petiční akci, která vyzývá českou vládu, aby přestala bránit shromažďování českých občanů.

Tato petice se zdála, že bojuje za právo shromažďovací, tedy za právo lidí na protest a demonstraci. Jenže, dnes jsme byli do redakce upozorněni, že je to všechno mnohem prozaičtější, je to děsivě jednoduché a nejde o žádnou svobodu na pořádání demonstraci v době covidové hysterie, ale je to nátlakový nástroj uměleckých a profesionálních agentur, které na území ČR organizuji hudební koncerty a festivaly.

Umělci propagují hromadné PCR testování před koncerty a hudebními festivaly

Celá ta akce s názvem Blanický manifest byla pouze o tom, jak s pomocí vlastenců nasbírat dostatečný počet podpisů, který by vytvořil tlak na vládu ČR, aby zařadila pořádání koncertů na seznam výjimek v protiepidemických systémech, jakým je právě nedávno vytvořený systém PES. Jde totiž o to, že hlavní iniciátoři Blanického manifestu, tedy Daniel Landa, Lou Fanánek Hagen, Janek Ledecký a další umělci, opravdu těžce trpí v současné situaci, protože nemohou koncertovat a nemají na obživu. Jenže, nejsou sami!

Stejně na tom jsou provozovatelé restaurací, bazénů, divadel, kin atd. Každý dělá to, co umí a jak se nyní ukázalo, vlastenectví se stalo dobrým artiklem pro sbírání hlasů a podpisů k tomu, aby promotéři mohli znovu pořádat hudební koncerty. Až potud je to v rovině, že se to dá pochopit, protože hudebníci a umělci potřebují ke svému uživení koncerty, a to jsou shromáždění lidí. Jenže, to, k čemu se Daniel Landa a Janek Ledecký snížili, z toho nám doslova spadla brada.

VIDEO: Půjdeš na koncert 2 hodiny předem a před halou ti udělají PCR test. Když budeš pozitivní, napráskají tě na hygienu. Good Luck!

Oba dva zmínění umělci totiž natočili propagační video pro laboratorní systém Security Covid Barrier (SCB) v rámci projektu Cesta ze tmy [2], což je komerční projekt na rychlé testování návštěvníků koncertů a festivalů pomocí PCR testů, které ukáží výsledek do 2 hodin. O této firmě a technologii není na internetu zatím vůbec nic, je to informace odhalená teprve dnes, ale natočené video je natolik děsivé, že doslova připomíná dystopické vize George Orwella. Video představuje celý systém, jak to bude fungovat v budoucnu v éře The Great Reset, a to podle vizí Klause Schwaba, šéfa Světového ekonomického fóra.

Lidé přijdou na koncert dvě hodiny předem, natáhnou ruku a nechají si na ruku nasadit identifikační pásek s čárovým kódem. Potom dojde k provedení krčního stěru pomocí špejle, ta se ale nestrká do nosohltanu, ale jen do zadní části úst a jazyka. Vzorek se potom vloží do ampulky, nechá se zahřát a následně se vzorek vloží do PCR zařízení, které vzorek vyhodnotí.

 

Jakmile je výsledek po 2 hodinách k dispozici, operátorka firmy zvedne telefon a zavolá testovanému člověku výsledek. Pokud je pozitivní, tak firma člověku oznámí, že ho napráská na hygienickou stanici. A rázem ze zábavy je horor! Zvažovaná návštěva koncertu se tak díky bonzování může stát rozsudkem smrti pro zaměstnavatele dotyčného člověka, protože jakmile hygiena dostane informaci, že tento fanoušek hudební kapely chtěl jít na koncert, ale je pozitivní, tak začnou manévry hygieny.

Okamžitě přiletí lítačka do rodiny pozitivně testovaného člověka, okamžitě do školy, kam chodí děti pozitivně testované osoby, a samozřejmě do podniku nebo do firmy, kde fanoušek pracuje. A tam to začne. Hygiena otestuje 50 lidí ve firmě, 11 jich bude nakažených, podnik okamžitě do lockdownu, majitel firmy v šoku, že nějaký debil z řad zaměstnanců kvůli nějakému koncertu, na který chtěl jít, přivolal na firmu pohromu.

