Operace ledvin pacienta s nadváhou, oběť dopravní nehody s pohmožděninami a popis...

Operace ledvin pacienta s nadváhou, oběť dopravní nehody s pohmožděninami a popis těla fixou pro mediky na lékařské fakultě s rozpisem údajů! To jsou ve skutečnosti fotografie děsivé očkovací kampaně českého ministerstva zdravotnictví, která balancuje na hraně šíření poplašné zprávy a má za úkol vyděsit neočkované občany natolik, aby se honem rychle běželi naočkovat! V českých nemocnicích přitom leží na JIPkách skoro stejný počet neočkovaných jako očkovaných, takže fakulta ČVUT raději skryla porovnávací tabulku, lidé si prý čísla vysvětlovali politicky chybně! Takže tabulka zmizela!

Operace ledvin pacienta s nadváhou, oběť dopravní nehody s pohmožděninami a popis těla fixou pro mediky na lékařské fakultě s rozpisem údajů! To jsou ve skutečnosti fotografie děsivé očkovací kampaně českého ministerstva zdravotnictví, která balancuje na hraně šíření poplašné zprávy a má za úkol vyděsit neočkované občany natolik, aby se honem rychle běželi naočkovat! V českých nemocnicích přitom leží na JIPkách skoro stejný počet neočkovaných jako očkovaných, takže fakulta ČVUT raději skryla porovnávací tabulku, lidé si prý čísla vysvětlovali politicky chybně! Takže tabulka zmizela!

České ministerstvo zdravotnictví rozjelo úplně novou očkovací mediální kampaň [1] v ceně za 50 milionů korun, která má za úkol vyděsit neočkované občany ČR natolik, aby se postavili do fronty na vakcínu. V následujících dnech a týdnech budou lidé vidět v televizi, na internetu a na sociálních sítích reklamní obrázky s mrtvými lidmi na operačních sálech, přičemž obrázky budou doprovázeny texty o tom, že se jedná o oběti COVID-19, které se kvůli dezinformacím bály vakcín a nedaly se naočkovat.

Několik obrázků již ministerstvo uvolnilo a jak se dalo očekávat, hlavním leit motivem této kampaně je vykreslení informací alternativních médií jako dezinformací, aby se lidé nebáli a nechali se očkovat. A pokud to neudělají, mohou dopadnout jako ty osoby na obrázcích. Jenže, ono to má jednu pikantní dohru. Do redakce se nám dnes ozval zdroj, který nás informoval o původu těchto obrázků, co prý ve skutečnosti některé z nich zachycují, že prý nás a naše čtenáře to bude zajímat.

Ve skutečnosti operace ledvin

První fotografie publikovaná českými médii už v pondělí pochází z operačního sálu a zdravotníci převalují pacienta na bok. Mezi nohama má vývod z močového měchýře. Tato fotografie ovšem nezachycuje covidového pacienta. Jedná se o fotografii pacienta při operaci ledvin. Dokonce na fotografii vidíte, jak lékař pracuje na pacientových zádech v oblasti ledvin.

Vývod z měchýře je typickým znakem těchto operací ledvin, sdělil nám do redakce zdroj, který nás požádal, abychom jeho identitu neodhalovali, ani fakultní nemocnici, ve které pracuje. Proč si ministerstvo vybralo zrovna tuto fotografii pro očkovací kampaň, ze které každý chirurg snadno pozná, o co se jedná, je poněkud zarážející, dodává v emailu náš zdroj.

Oběť dopravní nehody má vyděsit lidi a dohnat k očkování?

A není sám, kdo si pokládá tuto otázku. Použití obrázků z nemocnic je opravdu na hraně lékařské etiky a šíření strachu ze strany vlády balancuje podle názoru našeho právníka na hraně šíření poplašné zprávy. Sice je zjevné, že jde o kampaň, takže nelze si kampaň zaměnit za reálný fakt, ale na straně druhé lidé, kteří se nemohou očkovat, přestože by chtěli, tak ti teď mohou být natolik vyděšení, že se mohou cítit obětí poplašné zprávy. Je třeba si uvědomit, že mnoho lidí má kontraindikace na očkovací látky, takže se nemohou očkovat, i kdyby chtěli. A teď, když uvidí tyto fotografie, že kdo se nenaočkuje, může skončit jako mrtvola na nemocničním sále, tak mohou opravdu dostat strach. A to není všechno.

