Operace Gladio East: Kmotrové z předsednictva SPD odstřelili z pražské kandidátky do...

Operace Gladio East: Kmotrové z předsednictva SPD odstřelili z pražské kandidátky do eurovoleb Jiřího Kobzu a nahradili ho bývalým členem ČSSD, který do SPD vstoupil teprve nedávno a v minulosti byl asistentem Zdeňka Škromacha! Nejhorší noční můra vlastenců pokračuje! Pamflet na Okamurově Facebooku proti Aeronetu nepsal Okamura, ale text Barboře Zeťové diktoval Michal Šmucr!

Operace Gladio East: Kmotrové z předsednictva SPD odstřelili z pražské kandidátky do eurovoleb Jiřího Kobzu a nahradili ho bývalým členem ČSSD, který do SPD vstoupil teprve nedávno a v minulosti byl asistentem Zdeňka Škromacha! Nejhorší noční můra vlastenců pokračuje! Pamflet na Okamurově Facebooku proti Aeronetu nepsal Okamura, ale text Barboře Zeťové diktoval Michal Šmucr!

Zařekl jsem se, že už nebudu o SPD psát žádný další článek, protože jich opravdu bylo dost a pořád věřím, že Tomio Okamura ještě stranu zachrání, ale bohužel, všechno je jinak. V Praze na konferenci tamní SPD totiž došlo v naprosté tichosti a bez mediálního zájmu k popravě jednoho z nejoblíbenějších politiků SPD Jiřího Kobzy. Informaci přinesl Lubomír Volný na svém Facebooku [1] a celá naše redakce zůstává doslova v šoku, co se děje uvnitř SPD jen pár týdnů před volbami do EU parlamentu. Je mi jedno, jaké lži o mně zase bude někdo roznášet na různých nejmenovaných rádiích, protože o této události musíme naše čtenáře informovat, protože je to bomba hromadného ničení, jinak to prostě nedokážu nazvat. K čemu došlo? Tomu sotva budete věřit, ale je to opravdu tak.

Jiří Kobza, SPD.

Jiří Kobza byl totiž celorepublikovým předsednictvem SPD, tedy nejvyšším orgánem strany, odstraněn z kandidátky pražské SPD do evropských voleb! A co víc, na opakované konferenci pražské buňky došlo k převolení pražského předsednictva a Jiří Kobza už není ani místopředsedou pražské SPD! Byl úplně odstaven, odklizen, odsunut a zaparkován mimo. A víte, kdo se dostal na čelo pražské kandidátky do eurovoleb místo něho?

Socan, který odmítá vystoupení ČR z EU, nahradil v čele pražské kandidátky SPD vlastence a srdcaře

Bývalý dlouholetý člen ČSSD a také asistent Zdeňka Škromacha. Jmenuje se Robert Vašíček, do SPD vstoupil teprve nedávno a odsunul vlastence a srdcaře Jirku Kobzu! Robert Vašíček odmítá vystoupení ČR z Evropské unie, ale to mu jaksi nebránilo stát se členem SPD. Tak co, espéďáci? Tohle si také necháte líbit? Jak dlouho necháte s sebou orat? Tohle už není nic jiného, než puč a rozklad SPD v přímém přenosu. A kde se to děje? No přece zase v Praze! A kdo je za tím? No přece zase celorepublikové předsednictvo SPD, které z centrály a ze shora odstraňuje z prvních míst kandidátek pracanty a dosazuje tam systémové kádry. Přečtěte si, co o celé věci napsal Lubomír Volný:

Nahradil a vymazal Jiřího Kobzu. Proč?

