Operace “Valland” byla spuštěna jen 3 týdny poté, co výzkumné letadlo NASA...

Operace “Valland” byla spuštěna jen 3 týdny poté, co výzkumné letadlo NASA vyděsilo obyvatele Kalifornie, když v nízké výšce létalo cik-cak nad tektonickým zlomem San Andreas! Lidé v panice vybíhali z domů a nevěděli, co se děje, protože stroj NASA létal opravdu nízko a něco mapoval a nasával ze vzduchu! Velké zemětřesení je podle všeho opravdu blízko a vláda Donalda Trumpa musí začít přijímat opatření pro zajištění budoucnosti americké populace! Zájem o koupi Grónska je opravdu šokem i pro americkou alternativu!

Operace “Valland” byla spuštěna jen 3 týdny poté, co výzkumné letadlo NASA vyděsilo obyvatele Kalifornie, když v nízké výšce létalo cik-cak nad tektonickým zlomem San Andreas! Lidé v panice vybíhali z domů a nevěděli, co se děje, protože stroj NASA létal opravdu nízko a něco mapoval a nasával ze vzduchu! Velké zemětřesení je podle všeho opravdu blízko a vláda Donalda Trumpa musí začít přijímat opatření pro zajištění budoucnosti americké populace! Zájem o koupi Grónska je opravdu šokem i pro americkou alternativu!

Rozodnutí amerického prezidenta Donalda Trumpa odkoupit Grónsko od Dánska má další a důležité pokračování. Na americké alternativě se o víkendu řešilo, proč Donald Trump zahájil tuto operaci právě teď, když o myšlence odkoupit Grónsko hovořil již v roce 2016 a dokonce v soukromých rozhovorech již mnohem dříve. A hlavním impulzem pro publikování této myšlenky veřejně mohla být událost z Kalifornie koncem minulého měsíce. Americká média totiž již 23. července oznámila, že zpravodajské stanice, televizní štáby a hlavně policie dostává informace od vyděšených obyvatel Kalifornie, že nad jejich městy krouží a kličkuje dopravní letadlo [1], které dělá obrovský rámus, letí ve výšce několika stovek metrů nad zemí a lidé nevědí, jestli nejde o únos letadla nějakým útočníkem, protože takto přece dopravní letadla nelétají.

Toto letadlo vyděsilo obyvatele Kalifornie. DC-8 NASA817.

Jenže největší povyk nastal až poté, co americká média a odborníci na letectví přinesli informace, co je to za letadlo a jakou letovou trajektorii opisuje z dat podle letového záznamníku. A šok to byl ještě větší. Ukázalo se totiž, že jde o stroj DC-8 s registrací NASA817 a stroj podle letového záznamu kličkoval cik-cak nad celým tektonickým zlomem San Andreas [2]. Lidé zůstali v šoku a v následujících dnes se strhla horečka v realitních kancelářích. Američané začali prodávat své domy a hodlají zmizet z Kalifornie.

Výzkumné letadlo NASA totiž létalo tak nízko proto, že do umístěných lapačů a senzorů na trupu letadla nasávalo vzduch nad zlomem San Andreas. NASA později veřejnost “uklidnila”, že sbírá data o obsahu prvků v kouři z lesních požárů, není prý důvod k panice. NASA tím ale pouze přilila olej do ohně, protože právě ty požáry vznikají v okolí zlomu San Andreas v poslední době samovolně a za naprosto bizarních okolností.

Lidé vybíhali z domů a nevěděli, co se děje. Burácející DC-8 z NASA létal nad baráky tam a zpátky nad zlomem San Andreas

Pod celou Kalifornií totiž roste v podzemí obrovská sopka, tzv. supervulkán. Na planetě Zemi byly supervulkány na konci druhohor, kdy tyto sopky formovaly povrchy kontinentů, ovšem pod zlomem San Andreas roste nový supervulkán, který by mohl zničit nejen Spojené státy, Kanadu a Mexiko, ale v podstatě by ovlivnil klima na celé naší planetě. Předpokládaný model exploze supervulkánu by měl být ovlivněn Tichým oceánem.

Po explozi supervulkánu by došlo k sesuvu americké desky, k jejímu rozlomení a podle modelů by až 40% USA zatopila slaná voda z Pacifiku. Samotný supervulkán by vytvořil izolovaný sopečný ostrov obklopený vodami Tichého oceánu, který by se zakousl do dnešního území USA a severní části Mexika. Místní obyvatelé v Kalifornii nepamatují situaci, že by letadlo NASA za bílého dne létalo tak nízko s takovým rachotem a rámusem a děsilo lidi.

