Opětovná kriminalizace Andreje Babiše má dnes pokračování, na Slovensku byla zahájena kriminalizace...

Opětovná kriminalizace Andreje Babiše má dnes pokračování, na Slovensku byla zahájena kriminalizace Roberta Fica jako odveta a vzkaz Rothschildů, že stahovat zlato z trezorů The Bank of England zpátky na Slovensko není dobrý nápad! Příkazy ke kriminalizaci politiků přichází na podnět osob a figur s vazbami na Evropskou unii a byrokratický aparát v Bruselu, který podle svědků už má po krk čelních politiků skupiny V4, kteří odporují migraci, přerozdělovacím kvótám a poukazují na infiltraci politických procesů ve svých zemích ze strany nadnárodních neziskovek!

Opětovná kriminalizace Andreje Babiše má dnes pokračování, na Slovensku byla zahájena kriminalizace Roberta Fica jako odveta a vzkaz Rothschildů, že stahovat zlato z trezorů The Bank of England zpátky na Slovensko není dobrý nápad! Příkazy ke kriminalizaci politiků přichází na podnět osob a figur s vazbami na Evropskou unii a byrokratický aparát v Bruselu, který podle svědků už má po krk čelních politiků skupiny V4, kteří odporují migraci, přerozdělovacím kvótám a poukazují na infiltraci politických procesů ve svých zemích ze strany nadnárodních neziskovek!

Český premiér Andrej Babiše se včera znovu stal kriminalizovaným premiérem, když nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman odmítl potvrdit zastavení Babišova trestního stíhání a poslal celou kauzu zpátky na pražské státní zastupitelství s žádostí o doplnění argumentace a nálezů, které vedly dozorujícího pražského státního zástupce Jaroslava Šarocha k rozhodnutí zastavit Babišovo trestní stíhání [1].

Argumentace prý obsahovala nedostatky. Jenže, to zdaleka není všechno. Ve stejný den se v poslanecké sněmovně rozjelo bouřlivé jednání o údajně závěrečné a finální zprávě Evropské komise o střetu zájmů Andreje Babiše. Dokument, který je veden v režimu “Důvěrné”, se dostal do rukou Pražského magistrátu a některých politiků Pirátské strany, a to z titulu samotné žaloby, protože udání na Andreje Babiše ze střetu zájmů v roce 2016 do Bruselu zaslal Lukáš Wagenknecht, který dříve pracoval pro Andreje Babiše na ministerstvu financí, ale odtamtud odešel kvůli tomu, že mu prý do práce zasahovala Radmila Kleslová.

Andrej Babiš, premiér ČR vzešlý z demokratických voleb, nikoliv z ulice nebo z vykřičené pláně na Letné.

Radmila Kleslová je velmi zajímavá postava. Její jméno zaznívá v nahrávce od skupiny Julius Šuman, kde o ní Andrej Babiš hovoří jako o bývalé špionce, kterou komunistická StB tzv. “zahájila” a následně využila pro zpravodajskou činnost. V této nahrávce [2] rovněž Andrej Babiš odhaluje, že ruská KGB již půl roku před listopadem 1989 v Moskvě informovala čelního kádra ÚV KSČ, že novým prezidentem po Gustávu Husákovi v ČSSR bude nějaký Václav Havel.

Nahrávka je nejdůležitějším svědectvím a materiálem po roce 1989, který potvrzuje informace o tom, že 17. listopad 1989 řídila sovětská KGB skrze zaúkolovanou československou StB, a to tak dokonale, že dopředu byl nachystaný nový prezident Václav Havel a KGB zajistila, že bude mít důsledné komunistické uvedení do funkce, protože o Havlův nástup do pozice prezidenta se nejvíce zasloužil Marián Čalfa, tehdejší předseda federální vlády ČSSR a člen ÚV KSČ, jenž byl uvedený do funkce předsedy vlády v prosinci 1989 po abdikaci vlády Ladislava Adamce. George Soros tuto informaci uveřejnil v jednom ze svých dávných rozhovorů [3].