Zhruba před měsícem se konala volební konference pražské organizace SPD. Jako místopředseda a jako jednička ve volbách do europarlamentu byl za Prahu zvolen pan Jiří Kobza. Byla to logická volba. Pan Jiří Kobza je členem výboru pro evropské záležitosti a místopředsedou zahraničního výboru, reprezentoval SPD velmi často ve Štrasburku. Pan Jiří Kobza se svou nominací do EP za pražskou buňku SPD souhlasil a podstoupil nelehký souboj s protikandidáty dua Čížek, Novák. Uspěl, získal jak nominaci, tak pozici místopředsedy, a konečný výsledek?

Pan Jiří Kobza se Z ROHODNUTÍ CELOREPUBLIKOVÉHO PŘEDSEDNICTVA, které dle stanov SPD jako jediné finálně skládá, schvaluje a podává kandidátky, VŮBEC na kandidátce SPD do europarlamentu neobjevil. Ale tímto tento příběh zdaleka nekončí. Předchozí konference byla zrušena pro řadu formálních nedostatků a na opakované pražské konferenci byl pan Jiří Kobza převolen a není již ani místopředsedou pražské organizace.

Foto: Lubomír Volný

Pojďme se podívat na člověka, kterého místo Jiřího Kobzy zařadilo pražské vedení na kandidátku do europarlamentu a prosadilo jej jako místopředsedu pražské organizace. Pokud jste měli odvahu dočíst vše až sem, nebojte se pokračovat a nebojte se v diskuzi odpovědět na otázku. PROČ? Člověkem, který nahradil jednu z nejznámějších mediálních tváří hnutí, pana Jiřího Kobzu, je Robert Vašíček, zcela novopečený člen hnutí.

Má ovšem přesně tu dnes nejpožadovanější kvalifikaci pro umístění na kandidátku do EP. Pracoval totiž od svých 18ti let jako asistent Zdeňka Škromacha za ČSSD a sám byl dlouholetým členem ČSSD. Po úpadku své “kliky” v ČSSD se vydal na samostatnou politickou dráhu a spoluzaložil “Řešení pro Prahu”, kde se v přiloženém interview pro “multikulturní košer magazín” TOP Shekel, vyslovuje kladně nejen k EU. Přeji odvahu ke čtení, i odvahu k přemýšlení a k zodpovězení otázky, PROČ zrovna tento profesionální, názorově amorfní (bezpáteřní) politický turista, socan, multikulturalista a milovník EU, vystřídal pana Jiřího Kobzu ze všech stranických funkcí a dokonce z kandidátky do EP?

Druhá otázka je také těžká a záludná. Pokud jsme to my, lidé z Moravskoslezského kraje, kteří štěpí vlastenecké hnutí, vysvětlete mi, prosím vás, jak se nám to tu všechno podařilo zařídit? Jak se nám podařilo v Praze zařídit odvolání pana Jiřího Kobzy, jak z kandidátky do EP, tak ze stranické funkce a nahradit jej dalším kádrem ČSSD?

Mgr. Lubomír Volný

Takže si to shrňme. Pan Jiří Kobza byl už jednou odsunut z čela pražské kandidátky, vzpomínáte? Bylo to při volbách do komunálu minulý rok, kdy první místo na kandidátce bylo přiděleno ex-velmistrovi zednářské lóže v Praze Hynku Beranovi. Jiří Kobza byl odsunut na druhé místo. Nehorázné chucpe pro vlastence č. 1 a důvod propadu SPD v Praze. Jsou tady další volby, tentokrát do EU parlamentu a znovu je Jiří Kobza odsunut z čela pražské kandidátky, ale tentokrát způsobem, že už to překračuje všechny meze.

Čistky v SPD jako za komunistů v 70. letech, jinak to nelze nazvat

Zatímco Praha si ho zvolila do čela kandidátky, Okamurovo centrální předsednictvo SPD ho nejen odstranilo a nahradilo socanem s kladným vztahem k Evropské unii, jak se tím sám chlubí pro židovský server Shekel [2], ale dokonce se ho následně zbavili jako místopředsedy v domovské pražské organizaci. Takovéto čistky probíhaly v 70. letech za normalizace a teď se toho dočkáváme u SPD. Co na to řeknou členové SPD, že vlastence Jirku Kobzu nahradil mladý socialista a bývalý asistent Zdeňka Škromacha?