Oběť dopravní nehody s krvácením do žaludku

Druhá fotografie je ještě větší pecka než ta první. Podle našeho zdroje se jedná o fotografii pacienta po dopravní nehodě, máme si prý všimnout pohmožděnin na ruce. Jednalo se prý o řidiče, který nebyl připoután a při nárazu narazil tělem na volant, což je vidět na ruce, zhmožděnina od věnce volantu. A nejen na ruce.

Řidič si poranil těžce žaludek, na fotografii je vidět drenáž žaludku na odvod krve kvůli krvácení do žaludku, popsal nám fotografii lékař v emailu. Těchto detailů bychom si v redakci nikdy nevšimli a zřejmě nikdo z laické veřejnosti, která nemá lékařské vzdělání a nevěnuje se chirurgii. Není jasné, co má oběť dopravní nehody s poraněním žaludku po nárazu do volantu společného s Covid-19, ale zřejmě ty fotografie vybírali na ministerstvu porotci ze Superstar. To by tomu odpovídalo. A to pořád není všechno.

Tělo pro mediky a evidenční číslo pro transport

Podle našeho zdroje je největším vrcholem třetí fotografie, kde lékař píše fixou data na údajnou mrtvolu člověka, který podlehl COVID-19 proto, že se nenechal očkovat. Podle našeho zdroje se ale jedná o neinfekční a navíc darované tělo k výuce mediků s označením sekce, s datem výdeje těla z lednice a s evidenčním skladovým číslem těla v lednici ve fakultní nemocnici. Na snímku lékař vyznačil nikoliv datum úmrtí, ale datum a čas expedice těla z chladícího boxu, opis jde do výkazové výdejní knihy.

Na těla pro mediky se píší údaje fixou z bezpečnostních důvodů při transportu s tělem. Obvyklý lístek na provázku na palci nohy se používá pouze u mrtvol, které nikomu nejsou poskytovány a vyzvedává si je pouze pohřební služba. Údaje o odebraných tělech pro mediky se zapisují do výdejní knihy s evidenčními čísly v knize a na těle, popsal nám podrobně tuto praxi náš zdroj.

Tělo pro mediky na fakultě

Takže, to je pěkná holomajzna, dámy a pánové. Na tyto detaily by samozřejmě veřejnost jen tak nepřišla, takže opravdu moc a moc děkujeme panu doktorovi, který má evidentně velice blízko k této kampani, protože nám poskytl i další podrobnosti, ale už natolik konkrétní, že by hrozilo lékařovo odhalení, takže tyto další informace necháme u ledu.

Každopádně teď vidíte, jak se v ČR vytváří a modifikuje informační pole. Globalistům utíkají 3 měsíce administrativního prodloužení trvanlivosti vakcín, a pokud je nenapíchají do lidí, budou muset Pfizeru platit horentní náklady na jejich bezpečnou likvidaci. Více v článku zde. Takže někomu na zdramini tečou nervy a začíná teror a strašení lidí, že umřou strašnou smrtí, pokud se nenechají očkovat.

ČVUT smazala porovnávací tabulku neočkovaných a očkovaných pacientů a zemřelých lidí na JIP, veřejnost si prý data vykládala špatně, a tak tabulka musela pryč

A aby iluze byla dokonalá, tak echo podle všeho dostala i Fakulta informačních technologií ČVUT, která provozuje portál ockovani.opendatalab.cz [2] a ten ještě před několika hodinami ukazoval tabulku, která porovnávala počty očkovaných a neočkovaných osob ležících na JIP v českých nemocnicích. A tabulka ukazovala, že očkovaných leží na JIP stejně nebo dokonce více, než neočkovaných. Existenci této databáze před několika týdny medializoval právě náš Aeronet, více v článku zde. Jenže dnes už na webu ČVUT tato tabulka není.

Odstraněná tabulka s vysvětlením

Nyní se tam nachází tento vysvětlující text: “Z důvodu častého nepochopení významu dat v tabulce, kdy jejich dezinterpretací docházelo k mylným závěrům, jsme se rozhodli tabulku dočasně skrýt. V současné době je přislíbena nová datová sada obsahující navíc informaci o věkové skupině, až bude k dispozici přidáme novou názornější tabulku.

Pravda se nedá umlčet, ani dezinterpretovat. A když se data nehodí, tak se znepřístupní

Aha, takže tabulka musela pryč, protože lidé ji špatně interpretovali? Tak proč namísto odstranění tabulky nedošlo třeba k vysvětlení těch dat? Když tedy tabulka byla špatně interpretována, proč mazat a odstraňovat tabulku? Proč jenom pod tou tabulku ta data nevysvětlit třeba v pár větách? No jo, jenže ono by nebylo co vysvětlovat, a v tom je ten problém. Ta tabulka totiž ukazovala nežádoucí pravdu. Ukazovala pravdu, jaký je stav na českých JIP odděleních za posledních 7 dní, a prostě taková data nejdou okecat, nedají se oddiskutovat.