Udání do Bruselu podala bývalá pravá ruka Andreje Babiše, která figurovala v desítkách polostátních a státních firem

Lukáš Wagenknecht má velmi zvláštní historii, jeho jméno totiž figurovalo v celé řadě státních a polostátních firem a jeho rozchod s Andrejem Babišem a přechod do Pirátské strany je zahalený tajemstvím, psali jsme o této záhadě v našem článku [4]. Každopádně však platí, že Piráti a Pražský magistrát má k dispozici auditní zprávu z Bruselu a právě od nich tato zpráva zřejmě zatepla unikla do Bakalova zamaskovaného Deníku N. Cokoliv dostanou do ruky Piráti a jejich zástupci na magistrátu v Praze, okamžitě se to objeví i v Deníku N a právě Lukáš Wagenknecht má zjevně velkou motivaci, aby tyto zprávy utíkaly ven i nadále.

Lukáš Wagenknecht

A ke komu? K největšímu Babišovu protivníkovi, ke Zdeňku Bakalovi a k jeho novinářům, ať už se maskují pod hlavičkou Economie, nebo pod hlavičkou Deníku N, všechno to jsou média Zdeňka Bakaly a lidé Zdeňka Bakaly, kteří pro něho pracují, anebo pracovali v minulosti, a nyní už jako nepracují. Zpráva z Bruselu prý potvrzuje, že Andrej Babiš je ve střetu zájmů i poté, co převedl holding Agrofert do svěřenského fondu a Česko by prý mělo vrátit nějaké dotace. Částka se údajně pohybuje od 100 do 450 milionů korun, a to v závislosti na tom, koho se ptáte a kdo cituje jaký úsek z této tajné netajné zprávy. Aktualizace 16:00 – Deník N právě uveřejnil [5] celou zprávu EU o údajném Babišově střetu zájmů. Jenže, nic si nepřečtete, pokud nemáte předplatné Deníku N.

Státní převrat proti Babišovi řízený médii, Českou televizí, neziskovým a nevládním sektorem a politickými stranami, které jsou tak slabé, že nemohou vyhrát volby, ani když se spojí do koalice

Zpráva je nálezem Evropské komise, ale není to rozsudek. Dokument vyzývá českou vládu, aby se k dokumentu a nálezu vyjádřila a zaujala k němu postoj, jestli s nálezem souhlasí nebo ne. Všechno toto, co probíhá okolo Andreje Babiše, je organizovaná snaha Bruselu ve spolupráci s bývalými lidmi z těsného Babišova okolí, jako je právě Lukáš Wagenknecht, najít na premiéra dostatek špíny, důkazů a munice, aby se podařilo jeho sestřelení.

Vůdce státního převratu v ČR, mladý, nadějný, o 10 let starší než Greta a v barvě uniformy, která ladí s politikou ulice a davu neblahé paměti 30. let v Německu a v Sudetech.

Proti Babišovi stojí v celé poslanecké sněmovně Demoblok, stojí proti němu prakticky všechna česká mainstreamová média, tedy s výjimkou těch, která zrovna patří do holdingu Agrofertu, proti stojí neziskovka vedená nedostudovaným Mikulášem Minářem, který proti Babišovi pořádá statisícové demonstrace, na kterých potom vystupují představitelé z kulturní a umělecké fronty, ale dokonce i různí duchovní, kteří při vstupu na pódium jsou vítáni jiným představitelem Milionu Chvilek se slovy, že jde o jáhna ze Sudet [6], čímž mluvčí neziskovky oživuje sudetoněmecké nárokové požadavky na toto území, které se smělo za Sudety označovat jen za II. sv. války a v dobách okupace.

Andrej Babiš zradil Brusel a plán na přísun muslimských destabilizačních elementů do ČR. Vláda a vnitro místo toho nasunuje Izrael a jeho dva věrné lokaje, Saúdské Araby a Američany

Proč chtějí odstřelit Andreje Babiše a používají k tomu procesní nástroj kriminalizace, státních zástupců a policejních plukovníků? Je to kvůli tomu, že Andrej Babiš se rozhodl připojit Českou republiku do amerického Projektu Trojmoří. A to je zrada Evropské unie, zrada Berlína, zrada Kalergiho panevropské doktríny. Zradou je i nasazení jarmulky u Zdi nářků v Izraeli a ochrana Izraele [7]. Zradou jsou usnesení české poslanecké sněmovny na ochranu Izraele a odpor proti bojkotu Izraele [8], který naopak Brusel podporuje. Největší zradou je ale odmítání přerozdělovacích kvót na migranty.