Ze slavného Blanického manifestu se vyklubal projekt na podporu promotérů hudebních akcí a koncertů

Kdybychom neznali Daniela Landu jako rebela a člověka, který natočil perfektní skladbu proti globalizaci s názvem Ukolébavka, tak bychom si mysleli, že se jedná o hurá akci rouškařů a ministerstva zdravotnictví, prostě klasické promo na testování oveček, ale tohle vypadá jako akce, kdy Daniel Landa dělá promo nějaké firmě na PCR testy, kterou ani vlastně neznáme, pomáhá mu Janek Ledecký a snaží se své fanoušky přesvědčit, aby chodili na jejich koncerty, protože se budou moci před stadionem nebo halou otestovat a budou moci jít na sociálně distancovaný koncert.

Označkovat jako telátko

Zoufalství Daniela Landy a ostatních Blanických manifestářů musí být opravdu kritické, protože propůjčit se do služeb farmaceutické lobby, která jede business s PCR testy, to je opravdu přes čáru. Video s Danem a Jankem je jako z Orwellova románu, umělci radí fanouškům, aby byli dobří a zařadili se do fronty na PCR testy, a to i za cenu toho, že když budou pozitivní, zlikviduje to jejich rodinu a zaměstnavatele, a ti v ČR zakazují zaměstnancům chodit na testy, na koncerty, do míst, kde se testuje, aby to nepřivolalo katastrofu na firmu a podnik.

Daniel Landa a Janek Ledecký dělají promo českým komerčním PCR laboratořím, protože z testování desítek tisíc lidí na koncertech koukají velký vývary pro jednu firmu?

Můžeme se dohadovat, jestli to Daniel Landa a Janek Ledecký myslí křišťálově upřímně a opravdu jenom chtějí najít, i když naprosto stupidní, způsob na otevření koncertních hal a stadionů, že budou propagovat firmu s rychlými PCR testy, anebo je za tím něco víc, třeba osobní participace na ziscích z PCR projektu, nebo něco hrozivějšího. O firmě SBC nikde nic není, zřejmě jde pouze o název softwaru nebo systému vyhodnocování a registrací fanoušků, ale na webu Cesta ze tmy je možné najít firmu GenDetective, s.r.o. (IČO 27088731), která za tímto projektem podle všeho stojí a Daniel Landa s Jankem Ledeckým tak prostě dělají tomuto systému reklamu, a možná, že za tu reklamu mají i zaplaceno, to samozřejmě nevíme, je to spekulace.

Před koncertem na test PCR

Ale i kdyby to dělali zadarmo, je to naprosto skandální, protože Blanický manifest oslovoval vlastence kvůli svobodě shromažďování v politické rovině demonstrací a protestů, ne kvůli podpoře umělecké lobby, aby se lidé mohli shromažďovat na koncertech poté, co podstoupí PCR testy zasmluvněných českých komerčních PCR laboratoří. To je totiž pro ně jistý business a kšeft, o kterém se nikomu ani nezdá. Na jednom koncertu 30 tisíc lidí, to znamená 30 tisíc PCR testů za 150 až 500 Kč, přičemž cena testu může být zahrnuta klidně i v ceně vstupenky na koncert. Velký vývar pro komerční PCR laby v ČR a Daniel Landa s Jankem Ledeckým jim dělají promo? Česko snese fšecko!

Jiří Kobza z SPD vyzývá k disciplíně a plnění příkazů PES, namísto kritiky vládní hysterie s cinknutými a zpětně přepisovanými statistikami údajně nakažených

A to není všechno. K této komedii se znovu připojuje i milovník izraelských vín z SPD Jiří Kobza. Ten se totiž ohnivě zastává na Facebooku Jana Blatného, ministra zdravotnictví ČR a jeho systému PES. Na Facebooku totiž vyzval členy SPD a fanoušky, aby dodržovali disciplínu a protiepidemická opatření PES, jinak prý Nouzový stav nikdy neskončí. Pan Kobza zapomíná, že Nouzové stavy v ČR se neodvíjejí od disciplíny obyvatelstva, ale podle potřeb Světového ekonomického fóra a kvót na nákupy vakcín, včetně potřeby vyvolání dostatečné krize v ČR a hysterie mezi obyvatelstvem, aby strach dohnal lidi k vakcinacím. Když začne virus v ČR klesat, pane Kobzo, co se stane?