Takto vypadala na webu ČVUT smazaná tabulka

Jestliže za 7 dní jsou data taková, že za týden ulehlo na JIPky 48 neočkovaných a s nimi 41 očkovaných, a když za tu samou dobu zemřelo 34 neočkovaných, ale spolu s nimi i 28 očkovaných, tak to prostě vykresluje nepěkný příběh, který by kazil mediální kampaň ministerstva zdravotnictví. Takže obrázky s mrtvolami na sálech by si někdo třeba vysvětlil tak, že to jsou těla zemřelých očkovaných občanů z té databáze ČVUT. Češi jsou prý smějící se bestie a začali by si z kampaně dělat takové to vzadu na dvě půlky.

No, jenže smazat tabulku z webu ČVUT je jedna věc, ale strašit lidi obrázky pacientem na operaci s ledvinou nebo oběť dopravní nehody, případně tělem z lékařské fakulty pro mediky, to je opravdu síla. Možná, kdyby nafotili skutečné pacienty s covidem, jak cucají čajík a na stolku mají plato prášků s Paralenem, asi by to nevyvolalo ten potřebný šok v lidech, to chápu. Takže, Česko snese fšecko!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
EndFor22
Návštěvník
EndFor22

Minulý rok som bol v našom meste na menšej operácii, často som potom ešte chodil na kontrolu, schválne som chodil oddeleniami akože som sa stratil, hľadal tie kvantá maródov ležiacich s diagnózou podvod-19.
(to bolo obdobie kedy prvýkrát médiá strašili ľudí preplnenými nemocnicami).
A veru, ležali tam naskladaní od podlahy až po lustre.
Keď som potom po maródke odmietal s niektorými kolegami v práci nosiť rúška ( čo nám dala firma – jedno čierne a jedno biele – alfa a omega – symboly satanizmu) tak mi hlavný vedúci povedal: hovoríš, že 19 je podvod, ako to môže byť podvod, to chceš povedať, že všetci klamú? Ja: áno, všetci klamú a boja sa. Všetci. A vedúci: A čo tie preplnené nemocnice nemocných na covid? A ja mu na to: a čo myslíš, kam som posledné dva mesiace chodil? Reku, mal som dosť času na to si to tam preskúmať. Potom debata skončila, svitlo mu lebo to ho pred debatou nenapadlo, že som vlastne bol v nemocnici. Pritom celý život, som ho mal v úcte ako málokoho, poznal som ho aj mimo práce. Vtedy mi došlo, že ak by bolo treba a mal kompetencie poslal by ma aj do plynu. Kvôli spoločenskému statusu, peniazom, postaveniu. Odmietol som vtedy aj firemné testovanie a to bol teda cirkus. Ale potom v kancelárii medzi štyrmi očami už sa na nič nehral, vedel, že viem.
Ešte aj úradníčky na osobnom do mňa vŕtali, že prečo som taký neústupný a istý tým čo hovorím. A ja na to, že lebo viem, že sa firma vo viacerých skutkoch dopúšťa závažných trestných činov za ktoré sa bude zodpovedať.
Na to jedna úradníčka: No to je možné ale vy sa toho už nedożijete! A vtedy mi došlo, že oni (establisment firmy) dobre vedia ako je to s tým kovidom. Pred ľuďmi hrajú hru, dostávajú za to mastné odmeny – úplatky. Úplne vedome, organizovane sa podieľajú na genocíde.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Na internetu se objevila spousta upravených obrázků s jinak znějícími nápisy. Moc se iim to nelíbí, asi budou hledat ty lidi, co to upravují a možná i stíhat. každá fotka je v něčím vlastnictví. Každý kdo si proti nim něco zkusí už není jen onálepkován, ale trestně stíhán. Režim značně přitvrdil.

Včera landa použil jejich zbraně na ně samotné a dnes již je stíhán. Nic špatného neudělal, jen využil zákon ve svůj prospěch. Dnes již obviněn, vyšetřován a stíhán.
Zajímavé je přečíst si ty příspěvky v diskusi. Ne všichni ho odsuzují, ale těch vypraných mozků je rozhodně převaha. Zákon dle kterého ho obvinili je naprosto brutální.
Novinářský narativ, jak se na podobné věci má občan dívat, tak chudáci pracovníci hygieny, zachraňují naše životy, ani dovolenou si neberou a pracují i v noci a ještě aby psali zbytečné odpovědi tupým občanům, co si to vůbec dovolují se dotazovat, vždyť ten zákon není vůbec k použití pro obyčejné lidi, ten je prostě jen na parádu aby to byla jako by demokracie.