Andrej Babiš dne 19. února 2019 v Izraeli během tiskovky s Benjaminem Netanyahuem.

Pokud jste četli náš dva dny starý článek, tak vám to už najednou do sebe zapadne a zacvakne. Ursula von der Leyen chce v únoru v Bruselu předložit reformu Dublinu a uzákonění nových evropských pravidel na přerozdělování migrantů [9] způsobem, že se z toho až točí hlava. A Babiš nechce kvóty. A když se podíváte, že i TOP 09 si do čela své strany zvolila globalistku, která je okouzlena islámem a arabským písmem [10], tak to znamená, že je vymalováno a jenom Babiš ryje do tohoto systému a namísto migrantům z Libye uděluje jeho ministr vnitra za ČSSD podnikatelská a studijní víza Arabům ze Saúdské Arábie. Za to Babišovi tleskat nemůžeme, ani to nelze svádět jenom na ČSSD. Arabové v ČR nejsou migranti, ale jsou to skauti. Pokud nevíte, v čem je rozdíl, čtěte dál.

Není Arab jako Arab, legální migrace wahábistů se “nepočítá” a Brusel ji považuje za izraelskou provokaci proti Domu Sion

Někomu to pořád nedochází, rovněž i na alternativě. V Česku přibývá Arabů, všichni to vidí a registrují, v nákupních centrech, dokonce už i v malých městech. Muslimské obce rostou nejen v Teplicích, nejen v Praze a dokonce už nejen v Brně. Muslimské obce se objevují v dalších a dalších městech a tupí občané, tupí voliči a tupí politici pořád řvou a křičí, že musíme zabránit nelegální migraci! Takové chucpe! I tomu největšímu hlupákovi přece dnes už musí dojít, že problémem ČR není nelegální, ale právě ta legální migrace! Jenže, ještě si musíme vysvětlit jednu souvislost. Proč ministerstvo vnitra uděluje každoročně desítky tisíc pobytových víz, a to nejen Ukrajincům, ale i Arabům, a přitom Brusel neustále šije do české vlády a kritizuje, že nepřijímá migranty? Tady je totiž ten hlavní a zásadní paradox, to tajemství na úrovni mamutího chucpe.

The Bank of England… nemá s Anglií nic společného. Je to soukromá banka Rothschildovy rodiny. Podobně jako Federal Reserve v USA (FED) nemá nic společného s federální vládou USA, je to soukromá banka.

Naprostá většina Arabů v ČR, kteří dostali a mají v ČR pobytová víza a statusy, jsou občané Saúdské Arábie, tedy wahábisté. A v čem má tedy Brusel problém, a proč to Česku neuzná jako přijímání migrantů? No, protože všichni tito Arabové ze Saúdské Arábie v ČR nepředstavují hrozbu a riziko pro Židy v chráněném prostoru Bohemie a jámy pražského Mah’ralu, protože nejde (zatím) o vojáky, ale o skauty zajišťující životní prostor pro první vlnu wahábistů pod ochranou Židů v centru Evropy. Vládnoucí saudskoarabská rodina Saudů jsou totiž židé a jejich vláda se chýlí ke konci. Brzy přijdou o svoji zemi. A to nejen kvůli konci ropy a jejího významu pro pohon aut na spalovací motory.

Dům Saud: Saúdská Arábie na konci epochy ropy spatří i svůj konec

Sionisté chtějí Saudy zničit a používají k tomu koncept elektromobilů v západních zemích. Na konci tohoto procesu bude bankrot ropné velmoci, a hned poté bankrot petrodolaru a USA. Tomuto procesu se Saúdská Arábie, Izrael a USA chtějí za každou cenu společně ubránit. Proto v této válce mezi židy a Židy jde tak o hodně a útočí se na ty, kteří se stanou spojenci jedné nebo druhé strany. Pokud jste se někdy dívali na fotografie saudské královské rodiny, mají typické židovské rysy sefardů a Aškenazy, přičemž se má za to, že jejich rodina má původ ze starověké Khazarie.

