Operaci “Stop Anofert!” řídí z Bruselu přímo operativa George Sorose, cílem je...

Operaci “Stop Anofert!” řídí z Bruselu přímo operativa George Sorose, cílem je zastavit kontrakty na dodávky amerických zbraní do ČR a dostavbu Temelína americkými firmami! V pozadí plánu na svržení vlády stojí v ČR kádr, který vystudoval v Budapešti a nedávno byl v Berlíně zvolen do představenstva správní rady Transparency International! Jakmile Andrej Babiš podal ruku Donaldu Trumpovi, bylo v Berlíně rozhodnuto skočit po krku Agrofertu a vyžadovat vrácení dotací za několik let zpětně!

Operaci “Stop Anofert!” řídí z Bruselu přímo operativa George Sorose, cílem je zastavit kontrakty na dodávky amerických zbraní do ČR a dostavbu Temelína americkými firmami! V pozadí plánu na svržení vlády stojí v ČR kádr, který vystudoval v Budapešti a nedávno byl v Berlíně zvolen do představenstva správní rady Transparency International! Jakmile Andrej Babiš podal ruku Donaldu Trumpovi, bylo v Berlíně rozhodnuto skočit po krku Agrofertu a vyžadovat vrácení dotací za několik let zpětně!

Českou protektorátní republikou již od rána otřásá skandál. Evropské úřady oznámily, že premiér Andrej Babiš je ve střetu zájmů, a to již od roku 2017, kdy vyhrál volby do poslanecké sněmovny a stal se premiérem. Přestože společnost Agrofert převedl do svěřenského fondu, podle Evropské komise to nic nevyřešilo, protože Andrej Babiš jako premiér může nadále rozhodovat o státních rozpočtech a rozpočtových kapitolách, včetně působení na ministerstva, která schvalují evropské dotace.

Agrofert proto má prý všechny evropské dotace vrátit, a to zpětně až do roku 2017. Premiér Andrej Babiš na to dnes reagoval [1], že nic se vracet nebude, protože dotace byly čerpány v souladu s českými zákony a evropskými směrnicemi. Ve hře je i žaloba Agrofertu u WTO na Evropskou komisi a arbitráž proti EU u arbitrážních komor v Ženevě a v New Yorku. To jsou interní informace, které exkluzivně získala v posledních hodinách naše redakce.

Andrej Babiš a dotace pro Agrofert.

Nebudeme teď řešit Andreje Babiše a jeho impérium, protože je to všechno naprostá komedie. O tom, že Andrej Babiš má vliv na dotace, věděly evropské orgány nikoliv v poslední době, ale minimálně posledních 15 let, kdy Babišovi lidé obsadili jednotlivá ministerstva v ČR dávno předtím, než Andrej Babiš vstoupil do politiky.

Snad si někdo nemyslí, že Agrofert začal čerpat dotace v roce 2017 a v době po ustanovení nové vlády? Agrofert je napojený na mamutí evropské dotace již od roku 2004, kdy ČR začala čerpat dotace po vstupu do EU a nikomu to nevadilo. Andrej Babiš totiž jel globální eurobusiness a politiku EU, a tím to bylo dáno. Jenže, po nástupu do politiky začal jít na ruku Američanům a neoconům z Pentagonu a Kongresu. A tím si zadělal na dnešní malér.

Petra Nečase sestřelili plukovníci, Andreje Babiše mohou sundat studenti ze Sórošovy školy

To, co donedávna nikomu nevadilo, je dnes pro Brusel nepřekročitelný problém a chce po Agrofertu peníze vrátit. Je to něco podobného, jako kdyby někdo řekl, že Babiš mohl čerpat dotace jen tak dlouho, dokud nezačal vrtat Berlínu do politiky a do plánu Německa na globalistický projekt Východ – Západ. Jen si vzpomeňte, jak Babišův ministr obrany Martin Stropnický se před Američany ukláněl tak hluboce, až si vysloužil místo velvyslance v Izraeli.

Jen si vzpomeňte na vydání Jevgenije Nikulina do USA vloni na jaře [2], všechno ve prospěch Američanů. Jenže letos v zimě přišla poslední kapka. Andrej Babiš přijel do Izraele, nasadil si na hlavu jarmulku, přijal halachu a slib ochrany Izraele [3] a vzápětí dostal pozvánku k Donaldu Trumpovi do Bílého domu. A to byla pro Berlín a Brusel poslední kapka. Protektorátní Praha se vzbouřila Berlínu a navazuje vztahy s USA, za zády Berlína.