Robert Vašíček, leader pražské SPD do eurovoleb.
Pamflet proti Aeronetu na Okamurově Facebooku vůbec nepsal Okamura

Jenže, to není všechno, přátelé. Naší redakci se donesla pikantní informace, o kterou se s vámi musím zatepla podělit. Jak jsme se dozvěděli, pamflet [3] proti našemu serveru, který Tomio Okamura před 2 dny uveřejnil na svém Facebooku, vůbec nepsal Tomio Okamura. Celé to bylo úplně jinak. Autorem textu je podle našich informací právě jeden z kmotrů v SPD, a to Michal Šmucr. Ten totiž text na Okamurově Facebooku vymyslel a diktoval jej Barboře Zeťové, tiskové mluvčí SPD. Zatímco Michal Šmucr diktoval, Barbora Zeťová hanlivý text proti Aeronetu psala.

Michal Šmucr, SPD.

Výslednou práci poté předložili Tomiu Okamurovi ke kontrole a schválení, jestli s obsahem textu souhlasí. Podle našich informací souhlasil a poté byl text zavěšen na Okamurův Facebook. Takže, autorem textu ani není Tomio Okamura, ale Michal Šmucr. Nicméně, to nic nemění na tom, že Tomio Okamura s textem souhlasí, a tím je to dáno. Pouze je to pěkná ukázka toho, jak fungují procesy uvnitř SPD. Reagujete na něčí text a potom zjistíte, že ho dotyčný ani nepsal, pouze schválil.

Proces Gladio East na zlomení odporu národních sil proti sionistické globalizaci v Evropě

Pokaždé, když se blíží volby, v SPD někdo odstraní z čela kandidátek vlastní lidi a dosadí tam místo nich zednáře, rotariány, anebo bývalé členy ČSSD a pro-evropské kádry. A to vám nepřijde divné? Kolik článků o tom mám ještě napsat, aby se voliči SPD konečně probudili? Aby pochopili, že pokud neudeří na vedení SPD a nezačnou masově protestovat proti těmto zrádcovským praktikám, že nakonec o stranu úplně přijdou. Bude unesena systémovými kádry, rozložena zevnitř a demontována stejně jako Úsvit.

Ještě se vrátím k minulé kauze a našemu obvinění od vedení SPD. Jestli je Aeronet globalistcký projekt, jak tvrdí Michal Šmucr na Okamurově Facebooku o nás, co je potom SPD, která vyhazuje z kandidátek vlastence a na jejich místa dosazuje bývalé socany, kteří se netají obdivem k Evropské unii? Proč na Facebooku Tomia Okamury byla uvedena lež, že prý jsme uvedli, že Ivan David odstupuje z kandidátky SPD do EU parlamentu? Nic takového jsme v našem článku nikdy nenapsali!

Za projektem Gladio East stojí skupina Bilderberg, více informací v pátek na SVCS.

Všechno, co probíhá uvnitř SPD, je součástí procesu Gladio East. Více o tomto projektu budu hovořit v pátek na Svobodném vysílači CS. Cílem tohoto sionistického projektu je zlomit odpor národů v Evropě v několika rovinách, jedním z nich je odpor proti sionistické globalizaci. Hlavním z procesních nástrojů je plán na odstranění vlasteneckých sil z politických stran, izolace těchto kádrů od vlivu na rozhodovací procesy a následná transformace těchto “očištěných” stran do fiat-alternativních, řízených opozic a umírněných stran, které nebudou usilovat o likvidaci projektů sionistické globalizace (jako je např. projekt EU), ale budou tlaky ve společnosti uvolňovat moderovanými a umírněnými požadavky na mírné procesní změny v Evropě v rámci reforem. Proces Gladio East byl odsouhlasen na poslední schůzce skupiny Bilderberg a podílejí se na něm všechny zednářské lóže, Rotary kluby a nadnárodní fondy. Všechno, co vidím, že se děje v SPD v této chvíli, odpovídá popisům procesů operace Gladio East. A to je děsivá zpráva, protože jsem nečekal, že realizace této operace přijde tak rychle.