Proto hledají Saúdové ochranu pod Židy a nový domov v nejbezpečnějším prostoru, kterým je Bohemie a Praha nad Mah’ralem. Otázkou ale je, jestli Židé budou ochraňovat i křesťany v tomto prostoru, až se wahábísté začnou populačně rozvíjet v ČR. Arabové a křesťané se jednoho dne mezi sebou pobijí a Bohemie zůstane komu? No, zkuste hádat. Tragické je to, že Bohemia už dávno Čechům nepatří, ani Morava nepatří Moravanům. Muslimské obce vyrůstají v Praze i v Brně. Celý český stát je totiž v mocenské, politické, i okultní rovině pod egidou Židů a jejich ordnerů. Ani nevím, jestli mám psát o těchto projekcích Kapitoly IX o Lucerně nad Bohemií, ale všechno to do sebe v poslední době tak zapadá jako dokonalá mozaika, že až mi z toho není dobře. Pokud jde o Saudy, nejsou to Arabové. Nikdy nebyli.

Kdokoliv navleče na hlavu jarmulku a jeho šéf kontrašpionáže převezme medaili od šéfky CIA, tím okamžikem se stává ochráncem Jeruzaléma a Izraele

Nemají nic arabského, co by se za nehet vešlo. Proto Saúdská Arábie je spojenec Izraele mezi arabskými zeměmi a rovněž i proto Saúdská Arábie spolupracuje s Izraelem a s USA na okupaci Sýrie. Takové pěkné saúdské chucpátko. A proč Babiš musí pryč? Protože on namísto nasunování sionistických globalistických bojovníků a hrdlořezů z lodiček, které Brusel naváží do Evropy, raději do Evropy a do ČR zve saúdské wahábisty, kteří zakládají muslimské obce, tedy vedle svého podnikání a studování. Saúdové jsou totiž řízení Izraelem, takže Andrej Babiš z pohledu Bruselu sprostě podvádí. To nejsou totiž ti správní migranti, které Brusel chce v ČR vidět a umisťovat.

Andrej Babiš v jarmulce u Zdi nářků v Jeruzalémě.

Tohle je největší tajemství, o kterém se dosud nikde nemluvilo, ale vidím, že je potřeba a nejvyšší čas tyto informace pouštět a uvolňovat, i když mnohým z vás to jistě mohlo dojít samovolně. Babiš není bílý, ani černý. Babiš jede politiku Izraele a spolu s tím se objevují v ČR i vazalové Izraele, Saúdové a jejich wahábisté. Ti jsou plně pod kontrolou Izraele, o tom ani na okamžik nemusíte pochybovat. Kdokoliv nasunuje do ČR spojence Izraele, je to proces proti plánu Domu Sion, tedy plánu na zničení Izraele a Jeruzaléma. Chránit Prahu a její Mah’ral znamená chránit Jeruzalém a její bránu Klammath. A právě proto se rozhodli Andreje zbavit a kriminalizovat jej, aby byl vyslán signál a varování všem ostatním v Evropě. A aby signál byl silný, Brusel dnes vydal pokyn i k zahájení úderu na Slovensku proti dalšímu politikovi, který Domu Sion a globalistům v Bruselu a v Rothschildově pupeční šňůře The Bank of England v Londýně pije krev.