David Ondráčka, šéf české Transparency International.

Odvetu proti Babišovi řídí kádr George Sorose a jeho student David Ondráčka [4], šéf české pobočky Transparency International. David Ondráčka studoval na Středoevropské univerzitě George Sorose v Budapešti, předtím studoval na další škole George Sorose, New York University, kterou sponzoruje a dotuje tento původem maďarský židovský finančník. Jako vrcholem řídícího procesu proti Andreji Babišovi byla událost v roce 2017, kdy Transparency International, což je Sórošův anti-korupční projekt, na sjezdu v Berlíně dosadila Davida Ondráčku do představenstva celé nadnárodní Transparency International. Toto povýšení bylo nezbytné k tomu, aby česká divize Transparency dostala přístup k materiálům, které pomohou svrhnout Babišovu vládu. A šance je teď vysoká. Proč?

Nejlepší čas na položení vlády díky katastrofálnímu výsledku ČSSD v eurovolbách

Protože je ideální čas na pád vlády. V evropských volbách skončila ČSSD katastrofálně a ve straně sílí tlaky na odchod z vlády. Když teď se to správně zmanažuje, tak vláda Andreje Babiše padne. ČSSD totiž bude jen těžko obhajovat před voliči setrvání ve vládě s premiérem, kterého za pomoci Sórošovy Transparency nakonec Evropská komise obvinila z toho, že neoprávněně čerpal dotace z EU, a že ČR má tyto dotace vrátit do pokladny EU. Andrej Babiš v tom vidí spiknutí, a není daleko od pravdy, viz. David Ondráčka a jeho napojení na George Sorose, takže nebude ustupovat. Pro ČSSD to bude ale zoufalá situace, bude to neudržitelné. Situace může dospět do stavu, kdy ČSSD už nebude moci ve vládě setrvat, bude toho moc na zbývající voliče ČSSD. Pokud ČSSD neodejde z vlády, ztratí poslední zbytky voličů.

Středoevropská univerzita George Sorose.

Znovu se tak ukazuje, že jsme v redakci měli pravdu, když jsme po volbách 2017 apelovali na politické strany, včetně na hnutí ANO, aby radikálně zasáhlo proti neziskovému sektoru v ČR financovanému ze zahraničí. Nyní se ukazuje, že rozvracení vlády je řízeno ani ne tak z Bruselu, jako spíš z Londýna a lidmi napojenými na Středoevropskou univerzitu, New York University a George Sorose.

Tolikrát jsme upozorňovali, že cizí kapitál, který teče do neziskovek v ČR, je kapitálem pro ovlivňování politiky v ČR. Proč dosud v ČR neexistuje obdoba zákona FARA jako v USA, kde zahraniční agenti a zahraniční investoři, kteří sypou peníze do neziskových projektů, musí být registrováni jako cizí agenti? Toto je třeba urychleně řešit! Přesně jako teď chtějí sestřelit Babiše, tak stejně sestřelili Petra Nečase v roce 2013. Jenže tehdy za tím stáli Američané a neoconi, za útokem proti Babišovi stojí globalisté. Těm vadí americké zbrojní zakázky v ČR, dostavba Temelína americkým Westinghousem, která je na spadnutí a příklon Prahy k USA ve většině postojů zahraniční politiky.

Nejen o tomto vývoji události budeme hovořit dnes od 19:00 hodin na Svobodném vysílači CS. Probereme aktuální události a kauzy a rovněž rozpleteme jeden hoax, který se v poslední době šíří po českém internetu. Sami uvidíte, jak moc Aeronet někomu vadí, že někomu není zatěžko vyrábět lži, pomluvy a dokonce sepisovat vyděračské emaily.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Josef
Návštěvník
Josef

….za útokem proti Babišovi stojí globalisté. Těm vadí americké zbrojní zakázky v ČR, dostavba Temelína americkým Westinghousem. V clanku je dosti “protichudnych” tvrzeni, ktere vubec nepasuji do sebe.