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ministerstvo-podalo-trestni-oznameni-na-landovu-iniciativu-kvuli-sabotazi-40377932

Prorok pravdy
Návštěvník
Prorok pravdy

Nebojte se včeličky. Píchne to jenom trochu. Sestřička Vám pofouká bebí , dá Vám obrázek a půjdete domů. Až bude většina národa proočkovaná a epidemie ustane, už si na tyto hloupé debaty ani nevzpomenete. Kdo věří na chobotnice a ponorky -toho bude potřeba k činu nějak pošťouchnout.
Očkujte se, věřte doktorům, věřte vědě. Nečinnost NENÍ řešení.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Prorok pravdy
Jseš normální vypatlaný pako. Žiju už příliš dlouho, abych věřila doktorům. Každých deset až patnáct let ohlásí sorry pacouši, my se spletli, to my ne, to věda a výzkum, my za nic nemůžeme, jestli jsme pár lidí oddělali, nebo nadosmrti vyřadili z provozu, tak za to nemůžem, vše bylo ve prospěch většiny. Ať už to byli prášky, co se dávaly těhotným ženským na nevolnost a rodily se po nich sice ne dementní, ale děti s vrozenými vadami pohybového aparátu, čili kryplíci jak po obrně, elektrošoky v psychiatrii, v dětském lékařství nadbytečné množství sedativ, alergikům prášky po kterých spali 20 hodin denně, a mohla bych popsat celu stránku příklady. Kromě jiného do většiny lidí cpali téměř padesát let na každou rýmu jedovatá antibiotika, kde vedlejší účinek je například hluchota, což se připisovalo právě té rýmě, a dnes nedostanete antibiotika ani na hnisavou angínu, teda dostanete, ale nezabírají.
Mimochodem, za komoušú celý proočkovaný národ vakcínou proti TBC, dnes se to neočkuje, již víc jak desítku let, protože nějaký chytrý přišel na to, že vakcinace na Kochův bacil vlastně zabírá jen na krávy, což je patrně jiný bacil než lidská TBC, protože mikrob způsobující TBC je vlastně plíseň. Takže se to neočkuje, ovšem ne proto, že by TBC nebyla, ale proto, že očkování je neúčinné. ovšem zbytečně se očkovalo desítky let a na vedlejší účinky té vakcíny dojelo spousta lidí, zbytečnou náchylností na plísňová onemocnění, což není vůbec sranda léčit a do dneška to doktoři neumí.
Takže s těmi kecy se jdi vycpat a ze své prdele si klidně udělej jehelníček, ale do ostatních se nenavážej.

Prorok pravdy
Návštěvník
Prorok pravdy

Vaše nedůvěra vůči doktorům je směšná. Až dostanete zánět slepého střeva to se budete operovat sama? Sama si budete trhat zuby?- no nic, zpátky k tématu.
Je mi jasné, že jste přesvědčený antivaxer, ale zajímalo by mně , co radíte. Co by jste teď udělala? Co radíte, aby nedošlo k přetečení kapacit nemocnic, zahlcení JIP
a odsouvání ostatní péče.
Chcete další lockdown?
Nebo chcete preventivně jíst hromady antiparazitika invermectinu ?
Čím se chcete bránit, až vylezete z covidové zemljanky.
Hodláte se i nadále skovávat za naočkované a až se to přežene, pak vykřikovat jak jste se nedala?
Nebo v existenci covidu nevěříte?
PS-při odpovědi se zkuste vyhnout urážkám, ať je debata věcnější.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Další jedny na trhu EU-nakaženým očkovaným to bude asi už jedno, co do nich nacpou, neočkovaní by do sebe tahle svinstva neměli nechat nacpat. Hrůza na tom je, že lidi si myslí, že to jsou protilátky namnožené z krve neočkovaných vyléčených, a dožadují se těchto svinstev v dobré víře, že to je neškodné. omyl. Nebudu vysvětlovat, každý si může najít, co to monoklonální protilátky jako jsou možné vedlejší účinky.
Jak již tradičně EMA hlásá, že léčebný přínos převažuje nad možnými vedlejšími účinky. No, jak by ne, do nich to nikdo necpe.
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koronavirus-nakaza-pandemie-nemoc-covid-19-ema-lecba-lek-na-monoklonalni-protilatky.A211111_171041_zahranicni_dtt

Arwen
Návštěvník
anonymka
Návštěvník
anonymka

Arwen
Tohle sjou zakládající členové. https://www.prolibertate.cz/clenove/
A kolik lidí se přidá, trestní oznámení může podat každý, nic to nestojí, a jestli požádáte o výsledek, musí vám policajti odpovědět. Kdyby se našlo deset tisíc lidí co udělají trestní oznámení, tak by policajti jedním prstem psali ještě za půl roku, místo buzerování lidí.
Praktické návody: https://www.prolibertate.cz/co-delame/prakticke-navody-doporuceni-a-vzory/

Aleš K.
Návštěvník
Aleš K.