Robert Fico je opět terčem sionisticko-sórošovské mafie na Slovensku! Chce ochránit slovenské zlato před ukradením a zmizením po kolapsu Velké Británie, ale za trest přichází odveta a žaloba za slova pravdy o Cikánech na Slovensku

Slovenská prokuratura obvinila šéfa SMERu Roberta Fica ze schvalováni rasismu [11]. Hrozí mu až pět let v kriminálu. Dopustil se prý toho, že schvaloval trestný čin rasismu bývalého poslance Národní rady Milana Mazureka, který v roce 2016 na rádiu Frontinus popsal, jak slovenští Cikáni jsou zvýhodňování a ochraňování v porovnání s ostatními slovenskými občany. Mazurek byl za tento rozhlasový pořad odsouzen a zbaven poslaneckého mandátu. Robert Fico se ho níže ve videu zastal, že neřekl nic rasistického, jenom pravdu, kterou znají v každé slovenské hospodě, že popsal jen realitu na Slovensku. A za tuto podporu nyní padla žaloba i na Roberta Fica. A teď si řeknete, proč zrovna Fico a proč zrovna teď?

Protifašistická orientácia strany SMER – SD je úplne jasná a nemenná.

Protifašistická orientácia strany SMER – SD je úplne jasná a nemenná, ale odsúdenie poslanca NR SR za to, že povedal, čo si takmer všetci myslia, je len naháňanie vody na mlyn extrémizmu.

Geplaatst door Robert Fico op Donderdag 5 september 2019

 

Je to naprosto jednoduché a průhledné, je za tím totiž odveta Londýna a Domu Rothschild. Před týdnem totiž Robert Fico na Slovensku oznámil [12], že podle jeho názoru by se mělo na Slovensko vrátit veškeré investiční zlato, které má slovenská vláda uschované v Londýně v Rothschildy vlastněné a soukromé The Bank of England. Jedná se celkem o více jak 30 tun zlata a Robert Fico vyzval, aby se vrátilo na Slovensko, protože Polsko před několika dny provedlo stejný krok a stahuje z Londýna své zlato.

Ke stejnému kroku přistoupilo i Německo a Rakousko v poslední době. Okamžitě přišel řev od slovenského Deníku N, který okamžitě na Roberta Fica zaútočil [13], že prý jde o špatný krok a Slovensko to bude stát 700 milionů EUR. V článku není ani slovo o tom, že německá vláda kvůli obavám z vývoje Brexitu nařídila stáhnout od Rothschildů přes 700 tun zlata [14], že Rakousko stáhlo své zlato z Londýna a naposledy i Poláci. Takže, Robert Fico oznámil, že se slovenské zlato z Londýna bude stěhovat. A co se najednou stalo?

Kriminalizace a sestřelení premiérů má stejný rukopis, stačí sáhnout Američanům na jádro v Temelíně nebo židům na zlato v Londýně a už vám hrozí pruhované pyžamo

Pouhý týden po tiskovce minulý čtvrtek, kde Robert Fico toto oznámil, přichází od prokuratury vykonstruované a nepodložené obvinění z rasismu a hrozba flastru 5 let v kriminálu za naprosto neškodnou a korektní podporu panu Mazurekovi za jeho vystoupení na rádiu v roce 2016, které si sami zhlédněte níže, ve kterém není nic rasistického. Neměli na šéfa SMERu nic, a tak na Roberta Fica alespoň vytáhli toto, aby mu byl vyslán od Rothschildů jasný vzkaz. Stahování zlata z Londýna, tedy židovského zlata, které židé považují jen a pouze za své, je z jejich pohledu nehorázná drzost gójských národů. A tak pouhý týden po tiskovce Roberta Fica přichází žaloba a obvinění prokuratury z rasismu. Všimněte si jedné věci, že Roberta Fico nikdo neobvinil z kauzy Gorila, z nějakých kšeftů, z něčeho opravdu závažného, co se neustále vytahuje ve slovenských médiích, nic takové nepřišlo.