Přiběhne na pomoc ČSÚ, přepíše zpětně za poslední 4 týdny statistiky počtů nakažených, a hned ministr Blatný vyhlašuje vyšší stupeň PES. Pokaždé, když v ČR začne počet nakažených, resp. říkejme raději pozitivně otestovaných, klesat, tak najednou se něco stane, ČSÚ doplní zpětně statistiky [3] a najednou to znovu roste. Taková komedie, pane Kobzo! A neříkejte, že to nevíte. Vědí to všichni poslanci a říkáte tomu v kuloárech “lochneska” podle tvaru vlnového grafu “nakažených”, nahoru a dolu, nahoru a dolu.

Kdybyste byli v SPD kádři, chodili byste do sněmovny bez roušek! Udělali byste před sněmovnou happening, pálení roušek! Místo toho vyzýváte své členy, aby měli disciplínu a poslouchali farmaceutickou marionetu v roli ministra zdravotnictví. Podejte si ruku s Klausem Schwabem! A to platí i pro Dana Landu a Janka Ledeckého. Pokud jste vlastenci, budete bojovat proti rouškám, testům a vakcínám, ne kolaborovat s globalistickým nepřítelem, farmaceutickou a testovací lobby a s jinými Schwaby! Česko, prober se!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Mirak
Návštěvník
Mirak

Vysvětlí mu konečně někdo, že jediné kam patří je do Bohnic či se zapsat k Hooligans ? Čpí z něj arogance, ZLO, agrese a primitivismus. Jeho mentální vývoj se zastavil někdy kolem dvanácti let, frustrace se přetavuje ve zlo ! Opravdu jen holka pro nějaké Janečky a spol. Úkolem je debilizovat stádo a poplivat naší historii . Z jeho huby Jan Hus a Vyšehrad musí být urážkou každého Čecha !

Tady se mu podívejte do tváře vy, všichni jeho fanoušci

https://www.televizeseznam.cz/video/prostor-x/daniel-landa-taky-mi-umrel-kamarad-s-covidem-ale-lidi-nemaji-co-zrat-vlada-dela-svinarnu-64120532?utm_campaign=_var&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_id=1&dop_req_id=APk2xwpl4nP-202012161807

trtal
Návštěvník
trtal

Landa je zaprodana spina uz davno…
To bylo jasne uz kdyz propagoaval toho zmrda Janecka…

Petr
Návštěvník
Petr

Landa není vlastenec.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Landa vysvětluje, že je Vlastenec a bojovník za Svobodu … :
https://youtu.be/-W0Rfde0cdo

Hrgifv
Návštěvník
Hrgifv

Zaměřte se VF vlny, proč každou první středu v měsíci jsou zkoušky siren atd… A uvidí se jak dlouho…

klasik neklasicky
Návštěvník
klasik neklasicky

Vzkaz pro Žita a Ledeckého. Vyřčené slovo ani párem volů nejde vzít zpátky. Takže klučíci, je čas přiznat za koho kopete.

Martin23
Návštěvník
Martin23

Dobrý den,
mám magistra na FSV UK. Naprosto se ztotožňuji s tím, že dochází k restartu řízení světa, který chtějí uchopit globalisté, kteří se snaží zjednodušeně řečeno zničit národní státy. K tomuto užívají nástroje jako je globalismus, boj proti terorismu, migrace a nově covid.

No ale s čím mám problém je právě covid. Podle mne, a vy jste to také uvedli, došlo v Číně k biologickému útoku. Covid je prostě biologická zbraň. Dnes sice zmutoval na mírnější formu, ale i tak podle mého názoru může v budoucnu působit fatální nemoci a potíže.

Jenže vy covid zlehčujete, respektive vystupujete proti proticovidovým opatřením, jako kdyby byl covid vymyšlený.

Ale covid podle mne vymyšlený není. Dokonce se to dá třeba dát do souvislosti s tím, že se plánuje – tedy zredukovat počet lidí na planetě.

A teď se dostáváme k meritu věci – elity nám evidentně berou svobody, jenže ten, kdo se bude chovat svobodně, ten bude zasažen a bude mu fatálně poškozeno zdraví.

Z toho ale já nevidím východisko.
Jen podotýkám, že se sám dobrovolně omezím, než abych si vědomě zkrátil život a poškodil zdraví.

Jinak zdravím a přeji mnoho sil v další činnosti.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Tak to jsi zde historicky první, kdo začal svou litanii tím, jaký má pseudotitul.

Dóbro dóšli, ty vemeno.