Letová trajektorie stroje DC-8 NASA 817 nad tektonickým zlomem San Andreas.

Tyto sběry plynů vycházejících z tektonického zlomu San Andreas se shromažďují pravidelně, ale výhradně pomocí malých jednomotorových letadel, na které jsou místní lidé zvyklí. Ovšem ve chvíli, kdy jim nad hlavami začne kroužit 4-motorový proudový dopravní letoun, tak to mění situaci. Situace je podle všeho vážná, protože dosud zlom San Andreas zkoumal pouze Americký národní úřad pro geologický výzkum (USGS).

Ovšem zapojení NASA do sledování tektonického zlomu San Andreas vyvolává obavy, a to z toho důvodu, že NASA je obvykle volána tam, kde jiné americké úřady narazí na neznámé a neprozkoumané jevy, se kterými nemají vládní organizace žádné zkušenosti. Špičkové vybavení NASA tak má zřejmě za úkol vyhodnotit v atmosféře vzácné prvky jako radon nebo xenon, ze kterých by bylo možné určit, kolik času ještě zbývá do chvíle, než dojde k masivnímu zemětřesení, které by mohlo otevřít jícen podzemního supervulkánu.

V Kalifornii se záhadně rozpouští asfalt i během nocí, ráno lidé nacházejí na parkovištích auta zapadlá do ztuhlého asfaltu, neznámý fenomén už zkoumá i NASA. Hlavním podezřelým jsou mikrovlny, ale odkud?

No, a co se stalo poté? Prakticky o necelý měsíc později americký prezident vypouští informaci, že americká vláda má zájem o odkup Grónska od dánského království. Nejprve si novináři mysleli, že je to tak šílený nápad, že to možná je od Trumpa jenom vtip, ale záhy se ukázalo, že americký prezident opravdu pověřil ministerstvo zahraničí zahájením konzultací na toto téma. Je to myšleno naprosto vážně a navíc s veškerou razancí.

Mapování zlomu San Andreas

Podle Alexe Jonese dostal Bílý dům na stůl poznatky o vzorcích, které letadlo NASA nasbíralo nad zlomem San Andreas a výsledky jsou jasné, USA už nezbývá moc času. Spojené státy budou v blízké době čelit klimatickým a posléze i seismologickým změnám, které povedou k evakuaci amerického obyvatelstva přesně podle vize Marie Orsistch z nacistické okultní organizace Vril, která předpověděla anexi Grónska americkou armádou poté, co v USA dojde k hladomoru a kataklyzmatické události. Jenže stroj NASA byl spatřen i nad Montanou, kde obyvatelé rovněž hlásí podivné roztékání asfaltu a rozpálené cesty během nocí.

Alex Jones měl minulý týden ve svém pořadu na telefonu zajímavého tippera, který mu hlásil situaci z Kalifornie, že místní požáry jsou falešně a podvodně svalovány na turisty a kempery, ale ve skutečnosti je to prý úplně jinak. Byl na vlastní oči svědkem při své cestě náklaďákem ze stavby přes San Bernardino, jak ze země podél cesty něco stoupá, kouř a dým. Myslel si, že někdo rozdělal oheň na silnici, ale při pohledu blíže zjistil, že asfalt je úplně rozteklý, ne rozměklý, ale úplně kapalný jako voda, a vedou z něho koleje aut, které tím projely.

Stroj NASA sbírá data i v Montaně.

Okolo byla spálená a shořelá tráva, oheň se ale nerozšířil, protože vedle  u silnice za travnatou plochou byl betonem zpevněný svah. Kdyby ten svah tam nebyl, už by prý v televizi běželo, že nějaký kemper způsobil požár v San Bernardinu. Podle jeho názoru situace už americké geologické službě přerůstá přes hlavu, a proto přivolali na pomoc “kovboje” z NASA, kteří na sběr vzorků plynů ze vzduchu použili obrovský letoun DC-8, aby zjistili, co tohle všechno má znamenat.

Americký úřad pro geologický průzkum si už neví rady, na pomoc přivolal experty z NASA

Situace totiž nemá logického vysvětlení, protože rozteklé a kouřící asfalty, které zapalují trávu a způsobují požáry, nemůžou podle geologů mít přímou souvislost s vulkanickou činností, to by muselo dojít k erupci a o tom by každý věděl, a ani by na to nepotřeboval experty. Americké silnice jsou stavěny z betonu, ale asfalt se používá na parkoviště, menší silnice a odpočívadla.