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývají 4 dny a zatím jsme vybrali jen cca. 82% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
ocún
Návštěvník
ocún

To zas bude Kapal na SR prskat a funět :).

Phoneeazy
Návštěvník
Phoneeazy

Takže Jiří Kobza se veřejně distancoval že by proti své vůli byl zbaven mandátu být na kandidatce do EU voleb … udělal tak prý dobrovolně a za plného vědomí a svědomí … aby by prý mohl zustat v parlamentních a vládních postech které považuje za přednější … takže černá kočka se v tmavé místnosti opravdu nedá najít … zvláště když tam není …

Pilňousek
Návštěvník
Pilňousek

Takže on něco chtěl, pak už to nechtěl, protože předtím nějak moc nemyslel a to je problém poslední doby. Totiž jestli vůbec někdo v té straně myslí. Nebo to celé měla být legrace?

Neznama
Návštěvník
Neznama

VK , Admine : Skvela fotka reznice a kleciciho ministra u jejich kotniků
(tuhle fotku by meli ukazovat i pri vyroci zacatku naletu v Jugoslavii, vstupu CR do Uderky Na To .. a ve zpravach o duchodcich, kteri zivori na hranici bidy (ale cirkvi preplacime majetky, ktere ji nepatrily) a take o minimalni mzde- otroci si museji uvedomit ze jsou namezdni sila a potravinarske hnojiste kompostovatelnych potravin. Tato fotka by se mela sirit 👍👍 : https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Reznice-Albrightova-Jiri-Drahos-zakrocil-A-jiny-muz-pred-ni-dokonce-klecel-573939
.. Petříček ocenil M. Albright a J. Solanu za krveprolití v Srbsku. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Jaromir-Petrik-Ministr-Petricek-ocenil-M-Albright-a-J-Solanu-za-krveproliti-v-Srbsku-575131
.. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Miroslav-Porizek-Dvacet-let-od-zlocinne-agrese-proti-Jugoslavii-1-cast-575115

.. NATO JE PREFINANCOVANO : Když necháme stranou NATO jako celek, kde se výdaje pohybují přes bilion dolarů, tak evropské státy NATO vydaly loni na takzvanou obranu 264 miliard dolarů. Rusko 63,1 miliardy. Řádově čtyřikrát méně. A když zvedneme výdaje evropských členů NATO na požadovaná dvě procenta HDP, přidáte další 102 miliardy dolarů….
Co je v pozadí problému? Stockholmský institut pro výzkum míru (SIPRI) tento týden zveřejnil údaje o obchodu se zbraněmi. I k mému překvapení z nich vyplývá, že za posledních 5 let klesl ve srovnání s předcházejícími pěti lety nákup amerických zbraní v evropských státech o 8,1%. Vůbec se nebavíme o nějakém vyrovnání vojenských sil mezi Ruskem a evropskými státy NATO. Bavíme se o přání prodávat americké zbraně, o kšeftu se zbraněmi. Především vojenských letadel, která tvoří největší část amerického exportu zbraní. Proto ona velkorysá nabídka východoevropským partnerům v NATO týkající se pomoci s modernizací letišť. To z čísel SIPRI jasně vyplývá…
( uz loni jsem to psala. USA dava sve penize hlavne do svych USA zakladen, ktere jsou ale v Na To. Za ty penize hlavne vyzbrojuje svou armadu a ne armady spojencu!!) https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Profesor-Krejci-Pirati-jsou-dedici-Bursika-Vite-co-navrhovala-Albrightova-573885