Amarant
Návštěvník
Amarant

Nevím, jak dlouho čtete zdejší články, ale že by se tu vyloženě psalo, že COVID neexistuje, to si tedy nepamatuju. Ten virus s největší pravděpodobností existuje, i když někteří přisuzují “COVID efekt” třeba 5G sítím, nebo ještě jiným svinstvům. Pointa je ale jinde – ať “COVID efekt” způsobuje cokoliv, vlády většiny států světa ho používají jako záminku pro utužování své moci, ořezávání občanských svobod, nákupy Bůh ví čeho bez výběrových řízení atd.

Dále, pokud vlády manipulují se statistikami (tj. viru je pořád stejně nebo dokonce slábne), pak je v podstatě úplně jedno jestli se někdo chová zodpovědně, nebo na opatření kašle, protože vlády si prostě “vyrobí” taková čísla, jaké momentálně potřebují. Takže řešit nějaké zlehčování COVIDu je naprosto bezpředmětné.

Co se týče celkového efektu COVIDu, tak je to z hlediska “technologie moci” neskutečně silný nástroj. Počet těch globalistických cílů, kterých se pomocí COVIDu dosáhlo, je skutečně vysoký – omezení mobility, sociálních kontaktů a občanských práv lidí; omezení průmyslové výroby a snížení emisi; likvidace malých firem, OSVČ, a přitom zvýšení zisků pro korporace; odstavení Trumpa a tím i naděje na “vysušení bažin”; likvidace školství a ničení zdraví dětí pomocí roušek; rozdělení společnosti na “COVIDioty” a “antiCOVIDisty”; redukce populace přímo COVIDem, kvůli odkládání “neCOVIDové” zdravotní péče a kvůli existenčním problémům (bankroty, deprese, sebevraždy); masivní vyděšení populace; nastolení “sanitární totality”, kdy si do sebe lidi nechají píchat narychlo “uvařenou” vakcinační šmakuládu, ať už dobrovolně, nebo pod nátlakem. A takhle bych mohl pokračovat dlouho.

Jedna věc je ale na tom všem pozitivní – krize odhalují charaktery, a tím, jak se procesy urychlují, lidem čím dál tím víc dochází, že se tu děje něco většího, než je jim sdělováno masmédii a politiky. Jednotlivé události se dějí tak rychle za sebou, že umožňují lidem vidět celkový obraz. Je to jako s postavičkou nakreslenou na všech stránkách sešitu – pokud stránky otáčíte pomalu, vidíte vždy jen jeden statický obrázek bez souvislosti s ostatními. Pokud ale listy otáčíte dostatěčně rychle, statické obrázky se spojí do dynamického pohybu, a umožňují tak vidět celý “film”. Je úžasné sledovat, jak lidé, kteří ještě před rokem “hltali” mainstream dnes mluví o tématech z alternativy, nebo alespoň říkají, že maistreamu ani politikům už nevěří. Úplně nejvíc mě potěšila jedna zdravotní sestra, která se v rozhovoru o COVIDu hned vytasila se škodlivostí vakcín, s Gatesem a s redukcí populace. 🙂

trtal
Návštěvník
trtal

Landa je odporna zradcovska spina uz davno….
Uz ta jeho drivejsi podpora Janecka napovidala mnohe…

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Landovi nevěřím už od doby, kdy podporoval “geniálního matematika” Janečka. Navíc se mi nikdy nelíbilo jeho vykrádání Kryla a z muzikálu Šance(?) jsem cítila něco divného. Nevím, komu slouží, ale už dlouho na mě dělá dojem jako poskok nějaké tajné sekty, která má při nejmenším částečné znalosti v těch věcech, o kterých dnešní lidé většinou ani netuší, že existují.

Andrej Vyšinskij
Návštěvník
Andrej Vyšinskij

A když jsem tu kritizoval profláklého komerčáka Landu, tak jste se tu do mne povětšinou pustili, jako ostatně skoro vždy, schytal jsem to. – Stačí pauza, pár týdnů se neúčastnit diskuse – a na má slova dochází, aniž bych je již musel složitě zdůvodňovat a obhajovat. – Pan VK se trefně ptá: Jaký je rozdíl mezi alternativou a mainstreamem, tedy konspirací a oficiální pravdou? Říká, myslím – půl roku, anebo už jen pár týdnů? To je jedno. A jaký je rozdíl mezi nepřijatelným minoritním názorem na alternativě a ověřenou pravdou? Pár týdnů!