Hruška
Návštěvník
Hruška

Nechci vám do toho mluvit, ale do jisté míry on Bureš nje proti amis aškenázi, které vy nazýváte neokoni, naopak berlín je poskok amis neokonů. Jinak řečeno pravdu máte v jednom, Bureš si zadělal na průser, když
navštívil amerického superpresidenta super ariju Donalda Trumpa, to ano on také jde proti statdeep jak to nyzývají na západě či-li proti aškenázi židohůnům. A v tom je ten celý problém amis aškenázi(šelma) stojí za t,zv, flichtlingskrise a je to vlastně armáda šelmy. To pro začátek stačí ostatní stejně nejste schopni pochopit.
Učte se cizí řeči, hlavně němčinu pak pochopíte co se píše v německu a to co jste tu psali o tom videu Rammstein je z velké části nesmysl není to jak vy píšete programovací video to jen dokazuje jak málo víte, ale oznamovací, to dobře pochopili v německu aškenázi židohůni a zakázali to, a v rámci toho amishůre jak psali
na západě provedla v Izraeli ten megaritual.

anonym
Návštěvník
anonym

Hruška
Tak tak koukám, že vám z těch židů taky hrabe. jenom jste zapomněl na maličkost, proč ty aškenázy, tedy evropští židé v té Americe dneska jsou a že jejich jediným cílem, je mít po dvou tisících letech pogromů vlastní stát a bezpečnost v zemích kde žijí.
Možná, když by jste se vyjadřoval trochu kultivovaněji, by vám člověk i více porozuměl, je vidět, že vás něco děsí.
https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/507619-v-gaze-vylepsili-zapalne-balony-jednim-zazehnou-hned-nekolik-pozaru-pustosicich-izrael.html

Jan Hofírek
Návštěvník
Jan Hofírek

Braňme demokracii proti liberálně-demokratickým deviantům! https://kniznirecenzeetc.blogspot.com/2019/06/vzpoura-deviantu.html

Hruška
Návštěvník
Hruška

Perfekt, korekt. Toto Kašpárkovo divadlo se odehrává i v ostatních státech V4 nejen v Česku a jak pozoruji zkouší to i proti Měkkému Puťkovi zavést. Je vidět, že soudruzi aškenázi židohůni už chtějí nastoupit k té absolutní světovládě.

J.W.
Návštěvník
J.W.

Operace „stop Anofert!“ neboli „český Majdan“ nesmí projít – podepište petici na podporu ministryně spravedlnosti Marie Benešové: https://www.petice24.com/podporujeme_ministryni_marii_benesovou

Petr
Návštěvník
Petr

“Proč dosud v ČR neexistuje obdoba zákona FARA jako v USA, kde zahraniční agenti a zahraniční investoři, kteří sypou peníze do neziskových projektů, musí být registrováni jako cizí agenti? ”
Protože VŠICHNI ti “zákonodárci” jsou napojeni na zahraniční kapitál. Všichni jsou zahraniční agenti!!!
Těm už dávno nejde o české zájmy!!!!!

Josef
Návštěvník
Josef

Vždyť Babiš podporoval Sorose, zval do Prahy Středoevropskou univerzitu George Sorose a babišovka Jourová byla se Sorosem jedna ruka!

Maďarský europoslanec György Hölvényi se v únoru 2019 dotazoval Evropské komise, proč tak často jedná s George Sorosem? O čem jednali? Podle oficiálního kalendáře v uplynulých čtyřech letech měl George Soros minmálně 15 setkání tváří v tvář s předsedou, místopředsedy a komisaři Evropské komise. Lobbisté ze Sorosovy nevládky Open Society minimálně 49 setkání s vrcholnými představiteli EK.
Komisařka Věra Jourová přijala George Sorose k jednání tváří v tvář 11. června 2015, 26. dubna 2017 a 9. listopadu 2017.
http://www.europarl.europa.eu/doceo/document/E-8-2019-000431_EN.html

obranaustavy
Návštěvník
obranaustavy

prejavy korporatneho fasizmu v prAXI
https://www.youtube.com/watch?v=b90uKYqiyjA

nasa alebo skor europska policia sa zacina otvorene spravat ako ta americka, obchodne zaujmy ako to spravne oznamil agent Kiska musia byt nadradene ludskym

media programuju ludi ze je spravne hoc aj popravit niekoho kto pobehuje s nozom ale uz len podla momentalnych informacii nehorozoval nikoho iba samotneho policajta na risskej financnej sprave kolonie Slovensko

a kedze bude cim dalej viac ludi brat spravodlivost do svojich ruk budu sa mnozit aj popravy, ale nas zaujimaju len tie minule genocidy krore nam tlacia do hlav kazdy tyzden aby odvratili pozoronost, co sa deje teraz je len cista demokracia a komu sa nepaci moze ratat s popravou, avsak nie podla clanku medzinarodnej konvencie o genocide kde ide o priamu likvidaciu, ale o likvidacu kde je clovek uvedeny do takych podmienok ze nez ho rozstrielaju na sracky sa radsej sam poboda nozom