Ale když oni potřebují někoho kriminalizovat na objednávku, pohotově, rychle a okamžitě, tak vždycky si něco najdou. A našli Ficovo video s podporou výroků Milana Mazureka. To je rychlost, to je pohotovost. Za pouhý týden od výroku o stažení slovenského zlata z Londýna má šéf největší politické strany na Slovensku na krku žalobu. Sáhni na zlato židům a rázem na tebe ušijí boudu a hned potom pruhované pyžamo. Jediné štěstí pro Babiše, že ČNB jde proti proudu a jako jediná centrální banka v Evropě zlato prodává a hádejte komu. No přece The Bank of England!  Češi, až přijde krize, nebudou mít ani gram zlata a vymřou hlady, bez zlata nepřežijí. A to je plán, genocida gójských a hlavně slovanských národů. Robert Fico se rovněž nebál minulý rok poukázat na George Sorose a jeho aktivity na Slovensku [15], a proto se zdá, že Domu Sion právě definitivně došla s Robertem Ficem trpělivost. Nápad s odvozem slovenského zlata z Londýna tak byla, jak se zdá, pro sionisty poslední kapka.

Ľuboš Blaha právě na svém Facebooku šokoval slovenské vlastence informací o tom, kdo zmařil hlasování o mimořádné schůzi NR SR k návratu zlata na Slovensko… a potom napodruhé si to rozmyslel

Novinky z parlamentu:OPOZÍCIA SA BOJÍ, ŽE ĽUDIA SA POSTAVIA ZA ROBERTA FICANajviac vystrašené z obvinenia Roberta…

Geplaatst door ĽUBOŠ BLAHA op Donderdag 5 december 2019

 

Facka národovcům a vlastnecům na Slovensku na závěr jako dodatek tohoto článku. Poslanec SMERu, pan Ľuboš Blaha, právě na svém Facebooku šokoval slovenské vlastence, když oznámil a reportoval, že poslanci za Kotlebovu LSNS naprosto neuvěřitelně znemožnili hlasování o navrácení zlata, když v Národní radě SR vytáhli své hlasovací karty z hlasovacích panelů, takže slovenský zlatý poklad zůstane Rothschildům a bůhví, co se s ním stane po kolapsu Velké Británie a britské libry kvůli Brexitu. Kotlebovci tak naprosto neuvěřitelně zešíleli. Připojili se tak k opozici a k sórošovsko-čaputovské lobby.

Ľuboš Blaha k tomu napsal: “Ešte jedna novinka z parlamentu. Kotlebovci dnes v parlamente na pokyn poslanca SaS Ondreja Dostála vytiahli karty a znemožnili tak, aby sa slovenské zlato vrátilo z Bank of England na Slovensko. Tak čo, liberálne médiá – znamená to, že sa chystá veľká koalícia pravice a kotlebovcov?”

Neznám až tak do detailu situaci na slovenské vlastenecké scéně, ale mařit hlasování o svolání mimořádné schůze NR SR k návratu zlata z Londýna, to nevysílá dobrý signál. Sorry jako, chalani.

Aktualizace, pátek 00:15

Na druhý pokus o prohlasování návrhu SMERu na ustanovení mimořádné schůze Národní rady SR příští čtvrtek ve věci návratu slovenského zlata [16] již LSNS hlasovala pro návrh. Proč zablokovala první hlasování vytažením poslaneckých karet z hlasovacích slotů, to není vůbec jasné. Každopádně to vysílá podivný signál, jako kdyby LSNS nevěděla, jak má hlasovat.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Frank
Návštěvník
Frank

“Vláda a vnitro místo toho nasunuje Izrael……”. ?????