Ovšem podivné události postihují hlavně asfaltové povrchy, které jsou dimenzované tepelně tak, aby vydržely přímý sluneční svit a teploty až do 120 stupňů Celsia v přepočtu. Asfalt může změknout, že se do něho dělají otisky pneumatik, ale nemůže zkapalnět do vodnatého a kapalného skupenství, to vyžaduje obrovské teploty nad 400 stupňů Celsia. Kde by se tam ale vzaly? Jenže lidé hlásí situace jako z hororu, kdy ráno přijdou k autu, a to je zapadlé v asfaltu, který se zázrakem roztekl v noci, kdy nesvítí Slunce.

Tektonický zlom San Andreas.

To by potom ukazovalo na dosud neznámý fenomén, se kterým si americký úřad pro geologii neví rady a potřebuje pomoc NASA. Nejde snad o mikrovlny z kosmu? Mikrovlnné svazky by opravdu mohly asfalt rozpustit, ovšem odkud ty mikrovlny přichází? Z kosmu nebo z podzemí? Je vůbec možné, aby nějaká geologická činnost pod povrchem země generovala mikrovlnné emise? Nasazení letadla NASA nad tektonickým zlomem San Andreas dává tušit, že USA čelí neznámým geologickým nebo atmosférickým jevům a nikdo neví, co to způsobuje. Na pomoc tam musela přijít NASA.

V Kalifornii je podél zlomu San Andreas řada jaderných elektráren

Riziko je obrovské, protože podél zlomu San Andreas stojí celá řada amerických jaderných elektráren. Pokud by došlo k velké události, Černobyl by v porovnání s tím byl bezvýznamnou záležitostí. Donald Trump svým oznámením o úmyslu koupit Grónsko možná vyvolal úsměv na tváři tupých novinářů z mainstreamu, ale na druhé straně vyděsil geology, klimatology a lidi, kteří se zajímají o historii a historické předpovědi událostí, které mají nastat. Všechny kroky americké vlády teď budou směřovat k tomu, aby byly zajištěny prostředky pro případ krizového řízení v budoucnu, pokud se ukáže, že Spojené státy opravdu podle iterace Kapitoly VI budou čelit kataklyzmatické události blíže neurčeného a dost možná i neznámého jevu.

Jaderné elektrárny v Kalifornii.

Bez zjevných příčin roztékající se asfalty přes noc v oblasti, kde se nachází hluboko pod povrchem druhohorní supervulkán, určitě vyvolávají důvody k tomu, aby prezident dopředu hledal náhradní plány a krizová řešení. Grónsko je logická volba, je to země nikoho (Dánsko v očích Američanů není nic) a díky ledovci bude tato země mít i v budoucnu, až bude Země spálenou planetou, dostatečné zásoby pitné vody z tisíců sladkovodních jezer, které po roztálém ledovci zůstanou. Ten plán je děsivý: Dnes vládne světu petrodollar, v budoucnu to může být waterdollar. Kdo bude disponovat největším ledovcem na světě, tedy s výjimkou Antarktidy, bude kontrolovat situaci.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
blbecek
Návštěvník
blbecek

poprosim. kde mozem kupit knihu ci knihy od VK? diky

Juan
Návštěvník
Juan

Autá zapadnute v asfalte a zase nik neurobil foto… Tí ľudia asi nenosia mobily…

quiker
Návštěvník
quiker

vraj rusom staci jedna dobre mierena bomba priamo do kaldery yellowstone a maju postarené

Teodor
Návštěvník
Teodor

Za to vsechno muze jen Putin. SSA mu nechteji vratit Kalifornii a tak v noci roztavi asfalt aby auta nemohla jezdit.

Jana
Návštěvník
Jana

…”Národní ústav pro výzkum vesmíru (INPE) v zemi od čtvrtka identifikoval 9507 nových požárů, většinu z nich v Amazonii. “… Taky to tam řeší ústav pro výzkum vesmíru…
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/pralesy-v-amazonii-nekontrolovane-hori-sao-paulo-zahalil-dym-40293841

Marek
Návštěvník
Marek

Myslím si, že záměrně a plánovaně vyrábí supervulkán a používají k tomu HAARP a podobný hovadiny, ty záhadný jevy od mikrvln jsou z toho. Snaží se ten vulkán vyprovokovat, rozpálit. Oni to nezkoumaj proboha, oni to vyrábějí.