na vacsinu verejnosti zaposobi propaganda medii ze to bol nebezpecny maniak a rezim ho dokaze urobit z hocikoho, neustavnost a vlastizrada sa neriesi vo volbach a kym sa to aspon neprijme za fakt nikam s a nepohneme, navyse ked media naprogramovali ludi ze okrem “demokratickych” volieb ostava uz len terorizmus, sebazachova nie je terorizmus a navyse, ked si to uvedom vacisa cast ludi su aj menej zufale sposoby, ak nie dostanu nas ako narod po castiach a kazdy zahynie sam v osamleom zufalom boji ako anonymny prasivy pes, ktoreho ak nei policia popravia aj media

obranaustavy
Návštěvník
obranaustavy

slovensko bude slusne vtedy ked sa vystrielaju vsetci zobraci a vydedenci, teda ti kotrym sa nepaci demokracia zalozena na hlasovani peniazmi

slusny clovek predsa nemoze byt chudobny alebo nemocny alebo inak neuzitocny, len blazon alebo lenivy a neschopny clovek sa ma zle

ustava sluzi na to aby ludia ktori nemaju rovnake moznosti mali splmnene zkladane ludske poziadavky a kto si to chce vyprosovat vo volbach od uzurpatorov moci sa docka skor ci neskor popravy, ak teda sam niekoho nepopravi, to je stav obcianskej vojny

keby ti policajni pistolnici lapali v uliciach vlastizradcov takymto stylom tak ryslo a razantne aby odvratili o odcinili co posrali a zabranili aj obcianskej vojne, to by som pochopil, lebo to je verejny zaujem nie likvidacia obeti rezimu

obranaustavy
Návštěvník
obranaustavy

https://spravy.pravda.sk/regiony/clanok/516051-strelba-v-areali-byvalej-zts-v-dubnici-mrtvy-a-zraneny/

dalsi pripad, samozrejme ze strielal naruseny clovek a zase sa pokusil sam zabit, keby tolko cti mali nasi fiktivni zastupcovia v parlamente sa odstrelit este by sme im aj vzdali uctu a neisrili hoaxy ze su naruseni

aj migranti vrazdia len prteo lebo su naruseni, zvlastne ze za minuleho rezimu ludia kvoli peniazom alebo praci alebo podnikaniu nestrielali a strielat budu aj za ovela zdanlivo mensie priciny

cely sytem systemovo produkuje masovo narusenych ludi takze to zase len vyhovuje najnarusenejsim ktori zavedu este totalitnejsie riadernie spolocnosti, riesit priciny to je posledne co tato spolocnopst potrebuje, potrebne je priciny vyrabat

spickova konfromtacia fiktivnej prezidentky zaniknuteho statu, policia je v pozore citi ze neam argumenty:
https://www.youtube.com/watch?v=bz7XrFpwCKI

no a po terorizme a migracii je pocasie ta najdokonalejsia pricina, aj nova fiktivna prezidentka slovenska hned podla prikazov zo zahranicia deklarovala vojnu proti pocasiu ktoreho kolapas podobne ako dvojiciek je riadeny, vrazd a samovrazd zakonite v takom satanistickom system moze len pribudat

konzerva
Návštěvník
konzerva
OSVČ
Návštěvník
OSVČ

Andy pocítí na vlastní kůži, jaký to je, když mu na firmu zakleknou financové. Vloni mohl osekat NGO, teď se mu nekonání prodraží.
Soc. dem. je v řiti už dávno, to je účet za multikulti, feminizování, vlezDoPr samoživitelkám a hnědočechům. Jejich ministr vnitra vyhrožuje voličům sledováním na inetu, 2. jejich exministr chtěl diskvalifikovat Ortela a třetí se předvádí v duhovým průvodu. Teď se jim to vrací jako bumerang.

Karel Votruba
Návštěvník
Karel Votruba

Pokud chtějí zabránit proniknutí zločinců z USA prostřednictvím Westinghouse do naší země a zabránit nákupu amerického šrotu, tak bychom je měli podporovat. Proč bychom měli podporovat ekonomiku amerických zločinců?

Hruška
Návštěvník
Hruška

Pane Votruba kdyby to byla pravda tak by Bureš neměl tak obrovskou podporu národa, je to lež
tady jse o to, že on se vlastně spolčil ač sám aškenázi s americkým superpresidentem super arijou Donaldem Trumpem proti aškenázium a snaží se jim překazit jejich zločinné plány s flichtlingi zničení Evropy, nejde jen o bílou rasu jak pár blbců tvrdí jde o celou kompletní Evropu.