antiNWO
Návštěvník
antiNWO

Som rad, ze pan V.K. sa zbytocne nepusta do hlbsej analyzy pol. sceny na Slovensku a hlavne pokial ide o LSNS. Ako vsetko, tak aj v tomto pripade treba mat ozaj hlboke znalosti.
V skratke ako to vidim ja a nie len ja. LSNS je projekt Domu Sion. Ide o vsetko mozne len nie o narodnu a toboz nie krestansku stranu. LSNS vznikla na zakazku Sorosa aby odcerpala znacnu cast narodnych aj ked nie moc uvedomelych hlasov. Tato strana bola vytvorena na to aby nikto s nou v parlamente nespolupracoval a ona s nikym nespolupracovala a teda zasekla u seba tieto tzv. narodne hlasy. Strana je fasisticka co jej predstavitelia casto aj v sucasnosti dokazuju. Tymto sposobom LSNS odcerpala znacne percento hlasov trebars Smeru a SNS. Tymto padom slnieckary a liberali maju sancu zlozit novu vladu na Slovensku.
LSNS akoze vrieska o narodnych hodnotach a proti imigrantom, ale len v tedy ked s tym realne nic nedokaze spravit a nema to ziadne nasledky.
Co realne LSNS zatial dokazala:
– vdaka LSNS a hlavne Kotlebovi bol zvoleny za prezidenta Kiska. Kotleba SMS spravami vyzyval svojich najblizsich v 2. kole aby isli volit Kisku. Samozrejme tieto SMS unikli akoze “nahodou” na verejnost a vsetci Kotlebovci bezali volit Kisku. Nebyt LSNS, prezidentom by bol Fico. Kiska je znamy Scientolog. Vsetci to vedeli pocas volebnej kampane.
– vdaka Kotlebovi a LSNS bola za prezidentku zvolena Caputova. Prez. kandidat Harabin mal velky predpoklad byt prezidentom. Kedze Harabin odmietol poslusnost Kotlebovi, Kotleba sa rozhodol tiez kandidovat. Pobili sa o ten isty volocsky elektorat a Harabin nepostupil do druheho kola.
– pocas oslav SNP v Banskej Bystrici ked bol ucasny aj min. obrany ruskej federacie Šojgu vyvesil Kotleba na radnici ciernu zastavu a vyhlasil do medii ze SNP je ciernym dnom v historii Slovenska. Zname su vyjadrenia predstavitelov LSNS o obhajobe nacistickeho rezimu na Slovensku. Taktiez oblubuju dari vo vyske 1488€.
– zmienene vytiehnutie hlasovacich kariet pri hlasovani o navrateni zlata na Slovensko
– Kotleba sa stretaval s najvacsim liberalom na Slovensku Sulikom kde sa dohadovali, ze Kotleba a LSNS odsaje narodne hlasy, hlavne SNS. Sami to potvrdili v diskusnej relacii.
– urcite ziadny narodovec na Slovensku nemoze organizovat faklove pochody, obhajovat nacistycky rezim pocas 2. sv. vojny a dehonestovat SNP. Zname su aj dalsie ich “prehmaty”.
-vyrok predstavitela “krestanskej” LSNS Mazureka:
“A hlavne, ja nie som kresťan a kresťanstvo považujem za príčinu väčšiny zla v Európe… A kresťanstvo nepovažujem za európske… Je mi z neho zle… Ja som sa nechal vypisat z cirkvi”
– Kotleba a cela LSNS je presne ako to pomenoval p. V.K. a teda sabesgojim. Z historickeho hladiska ich mozeme nazvat gardisti.

Kazdopadne dakujem panu V.K. za vsetko co pre nas robi. Podava informacie a dava ich do suvislosti. Precital som obe jeho knihy. Zo strany pana V.K. je tato cinnost velka obeta, pretoze za to co robi bude mat vzdy vela nepriatelov a Slnieckari po nom pojdu.

Tu pan Blaha presne vysvetluje o co ide pri obvineni p. Fica: https://youtu.be/9HCig12BSbM

Kedze Slniecka besneju Fico robi presne co ma na zachranu naroda.

Antonín Körber
Návštěvník
Antonín Körber

A je to konečně venku……Havla objevila a dosadila na presidenta KGB…no,to se asi už připravovalo,když byl náš Gavól ve vězení jenom naoko…..no,svědků je také dost….

mickey21
Návštěvník
mickey21

Mam pocit, ze Kotlebovci nehlasovali za prichod zlata, lebo je to zjavne akt pripojenia sa k americkemu planu, namiesto bruselskeho a oni nechcu ani jeden, zatial mi to vychadza takto….

