Operace “Jidáš”: Ekvádorský prezident Lénin Moreno prodal Juliana Assange za více jak...

Operace “Jidáš”: Ekvádorský prezident Lénin Moreno prodal Juliana Assange za více jak 4-miliardovou státní půjčku od Američany ovládaného Mezinárodního měnového fondu! Kontrakt předjednal už v roce 2017 Paul Manafort, poradce volební kampaně Donalda Trumpa! Vydání Juliana Assange bylo ze strany prezidenta Ekvádoru podmíněno vyplacením první tranše z úvěru! K tomu došlo minulý měsíc!

Operace “Jidáš”: Ekvádorský prezident Lénin Moreno prodal Juliana Assange za více jak 4-miliardovou státní půjčku od Američany ovládaného Mezinárodního měnového fondu! Kontrakt předjednal už v roce 2017 Paul Manafort, poradce volební kampaně Donalda Trumpa! Vydání Juliana Assange bylo ze strany prezidenta Ekvádoru podmíněno vyplacením první tranše z úvěru! K tomu došlo minulý měsíc!

A skandál je na světě. Bývalý ekvádorský prezident Rafael Correa dnes oficiálně obvinil současného prezidenta Ekvádoru Lénina Morena z korupce a úplatkářství nedozírného rozsahu. Bývalý prezident Rafael Correa, který udělil v roce 2012 azyl Julianu Assangeovi, obvinil současného prezidenta Lénina Morena, že prodal azyl Juliana Assange za státní půjčku od Mezinárodního měnového fondu ve výši 4,2 miliardy amerických dolarů [1]. Informaci o úvěru potvrdila minulý měsíc agentura Reuters [2]. Mezinárodní měnový fond (IMF) je kontrolovaný americkými sionistickými bankami a podle Rafaela Correy došlo k dojednání tohoto kšeftu již v roce 2017 těsně po skončení tehdejších prezidentských voleb v Ekvádoru.

Lénin Moreno, prezident Ekvádoru.

Dohodu s novým ekvádorským prezidentem v roce 2017 dojednal prý osobně Paul Manafort, bývalý poradce volební kampaně Donalda Trumpa, který kvůli tomu přiletěl do Ekvádoru. Součástí dohody bylo, že k předání Juliana Assange dojde až ve chvíli, kdy Ekvádor obdrží od IMF první tranši. A k tomu opravdu došlo, první tranše z úvěru IMF ve výši 652 milionů amerických dolarů dorazila do Ekvádoru koncem minulého měsíce. Nic už tak nebránilo vydání Juliana Assange britské policii. Vydání Juliana Assange do USA potom bude pouze formalita, protože britské soudy v těchto otázkách rozhodují na základě politické objednávky.

Trumpova pravá ruka dojednala vydání Juliana Assange výměnou za půjčku od IMF

Tahle informace v podstatě vysvětluje tu servilitu, proč ekvádorský velvyslanec včera vpustil britskou policii přímo do budovy ambasády v Londýně. Tento nezvyklý postup zarazil i komentátory na britských televizích, kteří už od včera spekulovali, že tato vstřícnost Ekvádoru nebude jen tak samo sebou a něco za tím bude. Úvěr od IMF ve výši 4,2 miliardy USD je dostatečně silná motivace k tomu, aby došlo k vydání azylanta. Lénin Moreno není žádný troškař, ale je pořádný Jidáš, protože tady se o nějakých 30 stříbrných rozhodně mluvit nedá. Takto obrovský dolarový úvěr jistě nebude určen jen pro dobrodiní ekvádorského chudého obyvatelstva, ale mnoho peněz jistě odteče do soukromých firem napojených na Morenův současný režim. Jenže, to zdaleka není všechno.

Paul Manafort, bývalý Trumpův poradce.

