Opětovná výzva k udržení Aeronetu

Opětovná výzva k udržení Aeronetu

Opětovná výzva k udržení Aeronetu

Nadarmo se letním měsícům neříká „okurková sezóna“ – počasí láká k venkovním aktivitám a zájem o informace a jejich sdílení upadá, což jistě prospívá tělu i duši. Mainstreamová média v takovém období počítají s úbytkem čtenářů, pro nezávislé weby však takové období může znamenat otázku přežití, pro ně to totiž znamená i omezení finančních příspěvků, na kterých jsou závislé. Aeronet to pocítil hned v červnu, kdy za dosavadních deset dnů byla vybrána zatím nejnižší částka a kdy dokonce bylo několik dnů, že na účet nepřibyl vůbec žádný příspěvek. Pohledem na ukazatel vybrané částky se každý může přesvědčit, že redakce právem považuje situaci za kritickou. Jak už jsem psala minule, nic se mi nepíše tak nepříjemně, jako tyto výzvy, ale protože nic se nemá vzdávat bez boje, za redakci i za sebe si dovoluji všem čtenářům a diskutérům, kterým by Aeronet scházel, připomenout, že za chvíli bude polovina měsíce a po ní se to překulí k jeho konci a že spoléhání se, že se potřebná částka vybere v posledních jeho dnech, je značně stresující.

Bez ohledu na letní dny se ve světě děje spousta věcí a protože Aeronet je svobodným prostorem pro všechny, kteří se k dění chtějí vyjádřit, dovoluji si touto výzvou připomenout a poprosit, že existence Aeronetu je pořád závislá na finančních příspěvcích čtenářů. Za sebe i redakci děkuji těm, kteří dosud přispěli a předem těm, kteří přispějí (zde).

– Pozorovatelka –

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Milda
Návštěvník
Milda

Proč si nenapíšete do Ruska? Stejně většina těch vašich lží pochází odtud……

Defekující Modrobuřt
Návštěvník
Defekující Modrobuřt

Na otázku odpovím otázkou. Proč blbě žvaníš?

Kodl
Návštěvník
Kodl

Přispěl bych, ale až změníte ten šílenej Layout webu.
Nic se tu nedá najít a hlavně že máte obrázky jako plakáty.

Karel
Návštěvník
Karel

Čím dřív zmizíte tím líp. Tyhle slinty se nedají číst.

Pb
Návštěvník
Pb

Dobrý deň, rád prispejem, keď vymeníte titulný obrázok s eurami za obrázok s ruskými rubľami 🙂

Administrator
Admin

Dnes proběhlo zaúčtování příspěvků, které nám za uplynulý týden přišly na bankovní účty a díky tomu nám ukazatel vybraných darů pěkně povyskočil k cílové sumě. Veliké díky všem, kteří tento měsíc už přispěli, ale máme ještě kus cesty před sebou a celou dekádu do konce měsíce, takže poprosím všechny ty, kteří rozmýšlí nad podporu našemu serveru a mohou si to finančně dovolit, aby v rámci svých možností zvážili finanční pomoc našemu společnému projektu a pomohli nám tak dosáhnout cílové sumy. Jménem redakce ještě jednou děkuji!

elix
Návštěvník
elix

Zadal jsem trvalou platbu 100 Kč jednou za dva měsíce. Váš web si to určitě zaslouží, informace jsou zde dle mého názoru velmi solidní – děkuji : ))
Trvalá platba je nejjednodušší. Tedy alespoň pro ty, kteří si částku mohou dovolit.

Administrator
Admin

Moc děkujeme! Trvalá platba je opravdu nejjednodušší. A samozřejmě platí, že příspěvek není nijak předem určen, je to jen podle toho, jak si kdo může kolik dovolit poslat, podle možností.

name
Návštěvník
name

posielam – aspon v ramci svojich moznosti… robite skvelu pracu.

Administrator
Admin

Moc děkujeme za Vaši finanční i morální podporu! Snažíme se přinášet aktuální informace v publicistické rovině a pokud se čtenářům články a obsah našeho serveru líbí natolik, že nám přispějí i finančně, máme z toho velkou radost. Ještě jednou velké díky.

Putler
Návštěvník
Putler

Škoda peněz

Administrator
Admin

…nechat je ležet ladem a nepřispět na provoz serveru, kam jistě rád chodíte každý den diskutovat. Děkujeme! 🙂

Arkveld
Návštěvník
Arkveld

Pokouším se nějaký příspěvek (finanční) poslat, ale odpusťte mi, nejsem zas tak v těchto technologiích gramotný, takže nevím, jestli se mi to vůbec povedlo… 🙂
Snad mi někdo dokáže odpovědět, jak na to (omlouvám se, ale pro mě je vrchol složenka).

Administrator
Admin

Pokud vám PayPal strhl peníze, tak byl převod úspěšný. Pokud jste posílal příspěvek bankovním převodem a uvedl jste do zprávy pro příjemce přezdívku Arkveld, najdeme to. V každém případě, pokud se převod povedl, moc děkujeme! A pokud ne, možná příště se vám to povede. To se stane.

Vabio
Návštěvník
Vabio

I já bych si dovolil zopakovat, že se hledá POUZE 100 lidí ochotných zaplatit 365 Kč, tj. být o např. cca 1 pivo denně chudší.

Představte si, že by si každý Čech, co pije pivo, dal denně o 1 půlitr/lahev piva méně, to by byl protest … to by se muselo i začít řešit na patřičných místech, protože by se to dotklo lidí hodně vysoko … a pak by možná pochopili, že by takovéto servery měly spíše podporovat, neboť se jim to vyplatí :O)))

Miloš
Návštěvník
Miloš

Jé, to bich vypil jen osum piv deně hehe, ale to vymislím, jak to zaplatít, nemám peníze.

p.k.
Návštěvník
p.k.

Bez emocí: pokud nějaký Čech dokáže omezit spotřebu alkoholu, tak peníze zcela určitě nevěnuje na “provoz” webu, tedy jeho provozovatelů. Jedinou možností, jak dostat z lidí více peněz na zbytečnosti a zábavu, a myslím tím nejen tento web, je paradoxně zvýšení spotřeby alkoholu a jiných drog.