Wenger
Návštěvník
Wenger

To lietadlo NASA tam bolo zámerne, aby dosiahlo to, čo dosiahlo. Trump tiež robí, čo robí, aby vyvolal presne takéto reakcie, ako sa píše v článku. V skutočnosti nejde o žiaden supervulkán, ale na pozadí sa rozohráva iná hra o iné územia. Celá táto akcia má byť jedným z mnohých podobných spúšťačov udalostí, ktoré nastanú, ale v úplne inom slede a v úplne iných súvislostiach. Zámer sa podaril. Ľudia sú vydesení a nikto neverí nikomu :). Pánovi VK som už nie raz písal, že ak nepoznáte skutočné dejiny, nedokážete robiť správne uzávery. Súčasne platné dejiny boli napísané cca. pred 200 – 300 rokmi. Všetko je inak 🙂

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Na tomto DC-8-72 jsem pracoval jako manazer a stress engineer v jednom pred 30 lety, u kontraktni spolecnosti Northrop pro NASA Ames, Moffett Field, California. Podvodny OZONE program, vselijake modifikace, NASA vyvoleni si letali po celem svete ve snaze dokazat zpitym gojimum ze umrou, ze neni ozon. Jak pak dosly US vlade penize, tak ozonu bylo dost, a po case zacala doba teroristu a extremistu.
Vse je to velky humbug! Jiz v te dobe NASA byla kontrolovana (technicky neschopnymi, zato mentalne pokrivenymi) svobodnymi zednari.
US = Empire of Lies
Pochvalen bud Pan Jezis Kristus, az na veky veku. Amen

pvoda
Návštěvník
pvoda

Povedlo se mi najít video, kde v komentářích přispěvatel zmínil toto výzkumné letadlo, o kterém v článku píše pan VK. A doporučuji všem nejen to video o Yellowstone nadepsané ” Není třeba si dělat starosti”, ale především tu diskuzi pod nim. Většina lidí si je totiž dělá a vnímá to video jako průhledný trik na uklidnění lidí.
Pár perliček té dámy:
Nedělejte si starosti…. ono je to sice supervolcano, ale naposledy bouchlo před 400 tisíci let, a lidstvo je tu jenom 300 tisíc let, a před tím se to stalo asi před 7 miliony let…. láva by naplnila 4 miliony koupališt velikosti toho olympijského…

https://www.youtube.com/watch?v=v0c7wcpJslg

Ještě poznámku, že když jsem zadal Yellowstone activity 2019 tak vypadlo hned několik videí od vládní observatoře, kde ani pod jedním nebyla otevřena možnost komentářů. Divné. V jednom pan neslaný nemastný tvrdí, že aktivita je normální a ukazuje nějaké grafy.

.lak
Návštěvník
.lak

Kaldera je prý mnohem větší než si mysleli a měřili komoru.
Mlátí se diplomy o hlavy.

pvoda
Návštěvník
pvoda

V jednom z videí se říká, že v případě erupce yellowstone by došlo ke zničení celého světa, což je totální nesmysl. Prostě magořina.

Teodor
Návštěvník
Teodor

Svet vybuch kaldery v Yelowstone pochopitelne neznici, ale vyvrhve kolem 3000 kubickych kilometru popela a nastane doba ledova, moc plodin neporoste a nastane hladomor.
Yelowstone vybuchuje zhruba po 600 tisicich letech, tato doba je uz prekrocena. Takze muze explodovat zitra nebo az za deset tisic let.
V Yelowstonu jsem byl asi pred 18 lety, ale v te dobe se jeste nic mimoradneho nedelo.

Iva
Návštěvník
Iva

Jak to bude řešit Gréta?

aragoniot
Návštěvník
aragoniot

Gréta sa bude pre zmenu plaviť na plachetnici na severný pól

M.C.
Návštěvník
M.C.

To není zas taková magořina. Severní polokoule by to odskákala určitě.
Země se točí ze západu na východ, největší dávku by chytlo pacifické pobřeží USA a Kanady, severní Pacifik, už teď těžce zápolící s radioaktivitou z Fukušimy, dále je na řadě Japonsko, Rusko a Čína, protože se to bude rozptylovat do šířky, Evropa, Atlantik a následně i USA. Exploze supervulkánu není jednorázová záležitost jako jaderný výbuch, soptit a chrlit sračky to bude několik dní a oblak obletí Zemi několikrát.
Podobná exploze supervulkánu okolo roku 514 vytvořila Sundský průliv mezi Jávou a Sumatrou, způsobila devastaci přírody a tím vyvolala stěhování národů.