Bývalý ekvádorský prezident se rozpovídal i o americkém viceprezidentu Mikeu Pencovi, který taktéž jednal osobně s prezidentem Morenem. Podle jeho informací Moreno Pencovi při nedávné návštěvě slíbil, že pomůže Američanům obchodně a ekonomicky izolovat Venezuelu, dále Pencovi slíbil, že zastaví trestní stíhání a žalobu na americkou těžební firmu Chevron, která v Ekvádoru způsobila ekologickou katastrofu se svojí těžbou břidlicového zemního plynu, kdy došlo k vykácení skoro poloviny ekvádorských deštných pralesů a rovněž i při schůzce s Pencem došlo k zopakování slibu, že Ekvádor předá USA Juliana Assange, a to právě výměnou za schválení státního úvěru od IMF pro Ekvádor.

Vydání Assange do USA bylo vyjednáno už v roce 2017, čekalo se však na první tranši úvěru od IMF

Znovu tedy vidíte, jak fungují židé. Nosaté právo je nadřazeno všem právům, včetně lidským. Sionisty ovládaný IMF nabídl Ekvádoru peníze a bezcharakterní prezident prodal Juliana Assange bez mrknutí oka. Jenže, co je na tom opravdu pikantní a hrozivé je to, že tyto informace ukazují, že zbavení Juliana Assange azylu nemělo nic společné s leaknutými informacemi o podnikatelských aktivitách Morenových dětí v offshore destinacích a skandál okolo Morenovy krachující firmy INA Papers, která je napojena na státní ekvádorské zakázky, i když firma krachuje, ale Morenovy dospělé dětí peníze firmy vyvádí do ciziny. Tyto informace totiž ukazují, že Lénin Moreno se na prodeji Juliana Assange dohodl s Paulem Manafortem, poradcem Donalda Trumpa, už v roce 2017, tedy v době dávno před kauzou s firmou INA Papers, do které je současný ekvádorský prezident namočen.

Lénin Moreno (na vozíčku) a Mike Pence, americký viceprezident.

A když mluvíme o penězích, protikorupční útvary v Česku by se měly začít zajímat, co doopravdy stálo za vydáním Jevgenije Nikulina do USA minulý rok na Velikonoce, když tehdejší ministr spravedlnosti Robert Pelikán byl několikrát varován a upozorňován, že jedná v rozporu se zákonem o azylovém řízení.

Tehdejší návštěva šéfa amerického Kongresu Paula Ryana v poslanecké sněmovně způsobila, že na základě jeho prosby o vydání Jevgenije Nikulina do USA během projevu ve sněmovně se najednou něco stalo a již o 4 dny později seděl Jevgenij Nikulin v letadle Gulfstream na cestě do USA. Psali jsme o tom výbušný článek zde. Co tehdy za to dostal Robert Pelikán, nebo Hnutí ANO, nebo někdo jiný, nebo šlo jenom o hluboký předklon se zasunutím hlavy hluboko do amerického análu, to by měl někdo prošetřit. Ne ze zvědavosti, ale protože byl spáchán trestný čin a před několika dny to potvrdil i Ústavní soud.

Nosaté právo je nadřazeno i lidským právům

Veškeré nižší procesy řízení vychází ze stopy peněz, protože ty jsou v konečném důsledku hlavním nástrojem řízení výkonných kádrů v rámci nižších procesů řízení. Stačí dostatečně vysoká nabídka a ani azyl vás neochrání, přijdete o něj a stát vás s úsměvem prodá. Když je vysoká nabídka, neochrání vás ani zákon a s výroky o právním státu si každý vytře pozadí v čele s ministrem spravedlnosti, který vydá uprostřed azylového řízení do USA člověka, i když je upozorňován a varován, že koná v rozporu se zákonem.  A jakmile odvede svoji práci, oznámí konec v politice a odsune se z očí. Nenese žádnou zodpovědnost, vůbec nic.

Rafael Correa, bývalý ekvádorský prezident.