Neznama
Návštěvník
Neznama

Afričtí migranti unesli loď, která je zachránila. Míří s ní nyní do Evropy
28. března 2019 5:55
Stovka migrantů se zmocnila lodi, která je zachránila u libyjských břehů a chtěla se s nimi vrátit do přístavu v Tripolisu. Nyní s ní plují směrem k Maltě a italskému ostrovu Lampedusa.
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/migrace-libye-lode-zakaz-italie-malta-unos.A190328_052632_zahranicni_remy

Do českého máku se míchá „odpad“ ze zahraničí. Kontrolám uniká https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/mak-pestovani-dovoz-farmacie-morfin-kodein-zemedelstvi-cena.A190325_200011_ekonomika_mato

Nová povinná výbava aut podle EU zahrnuje černou skříňku a hlídač jízdy v pruhu – špehovani ridiců https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/cerna-skrinka-bezpecnost-silnicni-provoz-evropska-unie-povinna-vybava-unava-ridic.A190327_134146_automoto_taj

hirameki
Návštěvník
hirameki

no jo, opice mají neodolatelné nutkání obohacovat líné bílé ludry.

Rotary Club
Návštěvník
Rotary Club

Pokud někdo něco schvaluje, tak je přeci úplně jedno kdo to vymyslí a kdo to napíše. Odpovědnost nese jedině Okamura. Je to šmejd jakého dlouho nebylo. Podvádí voliče kde se dá a jen jin věší lapši na uši v podobě nesplnitelných populistických slibů. Ještě se pak musí naučit jako ten šmejd z hradu, když je usvědčený, že přeci jen idiot nemění názor. Sebranka jedna!

plavčíci
Návštěvník
plavčíci

Už víckrát jsem tady zdôraznil program Mind Control. Zatím se mi tomu tady každý vysmál, ja ale tvrdím, že s tímhle pracují globalisté uvnitř každé vlády. viď Okamura, proč najednou….?

Elena
Návštěvník
Elena

Okamuru, již ocejchoval jindy kontroverzní starosta Řeporyjí, musím s ním souhlasit,….”..Je to zm.d”

Franta
Návštěvník
Franta

Řekl bych oba…i Novotný je na tom podobně

Franta
Návštěvník
Franta

A jak ty inteligente,můžeš srovnávat Okamuru a Novotného?Okamura vadí a hodně,všem zrádcům ,kteří jsou pro globalizaci,likvidaci nejenom rasy,kultury,IQ člověka.A v tomto jde příkladem právě podřízený,pracující podpindosník pro své páníčky,vždy připravený Novotný,který se již dávno vyřadil svým IQ ze společenství lidí.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Česko se počátkem dubna vypořádá s jedním z největších dluhů z dob světové hospodářské krize. Splatí obří a velmi drahou emisi dluhopisů v objemu takřka 85 miliard korun, kterou od investorů nabralo roku 2009.
Největší letošní splátkou dluhu se stát zároveň zbaví nejdražší půjčky za bezmála dvě uplynulá desetiletí.
Více na https://www.e15.cz/byznys/finance-a-bankovnictvi/stat-splati-velmi-drahy-dluh-z-dob-krize-1357408
„Před rokem 2014 zase byly české vlády až příliš úzkostné a půjčovaly si více, než bylo třeba,“ říká ekonom Czech Fund Lukáš Kovanda.
Kovanda kecá. Nebyla to úzkost, ale kolaborace Kalouska s FEDpenězoměnci. Proto ho vyhlásili nejlepším ministrem financí.
Splacený ten zločin bude v dubnu.

Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

Kalousek má stále se všemi voliči této země otevřený dluh..!
A to “jednu z každé strany” přes ten jeho zlodějský rypák…

Když ten hajzl posílal lidem do schránek složenky s 18.000,- Kč jako reklamní leták, že každý dluží za stát tuto částku,… a naše 95-ti letá bábinka z toho měla málem smrt, protože to pochopila jako většina starých lidí, že to musí zaplatit,
tak nějak zapomněl poslat později i tu s mnohem vyšší částkou, kterou sám nasekal na několikanásobek, když z politiky vypadl do opozice..!!!

r.m.
Návštěvník
r.m.

komoušský bastard

Franta
Návštěvník
Franta

r.m.má pravdu,dluhopisy by byli prošli bez problémů,ale nesměl o nich vědět Babiš,který je ukradl Kalouskovi pro ….osob a proto byl poprask!Zadluženost je Kalousková věc,stejně jako cirkevní restituce!Ale proč Babiš nepředal svojí řeč z Parlamentu v 1996 roku na polícii nevím!

EvaM.
Návštěvník
EvaM.

Pan Vašíček – do SPD vstoupil teprve nedávno, zato už od maturity prolézá kancly a pohybuje se jako poskok kdekomu v politice. Nikdy nepřičichl k normální práci, o běžném životě lidí nemá potuchy. Tito parazity, od mládí v politice a práce se štítící, by měla každá rozumná strana ze svých řad eliminovat, nikdy – opakuji – nikdy nic dobrého neudělali a neudělají (viz jakýsi odpad benda, sobotka, gross …). Pokud toto SPD považuje za přínos do svých řad, já přestávám považovat za přínos stranu SPD.

V diskuzi opakovaně zaznívá názor, že je to cílený útok proti SPD. Tak proč to jako ksakru SPD dělá??? Proč tohle dopustí??? Ona útočí na sebe sama. Po ovoci poznáte … v tomto případě na osobách, které ta strana preferuje. Mám volit odpad??? Pan Kobza je volitelný, pan Vašíček, pan Beran .. NEEEE.
Jestli tohle dokáže pan Okamura obhájit, jsem skutečně zvědavá. Ale mou důvěru již nemá.
Mám volit alternativu, která přešla na druhou stranu? Již se jako alternativa nechová … je mi to líto, ale volit někoho jen proto, kým býval před dvěma lety … lituji, to mi nestačí. Chci vidět činy!!!! Teď a tady!!!
A dosadit si parazita z TOP09 do čela kandidátky a na funkční místo ve straně … no to je čin jak blázen!!!
Co ještě musí pan Okamura udělat, aby lidem došlo, že alternativu zradil?

Roman
Návštěvník
Roman

Vyjádření pana Kobzy k jeho odstoupení z kandidátky bylo diplomatické a navenek i logické. Já už ale mám jakési životní zkušenosti a pohyboval jsem se v podnikovém managementu, proto si tu diplomatickou řeč umím přeložit. Jsem přesvědčen, že pan Kobza musel uvolnit místo na kandidátce jinému adeptovi a to člověku, pro mne nepřijatelnému. Dění v SPD mne jako jejich voliče znepokojuje a jsem na vážkách, jak teď volit. S Vaším příspěvkem naprosto souhlasím.

Jana
Návštěvník
Jana

Ale on je to stále stejný pan Okamura – stejný dnes jako před dvěma lety.
Mám pocit, že většina příznivců SPD se v r. 2017 nechala okouzlit a zlákat jejich líbivým programem a agitovanými mediálními výstupy pana Okamury, velkolepě vyhlašujícími válku EU, migraci, nepřizpůsobivým občanům a neodvolatelným politikům bez hmotné, trestní a osobní odpovědnosti, přitom jim ale unikaly “drobné” signály naznačující, že v SPD i s osobností pana Okamury “není něco v pořádku” ….

Donald Trump
Návštěvník
Donald Trump

Ten fanatizmus u přiznivců SPD mě docela děsí.

hirameki
Návštěvník
hirameki

mě neděsí, neboť vím, že lidská tupost a omezenost je bezedná jako propast u Hranic na Moravě.

WhiteWater
Návštěvník
WhiteWater

Našel někdo z vás na netu kompletní kandidátní listinu SPD???