Mario
Návštěvník
Mario

Pre mna to, ze na druhy krat to preslo parlamentom v SK nie je nepochopitelne. Medzimorie je zivy projekt a vsetky krajiny buduceho medzimoria okrem Slovenska maju uz zlato doma.
Co je podivne , ze den po hlasovani v Presove vybuchol panelak a v spravach 2 x zdoraznili cas vybuchu 12:10.
Fico dostal prvy odkaz cez naku(ako ste pisali spojito s Babisom). Chcem verit ze vcerajsie nestastie je izolovany jav.

miki
Návštěvník
miki

Chcel by som sa opýtať admina o správnosti môjho názoru. Tzv. železná opona bola vlastne dohoda medzi Halachou a domom Sion? To znamená, že všetci pôsobiaci na západe ako letci RAF boli tým pádom nepohodlní kvôli zachovaniu čistoty systému a prípadnému rozvratu? A nakoniec v rokoch 64 až 68 sa jednalo o prienik sionu, ktoré neskor od 77 viedlo k akejsi dohode a vytvorení dvoch táborov kde v tom jednom sa pracovalo na demontáži socializmu? ďakujem.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Jen mi neni jasne, proc zidaci trestaji pouze Slovensko, zatimco Polsko a ostatni zeme dostali sve zlato, jak se zda, bez problemu a vyhruzek.

solium
Návštěvník
solium

V UK je stále veľa Poliakov, naviac, v samotnom PL veľa Chasidov, tuším preto. Zrejme dohoda medzi Z a z…

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

Přátelé,
mně těší,že na stránky AE chodí naši bratři a sestry ze Slovenska.
Alespoň zde jsme spolu a radíme se.
Je to dobrý pocit,že se nikomu nepodařilo nás rozeštvat a proto muselo být tenkrát sáhnuto k jinému opatření,které nás vnějškově násilně a kriminálně rozdělilo.
Vnitřně nás však nerozdělí nic.

anonymka
Návštěvník
anonymka

pražská vlaštovka
Zaplať Bůh, že bratři Slováci tak moc prahli po svobodě, že se osamostatnili, jak jen to bylo možné. Při naší české beránčí povaze, by jsme tenhle nedobrovolně získaný přívažek k českým zemím dotovali ještě dnes. je fajn, že Slováci mají za presidentku ženskou a my ne, je fajn, že ta jejich ženská je je poskok Soroše, a náš Zeman ne, je fajn, že Slováci mají Euro a my ne, je fajn, že na Slovensku je značná nezaměstnanost a u nás ne. U mě je fajn, že Slováci jsou tam, kde jsou a nejsme už s nimi ve federaci.

babajasvaga
Návštěvník
babajasvaga

anonymka Pros 7, 2019 2:32

Mluví z vás hnus tfujtajbl!!!!!!!!!! Jen nemocná mysl može napsat takovou debylitu.
Nezapomeňte podat protest že je po b tvrdé y, jakej debyl takové y.
———-
Máme velmi rádi Slovensko a také Slováky myšleno vlastence.

Dusan
Návštěvník
Dusan

Nazdar impulzaku.tie kraviny mas z impulzovic krabicky?tej vasej ostudy tam mate dost dokonca svetoveho formatu tak sa svejku nepovysuj lebo klauni ako ty ziju v iluzii a hlavne klames sam seba.nie,ty nie si ani lepsi,nezijes v lepsej krajine ani nic podobneho.mozno je to genetika :cesi su najmenej slovania zo slovanou.ty osobne patris dalej na zapad

solium
Návštěvník
solium

Prazaci či stredočeši vždy tiahli ku germanom, zrejme gény nepustia…a to mám i ČR občianstvo!

masterful servant
Návštěvník
masterful servant

Nepovažujem za náhodu, že aj za úspešným stíhaním Mazureka, aj za snahou dostať Fica do basy stojí jeden a ten istý špeciálny /rozumejte/ fašistický prokurátor Tomáš Honz. Ako inak – židovského pôvodu. Tak ako údajný “súdny znalec” v Mazurekovej kauze Max Steuer. Aj predseda advokátskej komory Tomáš Borec ,ktorý ešte ako minister spravodlivosti druhej Ficovej vlády sprísnil tresty za ublíženie LGBTI, je maďarský žid. A nepochybujem,že urobí všetko pre vylúčenie svojho bývalého šéfa.

Peter Krumpál
Návštěvník
Peter Krumpál

Fico ohlásil vrátenie zlata – odpoveď prišla okamžite.