Pelmel na víkend: Když ono já už pochybuji o inteligenci celé vlády… Tohle přeci není boj s chorobou, ale s lidmi. Virus je virus, ale jaké cíle se sledují? Snad to jednou vyplave na hladinu jako olejová skvrna a je možné, že se toho dočká až příští generace…
Bazírují na očkování, ale už nebazírují na dodržování základních hygienických návyků. Podívejte se na snímky z dnešního Brna, rozlévalo se Svatomartinské… Hlavní hygieničku snad trefí služební orgasmus…
Při prodeji potravin se na nějaké (základní, lidské) normy kálí, a žloutenka nikde… Neočkovaní prý nebudou smět do hospod. No tě pic. Nejdříve vyhnali kuřáky z hospod na ulici, takže jít po ulici a nedýchat cigaretový odér takřka nemožno. Aktivně kouří mladí, staří, ženy i jejich děti (v kočíku prozatím pasivně) Jo a oslovují se jednotně “vole”. Někteří na ulici dokonce bydlí… Kouříme už na benzinových pumpách… Domorodec vysrkne 2-3 pivka (alkoholická), usedá za volant svého malého citroénu a jede si kliďánko domů. Policie ho stavět nebude, anžto by musela vytáhnout svoje zapařené zadky na vzduch, a ruku na srdce, vždyť je to tatík tamtoho, co nám spravuje soukromá auta… Nebudeme si kaditi do vlastního hnízda…
Jdu po okresním městě po přechodu a pár metrů ode mne se odehrává superhrubý dopravní přestupek. Pomalované auto nadité Pomáhat a chránit jenom (impotentně) přihlíží… odhadem 4m vzdálení. Jak byli vzdáleni duševně? Asi hodně…
Pan dosluhující recyklovaný ministr Vojtěch… Já si tak myslím, že v podstatě neopustil inkubátor. Ví prdlačky, jak to vypadá za dveřmi úřadu, za záclonkami vládní limuzíny… A nejenom on.
Stojím na prahu fyzického zániku, dříve nebo později zdechnu, už aby to bylo, ale na tomhle šílenství se odmítám podílet.
Doplněk: Ukrajina požádala Slovensko o elektřinu – zde je odkaz: https://radiosputnik.ria.ru/20211111/ukraina-1758648846.html, ale ne slovenké tlači se o tom slovenský čtenář nedočte

BL007
Návštěvník
BL007

Staromák 17.11. 15:00 jdete všichni?

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

HOUFNĚ! 😉

Vlastík
Návštěvník
Vlastík
anonymka
Návštěvník
anonymka

Bojujme proti kovidovému bezpráví jak umíme, nejlépe je použít jejich vlastní zbraně. Tohle musel Landovi někdo poradit, řekla bych, že to není z jeho hlavy, ale každopádně, má odvahu se jim postavit, a vůbec aspoň něco dělá namísto bezplodného žvanění.
Pro informaci, zadáte-li státní intituci “Žádost o informaci” buďto podatelnou, nebo doporučeným dopisem, nebo datovou schránkou, což je nejpohodlnější a zdarma, musí vám odpovědět do 14 dnů. neučiní-li tak, máte nárok na finanční satisfakci, o kterou vzápětí požádáte, pokud vám není přiznána, podáte návrh o její vyplacení na soud. Pokud je satisfakce požadována v přiměřené výši závažnosti dotazu, soud zcela určitě vyhrajete. Musíte ovšem žádat i o přiznání nákladů řízení.
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/hygiena-e-maily-koronavirus-zluty-spendlik-daniel-landa.A211110_120758_domaci_baky?zdroj=vybava_recombee

Karolina
Návštěvník
Karolina

… lepí jednu lež další lží a zase další lží a tak stále dokola. A navrch dají to, jak šíříme desinformace. Už je to spíš jen k smíchu. Těmhle obrázkům snad opravdu nikdo neuvěří, že jsou pravé.