A přesně takto, dámy a pánové, to funguje v politice ve všem, nejen v otázce lidí v azylové ochraně. Za peníze nosatých se prodávají celé politické strany, komplet i s volebními programy. Za peníze se prodávají celé národy, kterým je vysvětleno, že to jinak prostě nejde. Politici vám najednou začnou věšet bulíky na nos a říkat, že bez členství v NATO se neobejdete, i když každý ví, že NATO je okupační a expediční organizace, která nemá s obranou zemí NATO nic společného. Kde se berou tyto názorové posuny?

Jsou v tom samozřejmě peníze, protože volby něco stojí. Když je nabídka dostatečně vysoká, každý je na prodej, říká jedno z mafiánských přísloví původem z Itálie. A toto bohužel platí i pro nejvyšší politiku. Kdo ovládá tisk peněz a světové rezervní měny, ten ovládá i národy. Bylo by naivní ukazovat na Assange v Londýně, ale přitom zapomínat na Nikulina v USA. A bylo by licoměrné ukazovat na Morena v Ekvádoru, ale přitom neukazovat na Pelikána v Česku. Jidáš může mít různá jména, ale jeho odměna se nijak nezměnila ani po 2000 letech: špinavé a krví nasáklé peníze židů.

Nejen o zatčení Juliana Assange budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme všechna důležitá témata z domova i ze světa za uplynulý týden. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
konzerva
Návštěvník
konzerva
Slávek
Návštěvník
Slávek

můj komentář zase neprošel.. jen proto, že nesouhlasím s vk. Dodržuji všechna pravidla diskuze!!

.lak
Návštěvník
.lak

Další věc je do čeho ho pustím prací přímo na bios a co je mi k smíchu. Ale taky mám asi poruchu protože se chechtám jak pozorují i furt.
PS: Kdo hledá práci najde a někteří jim ji zruší :-)))))))))))))))))))))))))))))))
Patří pod pozororovatelku.

Ondřej
Návštěvník
Ondřej

Potvrzená podřízenost Babišovy vlády a Ústavního soudu Spojeným státům americkým

http://www.novarepublika.cz/2019/04/potvrzena-podrizenost-babisovy-vlady.html

Leoš
Návštěvník
Leoš

Pozorně poslouchejte a přemýšlejte…..Synetetická DNA – Umí člověk vytvořit geny?….

https://www.stream.cz/expertiza/10031541-syneteticka-dna-umi-clovek-vytvorit-geny?rss&dop-ab-variant=3&seq-no=2

Rabi-Ator
Návštěvník
Rabi-Ator

Mohli by jste se zamyslet nad tím, že případ Assange by mohl být nějak v souvislosti s tím teror aktem
v tom N.z. A co Bílý Drak, to je mnohem zajímavější než reptoloidi aškenázi židohůna Davida Ickeho.

konzerva
Návštěvník
konzerva
.B.
Návštěvník
.B.
Navrátil
Návštěvník
Navrátil

.B.
Lichtenštejnové jako židé mají naději na vrácení majetku.
Když se může židovský majetek vracet formou cirkevních restitucí,tak se nedivím Lichtenštejnům,že žádají o majetek.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Ještě, že Památkový ústav zakoupil v aukci v Lichtenštejnsku část mobiliáře vyvezeného z Lednice po majetkovém vyrovnání, které proběhlo za Masaryka a doplnil expozici šlechtického bydlení v Lednici (nebo ve Valticích).
To nevymyslíš.

mino
Návštěvník
mino

Ak sa to začne v Čechách, tak neobíde navracanie majetkov ani Slovensko, cesty a spôsob sa nájde.

Alkaponek
Návštěvník
Alkaponek

Assange Dumps ALL Wikileaks Files…
https://file.wikileaks.org/file/

ds4428
Návštěvník
ds4428

Mimo téma.
Zajímavé video a poznatky , co se týká tématu zpevňování mostů pro techniku NATO na našem území!

https://www.youtube.com/watch?v=gsr8Cxl18Q4

Dáša
Návštěvník
Dáša

Chráněná krajinná oblast Litovelské pomoraví a NATO? To jako opravdu? Jestli toto někdo může podporovat, pak už je možné všecko.